world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 17, 2008 11:14 am

Mna moc neprekvapil..Smile

Dneska sa hraju dalsie tri zapasy:

Chelsea - Portsmouth
Aston Villa - ManCity
ManUtd - Newcastle U.

Predpovedam ze dva timy z Big4 si doma nechaju vsetky tri body a ManCity si odnese bod z Villa parku..
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 17, 2008 2:42 pm

Tak sa nam to pekne zacalo som rad ze nova posila Nasri sa hned zapisal do streleckej listiny verim ze mu to len prospeje do dalsieho posobenia v klube mohol by to byt novy Henry Smile
Este som zvedavy ci MU nalozia Newcastlu ako v minulej sezone ale snad na zaciatku este nebude taky golostroj.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 17, 2008 2:47 pm

marek77 napísal:
Tak sa nam to pekne zacalo som rad ze nova posila Nasri sa hned zapisal do streleckej listiny verim ze mu to len prospeje do dalsieho posobenia v klube mohol by to byt novy Henry Smile
Este som zvedavy ci MU nalozia Newcastlu ako v minulej sezone ale snad na zaciatku este nebude taky golostroj.

no newcastle ma sancu dokazat ze to nebude zase dalsia "na buduci rok urcite" sezona...sliepkam sa to vcera nepodarilo Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: vysledky   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 17, 2008 7:08 pm

no super zdolai sme dnes man. city 4:2 a agbonlahor sa predstavil v dobrom svetle ved za 7 minut streli hattrick.... velmi ma villa potesila dufam ze zvladneme aj dalsi zapas
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 17, 2008 10:43 pm

Chelsea - Portsmouth 4-0

Aston Villa - ManCity 4-2

ManUtd - Newcastle U. 1-1

potesil ma manu a celkom prekvapila chelsea...zaloha sa mi velmi pacila...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 17, 2008 10:59 pm

cuban napísal:
Chelsea - Portsmouth 4-0

Aston Villa - ManCity 4-2

ManUtd - Newcastle U. 1-1

potesil ma manu a celkom prekvapila chelsea...zaloha sa mi velmi pacila...

V com ta Chelsea prekvapila??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo august 23, 2008 2:53 pm

2. Kolo

Dnes:

16:00 Blackburn Rovers - Hull FC 1-1

16:00 Liverpool FC - Middlesbrough FC 2-1

16:00 Newcastle United - Bolton Wanderers 1-0

16:00 Stoke City - Aston Villa 3-2

16:00 Tottenham Hotspur - Sunderland 1-2

16:00 West Bromwich - Everton FC 1-2

18:30 Fulham FC - Arsenal FC 1-0

Zajtra:

14:30 Wigan Athletic - Chelsea FC

17:00 Manchester City - West Ham United

Pondelok:

21:00 Portsmouth FC - Manchester United


Naposledy upravil cuban dňa Ne august 24, 2008 3:15 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo august 23, 2008 2:54 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
Chelsea - Portsmouth 4-0

Aston Villa - ManCity 4-2

ManUtd - Newcastle U. 1-1

potesil ma manu a celkom prekvapila chelsea...zaloha sa mi velmi pacila...

V com ta Chelsea prekvapila??

zaloha sa mi celkom pacila...hlavne deco a ballack, a cele to vyzeralo dost dobre(myslim zalohu) dokonca aj fat frank dokazal drzat tempo s ballackom a decom a obi mikel to iste....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo august 23, 2008 7:13 pm

Bullshit nemozem si pomoct...poondiaty scousers...ten benitez snad predal dusu diablovi...za tieto dva zapasy nemali mat viac ako dva body... a nie 6!!

stoke a hull pekne...no a spurs...to ani netreba komentovat...next season for sure
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 24, 2008 3:16 pm

No vcera..co k tomu povedat...velmi slabucky vykon...whites si to zasluzili
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 31, 2008 9:55 am

30.08. Hull City - Wigan Athletic 0:5
30.08. Everton FC - Portsmouth FC 0:3
30.08. Man. Utd - Fulham FC odl.
30.08. M'brough - Stoke City 2:1
30.08. Bolton - W. B. A. 0:0
30.08. West Ham - Blackburn 4:1
30.08. Arsenal FC - Newcastle 3:0

hullu to uz tentoraz nevyslo ale dalo sa cakat ze nebudu dlho na cele tabulky...dolezite je ze uz dake tie body ziskaly a teraz na tom treba stavat, ale wigan? aj ked proti chelsea boli velmi dobry a mali minimalne na bod toto som necakal...

a arsenal hral celkom dobry futbal este to stale nie je ono, hlavne sa nam tak nedari vo final third ved sme vcera mohli vyhrat aspon 6-0 a okrem tej jednej sme mali kopat hned v druhej minute aj dalsiu penaltu...ale som spokojny..

a barton? co dodat...zavrite toho chudaka do basy...hned ako prisiel hnusny zakrok na nasriho...zobral loptu to ano ale umyselne tam zasiel do samira s tim ze ho ide zranit...o tom niet pochyb a ked sa pozrete na nasriho koleno pri tom zakroku daleko k tomu nebolo...samir mu ale ukazal ako sa to robi...som rad ze ukazal ze nie je ziadna padavka a dal ho dole...tiez som rad za gallasa ze sa ho nakonci zastal aj s fabregasom ked siel do nasriho keagan...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 31, 2008 5:31 pm

Chelsea FC - Tottenham Hotspurs 1:1

zda sa mi to alebo Chelsea hra ci dalej tym horsie?? Ale dneska mi tam chybal Ballack, skoda ze je zraneny..Lampard na to sa nestaci a Deco si musi este zvyknut.No remiza mi nevadi..Som spokojny..Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 31, 2008 8:53 pm

no proti wiganu ste mali minimalne remizovat to mi musis dat zapravdu ak si to pozeral...rychly gol z priamaku ale potom uz by som povedal ze mal wigan aj viac sanci...ballack urcite citelne chybal lebo je to zaklad vasho stredu pola...lampard je slaby a zahra dobre len s decom a ballackom po boku...no a ako si povedal deco este musi sa trocha adaptovat aby vas mohol viest...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 31, 2008 9:15 pm

cuban napísal:
no proti wiganu ste mali minimalne remizovat to mi musis dat zapravdu ak si to pozeral...rychly gol z priamaku ale potom uz by som povedal ze mal wigan aj viac sanci...ballack urcite citelne chybal lebo je to zaklad vasho stredu pola...lampard je slaby a zahra dobre len s decom a ballackom po boku...no a ako si povedal deco este musi sa trocha adaptovat aby vas mohol viest...

JJ..Smile Sice dal dva goly ale jeden po chyba brankara a druhy po priamaku..takze mmusi sa este adaptovat..Ale myslim si ze mu to ide dobre..Wink Ano, Ballack nam citelne chybal..LAmpard bol dobry ale ako som povedal sam na to nestaci..Treba tam aj toho Ballacka..

Ale nejsom vobec nestastny z toho vysledku..Sko ma mrzi predvedena hra..Ale co sa da robit..Snad to bude nabuduce lepsie..

Ale aspon ze nevyhral Liverpool..Ako si povedal s tym "hovno" fotbalom by to bolo dost napi**u
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptyNe august 31, 2008 10:52 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
no proti wiganu ste mali minimalne remizovat to mi musis dat zapravdu ak si to pozeral...rychly gol z priamaku ale potom uz by som povedal ze mal wigan aj viac sanci...ballack urcite citelne chybal lebo je to zaklad vasho stredu pola...lampard je slaby a zahra dobre len s decom a ballackom po boku...no a ako si povedal deco este musi sa trocha adaptovat aby vas mohol viest...

JJ..Smile Sice dal dva goly ale jeden po chyba brankara a druhy po priamaku..takze mmusi sa este adaptovat..Ale myslim si ze mu to ide dobre..Wink Ano, Ballack nam citelne chybal..LAmpard bol dobry ale ako som povedal sam na to nestaci..Treba tam aj toho Ballacka..

Ale nejsom vobec nestastny z toho vysledku..Sko ma mrzi predvedena hra..Ale co sa da robit..Snad to bude nabuduce lepsie..

Ale aspon ze nevyhral Liverpool..Ako si povedal s tym "hovno" fotbalom by to bolo dost napi**u

jj...to ale nie je hovno futbal(teda je no :-) ) ale ten presny citat bol "hovno na palicke" to pouzil jeden typek v rozhovore ze ked das do stredu anfieldu hovno na palicke tak ti cely kop povie jednohlasne ze je to umenie Laughing
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 4:48 pm

Liverpool - ManUtd 2:1

Dneska si jednoznacne zasluzil Liverpool vyhrat a nie iba rozdielom jedneho golu..To bez debaty..Konecne sa to Liverpoolu podarilo a vyhrali nad cervenymi diablikmi..Dneska velmi, velmi dobry vykon Skrtela..Vazne sa mu v Liverpoole dari..Je lepsi ako Agger..I ked som si podal na remizu, tesi ma ze Liverpool vyhral..Tym ma menej sere, ze som prisiel o dva litre..Sad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 5:52 pm

Lacoste napísal:
Liverpool - ManUtd 2:1

Dneska si jednoznacne zasluzil Liverpool vyhrat a nie iba rozdielom jedneho golu..To bez debaty..Konecne sa to Liverpoolu podarilo a vyhrali nad cervenymi diablikmi..Dneska velmi, velmi dobry vykon Skrtela..Vazne sa mu v Liverpoole dari..Je lepsi ako Agger..I ked som si podal na remizu, tesi ma ze Liverpool vyhral..Tym ma menej sere, ze som prisiel o dva litre..Sad

2 litre? skorej by som povedal ze dakych 20 sk nie? alebo si podal za 2K? Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 6:05 pm

Chalani zas pijú jak dúhy a ja zas nemôžem Sad
Ale inak bol ten zápas totálne maximálne úchvatný. Man U hral strašne. Šak Pepe sa musel strašne nudiť.. Čo sa im stalo?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 6:33 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Liverpool - ManUtd 2:1

Dneska si jednoznacne zasluzil Liverpool vyhrat a nie iba rozdielom jedneho golu..To bez debaty..Konecne sa to Liverpoolu podarilo a vyhrali nad cervenymi diablikmi..Dneska velmi, velmi dobry vykon Skrtela..Vazne sa mu v Liverpoole dari..Je lepsi ako Agger..I ked som si podal na remizu, tesi ma ze Liverpool vyhral..Tym ma menej sere, ze som prisiel o dva litre..Sad

2 litre? skorej by som povedal ze dakych 20 sk nie? alebo si podal za 2K? Very Happy

Si ma zle pochopil..Stavil som 50 a mozna vyhra 2 litre..Bohuzial uz neni..SadVery Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 6:34 pm

Anik51 napísal:
Chalani zas pijú jak dúhy a ja zas nemôžem Sad
Ale inak bol ten zápas totálne maximálne úchvatný. Man U hral strašne. Šak Pepe sa musel strašne nudiť.. Čo sa im stalo?

Komu?? ManUtd?? Nemaju Ronalda..Jednoduche
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 7:02 pm

Anik51 napísal:
Chalani zas pijú jak dúhy a ja zas nemôžem Sad
Ale inak bol ten zápas totálne maximálne úchvatný. Man U hral strašne. Šak Pepe sa musel strašne nudiť.. Čo sa im stalo?

a preco nemozes? Smile

no manu momentalne nema plan A a plan B zase nema dlhodobo...kreativita ich zalohy sa rovna nule...

lacoste: no ved tak som to myslel ze si neprisiel o 2000 ale o 50 teda
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 7:06 pm

Blackburn Rovers - Arsenal London 0-4 1x RVP, 3x Adebayor

pohodovy zapas, dobry vykon, goly, ciste konto...snad sa eboue pri tom filmovani nezranil velmi Very Happy

ostatne zapasy:

Fulham FC 2-1 Bolton Wanderers
Newcastle United 1-2 Hull FC
Portsmouth FC 2-1 Middlesbrough FC
West Bromwich 3-2 West Ham United
Wigan Athletic 1-1 Sunderland

no a teraz suboj ropnych magnatov
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 9:34 pm

Man City - Chelsea FC 1:3

No suboj ropnych magnatov skoncil lepsie pre Chelsea...Velmi dobre hrali Robinho a Jo..Tich mat tak v time..Smile Ale je vidiet ze stovky miliard sa nemozu rovnat desiatkam miliard..Chelsea ukazala kvalitu a ziadny Man City sa neumiestni do prvej styrky..Zadny ManCity neziska buduci rok titul PL a uz voebc nevyhra za obrok titul v LM..Skoro som pukol od smiechu ked som sa to dozvedel..Very Happy

A inak ta cervena pre Terryho, uplny nezmysel!!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 9:56 pm

Lacoste napísal:
No suboj ropnych magnatov skoncil lepsie pre Chelsea...Velmi dobre hrali Robinho a Jo..Tich mat tak v time..Smile Ale je vidiet ze stovky miliard sa nemozu rovnat desiatkam miliard.

to bude asi tym, ze este tie stovky miliard nemali ako vyuzit.. len si radsej ten rok este pockaj.. skor ci neskor sa ten scum niekam prebojuje.. smutne co dnes dokazu peniaze
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 EmptySo september 13, 2008 11:35 pm

Lacoste napísal:
Man City - Chelsea FC 1:3

No suboj ropnych magnatov skoncil lepsie pre Chelsea...Velmi dobre hrali Robinho a Jo..Tich mat tak v time..Smile Ale je vidiet ze stovky miliard sa nemozu rovnat desiatkam miliard..Chelsea ukazala kvalitu a ziadny Man City sa neumiestni do prvej styrky..Zadny ManCity neziska buduci rok titul PL a uz voebc nevyhra za obrok titul v LM..Skoro som pukol od smiechu ked som sa to dozvedel..Very Happy

A inak ta cervena pre Terryho, uplny nezmysel!!

bergie ma pravdu...jedno prestupove obdobie je malo na to aby si ukazal nejako velmi tu kupnu silu...

a cervena karta...podla mna spravna...dobre rozhodnutie, chlapik nezavahal ani na chvilku to sa mi pacilo, hrac ktory ide sam na brankara a je faulovany to je jasna cervena, je jedno ci ho niekto skosi odzadu alebo iny faul...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 24 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 24 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: