world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 12:48 pm

zas nepodcenuj...CHL je veelmi narocna sutaz najma na silu a nervy Very Happy tragedi z WBA asi budu konkurencie schopny ale noo aj tak vypadnu...a hull so stoke si to rozdaju o posledne miesto Razz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 1:53 pm

Tarzan napísal:
zas nepodcenuj...CHL je veelmi narocna sutaz najma na silu a nervy Very Happy tragedi z WBA asi budu konkurencie schopny ale noo aj tak vypadnu...a hull so stoke si to rozdaju o posledne miesto Razz

no obavam sa ze nepodcenujem ale ze to je kruta realita
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 2:28 pm

cuban napísal:
Inak som pocul ze sa hull nechysta nejak vyrazne posilnovat...teda aspon manager povedal ze hraci co si vybojovali epl ju aj budu na rok hrat...to nie je moc dobra sprava...napriklad co som videl ten vitazny gol (aj ked bol pekny) toho sediveho zagulateneho chlapika v strednych rokoch pochybujem ze budu schopny taky hraci vydrzat tempo epl...specialne tomu jednemu predpovedam ze vydrzi tak 25-30 sekund Neutral

neverim tomu, ze PL budu hrat iba vylucne ti hraci,ktori si ju vybojovali. Phil brown vie dobre, ze s tymto kadrom by tam isli iba na rok, co sa dufam nestane. Myslel si Deana Windassa, tak ten ma 39 rokov a uz hraval PL v drese Bradfordu. Tiez pochybujem, ze by stacil 90 minut, ani v Championship nehraval cele zapasy. Vcera sa vratili borci z Londona a na namesti ich cakalo okolo 100 tisic ludi. Kua to bola podivana! Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 5:18 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Inak som pocul ze sa hull nechysta nejak vyrazne posilnovat...teda aspon manager povedal ze hraci co si vybojovali epl ju aj budu na rok hrat...to nie je moc dobra sprava...napriklad co som videl ten vitazny gol (aj ked bol pekny) toho sediveho zagulateneho chlapika v strednych rokoch pochybujem ze budu schopny taky hraci vydrzat tempo epl...specialne tomu jednemu predpovedam ze vydrzi tak 25-30 sekund Neutral

neverim tomu, ze PL budu hrat iba vylucne ti hraci,ktori si ju vybojovali. Phil brown vie dobre, ze s tymto kadrom by tam isli iba na rok, co sa dufam nestane. Myslel si Deana Windassa, tak ten ma 39 rokov a uz hraval PL v drese Bradfordu. Tiez pochybujem, ze by stacil 90 minut, ani v Championship nehraval cele zapasy. Vcera sa vratili borci z Londona a na namesti ich cakalo okolo 100 tisic ludi. Kua to bola podivana! Very Happy

to ten chlapik povedal...ze radikalne nakupy nebudu...a ze budu hrat hraci ktory sa zasluzili o postup...takze su uz dve miesta v buducej sezone iste

1. Arsenal
.
.
.
20. Hull City
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 6:59 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Inak som pocul ze sa hull nechysta nejak vyrazne posilnovat...teda aspon manager povedal ze hraci co si vybojovali epl ju aj budu na rok hrat...to nie je moc dobra sprava...napriklad co som videl ten vitazny gol (aj ked bol pekny) toho sediveho zagulateneho chlapika v strednych rokoch pochybujem ze budu schopny taky hraci vydrzat tempo epl...specialne tomu jednemu predpovedam ze vydrzi tak 25-30 sekund Neutral

neverim tomu, ze PL budu hrat iba vylucne ti hraci,ktori si ju vybojovali. Phil brown vie dobre, ze s tymto kadrom by tam isli iba na rok, co sa dufam nestane. Myslel si Deana Windassa, tak ten ma 39 rokov a uz hraval PL v drese Bradfordu. Tiez pochybujem, ze by stacil 90 minut, ani v Championship nehraval cele zapasy. Vcera sa vratili borci z Londona a na namesti ich cakalo okolo 100 tisic ludi. Kua to bola podivana! Very Happy

to ten chlapik povedal...ze radikalne nakupy nebudu...a ze budu hrat hraci ktory sa zasluzili o postup...takze su uz dve miesta v buducej sezone iste

1. Arsenal
.
.
.
20. Hull City

Cuban ty sviniar Very Happy a to mi kua nedoprajes viac ako jednu sezonu Premier League na vlastne oci??!! Ja dufam v toto poradie:

1. ManUtd
2. Arsenal
3. Chelsea
4. Aston Villa
5. Everton
.
.
.
17. Hull
18. Stoke
19. WBA
20. Liverpool Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 7:59 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Inak som pocul ze sa hull nechysta nejak vyrazne posilnovat...teda aspon manager povedal ze hraci co si vybojovali epl ju aj budu na rok hrat...to nie je moc dobra sprava...napriklad co som videl ten vitazny gol (aj ked bol pekny) toho sediveho zagulateneho chlapika v strednych rokoch pochybujem ze budu schopny taky hraci vydrzat tempo epl...specialne tomu jednemu predpovedam ze vydrzi tak 25-30 sekund Neutral

neverim tomu, ze PL budu hrat iba vylucne ti hraci,ktori si ju vybojovali. Phil brown vie dobre, ze s tymto kadrom by tam isli iba na rok, co sa dufam nestane. Myslel si Deana Windassa, tak ten ma 39 rokov a uz hraval PL v drese Bradfordu. Tiez pochybujem, ze by stacil 90 minut, ani v Championship nehraval cele zapasy. Vcera sa vratili borci z Londona a na namesti ich cakalo okolo 100 tisic ludi. Kua to bola podivana! Very Happy

to ten chlapik povedal...ze radikalne nakupy nebudu...a ze budu hrat hraci ktory sa zasluzili o postup...takze su uz dve miesta v buducej sezone iste

1. Arsenal
.
.
.
20. Hull City

Cuban ty sviniar Very Happy a to mi kua nedoprajes viac ako jednu sezonu Premier League na vlastne oci??!! Ja dufam v toto poradie:

1. ManUtd
2. Arsenal
3. Chelsea
4. Aston Villa
5. Everton
.
.
.
17. Hull
18. Stoke
19. WBA
20. Liverpool Very Happy

No proste to tak nevidim...a tiez pevne verim ze arsenal to vyhra...ten team je almost finnished article...po par nakupoch na spravnych miestach to inak ako na vitazstvo nevidim...ked este uvazim kolko nam od titulu chybalo...dve lehmanove chyby, kopa zlych rozhodcovskych rozhodnuti...troska stastia...o rok to bude nase
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 9:58 pm

1. Chelsea
2. Hull
3. Stoke
4. Man city
.
.
.
.
.
.
.
.
16. Aston Villa
17. Liverpool
18. Arsenal
20. Man Utd
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 10:03 pm

noo chlapce ty asi frcis na niecom nie?? ze KFC na prom mieste lol!
man c 4 lol!
villa v zivote nebude 16 Exclamation
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt máj 27, 2008 11:57 pm

Tarzan napísal:
noo chlapce ty asi frcis na niecom nie?? ze KFC na prom mieste lol!
man c 4 lol!
villa v zivote nebude 16 Exclamation

Bude..Smile Tuto sezonu..a Chelsea zase po dvoch rokoch titul..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyŠt máj 29, 2008 6:02 pm

si mlady a neskuseny este toho o futbale vela nevies...KFC uz titul neziska...ked odide drogba kto im vystriela titul 15m Anelka??? z 11 nie?? alebo frankie?? lol!
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyŠt máj 29, 2008 6:42 pm

tazko objektivne prognozy, páni Mad
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyŠt máj 29, 2008 10:03 pm

Tarzan napísal:
si mlady a neskuseny este toho o futbale vela nevies...KFC uz titul neziska...ked odide drogba kto im vystriela titul 15m Anelka??? z 11 nie?? alebo frankie?? lol!

Smile si myslis ze Chelsea ma problem s peniazmi?? Robi problem niekoho kupit??Smile Nebud smiesny
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyŠt máj 29, 2008 10:28 pm

Lacoste napísal:
Tarzan napísal:
si mlady a neskuseny este toho o futbale vela nevies...KFC uz titul neziska...ked odide drogba kto im vystriela titul 15m Anelka??? z 11 nie?? alebo frankie?? lol!

Smile si myslis ze Chelsea ma problem s peniazmi?? Robi problem niekoho kupit??Smile Nebud smiesny

money don´t buy success....ty ako fanusik chelsea by si to mal vediet najlepsie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyPi máj 30, 2008 12:55 am

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Tarzan napísal:
si mlady a neskuseny este toho o futbale vela nevies...KFC uz titul neziska...ked odide drogba kto im vystriela titul 15m Anelka??? z 11 nie?? alebo frankie?? lol!

Smile si myslis ze Chelsea ma problem s peniazmi?? Robi problem niekoho kupit??Smile Nebud smiesny

money don´t buy success....ty ako fanusik chelsea by si to mal vediet najlepsie

To ale ani nikto nehovori..Wink Ale da sa kupit kvalita..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyPi máj 30, 2008 1:08 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
Tarzan napísal:
si mlady a neskuseny este toho o futbale vela nevies...KFC uz titul neziska...ked odide drogba kto im vystriela titul 15m Anelka??? z 11 nie?? alebo frankie?? lol!

Smile si myslis ze Chelsea ma problem s peniazmi?? Robi problem niekoho kupit??Smile Nebud smiesny

money don´t buy success....ty ako fanusik chelsea by si to mal vediet najlepsie

To ale ani nikto nehovori..Wink Ale da sa kupit kvalita..

jj ako anelka alebo schevcenko...presne viem co myslis...keep it up!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyPi máj 30, 2008 6:49 pm

zabudli ste na pizzara ten bol sice zadarmo ale urcite mal svoju kvalitu Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyPi máj 30, 2008 7:49 pm

Tarzan napísal:
zabudli ste na pizzara ten bol sice zadarmo ale urcite mal svoju kvalitu Very Happy
no to je dobra politika pizaroo,sidwell ti si aj zakopali Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptySt jún 04, 2008 4:22 pm

novym trenerom man.city sa stal Mark Hughes.Cize z boja o kouca chelsey vypadava dalsi kandidat,ako sa bude hughesovi darit na city of manchester stadium a kto bude trenerom chelsey??to su dve velmi zaujimave otazky.skusme hladat odpoved.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptySt jún 04, 2008 5:11 pm

Stoffo napísal:
novym trenerom man.city sa stal Mark Hughes.Cize z boja o kouca chelsey vypadava dalsi kandidat,ako sa bude hughesovi darit na city of manchester stadium a kto bude trenerom chelsey??to su dve velmi zaujimave otazky.skusme hladat odpoved.

no man city ma velky potencional...mozu v klude za dva tri roky zozsirit top 4 ale to musia mat kvalitneho mangera a ten musi mat kvalitne podmienky...cize cas a doveru...lebo hughesovi sa tam asi moc pacit nebude ked ho shinavatra odvola po roku lebo nevyhral quadruple...

tak je to aj v chelsea...dva roky na prestavbu a normalny manazer a budu konkurencie schopny aj bez rozhodcov...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptySt jún 04, 2008 5:14 pm

Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyŠt jún 05, 2008 11:28 am

Randy Lerner je muz na svojom mieste nerobi srandy ako roman a ten sikmooky frajer z ManC buduje si klub s dobrou povestou...ma perspektivny kader jedneho z najlepsich ostrovnych (mozno svetovych) managerov...
proste cheers SLAVA VILLANS cheers
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyŠt jún 05, 2008 11:32 am

Tarzan napísal:
Randy Lerner je muz na svojom mieste nerobi srandy ako roman a ten sikmooky frajer z ManC buduje si klub s dobrou povestou...ma perspektivny kader jedneho z najlepsich ostrovnych (mozno svetovych) managerov...
proste cheers SLAVA VILLANS cheers

ostrovnych urcite...ale svetovych nie...dokazal co to zo celticom ale to je v svetovom meradle este stale malo...je ale relativne mlady takze ak bude takto pokracovat dostane sa tam...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyŠt jún 05, 2008 4:50 pm

Tarzan napísal:
Randy Lerner je muz na svojom mieste nerobi srandy ako roman a ten sikmooky frajer z ManC buduje si klub s dobrou povestou...ma perspektivny kader jedneho z najlepsich ostrovnych (mozno svetovych) managerov...
proste cheers SLAVA VILLANS cheers
no aj mne sa o neil ako trener paci verim ze dosiahne uspechy a bude sa mu darit je to sympatak.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptyUt jún 24, 2008 10:48 am

prve kolo PL
Arsenal vs. West Bromwich
Aston Villa vs. Manchester City
Bolton vs. Stoke
Chelsea vs. Portsmouth
Everton vs. Blackburn
Hull vs. Fulham
Manchester United vs. Newcastle
Middlesbrough vs. Tottenham
Sunderland vs. Liverpool
West Ham vs. Wigan

+ paul ince je novym managerom Blackburnu uvidime ako si povedie proti ambicioznemu evertonu a ako nahradi marka hughesa
+ mark hughes startuje v pekle vo Villa Parku
+ dalsi novacik luis felipe scholari privita doma skuseneho vlka harryho redkneppa

prve kolo bude veeelmi zaujmave...


a tento rok pojde dole Hull (sorry avs.roy) Stoke (ani jeden z nich nedosahuje kvality PL) a o posledne miesto do 2. ligy si to rozdaju wigan fulham a wba
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 EmptySo august 16, 2008 7:21 pm

Arsenal vs. West Bromwich 1-0
Aston Villa vs. Manchester City
Bolton vs. Stoke 3-1
Chelsea vs. Portsmouth
Everton vs. Blackburn 2-3
Hull vs. Fulham 2-1!!!!
Manchester United vs. Newcastle
Middlesbrough vs. Tottenham 2-1
Sunderland vs. Liverpool
West Ham vs. Wigan 2-1

Hull ma teda prekvapil...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 23 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 23 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: