world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyNe február 24, 2008 10:05 pm

Tarzan napísal:
rekordny zakaz???? to je uz moc...nohy sa lamali...lamu sa aj sa budu...
inak to bola nazorna ukazka ako hrat proti brazilcanom Very Happy
aj ked zrania hocikoho som proti zakazom...max 10 zapasov viac ne

za takto brutalny likvidacny zakrok...podla mojho nazoru jasne umyselny...ja by som mu dal minimalne zakaz po dobu eduardovho zranenia...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyNe február 24, 2008 11:42 pm

Je jasne že potom ako ten zakrok dopadol by mu niekto naparil trest ako hrom. fauly vždy boli akurat že nie vždy tak dopadnu snad sa da chalan dokopy je este mlady moholby este vo futbale nieco dosiahnut ale ktovie ci potom po hociakom kontakte nebude mat s tou nohou problemy.
Su hraci ktorí po nejakom vaznejsom zranení maju s tym stale problém.

Na Taylora len tolko ze ako obranca isiel do suboja tak ako do hociakeho len to blbo dopadlo ale ako som tu videl to foto jak sa tam vyskiera tak uz len za to by som mu hlavu odkopol. Hovädo !
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyNe február 24, 2008 11:59 pm

marek77 napísal:
Je jasne že potom ako ten zakrok dopadol by mu niekto naparil trest ako hrom. fauly vždy boli akurat že nie vždy tak dopadnu snad sa da chalan dokopy je este mlady moholby este vo futbale nieco dosiahnut ale ktovie ci potom po hociakom kontakte nebude mat s tou nohou problemy.
Su hraci ktorí po nejakom vaznejsom zranení maju s tym stale problém.

Na Taylora len tolko ze ako obranca isiel do suboja tak ako do hociakeho len to blbo dopadlo ale ako som tu videl to foto jak sa tam vyskiera tak uz len za to by som mu hlavu odkopol. Hovädo !

sorry chlapi, myslim,ze na tuto temu tu uz bolo povedane naozaj vela, ale ked som si ten image hodil do Powerpointu, pripadalo mi to ako pocitacovo upraveny usmev. nepripada mi realny, okolie lic a pier su oproti inym castiam tvare dost nejasne a rastrovane. pochybujem, ze normalne zmyslajuci clovek by sa nad niecim takym smial, nemyslite? hm?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 10:50 am

mne sa stalo to iste koleno som mal na 4 casti a este hravam tiez som nechcel aby chalanovi dali dozivotny zakaz...a taylor isiel do toho ako hocikedy inokedy...ved aj rozhodca zo zaciatku sral na eduarda...inak bol to klasicky zakrok ake boli su aj budu...len jemu nevydrzala noha...
cuban taylor bol podplateny od Man U aby ho zobral ne?? umyselny Rolling Eyes klasicka smykacka brazilcanovi nevydrzala noha a bolo zranenie...cingi lingi koniec pribehu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 2:23 pm

Tarzan napísal:
mne sa stalo to iste koleno som mal na 4 casti a este hravam tiez som nechcel aby chalanovi dali dozivotny zakaz...a taylor isiel do toho ako hocikedy inokedy...ved aj rozhodca zo zaciatku sral na eduarda...inak bol to klasicky zakrok ake boli su aj budu...len jemu nevydrzala noha...
cuban taylor bol podplateny od Man U aby ho zobral ne?? umyselny Rolling Eyes klasicka smykacka brazilcanovi nevydrzala noha a bolo zranenie...cingi lingi koniec pribehu...

ako mozte povedat ze je to klasicka smykacka?!? ved mal nohu 30 cm nad zemou...je ocividne ze po lopte nesiel...dozivotny zakaz nechcem ani ja...ved som to povedal...takyto zakrok je vsak neospravedlnitelny...a zo sposobu ako sa k tomu stavaju v birminghame ale aj anglicky komentatori napr. je mi uplne zle...to neni ani tvrdost ani anglicka fyzicka hra...to je napadnutie protihraca s vaznymi nasledkami...

a avs.roy...jasne ze je to upravene...aj vsetky videa z toho su upravene...aj eduardovo zranenie je fingovane...ach
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 3:11 pm

taylor reagoval na jeho pohyb a eduardo spravil klucku a ked si uz raz v smykacke tak to uz nevies zastavit...inak mam rovnake kopacky ako taylor Cool
a u nas chodia chalani tzv. poistovakom...jedna noha na loptu druha je tak aby hrac urcite nepresiel...
a v puboch v b´hame...im je to v podstate jedno...napr krcmar minule povedal ze je to jedno ze wenger si donese dalsieho cudzinca...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 6:03 pm

Ach mat tak vase problemy Samozrejme Eduardovi prajem skore uzdravenie a vela stastia do dalsieho pokracovania v kariere co ma ale tesi je to ze Real vcera prehral doma s Getafe 0:1 a my sme rozdrvili Levante po dalsom krasnom vykone 5:1 a na Real stracame uz len 2 body.Za 3 tyzdne real stratil 8 bodovy naskok a je to uz len 2 body--super a ak takto budeme hrat tak vyhrame triple + nadherna hra az mi srdce zaplesalo a to este nehrali Deco s Henrym.Visca El Barca!!!Eduardo vela stastia!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 7:06 pm

Fuck off chlapci!!!!!!!!!

ten magor mal nohu pekne vysoko...mozme sa len dohadovat ci to bol umyselny brutalny utok...alebo co mal ten pako v hlave ale nemal ziadnu sancu zasiahnut loptu...keby to aj chcel noha by ostala na zemi...

som uplne nasraty z niektorych vasich komentarov aj z komentarov debilov v birminghame a vacsiny anglickych komentarov...

stoffo: "mat tak vase problemy" wtf?!? toto je topic o arsenale...a v sobotu prick menom Martin Taylor zastavil karieru skveleho, mladeho a talentovaneho futbalistu na bohvieako dlho...uvedom si prosim ta aku p***vinu si napisal..lebo to je jediny dovod preco som ten prispevok nezmazal a neurobil nieco este horsie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 7:25 pm

Stoffo napísal:
Ach mat tak vase problemy Samozrejme Eduardovi prajem skore uzdravenie a vela stastia do dalsieho pokracovania v kariere co ma ale tesi je to ze Real vcera prehral doma s Getafe 0:1 a my sme rozdrvili Levante po dalsom krasnom vykone 5:1 a na Real stracame uz len 2 body.Za 3 tyzdne real stratil 8 bodovy naskok a je to uz len 2 body--super a ak takto budeme hrat tak vyhrame triple + nadherna hra az mi srdce zaplesalo a to este nehrali Deco s Henrym.Visca El Barca!!!Eduardo vela stastia!

no stoffo :
"Ach mat tak vase problemy"
ano ?
by som chcel vidiet keby sa to stalo vasemu ronaldinhovi
co by si robil a vypisoval ...
a ja by som dosiel do temy Barca a tam pisal ako krasne vyhravame ligu
si fakt uzasny a dakujeme ti za uvedenie do reality ako strasne dobre je na tom barcelona
fakt k teme ... troska ucty by si/ste mohli mat sa prebudte ...
co tak vzit sa do jeho situacie ved to musi byt bolest ako svina a neprajem to nikomu...
- ja som mal iba natrhnute slachy v clenku a svoje som si odzil bez footballu
a poviem vam ze to je hojenie na veeelmi dlhe mesiace a najhorsie je ze to uz je citit vzdy pri zatazi ...
- ohladne tejto situacie (zranenia) som tu nechcel pisat a zdrziaval som sa kommentov,
iba som si cital vase "perfektne" komentare (cest vynimkam)
ale toto ma uz dostalo fakt ...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 7:29 pm

Tarzan napísal:
taylor reagoval na jeho pohyb a eduardo spravil klucku a ked si uz raz v smykacke tak to uz nevies zastavit...inak mam rovnake kopacky ako taylor Cool
a u nas chodia chalani tzv. poistovakom...jedna noha na loptu druha je tak aby hrac urcite nepresiel...
a v puboch v b´hame...im je to v podstate jedno...napr krcmar minule povedal ze je to jedno ze wenger si donese dalsieho cudzinca...

neverim tomu ze by uz nestihol sklonit kopacku (nohu) tak aby ho tak nezasiahol ako ho zasiahol...
to je uplna blbost a kto hrava (predpokladam ze aj ty) tak by to mal vediet ...
- potom by ho netrafil tam gde ho trafil ale skor by cez neho preletel, najhorsie ale bolo
ze aj tak by to nebol obycajny faul pretoze eduardo ocividne na tej nohe stal a dopadlo by to tiez asi zle ale mozno nie az tak,
teda podla mna urcite nie...

- krcmar ma ocividne vysoke IQ,
preto asi robi to co robi a to su potom aj take reci ...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 7:48 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Ach mat tak vase problemy Samozrejme Eduardovi prajem skore uzdravenie a vela stastia do dalsieho pokracovania v kariere co ma ale tesi je to ze Real vcera prehral doma s Getafe 0:1 a my sme rozdrvili Levante po dalsom krasnom vykone 5:1 a na Real stracame uz len 2 body.Za 3 tyzdne real stratil 8 bodovy naskok a je to uz len 2 body--super a ak takto budeme hrat tak vyhrame triple + nadherna hra az mi srdce zaplesalo a to este nehrali Deco s Henrym.Visca El Barca!!!Eduardo vela stastia!

no stoffo :
"Ach mat tak vase problemy"
ano ?
by som chcel vidiet keby sa to stalo vasemu ronaldinhovi
co by si robil a vypisoval ...
a ja by som dosiel do temy Barca a tam pisal ako krasne vyhravame ligu
si fakt uzasny a dakujeme ti za uvedenie do reality ako strasne dobre je na tom barcelona
fakt k teme ... troska ucty by si/ste mohli mat sa prebudte ...
co tak vzit sa do jeho situacie ved to musi byt bolest ako svina a neprajem to nikomu...
- ja som mal iba natrhnute slachy v clenku a svoje som si odzil bez footballu
a poviem vam ze to je hojenie na veeelmi dlhe mesiace a najhorsie je ze to uz je citit vzdy pri zatazi ...
- ohladne tejto situacie (zranenia) som tu nechcel pisat a zdrziaval som sa kommentov,
iba som si cital vase "perfektne" komentare (cest vynimkam)
ale toto ma uz dostalo fakt ...
Pocuvaj mily moj,bud nevies citat alebo tomu uz fakt nerozumiem po 1.Do topicu Arsenal som uz minimalne dvakrat pisal ze prajem Eduardovi vela stastia,pevne zdravie a skore uzdravenie.A aj v tom co som napisal o Barce posledna veta -Eduardo-skore uzdravenie a vela stastia co mam este k tomu pisat??podla mna robim lepsie ako vy co sa tu hadate ci ten faul bol schvalny alebo nie p.s. nwm preco tu menujes Ronladinha ja ho vobec nemusim samozrejme hrac brilatny ale pre mna z Barcy az niekde na 7.mieste Titi,Leo,Yaya,Sammy,Bojan,Xavi,Iniesta-toto su moji oblubeni hraci z Barcy a su pred r10 tak nwm preco jeho.Po dalsie ja som napisal a zazelal Eduardovi vsetko dobre a polutoval som ho co viac tu mam pisat a urobil som to v sobotu aj v pondelok.Podla mna to staci,A to co som napisal ma tak vase problemy to som myslel ze sa tu zbytocne hadate ci to bolo schvalne alebo nie to som tym myslel a kto to zle pochopil jeho problem.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 8:09 pm

Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Ach mat tak vase problemy Samozrejme Eduardovi prajem skore uzdravenie a vela stastia do dalsieho pokracovania v kariere co ma ale tesi je to ze Real vcera prehral doma s Getafe 0:1 a my sme rozdrvili Levante po dalsom krasnom vykone 5:1 a na Real stracame uz len 2 body.Za 3 tyzdne real stratil 8 bodovy naskok a je to uz len 2 body--super a ak takto budeme hrat tak vyhrame triple + nadherna hra az mi srdce zaplesalo a to este nehrali Deco s Henrym.Visca El Barca!!!Eduardo vela stastia!

no stoffo :
"Ach mat tak vase problemy"
ano ?
by som chcel vidiet keby sa to stalo vasemu ronaldinhovi
co by si robil a vypisoval ...
a ja by som dosiel do temy Barca a tam pisal ako krasne vyhravame ligu
si fakt uzasny a dakujeme ti za uvedenie do reality ako strasne dobre je na tom barcelona
fakt k teme ... troska ucty by si/ste mohli mat sa prebudte ...
co tak vzit sa do jeho situacie ved to musi byt bolest ako svina a neprajem to nikomu...
- ja som mal iba natrhnute slachy v clenku a svoje som si odzil bez footballu
a poviem vam ze to je hojenie na veeelmi dlhe mesiace a najhorsie je ze to uz je citit vzdy pri zatazi ...
- ohladne tejto situacie (zranenia) som tu nechcel pisat a zdrziaval som sa kommentov,
iba som si cital vase "perfektne" komentare (cest vynimkam)
ale toto ma uz dostalo fakt ...
Pocuvaj mily moj,bud nevies citat alebo tomu uz fakt nerozumiem po 1.Do topicu Arsenal som uz minimalne dvakrat pisal ze prajem Eduardovi vela stastia,pevne zdravie a skore uzdravenie.A aj v tom co som napisal o Barce posledna veta -Eduardo-skore uzdravenie a vela stastia co mam este k tomu pisat??podla mna robim lepsie ako vy co sa tu hadate ci ten faul bol schvalny alebo nie p.s. nwm preco tu menujes Ronladinha ja ho vobec nemusim samozrejme hrac brilatny ale pre mna z Barcy az niekde na 7.mieste Titi,Leo,Yaya,Sammy,Bojan,Xavi,Iniesta-toto su moji oblubeni hraci z Barcy a su pred r10 tak nwm preco jeho.Po dalsie ja som napisal a zazelal Eduardovi vsetko dobre a polutoval som ho co viac tu mam pisat a urobil som to v sobotu aj v pondelok.Podla mna to staci,A to co som napisal ma tak vase problemy to som myslel ze sa tu zbytocne hadate ci to bolo schvalne alebo nie to som tym myslel a kto to zle pochopil jeho problem.

no mily moj teraz pocuvaj ty mna ...
- je mi jedno kto by to bol z barcelony nech to je aj messi mne je to jedno o to nejde iba som povedal priklad vobec na tom nezalezalo tak neviem co ma tu chytas za slovicka zbytocne ...
- za dalsie : to ze si povedal mozno ie raz nech sa co najskor da do poriadku je pekne ,
ale odpusti si tu potom pisat o samarinach pre nas ze ako si stojite v tabulke a pod veci...
v tomto pripade nas to nezaujma aspon mna teda vobec nie ked sme v tejto teme a je tu taka debata aka je ...
- za dalsie : pisal som tu teraz prvy krat ohadne tejto temy takze mna vynechaj ohladne dezkuzie a tohoto faulu
az na teba som nedokazal nezareagovat ake p....... tu vypisujes ... nikoho okrem teba to asi nezaujalo iba si aspon mne tym urobil nervy zbytocne ako moze takto niekto zmyslat, to si pis v teme barcelona a tam si pis dajme tomu s bergiem alebo tarzanom alebo niekym ...
- dalej : my sa nehadame / aspon teda ja nie ... ale na sposte reci ohladne krcmarov v birminghame alebo kde reagujeme ako reagujeme
asi tolko k tebe dalej sa k tomu nevyjadrujem aj tak to nema zmysel ked niekto nieco nechape o co ide a co sa stalo a pomaly si tu robi srandu z toho - tym nechcem povedat ze to robis alebo nerobis ty ...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 9:57 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
mne sa stalo to iste koleno som mal na 4 casti a este hravam tiez som nechcel aby chalanovi dali dozivotny zakaz...a taylor isiel do toho ako hocikedy inokedy...ved aj rozhodca zo zaciatku sral na eduarda...inak bol to klasicky zakrok ake boli su aj budu...len jemu nevydrzala noha...
cuban taylor bol podplateny od Man U aby ho zobral ne?? umyselny Rolling Eyes klasicka smykacka brazilcanovi nevydrzala noha a bolo zranenie...cingi lingi koniec pribehu...

ako mozte povedat ze je to klasicka smykacka?!? ved mal nohu 30 cm nad zemou...je ocividne ze po lopte nesiel...dozivotny zakaz nechcem ani ja...ved som to povedal...takyto zakrok je vsak neospravedlnitelny...a zo sposobu ako sa k tomu stavaju v birminghame ale aj anglicky komentatori napr. je mi uplne zle...to neni ani tvrdost ani anglicka fyzicka hra...to je napadnutie protihraca s vaznymi nasledkami...

a avs.roy...jasne ze je to upravene...aj vsetky videa z toho su upravene...aj eduardovo zranenie je fingovane...ach

Cuban, zijem v slobodnej zemi kde je pluralita nazorov absolutne bezna vec! Vyjadril som svoj nazor na vec, ktoru som si vsimol v Powerpointe,nic viac - nic menej. Ked niekto chce, aby sa Taylor smial, tak sa na fotke Taylor smiat bude, pretoze - "Kto chce psa bit,palicu si najde! Nenut ma, aby som si zacal mysliet, ze ak je tu nieco "upravene", tak si to ty! A dovol mi vyslovit dovod - Keby mal da Silva na sebe dres napr. Girondins Bordeaux, tak si mozno precitas clanok a kliknes na cerveny krizik. Vsak nam prezrad ako ti bolo luto a ako si na verejnosti daval najavo svoje nervy, ked pri rovnakych zraneniach viseli na vlasku kariery Djibrila Cisseho (2x), Henrika Larssona ci Alana Smitha?? Lenze da Silva je hracom AFC, tak to tu bude na 9tich stranach s poslednym prispevkom pridanym 22.5.2008!

Ak by sa niekto, nad tym co sposobil da Silvovi, usmieval - bol by to chrapun bez chrbtovej kosti! Tento podla teba hajzel, by potom ale sotva navstivil v ten isty den zraneneho Eduarda na operacnej sale Birminghamskej Selly Oak Hospital. Eduarda vsak prave operovali a tak sa tam vratil na druhy den rano a osobne sa mu na hospitalizacnej izbe za to zranenie ospravedlnil. Ten jeho omluvu prijal a povedal mu, ze take veci sa v zapale hry stavaju a ze sa na neho nehneva. Ten hajzel sa v ten isty den stretol aj s Eduardovou manzelkou, pozval ju na kavu a celu tu vec si vydiskutovali.

Ja tu nechcem a ani nebudem "osviecovat" Taylora, len sa mi zda malo pravdepodobne, ze by sa do nemocnice na 2x isiel dostavit "chrapun bez chrbtovej kosti a s usmevom na tvari"...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 10:30 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
mne sa stalo to iste koleno som mal na 4 casti a este hravam tiez som nechcel aby chalanovi dali dozivotny zakaz...a taylor isiel do toho ako hocikedy inokedy...ved aj rozhodca zo zaciatku sral na eduarda...inak bol to klasicky zakrok ake boli su aj budu...len jemu nevydrzala noha...
cuban taylor bol podplateny od Man U aby ho zobral ne?? umyselny Rolling Eyes klasicka smykacka brazilcanovi nevydrzala noha a bolo zranenie...cingi lingi koniec pribehu...

ako mozte povedat ze je to klasicka smykacka?!? ved mal nohu 30 cm nad zemou...je ocividne ze po lopte nesiel...dozivotny zakaz nechcem ani ja...ved som to povedal...takyto zakrok je vsak neospravedlnitelny...a zo sposobu ako sa k tomu stavaju v birminghame ale aj anglicky komentatori napr. je mi uplne zle...to neni ani tvrdost ani anglicka fyzicka hra...to je napadnutie protihraca s vaznymi nasledkami...

a avs.roy...jasne ze je to upravene...aj vsetky videa z toho su upravene...aj eduardovo zranenie je fingovane...ach

Cuban, zijem v slobodnej zemi kde je pluralita nazorov absolutne bezna vec! Vyjadril som svoj nazor na vec, ktoru som si vsimol v Powerpointe,nic viac - nic menej. Ked niekto chce, aby sa Taylor smial, tak sa na fotke Taylor smiat bude, pretoze - "Kto chce psa bit,palicu si najde! Nenut ma, aby som si zacal mysliet, ze ak je tu nieco "upravene", tak si to ty! A dovol mi vyslovit dovod - Keby mal da Silva na sebe dres napr. Girondins Bordeaux, tak si mozno precitas clanok a kliknes na cerveny krizik. Vsak nam prezrad ako ti bolo luto a ako si na verejnosti daval najavo svoje nervy, ked pri rovnakych zraneniach viseli na vlasku kariery Djibrila Cisseho (2x), Henrika Larssona ci Alana Smitha?? Lenze da Silva je hracom AFC, tak to tu bude na 9tich stranach s poslednym prispevkom pridanym 22.5.2008!

Ak by sa niekto, nad tym co sposobil da Silvovi, usmieval - bol by to chrapun bez chrbtovej kosti! Tento podla teba hajzel, by potom ale sotva navstivil v ten isty den zraneneho Eduarda na operacnej sale Birminghamskej Selly Oak Hospital. Eduarda vsak prave operovali a tak sa tam vratil na druhy den rano a osobne sa mu na hospitalizacnej izbe za to zranenie ospravedlnil. Ten jeho omluvu prijal a povedal mu, ze take veci sa v zapale hry stavaju a ze sa na neho nehneva. Ten hajzel sa v ten isty den stretol aj s Eduardovou manzelkou, pozval ju na kavu a celu tu vec si vydiskutovali.

Ja tu nechcem a ani nebudem "osviecovat" Taylora, len sa mi zda malo pravdepodobne, ze by sa do nemocnice na 2x isiel dostavit "chrapun bez chrbtovej kosti a s usmevom na tvari"...

sam si povedal ze je tu pluralita nazorov...takze tu mozem pisat o eduardovi aj o 25 rokov a mohol som povedat aj veci ktore som povedal...logicky je moj postoj z casti ovplyvneni tym ze je to hrac mojho oblubeneho klubu a naviac hrac rovnako umna velmi oblubeny...to je ocividne a kazdy kto ma nieco v hlave to aj pochopi...djibrilove zranenie pred MS som videl nazivo, v priatelaku v cine a rovnako som z toho bol zdrveny par dni...o takychto veciach sa musi hovorit lebo nemaju nic spolocne s futbalom a su velmi nebezpecne...naozaj ma to sere ako sa k tomu stavaju v anglicku vacsina ludi takpovediac sere na eduarda, ale riesi chudaka taylora - ktory spravil uplne "nevinny zakrok" na stojnu nohu protihraca stuplami napred s nohou nenormalne vysoko..."ale to je v anglicku normalne" , "nemala za to byt ani zlta karta a nie este cervena" , "co mal taylor spravit" eduardo si rychlo posunul loptu, co sa dalo robit?" - ako by bol eduardo na vine za to ze je rychlejsi a technickejsi...alebo "taylor neni hrac co by to normalne robil...taketo veci" naozaj staci ked niekto spravi nieco take raz za zivot...tak ako to povedal wenger..to nie je ziadne ospravedlnenie...ked som uz pri wengerovi...to je dalsia vec..vsetci debili...Mcleish, dokonca aj Seb Larsson byvali hrac arsenalu nanho kydaju za ten vyrok ze taylor by mal dostat ban na cely zivot, za ktory sa po par hodinach ospravedlnil, s tym ze konal pod tlakom toho zranenia...moze sa mu niekto cudovat? ale nie...vsetci curaci anglicky novinary sa donho obuvaju ze je to zase bad looser. Anglicky novinari a aj sportovi komentatori to fakt so svojimi reakciami posrali...a aj niektory tu...ved ked dusher zrusil beckhama...co bol ovela nevinnejsi zakrok...riesilo sa to v anglicku viac nez mesiac...a ani si nechcem predstavit co by sa robilo keby to schytal boloboh typu wayna rooneyho

ano viem ze ho bol pozriet...sluzi mu to na cest a bola to jeho povinnost...super je ze aj eduardo voci nemu neprechovava ziadnu zast...aj to dokazuje aky je to clovek...uz aj ja pomaly chladnem...naozaj som bol a este aj trocha som strasne nasraty na vsetko co sa stalo...duduho zranenia a potom strata dvoch bodov kvoli dvom vymyslenym standardkam...birmingham ani inak nevystrelil na branu...

ja sa po case ukludnim uplne a aj moj slovnik pojde urcite dole...to priznavam lebo som taky a neni sa za co hanbit...jedna vec mi vsak zostane navzdy...ten pocit ze nech povie hockdo hocco...stale si budem mysliet ze taylor tam prinajmensom nesiel hrat loptu, mozno bol premotivovany a prehnal to...ja neviem...ale isiel tam z vedomim ze loptu nezasiahne...to je uplne jasne a evidentne
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 10:46 pm

Ok Cuban, ked to napises takto, potom no problem! Ty sa ale bavis trochu na inu temu na aku sa bavim ja... Ja ti neberiem to, ze ten zakrok bol nechutny, nenacasovany... V tom s tebou suhlasim! Ale bavim sa o tom, ze NEVERIM tomu, ze by sa tomu smial! Jednoducho by to bolo mimo ramec mojho chapania! Vravim, ten usmev na tej fotke je dorobeny, vsadil by som na to 100 Alzbetiek, ze sa s tym niekto pohral! Pochybujem, ze by si presne tu istu fotku nasiel na oficialnej stranke Barclays Premiership.co.uk! A to je vsetko, co som tu chcel povedat! chapes??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 10:56 pm

avs.roy napísal:
Ok Cuban, ked to napises takto, potom no problem! Ty sa ale bavis trochu na inu temu na aku sa bavim ja... Ja ti neberiem to, ze ten zakrok bol nechutny, nenacasovany... V tom s tebou suhlasim! Ale bavim sa o tom, ze NEVERIM tomu, ze by sa tomu smial! Jednoducho by to bolo mimo ramec mojho chapania! Vravim, ten usmev na tej fotke je dorobeny, vsadil by som na to 100 Alzbetiek, ze sa s tym niekto pohral! Pochybujem, ze by si presne tu istu fotku nasiel na oficialnej stranke Barclays Premiership.co.uk! A to je vsetko, co som tu chcel povedat! chapes??

je to mozne...moje znalosti o photoshope a podobnych programoch su male na to aby som nieco take mohol povedat...teraz som si este raz z blizsia pozrel ten obrazok a celkova kvalita neni najlepsia...tie rastre su aj inde na celej fotke...takze fakt nemam dovod mysliet si ze to je fake...

btw: poculi ste vcera co spievali fanskovia s**rs? ....Whats that coming out of your sock, its your ankle, its your ankle

c**ts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 11:05 pm

taylor reagoval na povodny eduardov pohyb potom klucka a spravil osudovy krok...ale taylor bol uz vo vzduchu takze nemal sancu to zabrzdit...a inak eduardo si jasne isiel pre faul (toto viem posudit lebo robim to iste)
tieri anry14 v anglicku sa nohy nestahuju...a porozmyslaj keby mu tam dopadol kolenami tak by mu z nohy spravil padrt

cuban: toto je horsie https://www.youtube.com/watch?v=0-4hIUZgNLM a ten zvuk...maxiotrasne...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 11:14 pm

Tarzan napísal:
taylor reagoval na povodny eduardov pohyb potom klucka a spravil osudovy krok...ale taylor bol uz vo vzduchu takze nemal sancu to zabrzdit...a inak eduardo si jasne isiel pre faul (toto viem posudit lebo robim to iste)
tieri anry14 v anglicku sa nohy nestahuju...a porozmyslaj keby mu tam dopadol kolenami tak by mu z nohy spravil padrt

cuban: toto je horsie https://www.youtube.com/watch?v=0-4hIUZgNLM a ten zvuk...maxiotrasne...

No dobre..konecne som uz tu bolestivu prehru prekusol a napisem sem koment..

Ten zvuk je tam podla mna pridany..Pisu to aj tam dole v komentoch..A ked si to video stiahnes a pustis si to opatrne a pomaly zistis ze ten zvuk je skorej ako prislo zlomenie..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 11:42 pm

lampard: pcoujes ide o to ze je to maxi nechutne a ten zvuk je len ceresnicka na torte...
fandovia sliepok maju radi cierny humor...noo a tam mas postoj anglanov voci eduardovi...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 11:44 pm

Tarzan napísal:
lampard: pcoujes ide o to ze je to maxi nechutne a ten zvuk je len ceresnicka na torte...
fandovia sliepok maju radi cierny humor...

Ja som len reagoval na to co si povedal..ze ten zvuk k tomu maxiotrasne..nic viac...
Nechapem druhy riadok a ani neviem k comu to malo byt..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyPo február 25, 2008 11:51 pm

to bolo ku cubanovi...ohladom tohto: Whats that coming out of your sock, its your ankle, its your ankle

c**ts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyUt február 26, 2008 2:19 pm

Tarzan napísal:
taylor reagoval na povodny eduardov pohyb potom klucka a spravil osudovy krok...ale taylor bol uz vo vzduchu takze nemal sancu to zabrzdit...a inak eduardo si jasne isiel pre faul (toto viem posudit lebo robim to iste)
tieri anry14 v anglicku sa nohy nestahuju...a porozmyslaj keby mu tam dopadol kolenami tak by mu z nohy spravil padrt

cuban: toto je horsie https://www.youtube.com/watch?v=0-4hIUZgNLM a ten zvuk...maxiotrasne...

tarzan...ale povedz mi preco mal nohu 30 cm vo vzduchu????
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyUt február 26, 2008 3:21 pm

30 cm???
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyUt február 26, 2008 6:43 pm

Tarzan napísal:
30 cm???

okolo...urcite ju nemal na zemy...loptu nesiel hrat...ved si pozri tie zabery...podla mna to tych 30 bude urcite...so much for his intentions
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 EmptyUt február 26, 2008 6:53 pm

Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 13 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 13 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: