world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptySo február 23, 2008 8:37 pm

Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptySo február 23, 2008 8:40 pm

hruba sila vs krasa futbalu??
cuban: hovado blbe??? poznas ho?? ten chlap je jeden z najslusnejsich v B´hame len teraz to asi prehnal to mas to iste ako zidan vo finale MS...vystrelila motyka...
chlapci arsenal si zapas pokaslal sam...mal tam nastrielat plno golov ved hrali cely zapas presilovku a jedenastka bola ok...
proste mozu si za to sami mali dat viac golov a ta jedenastka na konci by sa uz neriesila
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptySo február 23, 2008 9:12 pm

Tarzan napísal:
hruba sila vs krasa futbalu??
cuban: hovado blbe??? poznas ho?? ten chlap je jeden z najslusnejsich v B´hame len teraz to asi prehnal to mas to iste ako zidan vo finale MS...vystrelila motyka...
chlapci arsenal si zapas pokaslal sam...mal tam nastrielat plno golov ved hrali cely zapas presilovku a jedenastka bola ok...
proste mozu si za to sami mali dat viac golov a ta jedenastka na konci by sa uz neriesila
Presne ako vravis ved tam isla jedna akcia za druhou ked som priebezne pozeral drzanie tak to bolo aj 60% pre arsenal o sanciach ani nehovorím.proste sa uspokojili a mysleli ze ked su o jedneho viac uz sa nemoze nic stat ale...... dopadlo to inak
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptySo február 23, 2008 10:54 pm

Tarzan napísal:
hruba sila vs krasa futbalu??
cuban: hovado blbe??? poznas ho?? ten chlap je jeden z najslusnejsich v B´hame len teraz to asi prehnal to mas to iste ako zidan vo finale MS...vystrelila motyka...
chlapci arsenal si zapas pokaslal sam...mal tam nastrielat plno golov ved hrali cely zapas presilovku a jedenastka bola ok...
proste mozu si za to sami mali dat viac golov a ta jedenastka na konci by sa uz neriesila

nepoznam ho ,ta reakcia bola mierena na jeho konanie - ten konkretny zakrok...urcite mu nechcel zlomit nohu ale bol to velmi brutalny faul...

a penalta bola...tiez tomu chlapec pridal ale kontakt tam bol evidentny...inak velmi mi to pripomenulo eboueho proti AC milan...takmer totozna situacia

tiez suhlasim ze arsenal mal pridat minimalne gol dva za stavu 1-2, naozaj nechapem preco ade nenahral nikimu do prazdnej brany...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptySo február 23, 2008 11:15 pm

Dnes bola pekna sobota,vsak preco aj nie, ze? Very Happy Zapas B'ham-AFC som nevidel, nebudem hodnotit. Videl som akurat na youtube ten zakrok Taylora a tie snimky, co sem postol Lampard. Ta tretia je maximalne nechutna! Shocked Ako fanusika United ma samozrejme tesi, ze AFC vypadol z hry jeden z ich utocnikov, ale z ludskeho hladiska musim povedat, ze toho mladeho chalana mi je luto. A to ma v pondelok 25 rokov. Urcite si predstavoval krajsiu oslavu. Taylor to sice urcite neurobil schvalne, Tarzan ma pravdu, tomu obrancovi sa moc faulov nepiska, ale aj on bol urcite v soku, ked sa pozrel na Eduardovu nohu. Bohuzial, aj taketo veci sa v sporte niekedy stavaju a Eduardovi zelam skore uzdravenie, aj ked mi je jasne, ze az tak skoro to zasa nebude... Konecny vysledok ma nesmierne potesil, nieco podobne som ale cakal. Takze naskok na cele je uz iba trojbodovy...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptySo február 23, 2008 11:28 pm

cuban napísal:
tiez suhlasim ze arsenal mal pridat minimalne gol dva za stavu 1-2, naozaj nechapem preco ade nenahral nikimu do prazdnej brany...

nuz preto lebo sa jeho sebavedomie zmenilo na aroganciu, nechapem co si o sebe teraz mysli, ze teraz premeni kazdu sancu a musi v kazdom zapase aspon 2x skorovat, pomaly si u mna ziskava tolko "obdivu" co momentalne eboue...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 3:07 am

nuz ja neviem u nas v pube sa riesilo to, ze eduardo si isiel pre faul...a dostal ho aj s urokami...cize to znamena ze socky do anglicke ligy nepatria....(z futbaloheho hladiska z ludkseho sorry bol to faul larsson mal to iste a o rok bol naj strelec skotskej ligy) plakat moze iba francuzska zberba ze nevydolovala body...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 3:09 am

avs.roy napísal:
Dnes bola pekna sobota,vsak preco aj nie, ze? Very Happy Zapas B'ham-AFC som nevidel, nebudem hodnotit. Videl som akurat na youtube ten zakrok Taylora a tie snimky, co sem postol Lampard. Ta tretia je maximalne nechutna! Shocked Ako fanusika United ma samozrejme tesi, ze AFC vypadol z hry jeden z ich utocnikov, ale z ludskeho hladiska musim povedat, ze toho mladeho chalana mi je luto. A to ma v pondelok 25 rokov. Urcite si predstavoval krajsiu oslavu. Taylor to sice urcite neurobil schvalne, Tarzan ma pravdu, tomu obrancovi sa moc faulov nepiska, ale aj on bol urcite v soku, ked sa pozrel na Eduardovu nohu. Bohuzial, aj taketo veci sa v sporte niekedy stavaju a Eduardovi zelam skore uzdravenie, aj ked mi je jasne, ze az tak skoro to zasa nebude... Konecny vysledok ma nesmierne potesil, nieco podobne som ale cakal. Takze naskok na cele je uz iba trojbodovy...

co zakrok?? chalani co boli na zapase hovorili ze to bol normalny zakrok len keby si ta brazilska buzna (toto som citoval) nesla pre faul tak by sa nic nestalo...a ked ho davali dole z ihriska tak sa kricalo ze odneste to hovno..asi o tomto su derby zapasy...ale slovaci to nepochopia...musia zit v uk aby to pochopili...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 10:30 am

Tarzan napísal:
avs.roy napísal:
Dnes bola pekna sobota,vsak preco aj nie, ze? Very Happy Zapas B'ham-AFC som nevidel, nebudem hodnotit. Videl som akurat na youtube ten zakrok Taylora a tie snimky, co sem postol Lampard. Ta tretia je maximalne nechutna! Shocked Ako fanusika United ma samozrejme tesi, ze AFC vypadol z hry jeden z ich utocnikov, ale z ludskeho hladiska musim povedat, ze toho mladeho chalana mi je luto. A to ma v pondelok 25 rokov. Urcite si predstavoval krajsiu oslavu. Taylor to sice urcite neurobil schvalne, Tarzan ma pravdu, tomu obrancovi sa moc faulov nepiska, ale aj on bol urcite v soku, ked sa pozrel na Eduardovu nohu. Bohuzial, aj taketo veci sa v sporte niekedy stavaju a Eduardovi zelam skore uzdravenie, aj ked mi je jasne, ze az tak skoro to zasa nebude... Konecny vysledok ma nesmierne potesil, nieco podobne som ale cakal. Takze naskok na cele je uz iba trojbodovy...

co zakrok?? chalani co boli na zapase hovorili ze to bol normalny zakrok len keby si ta brazilska buzna (toto som citoval) nesla pre faul tak by sa nic nestalo...a ked ho davali dole z ihriska tak sa kricalo ze odneste to hovno..asi o tomto su derby zapasy...ale slovaci to nepochopia...musia zit v uk aby to pochopili...

isiel pre faul? tak toto uz hranici s *********** - sem dajte tie najhorsie nadavky ake vas napadnu...ved si pozri tie veci co sem dal lampard myslim...ten druhy obrazok...ach...tak keby boli ti ludia pri mne a toto by mi povedali tak by cely domov neodisli na sto precent. vobec to nebol normalny zakrok...taylor tam prisiel velmi neskoro...je vela hracov ktory maju tvrde zakroky ale ty vedia ako to spravit...to ze on taketo zakroky normalne nerobi neni ospravedlnenie, myslim ze raz za zivot taka vec staci...

naozaj si neviem predstavit lepsieho a sympatickejsieho chlapika v arsenale ako je dudu...prezil si naozaj tazky zivot doteraz...a v pondelok ma este k tomu 25 rokov...toto zranenie moze v klude ukoncit jeho karieru...ZELAM MU NAOZAJ SKORE UZDRAVENIE A DUFAM ZE O NOM BUDEME ESTE VO FUTBALE POCUT!!!!

just for the record: ma zlomenu pistalu, ihlicu a clenok...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 1:00 pm

adebayor nema bentnera rad...o tom to je... a podla mna je ten bentner strasne precenovany...raz zahra dobre a potom 3 krat hra velke hovno
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 1:03 pm

Cuban myslim, ze teraz sa na to pozeras ako fanda AFC. Jasne, chapem tvoje nervy a rozcarovanie, ale ubezpecujem ta, ze Taylor to schvalne neurobil! Nie je predsa k****?!?! Ta jeho prava noha sla proti lopte,prisla o zlomok sekundy neskor ako prist mala, Dudu si tu loptu stihol este posunut a nasledovalo to, co sme tu vsetci videli. Videl som aj horsie zakroky, akurat ze tak hrozne nedopadli. Podla mna to bolo cele zhoda blbych a nespravne nacasovanych nahod. Ver mi, ze Taylor musi byt z toho celeho tiez v peknom "p-cku" a po psychickej stranke mu to rozhodne neprida. Co uz?? Stalo sa a nik to nevrati spat. Neboj chalan sa da dokopy, je mlady a zranenia tohoto typu sa u mladsich ludi liecia rychlejsie ako u tych starsich. Netvrdim, ze hned bude hrat futbal ale isto si do lopty este kopne. Otazne je, ci bude mat Wenger trpezlivost, pretoze tu ide o business a uspechy klubu. Alan Smith mal v zapase s Liverpoolom velmi podobnu zlomeninu (spodok jeho pravacky visel len na kozi) a za 18 mesiacov nastupil opat vo farbach United.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 1:14 pm

Najviac co ma rozcarovalo bolo vyhlasenie Wengera ze Taylor by uz nemal hrat futbal vidno ze Wenger nikdy nebol profesionalnym futbalistom pretoze inak by take nieco nepovedal.Bol to suboj ako kazdy iny a vtom okamihu sa Taylorovi smykla nohu samozrejme lutujem Eduarda a zela mu skore uzdravenie tak som ho chcel vidiet na Eurepretoze chorvatsky styl sa mi velmi paci a este ma chorvati potesili aj tym ze vy...anglicanov bol by to moj oblubeny mancaft ale bez Eduarda to budu mat tazke.Eduardo-Vela zdravia a stastia!!!Ale Wenger by sa mal fakt zamysliet ano suhlasim s Cubanom FA by mu mala dat (a podla mna mu aj urcite da)nejaky distanc taky 5,6 zapasovy mozno dokonca sezony ale to co povedal Wenger zeby uz nemal hrat futbal tento francuz ma coraz viac prekvapuje.Inak Tarzan dal dobry priklad so Zidanom ,Zidane velka disciplina a co urobil vo finale??taze by som nenadaval na Taylora to sa proste stava.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 1:22 pm

Stoffo napísal:
Najviac co ma rozcarovalo bolo vyhlasenie Wengera ze Taylor by uz nemal hrat futbal vidno ze Wenger nikdy nebol profesionalnym futbalistom pretoze inak by take nieco nepovedal.Bol to suboj ako kazdy iny a vtom okamihu sa Taylorovi smykla nohu samozrejme lutujem Eduarda a zela mu skore uzdravenie tak som ho chcel vidiet na Eurepretoze chorvatsky styl sa mi velmi paci a este ma chorvati potesili aj tym ze vy...anglicanov bol by to moj oblubeny mancaft ale bez Eduarda to budu mat tazke.Eduardo-Vela zdravia a stastia!!!Ale Wenger by sa mal fakt zamysliet ano suhlasim s Cubanom FA by mu mala dat (a podla mna mu aj urcite da)nejaky distanc taky 5,6 zapasovy mozno dokonca sezony ale to co povedal Wenger zeby uz nemal hrat futbal tento francuz ma coraz viac prekvapuje.Inak Tarzan dal dobry priklad so Zidanom ,Zidane velka disciplina a co urobil vo finale??taze by som nenadaval na Taylora to sa proste stava.

AW svoje reci neskor odvolal, povedal ze bol este nahnevany a bolo to prehnane... inac ten zakrok bola jedna kurewska smola, isiel po lopte to bolo ocividne a dudu az prilis kruto zaplatil za to ze sa do toho pustal, je to smola ze to postihlo takeho skromneho, talentovaneho, abiciozneho hraca... taylor si nabuduce 2x rozmysli ci sa pusti do takeho zakroku, nemusel byt, v podstate to bolo zbytocne, loptu mu mohol odobrat aj inak ale je to anglicky styl, tie klzacky mam sice rad ak su vydarene ale trpia na tom technicky hraci, ktory dokazu v momente stiahnut loptu inam a presne kvoli tomu sa aj toto stalo...

Everyone at Arsenal Football Club would like to wish him a speedy recovery...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 1:24 pm

toto ma dostalo...perla ducha od wengera: "Myšlienka je asi taká, že ak chcete zastaviť Arsenal, musíte doň kopnúť. Bola otázka času, kedy sa niečo takéto stane. Ak má byť toto futbal, mali by sme to zastaviť."

ten idiot si uz nepamata lov na naniho zo zapasu s Man U??? gallas a spol...
touto hlaskou u mna wenger potvrdil svoju uroven uplneho vola...

inak ja(a podla mna kazdy obranca) take smikacky robim bezne,to bola len nahoda ze to tak dopadlo...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 2:17 pm

avs.roy napísal:
Cuban myslim, ze teraz sa na to pozeras ako fanda AFC. Jasne, chapem tvoje nervy a rozcarovanie, ale ubezpecujem ta, ze Taylor to schvalne neurobil! Nie je predsa k****?!?! Ta jeho prava noha sla proti lopte,prisla o zlomok sekundy neskor ako prist mala, Dudu si tu loptu stihol este posunut a nasledovalo to, co sme tu vsetci videli. Videl som aj horsie zakroky, akurat ze tak hrozne nedopadli. Podla mna to bolo cele zhoda blbych a nespravne nacasovanych nahod. Ver mi, ze Taylor musi byt z toho celeho tiez v peknom "p-cku" a po psychickej stranke mu to rozhodne neprida. Co uz?? Stalo sa a nik to nevrati spat. Neboj chalan sa da dokopy, je mlady a zranenia tohoto typu sa u mladsich ludi liecia rychlejsie ako u tych starsich. Netvrdim, ze hned bude hrat futbal ale isto si do lopty este kopne. Otazne je, ci bude mat Wenger trpezlivost, pretoze tu ide o business a uspechy klubu. Alan Smith mal v zapase s Liverpoolom velmi podobnu zlomeninu (spodok jeho pravacky visel len na kozi) a za 18 mesiacov nastupil opat vo farbach United.

nechcel mu zlomit nohu to je samozrejme ale bolo to uplne zbytocne a prisiel do suboja dost neskoro...

jasne sa na to pozeram ako fanda AFC...neviem co by ste vy chlapci robili keby sa to stalo takemu messimu, agbonlahorovi alebo nebodaj ronaldovi...to by bol svet hore nohami...

ano je viaceo prikladov uzdraveni po takychto zakrokoch...napr. aj larsson snad to bude aj duduho pripad...

Stoffo napísal:
Najviac co ma rozcarovalo bolo vyhlasenie Wengera ze Taylor by uz nemal hrat futbal vidno ze Wenger nikdy nebol profesionalnym futbalistom pretoze inak by take nieco nepovedal.Bol to suboj ako kazdy iny a vtom okamihu sa Taylorovi smykla nohu samozrejme lutujem Eduarda a zela mu skore uzdravenie tak som ho chcel vidiet na Eurepretoze chorvatsky styl sa mi velmi paci a este ma chorvati potesili aj tym ze vy...anglicanov bol by to moj oblubeny mancaft ale bez Eduarda to budu mat tazke.Eduardo-Vela zdravia a stastia!!!Ale Wenger by sa mal fakt zamysliet ano suhlasim s Cubanom FA by mu mala dat (a podla mna mu aj urcite da)nejaky distanc taky 5,6 zapasovy mozno dokonca sezony ale to co povedal Wenger zeby uz nemal hrat futbal tento francuz ma coraz viac prekvapuje.Inak Tarzan dal dobry priklad so Zidanom ,Zidane velka disciplina a co urobil vo finale??taze by som nenadaval na Taylora to sa proste stava.

wenger uz sam priznal ze jeho vyjadrenia boli pod tlakom rozrusenia z toho zakroku...cudujete sa mu? wenger bol profesionalny futbalista...najvyssie bol v 2. francuzskej lige a to je uz dost vysoko na to aby vedel co moze a nemoze o futbale povedat...nebol to suboj ako kazdy iny...taylor tam isiel velmi hrubo a hlavne neskoro...ked to nevie tak nech to nerobi

a osviezte mi pamat vyradil zidane materraziho z futbalu na priblizne rok? a koho mam za to vinit? eduarda?ste smiesny

Tarzan napísal:
toto ma dostalo...perla ducha od wengera: "Myšlienka je asi taká, že ak chcete zastaviť Arsenal, musíte doň kopnúť. Bola otázka času, kedy sa niečo takéto stane. Ak má byť toto futbal, mali by sme to zastaviť."

ten idiot si uz nepamata lov na naniho zo zapasu s Man U??? gallas a spol...
touto hlaskou u mna wenger potvrdil svoju uroven uplneho vola...

inak ja(a podla mna kazdy obranca) take smikacky robim bezne,to bola len nahoda ze to tak dopadlo...

ma uplnu pravdu...vacsina tymov na nas nestiha a tak sa nas snazia jednoducho vykopat z ihriska...v tejto sezone bolo na nas uz viacero tazkych zakrokov a ani nie pred dvoma rokmi myslim utrpel zlomeninu nohy Abou Diaby...takze s AW uplne suhlasim..

aky lov na naniho? si normalny? co mu kto spravil? to ze ho gallas z frustracie po tom showboatingu( za ktory ho skritizoval aj sam ferguson) nakopol? co mu take strasne spravil...nic sa mu nestalo, a flaminiho zakrok potom bol uplne cisty...takze jediny kto tu robi zo seba vola si ty...

samozrejme ze rozsah zranenia bol vysledkom zhody okolnosti ale taylorov zakrok bol uplne hrozny...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 2:40 pm

este k ludom co si myslia ze to bolo neumyselne a ze isiel po lopte...najskor som si aj ja myslel len ze to prehnal z dorazom ale tak to ani zdaleka nebolo!!!

http://www.eurofotbal.cz/clanky/eduardo-utrpel-vazne-zraneni-47322/ pozrite si obrazok pri clanku...isiel po lopte wtf? noha 30 cm nad zemou a lopta nikde...

http://img186.imageshack.us/my.php?image=taylorsenasmijesiolu8.jpg a tu ten curak v priblblom usmeve hned po tom zakroku..eduardo sa mu zvyja pod nohami v bolestiach...

toto nie je futbal...nehovorte mi o ziadnom riziku ktore je pri kazdom sporte ani o zapale hry...nehovorte mi ze taylor je inak slusak...prichadzam k nazoru ze to spravil uplne umyselne...a mal by za to niest aj trestno-pravne dosledky...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 2:49 pm

chapem tvoje rozrusenie ale tu mas dokaz, ze to nebolo umyselne...

a posledne novinky su velmi zle a pomoze mu jedine zazrak, ma zlomenu fibulu, holen a kotnik, nohu mal do L a udajne mal az prilis velke bolesti aby to bola obycajna zlomenina
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 2:53 pm

Bergie6 napísal:
chapem tvoje rozrusenie ale tu mas dokaz, ze to nebolo umyselne...

a posledne novinky su velmi zle a pomoze mu jedine zazrak, ma zlomenu fibulu, holen a kotnik, nohu mal do L a udajne mal az prilis velke bolesti aby to bola obycajna zlomenina

aky dokaz tam bol?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 2:55 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
chapem tvoje rozrusenie ale tu mas dokaz, ze to nebolo umyselne...

a posledne novinky su velmi zle a pomoze mu jedine zazrak, ma zlomenu fibulu, holen a kotnik, nohu mal do L a udajne mal az prilis velke bolesti aby to bola obycajna zlomenina

aky dokaz tam bol?

v momente ked to zastavili bolo ocividne ze taylor ide po lopte, uz bol v sklze lenze dudu si ju stihol potiahnut a dostal to do nohy...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 3:01 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
chapem tvoje rozrusenie ale tu mas dokaz, ze to nebolo umyselne...

a posledne novinky su velmi zle a pomoze mu jedine zazrak, ma zlomenu fibulu, holen a kotnik, nohu mal do L a udajne mal az prilis velke bolesti aby to bola obycajna zlomenina

aky dokaz tam bol?

v momente ked to zastavili bolo ocividne ze taylor ide po lopte, uz bol v sklze lenze dudu si ju stihol potiahnut a dostal to do nohy...

a vysvetli mi prosim ako chcel ten magor zasiahnut loptu ked mal nohu 30 cm vo vzduchu?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 3:07 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
chapem tvoje rozrusenie ale tu mas dokaz, ze to nebolo umyselne...

a posledne novinky su velmi zle a pomoze mu jedine zazrak, ma zlomenu fibulu, holen a kotnik, nohu mal do L a udajne mal az prilis velke bolesti aby to bola obycajna zlomenina

aky dokaz tam bol?

v momente ked to zastavili bolo ocividne ze taylor ide po lopte, uz bol v sklze lenze dudu si ju stihol potiahnut a dostal to do nohy...

a vysvetli mi prosim ako chcel ten magor zasiahnut loptu ked mal nohu 30 cm vo vzduchu?

urobil blbost v tom ze ju potom nadvihol ale keby lopta ostala tam kde bola a dudu by si ju nepotiahol do strany tak by ju urcite zasiahol
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 3:09 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
chapem tvoje rozrusenie ale tu mas dokaz, ze to nebolo umyselne...

a posledne novinky su velmi zle a pomoze mu jedine zazrak, ma zlomenu fibulu, holen a kotnik, nohu mal do L a udajne mal az prilis velke bolesti aby to bola obycajna zlomenina

aky dokaz tam bol?

v momente ked to zastavili bolo ocividne ze taylor ide po lopte, uz bol v sklze lenze dudu si ju stihol potiahnut a dostal to do nohy...

a vysvetli mi prosim ako chcel ten magor zasiahnut loptu ked mal nohu 30 cm vo vzduchu?

urobil blbost v tom ze ju potom nadvihol ale keby lopta ostala tam kde bola a dudu by si ju nepotiahol do strany tak by ju urcite zasiahol

to je hovadina...on loptu zasiahnut nechcel...alebo mu to bolo minmalne jedno..keby isiel po lopte nechal by nohu na zemi.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 3:15 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
chapem tvoje rozrusenie ale tu mas dokaz, ze to nebolo umyselne...

a posledne novinky su velmi zle a pomoze mu jedine zazrak, ma zlomenu fibulu, holen a kotnik, nohu mal do L a udajne mal az prilis velke bolesti aby to bola obycajna zlomenina

aky dokaz tam bol?

v momente ked to zastavili bolo ocividne ze taylor ide po lopte, uz bol v sklze lenze dudu si ju stihol potiahnut a dostal to do nohy...

a vysvetli mi prosim ako chcel ten magor zasiahnut loptu ked mal nohu 30 cm vo vzduchu?

urobil blbost v tom ze ju potom nadvihol ale keby lopta ostala tam kde bola a dudu by si ju nepotiahol do strany tak by ju urcite zasiahol

to je hovadina...on loptu zasiahnut nechcel...alebo mu to bolo minmalne jedno..keby isiel po lopte nechal by nohu na zemi.

pozri, jediny kto pozna odpoved je taylor a nech je akakolvek tak v kazdom pripade sa bude obhajovat ze to spravil neumyselne, kazdopadne to bol nevydareny zakrok a myslim ze trest by ho minut nemal, ja vsak nevidim dovod preco by to mal spravit umyselne...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 8:22 pm

Takze...zopar dobrych sprav...teda dobrych..znie to fakt blbo pri takejto udalosti ale predsa...

Dudu je uz po operacii, nema udajne ziadne bolesti a dokonca uz bol prevezeny do Londyna. Najvacsie skody zevraj dostali vazy v clenku...bola to otvorene zlomenina clenka so zlomenou ihlicou, pistala udajne zostala nedotknuta...chirurg co robil operaciu je s jej priebehom a vysledkom velmi spokojny...a najoptimistickejsie spravy hovoria ze dudu by sa mohol vratit uz za 6-8 mesiacov...chorvatsky reprezantacny trener je opatrnejsi a dava tomu rok...v kazdom pripade som nesmierne stastny ze eduardo bude asi na sto percent este davat goly...

tu su aj jeho slova:

"Som uplne bez slov a nedokazem ani vyjadrit vdaku vsetkym za podporu ktora sa mi dostala, dakujem vsetkym. Naozaj vela to pre mna znamena a vobec som necakal taku silnu podporu. Este raz chcem vsetkym podakovat a zaroven ich poziadat o trochu pokoja a porozumenia najma pre nasledujuce dni, tak pre mna ako pre moju rodinu...som po operacii a potrebujem odpocivat a spat...bude este vela casu na rozhovory."

tu je peticia ktora po FA ziada ban do konca zivota pre Martina Taylora

http://www.petitiononline.com/mataylor/petition.html

nejde az tak o to dozivotie, a to asi nechcem ani ja...ide o to vyvynut tlak na Fa aby chlapec za to svinstvo dostal minimalne rekordny zakaz.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 EmptyNe február 24, 2008 9:22 pm

rekordny zakaz???? to je uz moc...nohy sa lamali...lamu sa aj sa budu...
inak to bola nazorna ukazka ako hrat proti brazilcanom Very Happy
aj ked zrania hocikoho som proti zakazom...max 10 zapasov viac ne
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 12 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: