world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo apríl 28, 2008 7:55 pm

cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
takze pomaly sa mozme zacat lucit s flamsterom,
ktory tuto sezonu fakt hral famozne, kedy sa dostal do zakladu
a vyradil gilberta, no napriek tomu sa dnes zevraj dohodol na 5 rocnej zmluve s AC,
kedze mu ponukli asi o troska viac ako u nas ...
takze mame tu noveho Cashley Cola >>> Mathieu Cashmini
skoda sklamal ma i ked este to nieje oficialne na arsenal.com
ale myslim si ze sa to dalo cakat kedze s podpisom zmluvy cakal 4 mesiace
tym padom mi z toho vyplyva ze mal v plane ist prec a iba cakal na lepsiu ponuku

zdroj :
The Independent

to mozu byt stale bollocks...pokial to neuvidim na arsenal.com nebudem tomu verit...sam sa vyjadril ze chce ostat...a wenger ze ho chce udrzat

mhm to je pekne ale tomu uz ani ja neverim ze ostane, predsa len uz tie spravy vychadzaju aj na inych weboch (aj SR)
a myslim si ze na podpis zmluvy mal casu dost keby chcel uz to za tie mesiace mohol podpisat dost krat, nemyslis ?
mne sa to hned nezdalo ako mu ponukli lepsi kontrakt a nechcel podpisat, hned som vedel ze za tym nieco je
i ked ako hovoris vravel ze je v AFC spokojny atd ... no proste bludy
a ako viem tak na arsenal.com tieto spravy nevychadzaju moc aktualne, praveze z afc to viem az ked uz viem ze prestup bol uz davno doodnuty - cize na afc to ocakavam az zajtra ...
AW ho mozno chcel udrzat ale pokial mu AC ponuklo tolko kolko ponuklo ze preplatili 4 nasobne aj juventus tak ...
a flamster isiel za peniazmi, preto to u nas nechcel podpisat - tak to vidim ja
a pri tom nebol problem mu ponuknut u nas aj viac i ked si zaslusil za vykon ,
ale ako AW povedal bolo by to nepsravodlive k ostatnym hracom kedze ako dobre vieme v AFC niesu velke platy - teda narozdiel od united CFC a pod , tam si klucovych hracov drzia inym platom ako u nas ponukaju cescovi, hlebovi, rosovi , ademu a pod .

daky taliansky bulvarny dennik pusty hovadinu..preberu to anglani, spanieli a uz je to v SR prosim ta oni beru kazdu sracku co najdu na nete a zavesia to tam...

AW ma v arsenale svoju vlastnu platovu strukturu a tu dodrzuje..on ma inu filozofiu...ak chce odist kvoli par tisicom na vyse do timu ktory bude hrat pohar uefa buduci rok..nech ide...podla mna ale ostane

The Independent, News Of The World, The Guardian a The Observer su jednoznacne seriozne britske denniky Cuban! A ak to vyslo v jednom z nich, sotva to bude "kacica", tomu mozes uz teraz verit!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyUt apríl 29, 2008 8:23 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
takze pomaly sa mozme zacat lucit s flamsterom,
ktory tuto sezonu fakt hral famozne, kedy sa dostal do zakladu
a vyradil gilberta, no napriek tomu sa dnes zevraj dohodol na 5 rocnej zmluve s AC,
kedze mu ponukli asi o troska viac ako u nas ...
takze mame tu noveho Cashley Cola >>> Mathieu Cashmini
skoda sklamal ma i ked este to nieje oficialne na arsenal.com
ale myslim si ze sa to dalo cakat kedze s podpisom zmluvy cakal 4 mesiace
tym padom mi z toho vyplyva ze mal v plane ist prec a iba cakal na lepsiu ponuku

zdroj :
The Independent

to mozu byt stale bollocks...pokial to neuvidim na arsenal.com nebudem tomu verit...sam sa vyjadril ze chce ostat...a wenger ze ho chce udrzat

mhm to je pekne ale tomu uz ani ja neverim ze ostane, predsa len uz tie spravy vychadzaju aj na inych weboch (aj SR)
a myslim si ze na podpis zmluvy mal casu dost keby chcel uz to za tie mesiace mohol podpisat dost krat, nemyslis ?
mne sa to hned nezdalo ako mu ponukli lepsi kontrakt a nechcel podpisat, hned som vedel ze za tym nieco je
i ked ako hovoris vravel ze je v AFC spokojny atd ... no proste bludy
a ako viem tak na arsenal.com tieto spravy nevychadzaju moc aktualne, praveze z afc to viem az ked uz viem ze prestup bol uz davno doodnuty - cize na afc to ocakavam az zajtra ...
AW ho mozno chcel udrzat ale pokial mu AC ponuklo tolko kolko ponuklo ze preplatili 4 nasobne aj juventus tak ...
a flamster isiel za peniazmi, preto to u nas nechcel podpisat - tak to vidim ja
a pri tom nebol problem mu ponuknut u nas aj viac i ked si zaslusil za vykon ,
ale ako AW povedal bolo by to nepsravodlive k ostatnym hracom kedze ako dobre vieme v AFC niesu velke platy - teda narozdiel od united CFC a pod , tam si klucovych hracov drzia inym platom ako u nas ponukaju cescovi, hlebovi, rosovi , ademu a pod .

daky taliansky bulvarny dennik pusty hovadinu..preberu to anglani, spanieli a uz je to v SR prosim ta oni beru kazdu sracku co najdu na nete a zavesia to tam...

AW ma v arsenale svoju vlastnu platovu strukturu a tu dodrzuje..on ma inu filozofiu...ak chce odist kvoli par tisicom na vyse do timu ktory bude hrat pohar uefa buduci rok..nech ide...podla mna ale ostane

The Independent, News Of The World, The Guardian a The Observer su jednoznacne seriozne britske denniky Cuban! A ak to vyslo v jednom z nich, sotva to bude "kacica", tomu mozes uz teraz verit!

a co myslis z kade to oni prebrali? z dakeho talianskeho bulvarneho platku...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPi máj 02, 2008 8:33 pm

na gunners.cz som objavil ze flamini definitivne prestupuje do ac milan??je to pravda??to by bola velka strata pre arsenal.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptySo máj 03, 2008 1:02 am

Stoffo napísal:
na gunners.cz som objavil ze flamini definitivne prestupuje do ac milan??je to pravda??to by bola velka strata pre arsenal.
zle si cital...este nie je nic potvrdene
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptySo máj 03, 2008 1:34 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
na gunners.cz som objavil ze flamini definitivne prestupuje do ac milan??je to pravda??to by bola velka strata pre arsenal.
zle si cital...este nie je nic potvrdene
tak ja som cital dobre len to bolo asi zle napisane Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptySo máj 03, 2008 7:35 pm

Na arsenal.com bolo ze deadline sa posunul na nedelu/pondelok kvoli problemom v jednaniach...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyNe máj 04, 2008 9:32 pm

Tak uz je Flamini prec...objavilo sa to na oficialnej stranke AC
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyNe máj 04, 2008 10:40 pm

Chlapci klud Cool .
Flamini je dobry hrac a dolezity pre Arsenal ale pamatate ako to bolo s Henrym?
Kazdy mal hlavu v smutku ako to bez neho bude a ...?
Sme vyssie ako s nim za posledne roky kedze sa nemusime do posledneho kola triast o 4.miesto
je tam myslim dost kvality a odchod jedneho hraca nemoze zatriast ziadnym klubom je ho kym nahradit takze pohoda ak mu taliansko vonia viac nech ide a nech sa mu dari v AC a Arsenalu aj bez neho.
Adios amigo Mathieu a gracias!!!
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyNe máj 04, 2008 10:45 pm

A AC si dnes poskocilo na 4.miesto kedze vyhralo nad Interom a Fiorentina prehrala v Cagliari. AC to uz ma v svojich rukach uz sa nemusi spoliehat na zakopnutia fialovych takze si Mathieu asi zahra LM a mozno aj proti byvalym.
S tymi vysledkami som off topic i´m sorry Laughing
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo máj 05, 2008 1:21 pm

marek77 napísal:
Chlapci klud Cool .
Flamini je dobry hrac a dolezity pre Arsenal ale pamatate ako to bolo s Henrym?
Kazdy mal hlavu v smutku ako to bez neho bude a ...?
Sme vyssie ako s nim za posledne roky kedze sa nemusime do posledneho kola triast o 4.miesto
je tam myslim dost kvality a odchod jedneho hraca nemoze zatriast ziadnym klubom je ho kym nahradit takze pohoda ak mu taliansko vonia viac nech ide a nech sa mu dari v AC a Arsenalu aj bez neho.
Adios amigo Mathieu a gracias!!!

mna to ale vobec nesere...nech si ide money grabing c*nt...najdeme lepsieho
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo máj 05, 2008 2:49 pm

vôbec to nie je tragédia...ja osobne, ak by som bol hráčom svetovej triedy (čo nikdy nebudem Laughing ),tak by ma nudilo byť celý život len v jednom klube...je pravda, že mená ako kahn, scholes, giggs a iné sú spájané s danými klubmi práve preto, lebo sú ich ikonami, ale aj tak...zmena je život Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo máj 05, 2008 6:00 pm

jarci napísal:
vôbec to nie je tragédia...ja osobne, ak by som bol hráčom svetovej triedy (čo nikdy nebudem Laughing ),tak by ma nudilo byť celý život len v jednom klube...je pravda, že mená ako kahn, scholes, giggs a iné sú spájané s danými klubmi práve preto, lebo sú ich ikonami, ale aj tak...zmena je život Wink

nudilo? kamos ja by som za arsenal hraval aj zadarmo a aj keby som bol najlepsi hrac na svete a oni by hrali championship
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo máj 05, 2008 6:08 pm

Arsenal 1-0 Everton
zapas to na oko nebol oc pohladny,
fanusik AFC je zvyknuty na iny herny prejav,
ale vidiet ze sezona sa ruti ku svojmu koncu
a taktiez uz nam ani o nic nejde da sa povedat,
podstatne je ze sme vyhrali co ma tesi kedze evrton je slysny celok
aaa ako okamih zapasu by som oznacil striedanie lukasa za "mad jensa",
ktory sa rozlucil pred domacim publikom a naposledy zakotvil v brane AFC (aspon na ES)
* ja osobne by som bol radsej keby mad ostal este jednu sezonu,
pretoze je to skvely brankar, pre mna je hlinik slusny no myslim ze na AFC
potrebuje mat este nieco navyse, potrebujeme tam velku kvalitu a tak mi hlinik nepripada
no necham sa prekvapit ako dopadne nas brankarsky post hlinik vs lukasz
i ked si myslim ze lukasz este nedozrel na afc takze tam je to viac menej iste ...

k flamsterovi sa vyjadrovat nebudem ... uz som o tom pisal 1x asi pred 3 mesiacmi
ze keby chcel podpisat tak podpise a predlzi a nevaha s podpisom > takze tam je to u mna dost jasne

skor ma ale bude mrziet ak odide sasa, pretoze mal zevraj s interom nejake dizkuzie
co nemal robit ani on a ani inter > kedze to malo ist cez klub no uvidime ...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyŠt máj 08, 2008 8:55 pm

Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPi máj 09, 2008 11:37 am

thierryhenry14 napísal:
Arsenal 1-0 Everton
zapas to na oko nebol oc pohladny,
fanusik AFC je zvyknuty na iny herny prejav,
ale vidiet ze sezona sa ruti ku svojmu koncu
a taktiez uz nam ani o nic nejde da sa povedat,
podstatne je ze sme vyhrali co ma tesi kedze evrton je slysny celok
aaa ako okamih zapasu by som oznacil striedanie lukasa za "mad jensa",
ktory sa rozlucil pred domacim publikom a naposledy zakotvil v brane AFC (aspon na ES)
* ja osobne by som bol radsej keby mad ostal este jednu sezonu,
pretoze je to skvely brankar, pre mna je hlinik slusny no myslim ze na AFC
potrebuje mat este nieco navyse, potrebujeme tam velku kvalitu a tak mi hlinik nepripada
no necham sa prekvapit ako dopadne nas brankarsky post hlinik vs lukasz
i ked si myslim ze lukasz este nedozrel na afc takze tam je to viac menej iste ...

k flamsterovi sa vyjadrovat nebudem ... uz som o tom pisal 1x asi pred 3 mesiacmi
ze keby chcel podpisat tak podpise a predlzi a nevaha s podpisom > takze tam je to u mna dost jasne

skor ma ale bude mrziet ak odide sasa, pretoze mal zevraj s interom nejake dizkuzie
co nemal robit ani on a ani inter > kedze to malo ist cez klub no uvidime ...

no takze cashminy nam uz odisiel takze to uz neriesim - splnil si svoj financny sen a v kariere sa posunul o kro ale do zadu podla mna,
ale to je jeho vec ... som zvedavy ako s atam presadi a ako bude hrat ten najskaredsi football v tej serii A

skor mi vsak bude vadit ked odide sasa, pretoze uz aj jeho odchod nabera na obratkach a vyzera to tak ze ho tiez neudrzime ...
jeho agent povedal ze ide spravit svoj najdolezitejsi krok a ze prestupi do interu, co je na tom pravdy neviem ,
ale asi dost kedze take reci som pocul ze chce teda ze asi pojde do interu...
no uvidime ale toto bude velka strata podla mna...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPi máj 09, 2008 12:38 pm

thierryhenry14 napísal:
thierryhenry14 napísal:
Arsenal 1-0 Everton
zapas to na oko nebol oc pohladny,
fanusik AFC je zvyknuty na iny herny prejav,
ale vidiet ze sezona sa ruti ku svojmu koncu
a taktiez uz nam ani o nic nejde da sa povedat,
podstatne je ze sme vyhrali co ma tesi kedze evrton je slysny celok
aaa ako okamih zapasu by som oznacil striedanie lukasa za "mad jensa",
ktory sa rozlucil pred domacim publikom a naposledy zakotvil v brane AFC (aspon na ES)
* ja osobne by som bol radsej keby mad ostal este jednu sezonu,
pretoze je to skvely brankar, pre mna je hlinik slusny no myslim ze na AFC
potrebuje mat este nieco navyse, potrebujeme tam velku kvalitu a tak mi hlinik nepripada
no necham sa prekvapit ako dopadne nas brankarsky post hlinik vs lukasz
i ked si myslim ze lukasz este nedozrel na afc takze tam je to viac menej iste ...

k flamsterovi sa vyjadrovat nebudem ... uz som o tom pisal 1x asi pred 3 mesiacmi
ze keby chcel podpisat tak podpise a predlzi a nevaha s podpisom > takze tam je to u mna dost jasne

skor ma ale bude mrziet ak odide sasa, pretoze mal zevraj s interom nejake dizkuzie
co nemal robit ani on a ani inter > kedze to malo ist cez klub no uvidime ...

no takze cashminy nam uz odisiel takze to uz neriesim - splnil si svoj financny sen a v kariere sa posunul o kro ale do zadu podla mna,
ale to je jeho vec ... som zvedavy ako s atam presadi a ako bude hrat ten najskaredsi football v tej serii A

skor mi vsak bude vadit ked odide sasa, pretoze uz aj jeho odchod nabera na obratkach a vyzera to tak ze ho tiez neudrzime ...
jeho agent povedal ze ide spravit svoj najdolezitejsi krok a ze prestupi do interu, co je na tom pravdy neviem ,
ale asi dost kedze take reci som pocul ze chce teda ze asi pojde do interu...
no uvidime ale toto bude velka strata podla mna...
myslim si ze velku zodpovednost ma na tom Wenger-sak uz nech obetuje prachy a bud udrzi Hleba alebo privedie Barryho ci ineho Hotoveho zaloznika.Skoda ked vidim ako sa zacina rozpadat moj jediny oblubeny klub z EPL.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPi máj 09, 2008 12:53 pm

Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
thierryhenry14 napísal:
Arsenal 1-0 Everton
zapas to na oko nebol oc pohladny,
fanusik AFC je zvyknuty na iny herny prejav,
ale vidiet ze sezona sa ruti ku svojmu koncu
a taktiez uz nam ani o nic nejde da sa povedat,
podstatne je ze sme vyhrali co ma tesi kedze evrton je slysny celok
aaa ako okamih zapasu by som oznacil striedanie lukasa za "mad jensa",
ktory sa rozlucil pred domacim publikom a naposledy zakotvil v brane AFC (aspon na ES)
* ja osobne by som bol radsej keby mad ostal este jednu sezonu,
pretoze je to skvely brankar, pre mna je hlinik slusny no myslim ze na AFC
potrebuje mat este nieco navyse, potrebujeme tam velku kvalitu a tak mi hlinik nepripada
no necham sa prekvapit ako dopadne nas brankarsky post hlinik vs lukasz
i ked si myslim ze lukasz este nedozrel na afc takze tam je to viac menej iste ...

k flamsterovi sa vyjadrovat nebudem ... uz som o tom pisal 1x asi pred 3 mesiacmi
ze keby chcel podpisat tak podpise a predlzi a nevaha s podpisom > takze tam je to u mna dost jasne

skor ma ale bude mrziet ak odide sasa, pretoze mal zevraj s interom nejake dizkuzie
co nemal robit ani on a ani inter > kedze to malo ist cez klub no uvidime ...

no takze cashminy nam uz odisiel takze to uz neriesim - splnil si svoj financny sen a v kariere sa posunul o kro ale do zadu podla mna,
ale to je jeho vec ... som zvedavy ako s atam presadi a ako bude hrat ten najskaredsi football v tej serii A

skor mi vsak bude vadit ked odide sasa, pretoze uz aj jeho odchod nabera na obratkach a vyzera to tak ze ho tiez neudrzime ...
jeho agent povedal ze ide spravit svoj najdolezitejsi krok a ze prestupi do interu, co je na tom pravdy neviem ,
ale asi dost kedze take reci som pocul ze chce teda ze asi pojde do interu...
no uvidime ale toto bude velka strata podla mna...
myslim si ze velku zodpovednost ma na tom Wenger-sak uz nech obetuje prachy a bud udrzi Hleba alebo privedie Barryho ci ineho Hotoveho zaloznika.Skoda ked vidim ako sa zacina rozpadat moj jediny oblubeny klub z EPL.

no v tomto pripade bohuzial ale taka je prestupova a financna poitika v AFC pod Arseneom
arsene nikdy neutraca take ciastky ako ostatne top kluby ci uz pri prestupe alebo palte
a ked je hrac v AFC a svet zisti ze napr hleb je vlastne super extra trieda tak si priplati a
maju iste ze ho budu mat pretoze AFC sa nebude pretahovat peniazmi s inym klubom ktory aj tak preplati toho hraca
taka je politika ... arsene ma cuch na talenty co znamena ze mame jeden z najlepsich skautingov,
ale hracov si udrzat moc nevieme koli financnej zalezitosti, pretoze peniaze hybu svetom kazdy ide za lepsim to je normalne takze my sa musime len a len prizerat ako nam odchadzaju opory teamu ... hleba bude fakt skoda a hlavne v tom bblbom taliansku

obetovat prachy ?
podla toho co ty myslis, peniaze niesu problem v AFC
ale prilis zvysit plat hlebovi nemozu pretoze platy v AFC su najmensie co satyka ostatnych top klubov
v takej CFC a united si opory drzia hracov peniazmia to tak ze maju od 80 000 az po 160 000 libier tyzdenne
no v afc to tak nieje napr. taky adebayor ma iba nejakych 35 000 a vacsna hracov je na tom podobne
myslim si ze vacsina hracov u nas ma tak do 50 000 +- ako kto samozrejme
-zvysit plat na 95 000 ako si teraz pyta napr adebayor nieje podla mna problem financny
ale vacsina hracov by potom tiez chela a bojkotovala za vacsi plat a tym padom by sa afc mohlo dosst oslabit keby odisli hraci
cashminy mal u nas tusim 50 000 dali mu ponuku na 55 000 ale co to je ked dojde lbe AC a ponukne mu skoro raz tolko
je jasne ze potom ide prec ... to iste sa deje momentalne s hlebom podla mna a myslim si ze je len otazka casu kedy pojde
- u nas zostanu iba pravy srdciary ako clichy, almunia, walcot, gilberto, sagna a este par dalsich
pre lusi ako cashminy nieje u nas miesto to iste ako cashley cole ...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPi máj 09, 2008 1:12 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
thierryhenry14 napísal:
Arsenal 1-0 Everton
zapas to na oko nebol oc pohladny,
fanusik AFC je zvyknuty na iny herny prejav,
ale vidiet ze sezona sa ruti ku svojmu koncu
a taktiez uz nam ani o nic nejde da sa povedat,
podstatne je ze sme vyhrali co ma tesi kedze evrton je slysny celok
aaa ako okamih zapasu by som oznacil striedanie lukasa za "mad jensa",
ktory sa rozlucil pred domacim publikom a naposledy zakotvil v brane AFC (aspon na ES)
* ja osobne by som bol radsej keby mad ostal este jednu sezonu,
pretoze je to skvely brankar, pre mna je hlinik slusny no myslim ze na AFC
potrebuje mat este nieco navyse, potrebujeme tam velku kvalitu a tak mi hlinik nepripada
no necham sa prekvapit ako dopadne nas brankarsky post hlinik vs lukasz
i ked si myslim ze lukasz este nedozrel na afc takze tam je to viac menej iste ...

k flamsterovi sa vyjadrovat nebudem ... uz som o tom pisal 1x asi pred 3 mesiacmi
ze keby chcel podpisat tak podpise a predlzi a nevaha s podpisom > takze tam je to u mna dost jasne

skor ma ale bude mrziet ak odide sasa, pretoze mal zevraj s interom nejake dizkuzie
co nemal robit ani on a ani inter > kedze to malo ist cez klub no uvidime ...

no takze cashminy nam uz odisiel takze to uz neriesim - splnil si svoj financny sen a v kariere sa posunul o kro ale do zadu podla mna,
ale to je jeho vec ... som zvedavy ako s atam presadi a ako bude hrat ten najskaredsi football v tej serii A

skor mi vsak bude vadit ked odide sasa, pretoze uz aj jeho odchod nabera na obratkach a vyzera to tak ze ho tiez neudrzime ...
jeho agent povedal ze ide spravit svoj najdolezitejsi krok a ze prestupi do interu, co je na tom pravdy neviem ,
ale asi dost kedze take reci som pocul ze chce teda ze asi pojde do interu...
no uvidime ale toto bude velka strata podla mna...
myslim si ze velku zodpovednost ma na tom Wenger-sak uz nech obetuje prachy a bud udrzi Hleba alebo privedie Barryho ci ineho Hotoveho zaloznika.Skoda ked vidim ako sa zacina rozpadat moj jediny oblubeny klub z EPL.

no v tomto pripade bohuzial ale taka je prestupova a financna poitika v AFC pod Arseneom
arsene nikdy neutraca take ciastky ako ostatne top kluby ci uz pri prestupe alebo palte
a ked je hrac v AFC a svet zisti ze napr hleb je vlastne super extra trieda tak si priplati a
maju iste ze ho budu mat pretoze AFC sa nebude pretahovat peniazmi s inym klubom ktory aj tak preplati toho hraca
taka je politika ... arsene ma cuch na talenty co znamena ze mame jeden z najlepsich skautingov,
ale hracov si udrzat moc nevieme koli financnej zalezitosti, pretoze peniaze hybu svetom kazdy ide za lepsim to je normalne takze my sa musime len a len prizerat ako nam odchadzaju opory teamu ... hleba bude fakt skoda a hlavne v tom bblbom taliansku

obetovat prachy ?
podla toho co ty myslis, peniaze niesu problem v AFC
ale prilis zvysit plat hlebovi nemozu pretoze platy v AFC su najmensie co satyka ostatnych top klubov
v takej CFC a united si opory drzia hracov peniazmia to tak ze maju od 80 000 az po 160 000 libier tyzdenne
no v afc to tak nieje napr. taky adebayor ma iba nejakych 35 000 a vacsna hracov je na tom podobne
myslim si ze vacsina hracov u nas ma tak do 50 000 +- ako kto samozrejme
-zvysit plat na 95 000 ako si teraz pyta napr adebayor nieje podla mna problem financny
ale vacsina hracov by potom tiez chela a bojkotovala za vacsi plat a tym padom by sa afc mohlo dosst oslabit keby odisli hraci
cashminy mal u nas tusim 50 000 dali mu ponuku na 55 000 ale co to je ked dojde lbe AC a ponukne mu skoro raz tolko
je jasne ze potom ide prec ... to iste sa deje momentalne s hlebom podla mna a myslim si ze je len otazka casu kedy pojde
- u nas zostanu iba pravy srdciary ako clichy, almunia, walcot, gilberto, sagna a este par dalsich
pre lusi ako cashminy nieje u nas miesto to iste ako cashley cole ...
no ale Wenger si musi uvedomit ze taky hrac ma karieru 20 rokov a v 35 dochodok za tych 15-20 rokov musi zarobit tolko aby mal navzdy a pochopitelne ze hraci chceju viac a viac kym su este v topforme a na vrchole to nie je len pripad flaminiho a colea ale aj dalsich 1000 hracov.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPi máj 09, 2008 3:56 pm

nasa wage structure je dobra vec...ked ju niekto nerespektuje tak nech ide do ....trocha vas poopravim najlepsi hraci v arsenale maju okolo 75k tyzdenne...

hleb je pod kontraktom takze toho sa nebojim...aj keby chcel odist pojde minimalne za 15M takze v pohode...po milionty krat krat vam vravim ze toho barryho nepotrebujeme...nech si ide aj s bergerom do liverpoolu aby bojoval kazdy rok o 4 miesto v epl.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPi máj 09, 2008 4:53 pm

cuban napísal:
nasa wage structure je dobra vec...ked ju niekto nerespektuje tak nech ide do ....trocha vas poopravim najlepsi hraci v arsenale maju okolo 75k tyzdenne...

hleb je pod kontraktom takze toho sa nebojim...aj keby chcel odist pojde minimalne za 15M takze v pohode...po milionty krat krat vam vravim ze toho barryho nepotrebujeme...nech si ide aj s bergerom do liverpoolu aby bojoval kazdy rok o 4 miesto v epl.
no ale cuban ked sa vam rozpreda musztvo tak aj vy budete bojovat len o 4.miesto.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptySo máj 10, 2008 1:43 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
nasa wage structure je dobra vec...ked ju niekto nerespektuje tak nech ide do ....trocha vas poopravim najlepsi hraci v arsenale maju okolo 75k tyzdenne...

hleb je pod kontraktom takze toho sa nebojim...aj keby chcel odist pojde minimalne za 15M takze v pohode...po milionty krat krat vam vravim ze toho barryho nepotrebujeme...nech si ide aj s bergerom do liverpoolu aby bojoval kazdy rok o 4 miesto v epl.
no ale cuban ked sa vam rozpreda musztvo tak aj vy budete bojovat len o 4.miesto.

co trepes...a preco by sa nam malo rozpredavat muzstvo????? iba dvaja hraci su/boli volny...jens a flamini..obaja uz odisli..okrem nich maju vsetci hraci platne kontrakty...a wenger chce udrzat tim po kope...to co citate v novinach su len trapne sracky...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptySo máj 31, 2008 9:43 am

fantasticke novinky tykajuce sa eduarda, rehabilitacie ide omnoho lepsie ako sa predpokladalo.. do zapasove tempa sa moze dostat uz zaciatkom novej sezony, uz teraz trenuje s loptou, do europy by sa mohol vratit koncom augusta alebo zaciatkom septembra
Video o priebehu rehabilitacie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo jún 09, 2008 3:44 pm

Zopar noviniek z najlepsieho klubu na svete

Bacary Sagna a Alex song podpisali nove dlhodobe kontrakty

vonku je novy home kit

no a gilberto opat ukazal preco je jednym z mojich najoblubenejsich hracov

http://www.telegraph.co.uk/sport/main.jhtml?xml=/sport/2008/06/09/ufngilberto109.xml

no a cital som dalsi clanok o eduardovej rehabilitacii a jeho lekar povedal ze v septembri by mal hrat competitive football Shocked Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo jún 09, 2008 5:02 pm

cuban napísal:
Zopar noviniek z najlepsieho klubu na svete

Bacary Sagna a Alex song podpisali nove dlhodobe kontrakty

vonku je novy home kit

no a gilberto opat ukazal preco je jednym z mojich najoblubenejsich hracov

http://www.telegraph.co.uk/sport/main.jhtml?xml=/sport/2008/06/09/ufngilberto109.xml

no a cital som dalsi clanok o eduardovej rehabilitacii a jeho lekar povedal ze v septembri by mal hrat competitive football Shocked Shocked Shocked
ako najlepsi klub na svete mozes to mne/nam podrobnejsie vysvetlit lebo pointu som nejak nezachytil.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 EmptyPo jún 09, 2008 10:54 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Zopar noviniek z najlepsieho klubu na svete

Bacary Sagna a Alex song podpisali nove dlhodobe kontrakty

vonku je novy home kit

no a gilberto opat ukazal preco je jednym z mojich najoblubenejsich hracov

http://www.telegraph.co.uk/sport/main.jhtml?xml=/sport/2008/06/09/ufngilberto109.xml

no a cital som dalsi clanok o eduardovej rehabilitacii a jeho lekar povedal ze v septembri by mal hrat competitive football Shocked Shocked Shocked
ako najlepsi klub na svete mozes to mne/nam podrobnejsie vysvetlit lebo pointu som nejak nezachytil.

no ze vezmes vsetky kluby na svete...zoradis do rebricka od najlepsieho po najhorsi a najlepsi dostanes arsenal...jednoduche...na to si mohol prist aj sam
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 20 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 20 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: