world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Chelsea FC

Goto down 
+11
Bergie6
true blue
thierryhenry14
avs.roy
Blues
Lacoste
Tarzan
samo
cuban
jarci
Canary
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 3:59 pm

true blue napísal:
este by som chcel vediet.preco je tu tak malo ludi?frank je kral.

Flying high, up in the sky,
We'll keep the blue flag flying high
From Stamford Bridge to Wemb(er)ley
We'll keep the blue flag flying high

frank je kral??? Shocked max frank sinatra...
v zaklade v repre neviem co robi...barry je momentalne so stevom jasna volba...lenze pan lampard hra v chelsea Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 4:11 pm

Tarzan napísal:
true blue napísal:
este by som chcel vediet.preco je tu tak malo ludi?frank je kral.

Flying high, up in the sky,
We'll keep the blue flag flying high
From Stamford Bridge to Wemb(er)ley
We'll keep the blue flag flying high

frank je kral??? Shocked max frank sinatra...
v zaklade v repre neviem co robi...barry je momentalne so stevom jasna volba...lenze pan lampard hra v chelsea Rolling Eyes

Jasne..Very Happy bude tam hrat cela AV nie?? to by si bol uz spokojny co? Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 4:16 pm

nic take som netrvdil len hovorim ze barry je momentalne o dost lepsi ako lampard tot vse...
a ta AV v repre nieje az taka nerealna...young na kraji bude pendlovat o taky rok mozno 2...Carson je uz v repre...reo-coker kapitan 21 cize tiez nema daleko od repre...davies detto.. gardner pravidelne hrava za 21 na kraji obrany barry je v repre...gabby je oporou 21 cize tiez ma nasliapnute do repre...osbourne maka za 19

a kolko ma v repre hracov chelsea??? vo vsetkych reprezentaciach mozno 5 Razz
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 7:49 pm

Tarzan napísal:
nic take som netrvdil len hovorim ze barry je momentalne o dost lepsi ako lampard tot vse...
a ta AV v repre nieje az taka nerealna...young na kraji bude pendlovat o taky rok mozno 2...Carson je uz v repre...reo-coker kapitan 21 cize tiez nema daleko od repre...davies detto.. gardner pravidelne hrava za 21 na kraji obrany barry je v repre...gabby je oporou 21 cize tiez ma nasliapnute do repre...osbourne maka za 19

a kolko ma v repre hracov chelsea??? vo vsetkych reprezentaciach mozno 5 Razz

Staci ze v repre je polovicka timu.Smile A pisal si ze "pan lampard hra v chelsea"...Ako keby do repre chodili iba hraci velkych muzstiev a AV si nikto nevsimal..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 10:28 pm

noo tak dostat pozvanku do repre za tie vykony co podava lampard Rolling Eyes tak on tam je vazne preto lebo hra v chelsea...barry ma teraz lepsiu formu hra lepsie a celkovo je vodca AV co sa o lampardovi povedat neda...

polovicka muzstva? terry a.cole precenovany wright-philips (tento je nam na 100% kvoli chelsea ved takych zaloznikov rano vykakam za plne vedro Rolling Eyes ) lennon young pennant bentley miller su omnoho lepsi...ano este pan lampard Rolling Eyes
polka muzstva??? Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 11:22 pm

Tarzan napísal:
noo tak dostat pozvanku do repre za tie vykony co podava lampard Rolling Eyes tak on tam je vazne preto lebo hra v chelsea...barry ma teraz lepsiu formu hra lepsie a celkovo je vodca AV co sa o lampardovi povedat neda...

polovicka muzstva? terry a.cole precenovany wright-philips (tento je nam na 100% kvoli chelsea ved takych zaloznikov rano vykakam za plne vedro Rolling Eyes ) lennon young pennant bentley miller su omnoho lepsi...ano este pan lampard Rolling Eyes
polka muzstva??? Wink

jediny z chelsea co by mal hrat v repre je joe cole..ten urcite nie je precenovany...z toho slavneho tria lampard, terry, cole je to jediny futbalista...terry je strasne precenovany a lampard tiez...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptyUt marec 18, 2008 11:44 pm

Terry je precenovany??? lol! lol! Tak toto ste asi asi trosku prehnali nie?? Preco by bol potom Terry kapitanom Chelsea a Anglickej repre?? Preco by potom bol vo vselijakych vyberoch muzstva ci uz nejakych casopisov, velkych hracov alebo v jedenastkach roku a podobne?? Lampard deto..Smile Proste zavidite ze v repre je z Chelsea vela hracov..Teda aspon viac nez z AV alebo Arsenalu..Smile Oooooo pardoon..Very Happy z Arsenalu tam nema kto byt..Very Happy Laughing
Návrat hore Goto down
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 12:22 am

lampard a JT su hraci co vratia titul spat na stamford bridge.
chelsea 4ever.uz sa tesim na nedelu.ak zatlce chelsea posledny kliniec do arsenalu
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 12:33 am

lampard??? to je len obrovska bublina...a.cole to je obycajna xxxx co ide za peniaze hocikam....a terry je z nich jediny normalny...a joe cole noo vo west hame ho naucili hrat futbal...
ked hral v stede zalohy lampard s gerrardom tak anglicania rozdavali body...akonahle dali k gerrardovi barryho anglani zacali slapat...
Návrat hore Goto down
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 12:45 am

barry odohral za tuto a minulu sezonu 5730min,skoroval 13golov,asistoval 9krat,12z.kariet 1 cervena
lampard koli zraneniu 4800min,skoroval 21golov,asistoval 20krat 7z.kariet 1 cervena

takze mozno je pekne,ze fandis aston ville ja ti to neberiem.statistika a to len za ligu nepusti a to hral barry o 900min cize o 10 zapasov viecej

takze frank je king a barry sa snazi byt raz ako on
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 10:57 am

lampard napísal:
Terry je precenovany??? lol! lol! Tak toto ste asi asi trosku prehnali nie?? Preco by bol potom Terry kapitanom Chelsea a Anglickej repre?? Preco by potom bol vo vselijakych vyberoch muzstva ci uz nejakych casopisov, velkych hracov alebo v jedenastkach roku a podobne?? Lampard deto..Smile Proste zavidite ze v repre je z Chelsea vela hracov..Teda aspon viac nez z AV alebo Arsenalu..Smile Oooooo pardoon..Very Happy z Arsenalu tam nema kto byt..Very Happy Laughing

ved prave preto ze su precenovany...terry nieje kvalitou nikde blizko ferdinanda, vidica, toureho...

lampard...jedine dobre co ma je goalscoring record...kvoli jeho stastiu...nic viac fabregasa, scholesa, gerrarda, barryho by som vybral cez neho hocikedy

len tak pre zaujimavost list reprezentantov arsenalu: lehman, gallas, sagna, clichy, toure, fabregas, hleb (C), rosicky (C), flamini, gilberto (C), van persie, Adebayor (C), eduardo, dokonca aj mladici ako diaby, bendtner su v repre...denilson dokonca v brazislkej....malo?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 11:17 am

true blue napísal:
barry odohral za tuto a minulu sezonu 5730min,skoroval 13golov,asistoval 9krat,12z.kariet 1 cervena
lampard koli zraneniu 4800min,skoroval 21golov,asistoval 20krat 7z.kariet 1 cervena

takze mozno je pekne,ze fandis aston ville ja ti to neberiem.statistika a to len za ligu nepusti a to hral barry o 900min cize o 10 zapasov viecej

takze frank je king a barry sa snazi byt raz ako on

fabregas dal za tuto a minulu sezonu 17 golov a asistoval 33 krat, neviem z kade mas tie minuty to som nikde nenasiel lebo neviem v kolkych zapasoch hral kolko minut...takze fabregas je king, barry je tiez celkom dobry ale taky ako cesc nikdy nebude uz len kvoli svojmu veku a fat lumpard je precenovany srac...

tymto som chcel len povedat ze statistiky niesu vsetko, specialne ak das polovicu golov z penalt alebo trikrat dorazanych a odrazenych striel...ale to sme tu uz vsetko rozoberali
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 12:34 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
Terry je precenovany??? lol! lol! Tak toto ste asi asi trosku prehnali nie?? Preco by bol potom Terry kapitanom Chelsea a Anglickej repre?? Preco by potom bol vo vselijakych vyberoch muzstva ci uz nejakych casopisov, velkych hracov alebo v jedenastkach roku a podobne?? Lampard deto..Smile Proste zavidite ze v repre je z Chelsea vela hracov..Teda aspon viac nez z AV alebo Arsenalu..Smile Oooooo pardoon..Very Happy z Arsenalu tam nema kto byt..Very Happy Laughing

ved prave preto ze su precenovany...terry nieje kvalitou nikde blizko ferdinanda, vidica, toureho...

lampard...jedine dobre co ma je goalscoring record...kvoli jeho stastiu...nic viac fabregasa, scholesa, gerrarda, barryho by som vybral cez neho hocikedy

len tak pre zaujimavost list reprezentantov arsenalu: lehman, gallas, sagna, clichy, toure, fabregas, hleb (C), rosicky (C), flamini, gilberto (C), van persie, Adebayor (C), eduardo, dokonca aj mladici ako diaby, bendtner su v repre...denilson dokonca v brazislkej....malo?

Ved ano...Terry je o triedu vyssie..Wink John je vodca repre aj Chelsea..Hovoris to lebo je z Chelsea..Smile Keby terry hral proti Chorvatom tak Anglicko je na ME
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 12:41 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Terry je precenovany??? lol! lol! Tak toto ste asi asi trosku prehnali nie?? Preco by bol potom Terry kapitanom Chelsea a Anglickej repre?? Preco by potom bol vo vselijakych vyberoch muzstva ci uz nejakych casopisov, velkych hracov alebo v jedenastkach roku a podobne?? Lampard deto..Smile Proste zavidite ze v repre je z Chelsea vela hracov..Teda aspon viac nez z AV alebo Arsenalu..Smile Oooooo pardoon..Very Happy z Arsenalu tam nema kto byt..Very Happy Laughing

ved prave preto ze su precenovany...terry nieje kvalitou nikde blizko ferdinanda, vidica, toureho...

lampard...jedine dobre co ma je goalscoring record...kvoli jeho stastiu...nic viac fabregasa, scholesa, gerrarda, barryho by som vybral cez neho hocikedy

len tak pre zaujimavost list reprezentantov arsenalu: lehman, gallas, sagna, clichy, toure, fabregas, hleb (C), rosicky (C), flamini, gilberto (C), van persie, Adebayor (C), eduardo, dokonca aj mladici ako diaby, bendtner su v repre...denilson dokonca v brazislkej....malo?

Ved ano...Terry je o triedu vyssie..Wink John je vodca repre aj Chelsea..Hovoris to lebo je z Chelsea..Smile Keby terry hral proti Chorvatom tak Anglicko je na ME

myslis? terry je priemerny obranca pre EPL...nic viac, nie je nikde blizko svetovej triedy...je okolo neho take halo prave preto ze je kapitan chelsea...

a problem anglickej repre nebol a nieje v obrane...je v zalohe a z urcitej casti aj v utoku...problem proti chorvatsku bol ten ze anglicania v zalohe len bahali hore dole ako take zajace za chorvatmi a nemohli dostat loptu, nedokazali ju ziskat, nedokazali ju podrzat uz ani nehovorim o nejakej nebezpecnej kombinacii...kde bol lampard???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
true blue

true blue


Počet príspevkov : 10
Age : 44
Location : Limerick-Irsko
Registration date : 18.03.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 3:31 pm

staci aby si hral premier league fantasy.a vies vsetko o hracoch.a ver tomu nikto nenominuje hraca len preto,ze hra v chelsea.neni sme na slovensku
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:25 pm

true blue napísal:
barry odohral za tuto a minulu sezonu 5730min,skoroval 13golov,asistoval 9krat,12z.kariet 1 cervena
lampard koli zraneniu 4800min,skoroval 21golov,asistoval 20krat 7z.kariet 1 cervena

takze mozno je pekne,ze fandis aston ville ja ti to neberiem.statistika a to len za ligu nepusti a to hral barry o 900min cize o 10 zapasov viecej

takze frank je king a barry sa snazi byt raz ako on

noo a videl si hrat niekedy lamparda??? okrem toho ze postava niekde medzi utokom a zalohou nic nerobi a tie jeho priame kopy Rolling Eyes zo 4 pokusov trafi 2 krat mur raz prekopne a mozno raz trafi branu...a jeho goly su 3 krat odrazene strely alebo dokopava do prazdnej branky...a na lampardove goly sa namaka cele muzstvo...
a barry ten chlapik beha po celom ihrisku, bojuje ako lev...a nie zakerne ako lampard...
a podla tvojich statistik je najlepsim strednym obrancom v epl martin laursen lebo dal najviac golov...cize trapnee lol! a za dalsie co robi v repre wright-philips na toto som veeelmi zvedavy....co tam preboha robi???
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:29 pm

OK..SWP neni momentalne vo forme a tiez sa cudujem co robi v repre..Ale ked v EPL sa nenajde nikto lepsi tak tam je on no..Smile

Cuban: Priemerny obranca v EPL?? lol! lol! lol! To si snad ani nemyslel vazne
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:34 pm

lampard napísal:
OK..SWP neni momentalne vo forme a tiez sa cudujem co robi v repre..Ale ked v EPL sa nenajde nikto lepsi tak tam je on no..Smile

Cuban: Priemerny obranca v EPL?? lol! lol! lol! To si snad ani nemyslel vazne

myslel...najlepsie to vystihuje slovicko ktore sme tu uz pouzivali viac krat - overrated
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:34 pm

lampard napísal:
OK..SWP neni momentalne vo forme a tiez sa cudujem co robi v repre..Ale ked v EPL sa nenajde nikto lepsi tak tam je on no..Smile

Cuban: Priemerny obranca v EPL?? lol! lol! lol! To si snad ani nemyslel vazne

lampard: necuchas si nahodou k riedidlu??? ze v epl sa nenajde nikto lepsi ako swp??? ennon young pennant bentley miller su omnoho lepsi....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:39 pm

Tarzan napísal:
lampard napísal:
OK..SWP neni momentalne vo forme a tiez sa cudujem co robi v repre..Ale ked v EPL sa nenajde nikto lepsi tak tam je on no..Smile

Cuban: Priemerny obranca v EPL?? lol! lol! lol! To si snad ani nemyslel vazne

lampard: necuchas si nahodou k riedidlu??? ze v epl sa nenajde nikto lepsi ako swp??? ennon young pennant bentley miller su omnoho lepsi....

z tychto typkov co si tu napisal by som nad swp bral iba bentleyho a younga...lennon je rychly, ma aj celkom dobru klucku lenze ju ma len jednu jedinu podobne ako eboue, a milner to je podla mna dost velke sklamanie ked vezmes do uvahy aka buducnost mu bola predpovedana...na tom kraji sa doslova utapa v tych svojich bicykloch, neni ani moc rychly a malokedy si ho pamatam spravit hraca na kraji...maximalne 4x zasekne loptu a potom to napali do obrancu a vybojuje maximalne roh
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:39 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
OK..SWP neni momentalne vo forme a tiez sa cudujem co robi v repre..Ale ked v EPL sa nenajde nikto lepsi tak tam je on no..Smile

Cuban: Priemerny obranca v EPL?? lol! lol! lol! To si snad ani nemyslel vazne

myslel...najlepsie to vystihuje slovicko ktore sme tu uz pouzivali viac krat - overrated

terry je mozno najlepsi obranca v chelsea ale v epl...ani nie...micah richards chytil formu aj woodgate (tomu opat klesne Very Happy ) a vobec sa nebudem cudovat ked v repre nastupi bratska stoperska dvojica...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:41 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
lampard napísal:
OK..SWP neni momentalne vo forme a tiez sa cudujem co robi v repre..Ale ked v EPL sa nenajde nikto lepsi tak tam je on no..Smile

Cuban: Priemerny obranca v EPL?? lol! lol! lol! To si snad ani nemyslel vazne

lampard: necuchas si nahodou k riedidlu??? ze v epl sa nenajde nikto lepsi ako swp??? ennon young pennant bentley miller su omnoho lepsi....

z tychto typkov co si tu napisal by som nad swp bral iba bentleyho a younga...lennon je rychly, ma aj celkom dobru klucku lenze ju ma len jednu jedinu podobne ako eboue, a milner to je podla mna dost velke sklamanie ked vezmes do uvahy aka buducnost mu bola predpovedana...na tom kraji sa doslova utapa v tych svojich bicykloch, neni ani moc rychly a malokedy si ho pamatam spravit hraca na kraji...maximalne 4x zasekne loptu a potom to napali do obrancu a vybojuje maximalne roh

ale stale su lepsi ako swp ktory vie maximalne rychlo utekat a zahadzovat sance...lennona by som az tak tragicky nevidel on je este mlady a uz teraz taha sliepky...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:44 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
OK..SWP neni momentalne vo forme a tiez sa cudujem co robi v repre..Ale ked v EPL sa nenajde nikto lepsi tak tam je on no..Smile

Cuban: Priemerny obranca v EPL?? lol! lol! lol! To si snad ani nemyslel vazne

myslel...najlepsie to vystihuje slovicko ktore sme tu uz pouzivali viac krat - overrated

terry je mozno najlepsi obranca v chelsea ale v epl...ani nie...micah richards chytil formu aj woodgate (tomu opat klesne Very Happy ) a vobec sa nebudem cudovat ked v repre nastupi bratska stoperska dvojica...

anton tak daleko este nieje....momentalne by som to videl jasne na dvojicu ferdinand - richards, ak teda micah nebude hravat na pravom beku
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:50 pm

obrana bude/by mohla byt....carra-ferdinand richards-cashley...v brane James....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 EmptySt marec 19, 2008 5:54 pm

Tarzan napísal:
obrana bude/by mohla byt....carra-ferdinand richards-cashley...v brane James....

suhlasim

zaloha: bentley/cole,barry, gerrard, young
utok: rooney, agbonlahor/johnson
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Chelsea FC - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chelsea FC
Návrat hore 
Strana 4 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Arsenal Football Club
» Liverpool FC - Chelsea FC
» CHELSEA, Abramovich offers 16 millions for Hamsik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: