world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Chelsea FC

Goto down 
+11
Bergie6
true blue
thierryhenry14
avs.roy
Blues
Lacoste
Tarzan
samo
cuban
jarci
Canary
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 4:52 pm

sa ti zdá, že sa hádam...len sa ti snažím vysvetliť, čo mi na chelsea vadí....aspoň sa snažím Smile mám v tom jasno, čo mi prekáža a aj aké také argumenty, ale k môjmu bayernu sa takmer nikto nevyjadril, hlavná vec, že ho nikto nemá rád Wink proste mi na chelsea vadí veľa vecí, lebo si myslím, že také čosi kazí futbal.... geek

lampard napísal:
No este stastie ze tam je to informacie su od lamparda...ale aj tak..si mohol vymazat to tvoje aj so vsetkymi prispevkami co si sa zbytocne hadat s jarcim a toto mohlo byt normal ako bolo..Smile no nevadi
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 5:17 pm

jarci napísal:
sa ti zdá, že sa hádam...len sa ti snažím vysvetliť, čo mi na chelsea vadí....aspoň sa snažím Smile mám v tom jasno, čo mi prekáža a aj aké také argumenty, ale k môjmu bayernu sa takmer nikto nevyjadril, hlavná vec, že ho nikto nemá rád Wink proste mi na chelsea vadí veľa vecí, lebo si myslím, že také čosi kazí futbal.... geek

lampard napísal:
No este stastie ze tam je to informacie su od lamparda...ale aj tak..si mohol vymazat to tvoje aj so vsetkymi prispevkami co si sa zbytocne hadat s jarcim a toto mohlo byt normal ako bolo..Smile no nevadi

Ano?? a co sa ti na tom klube nepaci?? To ze Abramovic zasahuje do prestupovej politiky trenera??Smile Sak to sa robi hocikde.. Ale posledne slovo ma aj ak vzdy majitel klubu..je to jeho klub a moze si s nim robit co chce..Smile Jediny dobry hrac ktoreho mate vy je Ribery..Je to talent...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 5:25 pm

heh, ja nevravím, že nie...ale nie je jediný, jansen je momentálen najväčší talent v nemecku, podolski je talent ešte stále, toniho ospevuje skoro každý futbalový kritik, takže je tam pár v pohode hráčov Wink ide mi o to, že abramovič si povedal, že chcem, tak mal a zbytočne...sedia kvalitný hráči na lavičke, pričom v inom tíme by hrali a obohacovali seba aj futbal...to isté bolo s madridom...sa mi vtedy tiež znepáčil, o to mi ide....jednoducho to, čo sa týka chelsea nemôžem prehĺtnúť - prosté Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 10:48 pm

lampard napísal:
jarci napísal:
sa ti zdá, že sa hádam...len sa ti snažím vysvetliť, čo mi na chelsea vadí....aspoň sa snažím Smile mám v tom jasno, čo mi prekáža a aj aké také argumenty, ale k môjmu bayernu sa takmer nikto nevyjadril, hlavná vec, že ho nikto nemá rád Wink proste mi na chelsea vadí veľa vecí, lebo si myslím, že také čosi kazí futbal.... geek

lampard napísal:
No este stastie ze tam je to informacie su od lamparda...ale aj tak..si mohol vymazat to tvoje aj so vsetkymi prispevkami co si sa zbytocne hadat s jarcim a toto mohlo byt normal ako bolo..Smile no nevadi

Ano?? a co sa ti na tom klube nepaci?? To ze Abramovic zasahuje do prestupovej politiky trenera??Smile Sak to sa robi hocikde.. Ale posledne slovo ma aj ak vzdy majitel klubu..je to jeho klub a moze si s nim robit co chce..Smile Jediny dobry hrac ktoreho mate vy je Ribery..Je to talent...

no to sa teda nerobi hocikde...v arsenale neexistuje nieco podobne...aby vedenie klubu zasahovalo wengerovi do prace...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 11:03 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
jarci napísal:
sa ti zdá, že sa hádam...len sa ti snažím vysvetliť, čo mi na chelsea vadí....aspoň sa snažím Smile mám v tom jasno, čo mi prekáža a aj aké také argumenty, ale k môjmu bayernu sa takmer nikto nevyjadril, hlavná vec, že ho nikto nemá rád Wink proste mi na chelsea vadí veľa vecí, lebo si myslím, že také čosi kazí futbal.... geek

lampard napísal:
No este stastie ze tam je to informacie su od lamparda...ale aj tak..si mohol vymazat to tvoje aj so vsetkymi prispevkami co si sa zbytocne hadat s jarcim a toto mohlo byt normal ako bolo..Smile no nevadi

Ano?? a co sa ti na tom klube nepaci?? To ze Abramovic zasahuje do prestupovej politiky trenera??Smile Sak to sa robi hocikde.. Ale posledne slovo ma aj ak vzdy majitel klubu..je to jeho klub a moze si s nim robit co chce..Smile Jediny dobry hrac ktoreho mate vy je Ribery..Je to talent...

no to sa teda nerobi hocikde...v arsenale neexistuje nieco podobne...aby vedenie klubu zasahovalo wengerovi do prace...

Ja som ale nepovedal konkretne arsenal..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 12:19 am

mikel s pizzarom su nehraci...
Návrat hore Goto down
Blues

Blues


Počet príspevkov : 2
Age : 41
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 11:51 am

Tarzan napísal:
jarci napísal:
a mne sa ten klub nepáči práve z toho dôvodu, že je tam ten rus hnusný...to úplne škodí futbalu ako takému...

noo ked ma peniaze tak nech kupuje...a polovica anglickych klubov ma zahranicnych majitelov len na rozdiel od rusaka sa nemontuju do futbalu...a ked sa ti nepacia tie nakupy tak co potom robi Liverpool alebo sliepky z Tottenhamu??

ani mne sa moc Chelsea nepaci ale ma aspon anglicanov v muzstve co sa o Liverpoole a Arsenale povedat neda...a teraz tam ten izraelcan spravil trosku vietor a zacinaju utocit...lenze utocit vie aj Aston Villa a potom doma dostali 4...

To ano s Liverpolu sa stáva španielske národné mužstvo a Arsenal ma v mužstve jedného angličana ktorí sedí na lavičke. Bude zaujmave sledovať keď Platinimu prejde pravidlo o minimálno počte hráčov z domácej krajiny (tušim sa hovorilo o šiestich). Potom tieto dva kluby pojdu dole vodou Smile a asi nie len ony.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 12:29 pm

Blues napísal:
Tarzan napísal:
jarci napísal:
a mne sa ten klub nepáči práve z toho dôvodu, že je tam ten rus hnusný...to úplne škodí futbalu ako takému...

noo ked ma peniaze tak nech kupuje...a polovica anglickych klubov ma zahranicnych majitelov len na rozdiel od rusaka sa nemontuju do futbalu...a ked sa ti nepacia tie nakupy tak co potom robi Liverpool alebo sliepky z Tottenhamu??

ani mne sa moc Chelsea nepaci ale ma aspon anglicanov v muzstve co sa o Liverpoole a Arsenale povedat neda...a teraz tam ten izraelcan spravil trosku vietor a zacinaju utocit...lenze utocit vie aj Aston Villa a potom doma dostali 4...

To ano s Liverpolu sa stáva španielske národné mužstvo a Arsenal ma v mužstve jedného angličana ktorí sedí na lavičke. Bude zaujmave sledovať keď Platinimu prejde pravidlo o minimálno počte hráčov z domácej krajiny (tušim sa hovorilo o šiestich). Potom tieto dva kluby pojdu dole vodou Smile a asi nie len ony.

Nohovorilo sa o siestich ale to je dost zakerne pre tie tymi...Dal by som minimalne troch a kapitan aby bol Anglican..Smile To by bolo idealne
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 3:17 pm

5 je optimalne zo 16 nominovanych hracov je to skoro tretina...fandim platinimu...inak vo vacsine klubov je kapitan bud anglican alebo aspon z ostrovov
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 6:18 pm

noo fandovia Chelsea co hovorite na Anelku?? uviedol sa dost dobre...bude to dobry nakup...lenze za tie peniaze by sa ani nic ine nedalo cakat
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 6:48 pm

Ano, som spokojny. Anelka hral vcelku dobre, miestami ho sice nebolo velmi vidno ale vzapati sa niecim pripomenul. Myslim, ze bude pre tim prinosom a ja byt na mieste Granta, zbavim sa Pizzara Wink
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 7:36 pm

Canary napísal:
Ano, som spokojny. Anelka hral vcelku dobre, miestami ho sice nebolo velmi vidno ale vzapati sa niecim pripomenul. Myslim, ze bude pre tim prinosom a ja byt na mieste Granta, zbavim sa Pizzara Wink

problem by ale mohol byt v tom, ze existuje vela klubov,ktore by nechceli Pizzara ani zadarmo. Tie, ktore by ho chceli, nemaju na to peniaze... Wink
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 12:36 am

ten pizzaro je fakt dooost precenovany hrac...a do tej Chelsea asi isiel fakt len kvoli tomu ze je zadarmo...ulakomili sa a tak aj dopadli
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 10:16 am

ja som rád, že konečne ho poslali preč z bayernu,nech sa s ním teraz trápia v anglicku Very Happy aj s hargrevsom (neviem, ako sa píše)....
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 3:32 pm

owen je dost dobry hrac mne sa osobne paci ako hra a navyse je aj dost univerzalny...co sa v modernom futbale ceni
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 6:23 pm

je ľahko nahraditeľný a to mi stačí na to, aby nehral v bayerne....mne osobne sa jeho futbalové kvality až tak nezdajú....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 9:22 pm

Tarzan napísal:
owen je dost dobry hrac mne sa osobne paci ako hra a navyse je aj dost univerzalny...co sa v modernom futbale ceni

ano je univerzalny..myslim ze prave preto ho tam alex zobral aj ked som to velmi vtedy nepochopil lebo ma scholesa, garricka, anderson ma celkom prekvapil...a owen toho moc zatial nenahral a ukazuje sa ako "injury prone" za take peniaze...uvidime

K anelkovi...velmi kvalitny hrac...wenger v 99 velmi lutoval ze ho musel predat...aj ked na nom zarobil 25 mil...Drogba - Anelka...tak to je deadly striking force...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 11:52 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
owen je dost dobry hrac mne sa osobne paci ako hra a navyse je aj dost univerzalny...co sa v modernom futbale ceni

ano je univerzalny..myslim ze prave preto ho tam alex zobral aj ked som to velmi vtedy nepochopil lebo ma scholesa, garricka, anderson ma celkom prekvapil...a owen toho moc zatial nenahral a ukazuje sa ako "injury prone" za take peniaze...uvidime

K anelkovi...velmi kvalitny hrac...wenger v 99 velmi lutoval ze ho musel predat...aj ked na nom zarobil 25 mil...Drogba - Anelka...tak to je deadly striking force...

Alex podla mna dobre vedel co robi. Za predpokladu,ze su vsetci zdravi, Hargreaves hra defenzivny stit, zatial co Scholes moze hrat slobodne a viac dopredu (vsetci vieme, co vpredu dokaze), kdezto pri kombinacii Carrick - Scholes, Paul by bol ten, kto bude robit stit obrane. Skoda, ze Owen sa viacmenej stale trapi s tym zranenim nohy, nemoze sluzit klubu tak, ako to povodne Alex zamyslal. Kedze ale Scholes je dlho mimo (do dvoch tyzdnov by mal byt naspat) a Owen je zdravi kazdy druhy tyzden, skusil Alex mladeho Andersona a tento 19 rocny brazilcan ma velmi milo prekvapil, nemozem na neho povedat nic negativneho, hadam len to, ze by mohol presnejsie strielat, ked uz sa k tomu odhodla...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 12:00 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
owen je dost dobry hrac mne sa osobne paci ako hra a navyse je aj dost univerzalny...co sa v modernom futbale ceni

ano je univerzalny..myslim ze prave preto ho tam alex zobral aj ked som to velmi vtedy nepochopil lebo ma scholesa, garricka, anderson ma celkom prekvapil...a owen toho moc zatial nenahral a ukazuje sa ako "injury prone" za take peniaze...uvidime

K anelkovi...velmi kvalitny hrac...wenger v 99 velmi lutoval ze ho musel predat...aj ked na nom zarobil 25 mil...Drogba - Anelka...tak to je deadly striking force...

Alex podla mna dobre vedel co robi. Za predpokladu,ze su vsetci zdravi, Hargreaves hra defenzivny stit, zatial co Scholes moze hrat slobodne a viac dopredu (vsetci vieme, co vpredu dokaze), kdezto pri kombinacii Carrick - Scholes, Paul by bol ten, kto bude robit stit obrane. Skoda, ze Owen sa viacmenej stale trapi s tym zranenim nohy, nemoze sluzit klubu tak, ako to povodne Alex zamyslal. Kedze ale Scholes je dlho mimo (do dvoch tyzdnov by mal byt naspat) a Owen je zdravi kazdy druhy tyzden, skusil Alex mladeho Andersona a tento 19 rocny brazilcan ma velmi milo prekvapil, nemozem na neho povedat nic negativneho, hadam len to, ze by mohol presnejsie strielat, ked uz sa k tomu odhodla...

ved prave..anderson...19 rokov a uz sa hlasi do zakladnej zostavy...su tu sice tie spominane zranenia...ale co som toho chlapca videl...tak naozaj pecka...velmi velmi agresivny v subojoch...taky pes obranar...trocha mi pripomina flaminiho stylom hry...sice nemaju obaja velmi dobre prihravky...lopty co stratia vybojuju naspat...+vybojuju dalsie naviac
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 1:58 am

flaminiho??? flamini je skor ako makelele len na nosenie vody a anderson je ten s kluckou a prihravkou a to nasadenie je bonus kt mu u fergusona zaistil zakladnu zostavu...a owen odohral zopar zaverov zapasov aj na pravej obrane
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 9:32 am

ináč, prečo točíme o manchestri, keď toto je topic o chelsea? Smile

mne sa owen veľmi nepáči aj preto, že má tu smolu...raz hrá a raz nie, to potom nemá čas sa ani poriadne rozohrať a zžiť s tímom a už zase sedí až ho niekto definitívne nahradí - to sa vlastne stalo v bayerne, aj keď uznávam, veľa zmenil nákup ribéryho...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 10:52 am

Tarzan napísal:
flaminiho??? flamini je skor ako makelele len na nosenie vody a anderson je ten s kluckou a prihravkou a to nasadenie je bonus kt mu u fergusona zaistil zakladnu zostavu...a owen odohral zopar zaverov zapasov aj na pravej obrane

suhlasim anderson je na tom technicky lepsie na tom ako flamini...ale porovnal som ich v om aspekte...ze anderson tiez skazy pomerne vela lopt...a potom ich musi vybojovat naspat...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 4:57 pm

hmmm ja by som povedal ze je to blby priklad...to mas ako keby si porovnal Gattusa so Sneiderom...obaja su super ale maju na starosti nieco ine...a inak to je povinnost hraca vybojovat si spat stratenu loptu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 5:04 pm

Tarzan napísal:
hmmm ja by som povedal ze je to blby priklad...to mas ako keby si porovnal Gattusa so Sneiderom...obaja su super ale maju na starosti nieco ine...a inak to je povinnost hraca vybojovat si spat stratenu loptu...

ale flamini s andersonom maju velmi podobne ulohy...samozrejme ze je to povinnost hraca vybojovat spat stratenu loptu...ale ved vies ako som to myslel.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 6:01 pm

musim zabrdat Very Happy...je to topic o Chelsea takze ked chcu titul tak sa musia prejavit hraci co hravaju menej ako Malouda Pizzaro Wright-Philips Makelele
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chelsea FC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chelsea FC   Chelsea FC - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chelsea FC
Návrat hore 
Strana 2 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Arsenal Football Club
» Liverpool FC - Chelsea FC
» CHELSEA, Abramovich offers 16 millions for Hamsik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: