world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 UEFA

Goto down 
+4
Lacoste
cuban
jarci
Tarzan
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 1:21 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Euro Super cup

Zenit-Manchester United - 2-1

zenit po velmi dobrom vykone jednoznacne prehral manu a mohol vyhrat aj vyssim rozdielom..., manu nepomohla dokonca ani to ked sa tesne pred koncom do scholsovej rysavej hlavy prevtelil maradona...nechapem ako sa ty degesi este mohli z toho golu tesit...

Ten, kto sa prisiel tesit k Paulovi, jeho ruku nevidel! Paul sa netesil a hned smeroval k postrannej ciare s dresom v zuboch. Vedel co ho caka a tak to tam zbytocne nenatahoval... btw - degesov si mohol vidiet minuly weekend v Craven Cottage...

Takto sa mi to lubi..Very Happy Vitaj spet asv.roy..Zaujimalo by ma kde si sa tolko flakal..Sad
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 8:30 am

Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Euro Super cup

Zenit-Manchester United - 2-1

zenit po velmi dobrom vykone jednoznacne prehral manu a mohol vyhrat aj vyssim rozdielom..., manu nepomohla dokonca ani to ked sa tesne pred koncom do scholsovej rysavej hlavy prevtelil maradona...nechapem ako sa ty degesi este mohli z toho golu tesit...

Ten, kto sa prisiel tesit k Paulovi, jeho ruku nevidel! Paul sa netesil a hned smeroval k postrannej ciare s dresom v zuboch. Vedel co ho caka a tak to tam zbytocne nenatahoval... btw - degesov si mohol vidiet minuly weekend v Craven Cottage...

Takto sa mi to lubi..Very Happy Vitaj spet asv.roy..Zaujimalo by ma kde si sa tolko flakal..Sad

Ja? Som mooooooc busy Lacoste, nie je cas na tieto "zaluby", a vo finale za posledne mesiace tu v podstate nebolo o com pisat. Sem-tam som sem nakukol, ale bolo tu "mrtvo"...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 11:29 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Euro Super cup

Zenit-Manchester United - 2-1

zenit po velmi dobrom vykone jednoznacne prehral manu a mohol vyhrat aj vyssim rozdielom..., manu nepomohla dokonca ani to ked sa tesne pred koncom do scholsovej rysavej hlavy prevtelil maradona...nechapem ako sa ty degesi este mohli z toho golu tesit...

Ten, kto sa prisiel tesit k Paulovi, jeho ruku nevidel! Paul sa netesil a hned smeroval k postrannej ciare s dresom v zuboch. Vedel co ho caka a tak to tam zbytocne nenatahoval... btw - degesov si mohol vidiet minuly weekend v Craven Cottage...


ha ha ha ha...no o´shea to musel vidiet ved bol v 16 vedla neho...a do lopty vobec neskakal ale sa pozeral rovno na scholesa...potom k nemu pribehol a obaja sa objali...idylku im pokazil az rozhodca...no a manu som v tejto sezone este nevidel podat lepsi vykon ako my vo fulhame...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 11:49 am

avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Euro Super cup

Zenit-Manchester United - 2-1

zenit po velmi dobrom vykone jednoznacne prehral manu a mohol vyhrat aj vyssim rozdielom..., manu nepomohla dokonca ani to ked sa tesne pred koncom do scholsovej rysavej hlavy prevtelil maradona...nechapem ako sa ty degesi este mohli z toho golu tesit...

Ten, kto sa prisiel tesit k Paulovi, jeho ruku nevidel! Paul sa netesil a hned smeroval k postrannej ciare s dresom v zuboch. Vedel co ho caka a tak to tam zbytocne nenatahoval... btw - degesov si mohol vidiet minuly weekend v Craven Cottage...

Takto sa mi to lubi..Very Happy Vitaj spet asv.roy..Zaujimalo by ma kde si sa tolko flakal..Sad

Ja? Som mooooooc busy Lacoste, nie je cas na tieto "zaluby", a vo finale za posledne mesiace tu v podstate nebolo o com pisat. Sem-tam som sem nakukol, ale bolo tu "mrtvo"...

Ved bez teba a Tarzana sa ani nedivim..Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 11:55 am

no tak bolo off season ja som tiez pracoval aj ostatny boli mimo...snad to bude uz lepsie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 6:58 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Euro Super cup

Zenit-Manchester United - 2-1

zenit po velmi dobrom vykone jednoznacne prehral manu a mohol vyhrat aj vyssim rozdielom..., manu nepomohla dokonca ani to ked sa tesne pred koncom do scholsovej rysavej hlavy prevtelil maradona...nechapem ako sa ty degesi este mohli z toho golu tesit...

Ten, kto sa prisiel tesit k Paulovi, jeho ruku nevidel! Paul sa netesil a hned smeroval k postrannej ciare s dresom v zuboch. Vedel co ho caka a tak to tam zbytocne nenatahoval... btw - degesov si mohol vidiet minuly weekend v Craven Cottage...


ha ha ha ha...no o´shea to musel vidiet ved bol v 16 vedla neho...a do lopty vobec neskakal ale sa pozeral rovno na scholesa...potom k nemu pribehol a obaja sa objali...idylku im pokazil az rozhodca...no a manu som v tejto sezone este nevidel podat lepsi vykon ako my vo fulhame...

nevsimol som si, co robil ten Irsky traged, vsimal som si len Paula. A o tom, ze Paul oslavoval svoj pekne umiestneny "gol" ma jednoducho nepresvedcis!!! Hned ako rozhodca zapiskal, Paul sa porucal. Proti Magpies sme hrali o moooooc lepsie ako vy na Fulhame, ale Mr Given mal svoj den...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 10:32 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Euro Super cup

Zenit-Manchester United - 2-1

zenit po velmi dobrom vykone jednoznacne prehral manu a mohol vyhrat aj vyssim rozdielom..., manu nepomohla dokonca ani to ked sa tesne pred koncom do scholsovej rysavej hlavy prevtelil maradona...nechapem ako sa ty degesi este mohli z toho golu tesit...

Ten, kto sa prisiel tesit k Paulovi, jeho ruku nevidel! Paul sa netesil a hned smeroval k postrannej ciare s dresom v zuboch. Vedel co ho caka a tak to tam zbytocne nenatahoval... btw - degesov si mohol vidiet minuly weekend v Craven Cottage...


ha ha ha ha...no o´shea to musel vidiet ved bol v 16 vedla neho...a do lopty vobec neskakal ale sa pozeral rovno na scholesa...potom k nemu pribehol a obaja sa objali...idylku im pokazil az rozhodca...no a manu som v tejto sezone este nevidel podat lepsi vykon ako my vo fulhame...

nevsimol som si, co robil ten Irsky traged, vsimal som si len Paula. A o tom, ze Paul oslavoval svoj pekne umiestneny "gol" ma jednoducho nepresvedcis!!! Hned ako rozhodca zapiskal, Paul sa porucal. Proti Magpies sme hrali o moooooc lepsie ako vy na Fulhame, ale Mr Given mal svoj den...

sam si protirecis lebo ak si sledoval scholesa tak si musel sledovat aj o´shea lebo len co sholes "skoroval" tak sa chlapci pekne vyobimali az potom prisiel hlavny a vylucil ho...a o tom newcastli si fakt niesom isty...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 10:39 pm

No asv.roy ma pravdu..Smile Given mal svoj den..Zato vy sme s Cottagers hrali otrasne..
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 11:38 pm

to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyPo september 01, 2008 11:47 pm

Lacoste napísal:
No asv.roy ma pravdu..Smile Given mal svoj den..Zato vy sme s Cottagers hrali otrasne..
no ja si to priznam, hrali sme zle...ale zeby manu nieco extra zahrali proti newcastle to urcite nie...given tam mal par dobrych zakrokov ale zase take hrozne to nebolo...urcite toho nepochytal viac ako na emirates
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 12:13 am

Bergie6 napísal:
to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my

ak ideme za "horucu kasu" povazovat odlozeny zapas s Fulhamom na OT, potom ok Bergie...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 12:23 am

cuban napísal:
Lacoste napísal:
No asv.roy ma pravdu..Smile Given mal svoj den..Zato vy sme s Cottagers hrali otrasne..
no ja si to priznam, hrali sme zle...ale zeby manu nieco extra zahrali proti newcastle to urcite nie...given tam mal par dobrych zakrokov ale zase take hrozne to nebolo...urcite toho nepochytal viac ako na emirates

Cuban a co TAKEHO Given pochytal na Emigrates? Na Trafforde chytil minimalne 4 ciste goly. A k tomu Scholesovi... Paul sa tam s nikym kua neobjimal! To ze par chlapcov v cervenych dresoch na neho naskakalo, este neznamena, ze Scholes nevedel, ktora "bije"! O'Shea-ho ja jednoducho nesledujem! Ten pseudohrac u mna neexistuje a vzdy len slusne povedane nadavam, ked ho vidim objavit sa na travniku! Je to u mna jednoznacny traged, ktory nema v ManUtd co hladat!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 12:49 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
No asv.roy ma pravdu..Smile Given mal svoj den..Zato vy sme s Cottagers hrali otrasne..
no ja si to priznam, hrali sme zle...ale zeby manu nieco extra zahrali proti newcastle to urcite nie...given tam mal par dobrych zakrokov ale zase take hrozne to nebolo...urcite toho nepochytal viac ako na emirates

Cuban a co TAKEHO Given pochytal na Emigrates? Na Trafforde chytil minimalne 4 ciste goly. A k tomu Scholesovi... Paul sa tam s nikym kua neobjimal! To ze par chlapcov v cervenych dresoch na neho naskakalo, este neznamena, ze Scholes nevedel, ktora "bije"! O'Shea-ho ja jednoducho nesledujem! Ten pseudohrac u mna neexistuje a vzdy len slusne povedane nadavam, ked ho vidim objavit sa na travniku! Je to u mna jednoznacny traged, ktory nema v ManUtd co hladat!

no minimalne dva tri goly tam chytil...

a to ze pre teba o´shea neexistuje nemeni nic natom ze je to vas hrac a jednoducho si to pozri este raz a uvidis ze za nim o´shea prisiel a objali sa...co ti mam na to povedat...co mal v tej rysavej hlave neviem ale OBJALI SA neviem ake su praktiky v manu ale v inych tymoch sa hraci pocas zapasu obimaju len pri golovych oslavach...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 1:39 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my

ak ideme za "horucu kasu" povazovat odlozeny zapas s Fulhamom na OT, potom ok Bergie...

skor to, ze vam bez ronalda nema kto rozhodovat zapasy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 2:21 pm

Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my

ak ideme za "horucu kasu" povazovat odlozeny zapas s Fulhamom na OT, potom ok Bergie...

skor to, ze vam bez ronalda nema kto rozhodovat zapasy

Nikto nema silnejsi utok ako United! Ronaldo vynecha este max 3-4 zapasy a ked sa vrati, mate vsetci po prdeli. Zabudol si, kto nam vcera v noci podpisal? It's still long way to go mate...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 2:33 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my

ak ideme za "horucu kasu" povazovat odlozeny zapas s Fulhamom na OT, potom ok Bergie...

skor to, ze vam bez ronalda nema kto rozhodovat zapasy

Nikto nema silnejsi utok ako United! Ronaldo vynecha este max 3-4 zapasy a ked sa vrati, mate vsetci po prdeli. Zabudol si, kto nam vcera v noci podpisal? It's still long way to go mate...

A co ked vam Bulhar podpisal?? To znamena ze mate hned najsilnejsi utok?? Prosim ta..
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 3:49 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my

ak ideme za "horucu kasu" povazovat odlozeny zapas s Fulhamom na OT, potom ok Bergie...

skor to, ze vam bez ronalda nema kto rozhodovat zapasy

Nikto nema silnejsi utok ako United! Ronaldo vynecha este max 3-4 zapasy a ked sa vrati, mate vsetci po prdeli. Zabudol si, kto nam vcera v noci podpisal? It's still long way to go mate...

nic proti vasmu utoku, ale jednoducho nie ste zvyknuti hrat bez toho saska, hraci musia na seba brat viac zodpovednosti.. no a ak sa sasek bude pomaly dostavat do formy, tak par bodov mozte tiez stratit, takze bud budu vasi hraci udernejsi (najidelanejsie by pre vas bolo, keby to bol predovsetkym rooney) alebo ronaldo sa vrati vo svojej najlepsej forme a na to by som sa 100% nespoliehal, v konecnom dosledku vas to moze nieco stat a potom sa mozes utesovat tou poslednou vetou.. ani s tym berbatovom by som zatial nevyskakoval
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 4:05 pm

Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my

ak ideme za "horucu kasu" povazovat odlozeny zapas s Fulhamom na OT, potom ok Bergie...

skor to, ze vam bez ronalda nema kto rozhodovat zapasy

Nikto nema silnejsi utok ako United! Ronaldo vynecha este max 3-4 zapasy a ked sa vrati, mate vsetci po prdeli. Zabudol si, kto nam vcera v noci podpisal? It's still long way to go mate...

nic proti vasmu utoku, ale jednoducho nie ste zvyknuti hrat bez toho saska, hraci musia na seba brat viac zodpovednosti.. no a ak sa sasek bude pomaly dostavat do formy, tak par bodov mozte tiez stratit, takze bud budu vasi hraci udernejsi (najidelanejsie by pre vas bolo, keby to bol predovsetkym rooney) alebo ronaldo sa vrati vo svojej najlepsej forme a na to by som sa 100% nespoliehal, v konecnom dosledku vas to moze nieco stat a potom sa mozes utesovat tou poslednou vetou.. ani s tym berbatovom by som zatial nevyskakoval

Tiez si myslim...Smile Mozno ze bude u vas hrat ako Anelka..Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 6:24 pm

Berbatov je priemerný hráč neviem čo z neho robíte takého kinga keď ešte poriadne ničnedokázal.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 6:33 pm

Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
to je uplne jedno kto s kym ako hral, podstatne je skor to, ze ten kto sa musi teraz dostat z horucej kase su mancs, nie my

ak ideme za "horucu kasu" povazovat odlozeny zapas s Fulhamom na OT, potom ok Bergie...

skor to, ze vam bez ronalda nema kto rozhodovat zapasy

Nikto nema silnejsi utok ako United! Ronaldo vynecha este max 3-4 zapasy a ked sa vrati, mate vsetci po prdeli. Zabudol si, kto nam vcera v noci podpisal? It's still long way to go mate...

nic proti vasmu utoku, ale jednoducho nie ste zvyknuti hrat bez toho saska, hraci musia na seba brat viac zodpovednosti.. no a ak sa sasek bude pomaly dostavat do formy, tak par bodov mozte tiez stratit, takze bud budu vasi hraci udernejsi (najidelanejsie by pre vas bolo, keby to bol predovsetkym rooney) alebo ronaldo sa vrati vo svojej najlepsej forme a na to by som sa 100% nespoliehal, v konecnom dosledku vas to moze nieco stat a potom sa mozes utesovat tou poslednou vetou.. ani s tym berbatovom by som zatial nevyskakoval

samozrejme, ze sa horsie hra bez najlepsieho hraca tymu za posledne 2 roky. Takym Fletcherom alebo Parkom ho nenahradis, to je logicke. Styl hry je trochu iny, hlavne ked Rooney zbytocne moc maka defenzivne, mal by byt vacsi sobec. X-krat som tu povedal, ze je lepsie hrat s Ronaldom ako bez neho alebo dokonca proti nemu. Berbatov doda muzstvu trochu inu dimenziu na hrote, o to sa vobec nebojim. Spolu s Tevezom a za nimi Rooney to bude extra strike force. A pri navrate Ronalda mozu ist vykony len a len hore. Vam sa hra ako bez Rosickeho? Alebo ked chybal Fabregas? Tiez to bolo vidiet na vasich vykonoch.

lacoste: no hned mi tu vymenuj lepsi utok v PL! Ale bavme sa cisto o utocnikoch! Ci nebodaj si mal na mysli kvartet Drogba+Sevcenko+Kalou+Anelka? lol!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 7:33 pm

avs.roy napísal:
Vam sa hra ako bez Rosickeho? Alebo ked chybal Fabregas? Tiez to bolo vidiet na vasich vykonoch.

ja chcem povedat len to, ze vy si na ronalda budete musiet pockat a nemozete si byt isti, ako rychlo sa dostane do formy, zatial co my mame uz cesca k dispozicii a vo vybornej forme... takze by sme my mohli mat na vrch v uvode sezony.. nikde som nevyhlasoval, ze kvoli tomu stratite uplne celu sezonu alebo nieco podobne, len to, ze start v sucasnom rozpolozeni oboch timov vyzera o cosi lepsie pre nas, ked sa vam vrati ronaldo, potom sa mozme uz celkom inak bavit.. ak nesuhlasis s tym, ze sme teraz po predoslych zapasoch v lepsej pozicii, tak potom si uz mame v com vymenit nazory, v ostatnom nemam dovod s tebou nesuhlasit

Stoffo: no ten berbatov spolu s keanom su mozno jediny dovod, preco spu*s teraz nehraju champioship, to je myslim si dost velky uspech =D
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 8:39 pm

no skusim zareagovat na viacero nazorov co tu zazneli...

1. utok manu...ak sa teda bavime cisto o utocnikoch tak tu mame Rooney,Tevez,Berbatov,Campbell a nikto iny ma uz nenapada...a teraz utok arsenalu Adebayor,RVP,Eduardo,Bendtner,Wallcot,Vela...co je podla mna lepsi utok ked uvazujes komplexnejsie a ratas kvalitu aj kvantitu...
2. ano ronaldo je pre manu zakladnym kamenom tak ako sa da povedat ze je aj fabregas pre arsenal ale urcite nie do takej istej miery...arsenal ma este nasriho, rosickeho, rvp, adebayor to som menoval top hracov ktory dokazu rozhodovat zapasy a viest tim...kdezto manu ma popri ronaldovi, rooneyho teveza a skoncili sme...mozno este teraz aj berbatov ale je to urcite slabsie ako v arsenale...co sa mi hlavne nepaci ze ferguson co si aj ty naznacil uplne pokazil nielen rooneyho ale aj teveza...on totiz z najvacsieho anglickeho utocneho talentu za dlhu dobu spravil buldoga...ved rooney uz hra viac v zalohe alebo na kridle ako v utoku...to iste plati aj o tevezovi...to je hrac s genialnou technikou a v argentine bol doslova golostroj a v epl ho viac vidite bojovat v zalohe o loptu ako nieco tvorit a podobne...ferguson to ale do urcitej miery aj musel spravit lebo zaloha nema takmer ziadnu kreativitu...anderson, carrick, hargreaves su vsetko skor defenzivny hraci (aj ked anderson bol povazovany za noveho ronaldinha a zase co z neho fergie spravil) jediny ako tak kreativny hrac je tam sholes teraz a ten je uz priznajme si za zenitom a sam uz tu show robit nedokaze...ronaldo dokazal s tou loptou urobit daco, zbavil sa hraca a vytvoril tak vyhodu ale bez toho je to slabe...
3. berbatov je velmi kvalitny utocnik dobry hlavou aj v zakoncovani po zemi..dokonca je celkom schopny aj ako podhrot a dobre spolupracuje zo zalohou vie aj nieco vytvorit ale koniec koncov podobne ako rooney a tevez aj on bude zavisly na podpore zalohy kde je ako som uz povedal podla mna sucasny kamen urazu manu...spickova obrana, dobry utok ale ziadna zaloha...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 8:59 pm

cuban napísal:
2. ano ronaldo je pre manu zakladnym kamenom tak ako sa da povedat ze je aj fabregas pre arsenal ale urcite nie do takej istej miery...arsenal ma este nasriho, rosickeho, rvp, adebayor to som menoval top hracov ktory dokazu rozhodovat zapasy a viest tim...kdezto manu ma popri ronaldovi, rooneyho teveza a skoncili sme...mozno este teraz aj berbatov ale je to urcite slabsie ako v arsenale...co sa mi hlavne nepaci ze ferguson co si aj ty naznacil uplne pokazil nielen rooneyho ale aj teveza...on totiz z najvacsieho anglickeho utocneho talentu za dlhu dobu spravil buldoga...ved rooney uz hra viac v zalohe alebo na kridle ako v utoku...to iste plati aj o tevezovi...to je hrac s genialnou technikou a v argentine bol doslova golostroj a v epl ho viac vidite bojovat v zalohe o loptu ako nieco tvorit a podobne...ferguson to ale do urcitej miery aj musel spravit lebo zaloha nema takmer ziadnu kreativitu...anderson, carrick, hargreaves su vsetko skor defenzivny hraci (aj ked anderson bol povazovany za noveho ronaldinha a zase co z neho fergie spravil) jediny ako tak kreativny hrac je tam sholes teraz a ten je uz priznajme si za zenitom a sam uz tu show robit nedokaze...ronaldo dokazal s tou loptou urobit daco, zbavil sa hraca a vytvoril tak vyhodu ale bez toho je to slabe...

porovnavat vyznam ronalda a cesca pre tim nie je celkom na mieste, obaja hraju dost odlisnym stylom a znamenaju odlisny prinos.. to iste plati aj o arsenale a manU.. si spomenul hlavne hracov, ktory su dost zavysli od toho ako zahra cesc, napriklad rosa je hrac, ktoremu sa dari po boku velkeho zaloznika, pretoze sa s nim dokaze doplnat ale sam nie je natolko kreativny, utocna dvojica tiez potrebuje cescove lopty a nasriho este mozme povazovat za vynimku ale u neho je tiez este predcasne nieco tvrdit

s tym utokom manU mas pravdu, ze proste utocna dvojica dost podporuje zalohu v jej cinnosti a v podstate je na tom hra manU dost zavisla ale pokial nemaju utok postihnuty zraneniami, nevidim to ako obrovsku nevyhodu, manU hra totiz dost na pohyb, variabilitu a tempo, ked tim taha spolu a vyplacalo sa im to.. mne sa hra rooneyho velmi paci, presne takych hracov mam rad a hra s uzasnym prehladom ale naopak zas mozno manU na to doplaca taq, ze jednoducho ked uz nehra ako typicky utocnik taq straca koncovku a chladnokrvnost zakonceni.. prave v tom sa im dost hodi ronaldo a bez neho bude musiet niekto jeho rolu nahradit
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 9:07 pm

no ja som to myslel v prinose nie konkretnoma ale ako to povedat...v dolezitosti pre muzstvo tam je to dost podobne..a mylis sa nasri s rosickym dokazu fabregasa plnohodnotne nahradit...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 EmptyUt september 02, 2008 9:24 pm

ked nam chybal v predoslej sezone cesc, tak to vobec nemalo ten smrnc.. jednoducho rosa sa tam na kridle snazil, mal par kombinacii s clichym, cez stred pola uz menej, inak bol dost bez napadu.. nasri este len prisiel, podarilo sa mu sice ho ciastocne nahradit proti WBA ale tiez to nebolo ono.. jednoducho su obaja skvely playmakery ale CESC je len jeden jediny.. nik nedokaze cesca plnohodnotne nahradit, pretoze v sucasnosti nik nedokaze prihravat ako on a vlastne ked sa tak zamyslim, mozno ani nik v minulosti to nedokazal
Návrat hore Goto down
Sponsored content





UEFA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
UEFA
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UEFA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: