world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 UEFA

Goto down 
+4
Lacoste
cuban
jarci
Tarzan
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 2:25 am

aufviedershehen f*** BAYERN

Viva La St. Petrohrad....kge su tie "hviezdy" bayernu??? nemci vyhoreli ako pri stalingrade Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 9:40 am

echchchch...škoda rečí...no nič, stáva sa...niekedy aj slabší postúpi al. vyhrá veľkú súťaž...koľko krát sa to už stalo Rolling Eyes dúfam, že aj vo finále vyhrajú...

"hviezdy" bayernu - ty nemáš v tej trápnej ville ani jednu...za to že prehrajú jeden zápas neznamená, že to nie sú hviezdy... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 10:51 am

jarci napísal:
echchchch...škoda rečí...no nič, stáva sa...niekedy aj slabší postúpi al. vyhrá veľkú súťaž...koľko krát sa to už stalo Rolling Eyes dúfam, že aj vo finále vyhrajú...

"hviezdy" bayernu - ty nemáš v tej trápnej ville ani jednu...za to že prehrajú jeden zápas neznamená, že to nie sú hviezdy... Rolling Eyes

slabsi by nevyhral 4-0
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 11:07 am

jasné cuban....petrohrad je mužstvo svetovej extratriedy a bayern sú loosry, ktorý nevedia hrať futbal...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 11:31 am

No musim povedat ze ten zapas ma dost prekvapil ale druhy Fiorentina - Rangers som uz pozeral a prial som postup Fiorentiny lebo ich hra sa mi vemi pacila a zo Zenitom by to bolo bomba finale..Ale nepostupili takze skoda..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 1:20 pm

jarci napísal:
jasné cuban....petrohrad je mužstvo svetovej extratriedy a bayern sú loosry, ktorý nevedia hrať futbal...

skore dvojzapasu bolo 5-1 a ty napises ze postupil slabsi tim? spamataj sa
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 2:51 pm

samozrejme...

EDIT: ty sa spamätaj! ja som nepísal, že bol bayern lepší v tom dvojzápase ale že je lepší celkovo!!! čert zober ten dvojzápas...budúci rok budeme mať titul v LM...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 3:23 pm

zenit svetova extratrieda??? scratch neviem kolko ludi si pod pojmom svetova extratrieda predstavi zenit to skor CSKA Moskva alebo Lokomotiv Moskva

inak pri prvom gole sa krasne uhol ribery noo proste fantazia

titul v LM??? dostanete muzstvo SVETOVEJ EXTRATRIEDY Zenit Petrohrad a pojdete spat do deutschlandu

aufwiedersehen Bayern lol!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 3:29 pm

aufwiedersehen Wink

uvidíme ako sa bude dariť astonke...ovšem, keď sa do UEFA vôbec dostane Razz

ribéry je pán hráč...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 4:30 pm

jarci napísal:
echchchch...škoda rečí...no nič, stáva sa...niekedy aj slabší postúpi al. vyhrá veľkú súťaž...koľko krát sa to už stalo Rolling Eyes dúfam, že aj vo finále vyhrajú...

"hviezdy" bayernu - ty nemáš v tej trápnej ville ani jednu...za to že prehrajú jeden zápas neznamená, že to nie sú hviezdy... Rolling Eyes



toto si napisal...tak mi povedz ako sa z takejto formulacie da zistit ze si to myslel celkovo...nehovoriac o tom ze aj to "celkovo" je dost blby termin...mozes mysliet trofeje alebo cenu kadra...to vsak hovori o minulosti a samo o sebe nie je hlavnym meradlom...naopak vzajomny zapas je tim najvacsim...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 6:07 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
echchchch...škoda rečí...no nič, stáva sa...niekedy aj slabší postúpi al. vyhrá veľkú súťaž...koľko krát sa to už stalo Rolling Eyes dúfam, že aj vo finále vyhrajú...

"hviezdy" bayernu - ty nemáš v tej trápnej ville ani jednu...za to že prehrajú jeden zápas neznamená, že to nie sú hviezdy... Rolling Eyes



toto si napisal...tak mi povedz ako sa z takejto formulacie da zistit ze si to myslel celkovo...nehovoriac o tom ze aj to "celkovo" je dost blby termin...mozes mysliet trofeje alebo cenu kadra...to vsak hovori o minulosti a samo o sebe nie je hlavnym meradlom...naopak vzajomny zapas je tim najvacsim...

Suhlasim Cuban, hlavne ak sa tu jednalo o vzajomny dvojzapas! Zenit je valec, Villareal, Marseille, Leverkusen a teraz Bayern! Co chces este viac od tohoto klubu Jarci??? Je to nehorazny uspech s Advocaatom v pozadi. Dufam ze to vyhraju cele, pretoze nikto si to nezasluzi viac ako Zenit! Leverkusen - Zenit 1:5! What a score?! Zenit - Bayern 4:0! Preboha, vsak to su vitazstva rozdielom triedy, nemyslis?

C'mon Zenit!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 6:51 pm

jarci napísal:
samozrejme...

EDIT: ty sa spamätaj! ja som nepísal, že bol bayern lepší v tom dvojzápase ale že je lepší celkovo!!! čert zober ten dvojzápas...budúci rok budeme mať titul v LM...
vy na LM nemate sancu!!!Nehnevaj sa ale v konkurencii takych timov ako Chelsea,Manu,Barca,Real,Arsenal,Liverpool,Inter,v konkurencii takych timov nemate sancu
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 10:26 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
samozrejme...

EDIT: ty sa spamätaj! ja som nepísal, že bol bayern lepší v tom dvojzápase ale že je lepší celkovo!!! čert zober ten dvojzápas...budúci rok budeme mať titul v LM...
vy na LM nemate sancu!!!Nehnevaj sa ale v konkurencii takych timov ako Chelsea,Manu,Barca,Real,Arsenal,Liverpool,Inter,v konkurencii takych timov nemate sancu

Inter a Real by som uz asi z kandidatov na LM vynechal..Very Happy Ani si nepametam kedy boli tieto timy aspon v semi-finale..To uz radsej Astonka...Very Happy:D
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptyPi máj 02, 2008 10:40 pm

Astonka by sa tam najprv musela dostat zatial co Inter a Real su tam permanantne aj ked vyhrat moze vzdy len jeden a nie desiati.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 12:00 am

marek77 napísal:
Astonka by sa tam najprv musela dostat zatial co Inter a Real su tam permanantne aj ked vyhrat moze vzdy len jeden a nie desiati.

Kua tu vsetko musite brat vsetci vazne?? To tu nemozem ani nikoho podpichnut??Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 2:00 am

VILLANS
opat sa pod nami pokloni cela europa ako v 82 Very Happy Very Happy

Real je vzdy velkym favoritom na vitazstvo aj barca man u KFC proste spanieli a anglani su VZDY favoriti potom ide druha garda v podobe skorupovaneho talianska a potom az nemcuri s frantikmi
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 4:07 am

cuban napísal:
jarci napísal:
echchchch...škoda rečí...no nič, stáva sa...niekedy aj slabší postúpi al. vyhrá veľkú súťaž...koľko krát sa to už stalo Rolling Eyes dúfam, že aj vo finále vyhrajú...

"hviezdy" bayernu - ty nemáš v tej trápnej ville ani jednu...za to že prehrajú jeden zápas neznamená, že to nie sú hviezdy... Rolling Eyes



toto si napisal...tak mi povedz ako sa z takejto formulacie da zistit ze si to myslel celkovo...nehovoriac o tom ze aj to "celkovo" je dost blby termin...mozes mysliet trofeje alebo cenu kadra...to vsak hovori o minulosti a samo o sebe nie je hlavnym meradlom...naopak vzajomny zapas je tim najvacsim...

pre mňa nie je jeden zápas hodnoverným meradlom....ten prvý zápas sme boli lepšie mužstvo, takže to nemusím riešiť...ak by som mal hodnotiť len posledné vzájomné zápasy, tak ani tvoj arsenal nie je bohvie ako hviezdny Rolling Eyes tvrdiť, že zenit je lepšie mužstvo ako bayern je smiešne...to, že postúpili? ja im gratulujem, sa z toho teraz nepoto, ale že to znamená že sú lepšie mužstvo....joj, ale radšej budem ticho bo ty musíš mať stále pravdu.... Laughing
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 4:09 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
echchchch...škoda rečí...no nič, stáva sa...niekedy aj slabší postúpi al. vyhrá veľkú súťaž...koľko krát sa to už stalo Rolling Eyes dúfam, že aj vo finále vyhrajú...

"hviezdy" bayernu - ty nemáš v tej trápnej ville ani jednu...za to že prehrajú jeden zápas neznamená, že to nie sú hviezdy... Rolling Eyes



toto si napisal...tak mi povedz ako sa z takejto formulacie da zistit ze si to myslel celkovo...nehovoriac o tom ze aj to "celkovo" je dost blby termin...mozes mysliet trofeje alebo cenu kadra...to vsak hovori o minulosti a samo o sebe nie je hlavnym meradlom...naopak vzajomny zapas je tim najvacsim...

Suhlasim Cuban, hlavne ak sa tu jednalo o vzajomny dvojzapas! Zenit je valec, Villareal, Marseille, Leverkusen a teraz Bayern! Co chces este viac od tohoto klubu Jarci??? Je to nehorazny uspech s Advocaatom v pozadi. Dufam ze to vyhraju cele, pretoze nikto si to nezasluzi viac ako Zenit! Leverkusen - Zenit 1:5! What a score?! Zenit - Bayern 4:0! Preboha, vsak to su vitazstva rozdielom triedy, nemyslis?

C'mon Zenit!

to teda hej...tiež im prajem, aby vyhrali...ale ako som napísal hore...tvrdiť na základe tohto dvojzápasu, že zenit je kvalitenjšie mužstvo ako bayern je smiešne....to mi chcete povedať, že gréci boli najlepší keď vyhrali v portugalsku ME?....nebuďte toto.... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 4:12 am

Stoffo napísal:
jarci napísal:
samozrejme...

EDIT: ty sa spamätaj! ja som nepísal, že bol bayern lepší v tom dvojzápase ale že je lepší celkovo!!! čert zober ten dvojzápas...budúci rok budeme mať titul v LM...
vy na LM nemate sancu!!!Nehnevaj sa ale v konkurencii takych timov ako Chelsea,Manu,Barca,Real,Arsenal,Liverpool,Inter,v konkurencii takych timov nemate sancu

Laughing Laughing Laughing

chcel by som vedieť, čo si si myslel pred začiatkom UEFA o zenite alebo o grékoch pred ME v portugalsku alebo o kórei na MS 2002 alebo.....hovoriť dopredu že bayern nemá šancu je fakt smiešne Laughing ja ako fanúšik musím veriť že to budúcu sezónu vyhrajú Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 8:35 am

jarci napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
echchchch...škoda rečí...no nič, stáva sa...niekedy aj slabší postúpi al. vyhrá veľkú súťaž...koľko krát sa to už stalo Rolling Eyes dúfam, že aj vo finále vyhrajú...

"hviezdy" bayernu - ty nemáš v tej trápnej ville ani jednu...za to že prehrajú jeden zápas neznamená, že to nie sú hviezdy... Rolling Eyes



toto si napisal...tak mi povedz ako sa z takejto formulacie da zistit ze si to myslel celkovo...nehovoriac o tom ze aj to "celkovo" je dost blby termin...mozes mysliet trofeje alebo cenu kadra...to vsak hovori o minulosti a samo o sebe nie je hlavnym meradlom...naopak vzajomny zapas je tim najvacsim...

pre mňa nie je jeden zápas hodnoverným meradlom....ten prvý zápas sme boli lepšie mužstvo, takže to nemusím riešiť...ak by som mal hodnotiť len posledné vzájomné zápasy, tak ani tvoj arsenal nie je bohvie ako hviezdny Rolling Eyes tvrdiť, že zenit je lepšie mužstvo ako bayern je smiešne...to, že postúpili? ja im gratulujem, sa z toho teraz nepoto, ale že to znamená že sú lepšie mužstvo....joj, ale radšej budem ticho bo ty musíš mať stále pravdu.... Laughing

boli to dva zapasy a hodnovernejsie meradlo uz nenajdem...vies zo zenitom nehrate ligu a ani kazdy druhy tyzden...zenit bol v dvojzapase jasne lepsie muzstvo a vyhral uplne zasluzene a s prehladom...len o tom tu predsa hovorime...


jarci napísal:
to teda hej...tiež im prajem, aby vyhrali...ale ako som napísal hore...tvrdiť na základe tohto dvojzápasu, že zenit je kvalitenjšie mužstvo ako bayern je smiešne....to mi chcete povedať, že gréci boli najlepší keď vyhrali v portugalsku ME?....nebuďte toto....

no ked vyhrali turnaj tak tam asi boli najlepsim timom...normalne to tak chodi...vyhrava ten momentalne najlepsi...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 12:11 pm

jarci napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
samozrejme...

EDIT: ty sa spamätaj! ja som nepísal, že bol bayern lepší v tom dvojzápase ale že je lepší celkovo!!! čert zober ten dvojzápas...budúci rok budeme mať titul v LM...
vy na LM nemate sancu!!!Nehnevaj sa ale v konkurencii takych timov ako Chelsea,Manu,Barca,Real,Arsenal,Liverpool,Inter,v konkurencii takych timov nemate sancu

Laughing Laughing Laughing

chcel by som vedieť, čo si si myslel pred začiatkom UEFA o zenite alebo o grékoch pred ME v portugalsku alebo o kórei na MS 2002 alebo.....hovoriť dopredu že bayern nemá šancu je fakt smiešne Laughing ja ako fanúšik musím veriť že to budúcu sezónu vyhrajú Rolling Eyes
pocuvaj ty si fakt myslis ze Bayern vyhra Lm??
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 1:27 pm

ja netuším kto vyhrá, ale chcem a verím, dúfam, že to bude bayern! ty nechceš aby vyhrala barca, alebo avs.roy aby to bol manu....každý fandí svojmu tímu a môže vyhrať fakt každý...koľko krát sa stalo, že vyhral tím, o ktorom pred začiatkom nikto ani neuvažoval, hm? a preto s tým nemám vôbec žiadny problém, keď si myslím, že moji obľúbenci vyhrajú budúci rok LM, lebo to je reálne...tak ako to môže vyhrať každý jeden tím, ktorý sa dostane do súťaže budúci rok...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 1:32 pm

citácia :
boli to dva zapasy a hodnovernejsie meradlo uz nenajdem...vies zo zenitom nehrate ligu a ani kazdy druhy tyzden...zenit bol v dvojzapase jasne lepsie muzstvo a vyhral uplne zasluzene a s prehladom...len o tom tu predsa hovorime...

v prvom nebol, v druhom jednoznačne áno...ak hovoríme iba o tom, tak vravím, že pohoda...


jarci napísal:
to teda hej...tiež im prajem, aby vyhrali...ale ako som napísal hore...tvrdiť na základe tohto dvojzápasu, že zenit je kvalitenjšie mužstvo ako bayern je smiešne....to mi chcete povedať, že gréci boli najlepší keď vyhrali v portugalsku ME?....nebuďte toto....

no ked vyhrali turnaj tak tam asi boli najlepsim timom...normalne to tak chodi...vyhrava ten momentalne najlepsi...[/quote]

Gréci že boli na ME v portugalsku najlepší??? Exclamation cuban, cuban No mám ti tu odcitovať do bludu príspevkov, kde si písal, že arsenal chádačik prehral hoci bol lepší? gréci na 100% neboli najlepšie mužstvo, ale futbal sa hrá na góly a kto ich dá viac, ten vyhrá - preto boli gréci majstri a nie niekto iný....a určite neboli najlepší ani momentálne najlepší...to by som chcel vidieť, ako po každej prehre arsenalu píšeš, že bol momentálne ich súper lepší.....asi iba raz som to tu zaregistroval... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 1:39 pm

jarci napísal:
citácia :
boli to dva zapasy a hodnovernejsie meradlo uz nenajdem...vies zo zenitom nehrate ligu a ani kazdy druhy tyzden...zenit bol v dvojzapase jasne lepsie muzstvo a vyhral uplne zasluzene a s prehladom...len o tom tu predsa hovorime...

v prvom nebol, v druhom jednoznačne áno...ak hovoríme iba o tom, tak vravím, že pohoda...


jarci napísal:
to teda hej...tiež im prajem, aby vyhrali...ale ako som napísal hore...tvrdiť na základe tohto dvojzápasu, že zenit je kvalitenjšie mužstvo ako bayern je smiešne....to mi chcete povedať, že gréci boli najlepší keď vyhrali v portugalsku ME?....nebuďte toto....

no ked vyhrali turnaj tak tam asi boli najlepsim timom...normalne to tak chodi...vyhrava ten momentalne najlepsi...

Gréci že boli na ME v portugalsku najlepší??? Exclamation cuban, cuban No mám ti tu odcitovať do bludu príspevkov, kde si písal, že arsenal chádačik prehral hoci bol lepší? gréci na 100% neboli najlepšie mužstvo, ale futbal sa hrá na góly a kto ich dá viac, ten vyhrá - preto boli gréci majstri a nie niekto iný....a určite neboli najlepší ani momentálne najlepší...to by som chcel vidieť, ako po každej prehre arsenalu píšeš, že bol momentálne ich súper lepší.....asi iba raz som to tu zaregistroval... Rolling Eyes[/quote] to co predvadzali greci bol hnusny futbal asi taky akym sa vyzncuje trio muzstviev z hviezdnej big four-beton,beton a nic len beton.Greci si nezasluzili vyhrat mali perfetknu disciplinu,skvelu obranu ale vzdy len vyhrali 1:0 minule som sledoval na Prime perfektne video a rozhovor s Henrym,ktory vtedy hovoril ze neznasa musztva ako grecko,alebo ako hral macnhester na nou campe ze to je antifutbal a to ma titi pravdu.Jarci ma v tomto smere pravdu ak by sme videli tieto musztva ako grecko,Rangers,Manchester....futbal by bol len o tom kto lepsie brani a to s futbalu spravit nechceme ale mam pocit ze niet arsenalu tak to slavne anglicke big four moze ist so svojim hernym ponatim do riti.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA EmptySo máj 03, 2008 5:37 pm

Stoffo ty si traged... Tak ManU hra beton, beton a nic ine, hovoris... V lige ma po 37.kole skore 78:22, co je tym padom jediny klub v PL s golovym priemerom nad 2 goly na zapas! Zato ta tvoja "najlepsia" Barcelona uhrala od 6.4.2008 (to je skoro mesiac!) tieto "uchvatne a oku lahodiace" vysledky: 0 vyhier, 4 remizy a 2 prehry. Posledny gol dalo to tvoje muzstvo 12.4. "mocnej" Huelve a to dokonca dva! Odvtedy ste netrafili siet superovej brany. Ty mi tu rozpravaj nieco o hre United. Ze beton... Som sa dobre zasmial. Na Nou Camp hrali mozno prvykrat beton co im fandim a tomu ver ze to uz je nejaky ten piatok! United hral vzdy utocny futbal! Alebo si myslis, ze hraci ako Charlton, Best, Law, Irvine, Cantona, Robson, Hughes, Giggs, Scholes, Solskjaer, Nistelrooy, Beckham, Veron, Forlan, Kanchelskis, Cole, Yorke, Sheringham, Ronaldo, Saha, Tevez, Rooney a mnohi dalsi su alebo boli betonarske typy hracov? Don't sh*t your mouth!

Co ste dosiahli s tou vasou "prenadhernou" hrou od 16 po 16? hm? Tretie miesto v lige a 14 bodovu stratu za vasim "milovanym" Realom Madrid, mozne predkolo Ligy Majstrov v buducej sezone a este semifinale LM 07/08 bez jedineho golu za 180+ minut! Tak to ste toho dosiahli naozaj vela! A ten vas pass,pass,pass,pass je vam vo finale k nicomu, pretoze " At the end of the day only medals matters mate!"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





UEFA Empty
OdoslaťPredmet: Re: UEFA   UEFA Empty

Návrat hore Goto down
 
UEFA
Návrat hore 
Strana 1 z 7Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UEFA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: