world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale CL

Goto down 
+8
Tarzan
jarci
marek77
Anik51
Lacoste
metrostars
Stoffo
cuban
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptySt apríl 09, 2008 10:21 pm

Tarzan napísal:
nastane historicky okamih...jednoznacne sa arsenal moze citit poskodeny...2 zapasy a 2 rozdielne posudenia tej istej situacie...rozdiel bol v rozhodcoch...a tento sa ludovo povedane posral a piskol to...ale nic to nemeni na fakte ze opat sa stretnu 2 tragicke kluby z PL... Rolling Eyes arsenal - chelsea tam by sa mozno aj pobili Wink ale tuto nebudu az take emocie
naoaj krasne povedane
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptySt apríl 09, 2008 10:54 pm

halinka napísal:
takze.. najskor som sa ani nechcela vyjadrovat, ale dajak mi to nedalo .. ak tu lamentuje niekto iny ako Gauner, je to zle, smiesne a neviem este ake.. Arsenal bol poskodeny rozhodcom , teraz lamentuju Gauners a secko je ok.. aspon si neserte do huby !!! akurat co som sa vytocila!
s vysledkom nespravite nic .. rozhodca je panom zapasu, skuste si to ist vy piskat! podla mna to penalta nebola, a co na tom. Zapiskal ? zapiskal .. neco to dalej riesit
ja som aj tak verila ze Lpool postupi..treba vzdy verit
a pozrime sa na to takto .. zaciatkom sezony mal AFC viac stastia ako rozumu.. a kriza musela prist ...
thats all YNWA!!!!

stastie sme mali ale mali sme minimalne rovnako vela rozumu, zatial co o vas raz za uhorsky rok zakoplo akurat taq stastie zrovna ako teraz
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptySt apríl 09, 2008 11:10 pm

Bergie6 napísal:
halinka napísal:
takze.. najskor som sa ani nechcela vyjadrovat, ale dajak mi to nedalo .. ak tu lamentuje niekto iny ako Gauner, je to zle, smiesne a neviem este ake.. Arsenal bol poskodeny rozhodcom , teraz lamentuju Gauners a secko je ok.. aspon si neserte do huby !!! akurat co som sa vytocila!
s vysledkom nespravite nic .. rozhodca je panom zapasu, skuste si to ist vy piskat! podla mna to penalta nebola, a co na tom. Zapiskal ? zapiskal .. neco to dalej riesit
ja som aj tak verila ze Lpool postupi..treba vzdy verit
a pozrime sa na to takto .. zaciatkom sezony mal AFC viac stastia ako rozumu.. a kriza musela prist ...
thats all YNWA!!!!

stastie sme mali ale mali sme minimalne rovnako vela rozumu, zatial co o vas raz za uhorsky rok zakoplo akurat taq stastie zrovna ako teraz
k hura systemu treba neskutocne vela rozumu
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 12:10 am

len v kratkosti... Postup mojich chlapcov bol viacmenej jasny uz po zapase v Rime a som rad, ze dalsi v poradi je FC Barcelona. Dnesny zapas bol v pohode, obrany az tak moc nepracovali a jeden utok striedal druhy. Najvacsiu radost mam z navratu nasho kapitana, ktory nastupil len na poslednych 10 minut. Kapitansku pasku si nasadil presne po 58ich tyzdnoch, co je kua dlha doba,ze? Very Happy Z coho som v miernom soku, bolo to, ze cely zapas odohral aj Rio,kedze mal byt 2 zapasy mimo. Vidica dnes velmi dobre zastupil mlady Pique a Evru po dlhej marodke Silvestre. Rooney naskocil az v 71.minute a Ronaldo bol v teplakoch po cely zapas. Napriek tomuto vsetkemu to na AS Roma v pohodicke stacilo. Aj tu mozu fandovia Gunners vidiet, co je to hlbka kadra....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 9:26 am

avs.roy - pravdu máš o tej hĺbke kádra...veru...ak bude manchester hrať naďalej tak ako doteraz, tak barcelona to bude mať veru dosť ťažké...stále síce nemajú svojich kľúčových hráčov, ale to nie je výhovorka, ktorá by bola relevantná....ech, včera, keby na začiatku dalo schalke gól, tak to by bol úplne iný zápas...škoda....z toho, čo tam ostalo túto sezónu by som si prial, aby vyhral (bože, čo to hovorím) manchester...a dnes som fakt veľmi zvedavý na bayern v uefe....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 1:21 pm

halinka napísal:
takze.. najskor som sa ani nechcela vyjadrovat, ale dajak mi to nedalo .. ak tu lamentuje niekto iny ako Gauner, je to zle, smiesne a neviem este ake.. Arsenal bol poskodeny rozhodcom , teraz lamentuju Gauners a secko je ok.. aspon si neserte do huby !!! akurat co som sa vytocila!
s vysledkom nespravite nic .. rozhodca je panom zapasu, skuste si to ist vy piskat! podla mna to penalta nebola, a co na tom. Zapiskal ? zapiskal .. neco to dalej riesit
ja som aj tak verila ze Lpool postupi..treba vzdy verit
a pozrime sa na to takto .. zaciatkom sezony mal AFC viac stastia ako rozumu.. a kriza musela prist ...
thats all YNWA!!!!

kto si prosim ta sere do huby? rozhodca je panom zapasu to je pravda ale to ho neopravnuje odpiskat dve zle penalty a tym padom ovplyvnit zapas ktory by inak arsenal vyhral...na zaciatku sezony sme boli v dobrej forme...to so stastim nemalo nic spolocne...teraz sa na konci prejavili zranena cim sa ukazala ako povedal avs.roy slaba hlbka kadra...lenze treba povedat ze ani manu by nemal hlboky kader ak by mal 7 zranenych hracov pomaly na pravidelnych bazach...zase taky slaby kader arsenal nema...manu ma mozno o par hracov viac lenze v arsenale sa to ukazalo na tych zraneniach...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 2:51 pm

cuban napísal:
halinka napísal:
takze.. najskor som sa ani nechcela vyjadrovat, ale dajak mi to nedalo .. ak tu lamentuje niekto iny ako Gauner, je to zle, smiesne a neviem este ake.. Arsenal bol poskodeny rozhodcom , teraz lamentuju Gauners a secko je ok.. aspon si neserte do huby !!! akurat co som sa vytocila!
s vysledkom nespravite nic .. rozhodca je panom zapasu, skuste si to ist vy piskat! podla mna to penalta nebola, a co na tom. Zapiskal ? zapiskal .. neco to dalej riesit
ja som aj tak verila ze Lpool postupi..treba vzdy verit
a pozrime sa na to takto .. zaciatkom sezony mal AFC viac stastia ako rozumu.. a kriza musela prist ...
thats all YNWA!!!!

kto si prosim ta sere do huby? rozhodca je panom zapasu to je pravda ale to ho neopravnuje odpiskat dve zle penalty a tym padom ovplyvnit zapas ktory by inak arsenal vyhral...na zaciatku sezony sme boli v dobrej forme...to so stastim nemalo nic spolocne...teraz sa na konci prejavili zranena cim sa ukazala ako povedal avs.roy slaba hlbka kadra...lenze treba povedat ze ani manu by nemal hlboky kader ak by mal 7 zranenych hracov pomaly na pravidelnych bazach...zase taky slaby kader arsenal nema...manu ma mozno o par hracov viac lenze v arsenale sa to ukazalo na tych zraneniach...
co sa tyka zraneni nemate sa tu co vyhovarat co by ste tu rozpravali keby boli pol roka zraneni Fabregas s Adebayorom alebo ini doslova klucovi hraci tak ako u nas Messi taze tisko.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 3:55 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
halinka napísal:
takze.. najskor som sa ani nechcela vyjadrovat, ale dajak mi to nedalo .. ak tu lamentuje niekto iny ako Gauner, je to zle, smiesne a neviem este ake.. Arsenal bol poskodeny rozhodcom , teraz lamentuju Gauners a secko je ok.. aspon si neserte do huby !!! akurat co som sa vytocila!
s vysledkom nespravite nic .. rozhodca je panom zapasu, skuste si to ist vy piskat! podla mna to penalta nebola, a co na tom. Zapiskal ? zapiskal .. neco to dalej riesit
ja som aj tak verila ze Lpool postupi..treba vzdy verit
a pozrime sa na to takto .. zaciatkom sezony mal AFC viac stastia ako rozumu.. a kriza musela prist ...
thats all YNWA!!!!

kto si prosim ta sere do huby? rozhodca je panom zapasu to je pravda ale to ho neopravnuje odpiskat dve zle penalty a tym padom ovplyvnit zapas ktory by inak arsenal vyhral...na zaciatku sezony sme boli v dobrej forme...to so stastim nemalo nic spolocne...teraz sa na konci prejavili zranena cim sa ukazala ako povedal avs.roy slaba hlbka kadra...lenze treba povedat ze ani manu by nemal hlboky kader ak by mal 7 zranenych hracov pomaly na pravidelnych bazach...zase taky slaby kader arsenal nema...manu ma mozno o par hracov viac lenze v arsenale sa to ukazalo na tych zraneniach...
co sa tyka zraneni nemate sa tu co vyhovarat co by ste tu rozpravali keby boli pol roka zraneni Fabregas s Adebayorom alebo ini doslova klucovi hraci tak ako u nas Messi taze tisko.

van persie a rosicky nie su klucovy hraci? alebo eduardo?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 4:25 pm

su klucovi hraci ale ako si sa mohol docitat tak velka barcelona stoji a pada na 19 rocnom manikovi z argentiny....zaujmavy nazor Rolling Eyes barceloncania uz maju lenive zadky to je cele...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 4:30 pm

Tarzan napísal:
su klucovi hraci ale ako si sa mohol docitat tak velka barcelona stoji a pada na 19 rocnom manikovi z argentiny....zaujmavy nazor Rolling Eyes barceloncania uz maju lenive zadky to je cele...

momentalne by sa to dalo povedat...ze barca stoji a pada na messim... a ani s nim to vzdy nie je vyhra...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 4:34 pm

súhlasím tarzan...barcelona má problém hlavne s hráčmi...keby nechodlili aj po prehratom zápase žičovať, ale makali na tréningu, tak by to vyzeralo ináč...v takom bayerne by sa flákanie tréningov neakceptovalo... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 6:15 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
su klucovi hraci ale ako si sa mohol docitat tak velka barcelona stoji a pada na 19 rocnom manikovi z argentiny....zaujmavy nazor Rolling Eyes barceloncania uz maju lenive zadky to je cele...

momentalne by sa to dalo povedat...ze barca stoji a pada na messim... a ani s nim to vzdy nie je vyhra...

ja len dufam, ze pan Lionel Messi sa na dvojzapas s ManU uzdravi a dostavi sa na ihrisko. To som zvedavy, na co sa potom budu fandovia Barcy vyhovarat? Sorry FCB, ale do Moskvy sa nedostanete! Mozno vas prekvapim, ale na Barcu si verim ovela viac ako som si veril na Lyon...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 6:29 pm

jarci napísal:
avs.roy - pravdu máš o tej hĺbke kádra...veru...ak bude manchester hrať naďalej tak ako doteraz, tak barcelona to bude mať veru dosť ťažké...stále síce nemajú svojich kľúčových hráčov, ale to nie je výhovorka, ktorá by bola relevantná....ech, včera, keby na začiatku dalo schalke gól, tak to by bol úplne iný zápas...škoda....z toho, čo tam ostalo túto sezónu by som si prial, aby vyhral (bože, čo to hovorím) manchester...a dnes som fakt veľmi zvedavý na bayern v uefe....

no rozhodne by som Getafe nepodcenoval. Tuto sezonu podavaju v pohari UEFA naozaj vyborne vykony, nepamatam si podrobne vsetky ich vysledky, ale viem, ze vyhrali napriklad aj na ihrisku Spurs 1:2. Bayern ma sice dobry kader, ale v Spanielsku to bude mat naozaj tazke. Samozrejme aj ja som moc zvedavy, kto z nich pojde dalej. Najvacsim prekvapenim je ale pre mna jednoznacne St. Petersburg, hlavne ten krasny vysledok 4:1 z Leverkusenu, to bol teda "good shock"!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyŠt apríl 10, 2008 11:33 pm

avs.roy napísal:
jarci napísal:
avs.roy - pravdu máš o tej hĺbke kádra...veru...ak bude manchester hrať naďalej tak ako doteraz, tak barcelona to bude mať veru dosť ťažké...stále síce nemajú svojich kľúčových hráčov, ale to nie je výhovorka, ktorá by bola relevantná....ech, včera, keby na začiatku dalo schalke gól, tak to by bol úplne iný zápas...škoda....z toho, čo tam ostalo túto sezónu by som si prial, aby vyhral (bože, čo to hovorím) manchester...a dnes som fakt veľmi zvedavý na bayern v uefe....

no rozhodne by som Getafe nepodcenoval. Tuto sezonu podavaju v pohari UEFA naozaj vyborne vykony, nepamatam si podrobne vsetky ich vysledky, ale viem, ze vyhrali napriklad aj na ihrisku Spurs 1:2. Bayern ma sice dobry kader, ale v Spanielsku to bude mat naozaj tazke. Samozrejme aj ja som moc zvedavy, kto z nich pojde dalej. Najvacsim prekvapenim je ale pre mna jednoznacne St. Petersburg, hlavne ten krasny vysledok 4:1 z Leverkusenu, to bol teda "good shock"!

shock to bol...ale tie brejky rusakov nooo tak na tie sa dali pozerat najma arshavin fuu ten chlapik ma naviac...ale brankar leverkusenu si asi vybral slabsi den...lebo ten 4 gol sa dal chytat...

k LM...noo ja neviem ale ked vypadne arsenal a barcelona tak to tu bude plne vyhovoriek ohladom zraneni a neskusenosti muzstva...
arsenal - neskusenost obrany...kde sme? s ich rozpoctom si mozu dovolit kvalitneho postarsieho beka
barcelona - opat obranna hra ze velmi utocia...noo pri pohlade na ich obranne "hviezdy" by som povedal len jedno zaloha je leniva a nevracia sa...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 9:50 am

Tarzan napísal:
avs.roy napísal:
jarci napísal:
avs.roy - pravdu máš o tej hĺbke kádra...veru...ak bude manchester hrať naďalej tak ako doteraz, tak barcelona to bude mať veru dosť ťažké...stále síce nemajú svojich kľúčových hráčov, ale to nie je výhovorka, ktorá by bola relevantná....ech, včera, keby na začiatku dalo schalke gól, tak to by bol úplne iný zápas...škoda....z toho, čo tam ostalo túto sezónu by som si prial, aby vyhral (bože, čo to hovorím) manchester...a dnes som fakt veľmi zvedavý na bayern v uefe....

no rozhodne by som Getafe nepodcenoval. Tuto sezonu podavaju v pohari UEFA naozaj vyborne vykony, nepamatam si podrobne vsetky ich vysledky, ale viem, ze vyhrali napriklad aj na ihrisku Spurs 1:2. Bayern ma sice dobry kader, ale v Spanielsku to bude mat naozaj tazke. Samozrejme aj ja som moc zvedavy, kto z nich pojde dalej. Najvacsim prekvapenim je ale pre mna jednoznacne St. Petersburg, hlavne ten krasny vysledok 4:1 z Leverkusenu, to bol teda "good shock"!

shock to bol...ale tie brejky rusakov nooo tak na tie sa dali pozerat najma arshavin fuu ten chlapik ma naviac...ale brankar leverkusenu si asi vybral slabsi den...lebo ten 4 gol sa dal chytat...

k LM...noo ja neviem ale ked vypadne arsenal a barcelona tak to tu bude plne vyhovoriek ohladom zraneni a neskusenosti muzstva...
arsenal - neskusenost obrany...kde sme? s ich rozpoctom si mozu dovolit kvalitneho postarsieho beka
barcelona - opat obranna hra ze velmi utocia...noo pri pohlade na ich obranne "hviezdy" by som povedal len jedno zaloha je leniva a nevracia sa...

v tomto dvojzapase by som skor nehovoril o zraneniach mali sme sice 2-3 zo zakladu mimo ale zase taka strasna kriza to nebola aj keb bol liverpool v plnej sile...rovnako to nebolo v neskusenosti...ved nasa obrana bola v zlozeni - gallas, toure- to su svetovi obrancovia s kopou skusenosti, senderos uz tiez co to odohral a clichy je tiez ok...to boli individualne chyby...tie by mohli spravit aj maldini s nestom...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 10:21 am

ty kokos...ten bayern teda ušiel hrobárovi z lopaty....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 10:27 am

jarci napísal:
ty kokos...ten bayern teda ušiel hrobárovi z lopaty....
bullshit a to hrali cely zapas v presile...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 10:49 am

Laughing

teba to musí asi trošku serkať, že bayern mal vlastne brutálne šťastie a arsenal, čo bol lepší, tak vypadol, že?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 11:35 am

No ten bayern tak to bola fakt len nahoda.. Shocked Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 12:40 pm

to hej, ale poteší... Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 5:31 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
su klucovi hraci ale ako si sa mohol docitat tak velka barcelona stoji a pada na 19 rocnom manikovi z argentiny....zaujmavy nazor Rolling Eyes barceloncania uz maju lenive zadky to je cele...

momentalne by sa to dalo povedat...ze barca stoji a pada na messim... a ani s nim to vzdy nie je vyhra...

ja len dufam, ze pan Lionel Messi sa na dvojzapas s ManU uzdravi a dostavi sa na ihrisko. To som zvedavy, na co sa potom budu fandovia Barcy vyhovarat? Sorry FCB, ale do Moskvy sa nedostanete! Mozno vas prekvapim, ale na Barcu si verim ovela viac ako som si veril na Lyon...
ako vyhovarat??Cuban a spol hlavne Cuban,Avs.roy k tarzanovi sa uz mesiac nevyjadrujem taze Cuban,Avs.roy na najblizsi zapas v Huelve nebude rijkaardovi k dispozicii Messi,Ronaldinho,Deco,Bojan,Iniesta,Henry-toto je vyhovorka to rovno do utoku moze prist hrat hrac z nasej ligy utok bude zrejme vyzerat takto: Etoo,Giovanni,Ezquerro-mmm to je utok vsak???zoberme to po postoch cubana avs.roy Messi nespada na nom hra to som nepovedal ale je to genialny hrac,ktory vie z kazdej akcie urobit co chce a zraneny je pol roka ak pocitam aj zranenie oktober-december dokopy pol roka Cuban ako by ste hrali pol roka bez Adeho ??nwm nwm avs.roy ako by ste hrali pol roka bez Cristianka??hm??asi by uz bola 1.chelsea ak by pol roka nehral cristiano to nie su vyhovorky ale to su fakty ten chlapec mal zdravotne problemy uz v destve a zda sa ze bude to tak stale.Ronaldinho ked poviete ze aj tak nic nehral trapas pred zranenim bol najlepsim hracom s Xavim Roniho kvality su nespochybnitelne to je ako v Manchestri dajme tomu Anderson alebo Giggs ,v Arsenale Hleb ....Deco dalsi co neodohral ani 50 % zapasov v Arsenale jemu podobny Fabregas,v Manchestri Carrick-Bojan v sucasnosti asi najlepsi hrac to ako v Arsenale Walcott,Iniesta ako Flamini ci Scholes a Henry ako Tevez.Ano uznavam niektori,ktorych som menoval boli zraneni a Cuban hadam nechces porovnavat Messiho s Rosickym ci eduardom prosim ta klud Eduardo je tak na urovni Gudjohnsena/Giovanniho Rosicky je horsi ako vsetci zaloznici barcy tak hadam nejdeme porovnavat Messiho kvality s kvalitami Eduarda a Rosickeho??to potom mozeme porovnavat Maradonu s Moravcikom ci Rijkaard s Mourinhom (futbalovo nie trenrsky)neporovnatelne!!!Jarci klud myslis si ze preco Ronnie nehra??akonahle nafilmoval to zranenie teraz uz mal hrat ale teraz to zranenie nafilmoval Rijkaard pretoze ho nehcce vidiet.Inak to ze Ronnie nie je hracom barcy uz vie asi kazdy taze nwm o com.V stredu i dneska rano v jednom z barcelonskych hotelov stretnutie Txikiho(manazer Barcy) Assis (roniho agent) a Galliani (riaditel AC)uz 2 dni rokuju taze uz sa asi definitivne konci jedna velka era v barce,po ktorej sa zabuchnu dvere a ostatni chodia na treningy pravidelne tak nwm ake priklady ze v nemecku by to riesili inak roni si uz nekopne a dobre mu tak.Jedine ak by sa nedohodli ale je tu este Chelsea a Inter taze dufam ze tak ci tak pojde.A ked ti v ligovom zapase nenastupi 8 spickovych hracov zakladu tak jasne ze tam prehrame ked polovicka muzstva nebudu nahradnici ale ti co sa nedostanu ani na lavicku.

P.S. Rijkaard mal v tejto sezone len raz k dispozicii hviezde kvarteto Ronaldinho-Messi-Henry-Etoo + zaloha ako ma byt Xavi,Iniesta,Deco a bol to zapas v Glasgowe,ktory sme vyhrali 2:3 po nadhernom vykone aky bol tipicky pre Barcu spred 2 rokov ked sme dominovali svetu.Bola to nadhera 3 uzasne goly,1 tycka uzasne sance a niet skveleho Boruca tak by Celtic dostal 5 a to som ani ja neocakaval pretoze celtic je doma extremne silny pred uzasnymi fanusikmi myslim ze tento fakt je tiez na zamyslenie ak hodnotite futbal objektivne a jasne ze sme v krize ked njalepsich hracov pokope sme mali LEN RAZ za celu sezonu!!!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 8:30 pm

vies Stoffo, ono su zranenia a potom "zranenia". Pan Rafael Marques mal nakopnuty clenok a lekarsky team FCB povedal, ze do siedmich dni bude OK. A na treningu sa neukazal uz vyse mesiaca. Zaujimave, ze v barcelonskych nocnych kluboch ho ten clenok na parkete neboli,ze?? To iste Deco. Na trening dosiel o niekolko tyzdnov neskor ako sa podla lekarov predpokladalo a po par minutach oznamil, ze je unaveny. Ronaldinho je kapitola sama o sebe. Akurat ze Messi je tlaceny aby bol fit na dvojzapas s ManUtd a v tomto pripade vidno, ze tomu chalanovi naozaj zalezi na tom, aby hral. Pointa tychto slov teda spociva v tom, ze moralka, disciplina profesionalnych hracov (je to ich job!) je v Barce prinajmensom podivuhodna, ved nakoniec sa o tom vyjadril i sam riaditel klubu Xavier Sala-i-Martine.

Je mi uplne volne ci za vas budu hrat proti Huelve kludne aj divaci, tymi vyhovorkami som myslel to, ze ani Messi a ani nikto iny vas do Moskvy nedostane!!!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 8:37 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
avs.roy napísal:
jarci napísal:
avs.roy - pravdu máš o tej hĺbke kádra...veru...ak bude manchester hrať naďalej tak ako doteraz, tak barcelona to bude mať veru dosť ťažké...stále síce nemajú svojich kľúčových hráčov, ale to nie je výhovorka, ktorá by bola relevantná....ech, včera, keby na začiatku dalo schalke gól, tak to by bol úplne iný zápas...škoda....z toho, čo tam ostalo túto sezónu by som si prial, aby vyhral (bože, čo to hovorím) manchester...a dnes som fakt veľmi zvedavý na bayern v uefe....

no rozhodne by som Getafe nepodcenoval. Tuto sezonu podavaju v pohari UEFA naozaj vyborne vykony, nepamatam si podrobne vsetky ich vysledky, ale viem, ze vyhrali napriklad aj na ihrisku Spurs 1:2. Bayern ma sice dobry kader, ale v Spanielsku to bude mat naozaj tazke. Samozrejme aj ja som moc zvedavy, kto z nich pojde dalej. Najvacsim prekvapenim je ale pre mna jednoznacne St. Petersburg, hlavne ten krasny vysledok 4:1 z Leverkusenu, to bol teda "good shock"!

shock to bol...ale tie brejky rusakov nooo tak na tie sa dali pozerat najma arshavin fuu ten chlapik ma naviac...ale brankar leverkusenu si asi vybral slabsi den...lebo ten 4 gol sa dal chytat...

k LM...noo ja neviem ale ked vypadne arsenal a barcelona tak to tu bude plne vyhovoriek ohladom zraneni a neskusenosti muzstva...
arsenal - neskusenost obrany...kde sme? s ich rozpoctom si mozu dovolit kvalitneho postarsieho beka
barcelona - opat obranna hra ze velmi utocia...noo pri pohlade na ich obranne "hviezdy" by som povedal len jedno zaloha je leniva a nevracia sa...

v tomto dvojzapase by som skor nehovoril o zraneniach mali sme sice 2-3 zo zakladu mimo ale zase taka strasna kriza to nebola aj keb bol liverpool v plnej sile...rovnako to nebolo v neskusenosti...ved nasa obrana bola v zlozeni - gallas, toure- to su svetovi obrancovia s kopou skusenosti, senderos uz tiez co to odohral a clichy je tiez ok...to boli individualne chyby...tie by mohli spravit aj maldini s nestom...

sorry Cuban, ale Sende... co???? Ved ten chalan je absolutny futbalovy joke!!! Starec Hyypia mu pri tom rohu zdrhol, dal si 2 sluky z ciga a potom to tam hlavou zavesil do vinkla. Torres si z neho urobil "good evening", mal cas si spracoval Crouchov "flick", otocit sa na pate a do vinkla zavesit gol cislo 2. Nielen ze vypada ako "Jano z budy", ale ten chlapec sa jednoznacne zmylil v povolani...
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 10:20 pm

Len kvoli tomu ze dali pri nom dva goly tak uz je zly obranca?
Neni zase az tak suprovy ale ak by nol tak neschopny asi by ho Wenger netahal do Arsenalu.
A Tores sa presadil uz nie pri jednom svetovom obrancovi lebo je to dravec utocnik.
Vzdy ked padne gol ma to dve strany avs.roy 1.skvely utocnik ,perfektne to spravil 2. obranca to posral mal ustrazit ...a teraz si kazdy moze vybrat ktora moznost je spravna Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 EmptyPi apríl 11, 2008 10:23 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
su klucovi hraci ale ako si sa mohol docitat tak velka barcelona stoji a pada na 19 rocnom manikovi z argentiny....zaujmavy nazor Rolling Eyes barceloncania uz maju lenive zadky to je cele...

momentalne by sa to dalo povedat...ze barca stoji a pada na messim... a ani s nim to vzdy nie je vyhra...

ja len dufam, ze pan Lionel Messi sa na dvojzapas s ManU uzdravi a dostavi sa na ihrisko. To som zvedavy, na co sa potom budu fandovia Barcy vyhovarat? Sorry FCB, ale do Moskvy sa nedostanete! Mozno vas prekvapim, ale na Barcu si verim ovela viac ako som si veril na Lyon...
ako vyhovarat??Cuban a spol hlavne Cuban,Avs.roy k tarzanovi sa uz mesiac nevyjadrujem taze Cuban,Avs.roy na najblizsi zapas v Huelve nebude rijkaardovi k dispozicii Messi,Ronaldinho,Deco,Bojan,Iniesta,Henry-toto je vyhovorka to rovno do utoku moze prist hrat hrac z nasej ligy utok bude zrejme vyzerat takto: Etoo,Giovanni,Ezquerro-mmm to je utok vsak???zoberme to po postoch cubana avs.roy Messi nespada na nom hra to som nepovedal ale je to genialny hrac,ktory vie z kazdej akcie urobit co chce a zraneny je pol roka ak pocitam aj zranenie oktober-december dokopy pol roka Cuban ako by ste hrali pol roka bez Adeho ??nwm nwm avs.roy ako by ste hrali pol roka bez Cristianka??hm??asi by uz bola 1.chelsea ak by pol roka nehral cristiano to nie su vyhovorky ale to su fakty ten chlapec mal zdravotne problemy uz v destve a zda sa ze bude to tak stale.Ronaldinho ked poviete ze aj tak nic nehral trapas pred zranenim bol najlepsim hracom s Xavim Roniho kvality su nespochybnitelne to je ako v Manchestri dajme tomu Anderson alebo Giggs ,v Arsenale Hleb ....Deco dalsi co neodohral ani 50 % zapasov v Arsenale jemu podobny Fabregas,v Manchestri Carrick-Bojan v sucasnosti asi najlepsi hrac to ako v Arsenale Walcott,Iniesta ako Flamini ci Scholes a Henry ako Tevez.Ano uznavam niektori,ktorych som menoval boli zraneni a Cuban hadam nechces porovnavat Messiho s Rosickym ci eduardom prosim ta klud Eduardo je tak na urovni Gudjohnsena/Giovanniho Rosicky je horsi ako vsetci zaloznici barcy tak hadam nejdeme porovnavat Messiho kvality s kvalitami Eduarda a Rosickeho??to potom mozeme porovnavat Maradonu s Moravcikom ci Rijkaard s Mourinhom (futbalovo nie trenrsky)neporovnatelne!!!Jarci klud myslis si ze preco Ronnie nehra??akonahle nafilmoval to zranenie teraz uz mal hrat ale teraz to zranenie nafilmoval Rijkaard pretoze ho nehcce vidiet.Inak to ze Ronnie nie je hracom barcy uz vie asi kazdy taze nwm o com.V stredu i dneska rano v jednom z barcelonskych hotelov stretnutie Txikiho(manazer Barcy) Assis (roniho agent) a Galliani (riaditel AC)uz 2 dni rokuju taze uz sa asi definitivne konci jedna velka era v barce,po ktorej sa zabuchnu dvere a ostatni chodia na treningy pravidelne tak nwm ake priklady ze v nemecku by to riesili inak roni si uz nekopne a dobre mu tak.Jedine ak by sa nedohodli ale je tu este Chelsea a Inter taze dufam ze tak ci tak pojde.A ked ti v ligovom zapase nenastupi 8 spickovych hracov zakladu tak jasne ze tam prehrame ked polovicka muzstva nebudu nahradnici ale ti co sa nedostanu ani na lavicku.

P.S. Rijkaard mal v tejto sezone len raz k dispozicii hviezde kvarteto Ronaldinho-Messi-Henry-Etoo + zaloha ako ma byt Xavi,Iniesta,Deco a bol to zapas v Glasgowe,ktory sme vyhrali 2:3 po nadhernom vykone aky bol tipicky pre Barcu spred 2 rokov ked sme dominovali svetu.Bola to nadhera 3 uzasne goly,1 tycka uzasne sance a niet skveleho Boruca tak by Celtic dostal 5 a to som ani ja neocakaval pretoze celtic je doma extremne silny pred uzasnymi fanusikmi myslim ze tento fakt je tiez na zamyslenie ak hodnotite futbal objektivne a jasne ze sme v krize ked njalepsich hracov pokope sme mali LEN RAZ za celu sezonu!!!
No k zraneniam tolko: este nie je barca v takej tragickej situacii ze sa tu vyplakavas lebo stale moze ziskat LM a tych 7 bodov sa tiez da zriesit pri stasti barci a troska smole realu a este bude super sezona. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale CL
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Stvrtfinale Champions League

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: