world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale CL

Goto down 
+8
Tarzan
jarci
marek77
Anik51
Lacoste
metrostars
Stoffo
cuban
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyPi apríl 18, 2008 6:24 pm

a ronaldo vam aj tak bude prd platny...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyPi apríl 18, 2008 6:30 pm

Kluivert napísal:
a ronaldo vam aj tak bude prd platny...

chlapce zlaty ja nehram za manchester united...a celkovo ja ani neni som ich fanusik ale v lm zostali iba trapne kluby a man u cize co mi ine zostalo...skus trosku potrapit mozocek a zistit ktoremu muzstvu fandim...

nooo a k tej "vasej" plnej sile noo ved nech budu hrat vsetci aspon uvidime dobry futbal...

obrana man u a obrana barcelony...toto musi aj hocijaky fanda barcelony pochopit ze man u ma tu obranu lepsiu
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyPi apríl 18, 2008 6:34 pm

nooo takze kto fandi realu = fasista a suhlasi s 2. svetovou vojnou?? tak toto ma teda dostalo...

noo neviem ci neni si taky antifasista len pred pc...chodim na demonstracie proti rasizmu v uk v sr proti fasizmu...proti vojne v iraku...bol som v kotli fandov ST. Pauli a osobne poznam asi 10 z nich...takze neviem o com rozpravas...

ale sponzorske sponzoruje uz kazdy minule sa zbieral tamworth na podporu postihnutych deti...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyPi apríl 18, 2008 6:59 pm

Tarzan napísal:
Kluivert napísal:
a ronaldo vam aj tak bude prd platny...

chlapce zlaty ja nehram za manchester united...a celkovo ja ani neni som ich fanusik ale v lm zostali iba trapne kluby a man u cize co mi ine zostalo...skus trosku potrapit mozocek a zistit ktoremu muzstvu fandim...

nooo a k tej "vasej" plnej sile noo ved nech budu hrat vsetci aspon uvidime dobry futbal...

obrana man u a obrana barcelony...toto musi aj hocijaky fanda barcelony pochopit ze man u ma tu obranu lepsiu
trapne kluby??Barca je najlepsi klub na svete!!!( a neberiem tu vysledky)len klub!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyPi apríl 18, 2008 7:38 pm

Kluivert napísal:
Tarzan napísal:
Kluivert napísal:
Tarzan napísal:
noo prave v tom jednom prispevku si nepouzil slovko barcelona ani nic podobne ale v ostatnych je to len
1. barcelona
1.5 neskutocna smola barcenony
2. zranenia
3. messi
4. zraneny messi
5. pindas na real
6. pindas do mna

to ze si fanusik je pekne ale nemusis to pchat aj tam kde netreba...napr. diskusia o premier league
Nevyryvaj prosim ťa!Ak sa nam v derby s Espaňolom nikto nezrani nemate šancu.Visca el Barca!!!

nikto sa nezrani...to iba 5 min pred koncom sa zacnu valat.... Rolling Eyes
čo tu taraš o vaľaní?ak budeme v plnej sile nemate šancu.Ta vaša obrana je cela nahovno.keby ste nemali ronalda ste v prdeli

ferdinand/vidic snad najlepsia stoperska dvojica na svete, evra na lavo tiez obstojny a vpravo je jediny slabsi clanok ale brown aspon do zadu ako tak stiha ked ho zaisti stoper...keby nemali rooneyho boli by v prdeli
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptySo apríl 19, 2008 11:53 pm

každopádne stoffo, ak by si bol fakt objektívny, tak by si uznal, že lepšie šance ma predsa len manu...lebo jeho nesužujú tie miliónkrát omieľané zranenie a káder preskákal naozaj veľa spolu ako manšaft. naproti tomu barca, aj keď má skvelých hráčov, tak ako si písal, boli často zranený a teda je tam trošku možno aj problém v tej hernej pohode a súčinnosti celého mužstva...ale tak zase každý zápas je iný a môže sa stať, že barca vybehne na manu ako stádo divých býkov Wink ale vieš, keď sa rozprávame tak čisto teoreticky, tak si myslím, že väčšie šance (nie o veľa) má manu - podľa mňa hodnotenie celkom objektívne...ináč som sám zvedavý ako to dopadne...držím palce manu, ale ak bude barca lenpšia, nech postúpi...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyNe apríl 20, 2008 1:56 pm

jarci napísal:
každopádne stoffo, ak by si bol fakt objektívny, tak by si uznal, že lepšie šance ma predsa len manu...lebo jeho nesužujú tie miliónkrát omieľané zranenie a káder preskákal naozaj veľa spolu ako manšaft. naproti tomu barca, aj keď má skvelých hráčov, tak ako si písal, boli často zranený a teda je tam trošku možno aj problém v tej hernej pohode a súčinnosti celého mužstva...ale tak zase každý zápas je iný a môže sa stať, že barca vybehne na manu ako stádo divých býkov Wink ale vieš, keď sa rozprávame tak čisto teoreticky, tak si myslím, že väčšie šance (nie o veľa) má manu - podľa mňa hodnotenie celkom objektívne...ináč som sám zvedavý ako to dopadne...držím palce manu, ale ak bude barca lenpšia, nech postúpi...
vies nam anglicke muzstva prilis nevyhovuju ale ako hovoril aj Johan Cruif manutd hra tym starym anglickym stylom na dlhy center a nabiehanie volnych priestorov,Jarci nasim jedinym problemom v sucasnosti je Rijkaard nikto iny je to trener,ktory sa naspet moze vratit do 2.holandskej ligy odkial prisiel nech uz pride Pep alebo hocikto iny len nech Rijkaard vypadne toto je nas jediny problem.Messi vcera opet zarubal 2 sola,pod ktorymi by sa aj Cristianko klanal prve solo presiel 4 hracov cez polku ale Kameni krasne chytil,druhe solo presiel 2 hracov v obrovskej rychlosti nahral etoovi ale ten to posral,ale tie jeho 2 sola nemali chybu potom isiel aj na dalsie ale pri kazdom dalsom bol faulovany.Skoda ze tu neni Roniie a to z jedneho dovodu pretoze ak bude hrat Leo cely zapas tak bude kazdu druhu minutu faulovany a Roniie by to tam z primaku zavesil....skoda.Nasa zakladna zostava bude vyzerat asi takto:

Valdes-Zambrotta,Milito,Marquez,Abidal/Sylvinho
Yaya Toure,Xavi,Iniesta
Messi,Etoo,Henry/Bojan

takto by to malo byt Henry s Decom este nie su uplne fit taze mozno pojdu len do druheho polcasu.Na lavom beku sa pravidelne striedaju Abidal a Sylvinho taze nwm.Sylvinho je viac ofenzivnejsi s lepsimi centrami,Abidal zasa lepsi v obrane na Cristianka taze preto skor asi Abidal.Keby bol Henry 100% zdravy tak nastupi od zaciatku ale takto mozno pojde od zaciatku Bojan.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyNe apríl 20, 2008 2:44 pm

čo sa týka toho vášho trénera, tak s tým súhlasím...nemám ho rád, ale titul LM mu už nikto nezoberie Wink no uvidíme ako to dopadne....sa budem opakovať, ale pre mňa miernym favoritom manu Wink nech ale postúpi lepšie mužstvo a hlavne nech je dobrý futbal...to je pre mňa pri týchto mužstvách momentálne asi najdôležitejšie...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 EmptyNe apríl 20, 2008 2:51 pm

jarci napísal:
čo sa týka toho vášho trénera, tak s tým súhlasím...nemám ho rád, ale titul LM mu už nikto nezoberie Wink no uvidíme ako to dopadne....sa budem opakovať, ale pre mňa miernym favoritom manu Wink nech ale postúpi lepšie mužstvo a hlavne nech je dobrý futbal...to je pre mňa pri týchto mužstvách momentálne asi najdôležitejšie...
no ja verim ze dobry futbal bude.Vela bude zalezat od vysledku z Nou camp od toho sa totiz bude odvijat cela odveta na old trafford.Ak to skonci 2:2 ci vyhrou Manchestru tak v odvete to bude pre barcu strasne tazke ak to skonci 0:0,1:1 ci vitazstvo Barcy tak to bude tazsie hlavne pre psychiku Manu pretoze ty bi museli v odvete vyhrat 1.zapas vela napovie uz sa tesim na krasnych minimalne 180 minut hlavne nech padne vela golov moje tipy snov: na nou campe 3:2 na old Trafforde 2:2.Ale pochybujem ze to tak skonci-zaklad je verit a ja Barce verim.Visca El Barca!!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale CL
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Stvrtfinale Champions League

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: