world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale Champions League

Goto down 
+7
thierryhenry14
Bergie6
cuban
Stoffo
Lacoste
Anik51
avs.roy
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 6:20 pm

co je na tom najhorsie, ze budeme hrat s liverpoolom hned 3 krat a este zapasy pred tym...bullshit

Chelsea (A)
Bolton (H)
Liverpool (H)
Liverpool (H)
Liverpool (A)
Man Utd (A)

aj ked aj soucers to maju pekne...
Man Utd (A)
Everton (H)
Arsenal (A )
Arsenal (A)
Arsenal (H )

no v kazdom pripade koncom marca a v aprili bude sranda
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 6:48 pm

Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol!

nie, chelsea ... toe snad jasne kazdemu Smile
nech konecne pozrieme poriadny football, nie ?
presne tak echaj tak lamparda keby sa malo urcovat finale LM podla kvality a krasy tak jednoznacne Arsenal-Barca nikto iny a ktovi mozno to tak aj bude.

Podla kvality a krasy?? Tak to by tam mal byt MU a AS Rim...Ale bohuzial ti proti sebe hraju teraz tak preto som tam dal Chelsea kedze chcem aby vyhrala LM...A ak sa nemylim hovoril si ze chces Arsenal len kvoli Henrymu..Ale to nic Stoffo
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 6:49 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 7:09 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??
Arsenal-Barca finale Lm preto,lebo hraju najkrajsi futbal a pisal som tu ze Titi da vitazny gol len tak zo srandy dovod je skvely futbal a nepovazuj Chelsea za velkoklub lebo ti hned poviem preco nim nie je.Chod do muzea na stamford bridge a pozri sa kolko tam maju trofeji ??3 mozno 4 Very Happy Very Happy lenze chod napr.do barcelonskeho muzea kde som bol pred 2 rokmi a este takych 5 rokov a budu musiet roszirit muezeum pre nedostatok miesta.57 trofeji tolko vy ked nazbierate??hm?tak uz chapes aky je medzi nami rozdiel ??cuban velmi spravny priklad!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 7:10 pm

zaujmave je ze v priebehu 6 dni hrame 3x z livepoolom
to sa nestava tak casto ...
som zvedavy ci sa nam podari vyhrat aspon raz Smile
a dufam ze to bude v PL
a v CHL ich prinajmensom potrapime ... dufam
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 7:14 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??

no lebo sa zamysli kde by ste vy boli bez tych penazi....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 34
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 7:17 pm

Dopekla so žrebom. Arsenal dvakrát za týždeň a dvakrát vonku?Silná káva pre Liverpool (upozorňujem tých čo si to ešte nevšimli, Looserpool je a)asi 60km východne od Liverpoolu, b)asi kilometer-dva od Anfieldu).
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 7:23 pm

nie ze by som sa posmieval ale taka je realita ... Very Happy
cisla nepustia :
Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 111
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 34
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 7:45 pm

lol!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:02 pm

Stoffo napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??
Arsenal-Barca finale Lm preto,lebo hraju najkrajsi futbal a pisal som tu ze Titi da vitazny gol len tak zo srandy dovod je skvely futbal a nepovazuj Chelsea za velkoklub lebo ti hned poviem preco nim nie je.Chod do muzea na stamford bridge a pozri sa kolko tam maju trofeji ??3 mozno 4 Very Happy Very Happy lenze chod napr.do barcelonskeho muzea kde som bol pred 2 rokmi a este takych 5 rokov a budu musiet roszirit muezeum pre nedostatok miesta.57 trofeji tolko vy ked nazbierate??hm?tak uz chapes aky je medzi nami rozdiel ??cuban velmi spravny priklad!

Ved ano..Fotbal sa ti moze pacit len kvoli tomu ze obi dva kluby hraju takym istym stylom...Smile Ja ten styl nemam rad... Ked nejaky klub nema trofeje ale resp. ma minimum znamena to ze neni velkoklub?? Very Happy Nebud smiesny..Barcelona ma skvelu minulost ale to neznamena ze je najlepsia..Ty si az moc na Barcu a myslis si ze je najlepsia a ostatne kluby su len priemerne..Barca ma minulost ale Chelsea ma buducnost.. Wink
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:03 pm

TH14: A teraz co??? to iste plati pre teba jak pre Stoffa
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:05 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??

no lebo sa zamysli kde by ste vy boli bez tych penazi....

a kde by ste boli vy bez penazi?? tam kde by bola aj Chelsea aj MU aj Liverpool..Bez penazi sa teraz vo fotbale nikam nepohnes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:13 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??

no lebo sa zamysli kde by ste vy boli bez tych penazi....

a kde by ste boli vy bez penazi?? tam kde by bola aj Chelsea aj MU aj Liverpool..Bez penazi sa teraz vo fotbale nikam nepohnes
Lampard ty si normalny ja som na Barcu ano mas pravdu milujem ju a som jej fanusik ale to som uviedol ako priklad tolko trofeji ako Barca ma aj Manchester,Real,Liverpool....ale podstata je zachytena v uplne niecom inom a sice v tom ze Velkoklub je klub,ktory ma vsetko co ma velkoklub mat-uzasnu historiu,rovanko skvelu a uspesnu sucasnost i buducnsot,velkolepy stadion,mnozstvo fanuiskov po celmo svete ale Chelsea je klub bez historie kolko mala Chelsea fanusikov pred 7-8 rokmi?co neni az tak daleko??hm??na svete pre 8 rokmi bola Chelsea na urovni ako je teraz v anglicku West Ham alebo Blackburn to bola Chelsea pocas celej historie a hadam mi nejdes tvrdit ze Blackburn alebo West Ham alebo iny klub v strede tabulky je velkoklubom teraz keby prisiel do West Hamu (to je len priklad)nejaky miliardar za 3 roky pokupuje spickovych hracov a West Ham bude utocit na titul v lige i v LM povies mu velkoklub??nie kolko ma teraz West Ham fanusikov v europe?minimum!!!Tolko mala Chelsea 5,6,7 rokov dozadu.Chelsea vobec nie je velkoklub!mozno je v sucasnosti ale len preto ze tam hraju spickovi hraci ale inak ma Cuban pravdu nejake slovenske musztvo poskupuje najlepsich slovenskych hracov 4 spickovych legionarov a ked bude niekde medzi najlepsou osmickou v Lm alebo v Pohari Uefa tiez mu povies velkoklub??Oznacenie VELKOKLUB si zasluzia len tie kluby,ktore su velkoklubmi 50-60-100 rokov a nie 3 roky.Tod Vse.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:21 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??

no lebo sa zamysli kde by ste vy boli bez tych penazi....

a kde by ste boli vy bez penazi?? tam kde by bola aj Chelsea aj MU aj Liverpool..Bez penazi sa teraz vo fotbale nikam nepohnes

ved ale chlapce...point is...ze arsenal, manchester, liverpool aj chelsea zacinali rovnako ked tam hravali robotnici po praci za oblozenu zemlu, potom sa to zacalo rozvyjat, zaujem o futbal futbal celkovo proste vsetko a tieto timi medzi tym povyhravali vela veci, ziskali slavu, fanusikov logicky aj peniaze...lenze oni sa na tento level dostali systematicky za desiatky rokov...lenze chelsea v rovnakom nedosiahla nic podobne ale ten level si umelo zvysila pred 5 rokmi.....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:25 pm

No ok... Tato debata he zbytocna..Ja pod pojmom VELKOKLUB rozumiem nieco ine nez ty..Pre teba je velkoklub Barcelona ale pre mna je to kazdy velky klub kde su spickovy hraci, treneri, vedenie klubu a hlavne klub ktory dosahuje velmi dobre vysledky ci uz v lige alebo v LM... Ty mi teda chces povedat ze Chelsea neni velkoklub?? Velkoklub je ten klub ktory je na najvyssich prieckach vo svojej lige skoro pravidelne a kazdy rok sa v LM dostane aspon zo skupiny...To je pre mna velkoklub..
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:36 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????

Preco by medzi nich Chelsea nepatrila?? A preco stale tocite len o peniazoch?? No a, takma Chelsea peniaze a co??

no lebo sa zamysli kde by ste vy boli bez tych penazi....

a kde by ste boli vy bez penazi?? tam kde by bola aj Chelsea aj MU aj Liverpool..Bez penazi sa teraz vo fotbale nikam nepohnes

ved ale chlapce...point is...ze arsenal, manchester, liverpool aj chelsea zacinali rovnako ked tam hravali robotnici po praci za oblozenu zemlu, potom sa to zacalo rozvyjat, zaujem o futbal futbal celkovo proste vsetko a tieto timi medzi tym povyhravali vela veci, ziskali slavu, fanusikov logicky aj peniaze...lenze oni sa na tento level dostali systematicky za desiatky rokov...lenze chelsea v rovnakom nedosiahla nic podobne ale ten level si umelo zvysila pred 5 rokmi.....

Ja chapem co chces povedat...Tak ano, Chelsea sa dostala ku peniazom inaksiou cestou ako ostatne timy... Ale to neznamena ze neni velkoklub
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 8:47 pm

chelsea ma historiu a bol to aj kedysi skvely klub az jedneho dna sa jeden rusak premaval helikopterou ponad londyn, zbadal Stamtford Bridge a povedal "toto kupim!" a vsetci boli v haji
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 9:01 pm

Bergie6 napísal:
chelsea ma historiu a bol to aj kedysi skvely klub az jedneho dna sa jeden rusak premaval helikopterou ponad londyn, zbadal Stamtford Bridge a povedal "toto kupim!" a vsetci boli v haji

Skvely klub to rozhodne nebol ale bol to priemerny anglicky klub..Historiu klub ma kedze sa nezrodil vcera ale to sa im tu snazim vysvetlit uz dobru hodku a pol mozno viac..Very Happy Len oni si myslia ze historia je len o trofejach..Very Happy A bez rusaka by sme neboli tam kde sme..Nas posral (sorry za vyraz) jedine Mourinho...On moze za vsetko a vyhadzov mal prist uz davno..Ranieri nikdy nemal odist lebo on z chelsea spravil velkoklub a dokazal to bez penazi...Jedinu chybu ktoru Roman urobil je ze ho vyhodil
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 9:16 pm

lampard napísal:
Bergie6 napísal:
chelsea ma historiu a bol to aj kedysi skvely klub az jedneho dna sa jeden rusak premaval helikopterou ponad londyn, zbadal Stamtford Bridge a povedal "toto kupim!" a vsetci boli v haji

Skvely klub to rozhodne nebol ale bol to priemerny anglicky klub..Historiu klub ma kedze sa nezrodil vcera ale to sa im tu snazim vysvetlit uz dobru hodku a pol mozno viac..Very Happy Len oni si myslia ze historia je len o trofejach..Very Happy A bez rusaka by sme neboli tam kde sme..Nas posral (sorry za vyraz) jedine Mourinho...On moze za vsetko a vyhadzov mal prist uz davno..Ranieri nikdy nemal odist lebo on z chelsea spravil velkoklub a dokazal to bez penazi...Jedinu chybu ktoru Roman urobil je ze ho vyhodil

boli ste predovsetkym oblubeny, oblubeny bol aj taky Zola... abramovic je len chuj co sa do toho nerozumie, jemu sa ani nesniva o tom v com spociva anglicky futbal
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 9:32 pm

Bergie6 napísal:
lampard napísal:
Bergie6 napísal:
chelsea ma historiu a bol to aj kedysi skvely klub az jedneho dna sa jeden rusak premaval helikopterou ponad londyn, zbadal Stamtford Bridge a povedal "toto kupim!" a vsetci boli v haji

Skvely klub to rozhodne nebol ale bol to priemerny anglicky klub..Historiu klub ma kedze sa nezrodil vcera ale to sa im tu snazim vysvetlit uz dobru hodku a pol mozno viac..Very Happy Len oni si myslia ze historia je len o trofejach..Very Happy A bez rusaka by sme neboli tam kde sme..Nas posral (sorry za vyraz) jedine Mourinho...On moze za vsetko a vyhadzov mal prist uz davno..Ranieri nikdy nemal odist lebo on z chelsea spravil velkoklub a dokazal to bez penazi...Jedinu chybu ktoru Roman urobil je ze ho vyhodil

boli ste predovsetkym oblubeny, oblubeny bol aj taky Zola... abramovic je len chuj co sa do toho nerozumie, jemu sa ani nesniva o tom v com spociva anglicky futbal

Oblubeny bol aj Osgood ale to je jedno..Smile Oblubeny je teraz aj Terry alebo Lampard... Mas pravdu..Abramovic do toho "nevidi" tak ako iny..Ako som povedal..vyhodil najlepsieho trenera akeho Chelsea mala.."Ranieri mal modre srdce a dychal pre Chelsea ale musel ustupit peniazom"..Tuto vetu som cital niekde na nete az ma dojala a nikdy ju nezabudnem..Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 9:38 pm

lampard napísal:
Bergie6 napísal:
chelsea ma historiu a bol to aj kedysi skvely klub az jedneho dna sa jeden rusak premaval helikopterou ponad londyn, zbadal Stamtford Bridge a povedal "toto kupim!" a vsetci boli v haji

Skvely klub to rozhodne nebol ale bol to priemerny anglicky klub..Historiu klub ma kedze sa nezrodil vcera ale to sa im tu snazim vysvetlit uz dobru hodku a pol mozno viac..Very Happy Len oni si myslia ze historia je len o trofejach..Very Happy A bez rusaka by sme neboli tam kde sme..Nas posral (sorry za vyraz) jedine Mourinho...On moze za vsetko a vyhadzov mal prist uz davno..Ranieri nikdy nemal odist lebo on z chelsea spravil velkoklub a dokazal to bez penazi...Jedinu chybu ktoru Roman urobil je ze ho vyhodil
Lampard vidim ze ty si cvok!!!Mourinho je blbec ved niet Joseho tak nemate NIC!!!Absolutne NIc!!!Ranieri? Very Happy Very Happy vidim co robi v Juventuse uz z tamat ho chcu vyhodit a tak tipujem ze ho aj v lete vyhodia a pride Lippi.Ranieri je trapper co dokazal ako trener??hm??ma o 10 ci 15 rokov viac ako Mourinho a nic nedokazal Mourinho za 5 rokov dokazal vyhrat s Portom 2krat portugalsku ligu LM,a s Chelsea dvakrat ci raz nwm zda sa mi ze dvakrat ligu,v minulej sezone FA Cup,Carling cup,vicemajster ligy,semifinale LM a vy blazni ste vyhodili,thieryhenry14 bud taky dobry a urob mi schcemu tych trofeji ktore ziskal len Mourinho za 2,5 roka viac ako Chelsea za 50 rokov a s Portom sokoval celu europu ako keby teraz Slomka vyhral LM so Schalke.Ty si fanusik Chelsea a obhajujes tu ze Chelsea je velkoklub ano logicke ved kazdy fanusik blues nechce pocut pravdu to chapem ale tvrdit a nadavat na trenera,ktori z priemerneho klubu urobil ten tvoj "Velkoklub" fakt trapne.

p.s. ty dezi u mna nie je velkoklub len Barca ako to ty deklarujes velkokluby podla velkosti podla mna: Real,Manchester,Barca,Liverpool,AC MIlan,Arsenal,Bayern,Inetr,Juventus.......asi tak by to malo ist Chelsea je niekde na 30.mieste a niet MOurinha bola by rozhodne nizsie tak sa zobud clovece!!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 51
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 9:40 pm

Takze svojimi tipmi na dvojice z Last 8 som bol uplne mimo a netrafil som ani jednu. Ale nevadi, podstatna je realita. United - AS Roma. Nooo... Mohlo to byt aj lahsie, ale nestazujem sa, boli tam aj tazsi superi. S Rimanmi sa doverne pozname, ved za 1 kalendarny rok sme s nimi odohrali v LM az 4 zapasy a teraz pribudnu dalsie 2. Vzajomne zapasy 2:1, 1:7, 0:1 a 1:1 z pohladu Rimanov, favorizuju United, ale az take lahke by som to nevidel. Je to v momentalnej dobe asi jediny Taliansky team, ktory hra dobry, pohladny, utocny a pomerne otvoreny futbal. Takze z tohoto hladiska mame supera na rovnakej "vlnovej dlzke". Dolezite bude zvladnut suboj na Stadio Olympico a na Trafforde sa odvety neobavam. Jasne, ziadnych 7:1 sa urcite znova konat nebude, ale cakam postup mojich chlapcov.

Fenerbahce - Chelsea. Co mam k tomu dodat? Takmer vzdy mali na toto stastie a podla mna by Chelsea nemala mat vaznejsie problemy s postupom. Zapas v Istanbule bude klasicke turecke peklo, ale domaci budu radi ak neprehraju, ocakavam Grantovu vychcanu remizu. Na Bridge im Blues daju 2, 3 a Turci pojdu pekne domov...

Schalke - Barca. Schalke ma v tomto obdobi mensiu krizu, v Bundeslige su az na 5.mieste a zaroven maju premieru v Last 8 Ligy Majstrov. Favorit je tu jasny, aj ked si nemyslim, ze im to Nemci daju "zadarmo". Gelserkirchen je jeden z najkrajsich futbalovych stankov sveta a domace publikum dokaze domacich pekne vyhecovat. Podla mna na Nou Camp sa vsetko rozhodne v prospech Katalancov.

No a "ceresnicka" nakoniec. AFC-LFC. Keby sa hral tento duel pred par mesiacmi, Liverpool by horko zaplakal, ale veci sa maju tak, ze momentalne su miernym favoritom prave Reds. Forma im kulminuje v pravy cas, zatial co AFC podava dost kolisave vykony. O forme Liverpoolu v LM nemusim toho moc spominat, ak teda neratam ich prve 3 zapasy v skupinovej faze. O konecnom postupujucom je tu tazko hovorit, moze tam zohrat velku ulohu naozaj kazda malickost. Jasne je len to, ze dalej postupuje zastupca anglickeho futbalu. Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 9:56 pm

avs.roy napísal:
Takze svojimi tipmi na dvojice z Last 8 som bol uplne mimo a netrafil som ani jednu. Ale nevadi, podstatna je realita. United - AS Roma. Nooo... Mohlo to byt aj lahsie, ale nestazujem sa, boli tam aj tazsi superi. S Rimanmi sa doverne pozname, ved za 1 kalendarny rok sme s nimi odohrali v LM az 4 zapasy a teraz pribudnu dalsie 2. Vzajomne zapasy 2:1, 1:7, 0:1 a 1:1 z pohladu Rimanov, favorizuju United, ale az take lahke by som to nevidel. Je to v momentalnej dobe asi jediny Taliansky team, ktory hra dobry, pohladny, utocny a pomerne otvoreny futbal. Takze z tohoto hladiska mame supera na rovnakej "vlnovej dlzke". Dolezite bude zvladnut suboj na Stadio Olympico a na Trafforde sa odvety neobavam. Jasne, ziadnych 7:1 sa urcite znova konat nebude, ale cakam postup mojich chlapcov.

Fenerbahce - Chelsea. Co mam k tomu dodat? Takmer vzdy mali na toto stastie a podla mna by Chelsea nemala mat vaznejsie problemy s postupom. Zapas v Istanbule bude klasicke turecke peklo, ale domaci budu radi ak neprehraju, ocakavam Grantovu vychcanu remizu. Na Bridge im Blues daju 2, 3 a Turci pojdu pekne domov...

Schalke - Barca. Schalke ma v tomto obdobi mensiu krizu, v Bundeslige su az na 5.mieste a zaroven maju premieru v Last 8 Ligy Majstrov. Favorit je tu jasny, aj ked si nemyslim, ze im to Nemci daju "zadarmo". Gelserkirchen je jeden z najkrajsich futbalovych stankov sveta a domace publikum dokaze domacich pekne vyhecovat. Podla mna na Nou Camp sa vsetko rozhodne v prospech Katalancov.

No a "ceresnicka" nakoniec. AFC-LFC. Keby sa hral tento duel pred par mesiacmi, Liverpool by horko zaplakal, ale veci sa maju tak, ze momentalne su miernym favoritom prave Reds. Forma im kulminuje v pravy cas, zatial co AFC podava dost kolisave vykony. O forme Liverpoolu v LM nemusim toho moc spominat, ak teda neratam ich prve 3 zapasy v skupinovej faze. O konecnom postupujucom je tu tazko hovorit, moze tam zohrat velku ulohu naozaj kazda malickost. Jasne je len to, ze dalej postupuje zastupca anglickeho futbalu. Very Happy
krasne hodnotenie avs.roy teraz pridam svoje hodnotenie ja: takze Manu-As Roma -miernejsim favoritom Manu ako si povedal jak na vzajomne zapasy tak odveta doma....ALE Roma vyradila Real,vyhrala s nim obidva zapasy a co sa mi paci na tomto klube a hlavne na style,ktory preferuje Spalletti sa fakt da pozerat.Z toho typickeho talianskeho si zobrali skvelu obranu a discpilinu ale Spalletti tam dava nieco navyse tie eruopske prvky a preto mi Rim zacina coraz-viac pripominat Liverpool.Bpdaj by nie ked tam ma mnoho spickovych europskych playerov:Giuly,Mancini,taddei,Vucinic,Pizarro,Mexes,Juan,Doni....mozno to nie su najvescie "big star"ale velki pracanti bude zvedave sledovat s kym bude hrat zrejme Barca v semifinale ja verim Manchestru ale fandim Rimu kazdopadne nech je to akokolvek toto semifinale bude krasne utocne.Moj tip:Manchester (ale u mna len 51% proti 49%)


Chelsea je jasna v Istanbule budu mat tazku robotu ale da sa povedat ze Olympiakos je podobny ako Fenerbahce podobna horuca juzanska poda uvidime ale Chelsea to ma asi jasne u mna na 95% Turci ak postupia tak len ked si v provm zapase vypracuju minimalne 2 golovy naskok ale to pochybujem.


Liverpool tipujem cez Arsenal a preco??no viac-menej hlavne preto ze hraci poolu vedai ze vsetky sily treba naladit na LM (kedze im uz nic neostalo)ale Arsenal ma este v hre ligovy titul a preto musia hraci gunners makat na 2 forntoch naplno podobne ako Manu,Chelsea ci Barca.Liverpool ma v tomto zo vsetkych najvesciu vyhodu a preto ho tipujem az do finale.

Dufam ze Barca postupi aj ked hlavne zapas v nemecku by nemal byt lahky ale myslim si ze poda v Glasgowe na Celticu bola este tazsia,este drsnejsia a dokazali sme tam po nadhernom koncerte vyhrat 3:2 taze toho sa neobavam jedineho coho sa obavam je ze hraci supera podcenia a motyka potom yvstreli toho sa najviac obavam a pochybujem ze ich ten cvok Rijkaard namotivuje tak aby ich nepodcenili kedze si nevie urobit poriadok v kabine je mi smutno co sa to vo vnutri Barcy dejeale vyriseit by sa to dalo hned-odvolat bludneho holandana.Kazdopadne Visca El Barca a horsa do top four.

Avs.roy sice som tipoval neviem ako ty Barca a Manu do stvrfinale nakoniec sa predsa len mozeme stretnut v semifinale ak si nase kluby splnia ulohu favorita.Ak naozaj budu nase kluby v semifinale mame sa naco tesit.Co ty na to?
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 51
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 10:21 pm

No Stoffo, najprv sa musi zvladnut stvrtfinale, potom mozeme pomyslat co bude dalej. Semifinale FCB-ManU by bola futbalova krasa, ale aby sa tento dvojzapas konal, najprv musime zvladnut svojho supera z Talianska, co pavazujem za tvrdsi oriesok ako vas naprotivok z Nemecka. Favoriti su jasni, ale ci si splnia ulohu, to sa nechajme prekvapit. Tak isto ako ty, nic ine ako postup neberem do uvahy! Taliani nam maju co vracat, ten debakel z Traffordu si budu este velmi dlho pamatat, co tak trochu vyvracia tvoje slova o ich pevnej obrane. Ale nesmiem zabudat na to, ze AS je o rok vypelejsi tym, myslim, ze aj viac zohraty a preto budem rad za akykolvek postupovy vysledok. Nie som taky naivny, aby som si myslel, ze Talianov caka dalsi debakel... Nebol by som samozrejme proti, ale nic take sa uz asi neudeje. Ak FCB zahra na svojich obligatnych 85%, Schlake 04 sa bude musiet porucat. Frank svojich hracov nemusi hecovat, aby nepodcenili supera! Su to profici a vedia, za co su plateni! O podcenovani v Lige majstrov nemoze byt Stoffo ani rec, to zasa sorry...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 EmptyPi marec 14, 2008 10:25 pm

Stoffo napísal:
lampard napísal:
Bergie6 napísal:
chelsea ma historiu a bol to aj kedysi skvely klub az jedneho dna sa jeden rusak premaval helikopterou ponad londyn, zbadal Stamtford Bridge a povedal "toto kupim!" a vsetci boli v haji

Skvely klub to rozhodne nebol ale bol to priemerny anglicky klub..Historiu klub ma kedze sa nezrodil vcera ale to sa im tu snazim vysvetlit uz dobru hodku a pol mozno viac..Very Happy Len oni si myslia ze historia je len o trofejach..Very Happy A bez rusaka by sme neboli tam kde sme..Nas posral (sorry za vyraz) jedine Mourinho...On moze za vsetko a vyhadzov mal prist uz davno..Ranieri nikdy nemal odist lebo on z chelsea spravil velkoklub a dokazal to bez penazi...Jedinu chybu ktoru Roman urobil je ze ho vyhodil
Lampard vidim ze ty si cvok!!!Mourinho je blbec ved niet Joseho tak nemate NIC!!!Absolutne NIc!!!Ranieri? Very Happy Very Happy vidim co robi v Juventuse uz z tamat ho chcu vyhodit a tak tipujem ze ho aj v lete vyhodia a pride Lippi.Ranieri je trapper co dokazal ako trener??hm??ma o 10 ci 15 rokov viac ako Mourinho a nic nedokazal Mourinho za 5 rokov dokazal vyhrat s Portom 2krat portugalsku ligu LM,a s Chelsea dvakrat ci raz nwm zda sa mi ze dvakrat ligu,v minulej sezone FA Cup,Carling cup,vicemajster ligy,semifinale LM a vy blazni ste vyhodili,thieryhenry14 bud taky dobry a urob mi schcemu tych trofeji ktore ziskal len Mourinho za 2,5 roka viac ako Chelsea za 50 rokov a s Portom sokoval celu europu ako keby teraz Slomka vyhral LM so Schalke.Ty si fanusik Chelsea a obhajujes tu ze Chelsea je velkoklub ano logicke ved kazdy fanusik blues nechce pocut pravdu to chapem ale tvrdit a nadavat na trenera,ktori z priemerneho klubu urobil ten tvoj "Velkoklub" fakt trapne.

p.s. ty dezi u mna nie je velkoklub len Barca ako to ty deklarujes velkokluby podla velkosti podla mna: Real,Manchester,Barca,Liverpool,AC MIlan,Arsenal,Bayern,Inetr,Juventus.......asi tak by to malo ist Chelsea je niekde na 30.mieste a niet MOurinha bola by rozhodne nizsie tak sa zobud clovece!!

Ty si uplne mimo Stoffo!! Uplne mi lezes na nervy..Ty vidis fotbal len v trofejach ale o tom sa ja nebavim...Ja som velmi vdacny za to co Mourinho tu urobil ale uz bolo nacase odist...Hovorim tu o zlej prestupovej politike a dalsich veciach ako styl hry akym Chelsea hrala a tak!!! Ty myslis len na trofeje ale to neni vo fotbale vsetko!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale Champions League
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stvrtfinale CL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: