world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale Champions League

Goto down 
+7
thierryhenry14
Bergie6
cuban
Stoffo
Lacoste
Anik51
avs.roy
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyPi apríl 10, 2009 11:06 am

chlapci...nejako ma nepresvedcite ze aj ked tam mozno bol absolutne minimalny kontakt ta argentinska mala stetka nemala preco spadnut...kell daval hned nohu prec a messi mohol ist v klude dalej vobec nic mu nebranilo jednoznacny dive niet as o com bavit
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyPi apríl 10, 2009 11:44 am

cuban napísal:
chlapci...nejako ma nepresvedcite ze aj ked tam mozno bol absolutne minimalny kontakt ta argentinska mala stetka nemala preco spadnut...kell daval hned nohu prec a messi mohol ist v klude dalej vobec nic mu nebranilo jednoznacny dive niet as o com bavit

lol! lol!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySo apríl 11, 2009 9:18 am

cuban napísal:
chlapci...nejako ma nepresvedcite ze aj ked tam mozno bol absolutne minimalny kontakt ta argentinska mala stetka nemala preco spadnut...kell daval hned nohu prec a messi mohol ist v klude dalej vobec nic mu nebranilo jednoznacny dive niet as o com bavit
kto ti ju štetka?? ja nechápem úroveň toho fóra keď admin používa takéto hnusné výrazy na hráča, ktorý dokonca sám bol poškodený- štetk je howard webb a možno sagna Very Happy Very Happy ( no páči sa ti to)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyNe apríl 12, 2009 12:33 am

tak nazyvam hraca ktory pravidelne pada ako zena...nic ine potom nie je...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyUt apríl 14, 2009 8:17 pm

Takze dneska tu mame odvetne zapasy stvrtfinale Ligy Majstrov..

Bayern - Barca
Chelsea - Liverpool

Ako to dneska vidite? Ja tiupujem na prvy zapas 2 a na druhy 1..;-) Cize pre mna su semi-finalisti jasny..

A inak nezda sa vam divne ze suboj na SB piska spanielsky rozhodca? Som dost zvedavy ako bude piskat voci spanielskemu timu El Liverpool..
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyUt apríl 14, 2009 11:50 pm

Bayern - Barca 1:1
Chelsea - Liverpool 4:4

Zapas vsetkych zapasov sa dneska odohral na Stamford Bridge!! To bolo fantasticke divadlo ake sa nikde inde na svete neuvidi!! Zazil som asi vsetky pocity ake moze niekto pri zapase zazit.. Uz dlho som sa tak futbalom nebavil! FANTAZIA

Teraz mame Barcu a ta nam nakope prdele .. Uz len ked sa pozrem ako nasi hraci hrali prvy polocas a par minut z druheho..;-)

Hor sa na NOU CAMP!!
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 11:31 am

Lacoste napísal:
Bayern - Barca 1:1
Chelsea - Liverpool 4:4

Zapas vsetkych zapasov sa dneska odohral na Stamford Bridge!! To bolo fantasticke divadlo ake sa nikde inde na svete neuvidi!! Zazil som asi vsetky pocity ake moze niekto pri zapase zazit.. Uz dlho som sa tak futbalom nebavil! FANTAZIA

Teraz mame Barcu a ta nam nakope prdele .. Uz len ked sa pozrem ako nasi hraci hrali prvy polocas a par minut z druheho..;-)

Hor sa na NOU CAMP!!
Tak to bolo stvrtfinale ako hrom! Prestrelka AKO SA PATRI miestami to vyzeralo ze to liverpool zvladne lepsie ale po prestavke ich domaci rozstrielali.
Ale za stavu 3:4 po tych dvoch rychlych goloch som dufal ze cervení este jeden pridaju a postupia no skvely Lampard nepripustil uz zadnu dramu.
Nic ine ako poklona hracom za predvedený vykon a myslim ze zasluzeny postup Chelsea do semifinale som zvedavy ci im ta potencia vydrzi aj proti Barci nakolko Bayern bol do tej doby nez narazil na Barcu tiez pri chuti.
K druhemu zapasu len tolko ze takyto priebeh sa dal cakat aj ked ja som myslel ze Bayern doma tesne vyhrá a aspon takto potesi vypredanu Allianz Arenu, inac krasny stadion no na velky Europsky uspech si musi este pockat zda sa ze Europska spicka mu za tych par rokov troska utiekla.
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 11:39 am

Dnes sa hraju dalsie odvety takze hor sa na tipovacku. Ja dufam ze v oboch pripadoch uspeju domaci ci uz v riadnom case ,predelzení alebo penaltach to je jedno a po dlhom case by bolo zlozenie stvrtfinale pestrejsie co sa krajin tyka.
( Anglicko 2, Portugalsko,Spanielsko)
Porto to bude mat tazke aj ked zdanie je take ze by doma mali mat vyhodu ale ManU je ManU.
Arsenal je myslim si proti Villarreal urcite favorit nielen kvoli domacemu prostrediu hovoria za to aj kurzy kancelarii aj ked az tak jednoznacne by som to nevidel aj ked su hostia dost dorananí Smile

Arsenal - Villarreal 3:1
Porto - Man U 2:1 príp. 3:2
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 2:28 pm

marek77 napísal:
Dnes sa hraju dalsie odvety takze hor sa na tipovacku. Ja dufam ze v oboch pripadoch uspeju domaci ci uz v riadnom case ,predelzení alebo penaltach to je jedno a po dlhom case by bolo zlozenie stvrtfinale pestrejsie co sa krajin tyka.
( Anglicko 2, Portugalsko,Spanielsko)
Porto to bude mat tazke aj ked zdanie je take ze by doma mali mat vyhodu ale ManU je ManU.
Arsenal je myslim si proti Villarreal urcite favorit nielen kvoli domacemu prostrediu hovoria za to aj kurzy kancelarii aj ked az tak jednoznacne by som to nevidel aj ked su hostia dost dorananí Smile

Arsenal - Villarreal 3:1
Porto - Man U 2:1 príp. 3:2

Arsenal doma vyhra, vysledok tipovat nebudem ale myslim si ze postupia i ked si to nezelam. Ale ponorka im tolko problemov nenarobi kedze ma plno klucovych hracov out..

A Portu velmi verim!! Maju na postup a musia vyradit ManWHo
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 3:44 pm

gratulace barcelone - dúfam, že vyhrá celú LM...k zápasu chel-liv sa nedá povedať nič iné ako najkrajší zápas aký som za poslednú dlhú dobu videl...proste paráda...neznášam čelsí, ale postup si jednoznačne zaslúžila, takže mi neostáva nič iné len opäť pogratulovať no a dnešné tipy?

arsenal vyhrá a porto tiež.... Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 5:18 pm

k tomu dvojzápasu len toľko že tá akcia pri keitovom góle potvrdila pohodu barcy s chelsey je to už tiež pomaly na román

2004/2005- postup Chelsey
2005/06- postup Barcy
2006/2007- chelsea a barca v skupine takže to už je tiež pomaly na román vzájomná bilancia je úplne vyrovnaná 2-2-2 ak by sme brali aj minulosť tak 4-3-2 pre barcu takže dúfam že to aj tak skončí aj keď obávam sa hiddinka je to macher a navyše blues majú odvetu doma

dnešné tipy:
Porto-Shitchester 2:2 ( jednoducho tipujem predlženie) Very Happy Very Happy
Arsenal-Ponorka 2:1
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 8:08 pm

Lacoste napísal:
marek77 napísal:
Dnes sa hraju dalsie odvety takze hor sa na tipovacku. Ja dufam ze v oboch pripadoch uspeju domaci ci uz v riadnom case ,predelzení alebo penaltach to je jedno a po dlhom case by bolo zlozenie stvrtfinale pestrejsie co sa krajin tyka.
( Anglicko 2, Portugalsko,Spanielsko)
Porto to bude mat tazke aj ked zdanie je take ze by doma mali mat vyhodu ale ManU je ManU.
Arsenal je myslim si proti Villarreal urcite favorit nielen kvoli domacemu prostrediu hovoria za to aj kurzy kancelarii aj ked az tak jednoznacne by som to nevidel aj ked su hostia dost dorananí Smile

Arsenal - Villarreal 3:1
Porto - Man U 2:1 príp. 3:2

Arsenal doma vyhra, vysledok tipovat nebudem ale myslim si ze postupia i ked si to nezelam. Ale ponorka im tolko problemov nenarobi kedze ma plno klucovych hracov out..

A Portu velmi verim!! Maju na postup a musia vyradit ManWHo

lol maju dvoch hracov mimo..senu a cazorlu pokial viem z opor..arsenal ma out almuniu,gallasa clichyho,po zraneni sa vracaju dudu a rvp a mozno ani nebudu hrat...

dobry zapas na SB...skoda ze barca nevyhrala..pokazila mi tiket

no a dnes postupia arsenal a porto
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 8:50 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
marek77 napísal:
Dnes sa hraju dalsie odvety takze hor sa na tipovacku. Ja dufam ze v oboch pripadoch uspeju domaci ci uz v riadnom case ,predelzení alebo penaltach to je jedno a po dlhom case by bolo zlozenie stvrtfinale pestrejsie co sa krajin tyka.
( Anglicko 2, Portugalsko,Spanielsko)
Porto to bude mat tazke aj ked zdanie je take ze by doma mali mat vyhodu ale ManU je ManU.
Arsenal je myslim si proti Villarreal urcite favorit nielen kvoli domacemu prostrediu hovoria za to aj kurzy kancelarii aj ked az tak jednoznacne by som to nevidel aj ked su hostia dost dorananí Smile

Arsenal - Villarreal 3:1
Porto - Man U 2:1 príp. 3:2

Arsenal doma vyhra, vysledok tipovat nebudem ale myslim si ze postupia i ked si to nezelam. Ale ponorka im tolko problemov nenarobi kedze ma plno klucovych hracov out..

A Portu velmi verim!! Maju na postup a musia vyradit ManWHo

lol maju dvoch hracov mimo..senu a cazorlu pokial viem z opor..arsenal ma out almuniu,gallasa clichyho,po zraneni sa vracaju dudu a rvp a mozno ani nebudu hrat...

dobry zapas na SB...skoda ze barca nevyhrala..pokazila mi tiket

no a dnes postupia arsenal a porto

senna a cazorla opory repre a hviezdy ponorky takže to sú dosť out, navyše nemajú takú lavičku ako vy

konečne som videl aj v anglicku futbal aký milujem na štýl primery Very Happy útok striedal útok- futbal bez zábran,bez obrán a tak to má byť (môj názor) aj keď tak ako cuban hľadá po všetkých víťazstvách barcy a pekných zápasoch primery výhovorku slabej obrany tak včera by sme tiež našli katastrofálne výkony golmanov a defenzívy najmä chelsea+slabý škrteľ

inak neviem či je to vaša tradícia ale tu pomaly každému dorúbe tiket barca Very Happy Very Happy mne zase vždy dojebe tiket sparta Very Happy už ju prisambohu nikdy nedám! Very Happy

p.s. tohtoročná lm je skvelá-padá veľa gólov, a na lm netradične otvorený futbal -super! len tak ďalej! je vidno že bez talianov a realu je to super
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 9:56 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
marek77 napísal:
Dnes sa hraju dalsie odvety takze hor sa na tipovacku. Ja dufam ze v oboch pripadoch uspeju domaci ci uz v riadnom case ,predelzení alebo penaltach to je jedno a po dlhom case by bolo zlozenie stvrtfinale pestrejsie co sa krajin tyka.
( Anglicko 2, Portugalsko,Spanielsko)
Porto to bude mat tazke aj ked zdanie je take ze by doma mali mat vyhodu ale ManU je ManU.
Arsenal je myslim si proti Villarreal urcite favorit nielen kvoli domacemu prostrediu hovoria za to aj kurzy kancelarii aj ked az tak jednoznacne by som to nevidel aj ked su hostia dost dorananí Smile

Arsenal - Villarreal 3:1
Porto - Man U 2:1 príp. 3:2

Arsenal doma vyhra, vysledok tipovat nebudem ale myslim si ze postupia i ked si to nezelam. Ale ponorka im tolko problemov nenarobi kedze ma plno klucovych hracov out..

A Portu velmi verim!! Maju na postup a musia vyradit ManWHo

lol maju dvoch hracov mimo..senu a cazorlu pokial viem z opor..arsenal ma out almuniu,gallasa clichyho,po zraneni sa vracaju dudu a rvp a mozno ani nebudu hrat...

dobry zapas na SB...skoda ze barca nevyhrala..pokazila mi tiket

no a dnes postupia arsenal a porto

senna a cazorla opory repre a hviezdy ponorky takže to sú dosť out, navyše nemajú takú lavičku ako vy

konečne som videl aj v anglicku futbal aký milujem na štýl primery Very Happy útok striedal útok- futbal bez zábran,bez obrán a tak to má byť (môj názor) aj keď tak ako cuban hľadá po všetkých víťazstvách barcy a pekných zápasoch primery výhovorku slabej obrany tak včera by sme tiež našli katastrofálne výkony golmanov a defenzívy najmä chelsea+slabý škrteľ

inak neviem či je to vaša tradícia ale tu pomaly každému dorúbe tiket barca Very Happy Very Happy mne zase vždy dojebe tiket sparta Very Happy už ju prisambohu nikdy nedám! Very Happy

p.s. tohtoročná lm je skvelá-padá veľa gólov, a na lm netradične otvorený futbal -super! len tak ďalej! je vidno že bez talianov a realu je to super

Skor bol zapas bez brankarov.. 8 golov a 8 chyb.. Skoda no.. 4 goly dostat doma.. Ale aj tak vinikajuci zapas ;-)
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 10:46 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
marek77 napísal:
Dnes sa hraju dalsie odvety takze hor sa na tipovacku. Ja dufam ze v oboch pripadoch uspeju domaci ci uz v riadnom case ,predelzení alebo penaltach to je jedno a po dlhom case by bolo zlozenie stvrtfinale pestrejsie co sa krajin tyka.
( Anglicko 2, Portugalsko,Spanielsko)
Porto to bude mat tazke aj ked zdanie je take ze by doma mali mat vyhodu ale ManU je ManU.
Arsenal je myslim si proti Villarreal urcite favorit nielen kvoli domacemu prostrediu hovoria za to aj kurzy kancelarii aj ked az tak jednoznacne by som to nevidel aj ked su hostia dost dorananí Smile

Arsenal - Villarreal 3:1
Porto - Man U 2:1 príp. 3:2

Arsenal doma vyhra, vysledok tipovat nebudem ale myslim si ze postupia i ked si to nezelam. Ale ponorka im tolko problemov nenarobi kedze ma plno klucovych hracov out..

A Portu velmi verim!! Maju na postup a musia vyradit ManWHo

lol maju dvoch hracov mimo..senu a cazorlu pokial viem z opor..arsenal ma out almuniu,gallasa clichyho,po zraneni sa vracaju dudu a rvp a mozno ani nebudu hrat...

dobry zapas na SB...skoda ze barca nevyhrala..pokazila mi tiket

no a dnes postupia arsenal a porto

senna a cazorla opory repre a hviezdy ponorky takže to sú dosť out, navyše nemajú takú lavičku ako vy

konečne som videl aj v anglicku futbal aký milujem na štýl primery Very Happy útok striedal útok- futbal bez zábran,bez obrán a tak to má byť (môj názor) aj keď tak ako cuban hľadá po všetkých víťazstvách barcy a pekných zápasoch primery výhovorku slabej obrany tak včera by sme tiež našli katastrofálne výkony golmanov a defenzívy najmä chelsea+slabý škrteľ

inak neviem či je to vaša tradícia ale tu pomaly každému dorúbe tiket barca Very Happy Very Happy mne zase vždy dojebe tiket sparta Very Happy už ju prisambohu nikdy nedám! Very Happy

p.s. tohtoročná lm je skvelá-padá veľa gólov, a na lm netradične otvorený futbal -super! len tak ďalej! je vidno že bez talianov a realu je to super

Skor bol zapas bez brankarov.. 8 golov a 8 chyb.. Skoda no.. 4 goly dostat doma.. Ale aj tak vinikajuci zapas ;-)
ty ako fanda chelsey- kto bude hrať namiesto ashleyho na nou campe keď bridga ste už predali hm? no ja len aby som vedel že koho Leo s Danim strápnia Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptySt apríl 15, 2009 11:39 pm

Ak mam pravdu povedat aj ja som zvedavy :-D Mozno tam pojde Essien ako univerzal ale essien je skor hnaci motor vpredu a messi je oproti nemu ako sparatko cize na toho asi stacit nebude. Mozno ze tam da Ivanovica a Bosingwa nastupi do hry na svojom poste..To si myslim ze je najidealnsjei riesenie.. Ked ne tak je tu posledna moznost. Dat do hry Mancienna ale to sa mi nezda ako dobry tah ;-)
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyŠt apríl 16, 2009 9:52 am

No, to ze postupil Arsenal to tipoval kazdy ale ... obhajca nas zda sa vsetkych zaskocil a vyhral najtesnejsim rozdielom. Ocakaval som ze tam padne viacej golov po tom zapase na Trafforde ale tentoraz si obrany na rozdiel od Chelsea-Liverpool dali pozor.
Takze teraz mame dvojicu Arsenal-ManU ,ani neviem ci sa uz vo vyradovacej faze LM niekedy stretli.
Caka nas zajimavy vikend: FA Cup proti Chelsea, potom v lige Liverpool, v LM ManU a potom neskor zase v lige Chelsea a ManU.
Myslim ze hraci Arsenalu maju pred sebou obrovske vyzvy a sancu potvrdit ze to na nich vedia a ze ich forma má stupajucu tendenciu no zaroven budu prežratí zapasov s mužstvami "big 4"
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyŠt apríl 16, 2009 11:53 am

tak čo už...ak sú fakt takí dobrí, tak musia vyhrávať aj s nimi...každopádne držím palce arsenalu a barce a potom barce, aj keď odplata v podaní arsenalu by bola asi krásna štatistická vec, keď beriem do úvahy finále medzi milánom a liverpoolom Smile
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyŠt apríl 16, 2009 3:43 pm

jarci napísal:
tak čo už...ak sú fakt takí dobrí, tak musia vyhrávať aj s nimi...každopádne držím palce arsenalu a barce a potom barce, aj keď odplata v podaní arsenalu by bola asi krásna štatistická vec, keď beriem do úvahy finále medzi milánom a liverpoolom Smile
No to by bolo skvelé a najhorsie by na tom bol jednoznačne Henry ak by vyhral Arsenal a tiez mozno Hleb Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyŠt apríl 16, 2009 4:32 pm

marek77 napísal:
jarci napísal:
tak čo už...ak sú fakt takí dobrí, tak musia vyhrávať aj s nimi...každopádne držím palce arsenalu a barce a potom barce, aj keď odplata v podaní arsenalu by bola asi krásna štatistická vec, keď beriem do úvahy finále medzi milánom a liverpoolom Smile
No to by bolo skvelé a najhorsie by na tom bol jednoznačne Henry ak by vyhral Arsenal a tiez mozno Hleb Smile
tak hlavne henry by fakt dostal trojitý infarkt Sad Sad vždy túžil po lm to mu vždy cýbalo, v arsenale to nezískal zakopol na barce a ak by v barce zakopol na arsenale no asi by to psychicky neprežil Sad Very Happy a čo sa týka hleba verím, že sa zdvihne aj keď nákup to bol chybný od začiatku to bolo isté na našu zálohu nieže nemá ale bol by tam nepotrebný keďže xavi je istý, potom je tam dm (yaya alebo Busquets) a tretí záložník je Iniesta a ak treba hrať defenzívnejšie tak Keita takže no a na ľavom krídle hrá Titi + sem-tam Iniesta a na pravom Leo takže nikde nie je miesto a preto je to zbytočný nákup-nemal ísť do barcy

čo sa týka manu- je to shitchester -vôbec sa mi nepáči ich štýl hry-jednoznačne budem fandiť gunners
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyŠt apríl 16, 2009 4:35 pm

Lacoste napísal:
Ak mam pravdu povedat aj ja som zvedavy :-D Mozno tam pojde Essien ako univerzal ale essien je skor hnaci motor vpredu a messi je oproti nemu ako sparatko cize na toho asi stacit nebude. Mozno ze tam da Ivanovica a Bosingwa nastupi do hry na svojom poste..To si myslim ze je najidealnsjei riesenie.. Ked ne tak je tu posledna moznost. Dat do hry Mancienna ale to sa mi nezda ako dobry tah ;-)
tak to by bolo super ak by hral napravo Essien -

1) leo by sa možno až tak nepresadil ale určite by mu párkrát ušiel
2) kto by potom robil za essiena čiernu robotu ktorá je v zápasoch vonku tak potrebná?? nikto mikel na to nemá a ballack takisto takže s takouto variantou by som bol spokojný
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyŠt apríl 16, 2009 5:00 pm

no arsenal rozbil ponorku uplne v pohode..zo stabilnej back 4 3 mimo tak som mal trocha obavy...ale ponorka sa ledva dostala po 16...nadherny wallcotov gol

no a aj ked som tipoval na postup porto, v kutiku duse som vedel ze manu pojde dalej....oni su asi najvacsi specialisti na vyhry 1-0 na svete Smile
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 EmptyŠt apríl 16, 2009 7:39 pm

cuban napísal:
no arsenal rozbil ponorku uplne v pohode..zo stabilnej back 4 3 mimo tak som mal trocha obavy...ale ponorka sa ledva dostala po 16...nadherny wallcotov gol

no a aj ked som tipoval na postup porto, v kutiku duse som vedel ze manu pojde dalej....oni su asi najvacsi specialisti na vyhry 1-0 na svete Smile
hanba rozbijte aj ten shitchester- to je neuveriteľné ja neviem pred rokom sa tu kritizoval mourinho za defenzívny futbal tak v sezónach 2004/2005 a 2005/2006 hrala pod Josem chelsea normálny futbal dokonca v mnohých zápasoch aj celkom pozerateľný- to čo teraz predvádza shitchester na to nemá ani mourinho s capellom a mancinim dokopy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale Champions League
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Stvrtfinale CL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: