world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ciao všetci!

Goto down 
+4
Tarzan
metrostars
Lacoste
Anik51
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 12:55 am

Tarzan napísal:
podla mna sa zburaju vsetky stadiony a zostane iba novovystavany premenovany ale stale ten isty anfild lol!

a zabudol si dodat, ze NAVEKY! lol!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 12:57 am

thierryhenry14 napísal:
ako vidim tak debata za jedno poobedie sa tu dost vyostrila,
ved nechajte slecnu trocha vydychnut Rolling Eyes

vies, ono sa hovori: "kto chce kam - pomozme mu tam..." simple as that.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 1:00 am

aha takze skompletizujem...novovystavany premenovany ale stale ten isty anfild naveky vekov amen (to som sa uz nechal uniest)
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 1:02 am

Tarzan napísal:
podla mna sa zburaju vsetky stadiony a zostane iba novovystavany premenovany ale stale ten isty anfild lol!

impossible is nothing bounce
tarzan, nikdy nevies Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 1:07 am

noo villa park stoji uz vyse 110 rokov...ZNICIT lol!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 1:13 am

Tarzan napísal:
noo villa park stoji uz vyse 110 rokov...ZNICIT lol!

pssssst, Very Happy
vidis ako dopadlo highbury Mad

inak ono teoreticky ak zburaju dnesny "enfild"
a na enfil rd. postavia novy tak teoreticky si ho mozu tak volat ...
i ked real name bude mat po nejakom investorovi alebo niecom podobnom,
sak kto by investoval do niecoho mld ak by sa nechcel zviditelnit ...
dnes je to velmi zriedkavy jav , ale sak na druhu stranu je to normalne predsa Wink
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 1:21 am

lenze oni ho postavia inde...a na enfild budu nejake domy...inak aj by to blbo znelo enfild na ulici jozka durka
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 1:30 am

Tarzan napísal:
lenze oni ho postavia inde...a na enfild budu nejake domy...inak aj by to blbo znelo enfild na ulici jozka durka

hmmm tak to neviem kde to bude stat
ani neviem ci to je uz oficialna sprava ,
ale ked inde ako hovoris tak sa tak urcite volat nebude, to je fakt ,
ale enfild ako taky mozu volat ked tam ostane nejaka tribuna ako napr. z highbury ostala len jedna
a zbytok je park, teda ma byt alebo uz aj je - neviem v akom stave to je a miesto ihriska je / bude nejaky park
a na okolo vsetko domy ... takze hlavnu tribunu si mozu kludne volat enfild Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 1:36 am

aj tak je to ryza ako cely looserpoor (ina slovna hracka)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 10:58 am

avs.roy napísal:
Anik51 napísal:
Ste tú vetu s Anfieldom naveky nepochopili ako ste mali. Že ho NEZBÚRAJÚ tak skoro ako OT. A že bude naveky niekde inde ako na územnom pláne mesta.
A kapacitu NA uvidíme keď bude postavený.
Yanks kľudne môžu zbaliť kufre, v Dubaji sa točí viac peňazí ako u nich v Dallase a v Montreali.
Btw. Ja sa tu s nikým nehádam. Píšem pravdu.
A najviac sa mi páči hrou Torres, midfield a Carra. A výzorovo..... Xabi a Steven.

Pozor pani, mame tu mladu brigadnicku, pracujucu na "The Council Of Liverpool Town & Merseyside Area", sediacu za stolom na oddeleni uzemneho planu a vystavby mesta. Po pracovnej dobe sa venuje svojej firme zaoberajucej sa kontrolovanymi demolaciami budov velkych rozmerov. Dostala si zakazku z "The Greater Manchester Magistrate"? Supeeeer, tak nam povedz, kedyze to tvoji zamestnanci idu zdemolovat Old Trafford!

Pocuvaj babika, nemame si tu vo zvyku nadavat a na toto tu nie som zvyknuty a ani zvedavy! Ale ked uz sme teda pri tom debilovi, to bude zrejme ten, ktory ta zasuva, u twat...


klud...ked chces davat lekcie mne...mohol by si si aj ty udrzat urcity standard...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 3:19 pm

standard??? zenska mu bezdovodu napisala ze je debil a ty priklusas ako rytier na bielom koni a zprdnes avs.roya...nemal by si strielat na druhu stranu??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 4:58 pm

Tarzan napísal:
standard??? zenska mu bezdovodu napisala ze je debil a ty priklusas ako rytier na bielom koni a zprdnes avs.roya...nemal by si strielat na druhu stranu??

aj roy jej co to popisal a reagoval som hlavne na toto:Ale ked uz sme teda pri tom debilovi, to bude zrejme ten, ktory ta zasuva, u twat...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 6:45 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Anik51 napísal:
Ste tú vetu s Anfieldom naveky nepochopili ako ste mali. Že ho NEZBÚRAJÚ tak skoro ako OT. A že bude naveky niekde inde ako na územnom pláne mesta.
A kapacitu NA uvidíme keď bude postavený.
Yanks kľudne môžu zbaliť kufre, v Dubaji sa točí viac peňazí ako u nich v Dallase a v Montreali.
Btw. Ja sa tu s nikým nehádam. Píšem pravdu.
A najviac sa mi páči hrou Torres, midfield a Carra. A výzorovo..... Xabi a Steven.

Pozor pani, mame tu mladu brigadnicku, pracujucu na "The Council Of Liverpool Town & Merseyside Area", sediacu za stolom na oddeleni uzemneho planu a vystavby mesta. Po pracovnej dobe sa venuje svojej firme zaoberajucej sa kontrolovanymi demolaciami budov velkych rozmerov. Dostala si zakazku z "The Greater Manchester Magistrate"? Supeeeer, tak nam povedz, kedyze to tvoji zamestnanci idu zdemolovat Old Trafford!

Pocuvaj babika, nemame si tu vo zvyku nadavat a na toto tu nie som zvyknuty a ani zvedavy! Ale ked uz sme teda pri tom debilovi, to bude zrejme ten, ktory ta zasuva, u twat...


klud...ked chces davat lekcie mne...mohol by si si aj ty udrzat urcity standard...

ja s tym problem nemam Cuban, to dobre vies! dufam, ze predtym, ako si mi toto napisal, si si precital aj tie prispevky od tej babiky???
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 3:41 am

avs.roy ty mas smolu ze nefandis francuzskej cudzineckej legii...cize cuban volil mensie zlo...alebo ma v hlave leco...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 12:51 pm

pozrite vsetci: snazme sa aby to tu malo nejaku uroven...opakujem vsetci!!! aj ja som par krat prestrelil...v tomto topicu ste si vymenili viac veci najhorsia bola podla mna ta reakcia avs.roya...tak som to sem napisal...

avs.roy: to ze ti aj niekto nieco povie nie je dovod aby si mu nadaval na priatela, ked tu naozaj chces ten standard...vzdy sa da reagovat aj inak to plati pre uplne vsetkych

tarzan: uprimne....zacina to byt uz trocha trapne...ale tak ak ta to uspokujuje nech sa paci
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 1:04 pm

myslim si ze avs.roy nic zle neurobil... fakt si myslim, ze si teraz skocil na nespravnu, kazdopadne to uz radsej neriesme
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 2:53 pm

cuban napísal:
pozrite vsetci: snazme sa aby to tu malo nejaku uroven...opakujem vsetci!!! aj ja som par krat prestrelil...v tomto topicu ste si vymenili viac veci najhorsia bola podla mna ta reakcia avs.roya...tak som to sem napisal...

avs.roy: to ze ti aj niekto nieco povie nie je dovod aby si mu nadaval na priatela, ked tu naozaj chces ten standard...vzdy sa da reagovat aj inak to plati pre uplne vsetkych

tarzan: uprimne....zacina to byt uz trocha trapne...ale tak ak ta to uspokujuje nech sa paci

pozri Cuban, podla teba si tu mam udrzat standard tym, ze budem pekne tichucko, ked mi nejaka SEDEMNAST rocna slecinka bezdovodne vynada do hocijakych ********, nezalezi na tom, ze tak urobila, ked jej dosli argumenty??? hm?? Takmer vsetko, co napisala, som jej vyvratil a tomu ver, ze viem, o com som pisal. Ked bola v uzkych, proste urobila to najprimitivnejsie, co mohla. A ty si myslis, ze stary futbalom oslahany pes sa bude len tichucko prizerat a sklapat oci? Netvrdim, ze som nemohol napisat aj nieco ine, jasne, ze som mohol, ale za 1. to by ta osobka musela o futbale nieco vediet (vratane zakulisia) a za 2. je to fanda Reds - takze si sama o to pytala. Mozno aj na zaklade tohoto vidis, kto je pre fanusika ManUtd najvacsim nepriatelom a naopak... Keby bola slusna, ok, som slusny aj ja (nech nezerem!) ale takto - "ako chces babika!"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ciao všetci! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ciao všetci!
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Úvod :: Predstavte sa...-
Prejdi na: