world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ciao všetci!

Goto down 
+4
Tarzan
metrostars
Lacoste
Anik51
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 2:58 am

Tarzan - mne posily nie je treba. Ja len aby tu bolo viac ľudí po večeroch.
lamps - Škrtel by sem zapadol lol! . Btw. píše sa Škrteľ alebo Škrtel? Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 3:04 am

Anik51 napísal:
Tarzan - mne posily nie je treba. Ja len aby tu bolo viac ľudí po večeroch.
lamps - Škrtel by sem zapadol lol! . Btw. píše sa Škrteľ alebo Škrtel? Very Happy

Pise sa normalne Škrtel..Very Happy

Nieco co by ta zaujimalo Razz
Reerva zdolala
Manchester United 2:0 gólmi Xabi Alonsa a Harry Kewella. Vo vydarenom zápase zaujal okrem výsledku aj návrat Daniela Aggera do súťažného zápasu. Dánsky stopér si ten posledný zahral ešte 15. septembra 2007, kedy si privodil zranenie priehlavku, ktoré sa s ním ťahalo vlastne až doteraz. Po 1. polčase ho vystriedal ďalší rekonvalescent Martin Škrtel. Prvý gól dal už po 13-tich minútach hry Alonso z nariadenej penalty, ktorej predchádzal prienik Németha a faul Piqueho. V 89. minúte potom stanovil na konečných 2:0 Kewell. Zaujímavosťou je, že domáci brankár Bouzanis mal prvý zákrok až v 56. minúte. LFC: Bouzanis - Darby, Insúa, San Jose, Agger (Škrtel 46.) - Plessis, Flynn, Spearing, Alonso - K. Németh (Brouwer 84.), Kewell. Do hry nezasiahli: Gulácsi, Bruna, Kelly.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 3:04 am

Anik51 napísal:
Tarzan - mne posily nie je treba. Ja len aby tu bolo viac ľudí po večeroch.
lamps - Škrtel by sem zapadol lol! . Btw. píše sa Škrteľ alebo Škrtel? Very Happy

pis bez diakritiky a je ti to jedno Razz
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 3:56 pm

vitaj... konecne sa to tu o5 rozrastlo... ale uprimne mam radsej modru cast liverpoolu, everton je klub ktoremu vzdy drzim palce ak prave nehraju proti Arsene Wenger's Red&White Army... a snazim sa aj zhliadnut niekolko ich zapasov
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 5:41 pm

Vitaj...s tou chorvatskou repre to poznam...aj arsenal vsetci nenavidia lebo je lepsi ako ine kluby...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptySt február 27, 2008 6:25 pm

ty vole vsade musis napchat ten arsenal?? Rolling Eyes chorvatov nemam rad to uz radsej srbov
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 3:01 pm

cuban - Keby bol Arsenal lepší, tak neprehrá s červenými debilmi. Ale ty si tu admin, tak blbé reči na Arsenal stopnem. Pre istotu Very Happy .
Bergie6 - modrá časť Liverpoolu Shocked ? Šak u nás sú len dva kluby - LFC a LFC Reserve. A oba sú červené. Až myslíš tou modrou časťou tých debilov z Goodison parku, tak oni do Liverpoolu nepatria Very Happy .
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 4:25 pm

Anik51 napísal:
cuban - Keby bol Arsenal lepší, tak neprehrá s červenými debilmi. Ale ty si tu admin, tak blbé reči na Arsenal stopnem. Pre istotu Very Happy .
Bergie6 - modrá časť Liverpoolu Shocked ? Šak u nás sú len dva kluby - LFC a LFC Reserve. A oba sú červené. Až myslíš tou modrou časťou tých debilov z Goodison parku, tak oni do Liverpoolu nepatria Very Happy .

co bolo v pohari neplet pls s PL
a v PL sme remizovali u nas na ES,
teraz budeme hrat na trafforde,
ale aj tak si nemyslim ze takto podla 2 zapasov
by sa dalo povedat ze ManU je lepsi aj keby vyhrali oba zapasy - co nevyhrali
- lepsi je ten kto vyhra viac zapasov - cize nazbiera viac bodov a nie kto vyhra duel
i ked to potesi, ale smiat sa ako posledny je lepsie bounce
i ked titul este moze vyhrat aj ManU aj CFC atd

btw : červenými debilmi
toto keby som napisal ja,
tak avs.roy ma uz zozere, ze ako sa to opovazujem tako ich zneuctievat Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 8:03 pm

Anik51 napísal:
cuban - Keby bol Arsenal lepší, tak neprehrá s červenými debilmi. Ale ty si tu admin, tak blbé reči na Arsenal stopnem. Pre istotu Very Happy .
Bergie6 - modrá časť Liverpoolu Shocked ? Šak u nás sú len dva kluby - LFC a LFC Reserve. A oba sú červené. Až myslíš tou modrou časťou tých debilov z Goodison parku, tak oni do Liverpoolu nepatria Very Happy .

Pocuvaj ma herecka, ak hladas cervenych debilov, jedneho z nich si si zvolila za svoj obrazok! zbytok z nich najdes v tej ledva 40 tisicovej chatrci nedaleko tej pachnucej rieky Mersey! Tak uz vies, kde ich mas hladat? Sadni na bus, Scouserovi za volantom povedz "Can I have one ticket to Anfield please?" a on ta za tie dve libry medzi tych debilov rad odvezie! So enjoy yourself and sing "you will never wank alone"...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 8:35 pm

Červení debili sú v Looserpoole. A to je cca 60 km východne od Anfieldu. Keby boli Reds debili, tak určite nemajú dve účasti vo finále LM za tri roky a 5 titulov v LM! Liga im síce nejde, ale im bohate stačí štvrté miesto. Btw. až teraz idete ťahať proti mne otrepanú vetu že Liverpool je predsa piaty, tak to je tým že sme nehrali druhé kolo s WHUFC. Fergie s Unitedom už dlho nebude. O chvíľu umrie a čo bude MUFC robiť bez neho - tápať v League Two, ak nie nižšie. Btw. aj s Fergiem ste oničom. 53 titulov MUFC proti 64 titulom LFC.
+ Old Trafford už dlho stáť nebude. A Anfield bude stáť naveky, pretože narozdiel od vás budeme mať nový štadión. A rekonštrukcie vám nepomôžu, povolená statika je holt povolená statika. A tá "chatrč" (btw. ten správny rozpráva o chatrči. OT stojí od vojny) má 45tisíc miest a Stanley Park bude mať raz toľko. Tak kľud.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 10:04 pm

Sign on, Sign on
With a pen in your hand
'cause you'll never work again
You'll never work again
Sign on, sign on.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 10:56 pm

Anik51 napísal:
Červení debili sú v Looserpoole. A to je cca 60 km východne od Anfieldu. Keby boli Reds debili, tak určite nemajú dve účasti vo finále LM za tri roky a 5 titulov v LM! Liga im síce nejde, ale im bohate stačí štvrté miesto. Btw. až teraz idete ťahať proti mne otrepanú vetu že Liverpool je predsa piaty, tak to je tým že sme nehrali druhé kolo s WHUFC. Fergie s Unitedom už dlho nebude. O chvíľu umrie a čo bude MUFC robiť bez neho - tápať v League Two, ak nie nižšie. Btw. aj s Fergiem ste oničom. 53 titulov MUFC proti 64 titulom LFC.
+ Old Trafford už dlho stáť nebude. A Anfield bude stáť naveky, pretože narozdiel od vás budeme mať nový štadión. A rekonštrukcie vám nepomôžu, povolená statika je holt povolená statika. A tá "chatrč" (btw. ten správny rozpráva o chatrči. OT stojí od vojny) má 45tisíc miest a Stanley Park bude mať raz toľko. Tak kľud.

1. 45tisic ta vasa chatrc nema, osobne som tam bol a zistit si kapacitu v predzapasovom "zurnale" nie je problem. 2. Ak vam amici (ak tam este do konca marca budu,ze?) postavia stadion, Anfield sa urcite volat nebude, takze sotva bude stat vecne. A kapacitu bude mat max. 60tisic, ved kto by sa tam chodil pozerat na ten odvar? hm? 3. S Alexom alebo bez neho - stale budeme hrat o titul v Premier League, na to si kludne mozes vsadit svoje peniazky. ManUtd narozdiel od tych tvojich tragedov od vzniku PL nepozna horsie umiestnenie ako je 3.priecka. Ak chces vidiet Pohar za titul v Premier League, chod na Old Trafford Museum, tam ho najdes funglovo cisty! Ten vas posledny zo starej Division One ste ziskali, ked si este nebola ani v plane babika... 4. Chod za Benitezom a zatlac na neho, aby stihol podat prihlasku do Intertoto Cup, to je totizto jedina sanca, ako sa tuto sezonu mozete dostat do Europy! Silly Scousers - You Will Never Wank Alone!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 11:22 pm

1.ANFIELD MÁ KAPACITU PRESNE 45,362 MIEST. TAKŽE BUĎ TICHO.
2.A čo sa týka nového štadióna, nepovedala som, že sa bude volať Anfield. Zatiaľ to vyzerá že sa bude volať Shankly Arena alebo Stanley Park. A Anfield pôjde dole vtedy, keď pojde dole štvrť kôli výstavbe. Čo je najskôr za 10-15 rokov. Takže môžeš znovu byť ticho.
3.Vyhrajte si kľudne ligu a napchajte si ju do r**i. Stále vám bude treba minimálne 10 sezón aby ste nás v trofejách dobehli. So, you can shut'n'sit again.
4.A nový štadión bude mať kapacitu 71,000 up ale zatiaľ to nie je isté. Niekde sa hovorí aj o 88,000.
5.A prihlášku do IC nám kôli tomu, že sa tu niekto poriadne nepozrel do tabuľky, nie je treba. Sme síce piaty o tri body, ale máme lepšie skóre než Everton a zápas k dobru.
6.Výstavbu New Anfield (pracovný názov) NEfinancujú Yanks, takže kľudne môžu zbaliť kufre a ísť sa starať o svoje dva týmy v Štátoch.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 11:42 pm

Anik51 napísal:
1.ANFIELD MÁ KAPACITU PRESNE 45,362 MIEST. TAKŽE BUĎ TICHO.
2.A čo sa týka nového štadióna, nepovedala som, že sa bude volať Anfield. Zatiaľ to vyzerá že sa bude volať Shankly Arena alebo Stanley Park. A Anfield pôjde dole vtedy, keď pojde dole štvrť kôli výstavbe. Čo je najskôr za 10-15 rokov. Takže môžeš znovu byť ticho.
3.Vyhrajte si kľudne ligu a napchajte si ju do r**i. Stále vám bude treba minimálne 10 sezón aby ste nás v trofejách dobehli. So, you can shut'n'sit again.
4.A nový štadión bude mať kapacitu 71,000 up ale zatiaľ to nie je isté. Niekde sa hovorí aj o 88,000.
5.A prihlášku do IC nám kôli tomu, že sa tu niekto poriadne nepozrel do tabuľky, nie je treba. Sme síce piaty o tri body, ale máme lepšie skóre než Everton a zápas k dobru.
6.Výstavbu New Anfield (pracovný názov) NEfinancujú Yanks, takže kľudne môžu zbaliť kufre a ísť sa starať o svoje dva týmy v Štátoch.

1.Ja predsa nemozem za to, ze len hlupaci z Merseyside nevedia natlacit bulletin so spravnymi udajmi. To sa na nich podoba...
2.Co sa tyka noveho stadiona, POVEDALA si, ze Anfield BUDE STAT VECNE! 10-15 rokov nie je vecnost moja mila! so you're the one who should shut up then honey!
3.Titul je nieco, o com sa vam len moze SNIVAT tragedi! O akych desiatich sezonach tu ty tocis??? len tento rok to mozu byt kludne tri trofeje (a nemusia samozrejme)...
4.Zaujimave, ze vsade sa uvadza 60 up, ale ty mas zrejme ine zdroje,ze? Ze 88tisic... don't make me laugh...
5.To by ste ten zapas k dobru museli najprv vyhrat, ved remiz mate pomaly tolko co vitazstiev,hahaaaaa - chod za tym Benitezom ti vravim!
6.Samozrejme babika, vystavbu noveho stadiona bude financovat mesto+ miestny supporters,nie? Tuto klauzulu maju Yanks totizto v zmluve, inak by im ten smiesny klub nepredali. Mala by si sa viac informovat, ked sa tu pustas do takychto tem!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 11:51 pm

Ja som sa sem neprišla hádať s debilom jak je tuto pánko asv.roy. A nebaví ma čítať väčšie bludy ako to, že Rooney je už manchesterák.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 11:52 pm

1. kapacita na papiery a normalna kapacita je nieco ine...nikdy nemozu vypredat kompletne zapas...je to nariadenie kvoli bezpecnosti...
2. povedala si citujem ta: + Old Trafford už dlho stáť nebude. A Anfield bude stáť naveky, pretože narozdiel od vás budeme mať nový štadión....cize v jednej vete si si nasrala do huby...to nedokaze hocikto
3. noo ale z ligy sa kvalifikuje do ligy majstrov cize si ju nemoze napchat do riti...a v anglicku je liga na prvom mieste...lm je len bonus
4. dalsia perla ducha: A nový štadión bude mať kapacitu 71,000 up ale zatiaľ to nie je isté. Niekde sa hovorí aj o 88,000. Rolling Eyes Rolling Eyes rozmyslas alebo len pises??
5. noo ale pri vasej forme budete radi ak si udrzite tu uefu
6. keby si zabalili kufre a odisli tak benitez nema peniaze na prestupy...a odidu aj peniaze na platy cize radsej nech tam ostanu
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 11:54 pm

Anik51 napísal:
Ja som sa sem neprišla hádať s debilom jak je tuto pánko asv.roy. A nebaví ma čítať väčšie bludy ako to, že Rooney je už manchesterák.

hadat s debilom??? Shocked za to ze ma chlapik vacsie znalosti je debil??? Shocked noo sice co sa da od 17 rocnej cakat...a kto sa ti najviac paci z liverpoolu?? asi tores ten je tak sexi lol!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 11:55 pm

Anik51 napísal:
Ja som sa sem neprišla hádať s debilom jak je tuto pánko asv.roy. A nebaví ma čítať väčšie bludy ako to, že Rooney je už manchesterák.

on tu vyvratil vsetko mozne co si napisala a ja s nim teda suhlasim, argumenty ma dost dobre a ty si urobila to najubohejsie co sa dalo.. tu nie sme preto aby sme sa hadali ale aby sme diskutovali... to aj avs.roy robi, to ty sa hadas... ma skratka iny nazor a zato ked ho tu vyjadril teraz akoze je debil?! tomu celkom nechapem
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyŠt február 28, 2008 11:58 pm

Ste tú vetu s Anfieldom naveky nepochopili ako ste mali. Že ho NEZBÚRAJÚ tak skoro ako OT. A že bude naveky niekde inde ako na územnom pláne mesta.
A kapacitu NA uvidíme keď bude postavený.
Yanks kľudne môžu zbaliť kufre, v Dubaji sa točí viac peňazí ako u nich v Dallase a v Montreali.
Btw. Ja sa tu s nikým nehádam. Píšem pravdu.
A najviac sa mi páči hrou Torres, midfield a Carra. A výzorovo..... Xabi a Steven.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyPi február 29, 2008 12:01 am

anfild naveky to je asi podobne priteplena hlaska ako panks not ded...ved ho zburaju, postavia novy a este ho aj premenuju...ale mi sme ti sprosti co to nepochopili...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyPi február 29, 2008 12:04 am

Zas tu niekto čítal len tú časť čo chcel.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyPi február 29, 2008 12:20 am

mam ta citovat??
v jednom prispevku: Today at 6:35 pm A Anfield bude stáť naveky, pretože narozdiel od vás budeme mať nový štadión.

v druhom: Today at 9:22 pm A čo sa týka nového štadióna, nepovedala som, že sa bude volať Anfield. Zatiaľ to vyzerá že sa bude volať Shankly Arena alebo Stanley Park. A Anfield pôjde dole vtedy, keď pojde dole štvrť kôli výstavbe. Čo je najskôr za 10-15 rokov. Takže môžeš znovu byť ticho.

ale my sme debili... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyPi február 29, 2008 12:30 am

Anik51 napísal:
Ste tú vetu s Anfieldom naveky nepochopili ako ste mali. Že ho NEZBÚRAJÚ tak skoro ako OT. A že bude naveky niekde inde ako na územnom pláne mesta.
A kapacitu NA uvidíme keď bude postavený.
Yanks kľudne môžu zbaliť kufre, v Dubaji sa točí viac peňazí ako u nich v Dallase a v Montreali.
Btw. Ja sa tu s nikým nehádam. Píšem pravdu.
A najviac sa mi páči hrou Torres, midfield a Carra. A výzorovo..... Xabi a Steven.

Pozor pani, mame tu mladu brigadnicku, pracujucu na "The Council Of Liverpool Town & Merseyside Area", sediacu za stolom na oddeleni uzemneho planu a vystavby mesta. Po pracovnej dobe sa venuje svojej firme zaoberajucej sa kontrolovanymi demolaciami budov velkych rozmerov. Dostala si zakazku z "The Greater Manchester Magistrate"? Supeeeer, tak nam povedz, kedyze to tvoji zamestnanci idu zdemolovat Old Trafford!

Pocuvaj babika, nemame si tu vo zvyku nadavat a na toto tu nie som zvyknuty a ani zvedavy! Ale ked uz sme teda pri tom debilovi, to bude zrejme ten, ktory ta zasuva, u twat...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyPi február 29, 2008 12:50 am

ako vidim tak debata za jedno poobedie sa tu dost vyostrila,
ved nechajte slecnu trocha vydychnut Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 EmptyPi február 29, 2008 12:51 am

podla mna sa zburaju vsetky stadiony a zostane iba novovystavany premenovany ale stale ten isty anfild lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ciao všetci! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ciao všetci!
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Úvod :: Predstavte sa...-
Prejdi na: