world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 fotbalove manazery

Goto down 
+4
jarci
cuban
Tarzan
spurs_fan
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
spurs_fan

spurs_fan


Počet príspevkov : 10
Registration date : 09.02.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptySo február 09, 2008 2:27 pm

ked by ste vedeli o nejakych novych futbalovych manazeroch tak by ste tu mohli napisat.....mysli nielen na PC ale aj na mobil...dakujem.....
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyNe február 10, 2008 12:28 am

FM 2008 a nic ine neries
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyNe február 10, 2008 12:31 am

Tarzan napísal:
FM 2008 a nic ine neries

jj jednoznacny suhlas...ak teda myslis football manager od sports interactive...a nie fifa manager...keby som len mal viac casu... Sad
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyNe február 10, 2008 12:44 am

football manager 2008...fifa manger aj take je?? Shocked
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyNe február 10, 2008 10:28 am

Tarzan napísal:
football manager 2008...fifa manger aj take je?? Shocked

jj lenze je to len slaby odvar...je zamerany viac na graficku stranku ako na hratelnost...alebo databazu...fm je jasny kral
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
spurs_fan

spurs_fan


Počet príspevkov : 10
Registration date : 09.02.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: :D   fotbalove manazery EmptyNe február 10, 2008 12:42 pm

a nieco na mobil? nejaky manazer? skusal som Real Football: Manager Edition, ale stale mi stiahne len nejaku neplnu verziu....tak keby ste mali na full verziu 176x210 tak dajte vediet..dik.. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPo február 11, 2008 10:22 am

pridávam sa....ja som naposledy hral 2007-čku, ale je to neskutočný žráč času...proste premakaná hra...som si dal doživotný zákaz hrať ju, lebo to už bolo nezdravé, som nevedel kedy dosť... Smile

cuban napísal:
Tarzan napísal:
FM 2008 a nic ine neries

jj jednoznacny suhlas...ak teda myslis football manager od sports interactive...a nie fifa manager...keby som len mal viac casu... Sad
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptySt október 15, 2008 12:02 pm

takže už mastím FM 2008....som proste neodolal, ale som nezačal hrať za bayern alebo tatran prešov ale za FC Barcelona a hneď v prvej sezóne som vyhral všetko čo sa dalo....samozrejme, že som trošku musel aj poloadovať, ale to v prvú sezónu stále robím..potom už nie, takže som zvedavý, ako dopadnem túto druhú sezónu Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptySt október 15, 2008 5:54 pm

jarci napísal:
takže už mastím FM 2008....som proste neodolal, ale som nezačal hrať za bayern alebo tatran prešov ale za FC Barcelona a hneď v prvej sezóne som vyhral všetko čo sa dalo....samozrejme, že som trošku musel aj poloadovať, ale to v prvú sezónu stále robím..potom už nie, takže som zvedavý, ako dopadnem túto druhú sezónu Smile

to si ako loadujes prehrate zapasy? Shocked ale ved to sa nerobi Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptySt október 15, 2008 6:25 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
takže už mastím FM 2008....som proste neodolal, ale som nezačal hrať za bayern alebo tatran prešov ale za FC Barcelona a hneď v prvej sezóne som vyhral všetko čo sa dalo....samozrejme, že som trošku musel aj poloadovať, ale to v prvú sezónu stále robím..potom už nie, takže som zvedavý, ako dopadnem túto druhú sezónu Smile

to si ako loadujes prehrate zapasy? Shocked ale ved to sa nerobi Evil or Very Mad

Ja to tiez robim Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptySt október 15, 2008 6:33 pm

inak neviete kde by som to mohol stiahnuť?
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyŠt október 16, 2008 9:48 am

cuban napísal:
jarci napísal:
takže už mastím FM 2008....som proste neodolal, ale som nezačal hrať za bayern alebo tatran prešov ale za FC Barcelona a hneď v prvej sezóne som vyhral všetko čo sa dalo....samozrejme, že som trošku musel aj poloadovať, ale to v prvú sezónu stále robím..potom už nie, takže som zvedavý, ako dopadnem túto druhú sezónu Smile

to si ako loadujes prehrate zapasy? Shocked ale ved to sa nerobi Evil or Very Mad

ja viem...je to strašné...a to som zástanca "čistej" hry v managery, ale pred časom som sa ešte pri 2007-ke rozhodol, že prvú sezónu budem loadovať, aby som mal všetko vyhraté, čo sa dá a potom druhú sezónu už nie...takže až teraz sa začína skúška mojich managerských schopností Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyŠt október 16, 2008 5:08 pm

ved to uplne kazi hru..ako z toho mozete mat potom daky pocit z vitazstva?

stoffo pozri hocijaky tracker
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyŠt október 16, 2008 5:32 pm

nie je každý taký zásadový ako ty... Razz a ďalšia vec - ide o hru a cieľom každej hry je pobaviť...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyŠt október 16, 2008 5:56 pm

ale tim zabava konci ako si to prvy krat loadnes nie?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyŠt október 16, 2008 6:26 pm

cuban napísal:
ale tim zabava konci ako si to prvy krat loadnes nie?

nie, tym prave len zacina lol! (only joking)
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 17, 2008 9:32 am

cuban napísal:
ale tim zabava konci ako si to prvy krat loadnes nie?

tak u teba napr. áno...ale každý je iný...ja som taký, že prvú sezónu chcem všetko vyhrať - myslím tituly, nie každý zápas...ak tak nie je, tak ma to nebaví...o tom to je...možnosť loadu je tam pre takých ako som ja...hre a jej tvorcom je úplne fuk, ako ju bude konečný príjmateľ hrať, základ, že im tečú prachy a zase nám ľuďom ide o to, aby sme sa zabavili a ja sa zabavím pri FM 2008, keď tú prvú sezónu uhrám na perfektný výsledok no a potom tie ďalšie už hrám normálne... Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 17, 2008 2:22 pm

jarci napísal:
cuban napísal:
ale tim zabava konci ako si to prvy krat loadnes nie?

tak u teba napr. áno...ale každý je iný...ja som taký, že prvú sezónu chcem všetko vyhrať - myslím tituly, nie každý zápas...ak tak nie je, tak ma to nebaví...o tom to je...možnosť loadu je tam pre takých ako som ja...hre a jej tvorcom je úplne fuk, ako ju bude konečný príjmateľ hrať, základ, že im tečú prachy a zase nám ľuďom ide o to, aby sme sa zabavili a ja sa zabavím pri FM 2008, keď tú prvú sezónu uhrám na perfektný výsledok no a potom tie ďalšie už hrám normálne... Smile
fair enough..ako sa vravi proti gustu ziadny disputat...asi to tak bude
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 17, 2008 3:35 pm

no presne tak...každý má rád niečo iné a okrem toho, hranie pc hier je fakt len zábava. na takých veciach sa je zbytočné vôbec začať vadiť....moja nakrajšia výhra ináč v sezóne teraz bola 1:0 na arsenale v semifinále LM...to som ani neloadoval...som dal dosť obrannú taktiku na jeden hrot...buď henry alebo eto a vyšlo...aj keď pomer striel bol naozaj zdrvujúci v prospech arsenalu...ale tak som mal dvoch obranných záložníkov stiahnutých vzadu - y. touré a flamini (ktorého som kúpil práve z arsenalu lol! )...som sa celkom tešil...doma som potom zremizoval 1:1, takže postup bol istý...finále taktiež bez loadu, som vyhral 2:0 nad lyonom...vlastne čo sa ligy majstrov týka, tak som loadoval "len" raz v štvrťfinále na manchestri, kde som po polčase prehrával 4:1 lol!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 31, 2008 10:59 am

takže včera som dohral polovicu druhej sezóny za barcu....priznám sa....som raz loadol Embarassed proste ma moji "zverenci" nasrali...prehrali s 13-tym tímom tabuľky 0:2!!!tak som to loadol a aj tak som len zremizoval, tak som to nechal tak....aj tak to veľe neriešilo...som namiesto o bod "až" odva body pred realom....ale v LM som dostal na intery 2:0 a v dyname kyjem 1:0 lol! zatiaľ najkrajšie víťazstvo bolo vonku s realom....1:2 a "vonku" v espanyole 0:4 bounce s valenciou, sevillou a atletticom som uhral len remízy...

a ešte niečo....po skoro roku snahy prestúpil ku mne fabregas....za 3,5 mld SKK!!!mi zožral celý rozpočet na sezónu...ale tak aspoň mám fajného hráča... Smile
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 31, 2008 2:01 pm

jarci napísal:
takže včera som dohral polovicu druhej sezóny za barcu....priznám sa....som raz loadol Embarassed proste ma moji "zverenci" nasrali...prehrali s 13-tym tímom tabuľky 0:2!!!tak som to loadol a aj tak som len zremizoval, tak som to nechal tak....aj tak to veľe neriešilo...som namiesto o bod "až" odva body pred realom....ale v LM som dostal na intery 2:0 a v dyname kyjem 1:0 lol! zatiaľ najkrajšie víťazstvo bolo vonku s realom....1:2 a "vonku" v espanyole 0:4 bounce s valenciou, sevillou a atletticom som uhral len remízy...

a ešte niečo....po skoro roku snahy prestúpil ku mne fabregas....za 3,5 mld SKK!!!mi zožral celý rozpočet na sezónu...ale tak aspoň mám fajného hráča... Smile

Hmm, ako vidim ta Barca nieje slaba len v skutocnosti ale dokonca este aj v hre..Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 31, 2008 2:13 pm

Lacoste napísal:
jarci napísal:
takže včera som dohral polovicu druhej sezóny za barcu....priznám sa....som raz loadol Embarassed proste ma moji "zverenci" nasrali...prehrali s 13-tym tímom tabuľky 0:2!!!tak som to loadol a aj tak som len zremizoval, tak som to nechal tak....aj tak to veľe neriešilo...som namiesto o bod "až" odva body pred realom....ale v LM som dostal na intery 2:0 a v dyname kyjem 1:0 lol! zatiaľ najkrajšie víťazstvo bolo vonku s realom....1:2 a "vonku" v espanyole 0:4 bounce s valenciou, sevillou a atletticom som uhral len remízy...

a ešte niečo....po skoro roku snahy prestúpil ku mne fabregas....za 3,5 mld SKK!!!mi zožral celý rozpočet na sezónu...ale tak aspoň mám fajného hráča... Smile

Hmm, ako vidim ta Barca nieje slaba len v skutocnosti ale dokonca este aj v hre..Very Happy
AKá SLABá???ty si asi prespal dobu chlapče??už sme v inej sezóne-priemer gólu na zápas 2,9-sme jediný tím v lm bez straty bodu a drtíme každého krásnou hrou narozdiel od vás tak o čom tu točíš
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 31, 2008 2:14 pm

jarci napísal:
takže včera som dohral polovicu druhej sezóny za barcu....priznám sa....som raz loadol Embarassed proste ma moji "zverenci" nasrali...prehrali s 13-tym tímom tabuľky 0:2!!!tak som to loadol a aj tak som len zremizoval, tak som to nechal tak....aj tak to veľe neriešilo...som namiesto o bod "až" odva body pred realom....ale v LM som dostal na intery 2:0 a v dyname kyjem 1:0 lol! zatiaľ najkrajšie víťazstvo bolo vonku s realom....1:2 a "vonku" v espanyole 0:4 bounce s valenciou, sevillou a atletticom som uhral len remízy...

a ešte niečo....po skoro roku snahy prestúpil ku mne fabregas....za 3,5 mld SKK!!!mi zožral celý rozpočet na sezónu...ale tak aspoň mám fajného hráča... Smile
podľa mňa totálne zbytočný nákup a inak ako vyzerá tvoja základná zostava?
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 31, 2008 3:43 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
jarci napísal:
takže včera som dohral polovicu druhej sezóny za barcu....priznám sa....som raz loadol Embarassed proste ma moji "zverenci" nasrali...prehrali s 13-tym tímom tabuľky 0:2!!!tak som to loadol a aj tak som len zremizoval, tak som to nechal tak....aj tak to veľe neriešilo...som namiesto o bod "až" odva body pred realom....ale v LM som dostal na intery 2:0 a v dyname kyjem 1:0 lol! zatiaľ najkrajšie víťazstvo bolo vonku s realom....1:2 a "vonku" v espanyole 0:4 bounce s valenciou, sevillou a atletticom som uhral len remízy...

a ešte niečo....po skoro roku snahy prestúpil ku mne fabregas....za 3,5 mld SKK!!!mi zožral celý rozpočet na sezónu...ale tak aspoň mám fajného hráča... Smile

Hmm, ako vidim ta Barca nieje slaba len v skutocnosti ale dokonca este aj v hre..Very Happy
AKá SLABá???ty si asi prespal dobu chlapče??už sme v inej sezóne-priemer gólu na zápas 2,9-sme jediný tím v lm bez straty bodu a drtíme každého krásnou hrou narozdiel od vás tak o čom tu točíš

lol! cudujem sa, ze ho vobec beries vazne.. uz by si ozaj mohol menej davat najavo svoju obmedzenost a nespokojnost so vsetkym, za to, ze barcelona je proste svata a najlepsia to neznamena, ze vsetci ostatni hraju beton a len v spanielsku vedia, co je to dobry futbal.. pretoz ten pojem znamena pre kazdeho nieco ine
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery EmptyPi október 31, 2008 4:01 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
jarci napísal:
takže včera som dohral polovicu druhej sezóny za barcu....priznám sa....som raz loadol Embarassed proste ma moji "zverenci" nasrali...prehrali s 13-tym tímom tabuľky 0:2!!!tak som to loadol a aj tak som len zremizoval, tak som to nechal tak....aj tak to veľe neriešilo...som namiesto o bod "až" odva body pred realom....ale v LM som dostal na intery 2:0 a v dyname kyjem 1:0 lol! zatiaľ najkrajšie víťazstvo bolo vonku s realom....1:2 a "vonku" v espanyole 0:4 bounce s valenciou, sevillou a atletticom som uhral len remízy...

a ešte niečo....po skoro roku snahy prestúpil ku mne fabregas....za 3,5 mld SKK!!!mi zožral celý rozpočet na sezónu...ale tak aspoň mám fajného hráča... Smile

Hmm, ako vidim ta Barca nieje slaba len v skutocnosti ale dokonca este aj v hre..Very Happy
AKá SLABá???ty si asi prespal dobu chlapče??už sme v inej sezóne-priemer gólu na zápas 2,9-sme jediný tím v lm bez straty bodu a drtíme každého krásnou hrou narozdiel od vás tak o čom tu točíš

lol! cudujem sa, ze ho vobec beries vazne.. uz by si ozaj mohol menej davat najavo svoju obmedzenost a nespokojnost so vsetkym, za to, ze barcelona je proste svata a najlepsia to neznamena, ze vsetci ostatni hraju beton a len v spanielsku vedia, co je to dobry futbal.. pretoz ten pojem znamena pre kazdeho nieco ine
napísať že hrá barca slabo je tak primitívne ako keby si napísal že hrajú slabo lakers?proste s vami sa nedá normálne baviť keď tu bude lacoste písať takéto hovadiny
Návrat hore Goto down
Sponsored content





fotbalove manazery Empty
OdoslaťPredmet: Re: fotbalove manazery   fotbalove manazery Empty

Návrat hore Goto down
 
fotbalove manazery
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Futbalové hry-
Prejdi na: