world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 3:51 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Uz od rana beham po dome v "away kit" ManUtd a nemozem sa dockat dnesneho derby. Pevne dufam, ze nasa zalozna formacia uz KONECNE zahra nieco, na co som bol zvyknuty z minulych sezon, lebo inak to bude zasa trapenie. Podstatne bude odstavit od hry Stevena Irelanda, ktory ma vazne skvelu formu. Mestske derby sme nevyhrali ani nepamatam, tak teda dufam, ze moji chlapci to dnes napravia kua?! Hlavne nech tam Alex nestavia O'Shea a Naniho, to by ma vazne sklamal.
No a potom nasleduje druhy slager nedele. Podla mna to Chelsea vyhra o gol, aj ked vzhladom k tabulke by som bol radsej, keby vyhrali "Goners". Nestava sa casto, aby som fandil "Cockneys", ale dnes to budem musiet prehltnut! Very Happy

aj ja sa tesim ako blcha...futbalova nedela...naozaj, priznam sa ze manu som nevidel na viac ako par minut od matchu s arsenalom a neviem ako su na tom teraz so zraneniami a tak, len dufam ze tam Syr. neda nevilla lebo mu robinho natrhne rit, moze to byt fakt pekny zapas

no a arsenal...vieme sa vyhecovat na taketo zapasy tak ich snad dame...dobre ze nehra divier

inak som rad ze si sem po dlhsom case prisiel...je to bieda, ani ja nemam cas ale snad sa to este bude dat dako rozhybat toto forum

Tak Gary pri vsetkej ucte by to uz mal zavesit na klinec - to si mozme naliat cisteho vina. Skoda,ze Wes je zraneny, mal velmi dobru formu. Osobne by som teda volil mladeho Rafaela, urcite je technickejsie vybaveny ako to "neviem-odkial-sa-zjavilo-to-drevo" O'Shea! Je to v mojich ociach najvacsi traged s posvatnym dresom na sebe! Neviem Cuban, ci ste schopny uhrat nieco na Bridge, v modrej polovicke Manchesteru ste nehrali vobec nic a chytili ste peknu latu. Na Bridge sa vyhravat nechodi, ale ich forma na domacom travniku je tiez bieda, tak uvidime. Uz som povedal, chcem, aby vyhrali "Goners", ale moc tomu neverim.

Cuban sorry, ale casu je vazne malo, venujem sa svojmu businessu v takmer celej zapadnej Europe, neraz musim letiet alebo soferovat na kontinent, potreboval by som, aby mal jeden den aspon 50 hodin, ale bohuzial je to nemozne. No a zasa ked sa cas najde - povedzme si uprimne - pomaly tu ani nie je na co reagovat. Same "quote" konciace sa piatimi slovami, ktorymi sa tu tych par ludi castokrat len osocuje. Nechybaju tu len dalsi fandovia futbalu, ale aj dalsi chlapi, ktory maju NIECO v hlave (nikoho z doteraz registrovanych som tymto nechcel urazit!). Neviem, mozno sem myslienkovo nepatrim, ale aj ked by som tu chcel niecim prispiet, "I'm finding it difficult to react for something quite serious". I'm sure you know wtf I'm talking about mate... Very Happy
čo vlastne robíš?

www.qqdesign.co.uk
zaujímavé síce off topic ale tú firmu založili slováci??hm paráda! a to akože si marketingový manežér alebo čo?

nie, tu firmu som zalozil ja, je to moja firma, moj napad, moj patent. dufam, ze sa Cuban nenahneva, ze si tu robim "reklamu"... verim, ze nie! Very Happy
fakt?? počkaj to ma začína zaujímať a ako si k tomu došiel??a čo vlastne robíte?
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 4:35 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Uz od rana beham po dome v "away kit" ManUtd a nemozem sa dockat dnesneho derby. Pevne dufam, ze nasa zalozna formacia uz KONECNE zahra nieco, na co som bol zvyknuty z minulych sezon, lebo inak to bude zasa trapenie. Podstatne bude odstavit od hry Stevena Irelanda, ktory ma vazne skvelu formu. Mestske derby sme nevyhrali ani nepamatam, tak teda dufam, ze moji chlapci to dnes napravia kua?! Hlavne nech tam Alex nestavia O'Shea a Naniho, to by ma vazne sklamal.
No a potom nasleduje druhy slager nedele. Podla mna to Chelsea vyhra o gol, aj ked vzhladom k tabulke by som bol radsej, keby vyhrali "Goners". Nestava sa casto, aby som fandil "Cockneys", ale dnes to budem musiet prehltnut! Very Happy

aj ja sa tesim ako blcha...futbalova nedela...naozaj, priznam sa ze manu som nevidel na viac ako par minut od matchu s arsenalom a neviem ako su na tom teraz so zraneniami a tak, len dufam ze tam Syr. neda nevilla lebo mu robinho natrhne rit, moze to byt fakt pekny zapas

no a arsenal...vieme sa vyhecovat na taketo zapasy tak ich snad dame...dobre ze nehra divier

inak som rad ze si sem po dlhsom case prisiel...je to bieda, ani ja nemam cas ale snad sa to este bude dat dako rozhybat toto forum

Tak Gary pri vsetkej ucte by to uz mal zavesit na klinec - to si mozme naliat cisteho vina. Skoda,ze Wes je zraneny, mal velmi dobru formu. Osobne by som teda volil mladeho Rafaela, urcite je technickejsie vybaveny ako to "neviem-odkial-sa-zjavilo-to-drevo" O'Shea! Je to v mojich ociach najvacsi traged s posvatnym dresom na sebe! Neviem Cuban, ci ste schopny uhrat nieco na Bridge, v modrej polovicke Manchesteru ste nehrali vobec nic a chytili ste peknu latu. Na Bridge sa vyhravat nechodi, ale ich forma na domacom travniku je tiez bieda, tak uvidime. Uz som povedal, chcem, aby vyhrali "Goners", ale moc tomu neverim.

Cuban sorry, ale casu je vazne malo, venujem sa svojmu businessu v takmer celej zapadnej Europe, neraz musim letiet alebo soferovat na kontinent, potreboval by som, aby mal jeden den aspon 50 hodin, ale bohuzial je to nemozne. No a zasa ked sa cas najde - povedzme si uprimne - pomaly tu ani nie je na co reagovat. Same "quote" konciace sa piatimi slovami, ktorymi sa tu tych par ludi castokrat len osocuje. Nechybaju tu len dalsi fandovia futbalu, ale aj dalsi chlapi, ktory maju NIECO v hlave (nikoho z doteraz registrovanych som tymto nechcel urazit!). Neviem, mozno sem myslienkovo nepatrim, ale aj ked by som tu chcel niecim prispiet, "I'm finding it difficult to react for something quite serious". I'm sure you know wtf I'm talking about mate... Very Happy
čo vlastne robíš?

www.qqdesign.co.uk
zaujímavé síce off topic ale tú firmu založili slováci??hm paráda! a to akože si marketingový manežér alebo čo?

nie, tu firmu som zalozil ja, je to moja firma, moj napad, moj patent. dufam, ze sa Cuban nenahneva, ze si tu robim "reklamu"... verim, ze nie! Very Happy
fakt?? počkaj to ma začína zaujímať a ako si k tomu došiel??a čo vlastne robíte?

to, co predavam, sa vyraba na Slovensku pod mojou hlavickou a licenciou. Co robime si mohol vidiet na mojej website. Ako som k tomu dosiel? Proste som si kedysi vsimol, ze ten material je pouzivany vela ludmi, hlavne v autach a kancloch a ze je "holy". Tak som prisiel na to, ako dostat na to logo (kedze je to perforovane) a tym z toho urobit reklamny predmet. Technologiu mi schvalili a udelili copyright na celu EU. Pre vasu informaciu, uz su na ceste vzorky, ktore idem zaslat aj futbalovym klubom. O ake sa jedna tu hadam nemusim spominat... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 9:02 pm

Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 9:07 pm

Lacoste napísal:
Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch

Don´t even get me started you hypocrite!!!

Nehrali sme najlepsie ale body su doma a to je dolezite, prvy polcas celkom vyrovnany, sance mali oba timi...zo zaciatku druheho nas chelsea trocha prehravala ale opat sa to vyrovnalo a dali sme dva goly...potom uz bola chelsea nulova bez akejkolvek kreativity a vyrazali sme do breakov...ten prvy gol bol off side...chapem ze je lacoste uz 5 rokov odkedy k Stamford Bridge pristavili ropovod zvyknuty ze vsetky rozhodnutia idu im, ale obcas to tak nie je...ref spravil chybu a pochybujem ze by vedome poskodil chelsea doma...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 9:34 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch

Don´t even get me started you hypocrite!!!

Nehrali sme najlepsie ale body su doma a to je dolezite, prvy polcas celkom vyrovnany, sance mali oba timi...zo zaciatku druheho nas chelsea trocha prehravala ale opat sa to vyrovnalo a dali sme dva goly...potom uz bola chelsea nulova bez akejkolvek kreativity a vyrazali sme do breakov...ten prvy gol bol off side...chapem ze je lacoste uz 5 rokov odkedy k Stamford Bridge pristavili ropovod zvyknuty ze vsetky rozhodnutia idu im, ale obcas to tak nie je...ref spravil chybu a pochybujem ze by vedome poskodil chelsea doma...

Ine off-sidi ktore bolia si o krok tak tie piskal ten zebrak postranny ale minimalne metrovy neodpiska. ja tomu nechapem. Druhy gol zlepeny ale bol. CO sa da robit.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 9:35 pm

Lacoste napísal:
Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch

Arsenal nebol stastny Lacoste. Offside? No bol... No a? Takych uz bolo a bude. Niekedy idu rozhodnutia rozhodcov s tebou, niekedy proti tebe. Ak tu moze hovorit niekto o stasti, tak to je urcite John Terry a to ze zostal na ihrisku do konca zapasu, za ten "two footed tackle". Lacoste, tazko sa vyhrava proti hocikomu, ked za 90+4 minut mas jednu strelu na branu a aj ta je od obrancu supera, ktory si da vlastny gol. Od momentu, ako RVP vyrovnal, ste hrali uuuplne mizerne a Arsenal mal jednoznacne navrch. Som rad, ze Chelski doma prehrala, tabulka sa pekne "zamiesa".

Dnes sme nehrali zle, hlavne 1.polcas sa mi pomerne dost pacil - klasicky "one way traffic". Golov sme mohli dat viac, skoda tych nevyuzitych sanci, mohlo byt po zapase ovela skor. Trochu som nepochopil Ronnieho, co mala znamenat ta jeho nezmyselna ruka. Osobne sa vyjadril, ze pocul hvizd rozhodcu a preto tu loptu sklepol dole. Ale ziadny hvizd predtym nebol. Ruud Gullit v studiu povedal, ze rozhodca to mal lepsie zvazit, vsak to mal na cistu hlavu, hlavickar je viac ako dobry a ani to nesklepol tak, aby mal z tej situacie vyhodu. podla Gullita nemal byt vyluceny,ale podla mna je umyselna ruka vzdy umyselnou rukou a tak Webb nemal na vyber. Velmi dobre zahral Evra s Rooneym, na opacnej strane sa mi pacil SWP, ten hral vyborne na vsetkych castiach ihriska a urcite ste si vsimli, ze sa na nom vykartovali minimalne traja-styria hraci. Robinho nulovy, nastastie...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 9:42 pm

avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch

Arsenal nebol stastny Lacoste. Offside? No bol... No a? Takych uz bolo a bude. Niekedy idu rozhodnutia rozhodcov s tebou, niekedy proti tebe. Ak tu moze hovorit niekto o stasti, tak to je urcite John Terry a to ze zostal na ihrisku do konca zapasu, za ten "two footed tackle". Lacoste, tazko sa vyhrava proti hocikomu, ked za 90+4 minut mas jednu strelu na branu a aj ta je od obrancu supera, ktory si da vlastny gol. Od momentu, ako RVP vyrovnal, ste hrali uuuplne mizerne a Arsenal mal jednoznacne navrch. Som rad, ze Chelski doma prehrala, tabulka sa pekne "zamiesa".

Dnes sme nehrali zle, hlavne 1.polcas sa mi pomerne dost pacil - klasicky "one way traffic". Golov sme mohli dat viac, skoda tych nevyuzitych sanci, mohlo byt po zapase ovela skor. Trochu som nepochopil Ronnieho, co mala znamenat ta jeho nezmyselna ruka. Osobne sa vyjadril, ze pocul hvizd rozhodcu a preto tu loptu sklepol dole. Ale ziadny hvizd predtym nebol. Ruud Gullit v studiu povedal, ze rozhodca to mal lepsie zvazit, vsak to mal na cistu hlavu, hlavickar je viac ako dobry a ani to nesklepol tak, aby mal z tej situacie vyhodu. podla Gullita nemal byt vyluceny,ale podla mna je umyselna ruka vzdy umyselnou rukou a tak Webb nemal na vyber. Velmi dobre zahral Evra s Rooneym, na opacnej strane sa mi pacil SWP, ten hral vyborne na vsetkych castiach ihriska a urcite ste si vsimli, ze sa na nom vykartovali minimalne traja-styria hraci. Robinho nulovy, nastastie...

ten terryho zakrok ma tiez riadne nasral..najhorsie je ze mu to vzdy prejde...doslova som nechapal ze bacary sa postavil a odisiel akoby nic...neznicitelny!!

vidis, na prvy zapas som uplne zabudol...manu si zasluzilo vyhrat, bolo lepsie pacil sa mi najme rafael

1.,2., a 3. naj hrac sveta - fakt netusim co robil...aj keby pocul hvidz take veci sa este dohravaju uplne normalne...inak priemer

Lacoste: ten offside som uz vysvetlil to sa stane...ty ako fanusik chelsea nemas vobec co hovorit a aj ked to bol offside finnish nadherny...tiez druhy gol? zlepeny? rvp vedel kde je brana bez toho aby sa pozrel super zakoncenie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 10:18 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch

Don´t even get me started you hypocrite!!!

Nehrali sme najlepsie ale body su doma a to je dolezite, prvy polcas celkom vyrovnany, sance mali oba timi...zo zaciatku druheho nas chelsea trocha prehravala ale opat sa to vyrovnalo a dali sme dva goly...potom uz bola chelsea nulova bez akejkolvek kreativity a vyrazali sme do breakov...ten prvy gol bol off side...chapem ze je lacoste uz 5 rokov odkedy k Stamford Bridge pristavili ropovod zvyknuty ze vsetky rozhodnutia idu im, ale obcas to tak nie je...ref spravil chybu a pochybujem ze by vedome poskodil chelsea doma...
no tými slovami že ste vyjebaný tím len lacoste dokazuje svoju nadmernú inteligenciu,ktorá výrazne kazí objektvittu tohto fora
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 10:23 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch

Arsenal nebol stastny Lacoste. Offside? No bol... No a? Takych uz bolo a bude. Niekedy idu rozhodnutia rozhodcov s tebou, niekedy proti tebe. Ak tu moze hovorit niekto o stasti, tak to je urcite John Terry a to ze zostal na ihrisku do konca zapasu, za ten "two footed tackle". Lacoste, tazko sa vyhrava proti hocikomu, ked za 90+4 minut mas jednu strelu na branu a aj ta je od obrancu supera, ktory si da vlastny gol. Od momentu, ako RVP vyrovnal, ste hrali uuuplne mizerne a Arsenal mal jednoznacne navrch. Som rad, ze Chelski doma prehrala, tabulka sa pekne "zamiesa".

Dnes sme nehrali zle, hlavne 1.polcas sa mi pomerne dost pacil - klasicky "one way traffic". Golov sme mohli dat viac, skoda tych nevyuzitych sanci, mohlo byt po zapase ovela skor. Trochu som nepochopil Ronnieho, co mala znamenat ta jeho nezmyselna ruka. Osobne sa vyjadril, ze pocul hvizd rozhodcu a preto tu loptu sklepol dole. Ale ziadny hvizd predtym nebol. Ruud Gullit v studiu povedal, ze rozhodca to mal lepsie zvazit, vsak to mal na cistu hlavu, hlavickar je viac ako dobry a ani to nesklepol tak, aby mal z tej situacie vyhodu. podla Gullita nemal byt vyluceny,ale podla mna je umyselna ruka vzdy umyselnou rukou a tak Webb nemal na vyber. Velmi dobre zahral Evra s Rooneym, na opacnej strane sa mi pacil SWP, ten hral vyborne na vsetkych castiach ihriska a urcite ste si vsimli, ze sa na nom vykartovali minimalne traja-styria hraci. Robinho nulovy, nastastie...

ten terryho zakrok ma tiez riadne nasral..najhorsie je ze mu to vzdy prejde...doslova som nechapal ze bacary sa postavil a odisiel akoby nic...neznicitelny!!

vidis, na prvy zapas som uplne zabudol...manu si zasluzilo vyhrat, bolo lepsie pacil sa mi najme rafael

1.,2., a 3. naj hrac sveta - fakt netusim co robil...aj keby pocul hvidz take veci sa este dohravaju uplne normalne...inak priemer

Lacoste: ten offside som uz vysvetlil to sa stane...ty ako fanusik chelsea nemas vobec co hovorit a aj ked to bol offside finnish nadherny...tiez druhy gol? zlepeny? rvp vedel kde je brana bez toho aby sa pozrel super zakoncenie
tak ako som tušil manchesterské derby bolo kvalitou lepšie a pri tom závere som sa smial pri tom lobe rooneyho a hartovom skvelom zákroku po dlhom šprinte-haluzz! Very Happy Very Happy ale tipol som že wayne da gól a dal nejak som to tušil a ronaldo je úplný debil!už červenú mal dostať ze to čo urobil rozhodcovi keď mu dal žltú mu zatlieska a ironicky ho zosmiešni si pametám že tu urobil aj beckham keď hral za real a tiež dostal červenú ronaldo je shit

inak súhlas s avs.royom ten maličký hráčik swp sa mi strašne páči šikovný player-rýchly, ťažisko hry má výborne postavené málokto mu zoberie loptu niečo ako walcott a taký hráč chelsey chýba nemali ho predať ale manu mali tiež šťastie aj keď vyhrali zaslúžene
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:24 pm

dost zaujmave zhodnotenia...ale co citam vacsina sa tu zaobera iba big fór a na ostatne kluby sa zabuda...taka stuka ligy Aston Villa...ma tu fandov?
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:25 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Vyjebany stastny Arsenal. Hovno hraju a este im rozhodca necha 100 metrovy off-side. Achjaaj. Dalsia nespravodliva prehra Chelsea!!!! Jedine pozitivum ze si konecne zahral Stoch

Arsenal nebol stastny Lacoste. Offside? No bol... No a? Takych uz bolo a bude. Niekedy idu rozhodnutia rozhodcov s tebou, niekedy proti tebe. Ak tu moze hovorit niekto o stasti, tak to je urcite John Terry a to ze zostal na ihrisku do konca zapasu, za ten "two footed tackle". Lacoste, tazko sa vyhrava proti hocikomu, ked za 90+4 minut mas jednu strelu na branu a aj ta je od obrancu supera, ktory si da vlastny gol. Od momentu, ako RVP vyrovnal, ste hrali uuuplne mizerne a Arsenal mal jednoznacne navrch. Som rad, ze Chelski doma prehrala, tabulka sa pekne "zamiesa".

Dnes sme nehrali zle, hlavne 1.polcas sa mi pomerne dost pacil - klasicky "one way traffic". Golov sme mohli dat viac, skoda tych nevyuzitych sanci, mohlo byt po zapase ovela skor. Trochu som nepochopil Ronnieho, co mala znamenat ta jeho nezmyselna ruka. Osobne sa vyjadril, ze pocul hvizd rozhodcu a preto tu loptu sklepol dole. Ale ziadny hvizd predtym nebol. Ruud Gullit v studiu povedal, ze rozhodca to mal lepsie zvazit, vsak to mal na cistu hlavu, hlavickar je viac ako dobry a ani to nesklepol tak, aby mal z tej situacie vyhodu. podla Gullita nemal byt vyluceny,ale podla mna je umyselna ruka vzdy umyselnou rukou a tak Webb nemal na vyber. Velmi dobre zahral Evra s Rooneym, na opacnej strane sa mi pacil SWP, ten hral vyborne na vsetkych castiach ihriska a urcite ste si vsimli, ze sa na nom vykartovali minimalne traja-styria hraci. Robinho nulovy, nastastie...

ten terryho zakrok ma tiez riadne nasral..najhorsie je ze mu to vzdy prejde...doslova som nechapal ze bacary sa postavil a odisiel akoby nic...neznicitelny!!

vidis, na prvy zapas som uplne zabudol...manu si zasluzilo vyhrat, bolo lepsie pacil sa mi najme rafael

1.,2., a 3. naj hrac sveta - fakt netusim co robil...aj keby pocul hvidz take veci sa este dohravaju uplne normalne...inak priemer

Lacoste: ten offside som uz vysvetlil to sa stane...ty ako fanusik chelsea nemas vobec co hovorit a aj ked to bol offside finnish nadherny...tiez druhy gol? zlepeny? rvp vedel kde je brana bez toho aby sa pozrel super zakoncenie
tak ako som tušil manchesterské derby bolo kvalitou lepšie a pri tom závere som sa smial pri tom lobe rooneyho a hartovom skvelom zákroku po dlhom šprinte-haluzz! Very Happy Very Happy ale tipol som že wayne da gól a dal nejak som to tušil a ronaldo je úplný debil!už červenú mal dostať ze to čo urobil rozhodcovi keď mu dal žltú mu zatlieska a ironicky ho zosmiešni si pametám že tu urobil aj beckham keď hral za real a tiež dostal červenú ronaldo je shit

inak súhlas s avs.royom ten maličký hráčik swp sa mi strašne páči šikovný player-rýchly, ťažisko hry má výborne postavené málokto mu zoberie loptu niečo ako walcott a taký hráč chelsey chýba nemali ho predať ale manu mali tiež šťastie aj keď vyhrali zaslúžene

Ronnie mal za to dostat zltu, to je samozrejme neucta k rozhodcovi. Problem je ale v tom, ze to faul na SWP nebol, kedze Ronnie mu loptu krasne vypichol. Keby mu chytil iba nohy (ako si Webb nespravne myslel), lopta by sla dalej v smere behu SWP a nie do za postrannu ciaru. Dnes to krasne zvacsene a spomalene ukazali v studiu po zapase... Moji chlapci boli o dost lepsi ako ManCity a vyhrali uplne zasluzene...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:27 pm

zajo napísal:
dost zaujmave zhodnotenia...ale co citam vacsina sa tu zaobera iba big fór a na ostatne kluby sa zabuda...taka stuka ligy Aston Villa...ma tu fandov?

jeden tu bol...ba dokonca dvaja ale uz sem dlho neprisli...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:27 pm

zajo napísal:
dost zaujmave zhodnotenia...ale co citam vacsina sa tu zaobera iba big fór a na ostatne kluby sa zabuda...taka stuka ligy Aston Villa...ma tu fandov?

No boli tu dvaja fandovia Astonky, ale uz sa dlho neozvali... Ale my sa tu bez problemov dokazeme porozpravat o akomkolvek klube, nejde tu len o Big4. Som fandom ManUtd od roku 1992, takze sotva presedlam Very Happy
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:37 pm

ale hocijak zatial najlepsi prestup do premier league je Amr Zaki ten chlapik je uplne paradny a myslim si ze z Wiganu skoro odide
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:43 pm

zajo napísal:
ale hocijak zatial najlepsi prestup do premier league je Amr Zaki ten chlapik je uplne paradny a myslim si ze z Wiganu skoro odide

Zaki prisiel do Wiganu len na hostovanie z Egyptskej ligy, takze najprv bude musiet Stevie zabezpecit jeho permanentny prestup. Chytil sa naozaj paradne, hlavne ten gol proti LFC bol velmi krasny. Ale myslim, ze momentalne je zraneny. Inak som si vsimol ze zijes v Noych Zamkoch. Tak co Gordies? Ste ready na FA Cup proti nasim Tigers? ha?
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:47 pm

ja zijem v origos novych zamkoch Very Happy a inak aj hul je dedina pri novych zamkoch Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:54 pm

zajo napísal:
ja zijem v origos novych zamkoch Very Happy a inak aj hul je dedina pri novych zamkoch Very Happy

A komu fandis?
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:56 pm

Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyNe november 30, 2008 11:56 pm

zajo napísal:
ja zijem v origos novych zamkoch Very Happy a inak aj hul je dedina pri novych zamkoch Very Happy

tak to som to zle pochopil. Inak je tu topic "Novackovia predstavte sa" a tam si to mal napisat. Potom by som o nijakom FA Cup dueli Hull City - Newcastle Utd nemusel pisat. Very Happy
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyPo december 01, 2008 12:01 am

no ale napisem ti o nom...hull to bez problemov vyhra noo sice ako sa vyspi giovanni tak zahra hull tento zapas...newcastle momentalne hra dost divne ale ked prehraju tak sa mozme tesit na perly ducha od trainera Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyPo december 01, 2008 12:03 am

Cuban, asv.roy a spol - Lenze ja tu nehovorim len o tom gole toho teplosa (prepac ale vyzera tak:-D). Napriklad Kalou isiel sam dva krat na branu a zakazdym zle pisknuty off-side!! Dalej ked Anelka sa predral az pred branu z bokua zrovna ked isiel vystrelit niekto mu tam dal nohy a padol, namiesto toho ale mohol vystrelit a mohol by byt aj gol. Ten gol toho Persieho bola uz len ceresnicka na torte. Zahadou ale je ze ked Kalou sam dva krat isiel na branu a odpiskal ten off-side co nebol tak to bol ten isty rozhodca co po zmene stran neodpiskal metrovy off-side Persiemu!!
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 35
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyPo december 01, 2008 12:15 am

to su uz konspiracie
chelsea mala hrat poriadne a nie tak ako hrala asi im dosli baterky alebo ja neviem s takym vykonom na jar vo Villa Parku neuspeju Razz
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyPo december 01, 2008 1:01 am

zajo napísal:
to su uz konspiracie
chelsea mala hrat poriadne a nie tak ako hrala asi im dosli baterky alebo ja neviem s takym vykonom na jar vo Villa Parku neuspeju Razz

No to si pis ze s takouto hrou ne ale bohuzial dneska Arsenalu pomohli a nam uskodili rozhodcovia..A to nikto nemoze popierat!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyPo december 01, 2008 7:49 pm

Lacoste napísal:
Cuban, asv.roy a spol - Lenze ja tu nehovorim len o tom gole toho teplosa (prepac ale vyzera tak:-D). Napriklad Kalou isiel sam dva krat na branu a zakazdym zle pisknuty off-side!! Dalej ked Anelka sa predral az pred branu z bokua zrovna ked isiel vystrelit niekto mu tam dal nohy a padol, namiesto toho ale mohol vystrelit a mohol by byt aj gol. Ten gol toho Persieho bola uz len ceresnicka na torte. Zahadou ale je ze ked Kalou sam dva krat isiel na branu a odpiskal ten off-side co nebol tak to bol ten isty rozhodca co po zmene stran neodpiskal metrovy off-side Persiemu!!

a kolko krat poskodil rozhodca arsenal, manu, iny, chapem na co sa stazujes ale umyselne to nebolo a nic tim nezmenis...hlavne ty mas co hovorit

a vtedy anelkovi vypichol loptu fabregas
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 EmptyPo december 01, 2008 7:59 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Cuban, asv.roy a spol - Lenze ja tu nehovorim len o tom gole toho teplosa (prepac ale vyzera tak:-D). Napriklad Kalou isiel sam dva krat na branu a zakazdym zle pisknuty off-side!! Dalej ked Anelka sa predral az pred branu z bokua zrovna ked isiel vystrelit niekto mu tam dal nohy a padol, namiesto toho ale mohol vystrelit a mohol by byt aj gol. Ten gol toho Persieho bola uz len ceresnicka na torte. Zahadou ale je ze ked Kalou sam dva krat isiel na branu a odpiskal ten off-side co nebol tak to bol ten isty rozhodca co po zmene stran neodpiskal metrovy off-side Persiemu!!

a kolko krat poskodil rozhodca arsenal, manu, iny, chapem na co sa stazujes ale umyselne to nebolo a nic tim nezmenis...hlavne ty mas co hovorit

a vtedy anelkovi vypichol loptu fabregas

Nezalezi na tom kto to bol ale ako to urobil. proste mu tam podlozil nohy a Anelka potom nevedel vystrelit a padol na zem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 38 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 38 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: