world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptySt január 02, 2008 1:27 pm

Výsledky 21. kola:

Fulham - Chelsea 1:2 (1:0)
10. Murphy (11 m) - 54. Kalou, 62. Ballack (11 m)

Arsenal - West Ham 2:0 (2:0)
2. da Silva, 18. Adebayor

Manchester United - Birmingham 1:0 (1:0)
25. Tevez

Middlesbrough - Everton 0:2 (0:0)
67. Johnson, 72. McFadden

Reading - Portsmouth 0:2 (0:1)
9. Campbell , 66. Utaka
Čk: 5. Sonko (R)

Aston Villa - Tottenham 2:1 (1:0)
40. Mellberg, 85. Laursen - 79. Defoe

Middlesbrough - Everton 0: 2 (0:0)
67. Johnson, 72. McFadden


Newcastle - Manchester City 0:2 (0:1)
38. Elano, 76. Fernandez

Liverpool - Wigan 1:1 (0:0)
49. Torres - 80. Bramble

Blackburn - Sunderland 1:0 (0:0)
57. McCarthy 11m
ČK: 70. Yorke (S)

Bolton - Derby 1:0 (0:0)
90. Giannakopuoulos



Liverpool opat sklamal...slabucka hra, velmi zle zvolena taktika...prakticky si ho mozme vyskrtnut z boja o titul...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPo január 07, 2008 1:27 pm

Aston Villa doma pripustila dramu, no opat sme dokazali ze standartky mame najlepsie v lige atmosfera bola dost divna no co asi malo vela ludi opicu...Uefa to tento rok isti
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPo január 07, 2008 1:29 pm

nič v zlom, ale v uefe je toho roku jasný víťaz - bayern munchen....nevidím tam, čo sa kvality hráčov týka, lepšie mužstvo...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPo január 07, 2008 2:05 pm

hmmm cloviecik Aston Villa nehra uefu...ja len hovorim ze tam tento rok postupia...a bola by to hanba pre Bayern keby to nevyhrali...aj ked z tou formou co mali ku koncu jesene budu radi ak sa dostanu do semifinale
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPo január 07, 2008 2:10 pm

šak ja som len napísal, že v uefe to vyhrá bayern Wink nie že je tam aston villa...ale ok.a forma je vec nestála, ale pravdou je, že s takou formou by mal bayern dosť veľký problém, to uznávam... bounce
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPo január 07, 2008 2:16 pm

noo alebo sa v tom Bayerne povrazdia Very Happy nooo inak v nemecku im dost fandim ale maju tam straaaasne vela hracov najma v utoku....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPo január 07, 2008 2:21 pm

to je pravda, ale to je vec klubu ako si to zariadi..ja len dúfam, že ta kríza nejako prejde, lebo majú dobrý manšaft a dokonca aj mladé talenty, čo bolo v posledných rokoch v bayerne málo vídané...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyUt január 08, 2008 1:07 am

jarci napísal:
nič v zlom, ale v uefe je toho roku jasný víťaz - bayern munchen....nevidím tam, čo sa kvality hráčov týka, lepšie mužstvo...

Bayern je vseobecne favoritom tejto sutaze, ale rozhodne by som nepodcenoval kluby, ktore do Uefa prisli z Ligy Majstrov. Je to moj nazor, ale ak Bayernu nestupne nedavna "forma", tak napriklad cez Everton by podla mna nepresiel.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyŠt január 10, 2008 11:43 pm

Hej neviete niekto kedy hra Chelsea s Tottenhamom?? Povodne malo byt v Pondelok o 21:00 alebo tak nejak lenze v F.A cupe s niekym remizovali tak ten zapas musia odohrat zase a malo by to byt v Pondelok..Preto ten zapas s Chelsea presunuli na Sobotu lenze zase som pocul ze sa ma odohrat v Stredu..Smile Dost ma to myli a mam na vikend plany cize by som taky "prestizny" zapas nemohol vidiet..Ak mate nejake info tak napiste PLS..Smile
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPi január 11, 2008 12:01 am

lampard napísal:
Hej neviete niekto kedy hra Chelsea s Tottenhamom?? Povodne malo byt v Pondelok o 21:00 alebo tak nejak lenze v F.A cupe s niekym remizovali tak ten zapas musia odohrat zase a malo by to byt v Pondelok..Preto ten zapas s Chelsea presunuli na Sobotu lenze zase som pocul ze sa ma odohrat v Stredu..Smile Dost ma to myli a mam na vikend plany cize by som taky "prestizny" zapas nemohol vidiet..Ak mate nejake info tak napiste PLS..Smile

v sobotu o 16.00 hod vasho casu. moj tip 1:2 (za barak!) lol!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyPi január 11, 2008 12:27 am

avs.roy napísal:
lampard napísal:
Hej neviete niekto kedy hra Chelsea s Tottenhamom?? Povodne malo byt v Pondelok o 21:00 alebo tak nejak lenze v F.A cupe s niekym remizovali tak ten zapas musia odohrat zase a malo by to byt v Pondelok..Preto ten zapas s Chelsea presunuli na Sobotu lenze zase som pocul ze sa ma odohrat v Stredu..Smile Dost ma to myli a mam na vikend plany cize by som taky "prestizny" zapas nemohol vidiet..Ak mate nejake info tak napiste PLS..Smile

v sobotu o 16.00 hod vasho casu. moj tip 1:2 (za barak!) lol!

Sakra..Sad to nejsom doma a taky zapas..hmm..skoda no..moj tip 0:0 alebo 1:1
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptySo január 12, 2008 12:49 pm

Takze pani mame tu 22. kolo s par zaujimavymi zapasmi.

Arsenal vs Birmingham 1:1 (1:0)
21. Adebayor (pen) - 48. O´Connor

Aston Villa vs Reading 3:1 (1:0)
22. Carew, 55. Laursen, 88. Carew - 90. Harper

Chelsea vs Tottenham 2:0 (1:0)
19. Belleti, 80. Wright-Phillips

West Ham Utd vs Fulham 2:1 (1:1)
28. Ashton, 69. Ferdinand - 8. Davies

Everton vs Manchester City 1:0 (1:1)
31. Lescott

Derby County vs Wigan Athletic 0:1 (0:0)
82. Sibiersky
ČK: 59. Davis (D)

Middlesbrough vs Liverpool 1:1 (1:0)
26. Boateng - 71. Torres

Man Utd vs Newcastle 6:0 (0:0)
49. Ronaldo, 54. Tevez, 70. Ronaldo, 85. Ferdinand
88. Ronaldo, 91. Tevez
ČK: 92. Smith (N)

Nedela 13. januara 2008

Sunderland vs Portsmouth 13:30

Bolton vs Blackburn 16:00

Pre mna su najocakavanejsie zapasy Everton - Man City - oba tymi su dost vysoko a bojuju o poharove umiestnenie. Man U - Newcastle, Chelsea - Tottenham - tiez velmi zaujimave zapasy...obaja aspiranti o titul maju v tomto kole tazke zapasy. A som este zvedavy na zapas Middlesborough - Liverpool.


Naposledy upravil dňa So január 12, 2008 11:59 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptySo január 12, 2008 1:27 pm

suhlasim Cuban, Everton - Man City je asi najvacsim tahakom tohoto kola, je to vlastne 6 bodovy zapas, drzim Evertonu a kazdemu musi byt jasne preco... Very Happy Dalsi zaujimavy 6 bodovy zapas sa hra na Pride Park, kde muzstvo Paula Jewella hosti Wigan, muzstvo,ktore Jewell dlhe roky viedol a priviedol ho az do Premier League. Ak dnes Derby County nevyhra, myslim, ze uz sa definitivne mozu sustredovat na buducosezonne zapasy v Championship. Posledne co si mohlo muzstvo Newcastle po vyhadzove Big Sama priat, je zapas na Old Trafford. S tymto s Cubanom moc nesuhlasim, nepokladam to za moc tazky zapas. Preco? Pretoze ak sa pozriete na defenzivu Strak, kazdemu musi byt jasne co ich asi caka na Trafforde. Kedy Newcastle naposledy udrzalo ciste konto? V septembri?? Moj typ 2:0,3:0... Chelsea dnes podla mna nevyhra, vidim to skor na remizku. Anelka sice bude vpredu,ale stale im chyba velmi vela hracov zakladnej zostavy. Inak som zvedavy ci Ramos znova necha chytat Radka Cerneho, alebo postavi do brany Robinsona, ktory je podla Ramosovych slov na predaj. No uvidime... Arsenal by dnes nemal (bohuzial) zavahat s Birminghamom ako aj Astonka s Readingom. M'Boro vs Liverpool? No,myslim ze Reds dnes vyhraju o gol...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptySo január 12, 2008 4:00 pm

avs.roy napísal:
suhlasim Cuban, Everton - Man City je asi najvacsim tahakom tohoto kola, je to vlastne 6 bodovy zapas, drzim Evertonu a kazdemu musi byt jasne preco... Very Happy Dalsi zaujimavy 6 bodovy zapas sa hra na Pride Park, kde muzstvo Paula Jewella hosti Wigan, muzstvo,ktore Jewell dlhe roky viedol a priviedol ho az do Premier League. Ak dnes Derby County nevyhra, myslim, ze uz sa definitivne mozu sustredovat na buducosezonne zapasy v Championship. Posledne co si mohlo muzstvo Newcastle po vyhadzove Big Sama priat, je zapas na Old Trafford. S tymto s Cubanom moc nesuhlasim, nepokladam to za moc tazky zapas. Preco? Pretoze ak sa pozriete na defenzivu Strak, kazdemu musi byt jasne co ich asi caka na Trafforde. Kedy Newcastle naposledy udrzalo ciste konto? V septembri?? Moj typ 2:0,3:0... Chelsea dnes podla mna nevyhra, vidim to skor na remizku. Anelka sice bude vpredu,ale stale im chyba velmi vela hracov zakladnej zostavy. Inak som zvedavy ci Ramos znova necha chytat Radka Cerneho, alebo postavi do brany Robinsona, ktory je podla Ramosovych slov na predaj. No uvidime... Arsenal by dnes nemal (bohuzial) zavahat s Birminghamom ako aj Astonka s Readingom. M'Boro vs Liverpool? No,myslim ze Reds dnes vyhraju o gol...

ten everton dokonale chapem...neni manchester ako manchester vsak Very Happy . K newcastlu...samozrejme ze taka vec tymu nepomoze ale niekedy ten efekt byva prave naopak...hraci maju motivaciu naviac...zomknu sa...chcu sa ukazat novemu trenerovi ,aj ked este noveho trenera nemaju Very Happy . Ale treba povedat ze ani diabli nie su vo svojej typickej forme - prehra v Upton parku, doma s Birminghamom "len" 1-0, tazky zapas s AW sice zvladli...ale uvidime...zapas si urcite pozrem...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 12:23 am

Takze dnes som videl utrzky z dvoch zapasov tak sa k nim vyjadrim a samozrejme co to poviem aj k arsenalu.

Arsenal - no...toto sme nikto necakal. Arsenal trocha podcenil Birmingham a vypomstilo sa mu to. Podla match reportou co som cital a statistik bol arsenal lepsim tymom, zasluzene vyhraval no nedokazal sa spametat z vyrovnavajuceho golu, ktory sme zase raz inkasovali po nezvladnutej obrannej standardke este k tomu tecovanou hlavickou. nic sa neda robit..zase ideme od znova...stalo sa ale 3 body mali jednoznacne zostat doma.

Chelsea - Tottenham - videl som to od cca 35 minuty a zapas ako taky ma velmi nenadchol...Belleti dal velmi pekny gol...ale v prvom polcase to bolo vsetko, hovoria o tom "az" 3 strely na branu...naozaj slabota od oboch tymov hlavne vsak od tottenhamu...druhy polcas o troska lepsi ale stale dost nudny futbal...Anelka sa uviedol velmi dobre...mal dve golovky jednu mu vychytal bravurne cerny a v druhej nastrelil spojnicu...

Man U - zapas som pozeral s prestavkami od 20 do polcasu a potom od 80 min do konca. Man U bol v prvom polcase lepsim tymom, ale v case kedy som to pozeral nemal okrem ronaldovej nebezpecnej strely z poza 16 a givenom podbehnuteho centra nemali ziadnu vacsiu sancu. Neda mi nespomenut situacia okolo 30 minuty ked sa v rozmedzi asi 1 minuty pokusili "vyrobit" penaltu Ronaldo a co ma prekvapilo aj Giggs. Prvy gol dal man u v 49 minute a akurat vtedy som to prepol na chvilku na zapas. Nechapem rozhodcu..ktory predtym tak citlivo posudil tie spominane "penaltove" zakroky a teraz odpiskal ronaldovi faul na sameho seba..priamy kop gol...brankar akym je given by asi taketo veci mal chytat...ako som povedal potom som prisiel az v 80 minute...to uz newcastle ani nemal obranu...utocil uz aj Rio a dokonca dal aj gol..po nadhernej rooneyho prihravke...moment zapasu...naozaj perfektna vec od rooneyho. Suma sumarum zasluzene vitazstvo i ked urcite nie 6:0 to je pre newcastle moc krute takych 2-3 :0 by tomu sedelo. Neviem ci sa rozsypali po tom prvom gole alebo po druhom...ale nakonci to bolo ozaj ubohe...ziadna organizacia nic...no a taky tym ako man u to dokaze vyuzit...

je tu este nieco...tento zapas ma opat utvrdil v jednej veci: C. Ronaldo is cheating bastard!!! chlapec dal 3goly ma super techniku...vsetko...ale nechapem ako moze mat vobec respekt akehokolvek anglickeho fanusika...je pravda ze goly dokazu odmakcit cervene srdcia ale co je vela to je vela...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 1:23 am

Cuban, Giggs bol jednoznacne faulovany Smithom, ktory sa sice snazil Ryanovi loptu vypichnut,ale zobral mu lavu nohu a pritom ho zvalcoval na zem! Ziadny kontakt s loptou? Tak potom jednoznacna penalta, tak ako to potvrdili aj komentatori a hostia (Steve McManaman a Les Ferdinand) na Setanta Sport. Ronaldova "penalta"... Bol vo velkej rychlosti a Milner mu trochu toho svojho laveho stehna "venoval", aj ked Chris sa nemusel tak nesikovne mrsknut o zem. Kontakt tam bol,ale na penaltu to nebolo. Ked si zapol telku v 20 minute, uz mohlo byt 4:0,keby Rooney nepozahadzoval svoje sance. Ronaldo rad "prikrasluje" fauly na jeho osobu, na druhej strane je to najfaulovanejsi hrac Premier League druhu sezonu po sebe! Keby si to pozeral cele, povedal by si, ze Newcastle je rad, ze neodisiel s desiatkou domov! Ake 2,3:0 by sedelo? Dnes to bola rozbijacka tej chabej obrany a aj keby ten podla teba "cheating bastard" sedel na lavicke, tak dostanu 3 banany a idu domov.... Back on top, that's where we deserve to be!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 1:34 am

avs.roy napísal:
Cuban, Giggs bol jednoznacne faulovany Smithom, ktory sa sice snazil Ryanovi loptu vypichnut,ale zobral mu lavu nohu a pritom ho zvalcoval na zem! Ziadny kontakt s loptou? Tak potom jednoznacna penalta, tak ako to potvrdili aj komentatori a hostia (Steve McManaman a Les Ferdinand) na Setanta Sport. Ronaldova "penalta"... Bol vo velkej rychlosti a Milner mu trochu toho svojho laveho stehna "venoval", aj ked Chris sa nemusel tak nesikovne mrsknut o zem. Kontakt tam bol,ale na penaltu to nebolo. Ked si zapol telku v 20 minute, uz mohlo byt 4:0,keby Rooney nepozahadzoval svoje sance. Ronaldo rad "prikrasluje" fauly na jeho osobu, na druhej strane je to najfaulovanejsi hrac Premier League druhu sezonu po sebe! Keby si to pozeral cele, povedal by si, ze Newcastle je rad, ze neodisiel s desiatkou domov! Ake 2,3:0 by sedelo? Dnes to bola rozbijacka tej chabej obrany a aj keby ten podla teba "cheating bastard" sedel na lavicke, tak dostanu 3 banany a idu domov.... Back on top, that's where we deserve to be!

jednoznacny faul smitha? giggsa nezrazil tank...oprel sa onho smith...nepovedz mi ze to bol kontakt po ktorom by mal spadnut...to snad nie. pri ronaldovi..tonebol milner ale taylor..a 1. ronaldo si dal loptu prec od nohy takze ju bral cacapa tak ci tak a za 2. taylor tam tu nohu mal ale zostal stat este pred kontaktom a nejavil ziadny naznak pohybu smerom k ronaldovi...cize ronaldo stratil loptu a ako normalne spadol...tiez pred prvym golom...co ma v hlave ked sam zakopne a chce po rozhodcovi faul?...este k tomu rozhodca mu to zozerie.

Man U bol jednoznacne lepsi...ale sam povedz po polcase 0-0, cakal si 6-0? na konci sa uplne rozsypali preto ste dali od 85 tie 3 goly a preto to skoncilo 6-0...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 1:43 am

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban, Giggs bol jednoznacne faulovany Smithom, ktory sa sice snazil Ryanovi loptu vypichnut,ale zobral mu lavu nohu a pritom ho zvalcoval na zem! Ziadny kontakt s loptou? Tak potom jednoznacna penalta, tak ako to potvrdili aj komentatori a hostia (Steve McManaman a Les Ferdinand) na Setanta Sport. Ronaldova "penalta"... Bol vo velkej rychlosti a Milner mu trochu toho svojho laveho stehna "venoval", aj ked Chris sa nemusel tak nesikovne mrsknut o zem. Kontakt tam bol,ale na penaltu to nebolo. Ked si zapol telku v 20 minute, uz mohlo byt 4:0,keby Rooney nepozahadzoval svoje sance. Ronaldo rad "prikrasluje" fauly na jeho osobu, na druhej strane je to najfaulovanejsi hrac Premier League druhu sezonu po sebe! Keby si to pozeral cele, povedal by si, ze Newcastle je rad, ze neodisiel s desiatkou domov! Ake 2,3:0 by sedelo? Dnes to bola rozbijacka tej chabej obrany a aj keby ten podla teba "cheating bastard" sedel na lavicke, tak dostanu 3 banany a idu domov.... Back on top, that's where we deserve to be!

jednoznacny faul smitha? giggsa nezrazil tank...oprel sa onho smith...nepovedz mi ze to bol kontakt po ktorom by mal spadnut...to snad nie. pri ronaldovi..tonebol milner ale taylor..a 1. ronaldo si dal loptu prec od nohy takze ju bral cacapa tak ci tak a za 2. taylor tam tu nohu mal ale zostal stat este pred kontaktom a nejavil ziadny naznak pohybu smerom k ronaldovi...cize ronaldo stratil loptu a ako normalne spadol...tiez pred prvym golom...co ma v hlave ked sam zakopne a chce po rozhodcovi faul?...este k tomu rozhodca mu to zozerie.

Man U bol jednoznacne lepsi...ale sam povedz po polcase 0-0, cakal si 6-0? na konci sa uplne rozsypali preto ste dali od 85 tie 3 goly a preto to skoncilo 6-0...

nezrazil ho tank ale zrazil ho Smith a to sa v 16ke nerobi! Ver tomu Cuban, ze keby to Smith urobil na polovici ihriska, rozhodca to piskne ako faul! Cakal som 2,3:0 ako som ti pisal poobede a aj ked bol polcas 0:0, bolo mi jasne,ze je iba otazkou casu kedy to tam padne. Hadam to nie je chyba United,ze sa ich super vzadu rozsypal??? Co si "pytali" - to dostali...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 1:48 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban, Giggs bol jednoznacne faulovany Smithom, ktory sa sice snazil Ryanovi loptu vypichnut,ale zobral mu lavu nohu a pritom ho zvalcoval na zem! Ziadny kontakt s loptou? Tak potom jednoznacna penalta, tak ako to potvrdili aj komentatori a hostia (Steve McManaman a Les Ferdinand) na Setanta Sport. Ronaldova "penalta"... Bol vo velkej rychlosti a Milner mu trochu toho svojho laveho stehna "venoval", aj ked Chris sa nemusel tak nesikovne mrsknut o zem. Kontakt tam bol,ale na penaltu to nebolo. Ked si zapol telku v 20 minute, uz mohlo byt 4:0,keby Rooney nepozahadzoval svoje sance. Ronaldo rad "prikrasluje" fauly na jeho osobu, na druhej strane je to najfaulovanejsi hrac Premier League druhu sezonu po sebe! Keby si to pozeral cele, povedal by si, ze Newcastle je rad, ze neodisiel s desiatkou domov! Ake 2,3:0 by sedelo? Dnes to bola rozbijacka tej chabej obrany a aj keby ten podla teba "cheating bastard" sedel na lavicke, tak dostanu 3 banany a idu domov.... Back on top, that's where we deserve to be!

jednoznacny faul smitha? giggsa nezrazil tank...oprel sa onho smith...nepovedz mi ze to bol kontakt po ktorom by mal spadnut...to snad nie. pri ronaldovi..tonebol milner ale taylor..a 1. ronaldo si dal loptu prec od nohy takze ju bral cacapa tak ci tak a za 2. taylor tam tu nohu mal ale zostal stat este pred kontaktom a nejavil ziadny naznak pohybu smerom k ronaldovi...cize ronaldo stratil loptu a ako normalne spadol...tiez pred prvym golom...co ma v hlave ked sam zakopne a chce po rozhodcovi faul?...este k tomu rozhodca mu to zozerie.

Man U bol jednoznacne lepsi...ale sam povedz po polcase 0-0, cakal si 6-0? na konci sa uplne rozsypali preto ste dali od 85 tie 3 goly a preto to skoncilo 6-0...

nezrazil ho tank ale zrazil ho Smith a to sa v 16ke nerobi! Ver tomu Cuban, ze keby to Smith urobil na polovici ihriska, rozhodca to piskne ako faul! Cakal som 2,3:0 ako som ti pisal poobede a aj ked bol polcas 0:0, bolo mi jasne,ze je iba otazkou casu kedy to tam padne. Hadam to nie je chyba United,ze sa ich super vzadu rozsypal??? Co si "pytali" - to dostali...

no ano samozrejme...ale je to dost krute...skoda ze som to nevidel cele...hodnotilo by sa mi lepsie...lebo akurat vtedy co som nevidel sa asi zlomil match.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 2:23 am

nemozes hodnotit zapas ak si z neho videl 30 minut. Pozri si zajtra zaznam a potom mi tu napis. Inak v zapasoch tychto dvoch muzstiev je vzdy postarane o vela golov. Nie je tomu az tak davno, ked im dal United doma 6:2 a v odvete si prisli do Newcastle po vitazstvo 3:5. Na druhej strane v oktobri 96 (myslim) im dal Newcastle doma nakladacku 5:0. To len tak na okraj...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 2:37 am

tak videl som asi polku...a zhodnotil som to co som videl...jednoducho mi doma nedovolia pozerat stale futbal :-) tak pisem aspon to co som videl
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 3:42 pm

cuban napísal:
tak videl som asi polku...a zhodnotil som to co som videl...jednoducho mi doma nedovolia pozerat stale futbal :-) tak pisem aspon to co som videl

sorry, netusil som, ze si doma takto "obmedzeny", asi zabudam na tvoj vek Very Happy vsak ak si pozries cely zaznam, urcite sa budes moct lepsie vyjadrit. trochu ma prekvapuje, ze fandovia Chelsea a Arsenalu sa nevyjadrili k vcerajsim zapasom ich tymov v jednotlivych topic-och, vsak na to tie topic-i sluzia. ci nie??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 3:53 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
tak videl som asi polku...a zhodnotil som to co som videl...jednoducho mi doma nedovolia pozerat stale futbal :-) tak pisem aspon to co som videl

sorry, netusil som, ze si doma takto "obmedzeny", asi zabudam na tvoj vek Very Happy vsak ak si pozries cely zaznam, urcite sa budes moct lepsie vyjadrit. trochu ma prekvapuje, ze fandovia Chelsea a Arsenalu sa nevyjadrili k vcerajsim zapasom ich tymov v jednotlivych topic-och, vsak na to tie topic-i sluzia. ci nie??

no mam 19 som skoro dospely :-) ale ked byvam s rodicmi nemozem celu sobotu pozerat futbal...dost im to uz lezie na nervy...aj bratom...som rad ze zatial maju aspon zapasy arsenalu absolutnu prioritu :-)

prave ze nie...aspon ja som to povodne myslel tak..ze tu sa budu riesti zapasy, hraci mesiaca, tabulka a podobne a v danom topicu tymu sa bude diskutovat o situacii v tyme, novinkach, zraneniach ze kazdy fanusik bude poskytovat urcity servis o svojom tyme...

btw: co hovorite na moj novy sig? troska velky ak vam vadi skrolovanie dam ho prec...ale vcera som to nasiel na nete a nemohol som odolat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 4:08 pm

ten podpis je super lol!
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... EmptyNe január 13, 2008 5:59 pm

v Birminghame sa oslavovalo bolo veselo v PL dnes zamakali oba kluby...AV nebolo co riesit3:1 pohodicka hrali sme to co sme potrebovali...pivo tieklo potokom...dalsi zapas bez prehry...UEFA to isti!!

a modry...noo ukopali remizku noo asi im to v boji o zachranu pomoze...manchester neni co riesit aspon podla vysledku a asi maju titul doma...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 1 z 40Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: