world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 9:25 pm

Tarzan napísal:
v Birminghame sa oslavovalo bolo veselo v PL dnes zamakali oba kluby...AV nebolo co riesit3:1 pohodicka hrali sme to co sme potrebovali...pivo tieklo potokom...dalsi zapas bez prehry...UEFA to isti!!

a modry...noo ukopali remizku noo asi im to v boji o zachranu pomoze...manchester neni co riesit aspon podla vysledku a asi maju titul doma...

titul doma? nechces si zmenit nick na nostradamus? boze ako mozes nieco take povedat...este sa moze stat hocico...tipoval by si man u prehrat v boltone a west hame? alebo arsenal na middlesborough alebo doma s birminghamom?

ak maju asi titul doma..tak im ho dajme skoncime tento rocnik a zacnime odznova nie????
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 10:51 pm

A nezabudajte, casto sa stava kde sa dvaja biju-treti vitazi. Tym tretim moze byt kludne Chelsea
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 11:22 pm

Canary napísal:
A nezabudajte, casto sa stava kde sa dvaja biju-treti vitazi. Tym tretim moze byt kludne Chelsea

co sa tejto temy tyka, za jedinu vyhodu Chelsea pokladam to, ze vsetky odvety s muzstvami z Big 4 sa hraju na Stamford Bridge. mam ale maleho "tusaka"... Utd budu prvi, kto im prerusi tu vynikajucu domacu seriu bez prehry. Oni su na to "odbornici", ze Cuban?? Razz Tak ako si Arsenal drzal 49 zapasov bez prehry az kym neprisiel na Old Trafford...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 11:36 pm

avs.roy napísal:
Canary napísal:
A nezabudajte, casto sa stava kde sa dvaja biju-treti vitazi. Tym tretim moze byt kludne Chelsea

co sa tejto temy tyka, za jedinu vyhodu Chelsea pokladam to, ze vsetky odvety s muzstvami z Big 4 sa hraju na Stamford Bridge. mam ale maleho "tusaka"... Utd budu prvi, kto im prerusi tu vynikajucu domacu seriu bez prehry. Oni su na to "odbornici", ze Cuban?? Razz Tak ako si Arsenal drzal 49 zapasov bez prehry az kym neprisiel na Old Trafford...

Myslim si ze Man utd to urcite nebude..Smile s tymi maximalne doma remizuju alebo vyhraju..vidim to bud na arsenal alebo nejaky slabsi tym..Smile Nie tym z Big 4
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 11:49 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
v Birminghame sa oslavovalo bolo veselo v PL dnes zamakali oba kluby...AV nebolo co riesit3:1 pohodicka hrali sme to co sme potrebovali...pivo tieklo potokom...dalsi zapas bez prehry...UEFA to isti!!

a modry...noo ukopali remizku noo asi im to v boji o zachranu pomoze...manchester neni co riesit aspon podla vysledku a asi maju titul doma...

titul doma? nechces si zmenit nick na nostradamus? boze ako mozes nieco take povedat...este sa moze stat hocico...tipoval by si man u prehrat v boltone a west hame? alebo arsenal na middlesborough alebo doma s birminghamom?

ak maju asi titul doma..tak im ho dajme skoncime tento rocnik a zacnime odznova nie????

nostradamus neee...mozno merlyn to je lepsie...ja som to vedel...cital som to na staroegyptskych zvytkoch zo 4. dynastie, ktore boli najdene v dolnom egypte na starom pohrebisku velknazov Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 2:22 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
v Birminghame sa oslavovalo bolo veselo v PL dnes zamakali oba kluby...AV nebolo co riesit3:1 pohodicka hrali sme to co sme potrebovali...pivo tieklo potokom...dalsi zapas bez prehry...UEFA to isti!!

a modry...noo ukopali remizku noo asi im to v boji o zachranu pomoze...manchester neni co riesit aspon podla vysledku a asi maju titul doma...

titul doma? nechces si zmenit nick na nostradamus? boze ako mozes nieco take povedat...este sa moze stat hocico...tipoval by si man u prehrat v boltone a west hame? alebo arsenal na middlesborough alebo doma s birminghamom?

ak maju asi titul doma..tak im ho dajme skoncime tento rocnik a zacnime odznova nie????

nostradamus neee...mozno merlyn to je lepsie...ja som to vedel...cital som to na staroegyptskych zvytkoch zo 4. dynastie, ktore boli najdene v dolnom egypte na starom pohrebisku velknazov Wink

po tvojom prvom poste som myslel ze uz vacsiu blbost nevymyslis...ako strasne som sa mylil...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 5:25 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
v Birminghame sa oslavovalo bolo veselo v PL dnes zamakali oba kluby...AV nebolo co riesit3:1 pohodicka hrali sme to co sme potrebovali...pivo tieklo potokom...dalsi zapas bez prehry...UEFA to isti!!

a modry...noo ukopali remizku noo asi im to v boji o zachranu pomoze...manchester neni co riesit aspon podla vysledku a asi maju titul doma...

titul doma? nechces si zmenit nick na nostradamus? boze ako mozes nieco take povedat...este sa moze stat hocico...tipoval by si man u prehrat v boltone a west hame? alebo arsenal na middlesborough alebo doma s birminghamom?

ak maju asi titul doma..tak im ho dajme skoncime tento rocnik a zacnime odznova nie????

nostradamus neee...mozno merlyn to je lepsie...ja som to vedel...cital som to na staroegyptskych zvytkoch zo 4. dynastie, ktore boli najdene v dolnom egypte na starom pohrebisku velknazov Wink

po tvojom prvom poste som myslel ze uz vacsiu blbost nevymyslis...ako strasne som sa mylil...


inak s ten titul to bol moj skromny dedinsky nazor...inak po tom nostradamovi si si to zasluzil...a trosku som odlahcil atmosferu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 8:40 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
v Birminghame sa oslavovalo bolo veselo v PL dnes zamakali oba kluby...AV nebolo co riesit3:1 pohodicka hrali sme to co sme potrebovali...pivo tieklo potokom...dalsi zapas bez prehry...UEFA to isti!!

a modry...noo ukopali remizku noo asi im to v boji o zachranu pomoze...manchester neni co riesit aspon podla vysledku a asi maju titul doma...

titul doma? nechces si zmenit nick na nostradamus? boze ako mozes nieco take povedat...este sa moze stat hocico...tipoval by si man u prehrat v boltone a west hame? alebo arsenal na middlesborough alebo doma s birminghamom?

ak maju asi titul doma..tak im ho dajme skoncime tento rocnik a zacnime odznova nie????

nostradamus neee...mozno merlyn to je lepsie...ja som to vedel...cital som to na staroegyptskych zvytkoch zo 4. dynastie, ktore boli najdene v dolnom egypte na starom pohrebisku velknazov Wink

po tvojom prvom poste som myslel ze uz vacsiu blbost nevymyslis...ako strasne som sa mylil...


inak s ten titul to bol moj skromny dedinsky nazor...inak po tom nostradamovi si si to zasluzil...a trosku som odlahcil atmosferu...

aj ty si si toho nostradama zasluzil...prave za ten "skromny dedinsky nazor" - je polka sezony...man u vedie o skore...a ty tresnes ze maju titul doma??? reagoval som iba na toto
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 8:52 pm

Kedze tu nie je topic Liverpool postnem to sem...Agger sa opat zranil...ma ten isty problem a vyzera to tak ze bude este chvilu mimo...to by mohlo znamenat ze cez vikend uvidime Martina v akcii...mozno v zakladnej zostave...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 9:09 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
v Birminghame sa oslavovalo bolo veselo v PL dnes zamakali oba kluby...AV nebolo co riesit3:1 pohodicka hrali sme to co sme potrebovali...pivo tieklo potokom...dalsi zapas bez prehry...UEFA to isti!!

a modry...noo ukopali remizku noo asi im to v boji o zachranu pomoze...manchester neni co riesit aspon podla vysledku a asi maju titul doma...

titul doma? nechces si zmenit nick na nostradamus? boze ako mozes nieco take povedat...este sa moze stat hocico...tipoval by si man u prehrat v boltone a west hame? alebo arsenal na middlesborough alebo doma s birminghamom?

ak maju asi titul doma..tak im ho dajme skoncime tento rocnik a zacnime odznova nie????

nostradamus neee...mozno merlyn to je lepsie...ja som to vedel...cital som to na staroegyptskych zvytkoch zo 4. dynastie, ktore boli najdene v dolnom egypte na starom pohrebisku velknazov Wink

po tvojom prvom poste som myslel ze uz vacsiu blbost nevymyslis...ako strasne som sa mylil...



inak s ten titul to bol moj skromny dedinsky nazor...inak po tom nostradamovi si si to zasluzil...a trosku som odlahcil atmosferu...

aj ty si si toho nostradama zasluzil...prave za ten "skromny dedinsky nazor" - je polka sezony...man u vedie o skore...a ty tresnes ze maju titul doma??? reagoval som iba na toto



chlape si na ten arsenal nejaky upjaty...pri tom ani neni si londyncan (co je asi dobre lebo inak by s tebou nebola rozumna rec)...relax...a keby som aj trepol ze derby sa zachrani tak co??

a arsenal nejak straca paru...najprv zapas s burnley potom tottenham a teraz b´ham...a trosku sa skludni je to iba futbal... tongue
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 9:25 pm

je to moj oblubeny klub ako tvoj AW alebo man U pre avs.roya...zase preco by som mal byt upjaty...neslo len o arsenal...titul este moze vyhrat aj chelsea...mozno este aj liverpool...islo o to ze nic nie je ani z daleka rozhodnute...

je pravda ze nie sme v optimalne forme ale stale sa nic nedeje....v FA ideme dalej, v CC stale sanca, no a ten Birmingham...sa nemal jednoducho stat...ale stalo sa...treba sa sustredit na najblizsie zapasy...ziadny tym ti neodohra sezonu bez prehry...teda vlastne arsenalu sa to uz podarilo...ale jednoducho kazdy si moze vybrat slabsiu chvilku

neboj sa viem ze to je futbal...a som uplne kludny... :-)
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 10:46 pm

chlape a co ja s mojou Aston Villou??? hmmm??? Crying or Very sad takto na mna zabudnut Crying or Very sad a teraz mame uz aj na LM...39 bodikov len horsie skore
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 14, 2008 10:55 pm

Tarzan napísal:
chlape a co ja s mojou Aston Villou??? hmmm??? Crying or Very sad takto na mna zabudnut Crying or Very sad a teraz mame uz aj na LM...39 bodikov len horsie skore

No Tarzan, Villa slape, tak to ma byt, dali ste Reading, my ich dame (dufam!!!) v sobotu. Nezabudaj, ze LFC ma este zapas k dobru s Hammers a prave na Anfield si v sobotu pride zahrat tvoj klub, takze 6 bodovy zapas. Arsenal ide na juh Londona na Craven Cottage a Chelsea ide do modrej polovicky Birminghamu, takze mate asi najtazsi zapas resp. LFC ma najtazsi zapas Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 12:32 am

dufam ze AV bude pokracovat vo svojich vykonoch a L´pool tiez Very Happy...problem moze byt torresova rychlos na nasu nie zrovna najrychlejsiu obranu ale zas aj l´pool nebude mat zohranu obranu a carew s agbonlahorom su vo fajnovej forme...X2
na modry suboj v b´hame sa velmi pripravuju kolegovia ze chcu konecne ukazat ze kto je TRUE modry Very Happy (najskor sa ozeru a skoncia ako proti AV v cele predbezneho zadrzania Very Happy) a ten skot spravil z city celkom schopne muzstvo ale na Chelsea by este nemalo mat...2
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptySo január 19, 2008 3:51 am

Takze opat tu mame vikend a jeho neodmyslitelnu sucast Premier league, tento krat 23. kolo

19.01.2008 1-1 Blackburn Rovers - Middlesbrough FC
19.01.2008 0-1 Birmingham City - Chelsea FC
19.01.2008 0-3 Fulham FC - Arsenal FC
19.01.2008 0-2 Reading - Manchester United
19.01.2008 3-1 Portsmouth FC - Derby County
19.01.2008 2-0 Tottenham Hotspur - Sunderland AFC
19.01.2008 18:15 Newcastle United - Bolton Wanderers
20.01.2008 14:30 Wigan Athletic - Everton FC
20.01.2008 17:00 Manchester City - West Ham United
21.01.2008 21:00 Liverpool FC - Aston Villa

Slager kola v pondelok na Anfield road mozno uz aj s Martinom Skrtelom...rovnako som zvedavy na vykon Magpies. Okrem L´poolu ma big 4 pomerne lahsich superov(i ked aj v minulom kole sme sa presvedcili o tom ze nemozno nikoho podcenit), pozornost puta londynske derby Fulham - Arsenal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptySo január 19, 2008 11:42 pm

arsenal si dnes pripisal pohodove vitazstvo, o to vsak dolezitejsie vzhladom na minule kolo. Konecne sa na to dalo aj pozerat dokonca viac nez to...arsenal totiz od prveho polcasu proti Astonke prakticky nehral ten typicky natlakovy futbal pre ktory arsenal vsetci milujeme...dnes to sice este nebolo uplne na 100 %, ale uz to bolo skoro ono. Z hracov ma nesklamal nikto...max tak Hleb..neodohral zly zapas ale ma naviac...aj ten sa vsak po zraneni dostava pomaly do obvyklej formy..rovnako aj Fabregas. Najlepsi hraci boli Ade, Rosa a Clichy a Sagna...ako bol to fulham...ale ked tak nad tym rozmyslam tak arsenal ma asi najlepsich krajnych obrancov v lige.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 1:45 am

No tymi obrancami by som si nebol taky isty..Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 1:01 pm

lampard napísal:
No tymi obrancami by som si nebol taky isty..Smile

no skus dat kto su podla teba najlepsi krajni obrancovia
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 1:40 pm

Najlepsi su Bridge a Belletti Wink Lenze ten kokot Grant nechava hravat asi toho najhorsieho laveho beka v Anglicku...Samozrejme je rec o tom kokotovi Cashley Coleovi..Bridge je asi najlepsi lavy bek na ostrovoch..Len by mal hravat pravidelne a ne nechavat tam toho...

Sory za vyrazy ale Cashleyho neznasam.. Inak ked vidim Sagnou uces vzdy sa zasmejem lol!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 2:14 pm

lampard napísal:
Najlepsi su Bridge a Belletti Wink Lenze ten kokot Grant nechava hravat asi toho najhorsieho laveho beka v Anglicku...Samozrejme je rec o tom kokotovi Cashley Coleovi..Bridge je asi najlepsi lavy bek na ostrovoch..Len by mal hravat pravidelne a ne nechavat tam toho...

Sory za vyrazy ale Cashleyho neznasam.. Inak ked vidim Sagnou uces vzdy sa zasmejem lol!

Lampard toto forum vzniklo aj preto, aby sme sa tu vyvarovali nadavok a vulgarizmov! Tu nie si na sport.sk! Ale k teme: Wayne Bridge je dost kvalitny lavy bek a aj ked ma sebe dres, ktory by som najradsej oplul, ako hraca si ho cenim. U neho je ale jeden problem a to tento: Dosiahol svoje maximum, vykonnostne sa uz nezlepsi, jednoducho na viac uz nema. Sledujem ho dlho, a ak sa v jeho vykonoch nieco posuva, tak to je len smerom nadol. Nahor to uz stagnuje. Kvalitny hrac ale nedaval by som ho na spicku pomysleneho rebricku kvality lavych bekov. "Bitku" o 1.miesto by som videl medzi Gaelom Clichym a Patriceom Evrom. Inak mne osobne sa paci aj Nicky Shorey z Readingu. Belletti?? R U kiddin' me?? Najlepsi pravy bek svojho casu bol William Gallas, konkuroval mu Gary Neville (ked mal svoj den). Momentalne to vidim asi na toho Sagnu a dost nedoceneneho Pascala Chimbondu zo Spurs. Moj nazor...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 2:34 pm

avs.roy napísal:
lampard napísal:
Najlepsi su Bridge a Belletti Wink Lenze ten kokot Grant nechava hravat asi toho najhorsieho laveho beka v Anglicku...Samozrejme je rec o tom kokotovi Cashley Coleovi..Bridge je asi najlepsi lavy bek na ostrovoch..Len by mal hravat pravidelne a ne nechavat tam toho...

Sory za vyrazy ale Cashleyho neznasam.. Inak ked vidim Sagnou uces vzdy sa zasmejem lol!

Lampard toto forum vzniklo aj preto, aby sme sa tu vyvarovali nadavok a vulgarizmov! Tu nie si na sport.sk! Ale k teme: Wayne Bridge je dost kvalitny lavy bek a aj ked ma sebe dres, ktory by som najradsej oplul, ako hraca si ho cenim. U neho je ale jeden problem a to tento: Dosiahol svoje maximum, vykonnostne sa uz nezlepsi, jednoducho na viac uz nema. Sledujem ho dlho, a ak sa v jeho vykonoch nieco posuva, tak to je len smerom nadol. Nahor to uz stagnuje. Kvalitny hrac ale nedaval by som ho na spicku pomysleneho rebricku kvality lavych bekov. "Bitku" o 1.miesto by som videl medzi Gaelom Clichym a Patriceom Evrom. Inak mne osobne sa paci aj Nicky Shorey z Readingu. Belletti?? R U kiddin' me?? Najlepsi pravy bek svojho casu bol William Gallas, konkuroval mu Gary Neville (ked mal svoj den). Momentalne to vidim asi na toho Sagnu a dost nedoceneneho Pascala Chimbondu zo Spurs. Moj nazor...

Ja viem...Mal som sa zdrzat vulgarizmov ale vazne ho neznasam a co sa toho tyka urcite je horsi ako Bridge..Na Bridgeovi sa mi paci ze vie potiahnut loptu dopredu a vie krasne odcentrovat co Cashley nedokaze..Smile Este raz PREPACTE
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 2:43 pm

avs.roy napísal:
lampard napísal:
Najlepsi su Bridge a Belletti Wink Lenze ten kokot Grant nechava hravat asi toho najhorsieho laveho beka v Anglicku...Samozrejme je rec o tom kokotovi Cashley Coleovi..Bridge je asi najlepsi lavy bek na ostrovoch..Len by mal hravat pravidelne a ne nechavat tam toho...

Sory za vyrazy ale Cashleyho neznasam.. Inak ked vidim Sagnou uces vzdy sa zasmejem lol!

Lampard toto forum vzniklo aj preto, aby sme sa tu vyvarovali nadavok a vulgarizmov! Tu nie si na sport.sk! Ale k teme: Wayne Bridge je dost kvalitny lavy bek a aj ked ma sebe dres, ktory by som najradsej oplul, ako hraca si ho cenim. U neho je ale jeden problem a to tento: Dosiahol svoje maximum, vykonnostne sa uz nezlepsi, jednoducho na viac uz nema. Sledujem ho dlho, a ak sa v jeho vykonoch nieco posuva, tak to je len smerom nadol. Nahor to uz stagnuje. Kvalitny hrac ale nedaval by som ho na spicku pomysleneho rebricku kvality lavych bekov. "Bitku" o 1.miesto by som videl medzi Gaelom Clichym a Patriceom Evrom. Inak mne osobne sa paci aj Nicky Shorey z Readingu. Belletti?? R U kiddin' me?? Najlepsi pravy bek svojho casu bol William Gallas, konkuroval mu Gary Neville (ked mal svoj den). Momentalne to vidim asi na toho Sagnu a dost nedoceneneho Pascala Chimbondu zo Spurs. Moj nazor...

lampard: avs.roy ma uplnu pravdu...cashley je magor a ja ho logicky tiez neznasam ale tykychto vyrazov sa prosim zdrz. A nechapme ako mozes hovorit takto o manazerovi tvojho tymu...ja by som tak Wengerovi urcite nepovedal...urcite ani avs.roy Fergiemu....

avs.roy - len taka poznamka...ked uz sem tam v anglictine tak aspon bez text language, niekto by tomu nemusel rozumiet :-)

no a k tym hracom - left back - teda asi aj Patrice...ale skuste si pozriet ten zapas s Fulhamom...to bolo nieco uzasne no a right back - podla mna urcite Bacary - Chimbonda mozno ale urcite nie momentalne...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 2:47 pm

Ja viem uz som sa raz ospravedlnil...
Návrat hore Goto down
monky




Počet príspevkov : 3
Registration date : 21.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: liverpool-aston villa   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 21, 2008 2:21 pm

zdravim odbornikov na FA, neviete v akych zostavach budu dnes hrat proti sebe liverpool a aston villa? myslim, ze the reds by uz mohli nieco zahrat, villania neprehrali poslednych 6 zapasov. na nete pisali, ze skrtel by uz mal byt na supiske... pomozte mi, pls.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 EmptyPo január 21, 2008 2:29 pm

monky napísal:
zdravim odbornikov na FA, neviete v akych zostavach budu dnes hrat proti sebe liverpool a aston villa? myslim, ze the reds by uz mohli nieco zahrat, villania neprehrali poslednych 6 zapasov. na nete pisali, ze skrtel by uz mal byt na supiske... pomozte mi, pls.

Reina - Finnan, Škrtel, Caragher, Riise - Benayoun, Gerard, Xabi Alonso, Pennant - Kuyt, Torres

Carson - Mellberg, Laursen, Davies, Bouma - Gardner, Petrov, Young, Barry - Agbonlahor, Carew

neviem o zraneniach...no a skrtel podla mna v zaklade
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 2 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: