world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 All Star

Goto down 
+5
jarci
samo
cuban
Antonio
Sigi
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyUt január 08, 2008 8:17 pm

avs.roy napísal:
jarci napísal:
pekná jedenástka...mne tam len vadí scholes...ale je pravda, že ho takmer všetci ospevujú, ale proste mi do all-stars nepasuje, ale ako si napísal, dá sa nájsť aj ľahšia téma na písanie Smile

Jarci... Kazdy, kto sa vyzna a sleduje futbal aspon poslednych 10 rokov, ti povie, ze Paul Scholes je jeden z najlepsich defenzivnych zaloznikov, akych tato hra kedy mala! Ok, uz ma 33, zranenia uz prichadzaju castejsie, ako kedysi, ale na tohoto nenapadneho a ticheho chalana si ani nahodou nedam dopustit. S reprezentacnou karierou skoncil po Euro 2004. Brian Berwick (sef FA), Sven Goran Ericksson, Steve McCLaren, Alan Shearer, Gary Lineker ako aj vsetci hraci aktualneho kadru anglickej reprezentacie mu napisali velmi dlhy list, aby si to cele rozmyslel a aby sa vratil pomoct svojej krajine. Co myslis preco prave tyto ludia ho oslovili?? Anglicko nemalo a pochybujem ze niekedy bude mat takeho typoveho hraca, akym "bol" Paul Scholes! Chalan s uzasnou technikou,stabilitou,na milimeter presnou prihravkou alebo dlhym pasom, jeho pravacka = kanon, a je to neuveritelny bojovnik,ktory vie uzasne citat hru. Pri ucasti Roya Keana mal Scholes v ManU vacsiu volnost a viac priestoru na to, aby ukazal,ze je "play-maker". Po odchode Keana, ma ulohy trochu ine. Ok, ty mas svoj nazor, ale u mna je Paul Scholes absolutna "top-class"! Pozor, a vobec nie kvoli tomu,ze hra v time, ktoremu fandim!

Vies ale tvorime all star tim sucasnosti a aj podla mna Paul Scholes uz na to jednoducho nema.Par rokov dozadu by som ho tam dal aj ja ale teraz uz nie.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyUt január 08, 2008 11:28 pm

Sigi napísal:
avs.roy napísal:
jarci napísal:
pekná jedenástka...mne tam len vadí scholes...ale je pravda, že ho takmer všetci ospevujú, ale proste mi do all-stars nepasuje, ale ako si napísal, dá sa nájsť aj ľahšia téma na písanie Smile

Jarci... Kazdy, kto sa vyzna a sleduje futbal aspon poslednych 10 rokov, ti povie, ze Paul Scholes je jeden z najlepsich defenzivnych zaloznikov, akych tato hra kedy mala! Ok, uz ma 33, zranenia uz prichadzaju castejsie, ako kedysi, ale na tohoto nenapadneho a ticheho chalana si ani nahodou nedam dopustit. S reprezentacnou karierou skoncil po Euro 2004. Brian Berwick (sef FA), Sven Goran Ericksson, Steve McCLaren, Alan Shearer, Gary Lineker ako aj vsetci hraci aktualneho kadru anglickej reprezentacie mu napisali velmi dlhy list, aby si to cele rozmyslel a aby sa vratil pomoct svojej krajine. Co myslis preco prave tyto ludia ho oslovili?? Anglicko nemalo a pochybujem ze niekedy bude mat takeho typoveho hraca, akym "bol" Paul Scholes! Chalan s uzasnou technikou,stabilitou,na milimeter presnou prihravkou alebo dlhym pasom, jeho pravacka = kanon, a je to neuveritelny bojovnik,ktory vie uzasne citat hru. Pri ucasti Roya Keana mal Scholes v ManU vacsiu volnost a viac priestoru na to, aby ukazal,ze je "play-maker". Po odchode Keana, ma ulohy trochu ine. Ok, ty mas svoj nazor, ale u mna je Paul Scholes absolutna "top-class"! Pozor, a vobec nie kvoli tomu,ze hra v time, ktoremu fandim!

Vies ale tvorime all star tim sucasnosti a aj podla mna Paul Scholes uz na to jednoducho nema.Par rokov dozadu by som ho tam dal aj ja ale teraz uz nie.

Pokial je Scholes stale aktivnym hracom, u mna do all stars 11 bude patrit vzdy. No napis mi lepsich rovnako typovych hracov na jeho poste, ktori maju take skusenosti, taky prehlad o hre a ktori robia tak vela pre muzstvo, ako robi Paul. Som zvedavy, kolkych nazbieras...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 12:43 am

brana: Gordon (sunderland) (reina)
obrana: richards (man city) nesta (ACM) terry (chelsea) sagna (arsenal) (marcelo real)
zaloha: young (AV) (ronaldo) gattuso (ACM) (Tymoschuk v buducnosti reo-coker) sneider (real) (barry) robinho (real) (giggs)
utok: drogba (chelsea) totti (ASR) (raul klose alebo agbonlahor)

V brane je jasny Gordon aj ked je Sunderland nizko tento brankar im vela krat zachranil body a ked nechyta tak to so Sunderlandom aj tak vyzera...a dalsie plus ze na neho ide za zapas plno striel a chyta spolahlivo...a Cech?? no na neho ide za zapas zopar striel a v poslednom case neviem neviem

Obrana Richards neni o com je rychly tvrdy a vie aj hlavickovat....Nesta to je pan stoper elegan akych je uz malo vie hrat inteligentne a odoberat loptu cisto...Terry je zas ten tvrdak v obrane vo vzduchu super taktiez vodca neni o com...Sagna je rychly a vie potiahnut loptu do utoku taktiez marcelo ten je este navyse mlady a hra v sledovanejsom muzstve a hra dost stabilne

Zaloha Young je rychly zdravo drzy a ma super centre a vie aj podrzat loptu alebo ronaldo len ten sa mi moc nepaci je strasny simulant ale asi je teraz naj ale u mna ne...u mna je to young....defenzivny zaloznik tu neni o com Gattuso ten by dokazal odbehat aj 3 zapasy a navyse co pokazi to si vybojuje spat, tiez by sa sem hodil Tymoschuk tiez maka pre muzstvo a navyse vie aj dobre prihravat...Reo-coker tak to je hrac proti kt. by nechcel hrat nikto neuveritelna vydrz tvrdost vie zobrat loptu a potom ju rozohrat hviezda Man City elano si pri nom ani nepipol do buducna nastupca gattusa...Ofenzivny zaloznik tam teraz Sneider nema konkurenciu paradny tvorca hry rychly super kopacia technika...Barry je skor trosku defenzivnejsi a pomalsi ale tiez tvorca hry super kopacia technika...Lavy kraj to je jasny Robinho v poslednom case sa rozohral do fantastickej formy...Giggs je legenda rychly a vie zacentrovat aj zamakat dozadu ked treba...

Utok Drogba je pan hrac ma vsetko co potrebuje spravny utocnik je rychly vie hlavickovat a aj zakoncit a Totti to je futbalovy genius nooo on je skor podhrotovy hrac super prihravky kopacia technika a zakoncenie...druhy utok Klose tiez hlavickar a skvely zakoncovatel a Raul ten ma protekciu Very Happy ...Agbonlahor tak toto je nastupujuca generacia bleskurychly hra s neuveritelnym nasadenim vie zakoncit a ziadna lopta nie je pre neho stratena
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 12:57 pm

avs.roy, veď ja som nepísal, že je zlý alebo také čosi a aj som písal, že je to ťažké posúdiť...ale chcel si dať aj iných hráčov jemu rovných - u mňa gattuso a davids - jednoducho sa mu vyrovnajú, čo sa týka postu defenzívneho záložníka Smile a ja futbal sledujem, ale písal som veľa krát tu, že mám len stv, joj, markízu a ta3 takže jednotlivé zápasy nevidím a teda si dopomáham médiami a to čo vidím na šampionátoch a lige majstrov...taktiž nevravím, že som odborník, ale človek nemusí vidieť každý zápas, aby vedel kto je naozaj kvalitný hráč Smile a choles ním je, ale ako som písal, sú taký ako on a sú aj lepší, ktorý patria viac do all-stars.opäť však prízvukujem - je to ťažké zhodnotiť a scholes je vynikajúci hráč.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 1:01 pm

avs.roy napísal:
Sigi napísal:
avs.roy napísal:
jarci napísal:
pekná jedenástka...mne tam len vadí scholes...ale je pravda, že ho takmer všetci ospevujú, ale proste mi do all-stars nepasuje, ale ako si napísal, dá sa nájsť aj ľahšia téma na písanie Smile

Jarci... Kazdy, kto sa vyzna a sleduje futbal aspon poslednych 10 rokov, ti povie, ze Paul Scholes je jeden z najlepsich defenzivnych zaloznikov, akych tato hra kedy mala! Ok, uz ma 33, zranenia uz prichadzaju castejsie, ako kedysi, ale na tohoto nenapadneho a ticheho chalana si ani nahodou nedam dopustit. S reprezentacnou karierou skoncil po Euro 2004. Brian Berwick (sef FA), Sven Goran Ericksson, Steve McCLaren, Alan Shearer, Gary Lineker ako aj vsetci hraci aktualneho kadru anglickej reprezentacie mu napisali velmi dlhy list, aby si to cele rozmyslel a aby sa vratil pomoct svojej krajine. Co myslis preco prave tyto ludia ho oslovili?? Anglicko nemalo a pochybujem ze niekedy bude mat takeho typoveho hraca, akym "bol" Paul Scholes! Chalan s uzasnou technikou,stabilitou,na milimeter presnou prihravkou alebo dlhym pasom, jeho pravacka = kanon, a je to neuveritelny bojovnik,ktory vie uzasne citat hru. Pri ucasti Roya Keana mal Scholes v ManU vacsiu volnost a viac priestoru na to, aby ukazal,ze je "play-maker". Po odchode Keana, ma ulohy trochu ine. Ok, ty mas svoj nazor, ale u mna je Paul Scholes absolutna "top-class"! Pozor, a vobec nie kvoli tomu,ze hra v time, ktoremu fandim!

Vies ale tvorime all star tim sucasnosti a aj podla mna Paul Scholes uz na to jednoducho nema.Par rokov dozadu by som ho tam dal aj ja ale teraz uz nie.

Pokial je Scholes stale aktivnym hracom, u mna do all stars 11 bude patrit vzdy. No napis mi lepsich rovnako typovych hracov na jeho poste, ktori maju take skusenosti, taky prehlad o hre a ktori robia tak vela pre muzstvo, ako robi Paul. Som zvedavy, kolkych nazbieras...

Paddy Vieira, Gattuso, Makelele - teraz uz vsak nie...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 3:36 pm

Gattuso este hej ten zdaleka este nekonci
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 4:29 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Sigi napísal:
avs.roy napísal:
jarci napísal:
pekná jedenástka...mne tam len vadí scholes...ale je pravda, že ho takmer všetci ospevujú, ale proste mi do all-stars nepasuje, ale ako si napísal, dá sa nájsť aj ľahšia téma na písanie Smile

Jarci... Kazdy, kto sa vyzna a sleduje futbal aspon poslednych 10 rokov, ti povie, ze Paul Scholes je jeden z najlepsich defenzivnych zaloznikov, akych tato hra kedy mala! Ok, uz ma 33, zranenia uz prichadzaju castejsie, ako kedysi, ale na tohoto nenapadneho a ticheho chalana si ani nahodou nedam dopustit. S reprezentacnou karierou skoncil po Euro 2004. Brian Berwick (sef FA), Sven Goran Ericksson, Steve McCLaren, Alan Shearer, Gary Lineker ako aj vsetci hraci aktualneho kadru anglickej reprezentacie mu napisali velmi dlhy list, aby si to cele rozmyslel a aby sa vratil pomoct svojej krajine. Co myslis preco prave tyto ludia ho oslovili?? Anglicko nemalo a pochybujem ze niekedy bude mat takeho typoveho hraca, akym "bol" Paul Scholes! Chalan s uzasnou technikou,stabilitou,na milimeter presnou prihravkou alebo dlhym pasom, jeho pravacka = kanon, a je to neuveritelny bojovnik,ktory vie uzasne citat hru. Pri ucasti Roya Keana mal Scholes v ManU vacsiu volnost a viac priestoru na to, aby ukazal,ze je "play-maker". Po odchode Keana, ma ulohy trochu ine. Ok, ty mas svoj nazor, ale u mna je Paul Scholes absolutna "top-class"! Pozor, a vobec nie kvoli tomu,ze hra v time, ktoremu fandim!

Vies ale tvorime all star tim sucasnosti a aj podla mna Paul Scholes uz na to jednoducho nema.Par rokov dozadu by som ho tam dal aj ja ale teraz uz nie.

Pokial je Scholes stale aktivnym hracom, u mna do all stars 11 bude patrit vzdy. No napis mi lepsich rovnako typovych hracov na jeho poste, ktori maju take skusenosti, taky prehlad o hre a ktori robia tak vela pre muzstvo, ako robi Paul. Som zvedavy, kolkych nazbieras...

Paddy Vieira, Gattuso, Makelele - teraz uz vsak nie...

S cubanom suhlasim co sa tyka Vieiru a Gattusa a pridavam Pirla.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 5:21 pm

áno, pirlo tiež...proste môj názor nemením, scholes je super hráč, ale je pár ako on, ak nie lepších a do toho môjho all-star by som ho nedal...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 9:04 pm

Tarzan napísal:
Gattuso este hej ten zdaleka este nekonci


ak si to myslel tak ze vieira a gattuso uz koncia tak tak som to nemyslel :-) ....iba makelele je uz za zenitom...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 12:01 am

makelele je v pohode este stale len nehrava...davaju tam toho Mikela neviem preco malo by to byt opacne...mikel by ho mal striedat
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 12:01 am

inak k mojej zostave nie su vyhrady??? Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 10:11 am

útok a obrana v pohode....

brankári - mám iný názor, šak moju jedenástku si pozri Smile a taktiež si myslím, že do zálohy by si zaslúžili ísť iní hráči...neviem prečo si zabudol spomenúť také meno ako kaká.....je to momentále top 3 záložník súčasnosti - jednoznačne....ale ináč sa dá, teda v mojich očiach Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 5:13 pm

jarci napísal:
útok a obrana v pohode....

brankári - mám iný názor, šak moju jedenástku si pozri Smile a taktiež si myslím, že do zálohy by si zaslúžili ísť iní hráči...neviem prečo si zabudol spomenúť také meno ako kaká.....je to momentále top 3 záložník súčasnosti - jednoznačne....ale ináč sa dá, teda v mojich očiach Wink

branka tiez...gordon je velky talent ale v all star? tiez si myslim ze kaka by tam mal byt momentalne jeden z najlepsich hracov na svete bez bedaty....a chyba mi tam henry...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 12:24 am

jarci napísal:

branka tiez...gordon je velky talent ale v all star? tiez si myslim ze kaka by tam mal byt momentalne jeden z najlepsich hracov na svete bez bedaty....a chyba mi tam henry...


henry??? ani ne...Drogba s Tottim vymazu celeho Henryho...Cech?? noo ani ne...ide na neho 5 striel za zapas a ked chyti 4 tak je rad a tie kixy v poslednom case...Casillas detto to iste aj ked real ma deravejsiu obranu ale tiez na neho nejde 10 a viac striel ako na Gordona, kt z tych 10 striel pusti 1-2

Kaká je zasraty krestan a ti nepatria nikde iba do kostola Very Happy (uplny ministrant) a Sneider hra omnoho lepsie
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 12:36 am

Tarzan napísal:
jarci napísal:

branka tiez...gordon je velky talent ale v all star? tiez si myslim ze kaka by tam mal byt momentalne jeden z najlepsich hracov na svete bez bedaty....a chyba mi tam henry...


henry??? ani ne...Drogba s Tottim vymazu celeho Henryho...Cech?? noo ani ne...ide na neho 5 striel za zapas a ked chyti 4 tak je rad a tie kixy v poslednom case...Casillas detto to iste aj ked real ma deravejsiu obranu ale tiez na neho nejde 10 a viac striel ako na Gordona, kt z tych 10 striel pusti 1-2

Kaká je zasraty krestan a ti nepatria nikde iba do kostola Very Happy (uplny ministrant) a Sneider hra omnoho lepsie

Ak si tam nedal Kaku kvoli tomu ze je krestan tak si uplny pako.Kaka je 100% lepsi ako Sneider aj ked Sneider vobec nie je zly.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 1:02 am

kaka je to iste ako svojho casu rivaldo ronaldinho ronaldo proste jedna z brazilskych hviezd kt ziari a bude ziarit este asi tak 2 roky a potom skonci...a moze ist robit ministranta
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 1:08 am

sigi s cubanom nemozu "prehltnut" Scholesa v all-stars.. ok, no problem. vymenovali ste tu Vieiru,Gattusa a Makeleleho. Super hraci, nie je o com. So Scholesom porovnatelni, "ako by ich jedna mater mala" Very Happy Mam ale otazku... Kto z nich dal za svoj klub 138 golov? hm? No a teraz chcem vidiet tie mena!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 1:20 am

hmm tak za A) sigi s cubanom su zaslepeni fanusikovia
B) Scholes hral hlavou...viera gattuso makelele hrali iba nohami ak sa chapeme
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 1:43 am

Tarzan napísal:
hmm tak za A) sigi s cubanom su zaslepeni fanusikovia
B) Scholes hral hlavou...viera gattuso makelele hrali iba nohami ak sa chapeme

a to viac ako dobre lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 10:58 am

zaslepeny fanuskovia? hm...pozrite

tarzan: ty odpisujes ronaldinha preto lebo nie je aktualne v najlepsej forme...ale napr. este v minulej sezone bol najlepsim strelcom barcelony. rovnako cech...jeden z najlepsich brankarov planety ale ked ho trapia zranenia alebo mu nevidu dva zapasy uz tam das namiesto neho

preco by som mal byt zaslepeny fanusik? preto ze si myslim ze henry je najlepsi utocnik na svete? vysvetlil som preco si to myslim, ty tarzan si napisal len ze "drogba s tottim vymazu henryho" silne argumenty rovnako ako ten s kakom...ja som tiez ministrant a ako mozes vediet ze o dva roky kaka nebude rovnako dobry alebo lepsi ako teraz?

avs.roy: scholes stale je super hrac...j tie goly hovoria z avetko ja si vsak myslim ze do svojho all star by som ho nedal preto som to napisal...a ak niekto tvrdi ze vieira nehra hlavou no tak potom neviem...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 11:01 am

tarzan, som si myslel, že toto tu bude normálna debata...ak povieš o niekom že patrí do kostola a že je to miništrant a tým pádom ho označkuješ ako nekvalitného hráča Evil or Very Mad
Schneider nesiaha kakovi ani neviem kde...kaká je vynikajúci hráč, ktorý nemá momentálne v súčasnom svete obdobu, každý club by takého chcel...síce nie...počkaj..nie každý klub....tam v anglicku asi nie, lebo v tých nižších súťažiach sú hráči, ktorým nezáleží na kráse futbalu, len nakopujú, tvrdé zákroky, tam takých ako kaká netreba....vlastne máš pravdu, dajme hrať do futbalu drevorúbačom a preč s technikmi a kvalitnými hráčmi...no čo vo futbale vôbec sú...veď oni vlastne ani nevedia, čo je futbal...

chcel by som vedieť kto je zaujatý a zaslepený....neznať jednoznačne kvality hráča akým je kaká.... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 3:10 pm

a ked je kaka taky fantasticky tak ako je mozne ze ac je v tabulke tam kde je???...jasne nemaka na neho muzstvo lenze ked je taky fantasticky tak preco nevie zobrat so sebou cele muzstvo...shevchenko s rebrovom s priemernym europskym klubom Dynamo Kyjev to dotiahli do semifinale ligy majstrov proste oni 2 zblaznili cele muzstvo aby hrali ako bohovia...henke larsson skoro sam tahal herne aj golovo cely celtic...juninho lyon (aky bol malouda v lyone a aky je teraz v chelsea)...mani fernandes tiahne s Villarealom...Donovan s USA...lenze vy vidite len tu trofej dobre minulu sezonu hral dobre v LM ale v talianskej lige ani ne...a AC milano tiahne skor forma Pirla ako kaka...lenze Pirlo je najnedocenenejsi hrac to on dokaze prihrat on nepotrebuje az tak kluckovat lebo kym sa k nemu dostane super tak je lopta od neho prec vacsinou v golovej sanci...to iste bolo aj v petrzalke ze sebo proste potreboval kozakove nahravky
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 5:00 pm

Tarzan napísal:
a ked je kaka taky fantasticky tak ako je mozne ze ac je v tabulke tam kde je???...jasne nemaka na neho muzstvo lenze ked je taky fantasticky tak preco nevie zobrat so sebou cele muzstvo...shevchenko s rebrovom s priemernym europskym klubom Dynamo Kyjev to dotiahli do semifinale ligy majstrov proste oni 2 zblaznili cele muzstvo aby hrali ako bohovia...henke larsson skoro sam tahal herne aj golovo cely celtic...juninho lyon (aky bol malouda v lyone a aky je teraz v chelsea)...mani fernandes tiahne s Villarealom...Donovan s USA...lenze vy vidite len tu trofej dobre minulu sezonu hral dobre v LM ale v talianskej lige ani ne...a AC milano tiahne skor forma Pirla ako kaka...lenze Pirlo je najnedocenenejsi hrac to on dokaze prihrat on nepotrebuje az tak kluckovat lebo kym sa k nemu dostane super tak je lopta od neho prec vacsinou v golovej sanci...to iste bolo aj v petrzalke ze sebo proste potreboval kozakove nahravky

hrac ani dvaja ani traja hraci nerobia muzstvo. keby celtic tahal iba larson daleko by sa nedostali...rovnako lyon so juninhom. Naozaj neviem kto tu je zaujaty...kaka je ministrant a krestan a netaha milano...nonsens...ach skoda reci
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 6:08 pm

Kam sa ludia zacina uberat tato debata... v prvom rade chcem ujasnit par veci. Tou prvou je, ze na tomto fore sa nebude urazat ci zosmiesnovat ziadne nabozenstvo, takze to je prva vystraha pre teba Tarzan! Druha vec je, ze to akej je futbalista viery vobec nic nehovori o jeho futbalovych kvalitach. A posledna, ze jeden futbalista nikdy nie je zodpovedny za vykony celeho timu!!! Pravdaze, uz len to, ze nejakeho skveleho hraca dany klub ma, moze posilnit psychiku spoluhracov, ale takmer vobec nie ich vykony. Ak sa proste klub trapi, trebars aj nejaky Presov, myslis, ze keby tam teraz prisiel hrat nejaky napr. Larsson tak budu uz len vyhravat? Urcite nie. Futbal je kolektivna hra a zalezi na celom time, kazdom hracovi, ako sa danemu klubu bude darit.
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 8:23 pm

cuban napísal:
zaslepeny fanuskovia? hm...pozrite

tarzan: ty odpisujes ronaldinha preto lebo nie je aktualne v najlepsej forme...ale napr. este v minulej sezone bol najlepsim strelcom barcelony. rovnako cech...jeden z najlepsich brankarov planety ale ked ho trapia zranenia alebo mu nevidu dva zapasy uz tam das namiesto neho

preco by som mal byt zaslepeny fanusik? preto ze si myslim ze henry je najlepsi utocnik na svete? vysvetlil som preco si to myslim, ty tarzan si napisal len ze "drogba s tottim vymazu henryho" silne argumenty rovnako ako ten s kakom...ja som tiez ministrant a ako mozes vediet ze o dva roky kaka nebude rovnako dobry alebo lepsi ako teraz?

avs.roy: scholes stale je super hrac...j tie goly hovoria z avetko ja si vsak myslim ze do svojho all star by som ho nedal preto som to napisal...a ak niekto tvrdi ze vieira nehra hlavou no tak potom neviem...

ok cuban, ty by si si Paula do svojho all-stars nedal, vsak je to tvoj nazor a pohlad na vec a koniec koncov je to tvoj all-stars team. Ja mam zasa svoj a u mna tam Paul Scholes bude patrit dovtedy, az kym neskonci alebo si nezacne schvalne davat vlastne goly! Very Happy Preco ho tam davam, som myslim rozpisal viac ako dost.

este short message for tarzan: aj keby bol Kaka nacistom alebo eskimakom, nik nemoze popriet jeho vynikajuce futbalove a herne kvality. Futball matters! (EDITED BY CANARY, ako som povedal nadavok v akejkolvek reci sa prosim zdrzte Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





All Star - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
All Star
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Najlepší hráči všetkých čias-
Prejdi na: