world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 All Star

Goto down 
+5
jarci
samo
cuban
Antonio
Sigi
9 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 8:05 pm

Sem by ste mohli napisat vas all star tim sucasnosti.
Moj all star:
Styl:4-5-1
Brankar:Cech
Obrana:Terry,Nesta,Oddo,Lahm
Zaloha:Kaka,Rosicky,Messi,Pirlo,Vieira
Utok:Henry
Návrat hore Goto down
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 8:20 pm

Je to dost tazke...

brankar:Cech
obrana:Lahm,Puyol,Clichy,Toure
zaloha:Kaka,Iniesta,Rosicky,Messi
utok:Torres,Henry
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 9:04 pm

Velmi tazke naozaj

Brankar - Petr Cech
Obrana - Sagna, Toure, Puyol, Clichy
Stred - Rosicky, Paddy, Fabregas, Hleb
Utok - Kaka, Henry

V brane to je jasne, obrana - az trojica z arsenalu ale myslim to vazne, kolo je jeden z naj stoperov na svete, sagna a clichy su na stranach uplne uzasny...ako ofenzivne tak aj defenzivne. Stred - Vieira - skvely v defenzive dobra rozohravka, Rosa, Fabregas, Hleb - opat trojica z arsenalu...fabregas je dost jasny, rosicky ma skvelu prihravku, zmysel pre kombinaciu a vie vystrelit zo strednej vzidalenosti, Hleb podobne ako rosicky...len tak casto nestriela a co by som chcel vyzdvihnut je jeho dribling...v tomto je jeden z najlepsich hracov na svete. Kaka by hral takeho podhrotoveho ofenzivneho zaloznika...mal by dost volno, no a Thierry no coment
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 9:09 pm

preco ma neprekvapuje ze polka cubanovho all star timu je z arsenalu?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 9:13 pm

Sigi napísal:
preco ma neprekvapuje ze polka cubanovho all star timu je z arsenalu?

ide ale o to ze cuban si kazdeho toho hraca obhajil a obhaji...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 9:16 pm

kebyze tam dam ja celu zostavu ac tiez by som si ich vedel obhajit ide len o to ze na niektorych postoch su lepsi hraci nez si napisal.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 9:22 pm

Sigi napísal:
kebyze tam dam ja celu zostavu ac tiez by som si ich vedel obhajit ide len o to ze na niektorych postoch su lepsi hraci nez si napisal.

no ale tak je to aj v tvojej zostave...ja som tu zostavu robil podla urcitych kriterii a podla nich su tito hraci najlepsi... a myslim ze zostavu AC by si si neobhajil...rovnako ako by som si ani ja neobhajil celu zostavu arsenalu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 9:28 pm

zo zakladnej zostavy ac by som si nedokazal obhajit 3 hracov a to maldini,ambrosini,gilardino.ale ostatnych v pohode
Návrat hore Goto down
samo




Počet príspevkov : 19
Registration date : 03.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 11:51 pm

fuuj vsetci tam mate toho spatneho cecha Mad
moja zostava by zacinala isto od Buffona Very Happy
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyŠt január 03, 2008 11:57 pm

tak daj tvoju zostavu
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPi január 04, 2008 11:42 am

cuban, čo sa týka tvojho all stars, trošku prehánaš, ten hleb vôbec nie je taký dobrý....

takže moja zostava - 4-5-1 alebo 4-4-2 samozrejme v zátvorkách sú náhradníci, keďže je to nevyhnutná súčasť mužstiev.... Smile

brankár: Buffon (Čech)
obrana: terry, lahm, toure, nesta (puyol, cole, ferdinand, maldini...)
záloha (uff): messi, totti, kaká, lampard, ribbéry (ronaldinho, rosický,...desiatky ďalších Smile )
útok: torres, henry (toni)

zdvôvodnenie - obrana by bola pri oboch variantoch rovnaká...lahn, podľa mňa ako ľavý obránca nemá konkurenciu, je to takmer nefaulujúci hráč, ktorý neskazí loptu, útočí a zodpovedne sa sťahuje, dokáže presne zacentrovať a vystreliť.naozaj jedinou nevýhodou je jeho výška, čo však na jeho poste a pri jeho dokonalých zákrokoch nie je problém...o ďalších troch asi ani písať nemusím...ich hra hovorí za všetko...najmä terry je pre mňa tretí naj. stoper v histórii vôbec (po cisárovi franzovi a maldinim)...tí náhradníci v zátvorke sú taká druhá vlna, samozrejme maldini by mohol ešte hrať v základe, ale ten už má svoje odhrané a tak nech si pekne oddýchne na lavičke Smile

záloha - pri variante 4-5-1 - takže v strede kaká a lampard..prečo?kaká je neskutočno dobrý, technika, strela, nahrávka, zmysel pre hru - prepáč cuban, ale taký fabregas sa na neho nechytá, ináč, by už mal dávno zlatú loptu on a nie kaká...treba hodnotiť triezvo....lampard má vynikajúcu strelu a je to bojovník, ktorý sa stale pridá na ihrisku a navyše je to osobnosť...po krajoch by boli samozrejme messi a ribéry. prečo....mladí hráči, ich dribling je úžasný....obaja to dokázali na posledných MS ako aj vo svojich kluboch...bez ribériho by neboli marseile v lige majstrov a bez messiho by brcelona mala pri súčasnej forme ronaldinho problémy...ich pohyb, nahrávky a kúsky by boli neoceniteľné pre mužstvo s tým, že oboja vedia dať gól, čo po akcii alebo sami...totti by bol pri tomto systéme voľný záložník pobehujúci medzi útokom a zálohou...je to úloha šitá pre neho...je to podľa mňa skvelý hráč a jeho strela teda patrí k tým najlepším na svete...

ak by sa hralo 4-4-2 tak by totti sedel...
náhradníci - ronaldinho bude pre mňa jeden z najlepších hráčov histórie futbalu, lebo to čo dokázal sa nedá zmazať, teraz však nemá formu a tak u mňa sedí na lavičke..rosický je v pohode, ale desiatky ďalších sú mu rovnými partnermi...

útok: ak by sa hralo 4-5-1, tak prvý polčas by hral henry a druhý toni...toni minulú sezónu ukázal v talianskej lige aj počas MS, aký je to veľký hráč, pričom ja talianov neznášam, ale treba byť kritický a preto treba uznať, že je skvelý...väčšinou sa pri zaknčovaní nemýli, dominuje vo vzduche, od lepty sa nedá odtlačiť a je rýchly jak šľak...akurát mu chýba dribling a technika...henry - to isté, až na to, že ten má teda dribling veľmi dobrý....

ak by sa hralo 4-4-2, tak buď k henrymu alebo tonimu (záleži, koho by som postavil do základu Smile ), by som dal torresa - čo by som napísal, ten chlapec je geniálne dieťa španielského futbalu, virtuóz v kopačkách...

toť vsjo z mojej strany...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPi január 04, 2008 2:24 pm

jarci napísal:
cuban, čo sa týka tvojho all stars, trošku prehánaš, ten hleb vôbec nie je taký dobrý....

takže moja zostava - 4-5-1 alebo 4-4-2 samozrejme v zátvorkách sú náhradníci, keďže je to nevyhnutná súčasť mužstiev.... Smile

brankár: Buffon (Čech)
obrana: terry, lahm, toure, nesta (puyol, cole, ferdinand, maldini...)
záloha (uff): messi, totti, kaká, lampard, ribbéry (ronaldinho, rosický,...desiatky ďalších Smile )
útok: torres, henry (toni)

zdvôvodnenie - obrana by bola pri oboch variantoch rovnaká...lahn, podľa mňa ako ľavý obránca nemá konkurenciu, je to takmer nefaulujúci hráč, ktorý neskazí loptu, útočí a zodpovedne sa sťahuje, dokáže presne zacentrovať a vystreliť.naozaj jedinou nevýhodou je jeho výška, čo však na jeho poste a pri jeho dokonalých zákrokoch nie je problém...o ďalších troch asi ani písať nemusím...ich hra hovorí za všetko...najmä terry je pre mňa tretí naj. stoper v histórii vôbec (po cisárovi franzovi a maldinim)...tí náhradníci v zátvorke sú taká druhá vlna, samozrejme maldini by mohol ešte hrať v základe, ale ten už má svoje odhrané a tak nech si pekne oddýchne na lavičke Smile

záloha - pri variante 4-5-1 - takže v strede kaká a lampard..prečo?kaká je neskutočno dobrý, technika, strela, nahrávka, zmysel pre hru - prepáč cuban, ale taký fabregas sa na neho nechytá, ináč, by už mal dávno zlatú loptu on a nie kaká...treba hodnotiť triezvo....lampard má vynikajúcu strelu a je to bojovník, ktorý sa stale pridá na ihrisku a navyše je to osobnosť...po krajoch by boli samozrejme messi a ribéry. prečo....mladí hráči, ich dribling je úžasný....obaja to dokázali na posledných MS ako aj vo svojich kluboch...bez ribériho by neboli marseile v lige majstrov a bez messiho by brcelona mala pri súčasnej forme ronaldinho problémy...ich pohyb, nahrávky a kúsky by boli neoceniteľné pre mužstvo s tým, že oboja vedia dať gól, čo po akcii alebo sami...totti by bol pri tomto systéme voľný záložník pobehujúci medzi útokom a zálohou...je to úloha šitá pre neho...je to podľa mňa skvelý hráč a jeho strela teda patrí k tým najlepším na svete...

ak by sa hralo 4-4-2 tak by totti sedel...
náhradníci - ronaldinho bude pre mňa jeden z najlepších hráčov histórie futbalu, lebo to čo dokázal sa nedá zmazať, teraz však nemá formu a tak u mňa sedí na lavičke..rosický je v pohode, ale desiatky ďalších sú mu rovnými partnermi...

útok: ak by sa hralo 4-5-1, tak prvý polčas by hral henry a druhý toni...toni minulú sezónu ukázal v talianskej lige aj počas MS, aký je to veľký hráč, pričom ja talianov neznášam, ale treba byť kritický a preto treba uznať, že je skvelý...väčšinou sa pri zaknčovaní nemýli, dominuje vo vzduche, od lepty sa nedá odtlačiť a je rýchly jak šľak...akurát mu chýba dribling a technika...henry - to isté, až na to, že ten má teda dribling veľmi dobrý....

ak by sa hralo 4-4-2, tak buď k henrymu alebo tonimu (záleži, koho by som postavil do základu Smile ), by som dal torresa - čo by som napísal, ten chlapec je geniálne dieťa španielského futbalu, virtuóz v kopačkách...

toť vsjo z mojej strany...

Hovorim ze Hleb je jeden z najlepsich driblerov na svete...asi nepozeravas moc casto zapasy arsenalu...

a k tvojej zostave mam 2 vyhrady...v obrane mas 3 stoperov a len jedneho krajneho, a este mi vadi jedno meno LAMPARD....ten chlapik nema co robit v all star
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPi január 04, 2008 2:55 pm

jj, tých stopérov som si aj ja sám uvedomil, ale tak čo už....asi ma neoslovil žiaden pravý obránca tak, aby som ho tam dal Very Happy na arsenal často nepozerám, to máš pravdu...lebo na to nemám čas a ani kde Very Happy ale bol vyhlásený za najlepšieho hráča ligy niekedy?ja to neviem tak sa pýtam...bol vyhlásený za naj hráča LM?alebo naj hráča sveta, či európy?alebo aspoň nominácia...aj to hovorí o "najlepšosti" hráčov... Twisted Evil

čo sa týka lamparda, som sa ukrutánsky mýlil....ja som chcel napísať gerard - prepáčte....namiesto lamparda má byť gerard, aj charakteristika, čo som písal, patrí gerardovi...lampard, blééé
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPi január 04, 2008 3:05 pm

jarci napísal:
jj, tých stopérov som si aj ja sám uvedomil, ale tak čo už....asi ma neoslovil žiaden pravý obránca tak, aby som ho tam dal Very Happy na arsenal často nepozerám, to máš pravdu...lebo na to nemám čas a ani kde Very Happy ale bol vyhlásený za najlepšieho hráča ligy niekedy?ja to neviem tak sa pýtam...bol vyhlásený za naj hráča LM?alebo naj hráča sveta, či európy?alebo aspoň nominácia...aj to hovorí o "najlepšosti" hráčov... Twisted Evil

čo sa týka lamparda, som sa ukrutánsky mýlil....ja som chcel napísať gerard - prepáčte....namiesto lamparda má byť gerard, aj charakteristika, čo som písal, patrí gerardovi...lampard, blééé

no Hleb zatial nevyhral nic podobne...ale su hraci o ktorych sa proste velmi nehovori, ale su rovnako dobry ako ty co hraju v reklamach a su stale v telke. Hleb je naozaj super technik, len svoju techniku vyuziva inak ako niektory iny. Taky C. Ronaldo, tancuje tam okolo tej lopty, vsetko sa to mozno ludom paci (mne nie) ale az take efektivne to nie je. Hleb je priamejsi, rychla klucka, stahovacka, a je za hracom...asi vas prekvapim...ale ja ho povazujem za lepsieho driblera ako ronaldo.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPi január 04, 2008 3:20 pm

ja toho c. ronalda neuznávam, ale ronalda, z brazílie hej...lepší technik ako on nie je...ronaldo v tej barce robil fakt divy...vtedy bol známy ako hráč, ktorý urobí s loptou všetko a všade...ale v tomto sa asi nezhodneme.... Razz ...tak ľudia, pridajte aj vy vaše zostavy Wink
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPi január 04, 2008 3:26 pm

Brankar: Cech (Casillas)
Obrana: Oddo, Terry, Nesta, Lahm
Zaloha: Makelele, Gerrard, J.Cole, Kaka
Utok: Drogba, Raul
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPi január 04, 2008 3:54 pm

prečo cole a makelele? podľa mňa tam veľmi nepatria... Wink
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: moja 11-ka   All Star EmptyNe január 06, 2008 1:03 am

vedel by som si predstavit aj lahsiu temu Very Happy no ale ked to musi byt, tak...

Brankar: Cech (Buffon)

Obrana: Richards (Gallas), Ferdinand, Nesta, Lahm (Clichy)

Zaloha: Ronaldo, Gerrard (Scholes), Kaka (Fabregas), Giggs

Utok: Torres, Rooney (Drogba)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyNe január 06, 2008 1:34 am

avs.roy napísal:
vedel by som si predstavit aj lahsiu temu Very Happy no ale ked to musi byt, tak...

Brankar: Cech (Buffon)

Obrana: Richards (Gallas), Ferdinand, Nesta, Lahm (Clichy)

Zaloha: Ronaldo, Gerrard (Scholes), Kaka (Fabregas), Giggs

Utok: Torres, Rooney (Drogba)

da sa s tym suhlasit :-) len Richards je skor stoper ako pravy bek, rovnako Gallas, ked uz tak Wiliam hraval na lavom kraji.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyNe január 06, 2008 3:24 am

cuban napísal:
avs.roy napísal:
vedel by som si predstavit aj lahsiu temu Very Happy no ale ked to musi byt, tak...

Brankar: Cech (Buffon)

Obrana: Richards (Gallas), Ferdinand, Nesta, Lahm (Clichy)

Zaloha: Ronaldo, Gerrard (Scholes), Kaka (Fabregas), Giggs

Utok: Torres, Rooney (Drogba)

da sa s tym suhlasit :-) len Richards je skor stoper ako pravy bek, rovnako Gallas, ked uz tak Wiliam hraval na lavom kraji.

Micah Richards hral predtym v City iba praveho obrancu a velmi dobre si na to "zavzpominal" v anglickej reprezentacii. Co sa tyka Gallasa, a to si urcite dobre pamatam, William hraval v Chelsea VYLUCNE praveho beka! Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyNe január 06, 2008 4:17 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
vedel by som si predstavit aj lahsiu temu Very Happy no ale ked to musi byt, tak...

Brankar: Cech (Buffon)

Obrana: Richards (Gallas), Ferdinand, Nesta, Lahm (Clichy)

Zaloha: Ronaldo, Gerrard (Scholes), Kaka (Fabregas), Giggs

Utok: Torres, Rooney (Drogba)

da sa s tym suhlasit :-) len Richards je skor stoper ako pravy bek, rovnako Gallas, ked uz tak Wiliam hraval na lavom kraji.

Micah Richards hral predtym v City iba praveho obrancu a velmi dobre si na to "zavzpominal" v anglickej reprezentacii. Co sa tyka Gallasa, a to si urcite dobre pamatam, William hraval v Chelsea VYLUCNE praveho beka! Very Happy

no, chcel som byt mudry ale zase mi to o vlasok uniklo :-) , kedze je to ale all-star tym, dal by som tam original krajnich hracov, v poslednom case ma velmi uputal Bacary Sagna, bol to sice najlepsi obranca francuzskej ligy ale necakal som ze sa tak rychlo adaptuje v anglicku
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyNe január 06, 2008 5:41 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
vedel by som si predstavit aj lahsiu temu Very Happy no ale ked to musi byt, tak...

Brankar: Cech (Buffon)

Obrana: Richards (Gallas), Ferdinand, Nesta, Lahm (Clichy)

Zaloha: Ronaldo, Gerrard (Scholes), Kaka (Fabregas), Giggs

Utok: Torres, Rooney (Drogba)

da sa s tym suhlasit :-) len Richards je skor stoper ako pravy bek, rovnako Gallas, ked uz tak Wiliam hraval na lavom kraji.

Micah Richards hral predtym v City iba praveho obrancu a velmi dobre si na to "zavzpominal" v anglickej reprezentacii. Co sa tyka Gallasa, a to si urcite dobre pamatam, William hraval v Chelsea VYLUCNE praveho beka! Very Happy

no, chcel som byt mudry ale zase mi to o vlasok uniklo :-) , kedze je to ale all-star tym, dal by som tam original krajnich hracov, v poslednom case ma velmi uputal Bacary Sagna, bol to sice najlepsi obranca francuzskej ligy ale necakal som ze sa tak rychlo adaptuje v anglicku

Sagna je dost dobry, hlavne rychly a technicky vyspely,prihravky a dlhe centre ma presne a malokedy "pokazi" loptu. Tym co je u teba prekvapenim Sagna, tym je u mna prekvapenim na opacnej strane obrany Evra. Takisto Francuz a uz od zaciatku bolo evidentne jasne,ze je to otazkou veeeelmi kratkeho casu,kedy ho Alex uprednostni pred Heinzem, ktory sa uz radsej porucal...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyNe január 06, 2008 7:33 pm

avs.roy napísal:
Sagna je dost dobry, hlavne rychly a technicky vyspely,prihravky a dlhe centre ma presne a malokedy "pokazi" loptu. Tym co je u teba prekvapenim Sagna, tym je u mna prekvapenim na opacnej strane obrany Evra. Takisto Francuz a uz od zaciatku bolo evidentne jasne,ze je to otazkou veeeelmi kratkeho casu,kedy ho Alex uprednostni pred Heinzem, ktory sa uz radsej porucal...

j Evru som si vsimol prvy krat v Monaku ked este len rastol na obrancu akym je teraz, co ma pri nom najviac udivuje je jeho technika. V modernom futbale krajni obrancovia utocia vela, ale su to take skor priame utoky ked hrac jednoducho hodi loptu dopredu a snazi sa ju dobehnut, Evra ma ale nieco viac, minule som pozeral jedno video zo serie Viva Futbol, neviem ci si o tom pocul, su tam najlepsie technicke parady a pod. a videl som tam Evru dokonca dva krat, dovoluje si velmi zaujimave klucky a dost casto mu to aj vychadza...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyPo január 07, 2008 12:00 pm

pekná jedenástka...mne tam len vadí scholes...ale je pravda, že ho takmer všetci ospevujú, ale proste mi do all-stars nepasuje, ale ako si napísal, dá sa nájsť aj ľahšia téma na písanie Smile
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star EmptyUt január 08, 2008 7:50 pm

jarci napísal:
pekná jedenástka...mne tam len vadí scholes...ale je pravda, že ho takmer všetci ospevujú, ale proste mi do all-stars nepasuje, ale ako si napísal, dá sa nájsť aj ľahšia téma na písanie Smile

Jarci... Kazdy, kto sa vyzna a sleduje futbal aspon poslednych 10 rokov, ti povie, ze Paul Scholes je jeden z najlepsich defenzivnych zaloznikov, akych tato hra kedy mala! Ok, uz ma 33, zranenia uz prichadzaju castejsie, ako kedysi, ale na tohoto nenapadneho a ticheho chalana si ani nahodou nedam dopustit. S reprezentacnou karierou skoncil po Euro 2004. Brian Berwick (sef FA), Sven Goran Ericksson, Steve McCLaren, Alan Shearer, Gary Lineker ako aj vsetci hraci aktualneho kadru anglickej reprezentacie mu napisali velmi dlhy list, aby si to cele rozmyslel a aby sa vratil pomoct svojej krajine. Co myslis preco prave tyto ludia ho oslovili?? Anglicko nemalo a pochybujem ze niekedy bude mat takeho typoveho hraca, akym "bol" Paul Scholes! Chalan s uzasnou technikou,stabilitou,na milimeter presnou prihravkou alebo dlhym pasom, jeho pravacka = kanon, a je to neuveritelny bojovnik,ktory vie uzasne citat hru. Pri ucasti Roya Keana mal Scholes v ManU vacsiu volnost a viac priestoru na to, aby ukazal,ze je "play-maker". Po odchode Keana, ma ulohy trochu ine. Ok, ty mas svoj nazor, ale u mna je Paul Scholes absolutna "top-class"! Pozor, a vobec nie kvoli tomu,ze hra v time, ktoremu fandim!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





All Star Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star Empty

Návrat hore Goto down
 
All Star
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Najlepší hráči všetkých čias-
Prejdi na: