world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Skupinová fáza CL 08/09

Goto down 
+2
Lacoste
Anik51
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 6:54 pm

nie, vedel som to uz davnejsie, ved vela z jeho padov som uz videl na youtube ale az teraz sa mi to zdalo maximalne ubohe ked slavil ten gol a cely anfield spolu s nim

Stoffo: uz sa prosim ta nestrapnuj, tvoje teorie a keci uz vsetci pozname naspamet, ked prides na nieco nove tak potom tu s tym hulakaj
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 7:48 pm

no v čom je lepší??že je medializovanejší??obrany rovnaké,útoky takisto a záloha na strane atlética pardon obrana na strane liverpoolu -a tieto vzájomné zápasy to len potvrdzujú hovorím o súčasnom atléticu a súčasnom liverpoole!za moju téoriu hovoria vzájomné zápasy a vyrovnanosť kádra za vašu hovorí čo?
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 8:20 pm

Stoffo napísal:
no v čom je lepší??že je medializovanejší??obrany rovnaké,útoky takisto a záloha na strane atlética pardon obrana na strane liverpoolu -a tieto vzájomné zápasy to len potvrdzujú hovorím o súčasnom atléticu a súčasnom liverpoole!za moju téoriu hovoria vzájomné zápasy a vyrovnanosť kádra za vašu hovorí čo?

asi to, ze by si uz mal prestat a liverpool prehral s tott*nhamom, to zas hovori o vyrovnanosti premier league takze si tym vlastne nic nedokazes.. tak ako sa ludia nezaoberaju tym, ze preco tu vznikol kyslik bez ktoreho by sme neboli na tomto svete, tak sa nezaoberaju tym ci existuje sutaz rovna PL a radsej riesia problemy v oblasti politiky, ekonomiky a pod.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 8:22 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
no v čom je lepší??že je medializovanejší??obrany rovnaké,útoky takisto a záloha na strane atlética pardon obrana na strane liverpoolu -a tieto vzájomné zápasy to len potvrdzujú hovorím o súčasnom atléticu a súčasnom liverpoole!za moju téoriu hovoria vzájomné zápasy a vyrovnanosť kádra za vašu hovorí čo?

asi to, ze by si uz mal prestat a liverpool prehral s tott*nhamom, to zas hovori o vyrovnanosti premier league takze si tym vlastne nic nedokazes.. tak ako sa ludia nezaoberaju tym, ze preco tu vznikol kyslik bez ktoreho by sme neboli na tomto svete, tak sa nezaoberaju tym ci existuje sutaz rovna PL a radsej riesia problemy v oblasti politiky, ekonomiky a pod.
lenže toto je futbalové fórum a môžem kľudne odísť ale bude to tu suché-atlético je 6 v tabuľke a dokázalo uhrať 2 remízy s liverpoolom (takmer výhru)aj to dokazuje silu a vyrovnanosť la ligy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 8:31 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
no v čom je lepší??že je medializovanejší??obrany rovnaké,útoky takisto a záloha na strane atlética pardon obrana na strane liverpoolu -a tieto vzájomné zápasy to len potvrdzujú hovorím o súčasnom atléticu a súčasnom liverpoole!za moju téoriu hovoria vzájomné zápasy a vyrovnanosť kádra za vašu hovorí čo?

asi to, ze by si uz mal prestat a liverpool prehral s tott*nhamom, to zas hovori o vyrovnanosti premier league takze si tym vlastne nic nedokazes.. tak ako sa ludia nezaoberaju tym, ze preco tu vznikol kyslik bez ktoreho by sme neboli na tomto svete, tak sa nezaoberaju tym ci existuje sutaz rovna PL a radsej riesia problemy v oblasti politiky, ekonomiky a pod.
lenže toto je futbalové fórum a môžem kľudne odísť ale bude to tu suché-atlético je 6 v tabuľke a dokázalo uhrať 2 remízy s liverpoolom (takmer výhru)aj to dokazuje silu a vyrovnanosť la ligy

sme tu takmer bez avs.roya a stale sme nazive =b .. ale nevyhanam ta =) .. to co vravis akurat len poukazuje na to aky je rozdiel medzi domacami sutazami oproti europskym poharom
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 8:55 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
no v čom je lepší??že je medializovanejší??obrany rovnaké,útoky takisto a záloha na strane atlética pardon obrana na strane liverpoolu -a tieto vzájomné zápasy to len potvrdzujú hovorím o súčasnom atléticu a súčasnom liverpoole!za moju téoriu hovoria vzájomné zápasy a vyrovnanosť kádra za vašu hovorí čo?

asi to, ze by si uz mal prestat a liverpool prehral s tott*nhamom, to zas hovori o vyrovnanosti premier league takze si tym vlastne nic nedokazes.. tak ako sa ludia nezaoberaju tym, ze preco tu vznikol kyslik bez ktoreho by sme neboli na tomto svete, tak sa nezaoberaju tym ci existuje sutaz rovna PL a radsej riesia problemy v oblasti politiky, ekonomiky a pod.
lenže toto je futbalové fórum a môžem kľudne odísť ale bude to tu suché-atlético je 6 v tabuľke a dokázalo uhrať 2 remízy s liverpoolom (takmer výhru)aj to dokazuje silu a vyrovnanosť la ligy

sme tu takmer bez avs.roya a stale sme nazive =b .. ale nevyhanam ta =) .. to co vravis akurat len poukazuje na to aky je rozdiel medzi domacami sutazami oproti europskym poharom
ono atlético pôjde hore malo ťažký los-nás,real,villareal, ale fakt si myslím že tie kádre sú porovnateľné-maxi,aguero,forlán,simao,heitinga,coupet,ujfaluši, to sú špičkoví hráči a z tvojich úst mnohokrát vyznieva že LEN epl je náročná -la liga a serie-a sú tiež veľmi náročné ligy rovnako náročné ako epl takže treba rešpektovať všetky
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 9:08 pm

stoffo: uznaj fakt atletico je trocha niekde inde ako liverpool a jeden dvojzapas to nezmeni
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 10:08 pm

cuban napísal:
stoffo: uznaj fakt atletico je trocha niekde inde ako liverpool a jeden dvojzapas to nezmeni
nehovorím o minulosti a v tejto sezóne sú rovnakí povedz mi dôvody prečo by nemali byť vyrovnaní??
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptySt november 05, 2008 10:11 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
stoffo: uznaj fakt atletico je trocha niekde inde ako liverpool a jeden dvojzapas to nezmeni
nehovorím o minulosti a v tejto sezóne sú rovnakí povedz mi dôvody prečo by nemali byť vyrovnaní??

liverpool ma silnejsi utok a vacsiu defenzivnu silu v zalohe
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 11:22 am

arsenal uhral zase peknú remízu Laughing

a opäť bol lepším mužstvom len mal smolu....hehe...a tento manšaft má vyhrať EPL...paráda... Laughing
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 5:44 pm

jarci napísal:
arsenal uhral zase peknú remízu Laughing

a opäť bol lepším mužstvom len mal smolu....hehe...a tento manšaft má vyhrať EPL...paráda... Laughing
a wenger sa opäť vyhováral a vyhováral už je ako mourinho a to pritom mourinho je ešte lepší tréner
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 5:46 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
stoffo: uznaj fakt atletico je trocha niekde inde ako liverpool a jeden dvojzapas to nezmeni
nehovorím o minulosti a v tejto sezóne sú rovnakí povedz mi dôvody prečo by nemali byť vyrovnaní??

liverpool ma silnejsi utok a vacsiu defenzivnu silu v zalohe
pozeráš la ligu že ju tak rád komentuješ??keane,torres,kuyt -torres je ako aguero ,kuyt ako forlán,keane ako sinama-pongolle-to druhé súhlasím ale zasa atlético to vynahradzuje lepšou ofenzívou v zálohe-maxi,simao,luis garcia
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 5:50 pm

stoffo - nemám často rád tvoje názory, ale v tomto s tebou súhlasím...odpisovať také mužstvo ako atletico mi nepripadá správne...ok, hrajú v iných súťažiach a možno sa im len s poolom zadarilo, ale......proste by som nepovedal len tak hneď, že sa na pool výkonostne nechytajú....máš môj súhlas stoffo...aspoň v tomto...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 5:54 pm

jarci napísal:
stoffo - nemám často rád tvoje názory, ale v tomto s tebou súhlasím...odpisovať také mužstvo ako atletico mi nepripadá správne...ok, hrajú v iných súťažiach a možno sa im len s poolom zadarilo, ale......proste by som nepovedal len tak hneď, že sa na pool výkonostne nechytajú....máš môj súhlas stoffo...aspoň v tomto...
jak aspoň??a čo sa ti na mne nepáči??napríklad....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 5:57 pm

niekedy to až príliš prehánaš s barcelonou... Razz
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 6:14 pm

jarci napísal:
niekedy to až príliš prehánaš s barcelonou... Razz
tak dík budem sa snažiť ponaučiť-každá kritika dobrá Very Happy Very Happy ale proste milujem ju ale tak možno sa to budem snažiť krotitť
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 06, 2008 6:31 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
niekedy to až príliš prehánaš s barcelonou... Razz
tak dík budem sa snažiť ponaučiť-každá kritika dobrá Very Happy Very Happy ale proste milujem ju ale tak možno sa to budem snažiť krotitť

mozno sme ti to neboli schopny vysvetlit tak kvalifikovanym sposobom ako jarci
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 27, 2008 3:52 pm

tak výsledky lm zaujímavé-

Sporting-Barca 2:5

stv by sa mala spýtať aké zápasy vysielať pretože toto bol jeden krásny futbalový zápas čoho dôsledkom je aj 7 gólov ale nech si pozerajú tie anglické tímy ktoré ak vyhrajú tak 1:0 ak vôbec vyhrajú

Inter-Panathinaikos 0:1

inter si pekne zavaril žeby opäť sklamanie??

Bordeaux-Blues 1:1

videli sme úžasný útok chelsea že lacoste a bergie??celý 1.polčas betón lacoste toto rozhodne nie je útočný futbal scolari nič nezmenil takto hrala chelsea aj za josého ak si chceš pozrieť pekný futbal zapni si barcu a pochopíš - chelsea na to jednoducho nemá tím aby hrali atraktívny útočný futbal
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 27, 2008 4:48 pm

Stoffo napísal:
tak výsledky lm zaujímavé-

Sporting-Barca 2:5

stv by sa mala spýtať aké zápasy vysielať pretože toto bol jeden krásny futbalový zápas čoho dôsledkom je aj 7 gólov ale nech si pozerajú tie anglické tímy ktoré ak vyhrajú tak 1:0 ak vôbec vyhrajú

Inter-Panathinaikos 0:1

inter si pekne zavaril žeby opäť sklamanie??

Bordeaux-Blues 1:1

videli sme úžasný útok chelsea že lacoste a bergie??celý 1.polčas betón lacoste toto rozhodne nie je útočný futbal scolari nič nezmenil takto hrala chelsea aj za josého ak si chceš pozrieť pekný futbal zapni si barcu a pochopíš - chelsea na to jednoducho nemá tím aby hrali atraktívny útočný futbal

drz hubu uz stoffo vazne nemam naladu na tie tvoje reci. ak cchem videt krasny fotbal, zapnite si barcu. ak chceme vidiet krasnu hru, zapnite si barcu. ak chcem vobec videt fotbal zapnite si barcu!! ano stale si budeme zapinat barcu omg ze??ty si jeden s tych zakomplexovanych fanusikov co maju v hlave iba jeden tim ktory aj keby vypadol do druhej ligy tak povies ze hra nadherne a krasne a ked chceme vidiet co je to fotbal tak by sme si ich mali zapnut ze??

O akom betone to hovoris? videl si ten zapas asi nie co? tam ziaden beton ani z jednej strany nebol!!! proste Bordeaux hralo vinikajuco a takticky ja vazne neviem o akom betone to ty hovoris. dostali sme vela zbytocnych kariet a Lampard sa nechal zbytocne vylucit. Gol sme dostali tiez zbytone ked Ivanovic si nepostrazil Diaru.. Skoda no, mohli sme mat postup zabezpeceny. Stoffo uz sa radsej nevyjadruj lebo nevies o com hovoris. zapas nebol krasny ale ziaden beton tam nebol!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt november 27, 2008 7:26 pm

uz dost, odchadzam z tohto fora lebo to co pise ten obmedzenec a kvazi "znalec" stoffo je vrcholom vsetkeho,.. majte sa tu pekne bezo mna
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyPi november 28, 2008 12:56 am

Tiez som nad tym uz par krat rozmyslal ale nakoniec som zistil ze je celkom zabava dokazovat stoffovy ako hlboko sa myli
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyPi november 28, 2008 7:54 pm

Bergie6 napísal:
uz dost, odchadzam z tohto fora lebo to co pise ten obmedzenec a kvazi "znalec" stoffo je vrcholom vsetkeho,.. majte sa tu pekne bezo mna
ja mám net v riťi nejak mi nejde ale tiež som o tom uvažoval no z iných dôvodov a to lacoste a bergie takže máme spoločný názor-inak neviete si to priznať?? a pre lacosta nie som objektívny??keď hrala barca nahovno písal som že hrá nahovno a keď hrá najlepší futbal v európe (čo potvrdil aj ferguson,Torres,Alonso,Federer,Palop,Zidane...)tí všetci sa vyjadrili že niet lepšieho tímu v súčasnosti tak to je poda teba neobjektívne??ja som až dosť objektívny ak hráme nahovno tak som kritický viď minulá sezóna ale ak hráme super tak mám napísať že hráme o ničom??to by tiež nebola objektivita jednoducho si to nechcete priznať a to je už váš problém
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyPi november 28, 2008 7:56 pm

Ano jasne..Vsetci na svete uznavaju barcu ved my si to uvedomujeme stoffo.Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyPi november 28, 2008 8:02 pm

Lacoste napísal:
Ano jasne..Vsetci na svete uznavaju barcu ved my si to uvedomujeme stoffo.Smile
no ty máš veľa v tej hlave ako som povedal minulá sezóna bola špatná táto je úžasná v minulej sezóne každý barcu kritizoval a zatracoval teraz dokáže každý inteligent priznať že hrá super ale ty do tej skupiny evidentne nepatríš
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 EmptyŠt december 11, 2008 12:25 pm

hehe...bayern včera vyhral...mal síce trošku šťastie, ale zahral aj dosť dobre...predovšetkým prvý polčas...a celkomo bol zápas pekný...bolo na čo kukať...som rád, že sme vyzhrali...dúfam, že nechytíme nejaký španielský klub, bo ma trafí...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Skupinová fáza CL 08/09
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: