world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Skupinová fáza CL 08/09

Goto down 
+2
Lacoste
Anik51
6 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt august 28, 2008 8:23 pm

Rozlosovanie
Group A

CHELSEA
ROMA
BORDEAUX
CFR CLUJ

Group B

INTER MILAN
WERDER BREMEN
PANATHINAKOS
ANOTHOSIS FAMAGUSTA

Group C

BARCELONA
SPORTING LISBON
BASEL
SHAKHTAR DONESTSK

Group D

LIVERPOOL
PSV
MARSEILLE
ATLETICO MADRID

Group E

MAN UTD
VILLARREAL
CELTIC
AALBORG

Group F

LYON
BAYERN MUNICH
STEAUA BUCHAREST
FIORENTINA

Group G

ARSENAL
PORTO
FENERBACHE
DYNAMO KIEV

Group H

REAL MADRID
JUVENTUS
ZENIT ST PETERSBURG
BATE BORSOV

A jediné čo k tomu dodám je to, že Liverpool s touto "formou" postúpi z druhého miesta. Na prvé nemá
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt august 28, 2008 9:26 pm

Dobre rozlosovanie, Chelsea myslim ma hratelnu skupinu a postup z prveho miesta by mal byt..Dalo by sa povedat ze aj bez prehry..Smile Ale nepredbiehajme

Lutujem Bate Borsov..Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt august 28, 2008 10:21 pm

Kto ich neľutuje Very Happy ?
A zas takú ľahkú skupinu nemáte..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt august 28, 2008 10:28 pm

no arsenal pomerne tazka skupina...porto, fenerbachce, dynamo vsetko kvalitne a nevyspytatelne timi...ale najtazsie skupiny maju pool a real
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyPi august 29, 2008 12:07 am

Anik51 napísal:
Kto ich neľutuje Very Happy ?
A zas takú ľahkú skupinu nemáte..

Ja ich lutujem..Very Happy Chudacikovia sa dostanu raz do LM aj to hned v takej skupine..Very Happy

Mame podstatne lahsiu skupinu ako vy, Arsenal alebo Real..AS Rim snad nebude robit problemy a Bordeaux by sme mali zvladnut lahko..Cluj absolutne nepoznam ale nemali by sme s nimi mat problemy tiez..Ocakavam konecne poradie tak ako je to teraz napisane aj v rozlosovanych skupinach..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyPi august 29, 2008 11:37 am

najľahšiu skupinu máme asi my-takže som šťastný aspoň pep bude šetriť kľúčových hráčov na ligu.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 16, 2008 12:39 pm

Dnešné zápasy:

Chelsea FC - Bordeaux

AS Řím - CFR Cluj

Panathina. - Inter Mil.

Brémy - Anorthosis

FC Basilej - Š. Doněck

Barcelona - Sporting CP

PSV Eindh. - Atl. Madrid

Marseille - Liverpool FC

naj zapasy ma asi barca, pool, a dobry match tiez bude psv a atletico
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptySt september 17, 2008 4:55 pm

cuban napísal:
Dnešné zápasy:

Chelsea FC - Bordeaux

AS Řím - CFR Cluj

Panathina. - Inter Mil.

Brémy - Anorthosis

FC Basilej - Š. Doněck

Barcelona - Sporting CP

PSV Eindh. - Atl. Madrid

Marseille - Liverpool FC

naj zapasy ma asi barca, pool, a dobry match tiez bude psv a atletico

chelsea-bordeaux 4:0
as rím-kluž 1:2
atény-inter 0:2
Brémy-Famagusta 0:0
Bazilej-Shacktar 1:2
Barca-Sporting 3:1
Psv-Atletico 0:3
Marseille-Liverpool 1:2

prekvapila určite prehra rimanov či remíza brém-atletico potvrdilo že bude zrejme čiernym kôňom súťaže i la ligy ja osobne považujem atletico za 3.mužstvo v boji o titul la lige-vyhrať 0:3 na ihrisku psv-klobúk dolu-no a barca hrala výborne-skvelý zápas,plno šancí,pekné góly,rovnaký výkon ako proti racingu s tým,že sme boli efektívnejší a hlavne bolo tam srdce-dobré výkony keita,titi,xavi,messi-najlepší hráči
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptySt september 17, 2008 5:38 pm

Len dodam ze Chelsea nepodala oslnivy vykon a vykon Deca bol chaby..esteze ho vystriedal Ballack, ktory ale zevraj tiez nehral dobre ale to uz ja neviem lebo som druhy polocas nevidel..Mi vypadla CT2..Ako naschval..Sad Vcera brilantny vykon Bosingwu a Carvalho len potvrdzuje ze patri medzi najlepsich stoperov sveta..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt september 18, 2008 5:45 pm

streda: prekvapila ma remíza arsenalu,villareal dokázal aj s náhradníckou zostavou remizovať na old trafford-lyon-viola 2:2 to musel byť dobrý zápas inak krásny gól del piera a víťastvo juve nad zentiom,inak cuban ako hral arsenal?videl si to?ten výsledok ma prekvapil
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt september 18, 2008 6:18 pm

Stoffo napísal:
streda: prekvapila ma remíza arsenalu,villareal dokázal aj s náhradníckou zostavou remizovať na old trafford-lyon-viola 2:2 to musel byť dobrý zápas inak krásny gól del piera a víťastvo juve nad zentiom,inak cuban ako hral arsenal?videl si to?ten výsledok ma prekvapil

taq keby nieco cuban tu nie je z komunity gooners jediny takze ak ti to nevadi, ja ti poviem ako sa veci mali.. prvy polcas bol dobry, mali sme niekolko sanci ale casto to viazlo v rozohravke, stracali sme lopty prilis casto, super bol huzevnaty, pripraveny, sebavedomy a hral velmi ucelovo kym nasi chalani hrali miestami bez uvazenia, v druhom polcase to bolo este horsie, zaloha pracovalo dost slabo, sanci bolo menej, stratenych lopt este viac a superovi sme dali par golovych prilezitosti, hned ako prisla nezmyselna penalta (vyzeralo to skor, ze sagna bol stiahnuty k zemi a ten druhy padol spolu s nim) tak obrana sa roztrhala, vsetci sa hrnuli dopredu a tym, ze sme nadalej stracali lopty mal super aj niekolko dalsich nebezpecnych protiutokov, napokon sme sa zmohli aspon na nejaky natlak a v zavere po theovej prihravke padol gallasov gol zrejme z ofsajdu, takze s bodom som spokojny, vopred som vedel, ze to bude tazky zapas
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt september 18, 2008 8:01 pm

no bergie to uz rozobral ja to len zhrniem...nepodali sme svoj optimalny vykon ale aj tak sme boli urcite lepsim timom a bol to zapas ktory sme mohli bez problemov vyhrat, penalta urcite nebola ale na druhej strane aj nas gol padol asi z offsidu, este ma nasralo nadstavenie, v najvacsom tlaku arsenalu v 89 minute ukazal rozhodca 3 nadstavene minuty lenze od tej 89 minuty sa doslova hralo asi 30 sekund, ty degesi cele dve minuty dve minuty! striedali a dalsiu minutu sa tam jeden kievcan valal po zemi, a v 93 min rozhodca suverenne fukne koniec..no co uz, zase sme doplatili na nepremienanie sanci
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt september 18, 2008 8:05 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
streda: prekvapila ma remíza arsenalu,villareal dokázal aj s náhradníckou zostavou remizovať na old trafford-lyon-viola 2:2 to musel byť dobrý zápas inak krásny gól del piera a víťastvo juve nad zentiom,inak cuban ako hral arsenal?videl si to?ten výsledok ma prekvapil

taq keby nieco cuban tu nie je z komunity gooners jediny takze ak ti to nevadi, ja ti poviem ako sa veci mali.. prvy polcas bol dobry, mali sme niekolko sanci ale casto to viazlo v rozohravke, stracali sme lopty prilis casto, super bol huzevnaty, pripraveny, sebavedomy a hral velmi ucelovo kym nasi chalani hrali miestami bez uvazenia, v druhom polcase to bolo este horsie, zaloha pracovalo dost slabo, sanci bolo menej, stratenych lopt este viac a superovi sme dali par golovych prilezitosti, hned ako prisla nezmyselna penalta (vyzeralo to skor, ze sagna bol stiahnuty k zemi a ten druhy padol spolu s nim) tak obrana sa roztrhala, vsetci sa hrnuli dopredu a tym, ze sme nadalej stracali lopty mal super aj niekolko dalsich nebezpecnych protiutokov, napokon sme sa zmohli aspon na nejaky natlak a v zavere po theovej prihravke padol gallasov gol zrejme z ofsajdu, takze s bodom som spokojny, vopred som vedel, ze to bude tazky zapas
tak podľa toho čo hovoríš si bol aso spokojný s výsledkom a nie s hrou a sorry zabudol som na teba-tak dúfam že finále lm bude také ako pred 3 rokmi barca-arsenal týmto fandím a fandím aj atleticu,ktoré hrá tiež skvelý útočný futbal inak žlutí včera hrali super na trafforde a tá francova petička-sss škoda že neskončila gólom čo na to hovoríte??niečo odpisujte aby tu nestála diskusia inak ešte dodám že z barcy prišla zlá správa-brutálny zákrok jedného z hráčov racingu na hleba asi fakt bolel keďže hleb bude pauzovať minimálne mesiac takže v čase keď sa má aklimatizovať príde toto-no škoda
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt september 18, 2008 8:19 pm

Vcera som zltu ponorku pochopitelne nevidel ale oni su uz dost dlho znamy utocnym futbalom aj ked proti nam ho pred tromi rokmi teda nehrali ani nahodou...atletico zacalo sezonu dobre ale nieco som pocul ze sa zranil aguero co je na tom?

a neviem ale co si pamatam ten zapas s ratzingom nespravil si to nahodu hleb sam? ze nejako zle stupil alebo daco take? ja si tam nepamatam daky tvrdy zakrok

ked uz sme pri zraneniach a tak tak je to sice z anglickej ligy ale Dany Guthrie ten co zlomil Faganovi nohu nedostal ziadny dalsi trest len tie 3 zapasy za kartu...typicka FA sa ukazala tento tyzden uz druhy krat potom co zrusili trest terrymu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt september 18, 2008 8:27 pm

cuban napísal:
Vcera som zltu ponorku pochopitelne nevidel ale oni su uz dost dlho znamy utocnym futbalom aj ked proti nam ho pred tromi rokmi teda nehrali ani nahodou...atletico zacalo sezonu dobre ale nieco som pocul ze sa zranil aguero co je na tom?

a neviem ale co si pamatam ten zapas s ratzingom nespravil si to nahodu hleb sam? ze nejako zle stupil alebo daco take? ja si tam nepamatam daky tvrdy zakrok

ked uz sme pri zraneniach a tak tak je to sice z anglickej ligy ale Dany Guthrie ten co zlomil Faganovi nohu nedostal ziadny dalsi trest len tie 3 zapasy za kartu...typicka FA sa ukazala tento tyzden uz druhy krat potom co zrusili trest terrymu
tak manchester nehral špatne -1,polčas o ničom ale v druhom tlačili ale diego lopez sa vyznamenal ale ponorka mala šance a po cazorlovom centri dal franco takú krásnu petičku do tyčky ak by to bol gól pochybujem žeby dal niekto krajší.villareal hrá super aj vzadu aj vpredu barca ak chce získať titul bude to mať extrém ťažké nielen real,ale aj atletico,villareal a silná bude aj valencia (možno sevilla),máme sa načo tešiť-

aguero nie to forlan bude chýbať 2 mesiace tuším-ty si pozeral ten zápas??no už neviem kto doňho SUROVO kopol a dostal za to len žltú kartu a hlebovi sa na mieste takmer zlomila noha.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyŠt september 18, 2008 8:34 pm

hej pozeral som a co ja viem tak ma nieco s clenkom len na dake 3 tyzdne a fakt si nepamatam ziadny faul zly
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 12:54 pm

tak čo? ako to dnes dopadne? ja asi pojdem niečo natipovať, ale radšej vám nepoviem čo, lebo by ste sa smiali....ale samozrejme, že na bayern dám jednotku, to je isté Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 5:33 pm

ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 7:10 pm

cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 7:19 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!
dakujeme ti za hodnotnu informaciu.. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 7:34 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!
dakujeme ti za hodnotnu informaciu.. Rolling Eyes
niet začo.čo je pravda to nie je hriech. Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 8:09 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!

akej hanbe?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 8:11 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!

akej hanbe?
nič my len tak s bergiem sme sa bavili hrali sme spolu futbal a prehrali sme 1:2 s takými šmejdmi a to boli o hodne slabší
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 8:24 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!

akej hanbe?
nič my len tak s bergiem sme sa bavili hrali sme spolu futbal a prehrali sme 1:2 s takými šmejdmi a to boli o hodne slabší

ked ste prehrali nemohli byt slabsi...prave naopak...prehrat s hocikym nie je ziadna hanba, prehra je zaklad futbalu, ale od teba nemozem cakat ze by si futbalu aspon trocha chapal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 EmptyUt september 30, 2008 8:41 pm

Stoffo nechcem aby to vyznelo prilis provokacne ale z toho co tvrdis vyplyva, ze ty by sa nam mohol asi najviac porozpravat o tom co je hanba
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Skupinová fáza CL 08/09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 Empty

Návrat hore Goto down
 
Skupinová fáza CL 08/09
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: