world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 PRESTUPY

Goto down 
+5
Bergie6
Tarzan
cuban
Lacoste
Stoffo
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptySt máj 28, 2008 4:18 pm

bouma vie fasa vtipy Razz krasny cierny humor...senderos dokaze max vymurovat stenu a potom ju vymalovat
a bouma vie ako na chelsea

PRESTUPY - Stránka 4 _44092464_swp416
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptySt máj 28, 2008 4:51 pm

Tarzan napísal:
bouma vie fasa vtipy Razz krasny cierny humor...senderos dokaze max vymurovat stenu a potom ju vymalovat
a bouma vie ako na chelsea

PRESTUPY - Stránka 4 _44092464_swp416

senderos je chlapec na urovni...on rozprava take vtipy ktorym ani nebudes rozumies
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyNe jún 01, 2008 4:13 pm

za 8.mil.eur prestupuje z Barcelony do AC Milan Gianluca Zambrotta.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyNe jún 01, 2008 8:22 pm

Stoffo napísal:
za 8.mil.eur prestupuje z Barcelony do AC Milan Gianluca Zambrotta.

cize alves je isty..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyNe jún 01, 2008 8:43 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
za 8.mil.eur prestupuje z Barcelony do AC Milan Gianluca Zambrotta.

cize alves je isty..
no iste nie je nic cuban len smrt Very Happy vraj sa do boja o alvesa vrutil aj manchester Mad ale uvidime ako to dopane jedno je iste laporta to bude mat tazke pretoze del nido je kkt co tvrdi aj samotny alves a vyjednavania budu dlhe a tazke ale na druhej strane laporta to urobil dobre podpisal predbezne zmluvu s alvesom a tym si pojistil dve: 1.ukazal fuck manchestru a jemu podobnym pretoze ak del nido nebude suhlasit alves ostane v seville pretoze alves sa sam vyjadril ze chce ostat v spanielsku a konk.v barce po 2.este viac zneistil sevillu kedze sam alves uz chce odist toto bolo od laportu chytre ci s tym ale ziska je otazne za iste by som to rozhodne nepovazoval.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyNe jún 01, 2008 9:03 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
za 8.mil.eur prestupuje z Barcelony do AC Milan Gianluca Zambrotta.

cize alves je isty..
no iste nie je nic cuban len smrt Very Happy vraj sa do boja o alvesa vrutil aj manchester Mad ale uvidime ako to dopane jedno je iste laporta to bude mat tazke pretoze del nido je kkt co tvrdi aj samotny alves a vyjednavania budu dlhe a tazke ale na druhej strane laporta to urobil dobre podpisal predbezne zmluvu s alvesom a tym si pojistil dve: 1.ukazal fuck manchestru a jemu podobnym pretoze ak del nido nebude suhlasit alves ostane v seville pretoze alves sa sam vyjadril ze chce ostat v spanielsku a konk.v barce po 2.este viac zneistil sevillu kedze sam alves uz chce odist toto bolo od laportu chytre ci s tym ale ziska je otazne za iste by som to rozhodne nepovazoval.

keby ho uz nemali isteho tak by nepredali first choice RB ktory bol v klube rok a pol
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyNe jún 01, 2008 10:52 pm

Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 12:04 am

Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad

dovod?? ale rozumny!! pocuvam...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 10:10 am

noo proste fandovia kfc maju z neho strach...ze oni v zivote nebudu mat take kridlo Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 2:05 pm

no ten chlapik je disgrace to football, specialne v anglicku...fakt nechapem ze mu to tam vobec trpia a este k tomu v manu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 3:05 pm

avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad

dovod?? ale rozumny!! pocuvam...

Lebo ho neznasam.. Mad
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 4:34 pm

Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad
no real je najbohatsi klub sveta taze ti fasisti si mozu kupit koho chcu aj ronalda je tu len jedna jedina otazka ci chce ronaldo do realu ak ano tak je vsetko vyriesene.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 6:07 pm

Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad

dovod?? ale rozumny!! pocuvam...

Lebo ho neznasam.. Mad

Ja som chcel rozumny dovod!!! To co si napisal, za dovod nepovazujem. Ak by som na toto hladel takisto ako ty, potom by som musel napisat detske: "Chelsea, L'poor a Arsenal von z Premier League!" Ale z takychto sraciek som uz daaaaaavno vyrastol a ocenim kvalitu hraca aj ked oblieka "nepriatelsky" dres. Ci Ronaldo zmizne alebo nie, je len na nom, na Alexovi a na Gillovi. Minuly rok podpisal na 5 rokov, takze Real ma problem a dufam, ze ten skur...ny klub zazaluje ManU na FIFA a Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi a jemu podobnym curakom!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 6:37 pm

avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad

dovod?? ale rozumny!! pocuvam...

Lebo ho neznasam.. Mad

Ja som chcel rozumny dovod!!! To co si napisal, za dovod nepovazujem. Ak by som na toto hladel takisto ako ty, potom by som musel napisat detske: "Chelsea, L'poor a Arsenal von z Premier League!" Ale z takychto sraciek som uz daaaaaavno vyrastol a ocenim kvalitu hraca aj ked oblieka "nepriatelsky" dres. Ci Ronaldo zmizne alebo nie, je len na nom, na Alexovi a na Gillovi. Minuly rok podpisal na 5 rokov, takze Real ma problem a dufam, ze ten skur...ny klub zazaluje ManU na FIFA a Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi a jemu podobnym curakom!
avs.roy vidim tovju objektivnost na real hovoris sku...ny klub az teraz ked to do novin povedal ferguson ak by to on nepovedal tak si stale budes mysliet ze je to normalny klub vsak?inak ak da calderon 100 mil.eur pochybujem ze ho feguson nepreda ved kolko hracov podobnej urovne by mohol kupit za 100 mil.eur hm??tomu odola bud ferguson alebo ten co to tam riadi zalezi len na jednej veci ako som povedal ci chce prestupit ronaldo ak do realu chce prestupit....tak prestupi tam problem nebude.Inak tieto slova Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi -si si isty??keby to alex spravil tak ronaldo uz ide na tom audi,na ktorom bolo napisane dorucit ronaldovi.ferguson neni az taky frajer aby si toto mohol dovolit.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 7:13 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad

dovod?? ale rozumny!! pocuvam...

Lebo ho neznasam.. Mad

Ja som chcel rozumny dovod!!! To co si napisal, za dovod nepovazujem. Ak by som na toto hladel takisto ako ty, potom by som musel napisat detske: "Chelsea, L'poor a Arsenal von z Premier League!" Ale z takychto sraciek som uz daaaaaavno vyrastol a ocenim kvalitu hraca aj ked oblieka "nepriatelsky" dres. Ci Ronaldo zmizne alebo nie, je len na nom, na Alexovi a na Gillovi. Minuly rok podpisal na 5 rokov, takze Real ma problem a dufam, ze ten skur...ny klub zazaluje ManU na FIFA a Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi a jemu podobnym curakom!
avs.roy vidim tovju objektivnost na real hovoris sku...ny klub az teraz ked to do novin povedal ferguson ak by to on nepovedal tak si stale budes mysliet ze je to normalny klub vsak?inak ak da calderon 100 mil.eur pochybujem ze ho feguson nepreda ved kolko hracov podobnej urovne by mohol kupit za 100 mil.eur hm??tomu odola bud ferguson alebo ten co to tam riadi zalezi len na jednej veci ako som povedal ci chce prestupit ronaldo ak do realu chce prestupit....tak prestupi tam problem nebude.Inak tieto slova Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi -si si isty??keby to alex spravil tak ronaldo uz ide na tom audi,na ktorom bolo napisane dorucit ronaldovi.ferguson neni az taky frajer aby si toto mohol dovolit.

Stoffo pozor!! nikdy som Real nemal v oblube (nebol na to jediny dovod!) a viem aku prestupovu politiku robili v nedavnej minulosti. nazval som ho tak kvoli mojim pocitom a nie kvoli tomu, ze by to povedal Alex. Samozrejme on sa ani nemoze na adresu Realu podobne verejne vyjadrit, aj ked si viem zivo predstavit ako na nich fu*kuje. Ano, predstav si, ze Alex sa vyjadril doslovne "to get rot him on the bench rather than sell him over there" a to konkretne v tom zmysle, ze pokial tam je ON (Ferguson), neexistoval a ani neexistuje jediny hrac, ktory s nim moze "kyvat" a zaroven "kyvat" s klubom akym je Manchester United. Takto to povedal, cital som to v dnesnych novinach... Ako zareaguje Ronaldo je uz ina story...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 8:04 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad

dovod?? ale rozumny!! pocuvam...

Lebo ho neznasam.. Mad

Ja som chcel rozumny dovod!!! To co si napisal, za dovod nepovazujem. Ak by som na toto hladel takisto ako ty, potom by som musel napisat detske: "Chelsea, L'poor a Arsenal von z Premier League!" Ale z takychto sraciek som uz daaaaaavno vyrastol a ocenim kvalitu hraca aj ked oblieka "nepriatelsky" dres. Ci Ronaldo zmizne alebo nie, je len na nom, na Alexovi a na Gillovi. Minuly rok podpisal na 5 rokov, takze Real ma problem a dufam, ze ten skur...ny klub zazaluje ManU na FIFA a Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi a jemu podobnym curakom!
avs.roy vidim tovju objektivnost na real hovoris sku...ny klub az teraz ked to do novin povedal ferguson ak by to on nepovedal tak si stale budes mysliet ze je to normalny klub vsak?inak ak da calderon 100 mil.eur pochybujem ze ho feguson nepreda ved kolko hracov podobnej urovne by mohol kupit za 100 mil.eur hm??tomu odola bud ferguson alebo ten co to tam riadi zalezi len na jednej veci ako som povedal ci chce prestupit ronaldo ak do realu chce prestupit....tak prestupi tam problem nebude.Inak tieto slova Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi -si si isty??keby to alex spravil tak ronaldo uz ide na tom audi,na ktorom bolo napisane dorucit ronaldovi.ferguson neni az taky frajer aby si toto mohol dovolit.

Stoffo pozor!! nikdy som Real nemal v oblube (nebol na to jediny dovod!) a viem aku prestupovu politiku robili v nedavnej minulosti. nazval som ho tak kvoli mojim pocitom a nie kvoli tomu, ze by to povedal Alex. Samozrejme on sa ani nemoze na adresu Realu podobne verejne vyjadrit, aj ked si viem zivo predstavit ako na nich fu*kuje. Ano, predstav si, ze Alex sa vyjadril doslovne "to get rot him on the bench rather than sell him over there" a to konkretne v tom zmysle, ze pokial tam je ON (Ferguson), neexistoval a ani neexistuje jediny hrac, ktory s nim moze "kyvat" a zaroven "kyvat" s klubom akym je Manchester United. Takto to povedal, cital som to v dnesnych novinach... Ako zareaguje Ronaldo je uz ina story...
a co s tym alex ziska??nic!!!!!!ronaldo odide definitivne a basta.inak to potom v spanielsku drzis nam alebo komu ked nie realu?
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 8:25 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
avs.roy napísal:
Lacoste napísal:
Strasne si prajem aby ten Ronaldo zmizol do toho Realu.. Mad

dovod?? ale rozumny!! pocuvam...

Lebo ho neznasam.. Mad

Ja som chcel rozumny dovod!!! To co si napisal, za dovod nepovazujem. Ak by som na toto hladel takisto ako ty, potom by som musel napisat detske: "Chelsea, L'poor a Arsenal von z Premier League!" Ale z takychto sraciek som uz daaaaaavno vyrastol a ocenim kvalitu hraca aj ked oblieka "nepriatelsky" dres. Ci Ronaldo zmizne alebo nie, je len na nom, na Alexovi a na Gillovi. Minuly rok podpisal na 5 rokov, takze Real ma problem a dufam, ze ten skur...ny klub zazaluje ManU na FIFA a Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi a jemu podobnym curakom!
avs.roy vidim tovju objektivnost na real hovoris sku...ny klub az teraz ked to do novin povedal ferguson ak by to on nepovedal tak si stale budes mysliet ze je to normalny klub vsak?inak ak da calderon 100 mil.eur pochybujem ze ho feguson nepreda ved kolko hracov podobnej urovne by mohol kupit za 100 mil.eur hm??tomu odola bud ferguson alebo ten co to tam riadi zalezi len na jednej veci ako som povedal ci chce prestupit ronaldo ak do realu chce prestupit....tak prestupi tam problem nebude.Inak tieto slova Alex sa vyjadril, ze Ronalda necha radsej zhnit na lavicke ako keby ho mal predavat Calderonovi -si si isty??keby to alex spravil tak ronaldo uz ide na tom audi,na ktorom bolo napisane dorucit ronaldovi.ferguson neni az taky frajer aby si toto mohol dovolit.

Stoffo pozor!! nikdy som Real nemal v oblube (nebol na to jediny dovod!) a viem aku prestupovu politiku robili v nedavnej minulosti. nazval som ho tak kvoli mojim pocitom a nie kvoli tomu, ze by to povedal Alex. Samozrejme on sa ani nemoze na adresu Realu podobne verejne vyjadrit, aj ked si viem zivo predstavit ako na nich fu*kuje. Ano, predstav si, ze Alex sa vyjadril doslovne "to get rot him on the bench rather than sell him over there" a to konkretne v tom zmysle, ze pokial tam je ON (Ferguson), neexistoval a ani neexistuje jediny hrac, ktory s nim moze "kyvat" a zaroven "kyvat" s klubom akym je Manchester United. Takto to povedal, cital som to v dnesnych novinach... Ako zareaguje Ronaldo je uz ina story...
a co s tym alex ziska??nic!!!!!!ronaldo odide definitivne a basta.inak to potom v spanielsku drzis nam alebo komu ked nie realu?

tak teda odide. a co? nas klub nikdy nebol o jednotlivcoch a to aj ty sam dobre vies! V Spanielsku su mojimi oblubevnymi klubmi Celta Vigo, Getafe a Atletico Madrid...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyPo jún 02, 2008 10:47 pm

Ako som povedal ten chudak je disgrace pre hru akou je futbal...nic viac netreba povedat...a je uplne jedno v ktorej riti bude hravat ci v manu, reale alebo v hornej dolnej...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyUt jún 03, 2008 11:37 am

q.p.r aj rangers dali ponuku na marlona harewooda...cena je zatial neznama...noo ja len dufam ze neodide...urcite by nam chybal (fanusikom)
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyUt jún 03, 2008 2:12 pm

Do Barcelony ide uz tretia posila! afro naozaj vedenie rube po keitovi a piquemu prichadza dalsia posila do obrany z Villarealu za 15-17 mil.eur urugaujsky stoper Martin Caseres.V tejto sezone bol na hostovani v Huelve.Je mlady,ma 21 rokov cize nakup do buducnosti veriim ze sa chyti.

https://www.youtube.com/watch?v=fYLQatapzow&feature=related

http://china.goal.com/resultsimg/7361.jpg
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptySo jún 07, 2008 12:23 pm

Takze horuce dni pokracuju: Do Tottenhamu ide Giovanni Dos Santos za 6 mil.eur
+ bonusy a vcera v noci sa ukoncili rokovania o Danim Alvesovi-Txiki sa s Del Nidom dohodol cena by mala byt 29-32 mil.eur + bonusy-taze Dani vitaj!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 11:11 pm

Sidwell do Aston Villy za 5,5 mil. libier..Smile Zbohom Sidwell, aspon sme na tebe zarobili inak si tu bol prakticky zbytocne..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyŠt jún 19, 2008 10:04 am

Lacoste napísal:
Sidwell do Aston Villy za 5,5 mil. libier..Smile Zbohom Sidwell, aspon sme na tebe zarobili inak si tu bol prakticky zbytocne..

Aston Villa are closing in on the signature of Chelsea midfielder Steve Sidwell. The midlands club are understood to be on the verge of agreeing a £4.5million deal for the former Reading player which could go through as early as next week.

Martin O'Neill is said to be closer to signing Valencia defender Miguel than both Arsenal and Chelsea, and at a cut-back price at that.

O'Neill, who is currently working as a television pundit at the Euro 2008 finals, has a number of other targets including Blackburn winger David Bentley who has been linked with a £15million switch to Villa.

zatial su to zaujmave prestupy do villy...
Sidwell je pracant v strede zalohy a v Readingu hral fantasticky...
Miguel pravy bek z valencie tiez si ho pamatam ze hral dost dobre..nahrada za Olofa Melberga
Bentley to je perfektne kridlo...Ashley Young na jednej strane a Bentley na druhej a neni problem...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyŠt jún 19, 2008 10:54 am

vôbec som to tu nejako nesledoval, tak len tak btw. oznamujem, že lahm po rozhovore s novým trénerom ostáva v bayerne cheers
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 EmptyŠt jún 19, 2008 3:44 pm

Tarzan napísal:
Lacoste napísal:
Sidwell do Aston Villy za 5,5 mil. libier..Smile Zbohom Sidwell, aspon sme na tebe zarobili inak si tu bol prakticky zbytocne..

Aston Villa are closing in on the signature of Chelsea midfielder Steve Sidwell. The midlands club are understood to be on the verge of agreeing a £4.5million deal for the former Reading player which could go through as early as next week.

Martin O'Neill is said to be closer to signing Valencia defender Miguel than both Arsenal and Chelsea, and at a cut-back price at that.

O'Neill, who is currently working as a television pundit at the Euro 2008 finals, has a number of other targets including Blackburn winger David Bentley who has been linked with a £15million switch to Villa.

zatial su to zaujmave prestupy do villy...
Sidwell je pracant v strede zalohy a v Readingu hral fantasticky...
Miguel pravy bek z valencie tiez si ho pamatam ze hral dost dobre..nahrada za Olofa Melberga
Bentley to je perfektne kridlo...Ashley Young na jednej strane a Bentley na druhej a neni problem...

no ja som cital ze 5,5 ale v podstate je to jedno..Obidve cisla su pekne peniaze za neho..Aspon sme na nom zarobili..Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





PRESTUPY - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
PRESTUPY
Návrat hore 
Strana 4 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: