world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 PRESTUPY

Goto down 
+5
Bergie6
Tarzan
cuban
Lacoste
Stoffo
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyNe január 25, 2009 2:17 pm

Lacoste napísal:
Kozak Arrow Arrow Slovan (bohuzial)

Najhorsi nakup aky kedy mohol Kmotor sravit.. Sad Taky isty vychodnarsky chrapun jak jeho otec.. Nech ide prec a co najrychlejsie!!
keďže pekarík odišiel do nemecka tak to je najlepší hráč čo ostal v našej lige - na tie jeho prihrávky sa nechytajú ani špičkoví hráči škoda že sa mu nechce behať ale na to je ta dm
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyNe január 25, 2009 7:22 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Kozak Arrow Arrow Slovan (bohuzial)

Najhorsi nakup aky kedy mohol Kmotor sravit.. Sad Taky isty vychodnarsky chrapun jak jeho otec.. Nech ide prec a co najrychlejsie!!
keďže pekarík odišiel do nemecka tak to je najlepší hráč čo ostal v našej lige - na tie jeho prihrávky sa nechytajú ani špičkoví hráči škoda že sa mu nechce behať ale na to je ta dm

Ano mas pravdu, je dobry a mozno aj najlepsi v CL.. Alee predsa len je to Kozak (snad vies co som myslel)
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyPo január 26, 2009 6:09 pm

Cudicini Arrow Arrow Tottenham

kurva, kurva, kurva!! Sad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyPo január 26, 2009 9:05 pm

Lacoste napísal:
Cudicini Arrow Arrow Tottenham

kurva, kurva, kurva!! Sad

lol a zadarmo...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyPo január 26, 2009 9:19 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Cudicini Arrow Arrow Tottenham

kurva, kurva, kurva!! Sad

lol a zadarmo...

Sak prave.. zadarmo. Nevadilo by mi to iba v pripade ze by isiel inak nez k sliepkam!! Sad
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptySo január 31, 2009 4:04 pm

stalo sa pomerne velke prekvapenie, odchovanec a ikona boltonu kevin nolan prestupil do newcastle a to len za 4M libier, dalej udajne sa zranil spuds navratilec defoe (to sa ozaj moze stat len im) a moze chybat niekolko tyzdnov, ale aj celu sezonu, ako nahrada za bullarda, ktory prestupil do hullu, prisiel do fulhamu mladik giles barnes z derby, ktory mimochodom dal 2 goly proti manUre v shit cupe no a sunderland sa konecne zbavil diofa, ten ide k rovers a fakt netusim, co si allardyce od tohto prestupu vlastne slubuje
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyNe február 01, 2009 11:06 am

Bergie6 napísal:
stalo sa pomerne velke prekvapenie, odchovanec a ikona boltonu kevin nolan prestupil do newcastle a to len za 4M libier, dalej udajne sa zranil spuds navratilec defoe (to sa ozaj moze stat len im) a moze chybat niekolko tyzdnov, ale aj celu sezonu, ako nahrada za bullarda, ktory prestupil do hullu, prisiel do fulhamu mladik giles barnes z derby, ktory mimochodom dal 2 goly proti manUre v shit cupe no a sunderland sa konecne zbavil diofa, ten ide k rovers a fakt netusim, co si allardyce od tohto prestupu vlastne slubuje

iba 4 milioni??? lol a kolko by si zanho chcel...a diouf Big sama dobre pozna z Boltonu takze logicky prestup
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyNe február 01, 2009 7:00 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
stalo sa pomerne velke prekvapenie, odchovanec a ikona boltonu kevin nolan prestupil do newcastle a to len za 4M libier, dalej udajne sa zranil spuds navratilec defoe (to sa ozaj moze stat len im) a moze chybat niekolko tyzdnov, ale aj celu sezonu, ako nahrada za bullarda, ktory prestupil do hullu, prisiel do fulhamu mladik giles barnes z derby, ktory mimochodom dal 2 goly proti manUre v shit cupe no a sunderland sa konecne zbavil diofa, ten ide k rovers a fakt netusim, co si allardyce od tohto prestupu vlastne slubuje

iba 4 milioni??? lol a kolko by si zanho chcel...a diouf Big sama dobre pozna z Boltonu takze logicky prestup

ked starsi bullard isiel do hullu za 5, tak cakam ze kapitan a prinajmensom rovnako dobry hrac pojde aspon za rovnaku sumu.. co sa tyka diofa, z toho hladiska rozumiem ale jeho komplikovana osobnost a strelecka "forma" nemusi vobec nic priniest, aj ked za 2M ale predsa sa mi to javi zbytocne
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyNe február 01, 2009 11:52 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
stalo sa pomerne velke prekvapenie, odchovanec a ikona boltonu kevin nolan prestupil do newcastle a to len za 4M libier, dalej udajne sa zranil spuds navratilec defoe (to sa ozaj moze stat len im) a moze chybat niekolko tyzdnov, ale aj celu sezonu, ako nahrada za bullarda, ktory prestupil do hullu, prisiel do fulhamu mladik giles barnes z derby, ktory mimochodom dal 2 goly proti manUre v shit cupe no a sunderland sa konecne zbavil diofa, ten ide k rovers a fakt netusim, co si allardyce od tohto prestupu vlastne slubuje

iba 4 milioni??? lol a kolko by si zanho chcel...a diouf Big sama dobre pozna z Boltonu takze logicky prestup

ked starsi bullard isiel do hullu za 5, tak cakam ze kapitan a prinajmensom rovnako dobry hrac pojde aspon za rovnaku sumu.. co sa tyka diofa, z toho hladiska rozumiem ale jeho komplikovana osobnost a strelecka "forma" nemusi vobec nic priniest, aj ked za 2M ale predsa sa mi to javi zbytocne
no to prekvapilo aj mna ten bullard...ze siel iba za 5 milionov...ako jeho realna hodnota nie je o moc vysoko ale tak cakal som inu palku kedze je to anglican....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyPo február 02, 2009 9:48 pm

Keane Arrow Arrow Tottenham Laughing Laughing

strasny magor, hovoril som ze v liverpoole sa mu nebude darit..Nemal od sliepok odist..V kazdom pripade som zvedavy na reakciu fanusikov..

EDIT : Quaresma Arrow Arrow Chelsea FC

Asi najprekvapivejsi prestup.. Uvidime, po zraneni Joeyho ho dost potrebujeme.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyUt február 03, 2009 12:48 pm

Lacoste napísal:
Keane Arrow Arrow Tottenham Laughing Laughing

strasny magor, hovoril som ze v liverpoole sa mu nebude darit..Nemal od sliepok odist..V kazdom pripade som zvedavy na reakciu fanusikov..

EDIT : Quaresma Arrow Arrow Chelsea FC

Asi najprekvapivejsi prestup.. Uvidime, po zraneni Joeyho ho dost potrebujeme.

nie najprekvapivejsi pretup je Arshavin do Arsenalu...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyUt február 03, 2009 4:31 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
Keane Arrow Arrow Tottenham Laughing Laughing

strasny magor, hovoril som ze v liverpoole sa mu nebude darit..Nemal od sliepok odist..V kazdom pripade som zvedavy na reakciu fanusikov..

EDIT : Quaresma Arrow Arrow Chelsea FC

Asi najprekvapivejsi prestup.. Uvidime, po zraneni Joeyho ho dost potrebujeme.

nie najprekvapivejsi pretup je Arshavin do Arsenalu...

a zial aj najsmutnejsi.. absolutne wengerovi nerozumiem, toto je este sialenejsie ako kupit do zakladnej zostavy 16-rocneho brazilcana!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyUt február 03, 2009 5:17 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
Keane Arrow Arrow Tottenham Laughing Laughing

strasny magor, hovoril som ze v liverpoole sa mu nebude darit..Nemal od sliepok odist..V kazdom pripade som zvedavy na reakciu fanusikov..

EDIT : Quaresma Arrow Arrow Chelsea FC

Asi najprekvapivejsi prestup.. Uvidime, po zraneni Joeyho ho dost potrebujeme.

nie najprekvapivejsi pretup je Arshavin do Arsenalu...

a zial aj najsmutnejsi.. absolutne wengerovi nerozumiem, toto je este sialenejsie ako kupit do zakladnej zostavy 16-rocneho brazilcana!
tak prekvapivé to určite nie je dlho sa o tom hovorilo ale je to blud - sám petržela hovoril že arshavin má raz skvelý deň a potom 2 otrasné tak neviem no.... wenger je úžasný čo sa týka prestupovej politiky

inak kedy končí prestupové obdobie kurva? já myslel že 31? či?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyUt február 03, 2009 9:07 pm

skoncilo vcera o 17:00

a bergie vobec nechapem...ten chlapec tahal rusko na eure a tahal zenit k Uefa cupu a Super cupu...ma svoju kvalitu...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyUt február 03, 2009 9:10 pm

aj nemci sa radovali ked k nim pred vyse 60 rokmi dorazila diktatura .. tento prestup korunuje sialenstvo okolo nasho klubu .. ale nech sa vsetci raduju ako blazni, ved arshavin nas vytrhne z biedy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptySt február 04, 2009 5:38 pm

Bergie6 napísal:
aj nemci sa radovali ked k nim pred vyse 60 rokmi dorazila diktatura .. tento prestup korunuje sialenstvo okolo nasho klubu .. ale nech sa vsetci raduju ako blazni, ved arshavin nas vytrhne z biedy

ake sialenstvo? a aka bieda?
1. Arshavin je velmi kvalitny hrac a je skuseny...na vrchole...
2. prisiel za dobru cenu...podla mna este o nieco menej ako je hodny...
3. pri momentalnych zraneniach wallcota a fabregasa ani nehovorim o rosickom ktori sa dufam vrati ale nikto nevie ako sa vrati sa nam velmi hodi...nasri-denilson-song-arshavin to je uz podla mna slusna zaloha...nehovoriac o tom ked budu vsetci zdravy: nasri/rosicky-denilson/song/diaby-fabregas-arshavin/wallcott + hraci ako ramsey,randall,merida,wilshere,coquelin ktory naozaj nie su moc daleko od top flight standardu...taku zalohu nema nikto...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptySt február 04, 2009 7:00 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
aj nemci sa radovali ked k nim pred vyse 60 rokmi dorazila diktatura .. tento prestup korunuje sialenstvo okolo nasho klubu .. ale nech sa vsetci raduju ako blazni, ved arshavin nas vytrhne z biedy

ake sialenstvo? a aka bieda?
1. Arshavin je velmi kvalitny hrac a je skuseny...na vrchole...
2. prisiel za dobru cenu...podla mna este o nieco menej ako je hodny...
3. pri momentalnych zraneniach wallcota a fabregasa ani nehovorim o rosickom ktori sa dufam vrati ale nikto nevie ako sa vrati sa nam velmi hodi...nasri-denilson-song-arshavin to je uz podla mna slusna zaloha...nehovoriac o tom ked budu vsetci zdravy: nasri/rosicky-denilson/song/diaby-fabregas-arshavin/wallcott + hraci ako ramsey,randall,merida,wilshere,coquelin ktory naozaj nie su moc daleko od top flight standardu...taku zalohu nema nikto...

Vobec Very Happy lol! lol!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptySt február 04, 2009 7:08 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
aj nemci sa radovali ked k nim pred vyse 60 rokmi dorazila diktatura .. tento prestup korunuje sialenstvo okolo nasho klubu .. ale nech sa vsetci raduju ako blazni, ved arshavin nas vytrhne z biedy

ake sialenstvo? a aka bieda?
1. Arshavin je velmi kvalitny hrac a je skuseny...na vrchole...
2. prisiel za dobru cenu...podla mna este o nieco menej ako je hodny...
3. pri momentalnych zraneniach wallcota a fabregasa ani nehovorim o rosickom ktori sa dufam vrati ale nikto nevie ako sa vrati sa nam velmi hodi...nasri-denilson-song-arshavin to je uz podla mna slusna zaloha...nehovoriac o tom ked budu vsetci zdravy: nasri/rosicky-denilson/song/diaby-fabregas-arshavin/wallcott + hraci ako ramsey,randall,merida,wilshere,coquelin ktory naozaj nie su moc daleko od top flight standardu...taku zalohu nema nikto...

enough of entertainment .. uz som sa podobnym humorom akurat prejedol
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptySt február 04, 2009 10:04 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
aj nemci sa radovali ked k nim pred vyse 60 rokmi dorazila diktatura .. tento prestup korunuje sialenstvo okolo nasho klubu .. ale nech sa vsetci raduju ako blazni, ved arshavin nas vytrhne z biedy

ake sialenstvo? a aka bieda?
1. Arshavin je velmi kvalitny hrac a je skuseny...na vrchole...
2. prisiel za dobru cenu...podla mna este o nieco menej ako je hodny...
3. pri momentalnych zraneniach wallcota a fabregasa ani nehovorim o rosickom ktori sa dufam vrati ale nikto nevie ako sa vrati sa nam velmi hodi...nasri-denilson-song-arshavin to je uz podla mna slusna zaloha...nehovoriac o tom ked budu vsetci zdravy: nasri/rosicky-denilson/song/diaby-fabregas-arshavin/wallcott + hraci ako ramsey,randall,merida,wilshere,coquelin ktory naozaj nie su moc daleko od top flight standardu...taku zalohu nema nikto...

enough of entertainment .. uz som sa podobnym humorom akurat prejedol

hm...ziadny argument nic...ako fanusik arsenalu by si mal mat naviac..aj ked pochybujem ze ty si gooner
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptySt február 04, 2009 10:34 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
aj nemci sa radovali ked k nim pred vyse 60 rokmi dorazila diktatura .. tento prestup korunuje sialenstvo okolo nasho klubu .. ale nech sa vsetci raduju ako blazni, ved arshavin nas vytrhne z biedy

ake sialenstvo? a aka bieda?
1. Arshavin je velmi kvalitny hrac a je skuseny...na vrchole...
2. prisiel za dobru cenu...podla mna este o nieco menej ako je hodny...
3. pri momentalnych zraneniach wallcota a fabregasa ani nehovorim o rosickom ktori sa dufam vrati ale nikto nevie ako sa vrati sa nam velmi hodi...nasri-denilson-song-arshavin to je uz podla mna slusna zaloha...nehovoriac o tom ked budu vsetci zdravy: nasri/rosicky-denilson/song/diaby-fabregas-arshavin/wallcott + hraci ako ramsey,randall,merida,wilshere,coquelin ktory naozaj nie su moc daleko od top flight standardu...taku zalohu nema nikto...

enough of entertainment .. uz som sa podobnym humorom akurat prejedol

hm...ziadny argument nic...ako fanusik arsenalu by si mal mat naviac..aj ked pochybujem ze ty si gooner

zobud sa zo sna a skus zit v realite, ak si honis na tom zakazdym ked si dokazujes aky si ty velky fanusik ked podporujes kazdu sprostost nasho klubu, potom ta velmi lutujem, ak sa v tom pripade povazujes za verneho fanusika ked vidis na arsenale len to dobre, potom neviem co su ti ktori pri nom stoja aj ked nie su spokojni ale tak chapem tvoj postoj, aj ja som bol kedysi taky .. ked ziadas argumenty, precitaj si tento clanok, nie vzdy tuzim sa s bandou zaslepencov a naiviek bavit o arsenale .. keby chcem, tak uz davno nestojim pri arsenale a nikdy by som nedokazal ho len tak nechat, aj ked vidim ze nase muzstvo a manazer je v sucasnosti posmechom anglicka, prajem si len aby gol padol do siete supera a hoci moja radost z vitazstiev nie je taka epicka a sialena ako ked u nas este hrali iceman alebo freddie, tak stale som gooner a verim v svetlejsi zajtrajsok, len mam odlisny pohlad .. no ale nie som v tom sam, to by som sa asi zblaznil keby si nemozem aspon cez obrazovku PC podebatovat s niekym, kto ma podobne nazory a tiez nie je spokojny
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptySt február 04, 2009 10:53 pm

tak AA je podla mna dost precenovany hrac... Co som ho videl hrat UEFU za Zenit tak tam na neho makal skoro cely Zenit...polovicu lopt a prihravok mal od Tymoschuka, ktory sa mi zdal pre Zenit prinosnejsi ako Arshavin...
a pochybujem ze v arsenale bude mat taku poziciu na aku je zvyknuty zo Zenitu a ked sa uzdravia hraci arsenalu bude dostavat menej sanci a skonci ako Keane...

inak Emile Heskey Arrow Arrow Aston Villa
no som na neho zvedavy ako sa ukaze...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyŠt február 05, 2009 11:21 am

ja si nedokazujem aky som velky fanusik..ani som to tak nemyslel...ty si ale stale negativny, neustale neopodstatnene kritizujes vedenie a hracov, mne hovoris ze nezijem v realite ale prave ty v nej nezijes...nase muzstvo nie je posmechom anglicka? iba fanuskovia ako ty si to myslia, fanuskovia ktori placu za "starimi casmi" ktore ani nezazili, to ze boli niekedy invicibles a ze to bol najvacsi futbalovy tim historie a vsetci boli posrati ked s nimi mali hrat neznamena ze to tak bude stale a ze arsenal ma patent na vitazstva...ja poznam fanusikov ktory fandia arsenalu viac ako pol storocia, ktory tie stare casi naozaj zazili a pri pomysleni ze sa arsenal niekedy ledva zachranil v top flight im je do placu ked citaju veci ako pises ty po par pokazenych zapasoch a momentalne 5 mieste v najlepsej lige na svete, aj ked je kazdemu kto ma aspon stipku futbalovej vedomosti ze arsenal skonci bez problemov 4 alebo lepsie...preco tolko negativity a nedovery timu? o tom nie je arsenal...

o arshavinovi vies hovno..rovnako aj ja...videli sme ho len v par zapasoch a tam sa ukazal velmi dobre...ja vidim to pozitivne, rychlost, dobru techniku, prihravku, strelu, vision...inteligenciu...predpoklady na to aby dobre zapadol...ty zase vidis vsetky mozne veci co sa mozu nepodarit a vypisal si ich tam...nehovorim da za nas 80 golov do konca sezony a vyhlasia ho za naj hraca sveta, ale moze a mal by pomoct...momentalne si hraci neveria, ani sami v seba ani navzajom...mame iba zopar hracov ktorym tim veri ked maju loptu ze s nou nieco spravia a ze najdu spoluhracov...rvp,nasri mozno sagna a clichy...ostatni nie...tak to u nas nebyvalo a je to dosledkom tych vysledkou a zraneni...hrac arshavin so svojimi kvalitami moze toto velmi dobre napravit...dostal poslednu sancu aby zaziaril aj v svete a vazi si to a chce uspiet...to na nom jasne vidno...preco byt taky negativny?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyŠt február 05, 2009 4:08 pm

preco tolko negativity? to je uplne jednoduche, to co mi hovoris o nejakej pozicii v tabulke.. to hra u mna daleko menej podstatnu rolu ako to, ci nas klub robi nieco zmysluplne .. okrem carling kids, rezervy a mladeze, ladies a toho, ze nas este neodkupil nejaky ropak, nevidim pozitivne nic na sucasnej situacii .. ak ty mna kritizujes za prilisny negativizmus, potom ja si mozem dovolit presny opak - este nikdy si snad nekritizoval nas klub a na to ma fanusik nie len plne pravo, ale je to aj jeho povinnost ukazat tym co vedu nas klub, ze nejde spravnym smerom .. ked sa pozries na taky fc redshite liverpool, je to vlastne dost uboha pretvarka na tradicny anglicky klub .. my sa o to ani nepokusame, sme proste celkom iny klub .. wenger dokazal vybudovat cudzinecku legiu, ktora dokazala mat ostrovneho ducha a to ze dobila anglicko bol velky zakusok navyse, dnes nevidim nic z toho co bolo
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyŠt február 05, 2009 4:28 pm

Bratovrazedna vojna Very Happy pokracujte chlapci cheers
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 EmptyŠt február 05, 2009 6:58 pm

cuban napísal:
ja si nedokazujem aky som velky fanusik..ani som to tak nemyslel...ty si ale stale negativny, neustale neopodstatnene kritizujes vedenie a hracov, mne hovoris ze nezijem v realite ale prave ty v nej nezijes...nase muzstvo nie je posmechom anglicka? iba fanuskovia ako ty si to myslia, fanuskovia ktori placu za "starimi casmi" ktore ani nezazili, to ze boli niekedy invicibles a ze to bol najvacsi futbalovy tim historie a vsetci boli posrati ked s nimi mali hrat neznamena ze to tak bude stale a ze arsenal ma patent na vitazstva...ja poznam fanusikov ktory fandia arsenalu viac ako pol storocia, ktory tie stare casi naozaj zazili a pri pomysleni ze sa arsenal niekedy ledva zachranil v top flight im je do placu ked citaju veci ako pises ty po par pokazenych zapasoch a momentalne 5 mieste v najlepsej lige na svete, aj ked je kazdemu kto ma aspon stipku futbalovej vedomosti ze arsenal skonci bez problemov 4 alebo lepsie...preco tolko negativity a nedovery timu? o tom nie je arsenal...

o arshavinovi vies hovno..rovnako aj ja...videli sme ho len v par zapasoch a tam sa ukazal velmi dobre...ja vidim to pozitivne, rychlost, dobru techniku, prihravku, strelu, vision...inteligenciu...predpoklady na to aby dobre zapadol...ty zase vidis vsetky mozne veci co sa mozu nepodarit a vypisal si ich tam...nehovorim da za nas 80 golov do konca sezony a vyhlasia ho za naj hraca sveta, ale moze a mal by pomoct...momentalne si hraci neveria, ani sami v seba ani navzajom...mame iba zopar hracov ktorym tim veri ked maju loptu ze s nou nieco spravia a ze najdu spoluhracov...rvp,nasri mozno sagna a clichy...ostatni nie...tak to u nas nebyvalo a je to dosledkom tych vysledkou a zraneni...hrac arshavin so svojimi kvalitami moze toto velmi dobre napravit...dostal poslednu sancu aby zaziaril aj v svete a vazi si to a chce uspiet...to na nom jasne vidno...preco byt taky negativny?


ach jáááj- ako začnem?takže ešte tým predchádzajúcim príspevkom- arsenal že má najlepšieu zálohu?? fakt podarený joke

raz a navždy! povedať nie o epl ale o hociktorej lige že je najlepšia na svete je urážlivé pre tie ostatné a navyše primitívne- pre koho najlepšia? buď si použil zlý výraz a myslel si najvyrovnanejšia alebo neviem čo ( ale to je takisto hlúposť) alebo si zaslepený- pre koho najlepšia??ten kto má rád ostrovný bojovný futbal v dajme tomu že v rýchlom tempe, tak preferuje premier league- ten kto má rád technický, zabávačský , útočný otvorený futbal má rád la ligu, ten kto má rád taktické machinácie na technicky vysokej úrovni má rád a preferuje seriu-a ale nikto nemôže povedať o žiadnej z týchto troch že je najlepšia- anglická je najbohatšia,najrýchlejšia a najtvrdšia la liga zasa najtechnickejšia,najgólovejšia a najofenzívnejšia a serie-a najtaktickejšia, a so španielskou aj najtechnickejšia ale žiadna nie je najlepšia a ak je tak len pre istého jednotlivca napr pre teba epl pre mňa la liga pre niekoho serie-a ale nazývať najlepšia je urážlivé pre tie ligy ostatné ja to nerobím tak to nerob ani ty

p.s. ak sa jedná o najlepšiu ligu ako to s obľubou páni v stv na čele s vami hovoria tak je dosť smutné, že "najlepšia" liga na svete má už horší gólový priemer na kolo ako pretaktizovaná serie-a naozaj smutné Sad

a teraz mi vysvetli toto: kto ma aspon stipku futbalovej vedomosti ze arsenal skonci bez problemov 4 alebo lepsie... ako si prišiel na toto?? a ak náhodou arsenal do 4.miesta neskončí tak ťa máme vyhlásiť za debila a človeka, ktorý nerozumie futbalu a nemá štipku futbalovej vedomosti hej??potom ťa vyhlásime

ku kauze arshavin za všetky argumenty spomeniem slová pána Petrželu, ktorý ho trénoval v zenite- a hovoril o ňom ako o hráčovi, ktorý má 1 deň skvelý a 2 hrozné a on to vie zo všetkých najlepšie
Návrat hore Goto down
Sponsored content





PRESTUPY - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down
 
PRESTUPY
Návrat hore 
Strana 10 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: