world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale CL

Goto down 
+8
Tarzan
jarci
marek77
Anik51
Lacoste
metrostars
Stoffo
cuban
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyUt apríl 15, 2008 10:00 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
bergie myslel asi skorej zapasy proti silnejsim protivnikom...lebo ronaldo dava goly fulhamu, derby, portsmouthu ale v zapasoch s lepsim protivnikom uz taka hviezda ani zdaleka nie je...a povedz mi na ktoreho dobreho utocnika/kridelnika sa nehra osobka..myslis ze na drogbu nehraju osobku? alebo na henryho ze nehravali? proti arsenalu nanho nikto nehral a bol ticho az do 80 minuty...proti man city ho onuoha strcil do vrecka...to je vykonnost vo velkych zapasoch proti silnym superom...a to mu chyba a to musis vidiet aj ty

tak nech sa paci Cuban, tu to mas: Sporting Lisabon 2, Birmingham 1, Wigan 2, Dynamo Kyjev 3, Arsenal 2, Blackburn 2, Fulham 2, Derby 2, Everton 2, Sunderland 1, West Ham 1, Aston Villa 2, Newcastle 5, Reading 1, Tottenham 2, Portsmouth 2, Lyon 1, Bolton 2, Liverpool 1, AS Roma 1 a Middlesbrough 1. a este stale nie je koniec sezony. Ktory klub ti tam chyba aby to bolo komplet? Chelsea a ManCity? ok, tak bol to on, kto nahraval Tevezovi na vitazny gol proti Blues! a dvojzapas proti modrej polovicke Manchesteru sme absolutne odflakli... Inak dal aspon jeden gol uplne kazdemu superovi, s ktorym sa tuto sezonu Man United stretol! Proti Arsenalu hral na neho Clichy a ak tvrdis nieco ine, asi si pozeral iny zapas ako ja... A ak si pozeral ten isty match, musel si si vsimnut, ze moc lopt sa k nemu nedostavalo, kedze v 1.polcase sme az moooc zbytocne casto stracali loptu v strede a viazla rozohravka...

mal by si si uvedomit ze cisla a samotne statistiky nemusia vzdy hovorit absolutnu pravdu...ano dal zopar golov a to ja nechcem znizovat ale napriklad proti arsenalu okrem toho golu na emirates a penalty fakt nic neukazal...rovnako ani proti niektorym inym timom...vies v poslednom case dal dost "sulancov" po dorazkach z blizky alebo hlavicky do prazdnej brany...ano aj to su goly dolezite a on vie davat aj goly inak lepsie lenze je to niekedy viac o stasti ako mozno o umeni...sam uznaj ze v zapasoch s kvalitnymi protivnikmi sa mu az tak nedari...proti AS minuly rok vobec nic, napriklad aj proti tomu man city tiez nie..a argument ze to vsetci odflakli je pod tvoju uroven lebo to za prve neospravedlnuje individualny vykon jedneho hraca a za druhe ako mohli odflaknut zapas pri vyroci mnichova??? proste vas man city prehralo vtedy a to dost jasne...clichy nanho hral iba pre svoj post ale nikto na ronalda specialne osobku nehral...co mal clichy robit ked hral laveho beka? a skor to bol aj eboue na druhej strane s kolom, a ani vstrede pola proti gilbertovi nic neukazal...je to hrac ale naozaj uznaj ze proti silnym zatial poriadne nic nezahral...tie goly su sice pekne ale su tam asi 3-4 dobre kluby a dalsie 2-3 priemer...inak nic moc...

takze 38 golov krajneho zaloznika je podla Cubana "zopar golov"... no ok... Keby som vedel tvoj pohlad na vec skor, zavolal by som Alexovi a na FA, nech pre ManUtd dohodnu nejake zapasy naviac, aby sa tu nahodou Cubanovi nezdalo, ze Ronaldo dal goly malo muzstvam v tejto sezone. napis mi tu meno jedineho hraca z ktorejkolvek ligy, ktory za celu sezonu neskoroval len proti dvom muzstvam z celeho doterajsieho programu muzstva,ktoreho dres oblieka! Tak to si pockam Cuban! "hlavicky do prazdnej brany" - dost dobre som sa zasmial Cuban... "sulance" - kedze si chlapci dokazu casto s prehladom vysachovat obranu, nemaju sa podla teba vratit s loptou k Edwinovi a celu akciu zacat znova? vies aby si nemal pocit, ze su to len obycajne dorazky do prazdnej brany... Samozrejme, genialny Adebayor, dava prenadherne goly, vsetky samozrejme spoza 16ky a vylucne do vinklov,ze? Aj jeho posledny "gol" na Trafforde bol krasny,ze? Az na to, ze ho dal ten "....." rukou! To samozrejme fandom AFC nevadi, oni si to totizto ani nevsimli, resp. nechceli si to vsimnut...

Ja som tu nikdy nepovedal, ze Ronaldo je nejaky "valec" bez ohladu na to, proti komu hrava... 3x ma den, 1x ho nema... a co??? Henry mal tie dni stale? don't make me laugh Cuban... Nemysli si, ze ja osobne nejako Ronalda zerem! Neboj sa, nemam jeho plagat,pred ktorym by som denne masturboval. U mna je to vyborny hrac a hlavne v tom spravnom klube! end of story! Ovela viac si vazim prinosu Rooneyho, Ferdinanda alebo takeho Evru. A to, ze si s nimi Ronaldo v kombinaciach rozumie, je len plus pre klub, ktoremu fandim pomaly 17 rokov...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyUt apríl 15, 2008 10:14 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
a este k diskusii - tarzan-jarci - ja mam rad strednu cestu...typicky priklad arsenal kombinacna hra s individualnymi schopnostami = najlepsi futbal na svete
cuban opravim ta Arsenal v sucasnosti produkuje bezkonkurecne NAJKRAJSI futbal nie najlepsi pretoze niekomu sa paci aj beton a po dalsie chybaju vam vysledky ale najkrajsi jednoznacne najviac sa mi paci ze dokazete kombinovat v rychlosti co my postradame tiez mame skvelych hracov mozno este lepsich ako vy (mozno) ale rychlost nam chyba vam robia vela africania Ade,Eboue ale aj Flamini je big player proste lutujem Arsenal pretoze za krasny futbal,ktory predvadza v tejto sezone si skutocne nejaku trofej zasluzil.


Tarzan absolutne pod uroven ja som vobec nenapisal ze Messi je naj pretoze som napisal ze Messi a Kaka su naj urcite na vyssej urovni ako Ronaldo C.A neprekrucaj laskavo moje slova vobec som nepovedal ze bez Messiho by bol futbal o nicom ale Jarci ma pravdu svetovy futbal potrebuje hracov,ktory su v niecom genialny,spickovy v subojoch 1 na 1 proste ako niekedy Ronaldinho bol vzorom vsetkych deti pohlad na futbal sa pri Ronaldinhovom vykone zmenil bola to hra krasna,usmiata (skoda ze sa tak zlajdacil,ale bolo takych vela hracov takisto Figo,Zidane,Beckham,Ronaldo,Rivaldo, to boli hraci,ktori sa zapisali do dejin a toto futbal potrebuje ale neprekrucaj slova ze bez Messiho by bol futbal o nicom to som nikdy nepovedal dufam ze az tak vela od teba nechcem.

no bolo v sezone zopar zapasov ked sme zase az tak skvele nehrali ale to bolo kvoli zraneniam...a poopravim ta urcite za nas herny prejav nie su zodpovedny najma hraci ktorych si napisal...eboue je nic toje koncovy hrac lebo u neho vsetky akcie koncia...ade je utocnik casto hru spomaluje a v poslednyh zapasoch som ho vobec nechapal ked si ako jediny utocnik zbiehal dostredu a do krajov aby daval lopty do 16 lenze v tej 16 mal byt on!!! flamini je skor rozbijac ale cenim si na nom aj to ze dokaze drzat ako tak krok s hlebom fabregasom a rosickym...tito traja + van persie a eduardo su kluc k nasmu futbalu a este fullbacks - dvaja najlepsi na svete

ale treba povedat ze aj nas futbal sa v poslednom case spomalil...oproti invicibles to je uplne pomale...uz som to tu hovoril a zopakujem to...to bolnajlepsi tim v historii futbalu

k messi vs. c.ronaldo vs kaka ja by som to dal kaka ,ronaldo, messi lebo messi je casto zraneni a moc toho neodohral...a ronaldo je najlepsi hrac epl v sucasnosti
co sa tyka toho historickeho timu ktori hraci vtedy hrali lebo ja nwm ktori tim gunners mas namysli??a co sa tyka zlata lopta sa ide odovzdavat v decembri a to je pred nami cela jesen,koniec tejto sezony taze este dost zapasov ronaldo ma jednu vyhodu ze kaka a messi su neustale zraneni inak je oproti nim 0 -moj nazor velka 0!

Toto bola zostava AFC v sezone 03/04, ked ako druhy klub v historii najvyssej anglickej sutaze zvitazili bez jedinej porazky v 38 zapasoch. Tato zostava oslavovala titul na White Hart Lane po remize 2:2 so Spurs. Takze: Lehmann, Lauren, Campbell, Toure, Cole, Parlour (Edu 67), Vieira, Silva, Pires, Henry, Bergkamp (Reyes 80). Subs Not Used: Keown, Clichy, Stack.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptySt apríl 16, 2008 9:58 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
bergie myslel asi skorej zapasy proti silnejsim protivnikom...lebo ronaldo dava goly fulhamu, derby, portsmouthu ale v zapasoch s lepsim protivnikom uz taka hviezda ani zdaleka nie je...a povedz mi na ktoreho dobreho utocnika/kridelnika sa nehra osobka..myslis ze na drogbu nehraju osobku? alebo na henryho ze nehravali? proti arsenalu nanho nikto nehral a bol ticho az do 80 minuty...proti man city ho onuoha strcil do vrecka...to je vykonnost vo velkych zapasoch proti silnym superom...a to mu chyba a to musis vidiet aj ty

tak nech sa paci Cuban, tu to mas: Sporting Lisabon 2, Birmingham 1, Wigan 2, Dynamo Kyjev 3, Arsenal 2, Blackburn 2, Fulham 2, Derby 2, Everton 2, Sunderland 1, West Ham 1, Aston Villa 2, Newcastle 5, Reading 1, Tottenham 2, Portsmouth 2, Lyon 1, Bolton 2, Liverpool 1, AS Roma 1 a Middlesbrough 1. a este stale nie je koniec sezony. Ktory klub ti tam chyba aby to bolo komplet? Chelsea a ManCity? ok, tak bol to on, kto nahraval Tevezovi na vitazny gol proti Blues! a dvojzapas proti modrej polovicke Manchesteru sme absolutne odflakli... Inak dal aspon jeden gol uplne kazdemu superovi, s ktorym sa tuto sezonu Man United stretol! Proti Arsenalu hral na neho Clichy a ak tvrdis nieco ine, asi si pozeral iny zapas ako ja... A ak si pozeral ten isty match, musel si si vsimnut, ze moc lopt sa k nemu nedostavalo, kedze v 1.polcase sme az moooc zbytocne casto stracali loptu v strede a viazla rozohravka...

mal by si si uvedomit ze cisla a samotne statistiky nemusia vzdy hovorit absolutnu pravdu...ano dal zopar golov a to ja nechcem znizovat ale napriklad proti arsenalu okrem toho golu na emirates a penalty fakt nic neukazal...rovnako ani proti niektorym inym timom...vies v poslednom case dal dost "sulancov" po dorazkach z blizky alebo hlavicky do prazdnej brany...ano aj to su goly dolezite a on vie davat aj goly inak lepsie lenze je to niekedy viac o stasti ako mozno o umeni...sam uznaj ze v zapasoch s kvalitnymi protivnikmi sa mu az tak nedari...proti AS minuly rok vobec nic, napriklad aj proti tomu man city tiez nie..a argument ze to vsetci odflakli je pod tvoju uroven lebo to za prve neospravedlnuje individualny vykon jedneho hraca a za druhe ako mohli odflaknut zapas pri vyroci mnichova??? proste vas man city prehralo vtedy a to dost jasne...clichy nanho hral iba pre svoj post ale nikto na ronalda specialne osobku nehral...co mal clichy robit ked hral laveho beka? a skor to bol aj eboue na druhej strane s kolom, a ani vstrede pola proti gilbertovi nic neukazal...je to hrac ale naozaj uznaj ze proti silnym zatial poriadne nic nezahral...tie goly su sice pekne ale su tam asi 3-4 dobre kluby a dalsie 2-3 priemer...inak nic moc...

takze 38 golov krajneho zaloznika je podla Cubana "zopar golov"... no ok... Keby som vedel tvoj pohlad na vec skor, zavolal by som Alexovi a na FA, nech pre ManUtd dohodnu nejake zapasy naviac, aby sa tu nahodou Cubanovi nezdalo, ze Ronaldo dal goly malo muzstvam v tejto sezone. napis mi tu meno jedineho hraca z ktorejkolvek ligy, ktory za celu sezonu neskoroval len proti dvom muzstvam z celeho doterajsieho programu muzstva,ktoreho dres oblieka! Tak to si pockam Cuban! "hlavicky do prazdnej brany" - dost dobre som sa zasmial Cuban... "sulance" - kedze si chlapci dokazu casto s prehladom vysachovat obranu, nemaju sa podla teba vratit s loptou k Edwinovi a celu akciu zacat znova? vies aby si nemal pocit, ze su to len obycajne dorazky do prazdnej brany... Samozrejme, genialny Adebayor, dava prenadherne goly, vsetky samozrejme spoza 16ky a vylucne do vinklov,ze? Aj jeho posledny "gol" na Trafforde bol krasny,ze? Az na to, ze ho dal ten "....." rukou! To samozrejme fandom AFC nevadi, oni si to totizto ani nevsimli, resp. nechceli si to vsimnut...

Ja som tu nikdy nepovedal, ze Ronaldo je nejaky "valec" bez ohladu na to, proti komu hrava... 3x ma den, 1x ho nema... a co??? Henry mal tie dni stale? don't make me laugh Cuban... Nemysli si, ze ja osobne nejako Ronalda zerem! Neboj sa, nemam jeho plagat,pred ktorym by som denne masturboval. U mna je to vyborny hrac a hlavne v tom spravnom klube! end of story! Ovela viac si vazim prinosu Rooneyho, Ferdinanda alebo takeho Evru. A to, ze si s nimi Ronaldo v kombinaciach rozumie, je len plus pre klub, ktoremu fandim pomaly 17 rokov...

ved ja mu to neberiem...dal goly dal ich 38 tych zopar som myslel ironicky a nemozem za to ze si to nepochopil, daval aj goly "out of nothing" ale dost vela tam bolo fakt dorazok z 5 alebo hlaviciek na druhej tycke -samozrejme ide tam aj credit jemu ale vacsinou mal len to stastie ze stal na konci skvelej akcie...a co sa tu snazim povedat nema tak vela spolocne s golmi...ano taha tim lenze ja som tu hovoril vseobecne o jeho hernom vykone a shrek ma ako ste povedali ovela vacsi impact na hru united a to takmer pravidelne...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptySt apríl 16, 2008 10:04 am

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
co sa tyka toho historickeho timu ktori hraci vtedy hrali lebo ja nwm ktori tim gunners mas namysli??a co sa tyka zlata lopta sa ide odovzdavat v decembri a to je pred nami cela jesen,koniec tejto sezony taze este dost zapasov ronaldo ma jednu vyhodu ze kaka a messi su neustale zraneni inak je oproti nim 0 -moj nazor velka 0!

Toto bola zostava AFC v sezone 03/04, ked ako druhy klub v historii najvyssej anglickej sutaze zvitazili bez jedinej porazky v 38 zapasoch. Tato zostava oslavovala titul na White Hart Lane po remize 2:2 so Spurs. Takze: Lehmann, Lauren, Campbell, Toure, Cole, Parlour (Edu 67), Vieira, Silva, Pires, Henry, Bergkamp (Reyes 80). Subs Not Used: Keown, Clichy, Stack.[/quote]

ano avs.roy samozrejme je to tento tim invicibles...este ti tam chyba fredie ljungberg ten bol vtedy asi zraneni...to boli teda casi, obrana ziskala loptu a za 5 sekund a cez 4 dotyky bola lopta na druhej strane v sieti...podla mna naozaj najkrajsi futbal v historii

a vtedy na lane to bolo uplne neskutocne arsenal vyhraval 2-1 a pred koncom vyrovnali sp*rs a ked sa skoncil zapas cely stadion oslavoval remizu viac ako arsenal titul lol! tragedi Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptySt apríl 16, 2008 10:48 am

mimo tých slov za = s tebou súhlasím aj ja....taký ten stred je fajn...to čo hrá arsenal napr. ale zase hra barcy keď vyhrala ligu majstrov...ci pana..tak to musíte uznať, to bolo krásne futbalové divadlo...

cuban napísal:
a este k diskusii - tarzan-jarci - ja mam rad strednu cestu...typicky priklad arsenal kombinacna hra s individualnymi schopnostami = najlepsi futbal na svete
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 3:16 pm

jarci napísal:
mimo tých slov za = s tebou súhlasím aj ja....taký ten stred je fajn...to čo hrá arsenal napr. ale zase hra barcy keď vyhrala ligu majstrov...ci pana..tak to musíte uznať, to bolo krásne futbalové divadlo...

cuban napísal:
a este k diskusii - tarzan-jarci - ja mam rad strednu cestu...typicky priklad arsenal kombinacna hra s individualnymi schopnostami = najlepsi futbal na svete
no to mas pravdu jarci vtedy to bola nadhera ale Ronaldinho a Deco (vtedy najlepsi nasi hraci)boli v najlepsich rokoch teda hlavne deco a ronaldinho v najlepsej forme a o to tu ide.ale teraz pride zrejme do barcy nova trenerska krv mal by to byt Pep Guardiola-sucasny trener becka ,ktory je znamy spickovou pracou s mladezou mena Bojan,Messi,Giovanni,,Iniesta tieto mena hovoria za vsetko.Navyse je to byvala "big star" taze fanusikovia ho miluju a ako rodeny katalanec je aj srdciar.Mne je jedno kto bude trenovat hlavne aby skoncil Rijkaard.Sucasna situacia (najme v lige)nemoze pokracovat.Obmenit by sa mal aj kader odist by mali Deco,Ronaldinho a Zambrotta a este hraci,ktorym konci zmluva Thuram,Ezquerro,Edmilson,Guddy a prist by mali D.Alves,mozno Benzema,ci Quaresma a spekuluje sa aj o Diegovi.


Avs.roy inak zeby boli vase akcie narazacky nadherneho sposobu a preto dava Ronaldo goly do prazdenj uplna hlupost minimalne 5 golov dal do prazdnej po odrazenej lopte ci nahodne po rohu.....dalsich 5 aj viac z penalty a naraz zistime ze krasnych alebo aspon normalnych golov dal ani nie 20.Ale ty poznas inu pravdu ze?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 3:54 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
mimo tých slov za = s tebou súhlasím aj ja....taký ten stred je fajn...to čo hrá arsenal napr. ale zase hra barcy keď vyhrala ligu majstrov...ci pana..tak to musíte uznať, to bolo krásne futbalové divadlo...

cuban napísal:
a este k diskusii - tarzan-jarci - ja mam rad strednu cestu...typicky priklad arsenal kombinacna hra s individualnymi schopnostami = najlepsi futbal na svete
no to mas pravdu jarci vtedy to bola nadhera ale Ronaldinho a Deco (vtedy najlepsi nasi hraci)boli v najlepsich rokoch teda hlavne deco a ronaldinho v najlepsej forme a o to tu ide.ale teraz pride zrejme do barcy nova trenerska krv mal by to byt Pep Guardiola-sucasny trener becka ,ktory je znamy spickovou pracou s mladezou mena Bojan,Messi,Giovanni,,Iniesta tieto mena hovoria za vsetko.Navyse je to byvala "big star" taze fanusikovia ho miluju a ako rodeny katalanec je aj srdciar.Mne je jedno kto bude trenovat hlavne aby skoncil Rijkaard.Sucasna situacia (najme v lige)nemoze pokracovat.Obmenit by sa mal aj kader odist by mali Deco,Ronaldinho a Zambrotta a este hraci,ktorym konci zmluva Thuram,Ezquerro,Edmilson,Guddy a prist by mali D.Alves,mozno Benzema,ci Quaresma a spekuluje sa aj o Diegovi.


Avs.roy inak zeby boli vase akcie narazacky nadherneho sposobu a preto dava Ronaldo goly do prazdenj uplna hlupost minimalne 5 golov dal do prazdnej po odrazenej lopte ci nahodne po rohu.....dalsich 5 aj viac z penalty a naraz zistime ze krasnych alebo aspon normalnych golov dal ani nie 20.Ale ty poznas inu pravdu ze?

ale tak zase takto som to ani ja az nemyslel...gol ako gol dal ich 38 to je uctyhodne ale chcel som len povedat ze to je hlavne vdaka hre celeho tymu a zopar golov mu tam padlo so stastim...snad pochopite co sa snazim povedat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 4:31 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
mimo tých slov za = s tebou súhlasím aj ja....taký ten stred je fajn...to čo hrá arsenal napr. ale zase hra barcy keď vyhrala ligu majstrov...ci pana..tak to musíte uznať, to bolo krásne futbalové divadlo...

cuban napísal:
a este k diskusii - tarzan-jarci - ja mam rad strednu cestu...typicky priklad arsenal kombinacna hra s individualnymi schopnostami = najlepsi futbal na svete
no to mas pravdu jarci vtedy to bola nadhera ale Ronaldinho a Deco (vtedy najlepsi nasi hraci)boli v najlepsich rokoch teda hlavne deco a ronaldinho v najlepsej forme a o to tu ide.ale teraz pride zrejme do barcy nova trenerska krv mal by to byt Pep Guardiola-sucasny trener becka ,ktory je znamy spickovou pracou s mladezou mena Bojan,Messi,Giovanni,,Iniesta tieto mena hovoria za vsetko.Navyse je to byvala "big star" taze fanusikovia ho miluju a ako rodeny katalanec je aj srdciar.Mne je jedno kto bude trenovat hlavne aby skoncil Rijkaard.Sucasna situacia (najme v lige)nemoze pokracovat.Obmenit by sa mal aj kader odist by mali Deco,Ronaldinho a Zambrotta a este hraci,ktorym konci zmluva Thuram,Ezquerro,Edmilson,Guddy a prist by mali D.Alves,mozno Benzema,ci Quaresma a spekuluje sa aj o Diegovi.


Avs.roy inak zeby boli vase akcie narazacky nadherneho sposobu a preto dava Ronaldo goly do prazdenj uplna hlupost minimalne 5 golov dal do prazdnej po odrazenej lopte ci nahodne po rohu.....dalsich 5 aj viac z penalty a naraz zistime ze krasnych alebo aspon normalnych golov dal ani nie 20.Ale ty poznas inu pravdu ze?

ale tak zase takto som to ani ja az nemyslel...gol ako gol dal ich 38 to je uctyhodne ale chcel som len povedat ze to je hlavne vdaka hre celeho tymu a zopar golov mu tam padlo so stastim...snad pochopite co sa snazim povedat

kazdi strelec ma stastie a potrebuje aby tim ho dokazal podporovat prihravkami a pozicnou hrou, to je uplne bezne, skratka ten diving cunt je teraz proste najlepsi, nist s tym nenarobime
Návrat hore Goto down
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Barca   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 4:38 pm

Benzemu nam netreba a za 50 mega už vobec nie!Ak už mame kupovať hrot tak Huntelaara.Do zalohy jednoznačne buď Diega alebo van der Vaarta.A na lave kridlo Quaresmu.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 5:12 pm

Kluivert napísal:
Benzemu nam netreba a za 50 mega už vobec nie!Ak už mame kupovať hrot tak Huntelaara.Do zalohy jednoznačne buď Diega alebo van der Vaarta.A na lave kridlo Quaresmu.
no Quaresma by sa nam zisiel zalezi od toho ci bude guardiola presadzovat Rijkaardov system 4-3-3 ak ano tak Quaresma bude velmi platny na tej Roniho byvalej pozicii t.j. lavy kridelnik pripadne by mohol zaskocit na pravom kridle pri messiho stasti na zranenia.To s Diegom/Vaartom s tebou plne suhlasim treba nam poriadneho kreativneho zaloznika pretoze sa ukazuje ze aj ked sa Xavi s Iniestom snazia tie decove schopnosti nam jednoducho chybaju Deco to bol kluc k uspechom a potrebujeme zaloznika,ktory by ho dokazal nahradit.Ja by som bral radsej Diega je podla mna predsa len lepsi a Van Der Vaart hra v HSV na pozicii podhrotoveho hraca,kdezto Diego v bremach na pozicii normalneho "rozohravaca"a preto si myslim ze skor Diego ako Vaart.A co sa tyka Benzemu je to super suter ale to aj Huntelaard uvidime mne este chyba skusenjsia brankarska dvojka pretoze Jorquera a Pinto nie su prilis spolahlivi,mladeho stopera trebars "naseho"Piqueho z Manchestru alebo garaya.Aj ked Pique mozno neni lepsi ale je skusenejsi z farieb United a tlak na jeho osobu v barce by mu tak neprekazal ako mozno Garayovi.


Kazdopadne by som uvital zmenu rozostavenia co by pomohlo viacerym hracom:ci uz Henrymu alebo Iniestovi.ja by som to videl pre buducu sezonu takto zakladnu jedenastku pri nulovej marodke

rozostavenie: 4-1-2-1-2
Valdes

D.Alves Puyol Milito (Marquez) Abidal

Yaya Toure

Xavi Iniesta

Messi

Etoo Henry

S tym ze nulova marodka u nas nie je nikdy taze hraci ako Pique,Sylvinho,Diego,Bojan a dalsi z lavicky by si tak ci tak dost zahrali ak by bolo rozostavenie 4-3-3 tak obrana a zaloha ostava ta ista s tym ze messi by hral na pravom kridle Etoo na hrote a Quaresma na lavom kridle ja by som to striedal podla formy jednotlivych hracov i podla toho proti komu hrame a ci hrame doma alebo vonku.
Návrat hore Goto down
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 5:15 pm

Stoffo napísal:
Kluivert napísal:
Benzemu nam netreba a za 50 mega už vobec nie!Ak už mame kupovať hrot tak Huntelaara.Do zalohy jednoznačne buď Diega alebo van der Vaarta.A na lave kridlo Quaresmu.
no Quaresma by sa nam zisiel zalezi od toho ci bude guardiola presadzovat Rijkaardov system 4-3-3 ak ano tak Quaresma bude velmi platny na tej Roniho byvalej pozicii t.j. lavy kridelnik pripadne by mohol zaskocit na pravom kridle pri messiho stasti na zranenia.To s Diegom/Vaartom s tebou plne suhlasim treba nam poriadneho kreativneho zaloznika pretoze sa ukazuje ze aj ked sa Xavi s Iniestom snazia tie decove schopnosti nam jednoducho chybaju Deco to bol kluc k uspechom a potrebujeme zaloznika,ktory by ho dokazal nahradit.Ja by som bral radsej Diega je podla mna predsa len lepsi a Van Der Vaart hra v HSV na pozicii podhrotoveho hraca,kdezto Diego v bremach na pozicii normalneho "rozohravaca"a preto si myslim ze skor Diego ako Vaart.A co sa tyka Benzemu je to super suter ale to aj Huntelaard uvidime mne este chyba skusenjsia brankarska dvojka pretoze Jorquera a Pinto nie su prilis spolahlivi,mladeho stopera trebars "naseho"Piqueho z Manchestru alebo garaya.Aj ked Pique mozno neni lepsi ale je skusenejsi z farieb United a tlak na jeho osobu v barce by mu tak neprekazal ako mozno Garayovi.


Kazdopadne by som uvital zmenu rozostavenia co by pomohlo viacerym hracom:ci uz Henrymu alebo Iniestovi.ja by som to videl pre buducu sezonu takto zakladnu jedenastku pri nulovej marodke

rozostavenie: 4-1-2-1-2
Valdes

D.Alves Puyol Milito (Marquez) Abidal

Yaya Toure

Xavi Iniesta

Messi

Etoo Henry

S tym ze nulova marodka u nas nie je nikdy taze hraci ako Pique,Sylvinho,Diego,Bojan a dalsi z lavicky by si tak ci tak dost zahrali ak by bolo rozostavenie 4-3-3 tak obrana a zaloha ostava ta ista s tym ze messi by hral na pravom kridle Etoo na hrote a Quaresma na lavom kridle ja by som to striedal podla formy jednotlivych hracov i podla toho proti komu hrame a ci hrame doma alebo vonku.

Guardiola povedal že kludne zmeni system Barcy 4-3-3 takže neviem.s tou zostavou takisto suhlasim.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 5:45 pm

Kluivert napísal:
Stoffo napísal:
Kluivert napísal:
Benzemu nam netreba a za 50 mega už vobec nie!Ak už mame kupovať hrot tak Huntelaara.Do zalohy jednoznačne buď Diega alebo van der Vaarta.A na lave kridlo Quaresmu.
no Quaresma by sa nam zisiel zalezi od toho ci bude guardiola presadzovat Rijkaardov system 4-3-3 ak ano tak Quaresma bude velmi platny na tej Roniho byvalej pozicii t.j. lavy kridelnik pripadne by mohol zaskocit na pravom kridle pri messiho stasti na zranenia.To s Diegom/Vaartom s tebou plne suhlasim treba nam poriadneho kreativneho zaloznika pretoze sa ukazuje ze aj ked sa Xavi s Iniestom snazia tie decove schopnosti nam jednoducho chybaju Deco to bol kluc k uspechom a potrebujeme zaloznika,ktory by ho dokazal nahradit.Ja by som bral radsej Diega je podla mna predsa len lepsi a Van Der Vaart hra v HSV na pozicii podhrotoveho hraca,kdezto Diego v bremach na pozicii normalneho "rozohravaca"a preto si myslim ze skor Diego ako Vaart.A co sa tyka Benzemu je to super suter ale to aj Huntelaard uvidime mne este chyba skusenjsia brankarska dvojka pretoze Jorquera a Pinto nie su prilis spolahlivi,mladeho stopera trebars "naseho"Piqueho z Manchestru alebo garaya.Aj ked Pique mozno neni lepsi ale je skusenejsi z farieb United a tlak na jeho osobu v barce by mu tak neprekazal ako mozno Garayovi.


Kazdopadne by som uvital zmenu rozostavenia co by pomohlo viacerym hracom:ci uz Henrymu alebo Iniestovi.ja by som to videl pre buducu sezonu takto zakladnu jedenastku pri nulovej marodke

rozostavenie: 4-1-2-1-2
Valdes

D.Alves Puyol Milito (Marquez) Abidal

Yaya Toure

Xavi Iniesta

Messi

Etoo Henry

S tym ze nulova marodka u nas nie je nikdy taze hraci ako Pique,Sylvinho,Diego,Bojan a dalsi z lavicky by si tak ci tak dost zahrali ak by bolo rozostavenie 4-3-3 tak obrana a zaloha ostava ta ista s tym ze messi by hral na pravom kridle Etoo na hrote a Quaresma na lavom kridle ja by som to striedal podla formy jednotlivych hracov i podla toho proti komu hrame a ci hrame doma alebo vonku.

Guardiola povedal že kludne zmeni system Barcy 4-3-3 takže neviem.s tou zostavou takisto suhlasim.
no tie jeho predstavy boli bajecne presne to co potrebujeme lepsia fyzicka priprava,lepsi lekarsky tim,zmenu rozostavenia a pohovory s hracmi Pep chce na tomto staviat a som rad pretoze presne to je vytykane Rijkaardovi.Preto si myslim ze z Guardiolu by bol super trener.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 5:52 pm

Stoffo napísal:
Kluivert napísal:
Stoffo napísal:
Kluivert napísal:
Benzemu nam netreba a za 50 mega už vobec nie!Ak už mame kupovať hrot tak Huntelaara.Do zalohy jednoznačne buď Diega alebo van der Vaarta.A na lave kridlo Quaresmu.
no Quaresma by sa nam zisiel zalezi od toho ci bude guardiola presadzovat Rijkaardov system 4-3-3 ak ano tak Quaresma bude velmi platny na tej Roniho byvalej pozicii t.j. lavy kridelnik pripadne by mohol zaskocit na pravom kridle pri messiho stasti na zranenia.To s Diegom/Vaartom s tebou plne suhlasim treba nam poriadneho kreativneho zaloznika pretoze sa ukazuje ze aj ked sa Xavi s Iniestom snazia tie decove schopnosti nam jednoducho chybaju Deco to bol kluc k uspechom a potrebujeme zaloznika,ktory by ho dokazal nahradit.Ja by som bral radsej Diega je podla mna predsa len lepsi a Van Der Vaart hra v HSV na pozicii podhrotoveho hraca,kdezto Diego v bremach na pozicii normalneho "rozohravaca"a preto si myslim ze skor Diego ako Vaart.A co sa tyka Benzemu je to super suter ale to aj Huntelaard uvidime mne este chyba skusenjsia brankarska dvojka pretoze Jorquera a Pinto nie su prilis spolahlivi,mladeho stopera trebars "naseho"Piqueho z Manchestru alebo garaya.Aj ked Pique mozno neni lepsi ale je skusenejsi z farieb United a tlak na jeho osobu v barce by mu tak neprekazal ako mozno Garayovi.


Kazdopadne by som uvital zmenu rozostavenia co by pomohlo viacerym hracom:ci uz Henrymu alebo Iniestovi.ja by som to videl pre buducu sezonu takto zakladnu jedenastku pri nulovej marodke

rozostavenie: 4-1-2-1-2
Valdes

D.Alves Puyol Milito (Marquez) Abidal

Yaya Toure

Xavi Iniesta

Messi

Etoo Henry

S tym ze nulova marodka u nas nie je nikdy taze hraci ako Pique,Sylvinho,Diego,Bojan a dalsi z lavicky by si tak ci tak dost zahrali ak by bolo rozostavenie 4-3-3 tak obrana a zaloha ostava ta ista s tym ze messi by hral na pravom kridle Etoo na hrote a Quaresma na lavom kridle ja by som to striedal podla formy jednotlivych hracov i podla toho proti komu hrame a ci hrame doma alebo vonku.

Guardiola povedal že kludne zmeni system Barcy 4-3-3 takže neviem.s tou zostavou takisto suhlasim.
no tie jeho predstavy boli bajecne presne to co potrebujeme lepsia fyzicka priprava,lepsi lekarsky tim,zmenu rozostavenia a pohovory s hracmi Pep chce na tomto staviat a som rad pretoze presne to je vytykane Rijkaardovi.Preto si myslim ze z Guardiolu by bol super trener.

benzema zostane este v lete v lyone a kupit diega ako squad playera je podla mna hlupost... aj keby ste hravali 4-4-2 v strede mate s xavim, iniestom a tourem vystarane aj defenzivne aj ofenzivne...iniesta bude o rok lepsi ako deco ak uz nie je teraz
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 7:33 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
mimo tých slov za = s tebou súhlasím aj ja....taký ten stred je fajn...to čo hrá arsenal napr. ale zase hra barcy keď vyhrala ligu majstrov...ci pana..tak to musíte uznať, to bolo krásne futbalové divadlo...

cuban napísal:
a este k diskusii - tarzan-jarci - ja mam rad strednu cestu...typicky priklad arsenal kombinacna hra s individualnymi schopnostami = najlepsi futbal na svete
no to mas pravdu jarci vtedy to bola nadhera ale Ronaldinho a Deco (vtedy najlepsi nasi hraci)boli v najlepsich rokoch teda hlavne deco a ronaldinho v najlepsej forme a o to tu ide.ale teraz pride zrejme do barcy nova trenerska krv mal by to byt Pep Guardiola-sucasny trener becka ,ktory je znamy spickovou pracou s mladezou mena Bojan,Messi,Giovanni,,Iniesta tieto mena hovoria za vsetko.Navyse je to byvala "big star" taze fanusikovia ho miluju a ako rodeny katalanec je aj srdciar.Mne je jedno kto bude trenovat hlavne aby skoncil Rijkaard.Sucasna situacia (najme v lige)nemoze pokracovat.Obmenit by sa mal aj kader odist by mali Deco,Ronaldinho a Zambrotta a este hraci,ktorym konci zmluva Thuram,Ezquerro,Edmilson,Guddy a prist by mali D.Alves,mozno Benzema,ci Quaresma a spekuluje sa aj o Diegovi.


Avs.roy inak zeby boli vase akcie narazacky nadherneho sposobu a preto dava Ronaldo goly do prazdenj uplna hlupost minimalne 5 golov dal do prazdnej po odrazenej lopte ci nahodne po rohu.....dalsich 5 aj viac z penalty a naraz zistime ze krasnych alebo aspon normalnych golov dal ani nie 20.Ale ty poznas inu pravdu ze?

Pre tvoju informaciu Ronaldo dal tuto sezonu 5 golov z penalt. Kolko si videl zapasov Manchesteru United tuto sezonu? To co ti doma pustili na Galaxii Sport? Ja som videl absolutne kazdy zapas a ked nie nazivo, tak som si pozrel 30 minutovy skrateny zaznam na ManU TV, kde mam zaplateny rocny clensky prispevok £48.

Vies co Stoffo -Fuck Off! Len Barcelona hra futbal na ktory sa da pozerat, iba Barcelona si vie vysachovat obranu supera, iba Barcelona necha odrazenu loptu nepovsimnutu, aby nahodou nedali gol z odrazenej lopty, iba Barcelona dava 100 a viac golov za sezonu, iba zaloznici Barcelony davaju kazdy po 40 golov a vsetky su vylucne spoza 16ky a samozrejme iba do vinklov, ked si da super Barcelony vlastny gol, kapitan Puyol bezi za hlavnym rozhodcom, aby takyto gol neuznal, lebo to by bolo pod uroven Barcelony, iba Barcelona.....

Povodne som chcel, aby si nam tu vysvetlil "novy futbalovy termin" - "nahodny gol po rohu" ale j...m na to, od tak vymleteho a zaujateho chlapca uz nechcem citat NIC!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 9:12 am

Laughing avs.roy, že ťa také veci vedia vytočiť...kto má rád futbal a aspoň trošku mu rozumie vie, že manu hrá fajnu hru túto sezónu a to, ako dal ronaldo 38 gólov je mne osobne u prdele, lebo o 10 rokov sa bude hovoriť, že pamätáte na tú sezónu, keď dal ronaldo 38 gólov v sezóne? to bola paráda...nikto sa nebude pýtať ako tie góly dal a okrem toho - aj henry, aj ronaldinho, aj messi a každý jeden útočník sveta dávajú aj iné góly ako krásne strely do vinkľa...to je proste futbal...ja osobne ronalda neznášam, podľa mňa je to namyslený fagan, ale kto zhadzuje jeho futbalové kvality, tak je buď trafený alebo slepý....
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 3:03 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
mimo tých slov za = s tebou súhlasím aj ja....taký ten stred je fajn...to čo hrá arsenal napr. ale zase hra barcy keď vyhrala ligu majstrov...ci pana..tak to musíte uznať, to bolo krásne futbalové divadlo...

cuban napísal:
a este k diskusii - tarzan-jarci - ja mam rad strednu cestu...typicky priklad arsenal kombinacna hra s individualnymi schopnostami = najlepsi futbal na svete
no to mas pravdu jarci vtedy to bola nadhera ale Ronaldinho a Deco (vtedy najlepsi nasi hraci)boli v najlepsich rokoch teda hlavne deco a ronaldinho v najlepsej forme a o to tu ide.ale teraz pride zrejme do barcy nova trenerska krv mal by to byt Pep Guardiola-sucasny trener becka ,ktory je znamy spickovou pracou s mladezou mena Bojan,Messi,Giovanni,,Iniesta tieto mena hovoria za vsetko.Navyse je to byvala "big star" taze fanusikovia ho miluju a ako rodeny katalanec je aj srdciar.Mne je jedno kto bude trenovat hlavne aby skoncil Rijkaard.Sucasna situacia (najme v lige)nemoze pokracovat.Obmenit by sa mal aj kader odist by mali Deco,Ronaldinho a Zambrotta a este hraci,ktorym konci zmluva Thuram,Ezquerro,Edmilson,Guddy a prist by mali D.Alves,mozno Benzema,ci Quaresma a spekuluje sa aj o Diegovi.


Avs.roy inak zeby boli vase akcie narazacky nadherneho sposobu a preto dava Ronaldo goly do prazdenj uplna hlupost minimalne 5 golov dal do prazdnej po odrazenej lopte ci nahodne po rohu.....dalsich 5 aj viac z penalty a naraz zistime ze krasnych alebo aspon normalnych golov dal ani nie 20.Ale ty poznas inu pravdu ze?

Pre tvoju informaciu Ronaldo dal tuto sezonu 5 golov z penalt. Kolko si videl zapasov Manchesteru United tuto sezonu? To co ti doma pustili na Galaxii Sport? Ja som videl absolutne kazdy zapas a ked nie nazivo, tak som si pozrel 30 minutovy skrateny zaznam na ManU TV, kde mam zaplateny rocny clensky prispevok £48.

Vies co Stoffo -Fuck Off! Len Barcelona hra futbal na ktory sa da pozerat, iba Barcelona si vie vysachovat obranu supera, iba Barcelona necha odrazenu loptu nepovsimnutu, aby nahodou nedali gol z odrazenej lopty, iba Barcelona dava 100 a viac golov za sezonu, iba zaloznici Barcelony davaju kazdy po 40 golov a vsetky su vylucne spoza 16ky a samozrejme iba do vinklov, ked si da super Barcelony vlastny gol, kapitan Puyol bezi za hlavnym rozhodcom, aby takyto gol neuznal, lebo to by bolo pod uroven Barcelony, iba Barcelona.....

Povodne som chcel, aby si nam tu vysvetlil "novy futbalovy termin" - "nahodny gol po rohu" ale j...m na to, od tak vymleteho a zaujateho chlapca uz nechcem citat NIC!
pozri vymlety a zaujaty??to snad hovoris o sebe ci nie??Ronaldo je Super hrac to vsetci vidime a vidi to kazdy ale zase nie najlepsi na svete ja hovorim ze je to skvely hrac ale na Kaku a Messiho nema to je proste moj subjektivny nazor avs.roy teraz ma kazdy na tomto fore klanat sa Ronaldovi??nebud trapny-opakujem RONALDO JE SPICKOVY HRAC SVETOVEJ EXTRATRIEDY!!!!

si spokojny??ja len som tvrdil ze mne sa viacej pacia Kaka a Messi a o tom to je toto forum ze kazdy si bude hovorit svoj nazor a da sa to aj bez vulgarizmov a nadavok,please.

a cija reakcia bola trapna??porovnaj si to
ty si napisal :Tak to si pockam Cuban! "hlavicky do prazdnej brany" - dost dobre som sa zasmial Cuban... "sulance" - kedze si chlapci dokazu casto s prehladom vysachovat obranu, nemaju sa podla teba vratit s loptou k Edwinovi a celu akciu zacat znova? vies aby si nemal pocit, ze su to len obycajne dorazky do prazdnej brany...

moja reakcia:Avs.roy inak zeby boli vase akcie narazacky nadherneho sposobu a preto dava Ronaldo goly do prazdenj uplna hlupost minimalne 5 golov dal do prazdnej po odrazenej lopte ci nahodne po rohu.....dalsich 5 aj viac z penalty a naraz zistime ze krasnych alebo aspon normalnych golov dal ani nie 20.

zase tvoja reakcia:Vies co Stoffo -Fuck Off! Len Barcelona hra futbal na ktory sa da pozerat, iba Barcelona si vie vysachovat obranu supera, iba Barcelona necha odrazenu loptu nepovsimnutu, aby nahodou nedali gol z odrazenej lopty, iba Barcelona dava 100 a viac golov za sezonu, iba zaloznici Barcelony davaju kazdy po 40 golov a vsetky su vylucne spoza 16ky a samozrejme iba do vinklov, ked si da super Barcelony vlastny gol, kapitan Puyol bezi za hlavnym rozhodcom, aby takyto gol neuznal, lebo to by bolo pod uroven Barcelony, iba Barcelona.....


No a teraz vsetci si precitajte moju reakciu kde som spomenul slovicko Barcelona????kto mi to najde je sef??v mojej reakcii som slovicko Barcelona ani len nespomenul tak nechapem tvoju reakciu avs.roy ked si pisal 5 riadkov ze len barcelona,barcelona,-navyse ja som napisal ze Ronaldo dal aspon 20 peknych golov tak fakt ta nechapem a po dalsie ked si myslis ze United hraju najkrajis futbal tak to je smiesne najkrajsi futbal hra Arsenal a to podla vesciny odbornikov a fanusikov,BARCA MA TUTO SEZONU STRASNU (tak nwm co to tu pises)minimalne 10 krat som to tu pisal ze je to strasna sezona plna chyb,problemov a konfliktov.Ale ked sa pozriem ako sme hrali pred 2 ci pred 3 rokmi tak to bol Fantastic Football a United tak urcite nehraju teraz ako sme hrali my pred 2-3 rokmi.

A jednoznacne teraz hra manu lepsie ako Barca tak absolutne nechpame tvoju reakciu a ukludni sa a pozorne citaj ty z mojho prispevku vyberies 1 vetu ze ronaldo dal goly z penalty ale vetu,ktoru som napisal pod tym uz neberies ze dal 20 peknych golov to si uz neprecital,ze??tak bud normalny ja som objektivny pretoze som napisal ze dal aj krasne goly aj penalty ale ved to je normalne to ty tu pocitas STALE tych nwm kolko 30 golov a stale to nam vyhadzujes na oci.Ukludni sa a opakujem forum je o tom aby sme si veci inteligentne vydiskutovali a nie sa tu slovne urazali tak ta prosim o zdvorilost.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 4:59 pm

Stoffo:

podla mna uz viac-menej cuvas a zahovaras ale dobre, to ci je lepsi ronaldo od kaka a messiho podla mna vravi aj strelecka forma (a nezacni plakat ze messi bol dlho zraneny, ani ja nevravim ze RVP je najlepsi utocnik na svete ale moze nim byt), forma klubov za ktore nastupuju a aky futbal vlastne hraju, to ci hrame lepsi futbal nez manU by som netvrdil so samou istotou, vyhodou futbalu united je jeho roznorodost a pestrost, proste individual&team skills a k tomu este dobra obrana, sirka a zohratost kadra

este k ronaldovi, to ze ma formu je velmi zapricinene aj hrou jeho spoluhracov a celkove hernym systemom manU, ktory ronaldovi jednoznacne nahrava do karat, urcite to velmi nezakryva jeho hracske schopnosti, inac by tych XY golov nedal ani nahodou a ver tomu ze toho divera nemam vobec v laske

rovnako ako ty mozes povedat, ze najlepsim hracom na svete je kaka alebo messi mozem ja povedat ze je nim flamini, je to moj subjektivny nazor lenze tazko ho niektoremu z vas vnutim a ani sa ho to nejdem snazit
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 5:09 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo:

podla mna uz viac-menej cuvas a zahovaras ale dobre, to ci je lepsi ronaldo od kaka a messiho podla mna vravi aj strelecka forma (a nezacni plakat ze messi bol dlho zraneny, ani ja nevravim ze RVP je najlepsi utocnik na svete ale moze nim byt), forma klubov za ktore nastupuju a aky futbal vlastne hraju, to ci hrame lepsi futbal nez manU by som netvrdil so samou istotou, vyhodou futbalu united je jeho roznorodost a pestrost, proste individual&team skills a k tomu este dobra obrana, sirka a zohratost kadra

este k ronaldovi, to ze ma formu je velmi zapricinene aj hrou jeho spoluhracov a celkove hernym systemom manU, ktory ronaldovi jednoznacne nahrava do karat, urcite to velmi nezakryva jeho hracske schopnosti, inac by tych XY golov nedal ani nahodou a ver tomu ze toho divera nemam vobec v laske

rovnako ako ty mozes povedat, ze najlepsim hracom na svete je kaka alebo messi mozem ja povedat ze je nim flamini, je to moj subjektivny nazor lenze tazko ho niektoremu z vas vnutim a ani sa ho to nejdem snazit
mas pravdu bergie kazdy si moze povedat co chce ani ja vam nevnucujem ze najlepsi su Kaka a Messi ale jednoznacne tak nemusel zareagovat za to ze si vyslovim svoj nazor nemusi tu po kazdom pi...ovat to ja mozem pic....vat ze podcenujete Barcu ale mne je to jedno pretoze je to vas nazor a on moj nazor neakceputuje a to je v tom.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 5:46 pm

noo prave v tom jednom prispevku si nepouzil slovko barcelona ani nic podobne ale v ostatnych je to len
1. barcelona
1.5 neskutocna smola barcenony
2. zranenia
3. messi
4. zraneny messi
5. pindas na real
6. pindas do mna

to ze si fanusik je pekne ale nemusis to pchat aj tam kde netreba...napr. diskusia o premier league
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 6:04 pm

Tarzan napísal:
noo prave v tom jednom prispevku si nepouzil slovko barcelona ani nic podobne ale v ostatnych je to len
1. barcelona
1.5 neskutocna smola barcenony
2. zranenia
3. messi
4. zraneny messi
5. pindas na real
6. pindas do mna

to ze si fanusik je pekne ale nemusis to pchat aj tam kde netreba...napr. diskusia o premier league
pocuvaj ty si tu asi nebol ked som pisal o nasej slabej obrane,o nutnej vymene trenera ci o neiktorych povalacoch vtedy si bol chory alebo na dovolenke ze??

1.O com tak mam podla teba pisat ked sme v sekcii stvrfinale LM a bawime sa tu uz tyzden viac-menej o semifinale Manu-Barca tak o com mam pisat??nie nahodou o Aston Ville??? Very Happy ked sa tu dostanete moze prist rad aj na vas
2.Zranenia-ja tu o tom nepisem ale diskutujem a vies tazko sa porovnavaju vykony ked mas zranenu polivkcu musztva napriklad teraz napisem ze sme plni vsetci sa Konecne uzdravili taze v poho.
3.Messi-ano "niektori"tu diskutuju neustale o Ronaldovi ako o naj player of the world tak ja ti basnim messiho zavidis??a to ze tu pisem o messim je aj preto ze to suvisi s nasou diskusiou o semifinale barca-manu.
4.Uz nie je zraneny.
5.na najsk....venejsi a najubohejsi klub na svete mam podla teba co robit??ospevovat ho??nikdy!!!Najprv si nastuduj historiu Realu Madrid a potom prides sam na to ze je to ten najodpornejsi klub sveta.
6.Do teba pindam preto ze ma sledujes ako agent fbi preco prispievas tam kde chodim ja??prosim ta laskavo si ma nevsimaj ja na tvoje dristy nie som absolutne zvedavy.
a doplnim ja svoje po
7.daj mi pokoj na tomto fore a diskutuje k teme!!!!tu je tema semifinale manu-barca resp.LM tak tu nepot a diksutuj k teme .
8.zvys si laskavo inteligenciu niekolko iq navyse ti rozhodne nezaskodi
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 6:14 pm

ale no neplac...
ja dufam ze titul bude v madride a man u bude dvihat titul v lm...ma momentalne najlepsiu formu...a tesim sa najma na tu slavnu barcelonsku ofenzivu a neskutocne "pevnu" defenzivu...a este aj podla tvojich slov "hlavneho brankara v anglicku" valdesa...

a opat sa k tomu dostavame real je najubohejsi a bla bla bla...a barcelona je ten najlepsi klub na svete kazdemu pomahaju nevymyslaju nahodou aj liek na rakovinu?? alebo ho uz vymysleli ale ti hajzli z realu ho znicili???
Rolling Eyes

iq mam podla podnikoveho testu 120 cize dost dobru Razz
Návrat hore Goto down
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 6:15 pm

Tarzan napísal:
noo prave v tom jednom prispevku si nepouzil slovko barcelona ani nic podobne ale v ostatnych je to len
1. barcelona
1.5 neskutocna smola barcenony
2. zranenia
3. messi
4. zraneny messi
5. pindas na real
6. pindas do mna

to ze si fanusik je pekne ale nemusis to pchat aj tam kde netreba...napr. diskusia o premier league
Nevyryvaj prosim ťa!Ak sa nam v derby s Espaňolom nikto nezrani nemate šancu.Visca el Barca!!!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 6:16 pm

Kluivert napísal:
Tarzan napísal:
noo prave v tom jednom prispevku si nepouzil slovko barcelona ani nic podobne ale v ostatnych je to len
1. barcelona
1.5 neskutocna smola barcenony
2. zranenia
3. messi
4. zraneny messi
5. pindas na real
6. pindas do mna

to ze si fanusik je pekne ale nemusis to pchat aj tam kde netreba...napr. diskusia o premier league
Nevyryvaj prosim ťa!Ak sa nam v derby s Espaňolom nikto nezrani nemate šancu.Visca el Barca!!!

nikto sa nezrani...to iba 5 min pred koncom sa zacnu valat.... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 6:23 pm

Tarzan napísal:
Kluivert napísal:
Tarzan napísal:
noo prave v tom jednom prispevku si nepouzil slovko barcelona ani nic podobne ale v ostatnych je to len
1. barcelona
1.5 neskutocna smola barcenony
2. zranenia
3. messi
4. zraneny messi
5. pindas na real
6. pindas do mna

to ze si fanusik je pekne ale nemusis to pchat aj tam kde netreba...napr. diskusia o premier league
Nevyryvaj prosim ťa!Ak sa nam v derby s Espaňolom nikto nezrani nemate šancu.Visca el Barca!!!

nikto sa nezrani...to iba 5 min pred koncom sa zacnu valat.... Rolling Eyes
čo tu taraš o vaľaní?ak budeme v plnej sile nemate šancu.Ta vaša obrana je cela nahovno.keby ste nemali ronalda ste v prdeli
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 6:23 pm

Tarzan napísal:
ale no neplac...
ja dufam ze titul bude v madride a man u bude dvihat titul v lm...ma momentalne najlepsiu formu...a tesim sa najma na tu slavnu barcelonsku ofenzivu a neskutocne "pevnu" defenzivu...a este aj podla tvojich slov "hlavneho brankara v anglicku" valdesa...

a opat sa k tomu dostavame real je najubohejsi a bla bla bla...a barcelona je ten najlepsi klub na svete kazdemu pomahaju nevymyslaju nahodou aj liek na rakovinu?? alebo ho uz vymysleli ale ti hajzli z realu ho znicili???
Rolling Eyes

iq mam podla podnikoveho testu 120 cize dost dobru Razz
kto povedal ze nasa defenziva je pevna??ja teda urcite nie!!!a vies co precitaj si moj prispevok,ktory som teraz pridal do sekcie spanielsko a uznaj ktory klub ma lepsie pozadie ci Barca alebo Real alebo aj ty si fasista a uznavas aj 2.svetovu a jej podobne preslapy v dejinach lustva a to s tou rakovinou vies Fc Barcelona-M?es Que Un club (viac ako klub)to ti nic nehovori ?? nase sponzorske s unicefom,charita....my mame taketo aktivity Real Madrid mal pocas svojej historie aktivity vrazdit,vrazdit,vrazdit..tak si vyber ktora aktivita je lepsia??
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale CL
Návrat hore 
Strana 6 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Stvrtfinale Champions League

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: