world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale CL

Goto down 
+8
Tarzan
jarci
marek77
Anik51
Lacoste
metrostars
Stoffo
cuban
12 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptySt apríl 02, 2008 9:49 am

Takze troska oneskorene ale predsa...ved aj tak sa zacne poriadny futbal hrat az dnes Smile

AS Rím - Manchester United 0:2 (39. Ronaldo, 66. Rooney)

Schalke - Barcelona 0:1 (12. Krkič)

Arsenal - Liverpool

Fenerbachce - Chelsea


Naposledy upravil cuban dňa Pi apríl 04, 2008 1:25 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptySt apríl 02, 2008 9:52 am

vcera som pozeral barca - schalke, taky priemerny CL futbal, vacsinou sa hralo medzi 16, barca dala gol po peknej kolmici na henryho a ten na dva krat prihral pred prazdnu branu bojanovi. Ten chlapec ma vcera naozaj prekvapil...bol asi najlepsim hracom na ihrisku v drese barcy, spou s xavim a iniestom, sklamal ma henry...boli tam naznaky dobreho pohybu bez lopty ale nic viac neukazal.
V druhom polcase sa schalke rozbehlo a bolo urcite lepsie ak barca...vytvorilo si kopec sanci ale ani jednu nepremenili...s takym vykonom vsak mozu uspiet aj na camp nou
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptySt apríl 02, 2008 3:29 pm

cuban napísal:
vcera som pozeral barca - schalke, taky priemerny CL futbal, vacsinou sa hralo medzi 16, barca dala gol po peknej kolmici na henryho a ten na dva krat prihral pred prazdnu branu bojanovi. Ten chlapec ma vcera naozaj prekvapil...bol asi najlepsim hracom na ihrisku v drese barcy, spou s xavim a iniestom, sklamal ma henry...boli tam naznaky dobreho pohybu bez lopty ale nic viac neukazal.
V druhom polcase sa schalke rozbehlo a bolo urcite lepsie ak barca...vytvorilo si kopec sanci ale ani jednu nepremenili...s takym vykonom vsak mozu uspiet aj na camp nou
cuban mylis sa s takym vykonom Schalke na nou camp neuspeje a preco pretoze doma hrame o 50 % lepsie a za 3 roky na Nou campe nehralo ziadne musztvo otvorenu partiu.Ciel sme splnili dali sme gol napokon sme vyhrali v co som ani nedufal.A preco sme hrali v 2.polcase spatne a defenzivne??ak musztvo prehra 2 zapasy vonku v rade pricom vzdy vyhravalo necha to na hracocv psychicku deku tento vysledok hracov neuveritelne povzbudi a verim ze kriza je prekonana.Po dalsie nemyslel si si ze bez Messiho,Ronaldinha a Deca to bude joga bonito?prvy dvaja hraci ktori oberu dvoch hracov naraz ked chcu a deco,ktori ma skvelu finalnu prihravku tak tito nam strasne chybaju a bez nich sa neda hrat nadherny futbal a nie to este vonku a nie to este v sucasnej situacii.To ze Henry hral zle no spicovo urcite nezahral to je pravda ale nahral na gol perfktne sa vracal do zadu a u neho tiez plati ze vonku s trapi.Bojan novinka uz mesiac tu hovorim ze Bojan je buduca legenda svetoveho futbalu a ak sa mi vyhnu zranenia (verim ze bude mat viac stastia ako Leo)a ak bude na sebe makat ma predpoklady na to aby bol v Barce novym kluivertom a ja som presvedceny ze sa tak stane.Obrana KONECNE suprovy vykon yes super toto pre Manchester budeme potrebovat.A tie Xaviho stahovacky a Vikihi zakroky mnam pochutnal som si aj ked poslednych 15 minut som sa triasol ale aj 1:1 by bol dobry vysledok 0:1 je skvely.
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 12:20 am

vcera som bol na zapase AS ROMA-MANCHESTER UNITED boj to zveca boj ako futbal,dva goly manchester ale uz asi rozhodli kto pojde do semifinale barcelonu som este nemal cas pozerat ,ALE CO TU CITAM tak menchester by nemal mat problem ist do finale VIVA UNITED mam par fotiek na pokeci ak chcete pozrite nick mam taky isty ako tu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 1:30 pm

Dalsie sklamanie...arsenal bol evidentne lepsim timom...cely druhy polcas hral liverpool 1-9-1 v rozostaveni ked bolo pred brankarom v okoli sestnastky 9 muzov a v utoku 1 dievca...vypracovali sme si aj vela sanci...a mali sme yet again neuznanu penaltu...halinka som zvedavy co na to povies...s takymto vysledkom je viac nez evidentne ze liverpool doma nastupi s rozbijaciou taktikou a vstrede pola ako hovoria anglicania opat zaparkuju autobus...no nic bud dva goly alebo vitazstvo...nic sa neda robit...ale mame na to
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 2:49 pm

cuban napísal:
Dalsie sklamanie...arsenal bol evidentne lepsim timom...cely druhy polcas hral liverpool 1-9-1 v rozostaveni ked bolo pred brankarom v okoli sestnastky 9 muzov a v utoku 1 dievca...vypracovali sme si aj vela sanci...a mali sme yet again neuznanu penaltu...halinka som zvedavy co na to povies...s takymto vysledkom je viac nez evidentne ze liverpool doma nastupi s rozbijaciou taktikou a vstrede pola ako hovoria anglicania opat zaparkuju autobus...no nic bud dva goly alebo vitazstvo...nic sa neda robit...ale mame na to
fandil som vam newadi ale zase az tak uzasne ste nehrali ale musim uznat ze v 2.polcase bolo na ihrisku jedno musztvo co ma ale tesi najviac skvely vykon Skrtela pre liverpool velka buducnost.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 3:22 pm

cuban napísal:
Dalsie sklamanie...arsenal bol evidentne lepsim timom...cely druhy polcas hral liverpool 1-9-1 v rozostaveni ked bolo pred brankarom v okoli sestnastky 9 muzov a v utoku 1 dievca...vypracovali sme si aj vela sanci...a mali sme yet again neuznanu penaltu...halinka som zvedavy co na to povies...s takymto vysledkom je viac nez evidentne ze liverpool doma nastupi s rozbijaciou taktikou a vstrede pola ako hovoria anglicania opat zaparkuju autobus...no nic bud dva goly alebo vitazstvo...nic sa neda robit...ale mame na to

Jedno dievca lol! lol! Tak na tomto som sa pekne pobavil.. lol!

Chelsea: Gol na pode supera staci je to nadejny vysledok na postup, doma ich rozbijeme, iny vysledok ako prehru alebo remizu som ani necakal takze klamany nejsom, zapas som nevidel takze that´s all..Smile

Edit: Inak ako vsade citam tak Chelsea odviedla pekny vykon a mohli sme vyhrat aj 0:10 lenze z toho Drogba by musel dat 9 a Ballack jednu vylozenu sancu..Smile Bohuzial fotbal sa hra na goly..Razz
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 6:22 pm

Jak veeeeľmi ma potešili chalani. A taká jedna otázka: keď bude remíza aj v odvete tak sa kopú penalty alebo postupuje ten s lepším skóre?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 6:55 pm

Anik51 napísal:
Jak veeeeľmi ma potešili chalani. A taká jedna otázka: keď bude remíza aj v odvete tak sa kopú penalty alebo postupuje ten s lepším skóre?

No podla toho jaka remiza..Keby 0:0 tak postupuje Liverpool a keby 1:1 dalej ide predlzenie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 7:31 pm

Anik51 napísal:
Jak veeeeľmi ma potešili chalani. A taká jedna otázka: keď bude remíza aj v odvete tak sa kopú penalty alebo postupuje ten s lepším skóre?

je to jednoduche ako vzdy v poharoch...liverpool vyhra alebo remizuje 0-0 a postupi, arsenal postupi v pripade vyhry alebo hocijakej remizy vyssej ako 1-1, ak bude 1-1 bude sa predlzovat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyŠt apríl 03, 2008 10:59 pm

no zajimave je ze uz je vytvoreny topic "semifinale" ked sa hraje este len stvrtfinale. Smile Very Happy Smile Exclamation
Ale nic, k zapasu tolko ja mam pocit ze Arsenal bol o cosi lepsi a vitazstvo o gol by si zasluzil takto to maju lepsie do odvety liverpolcania aj ked je to vzdy otvorene.
Neda sa nic robit Hlebovi faul neodpiskali, van Persie este len hlada staru formu,Ade okrem golu vela neukazal aj ked snaha bola no a ceresnicku spravil v negativnom slova zmysle Bentner skoda.
Take nieco sa utocnikovi stane mozno raz alebo dvakrat v zivote v takom dolezitom zapase zaskocit za obrancov supera. Zivot ide dalej treba zabojovat na Anfielde.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 1:13 pm

som videl ten zápas a samozrejme, že arsenal neboj jednoznačne lepším mužstvom...bol o čosi lepším mužstvom aj keď cuban si myslí čosi iné...ja držím liverpoolu (škrteľ)...arsenal je plný mien, talentov, krásnej hry, lepších výkonov,blá, blá, blá,......nech konečne tí mladí začnú byť stabilní...bolo pekne vidno, ako suprovo uhrali ten tlak v miláne, ale ako nezvládli tento zápas...nech mi nikto nevraví, že skúsenosti nie sú vo futbale dôležité...ale tak možno druhý zápas budú ako vymenení Wink
chelsea - škoda, že dala gól...ak by skončilo 2:0 bolo by to o dosť zaujímavejšie...manchester - jajáááj, podľa skráteného záznamu (čo je samozrejme slabý základ), bol lepší rím, ale....no čo už.... Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 1:28 pm

jarci napísal:
som videl ten zápas a samozrejme, že arsenal neboj jednoznačne lepším mužstvom...bol o čosi lepším mužstvom aj keď cuban si myslí čosi iné...ja držím liverpoolu (škrteľ)...arsenal je plný mien, talentov, krásnej hry, lepších výkonov,blá, blá, blá,......nech konečne tí mladí začnú byť stabilní...bolo pekne vidno, ako suprovo uhrali ten tlak v miláne, ale ako nezvládli tento zápas...nech mi nikto nevraví, že skúsenosti nie sú vo futbale dôležité...ale tak možno druhý zápas budú ako vymenení Wink
chelsea - škoda, že dala gól...ak by skončilo 2:0 bolo by to o dosť zaujímavejšie...manchester - jajáááj, podľa skráteného záznamu (čo je samozrejme slabý základ), bol lepší rím, ale....no čo už.... Smile

arsenal bol evidentne lepsim tim, mal velmi vela sanci a cely druhy polcas liverpool len odkopaval lopty..je smiesne ako niekto hovori ze liverpool je skuseny a ze benitez usil skvelu taktiku na arsenal...ale ak je podla niekoho dobra taktika nechat sa bit cely zapas uznavam jeho kvality...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 1:28 pm

lampard napísal:
cuban napísal:
Dalsie sklamanie...arsenal bol evidentne lepsim timom...cely druhy polcas hral liverpool 1-9-1 v rozostaveni ked bolo pred brankarom v okoli sestnastky 9 muzov a v utoku 1 dievca...vypracovali sme si aj vela sanci...a mali sme yet again neuznanu penaltu...halinka som zvedavy co na to povies...s takymto vysledkom je viac nez evidentne ze liverpool doma nastupi s rozbijaciou taktikou a vstrede pola ako hovoria anglicania opat zaparkuju autobus...no nic bud dva goly alebo vitazstvo...nic sa neda robit...ale mame na to

Jedno dievca lol! lol! Tak na tomto som sa pekne pobavil.. lol!

Chelsea: Gol na pode supera staci je to nadejny vysledok na postup, doma ich rozbijeme, iny vysledok ako prehru alebo remizu som ani necakal takze klamany nejsom, zapas som nevidel takze that´s all..Smile

Edit: Inak ako vsade citam tak Chelsea odviedla pekny vykon a mohli sme vyhrat aj 0:10 lenze z toho Drogba by musel dat 9 a Ballack jednu vylozenu sancu..Smile Bohuzial fotbal sa hra na goly..Razz

0:10 Shocked tolko sanci ani nebolo chelsea hrala to svoje obvykle trapenie futbalu a fenerbache sa snazilo ale neslo to...potom nastupil kazim kazim a chelsea mala vymalovane...na svojom kraji robil divy dal gol a mal 3-4 nebezpecne akcie...a deividov gol tak fuuu to bola lahodka z 2 krokov strela presne do sibenice...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 1:45 pm

Tarzan napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
Dalsie sklamanie...arsenal bol evidentne lepsim timom...cely druhy polcas hral liverpool 1-9-1 v rozostaveni ked bolo pred brankarom v okoli sestnastky 9 muzov a v utoku 1 dievca...vypracovali sme si aj vela sanci...a mali sme yet again neuznanu penaltu...halinka som zvedavy co na to povies...s takymto vysledkom je viac nez evidentne ze liverpool doma nastupi s rozbijaciou taktikou a vstrede pola ako hovoria anglicania opat zaparkuju autobus...no nic bud dva goly alebo vitazstvo...nic sa neda robit...ale mame na to

Jedno dievca lol! lol! Tak na tomto som sa pekne pobavil.. lol!

Chelsea: Gol na pode supera staci je to nadejny vysledok na postup, doma ich rozbijeme, iny vysledok ako prehru alebo remizu som ani necakal takze klamany nejsom, zapas som nevidel takze that´s all..Smile

Edit: Inak ako vsade citam tak Chelsea odviedla pekny vykon a mohli sme vyhrat aj 0:10 lenze z toho Drogba by musel dat 9 a Ballack jednu vylozenu sancu..Smile Bohuzial fotbal sa hra na goly..Razz

0:10 Shocked tolko sanci ani nebolo chelsea hrala to svoje obvykle trapenie futbalu a fenerbache sa snazilo ale neslo to...potom nastupil kazim kazim a chelsea mala vymalovane...na svojom kraji robil divy dal gol a mal 3-4 nebezpecne akcie...a deividov gol tak fuuu to bola lahodka z 2 krokov strela presne do sibenice...

tak tak a to si dal este deivid vlastneca...ja fenerbachce dost verim aj v odvete
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 2:02 pm

cuban napísal:
arsenal bol evidentne lepsim tim, mal velmi vela sanci a cely druhy polcas liverpool len odkopaval lopty..je smiesne ako niekto hovori ze liverpool je skuseny a ze benitez usil skvelu taktiku na arsenal...ale ak je podla niekoho dobra taktika nechat sa bit cely zapas uznavam jeho kvality...

Rolling Eyes aký iný komentár som mohol od teba čakať.....

maj si čo chceš....arsenal bol naozaj skvelý, trápny liverpool...dal náhodný gól a ešte ho chcvália za dobrú taktiku...doma to prehrá na celej čiare...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 2:09 pm

jarci napísal:
cuban napísal:
arsenal bol evidentne lepsim tim, mal velmi vela sanci a cely druhy polcas liverpool len odkopaval lopty..je smiesne ako niekto hovori ze liverpool je skuseny a ze benitez usil skvelu taktiku na arsenal...ale ak je podla niekoho dobra taktika nechat sa bit cely zapas uznavam jeho kvality...

Rolling Eyes aký iný komentár som mohol od teba čakať.....

maj si čo chceš....arsenal bol naozaj skvelý, trápny liverpool...dal náhodný gól a ešte ho chcvália za dobrú taktiku...doma to prehrá na celej čiare...

ved ale bud prosim objektivny...nebol arsenal lepsi? uplne evidentne? pozri si statistiky alebo zapas este raz, evidentna penalta, bendtner na brankovej ciare...a vela vela viac
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 3:08 pm

šak som písal, že bol lepší, ale písať že bol oveľa lepší? to ako keby liverpool ani nehral...penalta - to je ten futbal. ako micheľ povedal, rozhodcovia vidia úplne ináč ako my z TV a to je škoda. bola to jednoznačná penalta a tá branková čiara? Laughing to je skôr také úsmevné a zároveň smoliarske...arsenal mal vyhrať, ale o viac ako dva góly určite nie...hm?

edit: nie ju tu téma UEFA, tak to píšem sem....bayern iba zremizoval 1:1 a podolského vypískali vlastní fanúšikovia, lebo nepremenil šance a z toho jednu 100%-tnú tutovku...to je buď výsledok toho, že sedí na lavička alebo dôvod prečo na nej sedí Smile a leverkusen prehral doma 1:4 Exclamation
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 3:29 pm

jarci napísal:
šak som písal, že bol lepší, ale písať že bol oveľa lepší? to ako keby liverpool ani nehral...penalta - to je ten futbal. ako micheľ povedal, rozhodcovia vidia úplne ináč ako my z TV a to je škoda. bola to jednoznačná penalta a tá branková čiara? Laughing to je skôr také úsmevné a zároveň smoliarske...arsenal mal vyhrať, ale o viac ako dva góly určite nie...hm?

edit: nie ju tu téma UEFA, tak to píšem sem....bayern iba zremizoval 1:1 a podolského vypískali vlastní fanúšikovia, lebo nepremenil šance a z toho jednu 100%-tnú tutovku...to je buď výsledok toho, že sedí na lavička alebo dôvod prečo na nej sedí Smile a leverkusen prehral doma 1:4 Exclamation
tj Bayern to su vidlaci a tak sa im veril ale Getafe sa nezda su vo finale spanielskeho pohara a keby vyradili bayern mozno by napodobnili sevillu ktovie.Vcera som ale sledoval zapas Fiorentina-Psv skoda ze to skoncilo 1:1 fialky ich dusili a hrali krasne s As roma moje najoblubenejsie italske timy.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 3:58 pm

jarci napísal:
šak som písal, že bol lepší, ale písať že bol oveľa lepší? to ako keby liverpool ani nehral...penalta - to je ten futbal. ako micheľ povedal, rozhodcovia vidia úplne ináč ako my z TV a to je škoda. bola to jednoznačná penalta a tá branková čiara? Laughing to je skôr také úsmevné a zároveň smoliarske...arsenal mal vyhrať, ale o viac ako dva góly určite nie...hm?

edit: nie ju tu téma UEFA, tak to píšem sem....bayern iba zremizoval 1:1 a podolského vypískali vlastní fanúšikovia, lebo nepremenil šance a z toho jednu 100%-tnú tutovku...to je buď výsledok toho, že sedí na lavička alebo dôvod prečo na nej sedí Smile a leverkusen prehral doma 1:4 Exclamation

ked je niekto v zapase lepsi tak ma o nieco viac loptu a vypracuje si o 2-3 sance viac, vtedy je lepsi...a ovela lepsi je ked ma obrovsku uzemnu prevahu, mnozstvo sanci tak ako na tom bol arsenal teraz, neuznana jasna penalta, raz na brankovej ciare skrtel, druhy raz bendtner Sad a dalsie slubne sance...liverpool bol uplne ubohy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 4:00 pm

Tarzan napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
Dalsie sklamanie...arsenal bol evidentne lepsim timom...cely druhy polcas hral liverpool 1-9-1 v rozostaveni ked bolo pred brankarom v okoli sestnastky 9 muzov a v utoku 1 dievca...vypracovali sme si aj vela sanci...a mali sme yet again neuznanu penaltu...halinka som zvedavy co na to povies...s takymto vysledkom je viac nez evidentne ze liverpool doma nastupi s rozbijaciou taktikou a vstrede pola ako hovoria anglicania opat zaparkuju autobus...no nic bud dva goly alebo vitazstvo...nic sa neda robit...ale mame na to

Jedno dievca lol! lol! Tak na tomto som sa pekne pobavil.. lol!

Chelsea: Gol na pode supera staci je to nadejny vysledok na postup, doma ich rozbijeme, iny vysledok ako prehru alebo remizu som ani necakal takze klamany nejsom, zapas som nevidel takze that´s all..Smile

Edit: Inak ako vsade citam tak Chelsea odviedla pekny vykon a mohli sme vyhrat aj 0:10 lenze z toho Drogba by musel dat 9 a Ballack jednu vylozenu sancu..Smile Bohuzial fotbal sa hra na goly..Razz

0:10 Shocked tolko sanci ani nebolo chelsea hrala to svoje obvykle trapenie futbalu a fenerbache sa snazilo ale neslo to...potom nastupil kazim kazim a chelsea mala vymalovane...na svojom kraji robil divy dal gol a mal 3-4 nebezpecne akcie...a deividov gol tak fuuu to bola lahodka z 2 krokov strela presne do sibenice...

Samozrejme som to myslel obrazne..Mali sme tam 3-4 tutovky ktore sme nevyuzili..Opakujem ze zapas som nevidel a pisem iba co som na nete cital..No poznam viac ludi ktory do fotbalu vidia viacej nez ty a hovorili ze Chelsea odohrala dobry zapas len to proste nechcelo ist do brany..Deividov gol bol pekny..Smile
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPi apríl 04, 2008 4:01 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
lampard napísal:
cuban napísal:
Dalsie sklamanie...arsenal bol evidentne lepsim timom...cely druhy polcas hral liverpool 1-9-1 v rozostaveni ked bolo pred brankarom v okoli sestnastky 9 muzov a v utoku 1 dievca...vypracovali sme si aj vela sanci...a mali sme yet again neuznanu penaltu...halinka som zvedavy co na to povies...s takymto vysledkom je viac nez evidentne ze liverpool doma nastupi s rozbijaciou taktikou a vstrede pola ako hovoria anglicania opat zaparkuju autobus...no nic bud dva goly alebo vitazstvo...nic sa neda robit...ale mame na to

Jedno dievca lol! lol! Tak na tomto som sa pekne pobavil.. lol!

Chelsea: Gol na pode supera staci je to nadejny vysledok na postup, doma ich rozbijeme, iny vysledok ako prehru alebo remizu som ani necakal takze klamany nejsom, zapas som nevidel takze that´s all..Smile

Edit: Inak ako vsade citam tak Chelsea odviedla pekny vykon a mohli sme vyhrat aj 0:10 lenze z toho Drogba by musel dat 9 a Ballack jednu vylozenu sancu..Smile Bohuzial fotbal sa hra na goly..Razz

0:10 Shocked tolko sanci ani nebolo chelsea hrala to svoje obvykle trapenie futbalu a fenerbache sa snazilo ale neslo to...potom nastupil kazim kazim a chelsea mala vymalovane...na svojom kraji robil divy dal gol a mal 3-4 nebezpecne akcie...a deividov gol tak fuuu to bola lahodka z 2 krokov strela presne do sibenice...

tak tak a to si dal este deivid vlastneca...ja fenerbachce dost verim aj v odvete

O tom som ani nepochyboval..Very Happy:D
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPo apríl 07, 2008 12:32 pm

Stoffo napísal:
tj Bayern to su vidlaci a tak sa im veril ale Getafe sa nezda su vo finale spanielskeho pohara a keby vyradili bayern mozno by napodobnili sevillu ktovie.Vcera som ale sledoval zapas Fiorentina-Psv skoda ze to skoncilo 1:1 fialky ich dusili a hrali krasne s As roma moje najoblubenejsie italske timy.

bayern nie sú vidláci Exclamation go bayern go Smile ale kvalitne si to pokašľali...doma mali suverénne vyhrať. nič by som nepovedal, keby neboli lepší a nemali šance, ale takto...ech...keď vypadnú, ani ich nebudem ľutovať, lebo si za to budú môcť sami...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPo apríl 07, 2008 4:49 pm

jarci napísal:
Stoffo napísal:
tj Bayern to su vidlaci a tak sa im veril ale Getafe sa nezda su vo finale spanielskeho pohara a keby vyradili bayern mozno by napodobnili sevillu ktovie.Vcera som ale sledoval zapas Fiorentina-Psv skoda ze to skoncilo 1:1 fialky ich dusili a hrali krasne s As roma moje najoblubenejsie italske timy.

bayern nie sú vidláci Exclamation go bayern go Smile ale kvalitne si to pokašľali...doma mali suverénne vyhrať. nič by som nepovedal, keby neboli lepší a nemali šance, ale takto...ech...keď vypadnú, ani ich nebudem ľutovať, lebo si za to budú môcť sami...
tj nie su to vidlaci ale ked takto potupne vypadnu v uefe ako chceju vyhrat LM??
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL EmptyPo apríl 07, 2008 5:19 pm

jj...s tým súhlasím...šak ešte nie je koniec, že? Wink na druhej strane - eufa a LM sú iné súťaže a hrá sa tam ináč, ale hej....v tomto máš pravdu. keď už toto neuhrajú na finále, tak potom čo bude v LM, hoci ty ako fanda barcelony by si mal najlepšie vedieť, že raz sa darí a inokedy nie Razz
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stvrtfinale CL Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale CL   Stvrtfinale CL Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale CL
Návrat hore 
Strana 1 z 7Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Stvrtfinale Champions League

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: