world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava

Goto down 
+8
tarzan jr.
cuban
halinka
marek77
Anik51
Tarzan
Stoffo
Lacoste
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptySt máj 14, 2008 7:28 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Takto my slovaci nicime aj tych najvernejsich uplne primitivnym sposobom

https://www.youtube.com/watch?v=Wx_7frGQpjQ&feature=related

no dufam ze to nadavas na tych nackov...vsak?
pocuvaj mas pochod 3000 fanusikov a medzi nimi 10 nacistov ale preco media svorne hlasaju ze prijebany fanusikovia z trnavy ked prijebanych je tych 10-15 ktori su fasisti a hadzu predmety na plochu...ale ostatni su perfektni vytvaraju skvelu atmosferu....to aj v anglicku sa v dave najde vzdy par kokotov vsade to tak je naozaj som sa pobavil na rozhodnutiach sfz akoze znizit pocet trnavakov na vyjazdy vonku na 800 ked ich tam pride z trnavy nie 800 ale 2000 tak ich domaci usporiadatelia nepustia na stadion ved sami pridu o zisky???cisto tomu laurincovi jebe akoze nieco robi logika napr.do blavy nepride 800 trnavakov ako to sfz nariadil ale 3000 tych prvych 800 pustia a normalne usporiadatelia slovana tych 2200 necha na ulici pricom kolko penazi by zinkasovali za vstupenky ak by mali zaplatit vstupenky dalsich 2200??laurinec si mysli ze ho usporiadatelia budu posluchat? Very Happy vsetkych pustia a este budu prosit aby prisli este dalsi aby mali co najviac zisku.a po dalsie v ziline vo finale sp hodili 2 kokoti vybusniny ok ale otazka kery hajzel ich pustil na stadion??mali ho vyhodit pored branami stadiona a po 2.policia ma zbit tych 2 buzerantov nie 100 fandov hlava-nehlava a potom sa necudujme ze kolko ludi nam chodi na futbal cuban predstav si situaciu ze chodis s trnavakmi po zapaosch vonku si slusny,vytvaras s kamosmi super atmosferu,zlepsujes futbalove prostredie a nejaky spitak 2 rady pred tebou zacne robit vytrznosti a kuklaci zvalcuju a zmasakruju aj teba aj tvojich kamosov aj dalsich,ktori fandili slusne a pekne.Tak potom si mozeme zakricat len jedno-Sfz je banda sk.....na!!!! a Laurinec je ko....ot belasy!!!(suhlasim s tymito choralmi spartaka)

ak si myslis ze je ich 10-15 ci uz nackov (tych je tam urcite viac) alebo aj ludi ktory robia hovadiny tak si pekne naivny...nehovorim ze su vsetci blbci ale 10-15 ludi ti na stadione spravi skodu za niekolko sto tisic, chces mi povedat ze 10-15 ludi rozbije na sracku celu tribunu? a co maju spravit policajti? chodit po jednom a pytat sa ty si to spravil? alebo ty? ja som za to ze ak sa bude este co i len raz opakovat nieco take ze pyrotechnika v hladisku a na ploche, nicenie majetku a podobne veci, zavrel by som im stadion na celu sezonu a zakazal by som im chodit aj von...ak by to spravili potom este raz vyhodil by som klub z prvej ligy...to by sa potom uvedomili tito pseudofanuskovia a nehovor mi ze je ich z trnavy a slovana 10-15
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyŠt máj 15, 2008 2:11 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Takto my slovaci nicime aj tych najvernejsich uplne primitivnym sposobom

https://www.youtube.com/watch?v=Wx_7frGQpjQ&feature=related

no dufam ze to nadavas na tych nackov...vsak?
pocuvaj mas pochod 3000 fanusikov a medzi nimi 10 nacistov ale preco media svorne hlasaju ze prijebany fanusikovia z trnavy ked prijebanych je tych 10-15 ktori su fasisti a hadzu predmety na plochu...ale ostatni su perfektni vytvaraju skvelu atmosferu....to aj v anglicku sa v dave najde vzdy par kokotov vsade to tak je naozaj som sa pobavil na rozhodnutiach sfz akoze znizit pocet trnavakov na vyjazdy vonku na 800 ked ich tam pride z trnavy nie 800 ale 2000 tak ich domaci usporiadatelia nepustia na stadion ved sami pridu o zisky???cisto tomu laurincovi jebe akoze nieco robi logika napr.do blavy nepride 800 trnavakov ako to sfz nariadil ale 3000 tych prvych 800 pustia a normalne usporiadatelia slovana tych 2200 necha na ulici pricom kolko penazi by zinkasovali za vstupenky ak by mali zaplatit vstupenky dalsich 2200??laurinec si mysli ze ho usporiadatelia budu posluchat? Very Happy vsetkych pustia a este budu prosit aby prisli este dalsi aby mali co najviac zisku.a po dalsie v ziline vo finale sp hodili 2 kokoti vybusniny ok ale otazka kery hajzel ich pustil na stadion??mali ho vyhodit pored branami stadiona a po 2.policia ma zbit tych 2 buzerantov nie 100 fandov hlava-nehlava a potom sa necudujme ze kolko ludi nam chodi na futbal cuban predstav si situaciu ze chodis s trnavakmi po zapaosch vonku si slusny,vytvaras s kamosmi super atmosferu,zlepsujes futbalove prostredie a nejaky spitak 2 rady pred tebou zacne robit vytrznosti a kuklaci zvalcuju a zmasakruju aj teba aj tvojich kamosov aj dalsich,ktori fandili slusne a pekne.Tak potom si mozeme zakricat len jedno-Sfz je banda sk.....na!!!! a Laurinec je ko....ot belasy!!!(suhlasim s tymito choralmi spartaka)

ak si myslis ze je ich 10-15 ci uz nackov (tych je tam urcite viac) alebo aj ludi ktory robia hovadiny tak si pekne naivny...nehovorim ze su vsetci blbci ale 10-15 ludi ti na stadione spravi skodu za niekolko sto tisic, chces mi povedat ze 10-15 ludi rozbije na sracku celu tribunu? a co maju spravit policajti? chodit po jednom a pytat sa ty si to spravil? alebo ty? ja som za to ze ak sa bude este co i len raz opakovat nieco take ze pyrotechnika v hladisku a na ploche, nicenie majetku a podobne veci, zavrel by som im stadion na celu sezonu a zakazal by som im chodit aj von...ak by to spravili potom este raz vyhodil by som klub z prvej ligy...to by sa potom uvedomili tito pseudofanuskovia a nehovor mi ze je ich z trnavy a slovana 10-15
cuban nebud naviny aha viac ako 15 hm??na travnik v tom finale sp spadla na ihrisko jedna vybusnina,pyrotechnika ci ako to volaju spadla jedna to jest od jedneho fanusika ci mi chces povedat ze pyrotechniku tam hadzali 15 fanusikovia?ak by hadzali 15 tak cely travnik je rozbombardovany a inak co sa tyka sedaciek,tribuny...nasiel som k tomu vyjadrenie sefa ultras,ktory v tej chvili stal s megafonom dole a podporoval fanusikov i vyjaadrenie 30 rocneho pana,ktory sedel v 2.rade.Obidvaja to videli jeden nadrogovany idiot z prveho radu vyhodil na travnik pyrotechniku,prerusil sa zapas prisli fizli a namiesto toho aby zajali toho nadrogovanho idiota zacali ludi mlatit hlava-nehlava.ten 30-rocny pan povedal ze fizli mlatili aj jednu zenu i 11 rocne dieta s otcom a teraz sa pytam to tym panom policajtom to si mysleli ze to hodil 11 rocny chlapec s otcom a nejaka zena aky je zaver:ten nadrogovany idiot zdrhol a policia tak zbila tych slusnych pravdivych fanusikov a ked sa fizli vrhli na ostatnych zacali hadzat stolicky ale cuban prestav si situaciu sedis v 2.rade pred tebo niekto z 1.radu hodi na ihrisku zdrhne a fizli sa rozutekaju na teba i na toho kto sedi pred tebou,vedla teba za tebou....za tebou su este plne rady ludi utiect nemozes v 3000 sektore asi tazko zdrhnes ak si v strede tribuny a do vyjazdov mas daleko co ti ostava??sak ano cuban mas pravdu nechasa sa zbit prijebanym policajtom,ktory je plateny peniazmi teba i tvojej rodiny len preto ze si tlieskal a fandil-1.bol som na finale play-off kosice-slovan usporiadateli dobre vedeli aka je medzi fanusikmi nevrazivost a pred kosickou steel-arenou 10 sbskari a 10 usporiadatelia prehladavali kazdeho zenam prehladavali kabelky,ja som musel ukazat mobil,vytahovat kluce z vrecka i desatkorunacky proste vsetko co zapipalo tymi ich pristorojmi do arealu som prisiel hodinu pred zapasom ledva som kvoli tym opatreniam stihol uvodne buly a aky je zaver??ze toto mali robit v ziline tam bolo 3000 trnavakov to by zvladli za 20 minut tych co mali predmety by vyhodili a bol by pokoj v kosiciach kontrolovali 8000 ludi a fandilo sa slusne,normalne,ludsky policajti boli zbytocny a tam nemohli skontorlovat 3000 ludi?? a po 2.porozmyslaj ako by si sa zachoval v tej situacii ci by si nevytrhoval stolicky alebo by si sa poddal a nechal zbicovat fizlami,ktori su plateni peniazi tvojich rodicov ale kokoti su tak ci tak no teraz bud mudry keby ja som bol sefom ultras tak poviem vsetkym nech roz...bu tym fizlo hlavy co to je dobre policajti vedeli ze hodil iba jeden tak prec museli mlatit 50?hm??o tom to je.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyŠt máj 15, 2008 5:02 pm

čo sa kontroly pred zápasmi týka, tak úplen súhlasím...v košiciach som bol a je to parádička ako sa dá zvládnuť jedno veľké derby bez zbytočných násilností...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyŠt máj 15, 2008 5:44 pm

jarci napísal:
čo sa kontroly pred zápasmi týka, tak úplen súhlasím...v košiciach som bol a je to parádička ako sa dá zvládnuť jedno veľké derby bez zbytočných násilností...
ano jarci neboj keby bola taka kontrola v ziline 2 takychto debilkov s rachejtlami by vyhodili a bol by pokoj s krasnou atmosferou
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo jún 02, 2008 3:07 pm

Vidiek Trnava - SK Slovan Bratislava 0:1

Vinikajuci vysledok z Trnavy este k tomu ked sme sa stali kralmi juznej tribuny..Vsetko v sobotu vyslo..Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo jún 02, 2008 4:31 pm

Lacoste napísal:
Vidiek Trnava - SK Slovan Bratislava 0:1

Vinikajuci vysledok z Trnavy este k tomu ked sme sa stali kralmi juznej tribuny..Vsetko v sobotu vyslo..Smile
no pozri sa na tabulku chlapce Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo jún 02, 2008 5:16 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Vidiek Trnava - SK Slovan Bratislava 0:1

Vinikajuci vysledok z Trnavy este k tomu ked sme sa stali kralmi juznej tribuny..Vsetko v sobotu vyslo..Smile
no pozri sa na tabulku chlapce Very Happy

Noa?? Co v nej uvidim?? Prvu Artmediu a posledny Trencin??Very Happy Pre mna je dolezity vysledok...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo jún 02, 2008 5:23 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Vidiek Trnava - SK Slovan Bratislava 0:1

Vinikajuci vysledok z Trnavy este k tomu ked sme sa stali kralmi juznej tribuny..Vsetko v sobotu vyslo..Smile
no pozri sa na tabulku chlapce Very Happy

Noa?? Co v nej uvidim?? Prvu Artmediu a posledny Trencin??Very Happy Pre mna je dolezity vysledok...
nebud alibista vysledok je sice dolezity ale z vysledkov sa robi taka vec ze tabulka a vsetky zapas sa hraju pre konecne poradie v tabulke taze co sa tyka tabulky je spartak pred slovanom tak neviem co riesis ano vyhrali ste ale v tabulke ste ich nepreskocili tak co?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyUt jún 03, 2008 11:30 am

stoffo...aj ty by si sa tesil keby barcelona porazila real? nie? este u nich doma a stale by ste boli za nimi cize co riesis??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyUt jún 03, 2008 2:05 pm

Tarzan napísal:
stoffo...aj ty by si sa tesil keby barcelona porazila real? nie? este u nich doma a stale by ste boli za nimi cize co riesis??
no dobre tesil by som sa ale jedno oko by plakalo a druhe sa smialo azda je lepsie byt pred realom v tabulke aj keby sme s nim prehrali 0:10.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyUt jún 03, 2008 2:53 pm

Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
stoffo...aj ty by si sa tesil keby barcelona porazila real? nie? este u nich doma a stale by ste boli za nimi cize co riesis??
no dobre tesil by som sa ale jedno oko by plakalo a druhe sa smialo azda je lepsie byt pred realom v tabulke aj keby sme s nim prehrali 0:10.

no vies ked sa trnavakom slovanisti na tribunach smiali tak sa urcite "bily andele" neukajali pohladom do tabulky
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyUt jún 03, 2008 3:52 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
stoffo...aj ty by si sa tesil keby barcelona porazila real? nie? este u nich doma a stale by ste boli za nimi cize co riesis??
no dobre tesil by som sa ale jedno oko by plakalo a druhe sa smialo azda je lepsie byt pred realom v tabulke aj keby sme s nim prehrali 0:10.

no vies ked sa trnavakom slovanisti na tribunach smiali tak sa urcite "bily andele" neukajali pohladom do tabulky
tak ako sa smiali belasi trnavakom tak sa trnavaci smiali na tehelnom poli 2:3 pre spartak fakt neviem co riesite.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyUt jún 03, 2008 8:34 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
stoffo...aj ty by si sa tesil keby barcelona porazila real? nie? este u nich doma a stale by ste boli za nimi cize co riesis??
no dobre tesil by som sa ale jedno oko by plakalo a druhe sa smialo azda je lepsie byt pred realom v tabulke aj keby sme s nim prehrali 0:10.

no vies ked sa trnavakom slovanisti na tribunach smiali tak sa urcite "bily andele" neukajali pohladom do tabulky
tak ako sa smiali belasi trnavakom tak sa trnavaci smiali na tehelnom poli 2:3 pre spartak fakt neviem co riesite.

posledny zapas...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyNe október 26, 2008 12:09 pm

len pre info nejde mi to tu nenapísať-

bystrica-slovan za stavu 2:2 vymyslená penalta pre slovan-včera slovan-dubnica za stavu 1:1 vymyslená penalta veď aj slovák povedal že to penalta nebola-keď bol kmotrík v petržalke kopali stále penalty a teraz slovan-veď každé slovenské decko vie,že keď slovan nemože rozhodca rád pomože a tak to je už na slovensku roky a potom sa tu niekto na fóre čuduje že sa na slovensku kričí šk slovan,sku....ná bratislava-no bodaj by nie!sfz a slovan to je jedna banda a teraz nech kričí tá pri....baná šľachta!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyNe október 26, 2008 4:12 pm

Stoffo napísal:
len pre info nejde mi to tu nenapísať-

bystrica-slovan za stavu 2:2 vymyslená penalta pre slovan-včera slovan-dubnica za stavu 1:1 vymyslená penalta veď aj slovák povedal že to penalta nebola-keď bol kmotrík v petržalke kopali stále penalty a teraz slovan-veď každé slovenské decko vie,že keď slovan nemože rozhodca rád pomože a tak to je už na slovensku roky a potom sa tu niekto na fóre čuduje že sa na slovensku kričí šk slovan,sku....ná bratislava-no bodaj by nie!sfz a slovan to je jedna banda a teraz nech kričí tá pri....baná šľachta!

Cakal som Stoffo ze to napises ale skor som si myslel ze mne na icq.. Very Happy Ale ok no..

Vidis to?? Mas byt BELASY
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyNe október 26, 2008 4:13 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
len pre info nejde mi to tu nenapísať-

bystrica-slovan za stavu 2:2 vymyslená penalta pre slovan-včera slovan-dubnica za stavu 1:1 vymyslená penalta veď aj slovák povedal že to penalta nebola-keď bol kmotrík v petržalke kopali stále penalty a teraz slovan-veď každé slovenské decko vie,že keď slovan nemože rozhodca rád pomože a tak to je už na slovensku roky a potom sa tu niekto na fóre čuduje že sa na slovensku kričí šk slovan,sku....ná bratislava-no bodaj by nie!sfz a slovan to je jedna banda a teraz nech kričí tá pri....baná šľachta!

Cakal som Stoffo ze to napises ale skor som si myslel ze mne na icq.. Very Happy Ale ok no..

Vidis to?? Mas byt BELASY
začo mám byť belasý??aby som sa tešil z kupených výhier??
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyNe október 26, 2008 4:19 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
len pre info nejde mi to tu nenapísať-

bystrica-slovan za stavu 2:2 vymyslená penalta pre slovan-včera slovan-dubnica za stavu 1:1 vymyslená penalta veď aj slovák povedal že to penalta nebola-keď bol kmotrík v petržalke kopali stále penalty a teraz slovan-veď každé slovenské decko vie,že keď slovan nemože rozhodca rád pomože a tak to je už na slovensku roky a potom sa tu niekto na fóre čuduje že sa na slovensku kričí šk slovan,sku....ná bratislava-no bodaj by nie!sfz a slovan to je jedna banda a teraz nech kričí tá pri....baná šľachta!

Cakal som Stoffo ze to napises ale skor som si myslel ze mne na icq.. Very Happy Ale ok no..

Vidis to?? Mas byt BELASY
začo mám byť belasý??aby som sa tešil z kupených výhier??

Kupene su len pre vas - sedlakov a odporcov slovana. Pre nas su zasluzene
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyNe október 26, 2008 4:48 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
len pre info nejde mi to tu nenapísať-

bystrica-slovan za stavu 2:2 vymyslená penalta pre slovan-včera slovan-dubnica za stavu 1:1 vymyslená penalta veď aj slovák povedal že to penalta nebola-keď bol kmotrík v petržalke kopali stále penalty a teraz slovan-veď každé slovenské decko vie,že keď slovan nemože rozhodca rád pomože a tak to je už na slovensku roky a potom sa tu niekto na fóre čuduje že sa na slovensku kričí šk slovan,sku....ná bratislava-no bodaj by nie!sfz a slovan to je jedna banda a teraz nech kričí tá pri....baná šľachta!

Cakal som Stoffo ze to napises ale skor som si myslel ze mne na icq.. Very Happy Ale ok no..

Vidis to?? Mas byt BELASY
začo mám byť belasý??aby som sa tešil z kupených výhier??

Kupene su len pre vas - sedlakov a odporcov slovana. Pre nas su zasluzene
lacoste mám ťa rád ale buď objektívny-čo si slovan zaslúži??bystrica penalta,dubnica penalta keď slovan nemože sudí veľmi rád pomože
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyNe október 26, 2008 5:24 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
len pre info nejde mi to tu nenapísať-

bystrica-slovan za stavu 2:2 vymyslená penalta pre slovan-včera slovan-dubnica za stavu 1:1 vymyslená penalta veď aj slovák povedal že to penalta nebola-keď bol kmotrík v petržalke kopali stále penalty a teraz slovan-veď každé slovenské decko vie,že keď slovan nemože rozhodca rád pomože a tak to je už na slovensku roky a potom sa tu niekto na fóre čuduje že sa na slovensku kričí šk slovan,sku....ná bratislava-no bodaj by nie!sfz a slovan to je jedna banda a teraz nech kričí tá pri....baná šľachta!

Cakal som Stoffo ze to napises ale skor som si myslel ze mne na icq.. Very Happy Ale ok no..

Vidis to?? Mas byt BELASY
začo mám byť belasý??aby som sa tešil z kupených výhier??

Kupene su len pre vas - sedlakov a odporcov slovana. Pre nas su zasluzene
lacoste mám ťa rád ale buď objektívny-čo si slovan zaslúži??bystrica penalta,dubnica penalta keď slovan nemože sudí veľmi rád pomože

Tak asi tie penalty mali zaco byt.. A co?? ine kluby v zivote nekopali penalty??
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo október 27, 2008 2:20 pm

je to dosť očividné s tým slovanom,aj keď v prípade dubnice - slovan bol jednoznačne lepším mužstvom...to treba priznať...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo október 27, 2008 7:49 pm

jarci napísal:
je to dosť očividné s tým slovanom,aj keď v prípade dubnice - slovan bol jednoznačne lepším mužstvom...to treba priznať...

a aj tak dali este dalsi gol...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo október 27, 2008 7:52 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
je to dosť očividné s tým slovanom,aj keď v prípade dubnice - slovan bol jednoznačne lepším mužstvom...to treba priznať...

a aj tak dali este dalsi gol...
ach taký mám pocit že tu máme ďalšieho slovanistu -božže kam to slovensko speje Very Happy Very Happy ?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo október 27, 2008 7:53 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
je to dosť očividné s tým slovanom,aj keď v prípade dubnice - slovan bol jednoznačne lepším mužstvom...to treba priznať...

a aj tak dali este dalsi gol...
ach taký mám pocit že tu máme ďalšieho slovanistu -božže kam to slovensko speje Very Happy Very Happy ?

coze? lebo poviem ze dali okrem penalty aj dalsi gol tak som slovanista...mal by si sa zbavit zopar komplexov
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo október 27, 2008 7:57 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
je to dosť očividné s tým slovanom,aj keď v prípade dubnice - slovan bol jednoznačne lepším mužstvom...to treba priznať...

a aj tak dali este dalsi gol...
ach taký mám pocit že tu máme ďalšieho slovanistu -božže kam to slovensko speje Very Happy Very Happy ?

coze? lebo poviem ze dali okrem penalty aj dalsi gol tak som slovanista...mal by si sa zbavit zopar komplexov
vieš čo znamenajú smajlovia??že to hovorím zo srandy a inak si už viackrát obhajoval slovanistov a sfz čiže celú bratislavskú bandu tak mi to bolo podozrivé
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 EmptyPo október 27, 2008 8:58 pm

ja som fanúšik bayernu a prešova lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava
Návrat hore 
Strana 3 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» FC Spartak Trnava

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Slovensko-
Prejdi na: