world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava

Goto down 
+8
tarzan jr.
cuban
halinka
marek77
Anik51
Tarzan
Stoffo
Lacoste
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2008 2:15 pm

halinka napísal:
ze belasa slachta lol! lol! mozno niekedy .. len tema ma celkom zaujala , inak nic lol!
a vraj slovanisti miluju svoj tim, ked o nom vravia ze je skur...y lol! ale tak inac pohoda
TRNAVACI maju u mna 100 bodov lol!

Kto o nom vravi ze je skur***??
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2008 2:53 pm

stoffo: byt tebou tak ten minulorocny zapas artmedia - trnava nevytahujem...to bola uplna hanba vysmech futbalu...tomu zapasu by sa malo hovorit vysmech futbalu a sila penazi v praxi...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt marec 26, 2008 3:50 pm

Tarzan napísal:
stoffo: byt tebou tak ten minulorocny zapas artmedia - trnava nevytahujem...to bola uplna hanba vysmech futbalu...tomu zapasu by sa malo hovorit vysmech futbalu a sila penazi v praxi...
Boha ty cvok birminghamsky-(fakt uz neviem ako ti povedat) Artmedia-Trnava pred rokom a pol ano bolo to skorumpvane ale my sa tu s Lampardom bavime o tejto sezone v jeseni sa hrala Artmedia-trnava 3:1 pre petrzalku myslim a tam sa ukazala skutocna tvar trnavskych fanusikov-tak ked nesledujes futbal tak aspon nepot.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt marec 26, 2008 4:42 pm

a aka je ta skutocna tvar trnavskych fanusikov??

noo lebo u nas na dedine ich bolo zopar ale ti sa ozrali a potom iba vrestali cerno-cerveny a podobne...aj co som bol rok v trnave som si to nestihol vsimnut...alebo je ich prava tvar bomber kratke vlasy a hulakanie??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt marec 26, 2008 5:32 pm

Tarzan napísal:
a aka je ta skutocna tvar trnavskych fanusikov??

noo lebo u nas na dedine ich bolo zopar ale ti sa ozrali a potom iba vrestali cerno-cerveny a podobne...aj co som bol rok v trnave som si to nestihol vsimnut...alebo je ich prava tvar bomber kratke vlasy a hulakanie??
vies co nemam chut sa tu s tebou o nicom bavit koho ty vlastne uznavas aston villu a nikto na svete uz nema cenu:no koment off topic.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt marec 26, 2008 5:45 pm

Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
stoffo: byt tebou tak ten minulorocny zapas artmedia - trnava nevytahujem...to bola uplna hanba vysmech futbalu...tomu zapasu by sa malo hovorit vysmech futbalu a sila penazi v praxi...
Boha ty cvok birminghamsky-(fakt uz neviem ako ti povedat) Artmedia-Trnava pred rokom a pol ano bolo to skorumpvane ale my sa tu s Lampardom bavime o tejto sezone v jeseni sa hrala Artmedia-trnava 3:1 pre petrzalku myslim a tam sa ukazala skutocna tvar trnavskych fanusikov-tak ked nesledujes futbal tak aspon nepot.

no ja sa vyjadrim len na okraj lebo na slovensky futbal mam svoj nazor...

1. stoffo: klud
2. to co hovorila halinka, sa stalo teraz v aktualnom derby...trnavaci vzdy skanduju spartak ... a slovanisti im vzdy odpovedali nadavkou...lenze trnavcania zacali slovan a belasa slachta len automaticky doplnila *****
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt marec 26, 2008 9:13 pm

lampard napísal:
halinka napísal:
ze belasa slachta lol! lol! mozno niekedy .. len tema ma celkom zaujala , inak nic lol!
a vraj slovanisti miluju svoj tim, ked o nom vravia ze je skur...y lol! ale tak inac pohoda
TRNAVACI maju u mna 100 bodov lol!

Kto o nom vravi ze je skur***??
setci co boli na Tehelnom Laughing
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt marec 26, 2008 9:46 pm

boze ako tu vsetci sympatizuju s vyje....nou blavou.Trnava Ole!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyŠt marec 27, 2008 1:39 am

Stoffo napísal:
boze ako tu vsetci sympatizuju s vyje....nou blavou.Trnava Ole!

aj ty budes raz robit v blave Razz
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyŠt marec 27, 2008 3:30 pm

Tarzan napísal:
Stoffo napísal:
boze ako tu vsetci sympatizuju s vyje....nou blavou.Trnava Ole!

aj ty budes raz robit v blave Razz
po prve to kde ja budem robit len dokazuje tvoju primitivnost este mi povedz kedy zomriem,ako zomriem kde budem byvat,ako sa budu volat noje deti a ake cislo bytu budem mat.A po dalsie ja tu vobec nenadavam na blavu ako mesto ale na slovensky futbal.Trnavaci sa ako jediny na slovensku dokazali postavit tvrdo na sfz a na slovan...ide tu o dalsie aktivity o ktorych ty asi nemas informacie a ked nie tak bud zticha.
Návrat hore Goto down
tarzan jr.

tarzan jr.


Počet príspevkov : 11
Age : 34
Registration date : 26.03.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyŠt marec 27, 2008 4:51 pm

Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
Stoffo napísal:
boze ako tu vsetci sympatizuju s vyje....nou blavou.Trnava Ole!

aj ty budes raz robit v blave Razz
po prve to kde ja budem robit len dokazuje tvoju primitivnost este mi povedz kedy zomriem,ako zomriem kde budem byvat,ako sa budu volat noje deti a ake cislo bytu budem mat.A po dalsie ja tu vobec nenadavam na blavu ako mesto ale na slovensky futbal.Trnavaci sa ako jediny na slovensku dokazali postavit tvrdo na sfz a na slovan...ide tu o dalsie aktivity o ktorych ty asi nemas informacie a ked nie tak bud zticha.

aku jeho primitivnost o com pises??? chalan myslel na to ze najprv kazdy pinda na blavu ale postupom casu idu jeho idealy bokom a prestahuje sa do blavy robi tam a postupne sa aklimatizuje chapes???
noo z toho prispevku je to absolutne nejasne...o co ti ide...a ked si myslel na slovensky futbal tak jeho sucastou je aj trnava nie?? za dalsie nikto nesympatizuje so sfz ale s sk slovan bratislava...chapes ten rozdiel???
sfz - riadiaci organ
sk slovan bratislava - futbalovy klub
tym tvrdym postavenim si co myslel??? tie trasparenty?? ak hej tak tie boli vsade
noo ano trnavaci...postavili sa proti slovanu a co dosiahli???
nase deti ich raz budu oslavovat ako narodnych hrdinov Rolling Eyes

+ v zamkoch na hokeji sa za svojich nepostavili Razz
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyŠt marec 27, 2008 5:31 pm

tarzan jr. napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
Stoffo napísal:
boze ako tu vsetci sympatizuju s vyje....nou blavou.Trnava Ole!

aj ty budes raz robit v blave Razz
po prve to kde ja budem robit len dokazuje tvoju primitivnost este mi povedz kedy zomriem,ako zomriem kde budem byvat,ako sa budu volat noje deti a ake cislo bytu budem mat.A po dalsie ja tu vobec nenadavam na blavu ako mesto ale na slovensky futbal.Trnavaci sa ako jediny na slovensku dokazali postavit tvrdo na sfz a na slovan...ide tu o dalsie aktivity o ktorych ty asi nemas informacie a ked nie tak bud zticha.

aku jeho primitivnost o com pises??? chalan myslel na to ze najprv kazdy pinda na blavu ale postupom casu idu jeho idealy bokom a prestahuje sa do blavy robi tam a postupne sa aklimatizuje chapes???
noo z toho prispevku je to absolutne nejasne...o co ti ide...a ked si myslel na slovensky futbal tak jeho sucastou je aj trnava nie?? za dalsie nikto nesympatizuje so sfz ale s sk slovan bratislava...chapes ten rozdiel???
sfz - riadiaci organ
sk slovan bratislava - futbalovy klub
tym tvrdym postavenim si co myslel??? tie trasparenty?? ak hej tak tie boli vsade
noo ano trnavaci...postavili sa proti slovanu a co dosiahli???
nase deti ich raz budu oslavovat ako narodnych hrdinov Rolling Eyes

+ v zamkoch na hokeji sa za svojich nepostavili Razz
neviem preco tarzan jr. ale tvoje nazory sa mi zdaju typicky nazory Tarzana nemas nahodou 2 nicky??ale ak je to niekto iny tak ti odpoviem.Myslim ze vsetko stoji a spada s Bratislavou napr. kedy dali zapas repre niekde inde ako do Blavy teraz do Zl.moraviec jasne ale ja myslim kvalifikacny-sutazny zapas nie pripravak s Islandom.Francuzsko v Trnave nic ine-za 5 rokov .Bol som pred 3 rokmi na Tehelnom poli-to je dedinsky stadion a to som tam bol pred 3 rokmi ani nechcem vidiet ako tam vyzera teraz ale minule leto som bol napr. v Ziline na zapase Zilina-Slavia a ten Zilinsky stadion je spicovy-zrekonstruovany cely zakryty strechou,umele osvetlenie,moderne bufety,zariadenia....proste vsetko co sprijemnuje pobyt na futbalovom zapase navyse v Ziline je aj vynikajuci pohlad na travnik ako na Eng styl kdezto so stadiona Slovana je pohlad na plochu katastrofa.Ano ide tu aj o kapacitu a velkost stadiona lenze v Bratislave prislo aj na Irsko len 12 000 divakov a Zilinsky stadion ma kapacitu 9500.A trnavsky 16 000 a stavim sa ze v Trnave na Irsko by bolo viac ako 12 000 divakov.A nehovorte prosim ze hlavne mesto-letisko.... napr.vcera sa hral zapas Spanielsko-Taliansko v Elche-na druholigovom stadione a co Taliani sa tam museli nejak dostat a Spanielske zapasy aj kvalifikacne sa nehrali narp. len v Madride ale aj v malage,Vo Valencii....Cesi tak isto v Prahe sa hra len zapas,ktory je dopredu vypredany napr.proti Nemecku ale ked hraju Cesi s vyrovnanym superom ale vedia ze by Letnu v Prahe nezaplnili tak daju do Brna,Jablonca....proste aby s reprezentaciou zila cela krajina.A to je len jeden z mala dovodov.Teraz sa zacne stavat stadion v Kosiciach pre 12 000 divakov krasny,novy moderny som zvedavy kolkokrat tam daju kvalifikacne zapasy opakujem kvalifikacne.Mozno jeden zapas s 10.Inak vsetko v Bratislave tak potom by nemal byt Slovensky futbalovy zvez-Sfz ale bratislavsky futbalovy zvez-Bfz a nie slovenska ale bratislavska reprezentacia.Laurinec ako argumenty pouziva nedostatok atraktivnych staidonov-Trnava,Zilina-to su na slovenske pomery az moc atratktivne stadiony,pribudne novy stanok v Kosiciach.A ine stadiony ako ruzomberok,Nitra maju stadiony v este lepsom stave ako je tehelne pole tak nech nepoti.A to s tou pracou dnes su take vymozenosti ze ja ako vychodniar mozem dlabat na pracu v Bratislave studium ano ale praca urcite nie jedine ak by som dostal esxtra dobru ponuku ale take stastie ma jeden z 50.Radsej pojdem pracovat do Anglicka,Usa,Prahy,Viedne ako do Blavy a preco??nap.taka praha byty su tam uz lacnejsie ako v Blave a platy este vescie.ale k futbalu:Proti rodenym bratislavcanom nemam nic ludia ako ludia vsetci sme slovaci ale ked chceju vsetko smerovat do bratislavy nech sa osamostatni ako kosovo ved aj tak je im zvysok Slovenska ukradnute.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyŠt marec 27, 2008 8:39 pm

Stoffo napísal:
tarzan jr. napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
Stoffo napísal:
boze ako tu vsetci sympatizuju s vyje....nou blavou.Trnava Ole!

aj ty budes raz robit v blave Razz
po prve to kde ja budem robit len dokazuje tvoju primitivnost este mi povedz kedy zomriem,ako zomriem kde budem byvat,ako sa budu volat noje deti a ake cislo bytu budem mat.A po dalsie ja tu vobec nenadavam na blavu ako mesto ale na slovensky futbal.Trnavaci sa ako jediny na slovensku dokazali postavit tvrdo na sfz a na slovan...ide tu o dalsie aktivity o ktorych ty asi nemas informacie a ked nie tak bud zticha.

aku jeho primitivnost o com pises??? chalan myslel na to ze najprv kazdy pinda na blavu ale postupom casu idu jeho idealy bokom a prestahuje sa do blavy robi tam a postupne sa aklimatizuje chapes???
noo z toho prispevku je to absolutne nejasne...o co ti ide...a ked si myslel na slovensky futbal tak jeho sucastou je aj trnava nie?? za dalsie nikto nesympatizuje so sfz ale s sk slovan bratislava...chapes ten rozdiel???
sfz - riadiaci organ
sk slovan bratislava - futbalovy klub
tym tvrdym postavenim si co myslel??? tie trasparenty?? ak hej tak tie boli vsade
noo ano trnavaci...postavili sa proti slovanu a co dosiahli???
nase deti ich raz budu oslavovat ako narodnych hrdinov Rolling Eyes

+ v zamkoch na hokeji sa za svojich nepostavili Razz
neviem preco tarzan jr. ale tvoje nazory sa mi zdaju typicky nazory Tarzana nemas nahodou 2 nicky??ale ak je to niekto iny tak ti odpoviem.Myslim ze vsetko stoji a spada s Bratislavou napr. kedy dali zapas repre niekde inde ako do Blavy teraz do Zl.moraviec jasne ale ja myslim kvalifikacny-sutazny zapas nie pripravak s Islandom.Francuzsko v Trnave nic ine-za 5 rokov .Bol som pred 3 rokmi na Tehelnom poli-to je dedinsky stadion a to som tam bol pred 3 rokmi ani nechcem vidiet ako tam vyzera teraz ale minule leto som bol napr. v Ziline na zapase Zilina-Slavia a ten Zilinsky stadion je spicovy-zrekonstruovany cely zakryty strechou,umele osvetlenie,moderne bufety,zariadenia....proste vsetko co sprijemnuje pobyt na futbalovom zapase navyse v Ziline je aj vynikajuci pohlad na travnik ako na Eng styl kdezto so stadiona Slovana je pohlad na plochu katastrofa.Ano ide tu aj o kapacitu a velkost stadiona lenze v Bratislave prislo aj na Irsko len 12 000 divakov a Zilinsky stadion ma kapacitu 9500.A trnavsky 16 000 a stavim sa ze v Trnave na Irsko by bolo viac ako 12 000 divakov.A nehovorte prosim ze hlavne mesto-letisko.... napr.vcera sa hral zapas Spanielsko-Taliansko v Elche-na druholigovom stadione a co Taliani sa tam museli nejak dostat a Spanielske zapasy aj kvalifikacne sa nehrali narp. len v Madride ale aj v malage,Vo Valencii....Cesi tak isto v Prahe sa hra len zapas,ktory je dopredu vypredany napr.proti Nemecku ale ked hraju Cesi s vyrovnanym superom ale vedia ze by Letnu v Prahe nezaplnili tak daju do Brna,Jablonca....proste aby s reprezentaciou zila cela krajina.A to je len jeden z mala dovodov.Teraz sa zacne stavat stadion v Kosiciach pre 12 000 divakov krasny,novy moderny som zvedavy kolkokrat tam daju kvalifikacne zapasy opakujem kvalifikacne.Mozno jeden zapas s 10.Inak vsetko v Bratislave tak potom by nemal byt Slovensky futbalovy zvez-Sfz ale bratislavsky futbalovy zvez-Bfz a nie slovenska ale bratislavska reprezentacia.Laurinec ako argumenty pouziva nedostatok atraktivnych staidonov-Trnava,Zilina-to su na slovenske pomery az moc atratktivne stadiony,pribudne novy stanok v Kosiciach.A ine stadiony ako ruzomberok,Nitra maju stadiony v este lepsom stave ako je tehelne pole tak nech nepoti.A to s tou pracou dnes su take vymozenosti ze ja ako vychodniar mozem dlabat na pracu v Bratislave studium ano ale praca urcite nie jedine ak by som dostal esxtra dobru ponuku ale take stastie ma jeden z 50.Radsej pojdem pracovat do Anglicka,Usa,Prahy,Viedne ako do Blavy a preco??nap.taka praha byty su tam uz lacnejsie ako v Blave a platy este vescie.ale k futbalu:Proti rodenym bratislavcanom nemam nic ludia ako ludia vsetci sme slovaci ale ked chceju vsetko smerovat do bratislavy nech sa osamostatni ako kosovo ved aj tak je im zvysok Slovenska ukradnute.

je to moj brat...
to je vsetko pekne co si napisal ale co s tym ma klub SK SLOVAN BRATISLAVA???? scratch
alebo si myslis ze cernak alebo vedenie slovana rozhoduje kde sa budu hrat zapasy??? a cez leto bol problem ze zo ziliny nevedela STV vysielat...a v moravciach sa hralo ASI preto lebo krstili osvetlenie ja neviem tak si myslim...
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: :))))))))))))   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyPi marec 28, 2008 10:40 pm

caute decka trosku neskor sa ozivam ale mal som pvinosti a nestihal som sa prihlasit s tu belasu slapku sme hrali uplne na hovno a porazili sme ich tym najhorsim sposobom(3strely=3goly) ale t bolo na tom najkrajsie tie blavacke svine si nic ine ani nezasluzia zidaci skurveny zapasu som sa zucasnil a uz dlho som sa tak netesil z golov ako teraz bolo do uplne infarktove a k fanuskom v CESKOSLOVENSKU no asi jediny kto je lepsi ako trnave je banik ostrava a prosim vas neprirovnavajte nas tu k tym kurvam s dolicku co su lavicaci alebo k spratanom viva spartak
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySo marec 29, 2008 1:18 am

metrostars napísal:
caute decka trosku neskor sa ozivam ale mal som pvinosti a nestihal som sa prihlasit s tu belasu slapku sme hrali uplne na hovno a porazili sme ich tym najhorsim sposobom(3strely=3goly) ale t bolo na tom najkrajsie tie blavacke svine si nic ine ani nezasluzia zidaci skurveny zapasu som sa zucasnil a uz dlho som sa tak netesil z golov ako teraz bolo do uplne infarktove a k fanuskom v CESKOSLOVENSKU no asi jediny kto je lepsi ako trnave je banik ostrava a prosim vas neprirovnavajte nas tu k tym kurvam s dolicku co su lavicaci alebo k spratanom viva spartak

Vy by ste sa najprv mohli podakovat nasemu "skvelemu" golmanovi..Smile K tym fanusikom, nemyslim si ze len Banik Ostrava..Ti su najlepsi ale pred vami je este Sparta, Slavia a Slovan..Smile Zhodou okolnosti vsetky na S..Very Happy Dalej je uz iba Spartak a Horna Dolna Very Happy:D
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySo marec 29, 2008 1:54 am

metrostars napísal:
caute decka trosku neskor sa ozivam ale mal som pvinosti a nestihal som sa prihlasit s tu belasu slapku sme hrali uplne na hovno a porazili sme ich tym najhorsim sposobom(3strely=3goly) ale t bolo na tom najkrajsie tie blavacke svine si nic ine ani nezasluzia zidaci skurveny zapasu som sa zucasnil a uz dlho som sa tak netesil z golov ako teraz bolo do uplne infarktove a k fanuskom v CESKOSLOVENSKU no asi jediny kto je lepsi ako trnave je banik ostrava a prosim vas neprirovnavajte nas tu k tym kurvam s dolicku co su lavicaci alebo k spratanom viva spartak

len prosim bez nadavok ak sa aspon trocha da
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyNe marec 30, 2008 3:44 pm

lampard napísal:
metrostars napísal:
caute decka trosku neskor sa ozivam ale mal som pvinosti a nestihal som sa prihlasit s tu belasu slapku sme hrali uplne na hovno a porazili sme ich tym najhorsim sposobom(3strely=3goly) ale t bolo na tom najkrajsie tie blavacke svine si nic ine ani nezasluzia zidaci skurveny zapasu som sa zucasnil a uz dlho som sa tak netesil z golov ako teraz bolo do uplne infarktove a k fanuskom v CESKOSLOVENSKU no asi jediny kto je lepsi ako trnave je banik ostrava a prosim vas neprirovnavajte nas tu k tym kurvam s dolicku co su lavicaci alebo k spratanom viva spartak

Vy by ste sa najprv mohli podakovat nasemu "skvelemu" golmanovi..Smile K tym fanusikom, nemyslim si ze len Banik Ostrava..Ti su najlepsi ale pred vami je este Sparta, Slavia a Slovan..Smile Zhodou okolnosti vsetky na S..Very Happy Dalej je uz iba Spartak a Horna Dolna Very Happy:D
chlapce to co si mi napisal super som sa na tom pobavil
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyPo apríl 07, 2008 11:16 pm

noo neviem stale mam radsej tych "lavicakov" z Dolicku ako moj byvaly klub fc nitra ktoreho fans si posadali do hakenkreuzu a tvarili sa ako najvacsi...ale aj tak

FC ST. PAULI Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyNe máj 11, 2008 1:14 am

https://www.youtube.com/watch?v=emf3TasBj8o&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=ajspYmO5joY&feature=related

Achjaaj, kedy sa TOTO vrati na nase fotbalove travniky?? Crying or Very sad Crying or Very sad A nemyslim iba to derby ale hlavne ti ludia, ktori s radostou chodievali na fotbal..Kde je teraz Inter, ktory kraloval Slovensku aj so Slovanom?? Chcel by som iba pocut ako je toto mozne..Za tak kratky cas..A bojim ze tam spadne aj nas najpopularnejsi sport - hokej..Sad
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyUt máj 13, 2008 4:59 pm

inter so slovanom nech ostanú tam kde sú....neviem prečo by malo byť hlavné mesto to najlepšie...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyUt máj 13, 2008 5:24 pm

Lacoste napísal:
https://www.youtube.com/watch?v=emf3TasBj8o&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=ajspYmO5joY&feature=related

Achjaaj, kedy sa TOTO vrati na nase fotbalove travniky?? Crying or Very sad Crying or Very sad A nemyslim iba to derby ale hlavne ti ludia, ktori s radostou chodievali na fotbal..Kde je teraz Inter, ktory kraloval Slovensku aj so Slovanom?? Chcel by som iba pocut ako je toto mozne..Za tak kratky cas..A bojim ze tam spadne aj nas najpopularnejsi sport - hokej..Sad
lacoste nas futbal znicil skurveny belasy kokot laurinec-a celkovo my slovaci nevieme robit futbal nevieme ho robit-potom nedostatok sponzorov v nasom futbale tym padom malo penazi slabe stadiony,neuspesna repre to vsetko sa pripisuje tomu ze na slovensku okrem tych velkych ultras (spartak,slovan,kosice)je velmi malo ludi,ktori chodia na futbal skoda ale je to fakt a kym neodide komunisticke vedenie nezmeni sa to,toto je prava futbalova kulisa-https://www.youtube.com/watch?v=Y2OXUBYezNI&NR=1

Jarci naprosto s tebou suhlasim ja stale snivam o sezone ked o titul budu hrat Zilina (ktora sa snazi hrat futbal narozdiel od petrzalky)Kosice,Presov,Trnava-male mesta ako trnava,ci nie az tak futbalove mesta ako kosice presov verim ze sa takejto sezony raz dockam.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyUt máj 13, 2008 5:35 pm

Takto my slovaci nicime aj tych najvernejsich uplne primitivnym sposobom

https://www.youtube.com/watch?v=Wx_7frGQpjQ&feature=related
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptyUt máj 13, 2008 9:40 pm

Stoffo napísal:
Takto my slovaci nicime aj tych najvernejsich uplne primitivnym sposobom

https://www.youtube.com/watch?v=Wx_7frGQpjQ&feature=related

no dufam ze to nadavas na tych nackov...vsak?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt máj 14, 2008 1:02 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
https://www.youtube.com/watch?v=emf3TasBj8o&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=ajspYmO5joY&feature=related

Achjaaj, kedy sa TOTO vrati na nase fotbalove travniky?? Crying or Very sad Crying or Very sad A nemyslim iba to derby ale hlavne ti ludia, ktori s radostou chodievali na fotbal..Kde je teraz Inter, ktory kraloval Slovensku aj so Slovanom?? Chcel by som iba pocut ako je toto mozne..Za tak kratky cas..A bojim ze tam spadne aj nas najpopularnejsi sport - hokej..Sad
lacoste nas futbal znicil skurveny belasy kokot laurinec-a celkovo my slovaci nevieme robit futbal nevieme ho robit-potom nedostatok sponzorov v nasom futbale tym padom malo penazi slabe stadiony,neuspesna repre to vsetko sa pripisuje tomu ze na slovensku okrem tych velkych ultras (spartak,slovan,kosice)je velmi malo ludi,ktori chodia na futbal skoda ale je to fakt a kym neodide komunisticke vedenie nezmeni sa to,toto je prava futbalova kulisa-https://www.youtube.com/watch?v=Y2OXUBYezNI&NR=1

Jarci naprosto s tebou suhlasim ja stale snivam o sezone ked o titul budu hrat Zilina (ktora sa snazi hrat futbal narozdiel od petrzalky)Kosice,Presov,Trnava-male mesta ako trnava,ci nie az tak futbalove mesta ako kosice presov verim ze sa takejto sezony raz dockam.

k tvojmu príspevku nemôžem dodať nič, len že s ním plne súhlasím a ešte sa nedzržím - laurinec je idiot.....hovädo hnusné, čo by malo s vedením táhnum do háje.....
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 EmptySt máj 14, 2008 2:51 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Takto my slovaci nicime aj tych najvernejsich uplne primitivnym sposobom

https://www.youtube.com/watch?v=Wx_7frGQpjQ&feature=related

no dufam ze to nadavas na tych nackov...vsak?
pocuvaj mas pochod 3000 fanusikov a medzi nimi 10 nacistov ale preco media svorne hlasaju ze prijebany fanusikovia z trnavy ked prijebanych je tych 10-15 ktori su fasisti a hadzu predmety na plochu...ale ostatni su perfektni vytvaraju skvelu atmosferu....to aj v anglicku sa v dave najde vzdy par kokotov vsade to tak je naozaj som sa pobavil na rozhodnutiach sfz akoze znizit pocet trnavakov na vyjazdy vonku na 800 ked ich tam pride z trnavy nie 800 ale 2000 tak ich domaci usporiadatelia nepustia na stadion ved sami pridu o zisky???cisto tomu laurincovi jebe akoze nieco robi logika napr.do blavy nepride 800 trnavakov ako to sfz nariadil ale 3000 tych prvych 800 pustia a normalne usporiadatelia slovana tych 2200 necha na ulici pricom kolko penazi by zinkasovali za vstupenky ak by mali zaplatit vstupenky dalsich 2200??laurinec si mysli ze ho usporiadatelia budu posluchat? Very Happy vsetkych pustia a este budu prosit aby prisli este dalsi aby mali co najviac zisku.a po dalsie v ziline vo finale sp hodili 2 kokoti vybusniny ok ale otazka kery hajzel ich pustil na stadion??mali ho vyhodit pored branami stadiona a po 2.policia ma zbit tych 2 buzerantov nie 100 fandov hlava-nehlava a potom sa necudujme ze kolko ludi nam chodi na futbal cuban predstav si situaciu ze chodis s trnavakmi po zapaosch vonku si slusny,vytvaras s kamosmi super atmosferu,zlepsujes futbalove prostredie a nejaky spitak 2 rady pred tebou zacne robit vytrznosti a kuklaci zvalcuju a zmasakruju aj teba aj tvojich kamosov aj dalsich,ktori fandili slusne a pekne.Tak potom si mozeme zakricat len jedno-Sfz je banda sk.....na!!!! a Laurinec je ko....ot belasy!!!(suhlasim s tymito choralmi spartaka)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava
Návrat hore 
Strana 2 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» FC Spartak Trnava

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Slovensko-
Prejdi na: