world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo

Goto down 
+3
Tarzan
cuban
Lacoste
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 3:29 pm

Stoffo napísal:
Moj zlaty napisal si asi toto:messi a dos santos prisli do barcelony na rovnakom principe ako mlady hraci arsenalu ktorych si nazval cudzie perie ktorym sa arsenal chvali...Heeej?tak povedz mi aspon jedneho!!!Moj prispevok zo stredy si necital!!!!MESSI PRISIEL DO BARCY V 13 ROKOCH A 5 ROKOV MU TRVALO NEZ SA Z BARCELONSKEHO CECKA PREBOJUJE DO ACKA .GIOVANNI DOS SANTOS PRISIEL DO BARCY V 15 ROKOCH A 3 ROKY MU TRVALO NEZ SA PREBOJUJE.TAK O COM TU ROZPRAVAS???????ZA MLADYCH HRACOV ARSENALU POVAZUJES KOHO???V ARSENALE TO FUNGUJE ASI TAK:WENGER KUPI MLADEHO HRACA A UROBI Z NEHO HVIEZDU-O.K. ALE NEPOCUL SOM ESTE O ZIADNOM CUDZINCOVI V ARSENALE,KTORY BY TAM BOL OD 13 A 5 ROKOV MAKAL ABY SA PREBOJOVAL A HLEB,ROSICKY,SAGNA-TO SU HOTOVI HRACI JA KAZDU SOBOTU SLEDUJEM BUNDELSIGU NA DSF -TIE ZOSTRIHY A SLEDOVAL SOM AJ KED TAM BOLI ROSICKY A HLEB BOLI TO S BALLACKOM NAJVESCIE HVIEZDY V NEMECKU TAK FAKT NEVIEM O COM TOCIS.MESSI A GIOVANNI SU CISTO VYPLOD LA MASIE TAKY MESSI ZACAL V 9 4 ROKY HRAVAL V ARGENTINE V PRIPRAVKACH ALE OD 13 JE V BARCE POVEDZ MI PODOBNY PRIKLAD S ARSENALU A POBLAHOZELAM TI.PODOBNY PRIKLAD MI NEPOVIES TAZE POTOM ANI NEPOROVNAVAJ WENGEROVU PRACU S LA MASIOU.JE TO NEPOROVNATELNE.

pozri...ja nevidim obrovsky rozdiel medzi tym ked pride do klubu 13 rocny alebo 15 rocny...to je takmer to iste...poviem ti viacerych takych hracov...fabregas (to uz sme si vysvetlovali), justin hoyte, armand traore,carlos vela, van den bergh, nicklas bendner,nacer barazithe, - tito sa vacsina este do A-tymu neprebojovala iba zopar ale ostatny su pomerne blizko, predtym to boli bentley, pennant, cole, sidwel...posledny 4 menovany domace talenty cisty produkt arsenalu ale toto vsetko som ti uz povedal, dalej hraci ako jeremie alliadiere, fabrice muamba, sebastian larsson vsetci teraz hravaju pravidelne premier league a kazdy prisiel do arsenalu v 14-15 rokoch, snad ti tito hraci budu stacit...ak su messi a giovani cisto vyplod la masie tak potom su vsetci tito hraci cisto vyplod akademie arsenalu

potom opakujem asi 4xkrat nikdy som nepovedal ze sagna, hleb, rosicky uz neboli znamy hraci pred tym nez prisli do arsenalu...ale je logicke ze tymnemoze mat vekovy priemer 18 rokov...aj ked sa to arsenalu niekedy podari...treba aj skusenejsich hracov...ja netvrdim ze cely tym vysiel z akademie...to nejde predsa
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 3:54 pm

Pocuvaj ty si mi zacal menovat hracov ktori ani v Arsenale nehraju.Uplne si odbocil od debaty bavili sme sa o tom ze ty si tvrdil ze ked Wenger kupi mladych hracov je to to iste ako ked Barca vyprodukuje.Hovoril si :messi a dos santos prisli do barcelony na rovnakom principe ako mlady hraci arsenalu ktorych si nazval cudzie perie ktorym sa arsenal chvali...-Tak po 1.spominaj tu sucasnych hracov,ktori hraju v Arsenale a nezavadzaj ked tvrdis ze tak ako prisli Messi a Giovanni to je to iste ako ked Wenger kupil svoje talenty.A ja sa s tebou bavit o takychto veciach ani nebude lebo to nema vyznam Messi,Giovanni pridu do Barcy v 13 a az v 18 sa presadia do acka a podla teba to je to iste ako ked Wenger KUPI nejakeho cernocha,frnacuza.To ako keby ja som povedal ze kupit za 30 mil.eur Messiho je to iste ako Messiho vychovat.Takto to ty vidis.Arsenal nema ziadnu akademiu,nic a Chelsea nazyvas pseudoklubom.Ja som fandil Arsenlau v anglicku vzdy aj teraz mu najviac fandim ale Platini ma pravdu to co robi Arsenal je neskutocne,ked maju cisto africko-francuzsky tim tak nech idu hrat do Pariza postavia si tam stadion a zmenia nazov na Arsenal Paris-Dakar ako symbol frnacuzsko-africkej Wengerovej prestupovej politiky.A do huby si neseriem len ty necitas moj prispevok.Toto som pisal pred tzdnom:1.Fatalny krok akurat tak na nicenie futbalu tiez ma to prekvapilo.Urcite to znizi kvalitu futbalu.Ale! Pozrime sa na to aj z ineho uhla pohladu.Je to podla mna krok pre buducnost futbalu.Napisal som to z 2 uhlov pohladu po 1.Co je nevyhodne po 2.co je natom vyhodne to ako keby som vypisal vyhody a nevyhody tohoto pravidla.Ja za to nemozem ze ak sa to schvali Arsenal bude hrat v strede tabulky,zvolili si taku cestu a taku ju budu mat.Co si navarili to si aj zjedia.To je vsetko!!!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 8:25 pm

Stoffo napísal:
Pocuvaj ty si mi zacal menovat hracov ktori ani v Arsenale nehraju.Uplne si odbocil od debaty bavili sme sa o tom ze ty si tvrdil ze ked Wenger kupi mladych hracov je to to iste ako ked Barca vyprodukuje.Hovoril si :messi a dos santos prisli do barcelony na rovnakom principe ako mlady hraci arsenalu ktorych si nazval cudzie perie ktorym sa arsenal chvali...-Tak po 1.spominaj tu sucasnych hracov,ktori hraju v Arsenale a nezavadzaj ked tvrdis ze tak ako prisli Messi a Giovanni to je to iste ako ked Wenger kupil svoje talenty.A ja sa s tebou bavit o takychto veciach ani nebude lebo to nema vyznam Messi,Giovanni pridu do Barcy v 13 a az v 18 sa presadia do acka a podla teba to je to iste ako ked Wenger KUPI nejakeho cernocha,frnacuza.To ako keby ja som povedal ze kupit za 30 mil.eur Messiho je to iste ako Messiho vychovat.Takto to ty vidis.Arsenal nema ziadnu akademiu,nic a Chelsea nazyvas pseudoklubom.Ja som fandil Arsenlau v anglicku vzdy aj teraz mu najviac fandim ale Platini ma pravdu to co robi Arsenal je neskutocne,ked maju cisto africko-francuzsky tim tak nech idu hrat do Pariza postavia si tam stadion a zmenia nazov na Arsenal Paris-Dakar ako symbol frnacuzsko-africkej Wengerovej prestupovej politiky.A do huby si neseriem len ty necitas moj prispevok.Toto som pisal pred tzdnom:1.Fatalny krok akurat tak na nicenie futbalu tiez ma to prekvapilo.Urcite to znizi kvalitu futbalu.Ale! Pozrime sa na to aj z ineho uhla pohladu.Je to podla mna krok pre buducnost futbalu.Napisal som to z 2 uhlov pohladu po 1.Co je nevyhodne po 2.co je natom vyhodne to ako keby som vypisal vyhody a nevyhody tohoto pravidla.Ja za to nemozem ze ak sa to schvali Arsenal bude hrat v strede tabulky,zvolili si taku cestu a taku ju budu mat.Co si navarili to si aj zjedia.To je vsetko!!!

ty to nechapes? messiho barca kupila ako 13 rocneho, dos santosa kupili ako 15 rocneho, fabreasa arsenal kupil ako 15 rocneho, bendtnera kupili ako 15 rocneho...TO JE ROVNAKY PRINCIP rovnako dalsi hraci ktorych som spomenul prisli do arsenalu ked mali okolo 14-15 rokov, a niektory z nich su odchovanci arsenalu od pripravky...wenger ich nekupuje za 30 milionov...kupi ich ako neznamych za par supov a v akademii arsenalu0 sa z nich snazi spravit futbalistov...ked tieto veci zhrniem dostanem vec ktora sa vola AKADEMIA ktoru arsenal ma a ma ju dost dobru

"to co robi Arsenal je neskutocne,ked maju cisto africko-francuzsky tim tak nech idu hrat do Pariza postavia si tam stadion a zmenia nazov na Arsenal Paris-Dakar ako symbol frnacuzsko-africkej Wengerovej prestupovej politiky" uplne detinsky komentar...kolko krat vam mam hovorit ze toto je klubovy futbal a wenger ma ako trener zodpovednost voci vedeniu a fanusikom svoje prostriedky vyuzit najlepsie ako vie...a to aj robi co je na tom? pomaly to vyzera tak ze jediny vas argument na zavedenie tohto pravidla je arsenal...

a sam si priznas ze si povedal ze to je fatalny krok na nicenie futbalu a znizi to kvalitu futbalu. este raz citujem..."fatalny krok na nicenie futbalu ktori urcite znizi kvalitu futbalu" a o dva riadky napises ze je to krok pre buducnost...neviem ako tebe ale mne tie dve veci moc dohromady nesedia...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 9:58 pm

Cuban znova ma prekvapujes! Preco si myslis,ze Rooney bol na svoj vek neskutocne predrazeny?? Fergie za neho vysolil £21m. No a???? Ved je to jeden z absolutne najlepsich hracov sucasnosti a ma pred sebou velku buducnost! Co SWP? hm? kolko dal za neho Mourinho Manchesteru City? takisto £21m. Chces mi povedat,ze SWP je rovnako kvalitny hrac ako Wayne? You must be kiddin' man! Tak kto bol teda predrazeny?? Na talent a potencial,aky Wayne mal,ma a bude mat je £21m velmi dobra cena. Alebo je podla teba rozumnejsia vec doslovne vyhodit £30m von oknom za kupu 30 rocneho chlapa menom Andrij Sevcenko??? Tak kto je tu predrazeny? hm? Alex sa za velke prachy zmylil len v jednom hracovi svojej kariery a to ked dal £24m za Juana Sebastian Verona, ten na Trafforde uuuplne vyhorel. Preco bol ochotny Leedsu vyplatit £29m za Ferdinanda? Pretoze je to stoper s obrovskym S na zaciatku slova! A Ferdinand sa pravom mohol pysit titulom najdrahsieho hraca v Anglicku (isty cas aj na svete) az kym neprisiel ten,ktory si nechal "pusny prach" v AC Milan.

Dalej si tu spominal Rosickeho. Wenger za neho dal 7-8 melonov libier,co Dortmundu bohate stacilo,ked stale sa topi v dlhoch! To rozhodne nepovazujem za male peniaze! A ani Wenger urcite nie. Hleb bol pred prestupom do PL jeden top 3 najlepsich hracov Bundesligy. Takze Wenger urobil z neho hviezdu,sme sa tu dozvedeli... No dobre teda... Ha ha ha.... A co Lehmann? Ci ten sedel na lavicke Dortmundu? Nebol hviezda v tej dobe? Takisto Sagna,v podstate hotovy hrac. Henry nebol hviezdou (aj ked mladou) v Monaku??? Ved tie tvoje slova hadam ani nemozes mysliet vazne kamo??!!

Ja s tym navrhom panov v kravatach az tak moc nesuhlasim, co sa tyka ManU tak nemam ziadne obavy,kedze v tomto klube sa vzdy hladelo na vyvazenie ostrovanov s cudzincami. Rovno a uprimne Cuban povedz, ze vlastne jediny dovod,preco sa tak vehementne voci tomu ohradzujes, je ten, ze Wenger a spol. by to mohli hned zabalit...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 10:38 pm

avs.roy napísal:
Cuban znova ma prekvapujes! Preco si myslis,ze Rooney bol na svoj vek neskutocne predrazeny?? Fergie za neho vysolil £21m. No a???? Ved je to jeden z absolutne najlepsich hracov sucasnosti a ma pred sebou velku buducnost! Co SWP? hm? kolko dal za neho Mourinho Manchesteru City? takisto £21m. Chces mi povedat,ze SWP je rovnako kvalitny hrac ako Wayne? You must be kiddin' man! Tak kto bol teda predrazeny?? Na talent a potencial,aky Wayne mal,ma a bude mat je £21m velmi dobra cena. Alebo je podla teba rozumnejsia vec doslovne vyhodit £30m von oknom za kupu 30 rocneho chlapa menom Andrij Sevcenko??? Tak kto je tu predrazeny? hm? Alex sa za velke prachy zmylil len v jednom hracovi svojej kariery a to ked dal £24m za Juana Sebastian Verona, ten na Trafforde uuuplne vyhorel. Preco bol ochotny Leedsu vyplatit £29m za Ferdinanda? Pretoze je to stoper s obrovskym S na zaciatku slova! A Ferdinand sa pravom mohol pysit titulom najdrahsieho hraca v Anglicku (isty cas aj na svete) az kym neprisiel ten,ktory si nechal "pusny prach" v AC Milan.

Dalej si tu spominal Rosickeho. Wenger za neho dal 7-8 melonov libier,co Dortmundu bohate stacilo,ked stale sa topi v dlhoch! To rozhodne nepovazujem za male peniaze! A ani Wenger urcite nie. Hleb bol pred prestupom do PL jeden top 3 najlepsich hracov Bundesligy. Takze Wenger urobil z neho hviezdu,sme sa tu dozvedeli... No dobre teda... Ha ha ha.... A co Lehmann? Ci ten sedel na lavicke Dortmundu? Nebol hviezda v tej dobe? Takisto Sagna,v podstate hotovy hrac. Henry nebol hviezdou (aj ked mladou) v Monaku??? Ved tie tvoje slova hadam ani nemozes mysliet vazne kamo??!!

Ja s tym navrhom panov v kravatach az tak moc nesuhlasim, co sa tyka ManU tak nemam ziadne obavy,kedze v tomto klube sa vzdy hladelo na vyvazenie ostrovanov s cudzincami. Rovno a uprimne Cuban povedz, ze vlastne jediny dovod,preco sa tak vehementne voci tomu ohradzujes, je ten, ze Wenger a spol. by to mohli hned zabalit...

ach...naozaj neviem o co vam ide...pisete sem veci uplne od veci..

pozri len som sa v jednej vete zmienil ze rooney prisiel za tazke prachy do manu...a ze je to podla mna na jeho vek vela..a nie je? 18r 21 milonov...tak to je podla mna troska vela aj za hraca ako je wayne...neboj sa ja ho cenim velmi vysoko..podla mna je to najlepsi futbalista ako manu tak celeho anglicka...ale dat 21 milionov za 18r hraca je podla mna vela...ale okrem tej jednej vety som absolutne nic nepovedal o akychkolvek nakupoch tvojho tymu...takze tvoja reakcia je vystrel do tmy

potom som napisal ze wenger a arsenal sa snazi objavovat mlade talenty a dava im sancu a robi z nich hviezdy no a neni to pravda...??? lenze by ste mohli trocha rozmyslat namiesto napadania kazdeho mojho slova...samozrejme ze tim potrebuje aj starsich a skusenejsich hracov...preto wenger priviedol gallasa, rosickeho, hleba...alebo napr. sagnu...ale ja som NEPOVEDAL ze urobil z rosickeho, hleba alebo sagnu hviezdu...a 6,8 miliona libier za hraca ako je rosicky je tazko velky peniaz v porovnani s beznymi prestupovymi ciastkami v sucastnosi...

k henrymu - v monaku odohral 4 roky..dal 20 golov...potom prestupil do juventusu kde odohral len 16 zapasov...absolutne sa tam nepresadil...vtedy kupil mladeho (pod) wingera wenger a dal ho do utoku...zvysok poznate...takze pri prichode do arsenalu bol henry tazko daka hviezda aj ked zanho wenger dal 10,5 mil co bolo dost, ale vedel ze toho bol hodny

no a nakoniec k tomu pravidlu...opat sa budem opakovat...ANO samozrejme ze mi to vadi aj kvoli arsenalu...ale povedal som tu kopu inych dovodov v jednom prispevku snad na pol obrazovky...staci si to precitat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 11:25 pm

sry cuban ale zrejme ma avs.roy pravdu, i ked manU za posledne obdobie minul toho dost na cudzincov ale stale maju vyvazeny kader, oni by uz len dokupili par anglanov ale co my? museli by sme tucty minut na nakupy a kto vie ci by v zakladnej zostave nehravali theo, hoyte, randall, gibbs, freeman... ale nadalej budem stat za tym ze uroven futbalu by to na istu dobu znizila kym by sa to nestabilizovalo, wengerova politika mi bude vzdy v tomto ohlade prekazat, predajom connollyho som ostal v nemom uzase, potom aby sa situacia utisila tak sme kupili toho freemana, jednoznacne keby sa to schvalilo by sme boli aspon na take 3 sezony vyradeny z boja o titul
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 11:33 pm

Cuban, ale ja som reagoval na to,ze Wayne bol podla teba predrazeny. aby si pochopil, ze nebol (ako to tvdis), uviedol som ti par nakupov ManU a Chelsea. Ten Veron, to bol len dodatok k tomu,ze aj Alex je omylny clovek. £21m za hraca akym je Wayne Rooney NIE JE VELA penazi! Praveze ak je k tomu este mlady a ma cez desatrocie futbalu pred sebou! Dat £30m za hraca, ktory bude za 2-3 roky hrat 2.ukrajinsku ligu - TO JE VELA penazi! Pochopil??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:08 am

avs.roy napísal:
Cuban, ale ja som reagoval na to,ze Wayne bol podla teba predrazeny. aby si pochopil, ze nebol (ako to tvdis), uviedol som ti par nakupov ManU a Chelsea. Ten Veron, to bol len dodatok k tomu,ze aj Alex je omylny clovek. £21m za hraca akym je Wayne Rooney NIE JE VELA penazi! Praveze ak je k tomu este mlady a ma cez desatrocie futbalu pred sebou! Dat £30m za hraca, ktory bude za 2-3 roky hrat 2.ukrajinsku ligu - TO JE VELA penazi! Pochopil??

lenze ja som nikdy nepovedal ze bol predrazeny...len som povedal ze 21 milionov za 18 rocneho hraca aj kvalit wayna rooneyho je podla mna vela, je super, je mlady..ale jednoducho mne sa tych 21 mil zda vela...nie vsak preto ze by si to rooney nezasluzil..alebo ze spravil ferguson zly nakup...myslim ze smer akym sa ubera futbal co sa tyka prestupovich ciastok je zly...niekedy je to az nenormalne...

bergie...na CB je tera Toure a Gallas, second choice su Djorou so Senderosom...obaja jasne lepsi ako Connoly...potom tam je Sagna a Hoyte ktory okrem praveho beka mozu hrat aj v strede a uz aj Alex Song dostal par zapasov ako CB...takze drzat connolyho v tyme preto ze je anglican a branit mu tak v kariere by bola hlupost, ako som povedal je to klubovy futbal...ja jeho politiku schvalujem...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:20 am

cuban napísal:
bergie...na CB je tera Toure a Gallas, second choice su Djorou so Senderosom...obaja jasne lepsi ako Connoly...potom tam je Sagna a Hoyte ktory okrem praveho beka mozu hrat aj v strede a uz aj Alex Song dostal par zapasov ako CB...takze drzat connolyho v tyme preto ze je anglican a branit mu tak v kariere by bola hlupost, ako som povedal je to klubovy futbal...ja jeho politiku schvalujem...

kolko krat si ho videl hrat? vela asi nie lebo toho ani vela neodohral a urcite nie preto lebo by nebol kvalitny, nebyt arsenovej zaslepenosti a neucte voci fanusikom tak mu da tych prilezitosti omnoho viac a vobec preco ho predat? preco neposlat na hostovanie? je to anglan a tych maju fans najradsej a ja som ho mal velmi rad, jednoznacne musis uznat ze jeho predaj bol nezmysel a uz vobec ak ides s argumentom ze by sme mu branili v kariere ked arsene mu mohol dat aspon raz tolko prilezitosti v prvom time ci poslat ho na hostovanie a pritom bol povazovany za velkeho talenta, bol odchovanec, jeho rodicia udajne boli a su fanusikovia AFC a preto ho aj zapisali na akademiu, kolki len tvrdili ze z neho bude novy tony adams a AW ho len tak predal ako by sa nic nestalo, toto bol tak trochu podf*ck voci nam, samozrejme mam wengera rad ale niekedy ho proste nechapem
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:21 am

cuban proste veci okolo akademii a treningov mladych hracov su dost odveci ohladom tejto temy...mozno su dobry ale su cudzinci tak by aj tak nemohli nastupit...mozno casom dostanu obcianstvo...a ked su tak super ako o nich rozpravas tak by nemal byt problem s tym aby hrali PL Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:29 am

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
bergie...na CB je tera Toure a Gallas, second choice su Djorou so Senderosom...obaja jasne lepsi ako Connoly...potom tam je Sagna a Hoyte ktory okrem praveho beka mozu hrat aj v strede a uz aj Alex Song dostal par zapasov ako CB...takze drzat connolyho v tyme preto ze je anglican a branit mu tak v kariere by bola hlupost, ako som povedal je to klubovy futbal...ja jeho politiku schvalujem...

kolko krat si ho videl hrat? vela asi nie lebo toho ani vela neodohral a urcite nie preto lebo by nebol kvalitny, nebyt arsenovej zaslepenosti a neucte voci fanusikom tak mu da tych prilezitosti omnoho viac a vobec preco ho predat? preco neposlat na hostovanie? je to anglan a tych maju fans najradsej a ja som ho mal velmi rad, jednoznacne musis uznat ze jeho predaj bol nezmysel a uz vobec ak ides s argumentom ze by sme mu branili v kariere ked arsene mu mohol dat aspon raz tolko prilezitosti v prvom time ci poslat ho na hostovanie a pritom bol povazovany za velkeho talenta, bol odchovanec, jeho rodicia udajne boli a su fanusikovia AFC a preto ho aj zapisali na akademiu, kolki len tvrdili ze z neho bude novy tony adams a AW ho len tak predal ako by sa nic nestalo, toto bol tak trochu podf*ck voci nam, samozrejme mam wengera rad ale niekedy ho proste nechapem

a preco je v time napr. taky justin hoyte...proste nebol dost dobry...arsene knows

tarzan...jj mas pravdu dostali sme sa so stoffom trocha off topic...ale na tie veci som musel reagovat, pozor pozor..ten navrh este ani zdaleka nepresiel...ked uz aj prejde snad nebudu taky blby a nespravia to zo sezony na sezonu...ty hraci su samozrejme este primlady...aj na arsenal ale za 2 roky...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:33 am

zajtrajsom Man derby nastupi asi 17 rocny Webleck...aj rooney hral v 17 PL...vek v podstate nerozhoduje...alebo Bale hraval tiez od 17 Mattock hra Chapionship v 17 rokoch dokonca aj reprezentuje do 21 rokov
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:35 am

Tarzan napísal:
zajtrajsom Man derby nastupi asi 17 rocny Webleck...aj rooney hral v 17 PL...vek v podstate nerozhoduje...alebo Bale hraval tiez od 17 Mattock hra Chapionship v 17 rokoch dokonca aj reprezentuje do 21 rokov

j ale to su skor ojedinele pripady velkych talentov...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:39 am

ty si sikulka...ti hraci su hodny tych penazi...ako si volakedy pisal o roonym ze je predrazeny...tito hraci sa vyvazuju zlatom
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:44 am

cuban, pls objasni co si myslel tym justinom, nie je mi to celkom jasne...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 1:16 am

Cuban toto su tvoje slova: chcel som tym povedat ze mal 18 ci kolko a prisiel za hrozne peniaze...tym som chcel poukazat na to aky su anglicania preplacany... Tak ma tu prestan "krutit" please... Zapamataj si: Wayne Rooney bol kupeny za velmi vela penazi, ale pri kvalitach a buducnosti tohoto hraca sa urcite nejednalo o obrovske a preplatene peniaze! Fergie knows too!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 1:21 am

tak tak...tak isto aj vysoka cena asheya younga...tak sa poznaju dobri manazeri ze vedia zaplatit dobry talent...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 10:32 am

Bergie6 napísal:
cuban, pls objasni co si myslel tym justinom, nie je mi to celkom jasne...

ze justin hoyte je anglican...a aj ked ma na praveho beka wenger k dispozicii sagnu a eboueho..stale je v time, lebo ma svoje kvality
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 10:34 am

avs.roy napísal:
Cuban toto su tvoje slova: chcel som tym povedat ze mal 18 ci kolko a prisiel za hrozne peniaze...tym som chcel poukazat na to aky su anglicania preplacany... Tak ma tu prestan "krutit" please... Zapamataj si: Wayne Rooney bol kupeny za velmi vela penazi, ale pri kvalitach a buducnosti tohoto hraca sa urcite nejednalo o obrovske a preplatene peniaze! Fergie knows too!

uznavam..vtedy som pouzil zly priklad...za ostatnym si ale stojim
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 11:07 am

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban, pls objasni co si myslel tym justinom, nie je mi to celkom jasne...

ze justin hoyte je anglican...a aj ked ma na praveho beka wenger k dispozicii sagnu a eboueho..stale je v time, lebo ma svoje kvality

hoyte je hned za sagnom druha volba na praveho beka, az po nom eboue... a myslis, ze connolly nemal kvality? co si povedal nic nemeni na veci ze to bol talent a fans ho mali radi, stacilo ho poslat na hostovanie
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 11:50 am

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban, pls objasni co si myslel tym justinom, nie je mi to celkom jasne...

ze justin hoyte je anglican...a aj ked ma na praveho beka wenger k dispozicii sagnu a eboueho..stale je v time, lebo ma svoje kvality

hoyte je hned za sagnom druha volba na praveho beka, az po nom eboue... a myslis, ze connolly nemal kvality? co si povedal nic nemeni na veci ze to bol talent a fans ho mali radi, stacilo ho poslat na hostovanie

no eboue je rozhodne pred hoytom..ved bol dva roky first choice RB a wenger sagnu kupil len preto aby mal viac moznosti a mohol eboueho posunut hore do zalohy...pozri mi do toho tak nevidime...mozno sam chcel odist...wenger vie co robi...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:03 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban, pls objasni co si myslel tym justinom, nie je mi to celkom jasne...

ze justin hoyte je anglican...a aj ked ma na praveho beka wenger k dispozicii sagnu a eboueho..stale je v time, lebo ma svoje kvality

hoyte je hned za sagnom druha volba na praveho beka, az po nom eboue... a myslis, ze connolly nemal kvality? co si povedal nic nemeni na veci ze to bol talent a fans ho mali radi, stacilo ho poslat na hostovanie

no eboue je rozhodne pred hoytom..ved bol dva roky first choice RB a wenger sagnu kupil len preto aby mal viac moznosti a mohol eboueho posunut hore do zalohy...pozri mi do toho tak nevidime...mozno sam chcel odist...wenger vie co robi...

keby zakazdym platilo Arsene knows tak by sme vyhrali titul PL aj 10 razy... eboue casto chybil, musel to neraz za neho hasit toure, hoyte sice nenadchol ale zakazdym si odpracoval svoje a spravil minimum chyb a myslim, ze aj pre AW je jednoznacne druha volba pre praveho beka, eboueho podla mna len daval na tom poste hravat lebo chcel aby pravidelne hraval a aby ho postupne pretransformoval do podoby praveho zaloznika, myslim ze to s kupou sagnu a pod. mal uz davnejsie premyslene

"mozno sam chcel odist" - 1. tomu sa mi ani nechce velmi verit 2. aj keby, niet sa comu cudovat ked dostaval tak malo priestoru a nepochybne si ho zasluzil viac takze cela situacia okolo connollyho je pre mna jeden velky omyl zo strany AW
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:09 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban, pls objasni co si myslel tym justinom, nie je mi to celkom jasne...

ze justin hoyte je anglican...a aj ked ma na praveho beka wenger k dispozicii sagnu a eboueho..stale je v time, lebo ma svoje kvality

hoyte je hned za sagnom druha volba na praveho beka, az po nom eboue... a myslis, ze connolly nemal kvality? co si povedal nic nemeni na veci ze to bol talent a fans ho mali radi, stacilo ho poslat na hostovanie

no eboue je rozhodne pred hoytom..ved bol dva roky first choice RB a wenger sagnu kupil len preto aby mal viac moznosti a mohol eboueho posunut hore do zalohy...pozri mi do toho tak nevidime...mozno sam chcel odist...wenger vie co robi...

keby zakazdym platilo Arsene knows tak by sme vyhrali titul PL aj 10 razy... eboue casto chybil, musel to neraz za neho hasit toure, hoyte sice nenadchol ale zakazdym si odpracoval svoje a spravil minimum chyb a myslim, ze aj pre AW je jednoznacne druha volba pre praveho beka, eboueho podla mna len daval na tom poste hravat lebo chcel aby pravidelne hraval a aby ho postupne pretransformoval do podoby praveho zaloznika, myslim ze to s kupou sagnu a pod. mal uz davnejsie premyslene

"mozno sam chcel odist" - 1. tomu sa mi ani nechce velmi verit 2. aj keby, niet sa comu cudovat ked dostaval tak malo priestoru a nepochybne si ho zasluzil viac takze cela situacia okolo connollyho je pre mna jeden velky omyl zo strany AW

pozri to ci to bol omyl ukaze az buducnost...a neviem ci si pamatas, to by si mohol..dva roky dozadu pri CL run v roku 05/06 bol eboue jednym zo zakladnych kamenov obrany rovnako aj v minulej sezone...pri ebouem si hoyte zahral mozno 5 zapasov...tak ako moze byt lepsi? a ked chces niekoho pretransformovat na zaloznika asi tazko ho nechas hravat na beku...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 12:23 pm

v PL podla mna eboue nestacil, to miestami (z minulej season mam v pamati par momentov) az bilo do oci ako to za neho hasil toure, jednoznacne to nebolo jedno z nasich silnych miest a AW si bol iste vedomy toho, ze manu ma vacsi potencial na poste praveho beka, jeho centre, ako si zbiehal po kridle, jasny pravy zaloznik lenze tak isto si nemohol dovolit mu nechat priestor na poste praveho zaloznika (hleb, freddie), takze ho nechal hravat na kraji obrany kde sice nehral velmi zle ale robil chyby a to si klub ako AFC nemoze dovolit, lenze chybou by bolo aj zahodit jeho potencial na kridelnu hru

a co sa tyka connollyho, mas na to ini pohlad, nemas vztah ku hracom aky mam ja, ty to asi beries tak ze odisiel jeden hrac ktory hraval za nase rezervy, ja to beriem tak ze odisiel talent, ktory nam mohol neskor pripomenut nasu najvacsiu legendu
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2008 1:26 pm

Cuban poslednykrat sa vraciam k tejto teme:My sme Messiho nekupili ani Giovaniho ale ty o tom vies svoje.Hrali v pripravkach agenti Barcy si ich vyhliadli a od 13 su v musztve.Alebo podla teba Barca nieco obycajnym detskym pripravkam platila miliony? Very Happy Very Happy Very Happy Apropo Fabregasa ste kupili od nas tak nehovor ze ste si ho vychovali vy a v 15 k vam urcite neprisiel.A Bentnerove kvality sa nedaju porovnavat s Giovanim a Messim-tolko k tomu uz sa k tomu vracat nebudem.Co sa tyka mali ste v time anglicanov A.Cole,Walcott preco ste predali Colea?pochybujem ze Clichy je lepsi a teraz sa spekuluje aj o hostovani Walcotta.Co ich nema Wenger rad?ved su to super hraci.A nehovoris pravdu kvoli tomu co sa buduje s Arsenalom vam odisiel sportovy riaditel David Dein,pretoze nebol spokojny s vyvojom klubu.Ano je to klubovy futbal ale pozri si kluby Manu,Chelsea,Barca,Real,Bayern,Ac....ti vsetci maju plno cudzincov ale aj plno svojich hracov tak ako povedal avs.roy tak vyvazene pol na pol.Jedine Arsenal sa z toho vymyka.A je nespravodlive uz voci fanusikom ked kub,ktory hra v anglicku ma stadion v anglicku ma pravzne anglickych fanusikov (samozrejme ma fanusikov po celom svete)lenze tieto kluby bohatnu najviac z predaja permanentiek,z predaja vstupeniek...a na zapasy Arsenalu chodia vescinou v 80%anglicki fanusikovia a tym padom klub bohatne na anglicanov a ziadnych v klube nema.A pritom ste mali A.Cole,teraz chcete predat Walcotta preco?su az taki slabi?alebo chce Wenger len francuzov a africanov???Inak preto odisiel aj David Dein a Henry zasa odisiel preto lebo sa bal ze po odchode Deina pojde klub inym smerom-a mal pravdu.Boha a neseriem si do huby ja som pisal VYHODY A NEVYHODY tohoto pravidla nieco v om zmysle ze po 1.fatalny krok na nicenie futbalu a po 2.je to dobre pre BUDUCNOST futbalu.Ja som to pisal ako vyhoda a nevyhoda nie ze si seriem do huby.Po dalsie netrep tu bludy o tom,ze v Anglicku je malo talnetov:Walcott,Rooney,Lennon,Young,Huddlestone,Milner,Hart,Sinclair,-a ked su predrazovani tak to je porblem Arsenalu a klubov v Anglicku ze nevedia robit futbal.Pozri ano tych co som vypisal su predrazovani ale logika!keby mal Arsenal taku akademiu aku tu spominas co si prirovnal k nasej Very Happy Very Happy Very Happy tak by si vychoval vlastnych hracov poviem priklad.Talenty su predrazovane vsade aj v spanielsku lenze Barca s tym nema problem pretoze si vychovala vlastnych hracov-Valdes,Iniesta,Xavi,Puyol,Messi,Bojan...a keby si nevychovala vlastnych katalancov vlastne talenty a chcela by ich v mustztve mat musela by ich kupit -samozrejme radsej by sa obratila stranou ale ona chce vyvazeny tim katalanci+cudzinci a tak sa vedenie Barcy islo zaoberat cestou do buducnosti a preto ma dnes Barca polovicku musztva katalancov,ktori vsetci hraju aj za spanielsko su na svojich postoch taki kvalitni ako cudzinci a Barca nemusela zaplatit nikomu ani korunu sama si ich vychovala.Takto uvazuje aj Real,Espanyol,Sevilla...kluby v anglicku asi maju na robenie futbalu iny nazor-bohuzial-bohuzial pre nich (ked sa to zavedie)to je vsetko-asi tak... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pro Evo vs FIFA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Iné-
Prejdi na: