world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo

Goto down 
+3
Tarzan
cuban
Lacoste
7 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyUt február 05, 2008 11:51 pm

http://www.eurofotbal.cz/clanky/fifa-se-chysta-zavest-takzvane-pravidlo-6-5-46025/

Mno tak toto vypadá už velmi zle. Uplne to znici prestupovu politiku klubov, zobere to peniaze z obehu, zničí to fotbal, reprezentaciam to nepomože. Tak Česko. Kolko reprezentantov hraje v čes. lige????? A teraz si zoberte že von pojde len 1/2 toho co teraz pretože kluby si toho hráča len tak nekúpia. Jak za komunistov.

Naviac to znici fotbalovu ekonomiku. Taký David Bentley. Teraz je jeho cena 20 mil. libier(príklad). Lenže po zavedení tohoto pravidla by napríklad pokial by kupujúcím bol Arsenal, ktorý potrebuje Anglánov ako sol, jeho cena by sa mohla vyšplhat až k nejakým 35 mil. libier, pretože Arsenal by ich za neho musel dat.
Naopak Drogbova cena by isla dolu. Nekupovalo by sa podla kvality, ale podla národnosti. A nebol by to problém len Arsenalu. Mnoho ruských, rumunských a dalších týmov by s tým malo obrovské problemy. Do Europy by neprichádzali africkí hráči, pretože by zase museli byt velmi dobrí, aby sa ich zaradenie do týmu vyplatilo. Platini sa mi hnusí čím dál tým viac. Televizné právo by hned tolko nestálo, pretože by Premier League kvalitne isla dole, a týmom by to zase zobralo prachy. A naozaj neviem, čo by v prípade rozsiahlej marodky kluby robili. Pokial by mali marodku ako my na začiatku Januara cca 10 hráčov tak neviem či by nehrali s dorastencami.

Platini a Blatter zahájili sebadestrukciu fotbalu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 12:52 pm

lampard napísal:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/fifa-se-chysta-zavest-takzvane-pravidlo-6-5-46025/

Mno tak toto vypadá už velmi zle. Uplne to znici prestupovu politiku klubov, zobere to peniaze z obehu, zničí to fotbal, reprezentaciam to nepomože. Tak Česko. Kolko reprezentantov hraje v čes. lige????? A teraz si zoberte že von pojde len 1/2 toho co teraz pretože kluby si toho hráča len tak nekúpia. Jak za komunistov.

Naviac to znici fotbalovu ekonomiku. Taký David Bentley. Teraz je jeho cena 20 mil. libier(príklad). Lenže po zavedení tohoto pravidla by napríklad pokial by kupujúcím bol Arsenal, ktorý potrebuje Anglánov ako sol, jeho cena by sa mohla vyšplhat až k nejakým 35 mil. libier, pretože Arsenal by ich za neho musel dat.
Naopak Drogbova cena by isla dolu. Nekupovalo by sa podla kvality, ale podla národnosti. A nebol by to problém len Arsenalu. Mnoho ruských, rumunských a dalších týmov by s tým malo obrovské problemy. Do Europy by neprichádzali africkí hráči, pretože by zase museli byt velmi dobrí, aby sa ich zaradenie do týmu vyplatilo. Platini sa mi hnusí čím dál tým viac. Televizné právo by hned tolko nestálo, pretože by Premier League kvalitne isla dole, a týmom by to zase zobralo prachy. A naozaj neviem, čo by v prípade rozsiahlej marodky kluby robili. Pokial by mali marodku ako my na začiatku Januara cca 10 hráčov tak neviem či by nehrali s dorastencami.

Platini a Blatter zahájili sebadestrukciu fotbalu

jj prave som to sem chcel postnut...musim s tebou suhlasit!!!

najhorsie je ze je za tym beckenbauer, pele, eusebio...ludia ktory by mali o futbale nieco vediet. Naozaj nejde len o arsenal co je argument vacsiny debilov co toto zastavaju...aj chelsea...vela spanielskych...talianskych velkoklubov...tak ako to povedal lampard...anglicky hraci su uz teraz predrazovany nehoraznym sposobom...co este potom...tiez kam by isli hraci z afriky? museli by sa vratit naspat? kam by isli...kvalita vsetkych lig by isla rapidne dole...klesol by zaujem divakov a televizii...je to uplne hrozny krok....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 3:57 pm

hmm podla mna to pomoze futbalu ci uz u nas alebo vo svete...a je to aj sanca pre mensie ligy aby to niekam dotiahli...napr u nas aj v cesku mas pravidlo ohladom cudzincov v lige a tak sa mi zda dost nespravodlive ked nastupi nase muzstvo proti nejakemu zoskupeniu narodov...
a čelsí to znici aj arsenal lebo su to kluby vystavane na nakupe hracov...napr. aston villa hra fajnovy futbal s anglickymi hracmi

proste wenger si bude musiet stavat svoj klub na anglicanoch alebo bude musiet odist za kanal...
a po tomto pravidle sa ukaze vase fandovstvo Twisted Evil Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 5:05 pm

Pozrime sa na to z roznych pohladov: 1.Fatalny krok akurat tak na nicenie futbalu tiez ma to prekvapilo.Urcite to znizi kvalitu futbalu.Ale! Pozrime sa na to aj z ineho uhla pohladu.Je to podla mna krok pre buducnost futbalu.Po dalsie napr.si vezmime taku Chelsey vela futbalovych fandov Chelsea neznasa hlavne preto ze tam prisiel Abramovich a pokupoval najvescie hviezdy a z priemerneho klubu urobil velkoklub.Ale logika ak sa toto pravidlo odsuhlasi a uplatni tak je to trosku aj v prospech futbalu pretoze futbalovej europe nebudu kralovat kluby,ktore maju najvescie zisky a najbohatsich mecenasov ale kralovat budu kluby,ktore si hviezdy vychovaju.To je na tom to dobre,ze prave taketo msuztva ako Chelsea,ktore ziju len z Abramovicha uz kralovat nebudu.(p.s. nic proti Chelsey z anglicka po Arsenale moj 2.najoblubenejsi klub uviedol som to len ako priklad)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 5:53 pm

Tarzan napísal:
hmm podla mna to pomoze futbalu ci uz u nas alebo vo svete...a je to aj sanca pre mensie ligy aby to niekam dotiahli...napr u nas aj v cesku mas pravidlo ohladom cudzincov v lige a tak sa mi zda dost nespravodlive ked nastupi nase muzstvo proti nejakemu zoskupeniu narodov...
a čelsí to znici aj arsenal lebo su to kluby vystavane na nakupe hracov...napr. aston villa hra fajnovy futbal s anglickymi hracmi

proste wenger si bude musiet stavat svoj klub na anglicanoch alebo bude musiet odist za kanal...
a po tomto pravidle sa ukaze vase fandovstvo Twisted Evil Very Happy

futbalu to nepomoze urcite...uroven minimalne anglickej ligy pojde rapidne dole...aj ostatnych lig...co bude napriklad so vsetkymi africanmi? kde budu hravat? a kam teraz odidu? do aston villy? evertonu? scratch podla mna to je rozhodne krok zlym smerom...

kluby vystavane na nakupe hracov? to je uz teraz snad kazdy...kde by bol man u bez ronalda, rooneyho...ak si myslis ze to je odchovanec man u tak sa dost mylis..prisiel za tazke prachy na 18 rocneho..az nenormalne...arsenal kupuje zahranicnych hracov ale mladych...za malo penazi a robi z nich hviezdy...co vam na tom vadi...

tento krok nepomoze ani ligam ani reprezentaciam - vonkoncom nie anglickej...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 6:11 pm

No umenie je hraca vyrobit,z vlastnej akademie ako to robi trebarz Barca (Bojan,Fabregas,Messi,Giovanni,Iniesta...)Pozri myslis si ze keby si Barca,Chelsea,real...zvolili taku filozofiu tiez pozvolali by vsetkych scoutov a poskupovali by mlade talenty (africke,americke...)umenie je hraca vyrobit a nie chvalit sa cudzym perim.A ty Cuban nazyvas Chelsea pseudoklubom pretoze poskupovali najlepsich hracov a vytvorili klub a v Arsenale to tak nie je?NIE!mas pravdu v Arsenale kupia mladych a az potom z nic urobia hviezdy ale to nie je pravda!len tebe sa to tak zda!Tak zoberme si Hleb -svojho casu najvescia hviezda v Stuttgarte -jeden z najlepsich hracov v Bundelsige samozrejme v Stuttgsrte nehraval tak ako hrava teraz v Arsenale ale to je v zavislosti len od toho,ze Arsenal je vesci klub,hra s lepsimi spoluhracmi dostava lepsie prihravky....Taky Sagna!Najlepsi pravy obranca Ligue1.To len preto ze Wenger ma zmapovane cele francuzsko tak ho kupil.Vo francuzsku bol hviezdou.To iste Fabregas!U nas v b-time daval tolko golov ako utocnici len v Barce neostal preto lebo vtedy mali Decp,Xavi skvelu formu a Fabregas tam bol nazvys a mal navyse len 17 rokov.To iste Rosicky v Dortmunde,Eduardo...taze opravil by som ta Arsenal kupuje mladych hracov ale nie ako si to ty napisal ze Wenger z nich urobi hviezdy,oni uz do Arsenalu ako hviezdy prichadzaju,taze sedi len to tvoje ze su maldi.A preco by sa mala znizit kvalitu futbalu?pozri sa na Chelsea,Manu-ako sa im dari a taka Chelsea ma pravidelne v zaklade A.Cole,Lampard,Terry,J.Cole-cize staci im kupit este jedneho anglicana a je to vpohode to iste Manu-v zaklade hraju Rooney,Ferdinand,Scholes,Carrick,G.Neville-Brown,-a tiez predvadzaju dobry futbal,a musztva ako Tottenham,Everton,....ktore sa tiez podielaju na kvalite anglickej ligy maju tiez dostatok anglickych hracov v zaklade taze co sa tyka anglicka kvalita by neklesla (mozno jedine v Arsenale)pretoze jak Chelsea,Manu,Everton....hraju tak ako to navrhuju Platini a spol...6+5.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 6:24 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
hmm podla mna to pomoze futbalu ci uz u nas alebo vo svete...a je to aj sanca pre mensie ligy aby to niekam dotiahli...napr u nas aj v cesku mas pravidlo ohladom cudzincov v lige a tak sa mi zda dost nespravodlive ked nastupi nase muzstvo proti nejakemu zoskupeniu narodov...
a čelsí to znici aj arsenal lebo su to kluby vystavane na nakupe hracov...napr. aston villa hra fajnovy futbal s anglickymi hracmi

proste wenger si bude musiet stavat svoj klub na anglicanoch alebo bude musiet odist za kanal...
a po tomto pravidle sa ukaze vase fandovstvo Twisted Evil Very Happy

futbalu to nepomoze urcite...uroven minimalne anglickej ligy pojde rapidne dole...aj ostatnych lig...co bude napriklad so vsetkymi africanmi? kde budu hravat? a kam teraz odidu? do aston villy? evertonu? scratch podla mna to je rozhodne krok zlym smerom...

kluby vystavane na nakupe hracov? to je uz teraz snad kazdy...kde by bol man u bez ronalda, rooneyho...ak si myslis ze to je odchovanec man u tak sa dost mylis..prisiel za tazke prachy na 18 rocneho..az nenormalne...arsenal kupuje zahranicnych hracov ale mladych...za malo penazi a robi z nich hviezdy...co vam na tom vadi...

tento krok nepomoze ani ligam ani reprezentaciam - vonkoncom nie anglickej...

cicka moja rooney je anglican tak co riesis?? dosiel z Evertonu a?? a ktomu arsenalu Hleb Rosicky Lehman Sagna Gallas Gilberto a ked spominas toho Rooneya tak aj Walcott Eduardo
polovica africkych hracov ma druhe obcianstvo nejakeho europskeho naroda vacsinou francuzska

nasej lige pomoze ked z nej neodidu mladi chalani po jednej uspesnej sezone, urcite sa skvalitni liga...a o anglicku ligu sa neboj anglicko ma velmi vela talentovanych hracov mladeznicke reprezentacie su dost kvalitne...za anglicku U 21 hra 17 rocny lavy obranca Mattock...proste cuban zmier sa s tym ze ked to prejde tak arsenal bude musiet velmi rychlo rozpustit tu francuzsku legiu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 10:09 pm

Stoffo napísal:
No umenie je hraca vyrobit,z vlastnej akademie ako to robi trebarz Barca (Bojan,Fabregas,Messi,Giovanni,Iniesta...)Pozri myslis si ze keby si Barca,Chelsea,real...zvolili taku filozofiu tiez pozvolali by vsetkych scoutov a poskupovali by mlade talenty (africke,americke...)umenie je hraca vyrobit a nie chvalit sa cudzym perim.A ty Cuban nazyvas Chelsea pseudoklubom pretoze poskupovali najlepsich hracov a vytvorili klub a v Arsenale to tak nie je?NIE!mas pravdu v Arsenale kupia mladych a az potom z nic urobia hviezdy ale to nie je pravda!len tebe sa to tak zda!Tak zoberme si Hleb -svojho casu najvescia hviezda v Stuttgarte -jeden z najlepsich hracov v Bundelsige samozrejme v Stuttgsrte nehraval tak ako hrava teraz v Arsenale ale to je v zavislosti len od toho,ze Arsenal je vesci klub,hra s lepsimi spoluhracmi dostava lepsie prihravky....Taky Sagna!Najlepsi pravy obranca Ligue1.To len preto ze Wenger ma zmapovane cele francuzsko tak ho kupil.Vo francuzsku bol hviezdou.To iste Fabregas!U nas v b-time daval tolko golov ako utocnici len v Barce neostal preto lebo vtedy mali Decp,Xavi skvelu formu a Fabregas tam bol nazvys a mal navyse len 17 rokov.To iste Rosicky v Dortmunde,Eduardo...taze opravil by som ta Arsenal kupuje mladych hracov ale nie ako si to ty napisal ze Wenger z nich urobi hviezdy,oni uz do Arsenalu ako hviezdy prichadzaju,taze sedi len to tvoje ze su maldi.A preco by sa mala znizit kvalitu futbalu?pozri sa na Chelsea,Manu-ako sa im dari a taka Chelsea ma pravidelne v zaklade A.Cole,Lampard,Terry,J.Cole-cize staci im kupit este jedneho anglicana a je to vpohode to iste Manu-v zaklade hraju Rooney,Ferdinand,Scholes,Carrick,G.Neville-Brown,-a tiez predvadzaju dobry futbal,a musztva ako Tottenham,Everton,....ktore sa tiez podielaju na kvalite anglickej ligy maju tiez dostatok anglickych hracov v zaklade taze co sa tyka anglicka kvalita by neklesla (mozno jedine v Arsenale)pretoze jak Chelsea,Manu,Everton....hraju tak ako to navrhuju Platini a spol...6+5.

takze...po poriadku
messi a dos santos prisli do barcelony na rovnakom principe ako mlady hraci arsenalu ktorych si nazval cudzie perie ktorym sa arsenal chvali...ked bol fabregas taky super v barce ako to ze ho predali za par supov do arsenalu...chces mi povedat ze by v barce dostal v 18 sancu a v 21 rokoch by mal za sebou 3 sezony v a-time? wengerov pristup je v tom ze akych hracov si vybera a za ake peniaze...sagna neprisiel za tazke prachy, ani hleb ani rosicky...a su teraz urcite lepsi hraci ako boli predtym a samozrejme ze wenger vezme do tymu sem tam aj starsich ved tym nemoze mat vekovy priemer 17 rokov...eduardo je tiez velmi dobry priklad...v lete bola obrovska bitka o super utocnikov...torres, tevez...pato atd...a koho kupil wenger? eduarda..nehovor mi ze eduardo bol hviezda...stavim sa ze vy ste predtym o nom ani nepoculi...zda sa ti ze hraci ako kolo toure, eboue, van persie, adebayor, clichy...prisli do arsenalu ako hviezdy alebo henry, pires, ljungberg, vieira...asi tezko

kvalita ligy klesne...to je logicke keby boli anglicania dost dobri boli by ich timi premierleague plne...ani v zahranici nehraju anglicania...co to asi znamena? preto to nepomoze napr. anglickej reprezentacii ani lige lebo anglicania maju problemy uplne inde...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 10:21 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
hmm podla mna to pomoze futbalu ci uz u nas alebo vo svete...a je to aj sanca pre mensie ligy aby to niekam dotiahli...napr u nas aj v cesku mas pravidlo ohladom cudzincov v lige a tak sa mi zda dost nespravodlive ked nastupi nase muzstvo proti nejakemu zoskupeniu narodov...
a čelsí to znici aj arsenal lebo su to kluby vystavane na nakupe hracov...napr. aston villa hra fajnovy futbal s anglickymi hracmi

proste wenger si bude musiet stavat svoj klub na anglicanoch alebo bude musiet odist za kanal...
a po tomto pravidle sa ukaze vase fandovstvo Twisted Evil Very Happy

futbalu to nepomoze urcite...uroven minimalne anglickej ligy pojde rapidne dole...aj ostatnych lig...co bude napriklad so vsetkymi africanmi? kde budu hravat? a kam teraz odidu? do aston villy? evertonu? scratch podla mna to je rozhodne krok zlym smerom...

kluby vystavane na nakupe hracov? to je uz teraz snad kazdy...kde by bol man u bez ronalda, rooneyho...ak si myslis ze to je odchovanec man u tak sa dost mylis..prisiel za tazke prachy na 18 rocneho..az nenormalne...arsenal kupuje zahranicnych hracov ale mladych...za malo penazi a robi z nich hviezdy...co vam na tom vadi...

tento krok nepomoze ani ligam ani reprezentaciam - vonkoncom nie anglickej...

cicka moja rooney je anglican tak co riesis?? dosiel z Evertonu a?? a ktomu arsenalu Hleb Rosicky Lehman Sagna Gallas Gilberto a ked spominas toho Rooneya tak aj Walcott Eduardo
polovica africkych hracov ma druhe obcianstvo nejakeho europskeho naroda vacsinou francuzska

nasej lige pomoze ked z nej neodidu mladi chalani po jednej uspesnej sezone, urcite sa skvalitni liga...a o anglicku ligu sa neboj anglicko ma velmi vela talentovanych hracov mladeznicke reprezentacie su dost kvalitne...za anglicku U 21 hra 17 rocny lavy obranca Mattock...proste cuban zmier sa s tym ze ked to prejde tak arsenal bude musiet velmi rychlo rozpustit tu francuzsku legiu

chcel som tym povedat ze mal 18 ci kolko a prisiel za hrozne peniaze...tym som chcel poukazat na to aky su anglicania preplacany...dalsi priklad...ked chcel betis kupit vtedy 17 rocneho curtisa daviesa jeho klub chcel 10 mil...kdezto v rovnakom case prisiel do arsenalu majster sveta gilberto silva za 4-5 milionov!!!!

ide o to ze ty nasi mladici potrebuju zapadne prostredie lebo na slovensku sa nemaju ako rozvyjat...tu budu len stagnovat...

este k anglicanom ich praca nie je koncepcnaco sa tyka mladeze...kvalitne mladeznicke reprezentacie? ved napriklad u-21 nema ani staleho trenera...v premier league je mozno jedna kvalitna akademia - west ham mozno everton a arsenal ten sa vsak zaobera aj na zahranicnych hracov v dost velkej miere ale je tam aj dost anglicanov a pomerne dobrych...ostatne "skvele" talenty pochadzaju z ipswichu, leedsu, derby a podobnych tymov z nizsich sutazi...

dost ma aj sere ked niekto zapoti ze arsenal nic nerobi pre anglicko...ludia akoby zabudli ze hraci ako bentley, pennant, cole, sidwell...su produkty mladeznickej akademie arsenalu rovnako ma arsenal aj teraz velke zastupenie v mladeznickych vyberoch...

Under 21's - Justin Hoyte, Theo Walcott
Under 19's - Fabrice Muamba (kapitan) a Matthew Connolly
Under 17's - Rhys Murphy, Henri Lansbury (kapitan), Moses Barnett, Jay Thomas, Jay Simpson a Mark Randall.
Under 16's - Sanchez Watt, Jack Wilshere, Thomas Cruise, Cedric Evina

je vsak pravda ze arsenal velmi utrpi a tym sa prakticky rozpadne ak sa nieco taketo stane...nielen kvoli arsenalu si vsak myslim ze to je rozhodne zly krok
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 10:38 pm

ide o to ze ty nasi mladici potrebuju zapadne prostredie lebo na slovensku sa nemaju ako rozvyjat...tu budu len stagnovat...



toto je co za hlasku??? jediny kto nieco dokazal v mladom veku v zahranici je hamsik mozno dubovsky ale ten tiez vyrastal na slovensku...ostatni sa tam stratia alebo hraju 2. ligy...kukni si Mintala chlapik prestupil ako vyzrety hrac v 26-27 a hned bol najlepsi kanonier v norinbergu aj v 2 lige aj v bundeslige...a ked mi povies stocha tak asi nevies ze v uk hra plno nasich mladikov v rezervach...ale asi aj tam skoncia
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 10:43 pm

Tarzan napísal:
ide o to ze ty nasi mladici potrebuju zapadne prostredie lebo na slovensku sa nemaju ako rozvyjat...tu budu len stagnovat...




toto je co za hlasku??? jediny kto nieco dokazal v mladom veku v zahranici je hamsik mozno dubovsky ale ten tiez vyrastal na slovensku...ostatni sa tam stratia alebo hraju 2. ligy...kukni si Mintala chlapik prestupil ako vyzrety hrac v 26-27 a hned bol najlepsi kanonier v norinbergu aj v 2 lige aj v bundeslige...a ked mi povies stocha tak asi nevies ze v uk hra plno nasich mladikov v rezervach...ale asi aj tam skoncia

lenze aj v rezervach v zahranici maju ovela lepsie podmienky ako v hociktorom nasom klube...o to ide co myslis preco vsetci odchadzaju...to je trend...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySt február 06, 2008 10:44 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
ide o to ze ty nasi mladici potrebuju zapadne prostredie lebo na slovensku sa nemaju ako rozvyjat...tu budu len stagnovat...




toto je co za hlasku??? jediny kto nieco dokazal v mladom veku v zahranici je hamsik mozno dubovsky ale ten tiez vyrastal na slovensku...ostatni sa tam stratia alebo hraju 2. ligy...kukni si Mintala chlapik prestupil ako vyzrety hrac v 26-27 a hned bol najlepsi kanonier v norinbergu aj v 2 lige aj v bundeslige...a ked mi povies stocha tak asi nevies ze v uk hra plno nasich mladikov v rezervach...ale asi aj tam skoncia

lenze aj v rezervach v zahranici maju ovela lepsie podmienky ako v hociktorom nasom klube...o to ide co myslis preco vsetci odchadzaju...to je trend...


idu za peniazmi to je trend...aj ja som preto odisiel tongue Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyŠt február 07, 2008 10:17 am

každá vec má svoje plus aj mínus...ale mne by to až tak nevadilo, ak by sa to zaviedlo...teraz je ťažké povedať aký vplyv by to malo, aj keď cuban má na to samozrejme jednoznačnú odpoveď...ale zmeny treba, z futbalu sa stal hnusný business...niekedy to bola viac vášeň - hráči sa museli poskladať, aby mali na cestovné a pod. (samozrejme to bolo dosť dávno Smile )...treba skúsiť a potom sa uvidí...aj veľké zmeny vo formule boli ako kritizované a keď sa začala sezóna, nikto už ani pol slova nepovedal...ja sa prikláňam skôr k tomu návrhu - aj práve preto cuban, že za tým stoja takí ľudia ako cisár fanz, esébio, platini a pod. tí o fungovaní futbalu naozaj niečo vedia....my sme takí šupáčikovia, čo nemajú šajnu o tom, čo sa deje v zákulisí Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyŠt február 07, 2008 4:20 pm

jarci napísal:
každá vec má svoje plus aj mínus...ale mne by to až tak nevadilo, ak by sa to zaviedlo...teraz je ťažké povedať aký vplyv by to malo, aj keď cuban má na to samozrejme jednoznačnú odpoveď...ale zmeny treba, z futbalu sa stal hnusný business...niekedy to bola viac vášeň - hráči sa museli poskladať, aby mali na cestovné a pod. (samozrejme to bolo dosť dávno Smile )...treba skúsiť a potom sa uvidí...aj veľké zmeny vo formule boli ako kritizované a keď sa začala sezóna, nikto už ani pol slova nepovedal...ja sa prikláňam skôr k tomu návrhu - aj práve preto cuban, že za tým stoja takí ľudia ako cisár fanz, esébio, platini a pod. tí o fungovaní futbalu naozaj niečo vedia....my sme takí šupáčikovia, čo nemajú šajnu o tom, čo sa deje v zákulisí Smile


supacikovia???? Shocked noo tak ja urcite NIE...ja som pivny odbornik tongue a som ZA tento navrh...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyŠt február 07, 2008 4:25 pm

tak som to predsa nemyslel...ale my nevidíme do zákulisia a celkového fungovania futbalu tak, ako títo páni, takže tá zmena môže byť dobrá, ja som, ako som písal - viac za to, ale až čas ukáže, či šlo o správnu vec, alebo nie...a ja som pivný neodborník tongue
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyŠt február 07, 2008 7:18 pm

No nepopieram ze je tu umna aj to hladisko ze arsenalu sa rozpadne tym...ale to nie je zdaleka to hlavne...uz som to tu vysvetloval...kvalita minimalne anglickej ligy a aj dalsich pojde dole
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyŠt február 07, 2008 8:05 pm

Preco by mala ist dole kvalita anglickej ligy??? Anglicku ligu skvalitnuju timy ako Arsenal,Liverpool,Manchester,Chelsea,Tottenham,Everton,Portsmouth....a vsetky tieto timy az na Arsenal hraju aj teraz s 5 alebo 6 anglicanmi v zostave.Podme po poriadku.Manchester United:ake to je muszvto-a v sucasnosti to pravidlo 6+5 vobec nefunguje a aj tak ma Manchester polovicku 11 anglicanov-Ferdinand,Scholes,Rooney,Carrick,Hargraeves,G.Neville,Brown-to je dokonca 7 anglanov zakladneho kadra.Chelsea-A.Cole,Lampard,Terry,J.Cole,Wright-Phillips,-6 anglicanov Liverpool- Gerrard,Carragher,Crouch,Penant-4 anglicania- Everton-Johnson,Baines,Hibbert,Lescott,P.Neville,Jagielka,Vaughan,-7 anglicanov Tottenham-Robinson,King,Dawson,Woodgate,Huddlestone,Jenas,Lennon,O´Hara,Bent-9 anglicanov Portsmouth-James,Campell,Johnson,Primus,Davis,Defoe-6 anglicanov a mohol by som menovat ine kluby typu Newcastle,Aston Villa,West Ham...taze nechapem ako sa oslabi anglicka liga ket tieto kluby,ktore som menoval (okrem Arsenalu)aj v sucasnosti bez toho pravidla hraju aj v sucasnosti s anglicanmi v zaklade s 6 alebo s 5 anglicanmi taze poskodilo by to len Arsenal,inak nikoho ineho.A co sa tyka ty nam tu pises ze sme nepoznali Eduarda (ja som poznal)s Modricom v Diname zahreb a ty nepoznas zivotopis jedneho z naj playerov sveta-Messiho.Moj zlaty Messi ked mal 13 nemohol rast,zastavil sa mu rast a vtedy si ho Barca vyhliadla,zaplatila mu liecbu (kedze pochadzal z chudobnej rodiny)a odtvedy sa postupne od 13 rokov pretlacil z junioskych kategorii cez Barcelonske c do becka a v 18 debutoval v acku.Taze mu trvalo 5 rokov nez sa prebojuje do Barcelonskeho acka.Myslim si ze to je dost velky rozdiel v porovnani s hracmi Arsenalu,ktori prisli do Arsenalu v 18,19 a ihned sa presadili do acka.Messi je v Barce od 13 a 5 rokov mu to trvalo.Giovanni je v Barce od 15 a az v 18 do acka to znamena jemu to trvalo 3 roky a co sa tyka Bojana,Iniestu,Valdesa,Xaviho,Fabregasa....tito su katalanci rodeni odchovanci vyliahnuti z Barcelonskej liahne tak fakt neviem koho si mal namysli ked si tu porovnaval nakupy Arsenalu z Barcelonskou akademiou.Inak priznaj si to ze hracov je lahsie vybudovat ako kupit.Apropo Rosicky a Hleb boli po Ballackovi a Klosem najvescie hviezdy Budnesligy tak fakt neviem ako mozes napisat ze prisli do Arsenalu ako neznami,resp.ne az take hviezdy.Boli to velke hviezdy a o obdivoch sa zaujimala cela europa to je tak ako v sucasnosti Hamsik a Ribery(este ked hral v Marseille)boli hviezdy a to iste Sagna (asi nesledujes Ligue1)samozrejme ze neboli take ako su teraz ale zapricinene je to tym,ze Sagna,Rosicky hrali v kluboch kde nemali takych kvalitnych spoluhracov,nemohli tak kombinovat,prihravat si ...LOGIKA.Tiez ked som videl hrat takych Yaya Toure alebo Adebayora (obidvaja Monaca)tiez som si pomyslel boze obycajni futbalisti a pozri Yaya u nas perfektny nakup,skvely hrac a k tomu este mlady a Adebayor to iste.Pretoze v Monacu boli na vsetko sami nemal ich kto doplnat tak je logicke ze ked prisli do vescieho klubu hrali este lepsie.Apropo tak ako to uviedol Tarzan s Mintalom zo Ziliny do Norimberku....to je presne podobny pripad....tak fakt neviem aky zmysel mal posledny tvoj prispevok same nepresnosti.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyPi február 08, 2008 12:29 am

cuban: teraz ti to natrel...vazne vidis iba zaujmy arsenalu...hocijak sa skvalitnia domace sutaze ked nebudu az tak odchadzat ti najlepsi hraci...
stoffo: pekne pekne...krasne si mu to povedal...ale moc sa netes nabuduce si ta aj tak poddam Twisted Evil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyPi február 08, 2008 5:43 pm

no takze teraz sa trocha obsirnejsie vyjadrim k tomu pravidlu 6+5.

Samozrejme...to nepopieram...to vidim zamietavo zcasti aj kvoli arsenalu...ved to by moj klub uplne znicilo a na take 2-3 roky by ho to spravilo absolutne nekonkurencieschopnym voci ostatnym velkym klubom mozno aj strednym. Ale toto nie je hlavny problem ktory na tejto veci vidim..
Je to neuveritelne drasticky krok vzhladom na sucasny stav vo futbale...nejde len o to postavit 6 ludi stoffo ako si tu vypocital kolko anglicanov maju kluby top 4..lenze tito hraci ani zdaleka vsetci nie su v zaklade...a je rozdiel postavit 6 ludi a mat este dalsich v kadri ako zalohu...lebo je bezne ze ma tym zranenych naraz mozno az 5-6 ludi..predstavte si ze by to boli vsetci anglicania? a co by sa stalo? skontumovali by zapas lebo by nemali dost anglicanov...niekde som cital ze to chcu spravit aj preto aby sa vyrovnali rozdiely medzi malymi a velkymi klubmi...lenze to sa nestane...velke kluby budu aj nadalej skupovat najlepsich hracov...lenze teraz uz okrem kvality bude rozhodovat aj narodnost...podla mna diskriminacia, co to vyriesi napr. v anglicku? ceny uz tak preplacanych hracov pojdu este ovela vyssie...to bude nenormalne a nepomoze to ani repre...keby sa tam dobre pracovalo s mladezou ty hraci by hravali v poprednych tymoch lenze oni na to nemaju...o to ide...cudujete sa wengerovi ze kupi radsej 19 rocneho africana ako 25 rocnu anglicku hviezdu ked je ten african lepsi a stoji 3x menej??? uplny chaos na prestupovom trhu, znevyhodni to hracov z afriky, a mensich krajin...budu musiet byt ovela lepsi aby sa presadili do zahranicnych tymov..a len tym naozaj najlepsim sa to podari...to bude logicky platit aj pre slovakov...v klubovom futbale by mala rozhodovat kvalita a nie narodnost...niektory argumentuju ze mlady hraci z anglicka...a inych krajin dostanu viac sanci...to je mozno pravda..lenze to poskodi ostatne mensie krajiny...tie sa rozvyjaju v europe a dostavaju do popredia prave vdaka tomu ze maju hracov vo velkych europskych ligach...super slovensky talent...bude v 19 najlepsi strelec ligy bude super...lenze v 21-22 zacne stagnovat lebo bude pre ligu proste pridobry...nasi hraci sa uz nebudu dostavat tak do zahranicia...takeho skrtela mozno vytlaci daky hoobs nie preto ze by bol lepsi ale preto ze je anglican...a co takto pravidielko o tom ze majitel by mal byt domaci??? trapi vas ze su v nejakom klube cudzinci a chcete aby tam bolo viac anglicanov ale cudzie peniaze vam nevadia...

stoffo ty sa si niekedy series do huby s prepacenim...na prvej strane si povedal ze to znizi kvalitu futbalu a teraz uz zase hovoris nieco ine...

k tomu co si pisal o liahni barcelony a o sposoboch ako dostat dobrych hracov sa vyjadrim neskorsie lebo teraz nemam cas

a este nieco...tarzan...nejde o to ci mi to niekto "vytmavi" alebo ma "da dole" alebo mi to natrie...dokonca to nie je ani o tom ci si niekoho podas...ak sem chodis preto...aby si si riesil nieco je mi to luto...ide ale o to aby sme diskutovali o futbale...nie o to aby mal niekto nad niekym nejaku prevahu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptyPi február 08, 2008 5:55 pm

V jednom s tebou Cuban suhlasim tu treba chodit na to aby sme diskutovali o futbale ale bol by som strasne rad ak sa k tomu vyjadris k comu si sa nevyjadril a nieze zacnes potit.Pekne si precitaj to co si pisal prevcerom potom moj prispevok a tak si napis ten svoj pretoze ako ta poznam zase nieco prekrutis.A ja si do huby neseriem.Som za to pravidlo 1.navrhuju ho skuseni ludia ktori ako Jarci povedal maju do futbalu ovela vescie vedmosti a poznatky ako my 2.kvalitu futbalu to neznizi a ani v anglickej lige (jedine)ak tak v Arsneale a za tym si stojim a budem stat 3.Anglicania si zvolili zly pristup k futbalu o tom potom.Tiez uz musim bezat.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySo február 09, 2008 12:25 am

nemyslim si, ze to bude nejake prilis viditelne ale uroven PL sa znizi, velke kluby sa zacnu zaujimat o anglanov, ktori hraju v nizsich kluboch, kluby z Big4 budu nutne potrebovat niekolkych nakupit ak chcu ratat so zraneniami, tie nizsie kluby o par kvalitnych anglicanov pridu a budu ich musiet nahradit slabsimi, mnohi cudzinci pojdu s5 do zahranicia a na prestupovom trhu nastane ohromny chaos a bitka, medzi klubmi to spravi este vacsie rozdiely, kluby z Big4 maju na com financne stavat a tie co su pod nimi budu nutene niekolkych svojich hracov predat, cize im ostanu peniaze ktore im vsak nebudu uz potom az tak potrebne

ked uz chcu nieco obmedzovat, prikazovat,.. tak by mohla FIFA prikazat FA kolko ma mat hracov v domacej sutazi aby sa aj oni cinili, pre samotne kluby to bude zpociatku ista zataz, som za to pravidlo ale iba v tom pripade, ze by bud neprislo na dalsiu sezonu a dali by klubom sancu sa na tento stav pripravit aby uroven futbalu ostala tak ako je alebo ze by to zmiernili (napriklad 3-4 anglani v zakladnej zostave) ale skor sa priklanam k prvej moznosti
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySo február 09, 2008 1:18 am

Stoffo: v prvom prispevku v tejto teme si najskor povedal ze to je fatalny krok a znici to futbal...potom si vsak napisal ze je to krok pre buducnost futbalu, a ze to bude na prospech...a dalej si pokracoval v tom ze kvalita anglickej ligy neklesne...povedz mi...nie je to krasny priklad na to co som nazval "sranie si do huby" ....ci som to zase prekrutil? a povedz mi aj kedy som vobec nieco prekrutil...?

potom po mne silou mocou chces aby som porovnal genialnu pracu barcelonskej akademie a klubu s pracou arsenalu...dobre...ale povedz mi preco jedine cim si reagoval na moj post bolo ze sa aj tak kvalita neznizi a za tym si stojis...co to je za argument???

takze k tomu co si chcel...dobre som si precital svoje aj tvoje prispevky...
"arsenal kupuje zahranicnych hracov ale mladych...za malo penazi a robi z nich hviezdy...co vam na tom vadi...?"


na to si mi povedal ze wenger sa chvali cudzim perim a ze sagna, hleb, rosicky uz boli hviezdami...ale povedal som ze neboli? a cudzie perie?...messi a dos santos nie je cudzie perie...na to som ti odpovedal zase tu
messi a dos santos prisli do barcelony na rovnakom principe ako mlady hraci arsenalu ktorych si nazval cudzie perie ktorym sa arsenal chvali...ked bol fabregas taky super v barce ako to ze ho predali za par supov do arsenalu...chces mi povedat ze by v barce dostal v 18 sancu a v 21 rokoch by mal za sebou 3 sezony v a-time? wengerov pristup je v tom ze akych hracov si vybera a za ake peniaze...sagna neprisiel za tazke prachy, ani hleb ani rosicky...a su teraz urcite lepsi hraci ako boli predtym a samozrejme ze wenger vezme do tymu sem tam aj starsich ved tym nemoze mat vekovy priemer 17 rokov...eduardo je tiez velmi dobry priklad...v lete bola obrovska bitka o super utocnikov...torres, tevez...pato atd...a koho kupil wenger? eduarda..nehovor mi ze eduardo bol hviezda...stavim sa ze vy ste predtym o nom ani nepoculi...zda sa ti ze hraci ako kolo toure, eboue, van persie, adebayor, clichy...prisli do arsenalu ako hviezdy alebo henry, pires, ljungberg, vieira...asi tezko
messi bol najvacsi argentinsky talent...bol vsak chory a jeho klub si ho chcel udrzat lenze nemal peniaze na jeho liecbu...potom si ho vyhliadli scouti barcelony a zobrali ho, neni toto cudzie perie? aj dos santos...mexican, bojan, iniesta a podobny beriem...velke talenty, take sa vsak v anglicku rodia raz za neviem kolko rokov...arsenal tiez vyprodukoval dost talentov cisto z jeho akademie...pennant, bentley, cole...sidwell


verim ze tu je vsetko co si chcel pocut...v tomto prispevku som ti dokopy ani nic nove nepovedal..len som zhrnul veci z ostatnych mojich postov...takze aj ty by si sem tam mohol precitat co pisem...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySo február 09, 2008 12:19 pm

cuban: len sa nerozplac...

za socializmu nasi hraci tiez nechodili von a nasa liga bola velmi dobra boli aj europske uspechy (trnava slovan) boli tu fajnove navstevy, ktore si vzdy pozreli najlepsich domacich hracov nie ako teraz ked sa mozu pozerat iba na tych ktorych vonku nechceli celkovo bola liga na vyssej urovni...ludia by radsej chodili na futbal keby sa tu po ihriskach prehanal vittek holosko mintal sapara svento atd...a v podstate hrali v domacej lige len domaci hraci a nikto sa nestazoval kazdy si hral to svoje...len pred istym casom si pan wenger zmyslel ze spravy z arsenalu francuzsky klub Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySo február 09, 2008 1:04 pm

Moj zlaty napisal si asi toto:messi a dos santos prisli do barcelony na rovnakom principe ako mlady hraci arsenalu ktorych si nazval cudzie perie ktorym sa arsenal chvali...Heeej?tak povedz mi aspon jedneho!!!Moj prispevok zo stredy si necital!!!!MESSI PRISIEL DO BARCY V 13 ROKOCH A 5 ROKOV MU TRVALO NEZ SA Z BARCELONSKEHO CECKA PREBOJUJE DO ACKA .GIOVANNI DOS SANTOS PRISIEL DO BARCY V 15 ROKOCH A 3 ROKY MU TRVALO NEZ SA PREBOJUJE.TAK O COM TU ROZPRAVAS???????ZA MLADYCH HRACOV ARSENALU POVAZUJES KOHO???V ARSENALE TO FUNGUJE ASI TAK:WENGER KUPI MLADEHO HRACA A UROBI Z NEHO HVIEZDU-O.K. ALE NEPOCUL SOM ESTE O ZIADNOM CUDZINCOVI V ARSENALE,KTORY BY TAM BOL OD 13 A 5 ROKOV MAKAL ABY SA PREBOJOVAL A HLEB,ROSICKY,SAGNA-TO SU HOTOVI HRACI JA KAZDU SOBOTU SLEDUJEM BUNDELSIGU NA DSF -TIE ZOSTRIHY A SLEDOVAL SOM AJ KED TAM BOLI ROSICKY A HLEB BOLI TO S BALLACKOM NAJVESCIE HVIEZDY V NEMECKU TAK FAKT NEVIEM O COM TOCIS.MESSI A GIOVANNI SU CISTO VYPLOD LA MASIE TAKY MESSI ZACAL V 9 4 ROKY HRAVAL V ARGENTINE V PRIPRAVKACH ALE OD 13 JE V BARCE POVEDZ MI PODOBNY PRIKLAD S ARSENALU A POBLAHOZELAM TI.PODOBNY PRIKLAD MI NEPOVIES TAZE POTOM ANI NEPOROVNAVAJ WENGEROVU PRACU S LA MASIOU.JE TO NEPOROVNATELNE.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo EmptySo február 09, 2008 3:00 pm

Tarzan napísal:
cuban: len sa nerozplac...

za socializmu nasi hraci tiez nechodili von a nasa liga bola velmi dobra boli aj europske uspechy (trnava slovan) boli tu fajnove navstevy, ktore si vzdy pozreli najlepsich domacich hracov nie ako teraz ked sa mozu pozerat iba na tych ktorych vonku nechceli celkovo bola liga na vyssej urovni...ludia by radsej chodili na futbal keby sa tu po ihriskach prehanal vittek holosko mintal sapara svento atd...a v podstate hrali v domacej lige len domaci hraci a nikto sa nestazoval kazdy si hral to svoje...len pred istym casom si pan wenger zmyslel ze spravy z arsenalu francuzsky klub Rolling Eyes

"len sa nerozplac.." ?????

to ako fungoval futbal za socializmu a ako funguje teraz nemozes porovnavat...teraz je to uplne inak...nasa liga je slaba lenze toto pravidlo jej nepomoze...treba koncepcnu pracu a vysledok sa dostavi ale nie hned...nase talenty dostanu v zahranici lepsie podmienky na trening a rozvoj...to je jasne
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo   Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo Empty

Návrat hore Goto down
 
Fifa sa chysta zaviest nove pravidlo
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pro Evo vs FIFA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Iné-
Prejdi na: