world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Carling cup

Goto down 
+6
avs.roy
Sigi
Canary
Tarzan
Lacoste
cuban
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 3:13 pm

Zevraj ju nema zlomenu..Ale to nic nemeni na tom ze to bol hrozny faul..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 3:21 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
23.09. Sunderland AFC - Northamp. 3:2p
23.09. Watford FC - West Ham 1:0
23.09. Swansea City - Cardiff 1:0
23.09. Stoke City - Reading 3:2p
23.09. Rotherham - Southampton FC 3:1
23.09. Leeds United - Hartlepool 3:2
23.09. Burnley FC - Fulham FC 1:0
23.09. Arsenal FC - Sheff. Utd 6:0
23.09. Man. Utd - M'brough 3:1
23.09. Liverpool FC - Crewe 2:1
24.09. Newcastle - Tottenham 1:2
24.09. Ipswich Town - Wigan 1:4
24.09. Aston Villa - Q. P. R. 0:1
24.09. Brighton - Manchester City 3:2p
24.09. Portsmouth FC - Chelsea FC 0:4
24.09. Blackburn - Everton FC 1:0

posledne zapasy CC

Zapas Chelsea som nemal kde vidiet lebo na zapase ziadne kamery, ktore by bezali LIVE neboli..Ale goly som videl..Mrzi ma ze sa na ihrisko nedostal Stoch

neviem o tom ze by chelsea na cc robila nieco take ako arsenal...inak v utorok hral tim v vekovym priemerom 19 rokov a najstarsi hrac mal myslim 21 rokov...a 6-0 s nedavnym prvoligistom....

najstarsi sa mi zda bol Bendtner (20), skvele hral Vela a ten mladucky anglan dirigoval celu zalohu... proste tych starcov ubehali.
som rad, ze Chris sa uz trafil do siete, len mi je luto zlomenej nohy mladeho Possebona, Pogatetz to kuevsky prehnal! Pompey sa riadne trapia, vsak za posledne 2 zapasy dostali 10 bananov a nedali ani jeden...

tak nie 21 ale 23 bol najstarsi, branakar fabiansky, potom 21 ma djorou a dalej uz len dvaja 20 rocny bendtner a song a ostatny uz mladsi myslim...ten mlady anglan sa vola jack wilshere a je to najvacsi talent aky kedy anglicania mali...

posebon nema naozaj zlomenu nohu, som zvedavy aky ban dostane ten deges, napriklad taylor nedostal absolutne ziadny okrem troch zapasov za kartu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 3:54 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
23.09. Sunderland AFC - Northamp. 3:2p
23.09. Watford FC - West Ham 1:0
23.09. Swansea City - Cardiff 1:0
23.09. Stoke City - Reading 3:2p
23.09. Rotherham - Southampton FC 3:1
23.09. Leeds United - Hartlepool 3:2
23.09. Burnley FC - Fulham FC 1:0
23.09. Arsenal FC - Sheff. Utd 6:0
23.09. Man. Utd - M'brough 3:1
23.09. Liverpool FC - Crewe 2:1
24.09. Newcastle - Tottenham 1:2
24.09. Ipswich Town - Wigan 1:4
24.09. Aston Villa - Q. P. R. 0:1
24.09. Brighton - Manchester City 3:2p
24.09. Portsmouth FC - Chelsea FC 0:4
24.09. Blackburn - Everton FC 1:0

posledne zapasy CC

Zapas Chelsea som nemal kde vidiet lebo na zapase ziadne kamery, ktore by bezali LIVE neboli..Ale goly som videl..Mrzi ma ze sa na ihrisko nedostal Stoch

neviem o tom ze by chelsea na cc robila nieco take ako arsenal...inak v utorok hral tim v vekovym priemerom 19 rokov a najstarsi hrac mal myslim 21 rokov...a 6-0 s nedavnym prvoligistom....

najstarsi sa mi zda bol Bendtner (20), skvele hral Vela a ten mladucky anglan dirigoval celu zalohu... proste tych starcov ubehali.
som rad, ze Chris sa uz trafil do siete, len mi je luto zlomenej nohy mladeho Possebona, Pogatetz to kuevsky prehnal! Pompey sa riadne trapia, vsak za posledne 2 zapasy dostali 10 bananov a nedali ani jeden...

tak nie 21 ale 23 bol najstarsi, branakar fabiansky, potom 21 ma djorou a dalej uz len dvaja 20 rocny bendtner a song a ostatny uz mladsi myslim...ten mlady anglan sa vola jack wilshere a je to najvacsi talent aky kedy anglicania mali...

posebon nema naozaj zlomenu nohu, som zvedavy aky ban dostane ten deges, napriklad taylor nedostal absolutne ziadny okrem troch zapasov za kartu

tym vyrokom, ze jack je najvacsi anglicky talent vobec si chcel co povedat?.. nevidim dovod preco by mal pogatetz dostat ban, cervena karta je opravnena ale nic viac by som mu neudeloval, tak isto ako v pripade eduarda
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 4:45 pm

uh...co som asi mohol chciet povedat tym ze wilshere je najvacsi talent aky kedy anglicania mali... scratch noo...asi som chcel povedat ze je najvacsi talent aky kedy mali...

a ty si fakt myslis ze pogatetz si nezasluzi ziadny ban? tieto zaktorky su coraz horsie a castejsie...v sobotu davies na clichyho, teraz toho v utorok, aj ked tie zakroky mali uplne odlisnu publicitu ale na to som uz zvyknuty...boli uplne rovnake...vies pogatetz bral loptu, aj davies bral loptu ale potom ten sklz dokoncil stuplami napred a s nohou vo vzduchu...ako mohli clichy a possebon prist k zraneniam a podozreniam na fraktury ked pogatetz a davies zasiahli loptu...treba s tim naozaj nieco robit lebo sa opat stane to co sa stalo eduardovi a v sobotu a v utorok od toho naozaj nebolo daleko...co z toho ked zoberie loptu a potom zajde do toho cloveka brutalnou silou a navyse velmi nebezpecnym sposobom...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 7:36 pm

cuban napísal:
uh...co som asi mohol chciet povedat tym ze wilshere je najvacsi talent aky kedy anglicania mali... scratch noo...asi som chcel povedat ze je najvacsi talent aky kedy mali...

a ty si fakt myslis ze pogatetz si nezasluzi ziadny ban? tieto zaktorky su coraz horsie a castejsie...v sobotu davies na clichyho, teraz toho v utorok, aj ked tie zakroky mali uplne odlisnu publicitu ale na to som uz zvyknuty...boli uplne rovnake...vies pogatetz bral loptu, aj davies bral loptu ale potom ten sklz dokoncil stuplami napred a s nohou vo vzduchu...ako mohli clichy a possebon prist k zraneniam a podozreniam na fraktury ked pogatetz a davies zasiahli loptu...treba s tim naozaj nieco robit lebo sa opat stane to co sa stalo eduardovi a v sobotu a v utorok od toho naozaj nebolo daleko...co z toho ked zoberie loptu a potom zajde do toho cloveka brutalnou silou a navyse velmi nebezpecnym sposobom...

no pri tvojich nesympatiach voci anglickym hracom som si uz mohol domysliet aj nieco ine, ale to uz nejdem rozoberat

ked si vsimnes, aj davies aj pogatetz boli v behu a vtedy sa uz len tazko kontroluje aby si hraca nebezpecne nezasiahol i ked davies to zas s tym nasadenim uplne prehnal, kedze clichy mal loptu uz takmer pod kontrolou
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 7:41 pm

ja nemam ziadne nesympatie voci anglickym hracom...len sa podla svojich opakujem svojich nazorov a pohladov na vec snazim hodnotit vzdy priamo...to je vsetko

ak teda boli v behu a hovoris ze sa tazko kontroluje potom ten sklz alebo sa dokonca ani neda kontrolovat neni to este horsie...ked tam chlapik ide s tym ze bud zasiahnem loptu alebo....mozno hraca a mozno ho dolame je to chore a podla mna skoro podobne akoby tam siel s umyslom zranit ho, takato hit or miss metode je neprijatelna
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 8:25 pm

cuban napísal:
ja nemam ziadne nesympatie voci anglickym hracom...len sa podla svojich opakujem svojich nazorov a pohladov na vec snazim hodnotit vzdy priamo...to je vsetko

ak teda boli v behu a hovoris ze sa tazko kontroluje potom ten sklz alebo sa dokonca ani neda kontrolovat neni to este horsie...ked tam chlapik ide s tym ze bud zasiahnem loptu alebo....mozno hraca a mozno ho dolame je to chore a podla mna skoro podobne akoby tam siel s umyslom zranit ho, takato hit or miss metode je neprijatelna

no ako som povedal, davies to prehnal ale pogatetz isiel do rovnocenneho suboja o loptu, kde sa taketo veci zial mozu stat, ved je to anglicky futbal kde sa hra aj tvrdo a vo vysokom tempe
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi september 26, 2008 11:06 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
ja nemam ziadne nesympatie voci anglickym hracom...len sa podla svojich opakujem svojich nazorov a pohladov na vec snazim hodnotit vzdy priamo...to je vsetko

ak teda boli v behu a hovoris ze sa tazko kontroluje potom ten sklz alebo sa dokonca ani neda kontrolovat neni to este horsie...ked tam chlapik ide s tym ze bud zasiahnem loptu alebo....mozno hraca a mozno ho dolame je to chore a podla mna skoro podobne akoby tam siel s umyslom zranit ho, takato hit or miss metode je neprijatelna

no ako som povedal, davies to prehnal ale pogatetz isiel do rovnocenneho suboja o loptu, kde sa taketo veci zial mozu stat, ved je to anglicky futbal kde sa hra aj tvrdo a vo vysokom tempe

to nema s anglickym futbalom nic spolocne, ak je toto anglicky futbal tak je to potom hra trapnych zbabelych homosexualov ktory sa boja ist do normalneho suboja ale robia taketo veci...ako to moze byt rovnocenny suboj? noha v plnej rychlosti 30 cm nad zemou stuplami napred vs. nechranena stojna noha to je teda pekne rovnocenne...to iste davies proti clichymu...ked bol davies v suboji so songom v strede pola a song ho odtlacil od lopty tak filmoval ako stara zena to si netrufol, ale taketo zakroky hej? coward
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptySo september 27, 2008 12:23 am

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
ja nemam ziadne nesympatie voci anglickym hracom...len sa podla svojich opakujem svojich nazorov a pohladov na vec snazim hodnotit vzdy priamo...to je vsetko

ak teda boli v behu a hovoris ze sa tazko kontroluje potom ten sklz alebo sa dokonca ani neda kontrolovat neni to este horsie...ked tam chlapik ide s tym ze bud zasiahnem loptu alebo....mozno hraca a mozno ho dolame je to chore a podla mna skoro podobne akoby tam siel s umyslom zranit ho, takato hit or miss metode je neprijatelna

no ako som povedal, davies to prehnal ale pogatetz isiel do rovnocenneho suboja o loptu, kde sa taketo veci zial mozu stat, ved je to anglicky futbal kde sa hra aj tvrdo a vo vysokom tempe

to nema s anglickym futbalom nic spolocne, ak je toto anglicky futbal tak je to potom hra trapnych zbabelych homosexualov ktory sa boja ist do normalneho suboja ale robia taketo veci...ako to moze byt rovnocenny suboj? noha v plnej rychlosti 30 cm nad zemou stuplami napred vs. nechranena stojna noha to je teda pekne rovnocenne...to iste davies proti clichymu...ked bol davies v suboji so songom v strede pola a song ho odtlacil od lopty tak filmoval ako stara zena to si netrufol, ale taketo zakroky hej? coward

nehovorim, ze ten zakrok bol nevyhnutny ale preto sa tomu hovori anglicky futbal, ze obcas to niekto presvihne a je z toho neprijemny zakrok, ale rozhodne by sa to nemalo dodatocne trestat, cervena karta je adekvatna
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptySo september 27, 2008 2:14 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
ja nemam ziadne nesympatie voci anglickym hracom...len sa podla svojich opakujem svojich nazorov a pohladov na vec snazim hodnotit vzdy priamo...to je vsetko

ak teda boli v behu a hovoris ze sa tazko kontroluje potom ten sklz alebo sa dokonca ani neda kontrolovat neni to este horsie...ked tam chlapik ide s tym ze bud zasiahnem loptu alebo....mozno hraca a mozno ho dolame je to chore a podla mna skoro podobne akoby tam siel s umyslom zranit ho, takato hit or miss metode je neprijatelna

no ako som povedal, davies to prehnal ale pogatetz isiel do rovnocenneho suboja o loptu, kde sa taketo veci zial mozu stat, ved je to anglicky futbal kde sa hra aj tvrdo a vo vysokom tempe

to nema s anglickym futbalom nic spolocne, ak je toto anglicky futbal tak je to potom hra trapnych zbabelych homosexualov ktory sa boja ist do normalneho suboja ale robia taketo veci...ako to moze byt rovnocenny suboj? noha v plnej rychlosti 30 cm nad zemou stuplami napred vs. nechranena stojna noha to je teda pekne rovnocenne...to iste davies proti clichymu...ked bol davies v suboji so songom v strede pola a song ho odtlacil od lopty tak filmoval ako stara zena to si netrufol, ale taketo zakroky hej? coward

nehovorim, ze ten zakrok bol nevyhnutny ale preto sa tomu hovori anglicky futbal, ze obcas to niekto presvihne a je z toho neprijemny zakrok, ale rozhodne by sa to nemalo dodatocne trestat, cervena karta je adekvatna

nie preto sa tomu hovori anglicky futbal...to nie je o tom ze to niekto obcas presvihne...anglicky futbal je znamy svojim extremmne rychlim tempom, nasadenim od zaciatku do konca a tvrdou hrou, ale je rozdiel medzi hrou tvrdou a zakernou a zbabelou, futbal je kontaktny sport to je samozrejme a je to jeho dolezita cast ktoru mam aj ja rad...rovnako rad sledujem nejako dobru midfield battle ako utocne kombinacie, aj osobne ked hram futbal tak rad pouzijem svoje telo, nevyhnem sa kontaktu a dokonca ho aj vyhladavam ale tito zbabelci ktory si myslia ze su tvrdy a reprezentuju "stary dobry" anglicky futbal su proste uplne mimo

a prave preto ze taketo zakroky su coraz castejsie a tim ze futbal ide dopredu a je naozaj coraz rychlejsi cize ten sklz je este nebezpecnejsi, malo by sa to exemplarne trestat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptySo september 27, 2008 2:20 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
ja nemam ziadne nesympatie voci anglickym hracom...len sa podla svojich opakujem svojich nazorov a pohladov na vec snazim hodnotit vzdy priamo...to je vsetko

ak teda boli v behu a hovoris ze sa tazko kontroluje potom ten sklz alebo sa dokonca ani neda kontrolovat neni to este horsie...ked tam chlapik ide s tym ze bud zasiahnem loptu alebo....mozno hraca a mozno ho dolame je to chore a podla mna skoro podobne akoby tam siel s umyslom zranit ho, takato hit or miss metode je neprijatelna

no ako som povedal, davies to prehnal ale pogatetz isiel do rovnocenneho suboja o loptu, kde sa taketo veci zial mozu stat, ved je to anglicky futbal kde sa hra aj tvrdo a vo vysokom tempe

to nema s anglickym futbalom nic spolocne, ak je toto anglicky futbal tak je to potom hra trapnych zbabelych homosexualov ktory sa boja ist do normalneho suboja ale robia taketo veci...ako to moze byt rovnocenny suboj? noha v plnej rychlosti 30 cm nad zemou stuplami napred vs. nechranena stojna noha to je teda pekne rovnocenne...to iste davies proti clichymu...ked bol davies v suboji so songom v strede pola a song ho odtlacil od lopty tak filmoval ako stara zena to si netrufol, ale taketo zakroky hej? coward

nehovorim, ze ten zakrok bol nevyhnutny ale preto sa tomu hovori anglicky futbal, ze obcas to niekto presvihne a je z toho neprijemny zakrok, ale rozhodne by sa to nemalo dodatocne trestat, cervena karta je adekvatna

nie preto sa tomu hovori anglicky futbal...to nie je o tom ze to niekto obcas presvihne...anglicky futbal je znamy svojim extremmne rychlim tempom, nasadenim od zaciatku do konca a tvrdou hrou, ale je rozdiel medzi hrou tvrdou a zakernou a zbabelou, futbal je kontaktny sport to je samozrejme a je to jeho dolezita cast ktoru mam aj ja rad...rovnako rad sledujem nejako dobru midfield battle ako utocne kombinacie, aj osobne ked hram futbal tak rad pouzijem svoje telo, nevyhnem sa kontaktu a dokonca ho aj vyhladavam ale tito zbabelci ktory si myslia ze su tvrdy a reprezentuju "stary dobry" anglicky futbal su proste uplne mimo

a prave preto ze taketo zakroky su coraz castejsie a tim ze futbal ide dopredu a je naozaj coraz rychlejsi cize ten sklz je este nebezpecnejsi, malo by sa to exemplarne trestat

ked sa hra v tak vysokom tempe moze sa stat, ze hrac strati kontrolu a pri odobrati lopty aj ublizi inemu, pogatetz isiel do suboja s cielom ziskat loptu ale uz sa nedokazal vyhnut kontaktu s possebonom, takze za svoju nerovzaznost bol potrestany cervenou kartou.. tvrde zakroky vzdy boli aj budu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptySo september 27, 2008 2:31 pm

prehliadas dolezity moment, hrac nemoze stratit kontrolu, ak tam ide v plnej rychlosti s tim ze zasihane loptu a mozno aj jeho tak je to velmi zle! a ako vysvetlis nohu 30cm vo vzduchu??? potom sa mu fakt necudujem ze sa nedokazal vyhnut kontaktu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptySo september 27, 2008 10:13 pm

cuban napísal:
prehliadas dolezity moment, hrac nemoze stratit kontrolu, ak tam ide v plnej rychlosti s tim ze zasihane loptu a mozno aj jeho tak je to velmi zle! a ako vysvetlis nohu 30cm vo vzduchu??? potom sa mu fakt necudujem ze sa nedokazal vyhnut kontaktu

ja som uz svoje povedal, nemyselny zakrok na supera, cervena karta a hotovo
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyŠt november 13, 2008 4:36 pm

11.11. Arsenal FC - Wigan 3:0
11.11. Stoke City - Rotherham 2:0
11.11. Swansea City - Watford FC 0:1
11.11. Derby County - Leeds 2:1
11.11. Man. Utd - Q. P. R. 1:0
12.11. Chelsea FC - Burnley FC 1:2p
12.11. Sunderland AFC - Blackburn 1:2
12.11. Tottenham - Liverpool FC 4:2

posledne kolo CC

dve top 4timi su mimo, manu len tak tak...arsenal opat super futbal a pohodlne vitazstvo nad silnym wiganom, vekovi priemer zase okolo 19 rokov a najvacsia sranda ze jack wilshere vyhral MOTM cenu a to sa dava sampanske, ale chlapec este ma dva roky do 18 tak to dostal Fabiansky Very Happy

liverpool je laughing stock a Ch£lsea este vacsi...http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1919802.ece pozrite sa na toho mega curaka lol! zevraj respekt
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyŠt november 13, 2008 8:16 pm

cuban napísal:
11.11. Arsenal FC - Wigan 3:0
11.11. Stoke City - Rotherham 2:0
11.11. Swansea City - Watford FC 0:1
11.11. Derby County - Leeds 2:1
11.11. Man. Utd - Q. P. R. 1:0
12.11. Chelsea FC - Burnley FC 1:2p
12.11. Sunderland AFC - Blackburn 1:2
12.11. Tottenham - Liverpool FC 4:2

posledne kolo CC

dve top 4timi su mimo, manu len tak tak...arsenal opat super futbal a pohodlne vitazstvo nad silnym wiganom, vekovi priemer zase okolo 19 rokov a najvacsia sranda ze jack wilshere vyhral MOTM cenu a to sa dava sampanske, ale chlapec este ma dva roky do 18 tak to dostal Fabiansky Very Happy

liverpool je laughing stock a Ch£lsea este vacsi...http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1919802.ece pozrite sa na toho mega curaka lol! zevraj respekt
chelsea sa pridala k realu madrid a villarealu do skupiny klubov,ktoré vypadávajú s odpadlíkmi dajme im 3x hurá!hurá!hurá! Very Happy Very Happy

arsenal som nesledoval ale zhodou okolností som prišiel na akciu a hneď z toho bolo gól na 1:0 a ten gól na 1:0 taký typický pre barcu (ale fakt) dlhá až nudná rozohrávka medzi stopérmi,aby uspali obranu a vytiahli ju čo najvyššie a z ničoho nič rýchla prechodový fáza nečakaná kolmica a gól ten gól mi bol veľmi podobný tým barcelonským,niekedy ma serie že tie rozohrávky sú strašne dlhé a nudné ale aj na zápase arsenalu sa ukázalo že to fakt má svoje ovocie.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyŠt november 13, 2008 8:36 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
11.11. Arsenal FC - Wigan 3:0
11.11. Stoke City - Rotherham 2:0
11.11. Swansea City - Watford FC 0:1
11.11. Derby County - Leeds 2:1
11.11. Man. Utd - Q. P. R. 1:0
12.11. Chelsea FC - Burnley FC 1:2p
12.11. Sunderland AFC - Blackburn 1:2
12.11. Tottenham - Liverpool FC 4:2

posledne kolo CC

dve top 4timi su mimo, manu len tak tak...arsenal opat super futbal a pohodlne vitazstvo nad silnym wiganom, vekovi priemer zase okolo 19 rokov a najvacsia sranda ze jack wilshere vyhral MOTM cenu a to sa dava sampanske, ale chlapec este ma dva roky do 18 tak to dostal Fabiansky Very Happy

liverpool je laughing stock a Ch£lsea este vacsi...http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1919802.ece pozrite sa na toho mega curaka lol! zevraj respekt
chelsea sa pridala k realu madrid a villarealu do skupiny klubov,ktoré vypadávajú s odpadlíkmi dajme im 3x hurá!hurá!hurá! Very Happy Very Happy

arsenal som nesledoval ale zhodou okolností som prišiel na akciu a hneď z toho bolo gól na 1:0 a ten gól na 1:0 taký typický pre barcu (ale fakt) dlhá až nudná rozohrávka medzi stopérmi,aby uspali obranu a vytiahli ju čo najvyššie a z ničoho nič rýchla prechodový fáza nečakaná kolmica a gól ten gól mi bol veľmi podobný tým barcelonským,niekedy ma serie že tie rozohrávky sú strašne dlhé a nudné ale aj na zápase arsenalu sa ukázalo že to fakt má svoje ovocie.

arsenal zase tie nahravky medzi stopermi nepouziva az tak casto a tak dlho...ak by si pozeral ten zapas cely tak by si vedel ze ty chlapci tak ako muzi arsenalu nemaju problem drzat loptu v strede pola a mat dobru possesion aj bez toho aby museli davat loptu stoperom...napriklad pred golom na 2-0 v sobotu sa po rohu bolo asi 20-25 nahravok v kuse a kazdy hrac okrem gallasa a fabianskeho sa dotkol lopty...to je neuveritelne

ani ten gol bol typicky pre arsenal 16 rocny chalan hrajuci za acko a takych kvalit ako wilshere neni typicky pre ziadny tim a urcite nie barcu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyŠt november 13, 2008 9:06 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
11.11. Arsenal FC - Wigan 3:0
11.11. Stoke City - Rotherham 2:0
11.11. Swansea City - Watford FC 0:1
11.11. Derby County - Leeds 2:1
11.11. Man. Utd - Q. P. R. 1:0
12.11. Chelsea FC - Burnley FC 1:2p
12.11. Sunderland AFC - Blackburn 1:2
12.11. Tottenham - Liverpool FC 4:2

posledne kolo CC

dve top 4timi su mimo, manu len tak tak...arsenal opat super futbal a pohodlne vitazstvo nad silnym wiganom, vekovi priemer zase okolo 19 rokov a najvacsia sranda ze jack wilshere vyhral MOTM cenu a to sa dava sampanske, ale chlapec este ma dva roky do 18 tak to dostal Fabiansky Very Happy

liverpool je laughing stock a Ch£lsea este vacsi...http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article1919802.ece pozrite sa na toho mega curaka lol! zevraj respekt
chelsea sa pridala k realu madrid a villarealu do skupiny klubov,ktoré vypadávajú s odpadlíkmi dajme im 3x hurá!hurá!hurá! Very Happy Very Happy

arsenal som nesledoval ale zhodou okolností som prišiel na akciu a hneď z toho bolo gól na 1:0 a ten gól na 1:0 taký typický pre barcu (ale fakt) dlhá až nudná rozohrávka medzi stopérmi,aby uspali obranu a vytiahli ju čo najvyššie a z ničoho nič rýchla prechodový fáza nečakaná kolmica a gól ten gól mi bol veľmi podobný tým barcelonským,niekedy ma serie že tie rozohrávky sú strašne dlhé a nudné ale aj na zápase arsenalu sa ukázalo že to fakt má svoje ovocie.

arsenal zase tie nahravky medzi stopermi nepouziva az tak casto a tak dlho...ak by si pozeral ten zapas cely tak by si vedel ze ty chlapci tak ako muzi arsenalu nemaju problem drzat loptu v strede pola a mat dobru possesion aj bez toho aby museli davat loptu stoperom...napriklad pred golom na 2-0 v sobotu sa po rohu bolo asi 20-25 nahravok v kuse a kazdy hrac okrem gallasa a fabianskeho sa dotkol lopty...to je neuveritelne

ani ten gol bol typicky pre arsenal 16 rocny chalan hrajuci za acko a takych kvalit ako wilshere neni typicky pre ziadny tim a urcite nie barcu
ty všetko musíš pretočiť že?ja som tu nehovoril kto a ako hrá??proste ten gól na 1:0,ktorý som náhodou stihol keď som prepínal tak prvé čo mi napadlo to je ako barca a vôbec som nechcel porovnávať- wilshere??barca-čoo messi,bojan,xavi títo hráči hrali za barcu od 17 v áčku no rok neskôr ale sú väčšími talentami ako nejaký wilshere a to nemôžeš vyvrátiť a koniec.koncov aj iní hráči capel v seville,casillas,sergio ramos ešte za sevillu,camacho za atlético takých prípadov je strašne veľa ale máš pravdu na anglickú ligu je to rarita
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyŠt november 13, 2008 11:37 pm

bojan a spol. su oproti wilsherovi smiesna atrapa futbalistov.. za par rokov moze byt aj fabregas a s nim cely futbalovy svet celkom naplni svoj potencial
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi november 14, 2008 6:23 pm

stoffo: wilshere je uz teraz lepsi ako bojan, dovolim si tvrdit ze o rok o dva uz bude na urovni messiho..ten chlapec je najvacsi talent aky som kedy videl, a ma aj normalnu hlavu na pleciach...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi november 14, 2008 8:45 pm

cuban napísal:
stoffo: wilshere je uz teraz lepsi ako bojan, dovolim si tvrdit ze o rok o dva uz bude na urovni messiho..ten chlapec je najvacsi talent aky som kedy videl, a ma aj normalnu hlavu na pleciach...
o rok-2 na úrovni messiho??messi má len 21 a keď úplne dozreje a budú sa mi vyhýbať tie časté zranenia a naberie skúsenosti tak prekoná aj maradonu a nie tu porovnať sa s nejakým wilsharom povedať toto je už fakt od veci proste zaslepenosť
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi november 14, 2008 8:47 pm

Bergie6 napísal:
bojan a spol. su oproti wilsherovi smiesna atrapa futbalistov.. za par rokov moze byt aj fabregas a s nim cely futbalovy svet celkom naplni svoj potencial
koľko zápasov si ho videl hrať že tak mudruješ??bojan dal za barcu už také góly minulú aj túto sezónu aké nedával vo svojom veku žiadny útočník v histórii futbalu!menuj mi všetkých a nikto v takom mladom veku ako bojan v tak silnom klube nedával taký vysoký počet gólov a toľko fakt pekných a dôležitých-nikto!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi november 14, 2008 9:30 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
stoffo: wilshere je uz teraz lepsi ako bojan, dovolim si tvrdit ze o rok o dva uz bude na urovni messiho..ten chlapec je najvacsi talent aky som kedy videl, a ma aj normalnu hlavu na pleciach...
o rok-2 na úrovni messiho??messi má len 21 a keď úplne dozreje a budú sa mi vyhýbať tie časté zranenia a naberie skúsenosti tak prekoná aj maradonu a nie tu porovnať sa s nejakým wilsharom povedať toto je už fakt od veci proste zaslepenosť

no tak messiho vyzdvihnes nad maradonu a potom nas obvinis zo zaslepenosti.. ziadny hrac, ani messi ci bojan alebo xavi v minulosti nemaju/nemali taky potencial ako jack, dokaze byt rovnako dobry hracom na kridle tak ako aj v strede, ziadny hrac v jeho veku nedokaze rozdavat take prihravky, ma fantasticky dribbling, napriek svojej postave sa neboji fyzickeho kontaktu a ziadneho suboju, vzdy ked sa da tak ide do toho, nebojim sa tvrdit, ze je lepsim zahravacom standartiek nez napriklad denilson uz teraz a svoju techniku vie spravne vyuzit
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptyPi november 14, 2008 11:40 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
stoffo: wilshere je uz teraz lepsi ako bojan, dovolim si tvrdit ze o rok o dva uz bude na urovni messiho..ten chlapec je najvacsi talent aky som kedy videl, a ma aj normalnu hlavu na pleciach...
o rok-2 na úrovni messiho??messi má len 21 a keď úplne dozreje a budú sa mi vyhýbať tie časté zranenia a naberie skúsenosti tak prekoná aj maradonu a nie tu porovnať sa s nejakým wilsharom povedať toto je už fakt od veci proste zaslepenosť

no tak messiho vyzdvihnes nad maradonu a potom nas obvinis zo zaslepenosti.. ziadny hrac, ani messi ci bojan alebo xavi v minulosti nemaju/nemali taky potencial ako jack, dokaze byt rovnako dobry hracom na kridle tak ako aj v strede, ziadny hrac v jeho veku nedokaze rozdavat take prihravky, ma fantasticky dribbling, napriek svojej postave sa neboji fyzickeho kontaktu a ziadneho suboju, vzdy ked sa da tak ide do toho, nebojim sa tvrdit, ze je lepsim zahravacom standartiek nez napriklad denilson uz teraz a svoju techniku vie spravne vyuzit
lebo to moje je reálnejšie ako to vaše keďže to moje potvrdil aj sám diego takže si vedľa ale tak pokúsil si sa no....

nič mi tu neopisuj radšej mi pošli video - ja ti tiež môžem niečo /niekoho opisovať jednoducho na messiho sa môže len pozerať v telke tak ako sa môže nejaký cesc pozerať na xaviho Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptySo november 15, 2008 12:28 am

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
stoffo: wilshere je uz teraz lepsi ako bojan, dovolim si tvrdit ze o rok o dva uz bude na urovni messiho..ten chlapec je najvacsi talent aky som kedy videl, a ma aj normalnu hlavu na pleciach...
o rok-2 na úrovni messiho??messi má len 21 a keď úplne dozreje a budú sa mi vyhýbať tie časté zranenia a naberie skúsenosti tak prekoná aj maradonu a nie tu porovnať sa s nejakým wilsharom povedať toto je už fakt od veci proste zaslepenosť

no tak messiho vyzdvihnes nad maradonu a potom nas obvinis zo zaslepenosti.. ziadny hrac, ani messi ci bojan alebo xavi v minulosti nemaju/nemali taky potencial ako jack, dokaze byt rovnako dobry hracom na kridle tak ako aj v strede, ziadny hrac v jeho veku nedokaze rozdavat take prihravky, ma fantasticky dribbling, napriek svojej postave sa neboji fyzickeho kontaktu a ziadneho suboju, vzdy ked sa da tak ide do toho, nebojim sa tvrdit, ze je lepsim zahravacom standartiek nez napriklad denilson uz teraz a svoju techniku vie spravne vyuzit
lebo to moje je reálnejšie ako to vaše keďže to moje potvrdil aj sám diego takže si vedľa ale tak pokúsil si sa no....

nič mi tu neopisuj radšej mi pošli video - ja ti tiež môžem niečo /niekoho opisovať jednoducho na messiho sa môže len pozerať v telke tak ako sa môže nejaký cesc pozerať na xaviho Very Happy Very Happy

lol sam diego, ved je to sfetovany sialenec ale pokial chces jeho vyroky brat vazne tak v poriadku

som rad, ze na zaver si predviedol kus zo svojho detinskeho humoru, dakujem ti a
tu mas to video
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 EmptySo november 15, 2008 1:40 am

normalne stoffo: pozri si aj jeho videa na youtube a hlavne si ho pozri v nejakom zapase...dalo by sa povedat ze som ho videl asi v tolkych zapasoch ako bojana a mozem povedat ze jack ma v malicku viac talentu ako krkic cely....co z neho bude nemozem vediet ale hovorim ze tak talentovaneho chalana v svetovom futbale nepoznam, uz teraz je v niecom lepsi ako messi a chlapec moze byt fakt genialny
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Carling cup - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Carling cup
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: