world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Carling cup

Goto down 
+6
avs.roy
Sigi
Canary
Tarzan
Lacoste
cuban
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySt január 23, 2008 4:35 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
a Cubana nikde... preco asi? Keby dali Spurs dnes 8 bananov, nikto by nemohol namietat. dokonca ani sam Cuban, ak ten zapas videl... lol!

tu som neboj..sa. ja uz neriesim o 0:30 cez tyzden forum...necakal som nic ine len gratulacie od vas...takze dakujem

ale let´s face it...strasna hanba, po 21 zapasoch a este takymto sposobom...proti sp*rs by bolo aj 2-0 potupna porazka a nie 5-1!!! koniec sveta...teraz uz fakt ocakavam kazdym dnom apokalypsu. Velmi slaby vykon celeho muzstva...diaby si snad mysli ze je maradona...jedine co vie je prejst cez 3 ludi a stratit loptu pri 4...mal by nosit dake sluchadla v ktorych mu bude stale chodit pass! pass! pass!....sklamal ma aj fabregas...v premier league jeho momentalna forma az tak nebila do oci ked mal okolo seba first teamers ale tu mal byt veduca osobnost a mal schovat cele white hart lane...wallcot...uplne nic...absolutne...velmi slabe, bol to aj dost nestastny zapas, akoby bolo vsetko proti nam...prva strela gol...druha strela vlastny gol...z protiutoku dal bendtner brvno...potom treti gol hned po prestavke....bendtner a ade sa skoro pobili...aj gallas mal nieco s nikom...strasne

je to obrovska hanba...a mali by sme sa z toho poucit...stale hrame 3 sutaze a sme na tom celkom dobre...toto sa vsak jednoducho nemalo stat

No ten Bentner som pozeral ze sa chcel skoro pobit s Gallasom a nie Adebayorom..este mu tam nieco myslim povedal Hleb a dobre ze sa neurazil a neodisiel do sprch..Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySt január 23, 2008 4:42 pm

Nie..Tak som sa pomylil..Very Happy Adebayor udrel Nicolasa a az potom sa tam zapojil Gallas aby ich oddelil..Smile Som to nezastihol a videl som len ako Gallas krici na Nicolasa aby to ukludnil tak som si myslel ze s nim sa hada..Smile I am sorry.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySt január 23, 2008 4:47 pm

Tarzan napísal:
arsenal vizeral nooo ako by som to povedal ze je pred erupciou...ked sa dari je "akoze" vsetko OK a ked dojde takyto zapas tak...kazdy sa prejavi...

ja verim ze to nebude nieco vaznejsie a dlhodobe...nalada v tyme je dlhodobo velmi dobra...ale ked prehravate proti tottenhamu 5-1 tak vidite veci trocha inak...vy anglicania tomu hovorite passion...adebayor stale kritizoval nika ze mu nenahrava aj ked mu ani nemal ako nahrat..myslim ze nik sa ho potom spytal ze o co mu ide a ade ho udrel do tvare (bud rukou alebo mu dal hlavicku...rozpraval som sa s ludmi co tam boli a jedni hovoria tak a druhi tak) gallas sa to snazil ako kapitan ukludnit...snad z toho nic nebude...v kazdom pripade ade si za ziadnych okolnosti nemoze dovolit udriet spoluhraca.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySt január 23, 2008 6:31 pm

hmmm adebayor je uz moc navelko a bentner noo neviem ten chalan je taky co ja viem raz zahra dobre potom 3 krat zle...a velmi nerad dava loptu od nohy...proste boli ste horsi a prehrat ste si zasluzili...neboj ani villa nezahrala o nic lepsie ALE pan O´Neill vytiahol zolika v podobe Marlona Harewooda a ten to tam rozpohyboval aspon na chvilu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySt január 23, 2008 9:01 pm

Tarzan napísal:
hmmm adebayor je uz moc navelko a bentner noo neviem ten chalan je taky co ja viem raz zahra dobre potom 3 krat zle...a velmi nerad dava loptu od nohy...proste boli ste horsi a prehrat ste si zasluzili...neboj ani villa nezahrala o nic lepsie ALE pan O´Neill vytiahol zolika v podobe Marlona Harewooda a ten to tam rozpohyboval aspon na chvilu...

no skor ade podla mna lubi zasebcit...nik este len rastie na skveleho utocnika ale ma vsetky predpoklady aby to v arsenale spravil...a tiez skor adeho by som vinil za ten dany incident...

j no spurs boli lepsim tymom a zasluzili si vyhrat...treba sa z toho cim skor spamatat cez vikend caka newcastle...tiez nie lahky zapas...kohuti to po tych 9 rokoch proste chceli viac ako my...ocividne. Myslim si ze aj tento tym ktory nastupil vcera dokonca aj bez hracov zakladu ktory tam boli zahrnuty ma na spurs...no jednoducho to neukazali...postupil v celom dvojzapase jednoznacne lepsi tim...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySt január 23, 2008 10:24 pm

dnes som sa dost dobre zasmial pri citani novin. Wenger - klasika - badlooser. Ten chlap jednoducho neuzna,ze super moze byt niekedy lepsi, nez jeho tym! Povedal, citujem:" Skore zapasu urcite neodzrkadluje jeho vyvoj". A to mal Wenger velku pravdu, pretoze Spurs mohli dat vcera dobrych 8 golov! Very Happy Cely jeho tym hral priam strasne. Gilberta Silvu som si vsimol az v nadstavenom case, ked popred neho prebehla prihravka od Jenasa k Malbranque-ovi na 5:1. Fabregas? Don't make me laugh! Ten chalan sa zhorsuje od zapasu k zapasu, v utoku dvaja sobci, ktori si mysleli ze hraju osamotenych hrotovych utocnikov. Traore bol myslienkami na nakupoch a Diaby s nim. Chudak Hleb, ten tam kruzil s tou loptou, hraci sa mu viacmenej neukazovali a tak to skusal sam, az mu tu loptu nakoniec vzdy niekto zobral. WTF is Walcott?? No nic, ked uz Wenger nemal co povedat, otocil temu na to, ze Ligovy Pohar aj tak nie je az taka zaujimava trofej. Aspom ma dnes rozosmial...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt január 24, 2008 11:47 am

avs.roy napísal:
dnes som sa dost dobre zasmial pri citani novin. Wenger - klasika - badlooser. Ten chlap jednoducho neuzna,ze super moze byt niekedy lepsi, nez jeho tym! Povedal, citujem:" Skore zapasu urcite neodzrkadluje jeho vyvoj". A to mal Wenger velku pravdu, pretoze Spurs mohli dat vcera dobrych 8 golov! Very Happy Cely jeho tym hral priam strasne. Gilberta Silvu som si vsimol az v nadstavenom case, ked popred neho prebehla prihravka od Jenasa k Malbranque-ovi na 5:1. Fabregas? Don't make me laugh! Ten chalan sa zhorsuje od zapasu k zapasu, v utoku dvaja sobci, ktori si mysleli ze hraju osamotenych hrotovych utocnikov. Traore bol myslienkami na nakupoch a Diaby s nim. Chudak Hleb, ten tam kruzil s tou loptou, hraci sa mu viacmenej neukazovali a tak to skusal sam, az mu tu loptu nakoniec vzdy niekto zobral. WTF is Walcott?? No nic, ked uz Wenger nemal co povedat, otocil temu na to, ze Ligovy Pohar aj tak nie je az taka zaujimava trofej. Aspom ma dnes rozosmial...

no wenger je bad looser...rovnako ako napr. fergie s tym musis suhlasit, to je skoro kazdy...po prehre 5-1 si urcite nemysli, ale s tym ze co povedal ze skre neodzrkadluje co sa stalo ma pravdu tottenham bol lepsi to urcite ale 5-1??? to zase nie...pozri si pomer striel pre arsenal, pozri si drzanie lopty pre arsenal, pozri si rohy pre arsenal....arsenal zase az taky strasny nebol...bol neefektivny a robil chyby v obrane ked stred pola stracal vela lopt a isli do breakov...prva strela prvy gol...potom vlastny...hned z protiutoku sme nastrelili brvno...3 gol padol hned po prestavke...to boli veci ktore dali smer zapasu...potom pridali dalsie dva goly opat z breakov...takze arsenal nebol az taky hrozny...s tymi hodnoteniami hracov suhlasim, az na utocnikov...niki nemal az taky zly zapas...mal smolu..vlastny gol potom brvno, potycka s adem..ale bol to snad nas najnebezpecnejsi hrac, ade prisiel moc neskoro do takeho zapasu aby mohol nieco urobit a dal pekny gol...no a nakoniec ligovy pohar fakt nie je priorita...keby bola isiel by tam prvy tym a vyzeralo by to inak...wenger tento pohar pouziva ako zdroj skusenosti pre mladych hracov...man u vypadlo o dost skorej s Coventry ak sa nemylim...to sa hralo na jeden zapas a prehrali ste 0-2 a doma! a potom zapase hovoril fergie presne to iste co wenger ze to nie je priorita...lebo to priorita nie je!

inak walcott bol ponuknuty na hostovanie do konca sezony
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt január 24, 2008 8:27 pm

Cuban, nikto nie ja taky badlooser ako je Wenger a to sa na neho ani Fergie nechyta! Nehovor mi tu o drzani lopty,rohoch a podobnych veciach! Hovor mi o tom, kolko krat si Radek Cerny musel odlozit casopis aby urobil nejaky zakrok. 2x? 3x? Ak sa nemylim, Bendtner trafil brvno za stavu 3:0, nie 2:0 a to je dost velky rozdiel. Berbatov trafil tyc a siel sam na Fabianskeho za stavu 2:0, to si tu nespomenul. ManU - Coventry City 0:2. Ferguson zuril na sopliakov a verim,ze aj im dal pocitit, ako "chuti" jeho povestny "hairdryer", ani slovickom nespomenul to,ze Ligovy Pohar pre neho nic neznamena. Povedal: "Toto je Manchester United, to znamena, ze nech postavim kohokolvek, hraci si musia byt vedomi, aky dres maju na sebe obleceny! Zapas s Coventry si pozriem podrobne na videu a ked zistim, ze niekto si plne neuvedomoval na akom stadione sa tento zapas hra a aky dres ma na sebe obleceny, vyvodim z toho patricne dosledky!" Tomu hovorim pristup...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt január 24, 2008 10:45 pm

avs.roy napísal:
Cuban, nikto nie ja taky badlooser ako je Wenger a to sa na neho ani Fergie nechyta! Nehovor mi tu o drzani lopty,rohoch a podobnych veciach! Hovor mi o tom, kolko krat si Radek Cerny musel odlozit casopis aby urobil nejaky zakrok. 2x? 3x? Ak sa nemylim, Bendtner trafil brvno za stavu 3:0, nie 2:0 a to je dost velky rozdiel. Berbatov trafil tyc a siel sam na Fabianskeho za stavu 2:0, to si tu nespomenul. ManU - Coventry City 0:2. Ferguson zuril na sopliakov a verim,ze aj im dal pocitit, ako "chuti" jeho povestny "hairdryer", ani slovickom nespomenul to,ze Ligovy Pohar pre neho nic neznamena. Povedal: "Toto je Manchester United, to znamena, ze nech postavim kohokolvek, hraci si musia byt vedomi, aky dres maju na sebe obleceny! Zapas s Coventry si pozriem podrobne na videu a ked zistim, ze niekto si plne neuvedomoval na akom stadione sa tento zapas hra a aky dres ma na sebe obleceny, vyvodim z toho patricne dosledky!" Tomu hovorim pristup...

no arsenal vystrelil 8x na branu tottenham 6x z toho je 5 golov! pochopte konecne co chcem povedt...tottenham bol lepsi ale 5-1? a ako mozte povedat ze mohli dostat 8 ked vystrelili 6x na branu?
hm...nikto nie je taky looser???

"I asked him..." - Geoff Shreeves starts talking to Sir Fergie...

"F*****g (inaudible) bastard" - Sir Alex Ferguson, Knight of the Realm, responds with the courtesy you would expect from a man of his rank.

"Don't talk to me like that" - Shreeves.

"F**k off to you" - Fergie.

"Don't talk to me like that. Don't even think about it" - Shreeves.

"Don't you think about it, you ****. F**k off. Right?" - Fergie.

"Listen, are you going to do the interview in a professional manner or not? Do you want to do it or not?" - Shreeves.

"You f*****g be professional. You be professional. You're the one" - Fergie. Or possibly an angry 13-year-old girl. We're losing track.

"I'm entitled to ask...Cristiano gave the right answer" - Shreeves.

"F*****g hell with your answers" - Fergie.

"Don't talk to me like that. Go away. If you want to behave civilly, fine. Don't talk to me like that" - Shreeves.

"F**k off" - Fergie.

"It was a disgrace. I was disgusted" - Sir Alex Ferguson offers his opinion of the questions posed to Ronaldo by Shreeves after sobering up. Sorry, calming down.

nechce sa mi to prekladat ale ti po anglicky vies velmi dobre...ostatny to hadam tiez prelozia...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 1:50 am

Cuban asi si ma nepochopil. Hovoril som o tom, ze Wenger hlada vsetko mozne, len aby nemusel verejne priznat, ze jeho tym bol v tom ktorom zapase jednoducho slabsi! Fergie? Klasika, ked nema naladu, s nikym sa nepara, ale obciansky ma, takze vie co robi. U neho zasa nie az taky velky problem priznat, ze jeho tym bol proste v dany zapas slabsim muzstvom,ako to urobil naposledy v interview po zapase na Upton Park. A tu citaciu, co si sem dal, myslim, ze to bola jeho reakcia, ked chcel Shreeves "rypat" do niecoho ohladom Ronalda. Spurs vystrelili 6x na branu. ok... Ale zabudol si na tutovky od Berbatova, Keana a Defoe-a, ktore tito traja pozahadzovali,preto som spominal tych aspon 8 kuskov. Arsenal mal 8 striel na branu - ale strela a strela je rozdiel,ze??
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 9:36 am

cuban: konecne si priznaj ze ten tvoj arsenal stal proti tottenhamu uz v 1 zapase za HO***o....s ti mladici su mozno perspektivny ale ked proti nim postavis skusenych profesionalov tak do dopadne asi takto...proste boli slabi onicom a dalej to neries pekne nam povedz ze ste stali za staru backoru a nebudeme to riesit a vrhneme sa na chelsea alebo tottenham Twisted Evil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 11:08 am

Avs.roy: aj wenger si vie priznat chybu...aj to ze super bol lepsi...dokonca to priznal aj teraz...hladal aj ine priciny prehry a tie nasiel celkom dobre.....http://www.arsenal.com/article.asp?thisNav=news&article=486655&cpid=703&title=%27The+score+doesn%27t+reflect+what+happened%27

ano tottenham mal viacej sanci ale nemozes po nich chciet aby dali kazdu sancu nie? to potom mozes povedat ze aj arsenal mohol dat 8...alebo viac...

tarzan: samozrejme...nemozem si to priznat!!!! lebo som si to uz davno priznal...!!! ale nevadi...uz som tu raz povedal...ty mladici podla mna na to maju...ved uz porazili newcastle...blackburn den boli o 10 minuly rok asa dostali do finale a tam prehrali len tesne s A-tymom chelsea...no nanestastie to v tomto zapase neukazali, aj preto lebo tottenham zahral naozaj skvelo...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySo február 23, 2008 1:07 am

Neviem,ci ste zaregistrovali, ale v nedelu tu mame finale Ligoveho Pohara, so called "Carling Cup". Na Wembley Stadium sa predstavia Spurs vs Blues. Vase tipy? hm? Moj je ten, ze Spurs vyhraju v predlzeni. Dobre,dobre Lampard, jasne, ze ty mas iny tip Very Happy , ale rypnut si mozem,nie?? Very Happy
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySo február 23, 2008 1:17 am

avs.roy napísal:
Neviem,ci ste zaregistrovali, ale v nedelu tu mame finale Ligoveho Pohara, so called "Carling Cup". Na Wembley Stadium sa predstavia Spurs vs Blues. Vase tipy? hm? Moj je ten, ze Spurs vyhraju v predlzeni. Dobre,dobre Lampard, jasne, ze ty mas iny tip Very Happy , ale rypnut si mozem,nie?? Very Happy

ja osobne si tiez myslim ze to Spurs vyhraju,
ale bude to tazky boj,
ale ako som videl v par zapasoch hrat Spurs,
tak akoze fakt respekt co porobil s tym teamom new coach
su dost ofenzivne naladeny a zatial im to aj ide,
ale tak kazdy zapas je iny, ale pre nich je to priorita to vyhrat
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySo február 23, 2008 1:41 am

asv.roy-ako si to krasne vystihol "Dobre,dobre Lampard, jasne, ze ty mas iny tip" ..Very Happy Uz som ti chcel hned pisat no nakoniec som si to celel docital..samozrejme ze si rypnut mozes ale ako vies moj tip bude uplne iny a to uz len tym ze Spurs si nevedia dat dokopy obranu a casto inakasuju co pri nasom utoku Anelka, Drogba, Kalou, Sevcenko zapoji sa aj Cole, Lampard, SWP, Malouda nemaju sanu..Samozrejme neviem kto bude hrat s tychto hracov no ale bol by som rad keby tam Drogba nebol..Pri zapase v Atenach ukazal ze bol zrely na lavku..Smile Mohol by nastupit Anelka.. Inak prave som cital interwiev s Rayom Wilkinsom a Jamie Redknappom ,ktory ako asi vies boli sucastami timov ktore budu v nedelu hrat, a mali tip na vysledok 2:1 pre Chelsea s odvovodnenim ze Chelsea to na kohutov vie..Very Happy Snad maju pravdu a vysledok bude podla mna pri terajsiej hre Chelsea asi 1:0..Smile

TH14- Ramos tam nepochybne narobil velke poriadky a konecne sa tam zacalo hrat tak ako sa ma..utok je super a ako som uz spominal co obrana?? Tu v poho nemaju a uvidime ci nastupi Ledley King.. Pokial bude fit, tak s Woodgatem mozu vytvorit neprestupnu hradbu, a pohliadat Drogbu a Lamparda, ktory se bude tlacit z druhej vlny..Tak ako je pre nich priorita vyhrat tak to plati aj pre Blues ktory by radi pripravili Grantovi prvu velmi "vzacnu" trofej..Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySo február 23, 2008 2:35 am

naozaj neviem koho si mam zelat za vitaza...je to asi jedno...nech vyhra mensie zlo...ale oni su vlastne rovnako velke zla...tak co???

zelam obom zucastnenim tymom dake dobre pyrrhovo vitazstvo s vyluceniami a zraneniami...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptySo február 23, 2008 9:02 pm

Tak ja tipujem na spurs ved oni inu trofej realne ani vyhrat nemozu.Vlastne mohli by UEFA ale tam je vela inych kvlalitnych muzstiev na cele s topfavoritom Bayernom ktore by to mohli vyhrať. Chelsea tiež živí nádej na 3 trofeje ako tu bolo spomenute ale najrealnejší je ten carling. Ja akože nefandim nikomu ale aj ked spurs su tradicnejsí a najvacsi rival fandím im pretože ja nežijem v londyne ale v prešove Laughing a podla sympatií radsej spurs.
Tipujem tak 1:0 pre spurs alebo po predlzení.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyNe február 24, 2008 3:54 am

spurs tradicnejsi??? na to si ako dosiel???
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyNe február 24, 2008 11:35 pm

Spurs ako tradičnejší rival Arsenalu aj ked oni uz s tym zapasom nemaju nic spolocné. Chelsea je možno vacsí rival vzhladom na posledne roky ale spurs vs arsenal podla mna tradicnejsie ale o tom sa da polemizovat , kazdy ma iny nazor.

Vzhladom na to že už je po všetkom a vysledok pozname tak vacsina mala pravdu uchmatli to spurs, aj ked nemala sancu vsak lampard? 3anca je vždy ak sa jedná o finále.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyPo február 25, 2008 12:15 am

Myslim, ze moja predpoved vysla do slova a do pismena... Vravel som, ze Spurs vyhraju po predlzeni,ze? Very Happy Ucte sa, nebudem tu vecne kua! lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt september 25, 2008 1:18 pm

23.09. Sunderland AFC - Northamp. 3:2p
23.09. Watford FC - West Ham 1:0
23.09. Swansea City - Cardiff 1:0
23.09. Stoke City - Reading 3:2p
23.09. Rotherham - Southampton FC 3:1
23.09. Leeds United - Hartlepool 3:2
23.09. Burnley FC - Fulham FC 1:0
23.09. Arsenal FC - Sheff. Utd 6:0
23.09. Man. Utd - M'brough 3:1
23.09. Liverpool FC - Crewe 2:1
24.09. Newcastle - Tottenham 1:2
24.09. Ipswich Town - Wigan 1:4
24.09. Aston Villa - Q. P. R. 0:1
24.09. Brighton - Manchester City 3:2p
24.09. Portsmouth FC - Chelsea FC 0:4
24.09. Blackburn - Everton FC 1:0

posledne zapasy CC
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt september 25, 2008 4:26 pm

cuban napísal:
23.09. Sunderland AFC - Northamp. 3:2p
23.09. Watford FC - West Ham 1:0
23.09. Swansea City - Cardiff 1:0
23.09. Stoke City - Reading 3:2p
23.09. Rotherham - Southampton FC 3:1
23.09. Leeds United - Hartlepool 3:2
23.09. Burnley FC - Fulham FC 1:0
23.09. Arsenal FC - Sheff. Utd 6:0
23.09. Man. Utd - M'brough 3:1
23.09. Liverpool FC - Crewe 2:1
24.09. Newcastle - Tottenham 1:2
24.09. Ipswich Town - Wigan 1:4
24.09. Aston Villa - Q. P. R. 0:1
24.09. Brighton - Manchester City 3:2p
24.09. Portsmouth FC - Chelsea FC 0:4
24.09. Blackburn - Everton FC 1:0

posledne zapasy CC

Zapas Chelsea som nemal kde vidiet lebo na zapase ziadne kamery, ktore by bezali LIVE neboli..Ale goly som videl..Mrzi ma ze sa na ihrisko nedostal Stoch
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt september 25, 2008 9:56 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
23.09. Sunderland AFC - Northamp. 3:2p
23.09. Watford FC - West Ham 1:0
23.09. Swansea City - Cardiff 1:0
23.09. Stoke City - Reading 3:2p
23.09. Rotherham - Southampton FC 3:1
23.09. Leeds United - Hartlepool 3:2
23.09. Burnley FC - Fulham FC 1:0
23.09. Arsenal FC - Sheff. Utd 6:0
23.09. Man. Utd - M'brough 3:1
23.09. Liverpool FC - Crewe 2:1
24.09. Newcastle - Tottenham 1:2
24.09. Ipswich Town - Wigan 1:4
24.09. Aston Villa - Q. P. R. 0:1
24.09. Brighton - Manchester City 3:2p
24.09. Portsmouth FC - Chelsea FC 0:4
24.09. Blackburn - Everton FC 1:0

posledne zapasy CC

Zapas Chelsea som nemal kde vidiet lebo na zapase ziadne kamery, ktore by bezali LIVE neboli..Ale goly som videl..Mrzi ma ze sa na ihrisko nedostal Stoch

neviem o tom ze by chelsea na cc robila nieco take ako arsenal...inak v utorok hral tim v vekovym priemerom 19 rokov a najstarsi hrac mal myslim 21 rokov...a 6-0 s nedavnym prvoligistom....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt september 25, 2008 10:51 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
23.09. Sunderland AFC - Northamp. 3:2p
23.09. Watford FC - West Ham 1:0
23.09. Swansea City - Cardiff 1:0
23.09. Stoke City - Reading 3:2p
23.09. Rotherham - Southampton FC 3:1
23.09. Leeds United - Hartlepool 3:2
23.09. Burnley FC - Fulham FC 1:0
23.09. Arsenal FC - Sheff. Utd 6:0
23.09. Man. Utd - M'brough 3:1
23.09. Liverpool FC - Crewe 2:1
24.09. Newcastle - Tottenham 1:2
24.09. Ipswich Town - Wigan 1:4
24.09. Aston Villa - Q. P. R. 0:1
24.09. Brighton - Manchester City 3:2p
24.09. Portsmouth FC - Chelsea FC 0:4
24.09. Blackburn - Everton FC 1:0

posledne zapasy CC

Zapas Chelsea som nemal kde vidiet lebo na zapase ziadne kamery, ktore by bezali LIVE neboli..Ale goly som videl..Mrzi ma ze sa na ihrisko nedostal Stoch

neviem o tom ze by chelsea na cc robila nieco take ako arsenal...inak v utorok hral tim v vekovym priemerom 19 rokov a najstarsi hrac mal myslim 21 rokov...a 6-0 s nedavnym prvoligistom....

No s podstatne slabsim superom nez mala Chelsea..Ale zase na druhu stranu chapem tieto tahy LFS..Keby ten zapas prehral zniesla by sa na neho poriadna vlna kritiky..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 EmptyŠt september 25, 2008 10:55 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
23.09. Sunderland AFC - Northamp. 3:2p
23.09. Watford FC - West Ham 1:0
23.09. Swansea City - Cardiff 1:0
23.09. Stoke City - Reading 3:2p
23.09. Rotherham - Southampton FC 3:1
23.09. Leeds United - Hartlepool 3:2
23.09. Burnley FC - Fulham FC 1:0
23.09. Arsenal FC - Sheff. Utd 6:0
23.09. Man. Utd - M'brough 3:1
23.09. Liverpool FC - Crewe 2:1
24.09. Newcastle - Tottenham 1:2
24.09. Ipswich Town - Wigan 1:4
24.09. Aston Villa - Q. P. R. 0:1
24.09. Brighton - Manchester City 3:2p
24.09. Portsmouth FC - Chelsea FC 0:4
24.09. Blackburn - Everton FC 1:0

posledne zapasy CC

Zapas Chelsea som nemal kde vidiet lebo na zapase ziadne kamery, ktore by bezali LIVE neboli..Ale goly som videl..Mrzi ma ze sa na ihrisko nedostal Stoch

neviem o tom ze by chelsea na cc robila nieco take ako arsenal...inak v utorok hral tim v vekovym priemerom 19 rokov a najstarsi hrac mal myslim 21 rokov...a 6-0 s nedavnym prvoligistom....

najstarsi sa mi zda bol Bendtner (20), skvele hral Vela a ten mladucky anglan dirigoval celu zalohu... proste tych starcov ubehali.
som rad, ze Chris sa uz trafil do siete, len mi je luto zlomenej nohy mladeho Possebona, Pogatetz to kuevsky prehnal! Pompey sa riadne trapia, vsak za posledne 2 zapasy dostali 10 bananov a nedali ani jeden...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Carling cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Carling cup
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: