world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorSpráva
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySt január 21, 2009 10:40 pm

aj ja som behom roka vyrastol o 20 cm a vobec ma neoperovali...tomu sa hovori puberta Wink (asi ma ukrizujes co???)
inak aj v cine momentalne frci nieco take...normalne ti daju take kovove implantaty do lytka sa mi zda a predlzia ti nohy...a si vyssi Smile
to bolo len tak na odlahcenie...dalej prosim aby ste ma neurazali kvoli tomuto zartiku nerobim si srandu z jeho choroby ani nic take len mi to pripada zabavne ked pises skoro do kazdeho prispevku ze barca zachranila messiho...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyŠt január 22, 2009 6:43 pm

zajo napísal:
aj ja som behom roka vyrastol o 20 cm a vobec ma neoperovali...tomu sa hovori puberta Wink (asi ma ukrizujes co???)
inak aj v cine momentalne frci nieco take...normalne ti daju take kovove implantaty do lytka sa mi zda a predlzia ti nohy...a si vyssi Smile
to bolo len tak na odlahcenie...dalej prosim aby ste ma neurazali kvoli tomuto zartiku nerobim si srandu z jeho choroby ani nic take len mi to pripada zabavne ked pises skoro do kazdeho prispevku ze barca zachranila messiho...
do každého asi ťažko a ak som to napísal zle tak správne je že mu zachránila kariéru no...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo január 24, 2009 5:30 pm

hrôza!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Barcelonu od pátku trápil silný vítr, jeho sílu nevydržela dnes o půl dvanácté střecha sportovní haly v Sant Boi. V ní hrály děti baseball, pád střechy tři ve věku devět až dvanáct let nepřežily, dalších nejméně šestnáct osob je zraněno. Je možné, že v důsledku tragédie bude odloženo večerní utkání Barcelona - Numancia.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo január 24, 2009 5:37 pm

Stoffo napísal:
hrôza!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Barcelonu od pátku trápil silný vítr, jeho sílu nevydržela dnes o půl dvanácté střecha sportovní haly v Sant Boi. V ní hrály děti baseball, pád střechy tři ve věku devět až dvanáct let nepřežily, dalších nejméně šestnáct osob je zraněno. Je možné, že v důsledku tragédie bude odloženo večerní utkání Barcelona - Numancia.

Teraz neviem ci tou "hrozou" myslis smrt deti alebo odlozenie zapasu..??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo január 24, 2009 5:42 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
hrôza!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Barcelonu od pátku trápil silný vítr, jeho sílu nevydržela dnes o půl dvanácté střecha sportovní haly v Sant Boi. V ní hrály děti baseball, pád střechy tři ve věku devět až dvanáct let nepřežily, dalších nejméně šestnáct osob je zraněno. Je možné, že v důsledku tragédie bude odloženo večerní utkání Barcelona - Numancia.

Teraz neviem ci tou "hrozou" myslis smrt deti alebo odlozenie zapasu..??
samozrejme smrť detí ja tiež chodím hrať futbal a takisto florbal s kamošmi do haly a treba si uvedomiť že sa to môže stať hocikomu navyše deti v takom veku to neprajem žiadnemu rodičovi takýto deň

a to odloženie dnešného matchu nie je isté ale môže byť odložené až z 3 dôvodov: 1. 1 mil.domácností v baskicku a katalánsku je bez elekrtiny a keďže zápas sa hrá o 22:00 tak ani na nou campe nemusí byť svetlo vďaka tomu vetru 2. odložia to už len pre tú spomienku čo je asi hlúposť pri súčasnom program keď sa hrá každý týždeň copa del rey a po 3. v baskicku je veľký hurikán-cyklón či čo a ak by sa to do desiatej presunulo do barcelony tak by sa hralo pred prázdnymi tribúnami na totálne rozbitom teréne takže uvidíme ako to všetko dopadne
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyNe január 25, 2009 2:32 pm

presne to čo som hovoril a vy ste to spochybňovali

,,Jsem rád, že o mě stojí takové kluby jako je Real Madrid. Ale Barca je můj domov, díky ní dnes můžu hrát fotbal a bylo by nespravedlivé odejít. Také jso utu skvělý hráči a město je nádherné. Nechci odejít," uklidnil fanoušky Culés.

,,Možná až budu starší, tak bych svoje poslední roky, chtěl strávit v Argentíně, kde jsem se narodil. Nyní, ale se soustředím jen Barcelonu a chci s ní vyhrát co nejvíce trofejí," dodal Messi
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyPi január 30, 2009 8:09 pm

včera bola k videniu švrťfinálová odveta copa del rey Barca-Espanyol a bolo to narozdiel od prvého zápasu fantastikcé derby- dramatické,ofenzívne,úžasná atmosféra,rivalita proste všetko aj keď barca viedla už 3:0 zbytočne sme to podcenili a Espanyol znížil na 3:2 ale nakoniec aj tak postupujeme my prikladám video zo zápasu

http://blaugranas.7x.cz/novinky/video-z-utkani-s-espanyolem-2.html
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyPo február 02, 2009 3:44 pm

Kobe bryant asi najlepší basketbalista sveta s fanúšikmi barcy zahral futbal a pofotil sa kobe is esxcelent! Lakers forever!celkom v pohode chalpík taký šoumen aspoň na tom videu.

http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009013101
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyŠt marec 19, 2009 10:53 pm

novinky: (aby tu nebola taká nuda aká tu je)

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20090319/noticia_53662923976.html

k tomu to len jedno-bravó majstre! a pekný gól pepíku Very Happy

inak robil sa prieskum fanúšikov realu koho by mal priviesť peréz a najviac si želá Iniestu tak super prieskum Very Happy

a k zajtrajšiemu žrebu Pep povedal že najhorší súper bude pre Barcu Arsenal to ma troška prekvapilo vraj podľa Pepa štýl gunners nebude Barce vyhovovať tak ako iných anglických tímov ja si myslím presný opak - aký názor máte vy??

p.s. vymýšľajte niečo nové aby tu nebola taká nuda Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyPi marec 20, 2009 12:48 pm

Stoffo napísal:
novinky: (aby tu nebola taká nuda aká tu je)

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20090319/noticia_53662923976.html

k tomu to len jedno-bravó majstre! a pekný gól pepíku Very Happy

inak robil sa prieskum fanúšikov realu koho by mal priviesť peréz a najviac si želá Iniestu tak super prieskum Very Happy

a k zajtrajšiemu žrebu Pep povedal že najhorší súper bude pre Barcu Arsenal to ma troška prekvapilo vraj podľa Pepa štýl gunners nebude Barce vyhovovať tak ako iných anglických tímov ja si myslím presný opak - aký názor máte vy??

p.s. vymýšľajte niečo nové aby tu nebola taká nuda Very Happy

s tim arsenalom suhlasim...mame v sebe totiz prvky anglickeho futbalu, tvrdost a nasadenie a k tomu aj nenormalny utocny potencial...a aj ak by sa iba utocilo tak si dovolim tvrdit ze utoky su porovnatelne a obranu ma arsenal lepsiu...v poslednom case je gallas v super super forme a toure sa tiez uz dostal z krizy...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyPi marec 20, 2009 3:36 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
novinky: (aby tu nebola taká nuda aká tu je)

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20090319/noticia_53662923976.html

k tomu to len jedno-bravó majstre! a pekný gól pepíku Very Happy

inak robil sa prieskum fanúšikov realu koho by mal priviesť peréz a najviac si želá Iniestu tak super prieskum Very Happy

a k zajtrajšiemu žrebu Pep povedal že najhorší súper bude pre Barcu Arsenal to ma troška prekvapilo vraj podľa Pepa štýl gunners nebude Barce vyhovovať tak ako iných anglických tímov ja si myslím presný opak - aký názor máte vy??

p.s. vymýšľajte niečo nové aby tu nebola taká nuda Very Happy

s tim arsenalom suhlasim...mame v sebe totiz prvky anglickeho futbalu, tvrdost a nasadenie a k tomu aj nenormalny utocny potencial...a aj ak by sa iba utocilo tak si dovolim tvrdit ze utoky su porovnatelne a obranu ma arsenal lepsiu...v poslednom case je gallas v super super forme a toure sa tiez uz dostal z krizy...
tak potenciál porovnateľný nie je - ak je ten váš nenormálny tak čo ten náš?? to si musíš priznať

s obranou súhlasím adebayor a persie by našim "rýchlikom" vzadu robili veľké problémy ale tak možno si zopakujeme paríž Very Happy

môj osobný názor je, že z tých anglických tímov by nám momentálne najmenej vyhovovovala chelsea ostatní tak na narovnako
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyPi marec 20, 2009 5:19 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
novinky: (aby tu nebola taká nuda aká tu je)

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20090319/noticia_53662923976.html

k tomu to len jedno-bravó majstre! a pekný gól pepíku Very Happy

inak robil sa prieskum fanúšikov realu koho by mal priviesť peréz a najviac si želá Iniestu tak super prieskum Very Happy

a k zajtrajšiemu žrebu Pep povedal že najhorší súper bude pre Barcu Arsenal to ma troška prekvapilo vraj podľa Pepa štýl gunners nebude Barce vyhovovať tak ako iných anglických tímov ja si myslím presný opak - aký názor máte vy??

p.s. vymýšľajte niečo nové aby tu nebola taká nuda Very Happy

s tim arsenalom suhlasim...mame v sebe totiz prvky anglickeho futbalu, tvrdost a nasadenie a k tomu aj nenormalny utocny potencial...a aj ak by sa iba utocilo tak si dovolim tvrdit ze utoky su porovnatelne a obranu ma arsenal lepsiu...v poslednom case je gallas v super super forme a toure sa tiez uz dostal z krizy...
tak potenciál porovnateľný nie je - ak je ten váš nenormálny tak čo ten náš?? to si musíš priznať

s obranou súhlasím adebayor a persie by našim "rýchlikom" vzadu robili veľké problémy ale tak možno si zopakujeme paríž Very Happy

môj osobný názor je, že z tých anglických tímov by nám momentálne najmenej vyhovovovala chelsea ostatní tak na narovnako

si normalny? potencial arsenalu ktory ma v hracoch - ade,rvp,eduardo,arshavin,nasri,wallcot,rosicky,fabregas je smerom dopredu nenormalny ani nehovorim o second string hracoch ako bendtner,vela,denilson,eboue

barca ma henry,eto,messi,iniesta,xavi a? potom rovnaky second string ako ma arsenal gudhjonsen, bojan, hleb Very Happy

podla mna arsenal vyjde z tohto porovnania ako vitaz tych top hracov mame kvalitou rovnakych a mame ich viac
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyPi marec 20, 2009 7:49 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
novinky: (aby tu nebola taká nuda aká tu je)

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20090319/noticia_53662923976.html

k tomu to len jedno-bravó majstre! a pekný gól pepíku Very Happy

inak robil sa prieskum fanúšikov realu koho by mal priviesť peréz a najviac si želá Iniestu tak super prieskum Very Happy

a k zajtrajšiemu žrebu Pep povedal že najhorší súper bude pre Barcu Arsenal to ma troška prekvapilo vraj podľa Pepa štýl gunners nebude Barce vyhovovať tak ako iných anglických tímov ja si myslím presný opak - aký názor máte vy??

p.s. vymýšľajte niečo nové aby tu nebola taká nuda Very Happy

s tim arsenalom suhlasim...mame v sebe totiz prvky anglickeho futbalu, tvrdost a nasadenie a k tomu aj nenormalny utocny potencial...a aj ak by sa iba utocilo tak si dovolim tvrdit ze utoky su porovnatelne a obranu ma arsenal lepsiu...v poslednom case je gallas v super super forme a toure sa tiez uz dostal z krizy...
tak potenciál porovnateľný nie je - ak je ten váš nenormálny tak čo ten náš?? to si musíš priznať

s obranou súhlasím adebayor a persie by našim "rýchlikom" vzadu robili veľké problémy ale tak možno si zopakujeme paríž Very Happy

môj osobný názor je, že z tých anglických tímov by nám momentálne najmenej vyhovovovala chelsea ostatní tak na narovnako

si normalny? potencial arsenalu ktory ma v hracoch - ade,rvp,eduardo,arshavin,nasri,wallcot,rosicky,fabregas je smerom dopredu nenormalny ani nehovorim o second string hracoch ako bendtner,vela,denilson,eboue

barca ma henry,eto,messi,iniesta,xavi a? potom rovnaky second string ako ma arsenal gudhjonsen, bojan, hleb Very Happy

podla mna arsenal vyjde z tohto porovnania ako vitaz tych top hracov mame kvalitou rovnakych a mame ich viac

inak netreba hodnotiť defenzívu len ako obranu ak pep k yayovi postaví keitu tak si môžete viete čo Very Happy

Very Happy + sergi ach jááj to by nedopadlo dobre máme ten rok skvelých dm a z toho ťažíme

čo sa týka ofenzívy- adebayor a van persie sa k henrymu a etoovi nemôžu porovnať ani náhodou- messi a arshavin tu je tiež jasný víťaz - fabregas s xavim tak narovnako, iniesta je neporovnateľne lepší,univerzálnejší a kvalitnejší ako nasri a rosický to je kto?? akože v pohodke hráč ale technikou tak na busquetsa, strelami tak biedne akurát na guddyho a bojan vs. walcott theo je možno použiteľnejší ale to sa porovnávať nedá bojan je proste ideál pre barcu theo ideál pre arsenal ale tá ofenzíva ja narovnako nehovoriac o tom že my ešte máme daniho a ten urobí toho smerom dopredu dvojnásobne viac ako sagna takže náš útočný potenciál je výrazne kvalitnejší a hlavne SKÚSENEJŚÍ!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo marec 21, 2009 2:09 pm

Stoffo napísal:
[
inak netreba hodnotiť defenzívu len ako obranu ak pep k yayovi postaví keitu tak si môžete viete čo Very Happy

Very Happy + sergi ach jááj to by nedopadlo dobre máme ten rok skvelých dm a z toho ťažíme

čo sa týka ofenzívy- adebayor a van persie sa k henrymu a etoovi nemôžu porovnať ani náhodou- messi a arshavin tu je tiež jasný víťaz - fabregas s xavim tak narovnako, iniesta je neporovnateľne lepší,univerzálnejší a kvalitnejší ako nasri a rosický to je kto?? akože v pohodke hráč ale technikou tak na busquetsa, strelami tak biedne akurát na guddyho a bojan vs. walcott theo je možno použiteľnejší ale to sa porovnávať nedá bojan je proste ideál pre barcu theo ideál pre arsenal ale tá ofenzíva ja narovnako nehovoriac o tom že my ešte máme daniho a ten urobí toho smerom dopredu dvojnásobne viac ako sagna takže náš útočný potenciál je výrazne kvalitnejší a hlavne SKÚSENEJŚÍ!

ach...adebayor s van persiem sa mozu v klude rovnat henrymu a etoovi...henry a dostal do formy teraz ale uz to ani zdaleka nie je hrac akym bol v arsenale...eto je nenormalne z formy a co som ho videl v niektorych zapasoch posledny mesiac dva tak to je katastrofa...nemozes to brat len menami henry+eto a barcelona adebayor a van persie sa im na ihrisku dokazu v pohode vyrovnat..vsetci 4 su to top utocnici a nie je tam takmer ziadny kvalitativny rozdiel

opat - messi arshavin, arshavin nema taku reputaciu a messi je v top 3 najlepsich hracov ale arshavin moze mat pre hru arsenalu porovnatelny prinos a aj to potvrdzuje..a to je v time mesiac

fabregas -xavi ok

ale iniestu zase nenormalne precenujes...top hrac ale ze je kvalitnejsi ako nasri??? to by so si nedovolil tvrdit ani nahodou, a tie prirovnania busquets - rosicky a gudhjonsen+bojan vs wallcot su este viac retardovane...rosicky ma v pravom vajci viac talentu a techniky ako busquets s gudhjonsenom dokopy budu kedy mat, bojana porovnaj tak maximalne s velom...a to si este pravdepodobne umyselne vynechal eduarda a ja som nespomenul bendtnera ktory by bol podla mna v barcelona utocnik NO.3 za henrym a etoom

asi tak
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo marec 21, 2009 5:41 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
[
inak netreba hodnotiť defenzívu len ako obranu ak pep k yayovi postaví keitu tak si môžete viete čo Very Happy

Very Happy + sergi ach jááj to by nedopadlo dobre máme ten rok skvelých dm a z toho ťažíme

čo sa týka ofenzívy- adebayor a van persie sa k henrymu a etoovi nemôžu porovnať ani náhodou- messi a arshavin tu je tiež jasný víťaz - fabregas s xavim tak narovnako, iniesta je neporovnateľne lepší,univerzálnejší a kvalitnejší ako nasri a rosický to je kto?? akože v pohodke hráč ale technikou tak na busquetsa, strelami tak biedne akurát na guddyho a bojan vs. walcott theo je možno použiteľnejší ale to sa porovnávať nedá bojan je proste ideál pre barcu theo ideál pre arsenal ale tá ofenzíva ja narovnako nehovoriac o tom že my ešte máme daniho a ten urobí toho smerom dopredu dvojnásobne viac ako sagna takže náš útočný potenciál je výrazne kvalitnejší a hlavne SKÚSENEJŚÍ!

ach...adebayor s van persiem sa mozu v klude rovnat henrymu a etoovi...henry a dostal do formy teraz ale uz to ani zdaleka nie je hrac akym bol v arsenale...eto je nenormalne z formy a co som ho videl v niektorych zapasoch posledny mesiac dva tak to je katastrofa...nemozes to brat len menami henry+eto a barcelona adebayor a van persie sa im na ihrisku dokazu v pohode vyrovnat..vsetci 4 su to top utocnici a nie je tam takmer ziadny kvalitativny rozdiel

opat - messi arshavin, arshavin nema taku reputaciu a messi je v top 3 najlepsich hracov ale arshavin moze mat pre hru arsenalu porovnatelny prinos a aj to potvrdzuje..a to je v time mesiac

fabregas -xavi ok

ale iniestu zase nenormalne precenujes...top hrac ale ze je kvalitnejsi ako nasri??? to by so si nedovolil tvrdit ani nahodou, a tie prirovnania busquets - rosicky a gudhjonsen+bojan vs wallcot su este viac retardovane...rosicky ma v pravom vajci viac talentu a techniky ako busquets s gudhjonsenom dokopy budu kedy mat, bojana porovnaj tak maximalne s velom...a to si este pravdepodobne umyselne vynechal eduarda a ja som nespomenul bendtnera ktory by bol podla mna v barcelona utocnik NO.3 za henrym a etoom

asi tak

ide tu o kombináciu- etoo- dravosť,gólovosť,zdravá drzosť..... titi-skúsenosť,gólovosť,univerzálnosť, leo - tu niet o čom porovnávať messiho s arshavinom je choré k messimu sa momentálne nemá čo prirovnať ani ronaldo, ktorý nedokáže prejsť 1 na 1 a arshavina nemôžeš súdiť za 1 mesiac


to ber jed , že je kvalitnejší- iniesta nemá problém ani 1 na 2 a hovorím niet jeho neuveriteľne katastrofálnej koncovky bojoval by s messim a torresom o titul najlepšieho hráča planéty- jeho dribling,práca s loptou a technika v tom je asi úplne top

bentner?? to hádam nemyslíš vážne veď to Benja z barcy athletic je lepší inak Benja je výzorovo rovnaký ako Bendtner dokonca ako dvojičky, ale má lepšiu techniku aj gólovsť a tie šance čo zahadzuje niklas to je ako posledný mesiac etoo - veď bentner zahadzuje pomaly všetko čo mu spoluhráči pripravia-slabota!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyNe marec 22, 2009 11:42 am

Stoffo napísal:


ide tu o kombináciu- etoo- dravosť,gólovosť,zdravá drzosť..... titi-skúsenosť,gólovosť,univerzálnosť, leo - tu niet o čom porovnávať messiho s arshavinom je choré k messimu sa momentálne nemá čo prirovnať ani ronaldo, ktorý nedokáže prejsť 1 na 1 a arshavina nemôžeš súdiť za 1 mesiac


to ber jed , že je kvalitnejší- iniesta nemá problém ani 1 na 2 a hovorím niet jeho neuveriteľne katastrofálnej koncovky bojoval by s messim a torresom o titul najlepšieho hráča planéty- jeho dribling,práca s loptou a technika v tom je asi úplne top

bentner?? to hádam nemyslíš vážne veď to Benja z barcy athletic je lepší inak Benja je výzorovo rovnaký ako Bendtner dokonca ako dvojičky, ale má lepšiu techniku aj gólovsť a tie šance čo zahadzuje niklas to je ako posledný mesiac etoo - veď bentner zahadzuje pomaly všetko čo mu spoluhráči pripravia-slabota!

kombinacia? a co kombinacia adebayora - rychlost,sila,vybusnost,dobry hlavickar a golovost a van persie - technika,prehlad v hre a prihravky,ten gol tiez vie dat to je podla mna minimalne rovnaka kombinacia...ako som povedal neber len mena a dresy, podla mna su tieto tandemi absolutne vyrovnane, a opat pripominam eduarda, ktory sice takisto nema reputaciu ale ja ho povazujem spolu s villom za najlepsich prirodzenych zakoncovatelov

porovnavat messiho s arshavinom vobec nie je chore, ved arshavin ma prezyvku rusky messi, su to podobny hraci...rychly,vedia prejst obrancu...arshavin ma dokonca podla mna aj lepsiu strelu z dialky, to messi nerobi takmer vobec..a ja ho vobec nesudim za jeden mesiac, ved ten chlapec sam tahal klub ako zenit k vitazstvu v uefe a superpohari...co tam robil z obranou manchesteru a to nie su ziadny nazdarkovia z huelvy alebo almerie to je rio ferdinand a nemanja vidic...sampionat detto, opat messi ma velke meno a podla mna je z dvojice ten lepsi ale to porovnanie je namieste a ziadny velky kvalitativny rozdiel tam nie je...

nasri-iniesta podla mna vyrovnany hraci...nasri je vybusnejsi, rychlejsi a silnejsi troska iny typ hraca ale kvalita rovnaka

lol a presne to iste..bendtner sa mozno teraz troska trapi v koncovke ale je to velmi kvalitny hrac aj ked hra za arsenal a vola sa bendtner...takeho utocnika som este nikdy v zivote nevidel...skvely hlavickar(lepsi ako ade) silny a aj celkom rychli na svoju postavu, velmi dobry aj s loptou na zemi...ma v tej nohe cit pre prihravku a aj inteligenciu aku maju niektory stredny zaloznici...mark my words...chlapec bude za dva tri roky absolutne zviera

a to stale este arsenalu zostali wallcot,spominany eduardo a rosicky ktoreho si prirovnal k busquetsovi f**k me!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyNe marec 22, 2009 2:16 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:


ide tu o kombináciu- etoo- dravosť,gólovosť,zdravá drzosť..... titi-skúsenosť,gólovosť,univerzálnosť, leo - tu niet o čom porovnávať messiho s arshavinom je choré k messimu sa momentálne nemá čo prirovnať ani ronaldo, ktorý nedokáže prejsť 1 na 1 a arshavina nemôžeš súdiť za 1 mesiac


to ber jed , že je kvalitnejší- iniesta nemá problém ani 1 na 2 a hovorím niet jeho neuveriteľne katastrofálnej koncovky bojoval by s messim a torresom o titul najlepšieho hráča planéty- jeho dribling,práca s loptou a technika v tom je asi úplne top

bentner?? to hádam nemyslíš vážne veď to Benja z barcy athletic je lepší inak Benja je výzorovo rovnaký ako Bendtner dokonca ako dvojičky, ale má lepšiu techniku aj gólovsť a tie šance čo zahadzuje niklas to je ako posledný mesiac etoo - veď bentner zahadzuje pomaly všetko čo mu spoluhráči pripravia-slabota!

kombinacia? a co kombinacia adebayora - rychlost,sila,vybusnost,dobry hlavickar a golovost a van persie - technika,prehlad v hre a prihravky,ten gol tiez vie dat to je podla mna minimalne rovnaka kombinacia...ako som povedal neber len mena a dresy, podla mna su tieto tandemi absolutne vyrovnane, a opat pripominam eduarda, ktory sice takisto nema reputaciu ale ja ho povazujem spolu s villom za najlepsich prirodzenych zakoncovatelov

porovnavat messiho s arshavinom vobec nie je chore, ved arshavin ma prezyvku rusky messi, su to podobny hraci...rychly,vedia prejst obrancu...arshavin ma dokonca podla mna aj lepsiu strelu z dialky, to messi nerobi takmer vobec..a ja ho vobec nesudim za jeden mesiac, ved ten chlapec sam tahal klub ako zenit k vitazstvu v uefe a superpohari...co tam robil z obranou manchesteru a to nie su ziadny nazdarkovia z huelvy alebo almerie to je rio ferdinand a nemanja vidic...sampionat detto, opat messi ma velke meno a podla mna je z dvojice ten lepsi ale to porovnanie je namieste a ziadny velky kvalitativny rozdiel tam nie je...

nasri-iniesta podla mna vyrovnany hraci...nasri je vybusnejsi, rychlejsi a silnejsi troska iny typ hraca ale kvalita rovnaka

lol a presne to iste..bendtner sa mozno teraz troska trapi v koncovke ale je to velmi kvalitny hrac aj ked hra za arsenal a vola sa bendtner...takeho utocnika som este nikdy v zivote nevidel...skvely hlavickar(lepsi ako ade) silny a aj celkom rychli na svoju postavu, velmi dobry aj s loptou na zemi...ma v tej nohe cit pre prihravku a aj inteligenciu aku maju niektory stredny zaloznici...mark my words...chlapec bude za dva tri roky absolutne zviera

a to stale este arsenalu zostali wallcot,spominany eduardo a rosicky ktoreho si prirovnal k busquetsovi f**k me!

dajme tomu že súhlasím aj keď gólová potetnosť a skúsenosť jednoznačne na strane henryho a etoa to nie sú mená aké mená?? pozri sa na túto sezónu- etoo ak sa nezraní vyhrá zlatú kopačku a henry je najkomplexnejším strelcom barcy, keďže v každej súťaži dal min. 3 góly takže to nie je len o mene ale aj o súčasnej forme a o schopnosti presadiť sa v kľúčových nervami nabitých zápasoch

ruský messi?? ak by bol Robben holandský messi tak o.k. prejde aj 2-3 hráčov naraz dajme tomu, ale arshavin?? tak sa na Messiho nechytá- sóla, dribling, množstvo gólov a asistencií, 1 na 2, 1 na 3 ja nehovorím že je to obraz kvality, ale potom nemôže byť nazývaný ruský messi keď ani jednu z týchto vecí nemá na vysokej úrovni to už skôr ten robben-

k tým strelám z diaľky: https://www.youtube.com/watch?v=YwD_y8Yqnow

dobre čo sa týka úžitku a dôležitosti pre tím tak je nasri s iniestom porovnateľný ale kvalitou asi ťažko možno o rok to bude iný ak bude hrať nasri tak ako hrá teraz tak to bude k tomu smerovať ale momentálne to až tak vyrovnané nevyzerá-nemôžeš predsa súdiť keď hrá v arsenale len pol roka

my sa nabavíme o tom čo z nich bude o 2 roky- z Bojana tiež bude o 2 roky super forvard takto diskusia nestála- stála tak, že ako sú v súčasnosti a ty sa navrhol Bentnera na no.3 v barcelone no ja si myslím, že tam by sa nepresadil nemá na to techniku - môj názor!aj keď takýto hrot by sa barce zišiel to je pravda ale nie bentner

walcott by sa dal prirovnať k Hlebovi- eduardo k bojanovi

p.s. ja som rosického k busquetsovi neprirovnával hráčsky, ale technicky a technicky je Busquets na tom oveľa lepšie- tie jeho šťahovačky pätičkami, prihrávky pätou, koníčky v hre, skvelá rozohrávka - na Dm famózne technicky vybavený hráč - v budúcnosti najlepší dm sveta- a ty to teraz tiež súdiš podľa mena
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyNe marec 22, 2009 4:01 pm

Stoffo napísal:

dajme tomu že súhlasím aj keď gólová potetnosť a skúsenosť jednoznačne na strane henryho a etoa to nie sú mená aké mená?? pozri sa na túto sezónu- etoo ak sa nezraní vyhrá zlatú kopačku a henry je najkomplexnejším strelcom barcy, keďže v každej súťaži dal min. 3 góly takže to nie je len o mene ale aj o súčasnej forme a o schopnosti presadiť sa v kľúčových nervami nabitých zápasoch

ruský messi?? ak by bol Robben holandský messi tak o.k. prejde aj 2-3 hráčov naraz dajme tomu, ale arshavin?? tak sa na Messiho nechytá- sóla, dribling, množstvo gólov a asistencií, 1 na 2, 1 na 3 ja nehovorím že je to obraz kvality, ale potom nemôže byť nazývaný ruský messi keď ani jednu z týchto vecí nemá na vysokej úrovni to už skôr ten robben-

k tým strelám z diaľky: https://www.youtube.com/watch?v=YwD_y8Yqnow

dobre čo sa týka úžitku a dôležitosti pre tím tak je nasri s iniestom porovnateľný ale kvalitou asi ťažko možno o rok to bude iný ak bude hrať nasri tak ako hrá teraz tak to bude k tomu smerovať ale momentálne to až tak vyrovnané nevyzerá-nemôžeš predsa súdiť keď hrá v arsenale len pol roka

my sa nabavíme o tom čo z nich bude o 2 roky- z Bojana tiež bude o 2 roky super forvard takto diskusia nestála- stála tak, že ako sú v súčasnosti a ty sa navrhol Bentnera na no.3 v barcelone no ja si myslím, že tam by sa nepresadil nemá na to techniku - môj názor!aj keď takýto hrot by sa barce zišiel to je pravda ale nie bentner

walcott by sa dal prirovnať k Hlebovi- eduardo k bojanovi

p.s. ja som rosického k busquetsovi neprirovnával hráčsky, ale technicky a technicky je Busquets na tom oveľa lepšie- tie jeho šťahovačky pätičkami, prihrávky pätou, koníčky v hre, skvelá rozohrávka - na Dm famózne technicky vybavený hráč - v budúcnosti najlepší dm sveta- a ty to teraz tiež súdiš podľa mena

ved arshavin dokaze prejst dvoch troch hracov bez problemov...v novom time je mesiac...v anglickej lige..na adaptaciu v najtazsej na svete, a ma 27 rokov a za 7 zapasov 2 goly a 8 asistencii

messi to bol brankarov gol...ale dobra strela..jedna wow

nasri a iniesta su kvalitativne vyrovnany bodka

bendtner by bol v barcelona utocnik cislo 3...hned za hernym a etom..ved my chces tvrdit ze bojan alebo gudhjonsen su lepsi? tazko

eduarda da silvu porovnavas s bojanom krkicom? to snad nie je ani pravda takisto busquets a rosicky...technika? rosicky ma viac talentu a techniky v pravom vajci ako busquets cely...to sa ani neda porovnavat...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyNe marec 22, 2009 4:13 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:

dajme tomu že súhlasím aj keď gólová potetnosť a skúsenosť jednoznačne na strane henryho a etoa to nie sú mená aké mená?? pozri sa na túto sezónu- etoo ak sa nezraní vyhrá zlatú kopačku a henry je najkomplexnejším strelcom barcy, keďže v každej súťaži dal min. 3 góly takže to nie je len o mene ale aj o súčasnej forme a o schopnosti presadiť sa v kľúčových nervami nabitých zápasoch

ruský messi?? ak by bol Robben holandský messi tak o.k. prejde aj 2-3 hráčov naraz dajme tomu, ale arshavin?? tak sa na Messiho nechytá- sóla, dribling, množstvo gólov a asistencií, 1 na 2, 1 na 3 ja nehovorím že je to obraz kvality, ale potom nemôže byť nazývaný ruský messi keď ani jednu z týchto vecí nemá na vysokej úrovni to už skôr ten robben-

k tým strelám z diaľky: https://www.youtube.com/watch?v=YwD_y8Yqnow

dobre čo sa týka úžitku a dôležitosti pre tím tak je nasri s iniestom porovnateľný ale kvalitou asi ťažko možno o rok to bude iný ak bude hrať nasri tak ako hrá teraz tak to bude k tomu smerovať ale momentálne to až tak vyrovnané nevyzerá-nemôžeš predsa súdiť keď hrá v arsenale len pol roka

my sa nabavíme o tom čo z nich bude o 2 roky- z Bojana tiež bude o 2 roky super forvard takto diskusia nestála- stála tak, že ako sú v súčasnosti a ty sa navrhol Bentnera na no.3 v barcelone no ja si myslím, že tam by sa nepresadil nemá na to techniku - môj názor!aj keď takýto hrot by sa barce zišiel to je pravda ale nie bentner

walcott by sa dal prirovnať k Hlebovi- eduardo k bojanovi

p.s. ja som rosického k busquetsovi neprirovnával hráčsky, ale technicky a technicky je Busquets na tom oveľa lepšie- tie jeho šťahovačky pätičkami, prihrávky pätou, koníčky v hre, skvelá rozohrávka - na Dm famózne technicky vybavený hráč - v budúcnosti najlepší dm sveta- a ty to teraz tiež súdiš podľa mena

ved arshavin dokaze prejst dvoch troch hracov bez problemov...v novom time je mesiac...v anglickej lige..na adaptaciu v najtazsej na svete, a ma 27 rokov a za 7 zapasov 2 goly a 8 asistencii

messi to bol brankarov gol...ale dobra strela..jedna wow

nasri a iniesta su kvalitativne vyrovnany bodka

bendtner by bol v barcelona utocnik cislo 3...hned za hernym a etom..ved my chces tvrdit ze bojan alebo gudhjonsen su lepsi? tazko

eduarda da silvu porovnavas s bojanom krkicom? to snad nie je ani pravda takisto busquets a rosicky...technika? rosicky ma viac talentu a techniky v pravom vajci ako busquets cely...to sa ani neda porovnavat...

arshavim má veľa priestoru- na messiho je každý zápas osobka a stále ho zdvojujú to je ako v našej lige pálffy ale aj tak sa leo dokáže presadiť aj cez osobku aj cez ustavičné fauly ,zdvojovanie atď presne ako pálffy- a napr. taký kuľha či gron sú tiež skvelí útočníci ale s pálffym sa porovnať nedajú už len preto že to majú ľahšie a takýto prípad je aj s arshavinom a messim- proti španielsku hral arshavin hovno - capdevilla ho totálne vymazal tak ako ho vymaže aj v najbližšom štvrťfinále- je super kvalitný ale má strašné výkyvy formy a hráčov dokáže prechádzať asi tak ako iniesta či robben ale nie ako messi

presne-jedna ale jemu sa kariéra začína a kde je?? arshavin už je na vrchole keď bude mať Leo len o 2 roky viac tak sa viac priučí a stane sa ešte lepším a ešte neprekonateľnejším

tak guddy určite nie ale bojan sa do štýlu barcy hodí viac- je technicky lepší a aj gólovo je na tom lepšie ako bentner

neporovnávam- len hovorím, že v efektivite sú na rovnakej úrovni merítko útočníka sú góly a bojan dáva v priemere najviac gólov dostáva málo šancí ale vždy keď ju dostane to končí gólom nedávno v almerií dokonca dvomi a tak sa ukazuje veľkosť hráča- pretože síce nemá hernú prax a nie je s tímom "zápasovo" zohratí aj tak mu to tam padá keď sem-tam šancu dostane

busquets je jednoducho technicky inde ako Rosický- pochopíš to tak za 2 roky ak to nechceš pochopiť teraz -rosický je klasický záložník niečo ako hamšík sem-tam gól, sem-tam asistencia, žiadne hviezda ale žiaden podpriemer proste taká klasika - klasické prihrávky všetko ale Sergiho prihrávky,pätičky,šťahovačky..... sú pohladením na duši pre futbalového aj nestranného fanúšika a navyše Busquets j najčastejšie faulovaným hráčom v la lige a to tiež o niečom svedčí
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyPi marec 27, 2009 7:11 pm

Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo marec 28, 2009 11:36 am

Stoffo napísal:
http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009032705

hmm pekný príbeh Very Happy

zradca...lol

zostava v arsenale
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo marec 28, 2009 6:24 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2009032705

hmm pekný príbeh Very Happy

zradca...lol

zostava v arsenale
zradca by bol ak by prestúpil do realu či espanyolu bol netrpezlivý a sám na to dopláca Very Happy ale dobre spravil v súčasnej barce by pre ňho miesto aj tak nebolo takže nech ostane tam kde je
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptySo marec 28, 2009 7:29 pm

zradcom si ho nazyval uz predtym...a nebol netrpezlivy iba prestupil do lepsieho a prenho vhodnejsieho klubu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyNe marec 29, 2009 2:48 pm

cuban napísal:
zradcom si ho nazyval uz predtym...a nebol netrpezlivy iba prestupil do lepsieho a prenho vhodnejsieho klubu
lepšieho?? no dobre nech sa pozrie do vitríny čo prehral s arsenalom a čo mohol vyhrať s barcou za rijkaarda a teraz za pepa ale on to časom zistí a neviem kedy to dojde aj tebe

veď hovorím že vhodnejšieho- v arsenale je líder v barce by bol ako hleb líder akurát tak striedačky Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 EmptyŠt máj 14, 2009 2:48 pm

a máme prvú trofej!!!

Finále Copa Del Rey

Athletic Bilbao-Barca 1:4

http://blaugranas.7x.cz/novinky/video-ze-zapasu-2.html

a musím dodať, že včera to bola oslava futbalu-okrem nádherného futbalu aj priateľská a úžasná atmosféra 2 najlepších fanklubov sveta najmä fandom athleticu veľká poklona až na toho čo trafil daniho do ksichtu

nádherné finále- podľa mňa sa včerajšiemu dňu nevyrovná ani finále lm
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC BARCELONA - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 15 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: