world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorSpráva
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptySt január 02, 2008 4:04 pm

ako som uz spominal je to moj najoblubenejsi klub...na uvod zakladne informacie

Futbol Club Barcelona známy aj ako Barça je španielsky športový klub v Barcelone. Preslávený je najmä pre jeho futbalové družstvo. Bol založený v roku 1899 skupinou švajčiarov, angličanov a kataláncov vedených Joanom Gamperom. Klub sa stal katalánskou inštitúciou, používa motto "Més que un club" (slovensky: Viac než len klub).

Klub bol zakladajúcim členom La Ligy v roku 1928. Spoločne s Realom Madrid a Athleticom Bilbao sú jediným klubami, ktorý nikdy nezostípili z Primera División. Barcelona bola tiež prvým víťazom La Ligy. Klub získal v histórií 18 titulov v La Lige, 24-krát vyhral Copa del Rey, 7-krát vyhral Supercopa de España. Dvakrát triumfoval v Lige majstrov, 4-krát v Pohári víťazov pohárov, 3-krát Pohár UEFA a dvakrát získal UEFA Super Cup. FC Barcelona je považovaná za jedného z najúspešnejších španielskych a európskych futbalových klubov.

postupne budem pridavat dalsie informacie...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptySt január 02, 2008 4:22 pm

mne sa na tom klube páči, že má fakt svoje čaro a hrajú a hrali tam hráči, ktorých ja som stále mal rád....až na toho mexičana s copom...bléééé, tak toho fakt nemusím....môj spolužiak bol v barcelone pri štadióne keď tam akurát hrali zápas a vravel, že keby mohol, tak by hneď šiel na ten zápas, že brutal masaker atmoška...
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 12:51 am

barcelone zaciatok roka velmi nevysiel, remizovala s tretoligistom 2:2 Very Happy Very Happy
FC Barcelona - CD Alcoyano 2:2 (2:0)
Góly: 2. a 10 Ezquerro - 69. Perona (11m) 90.Arnau
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 10:10 am

heh, ale nič nemení na jednom nezmeniteľnom fakte a to, že je to naozaj veľkoklub, ktorý má ohromnú dušu Smile
Návrat hore Goto down
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 12:44 pm

Sigi napísal:
barcelone zaciatok roka velmi nevysiel, remizovala s tretoligistom 2:2 Very Happy Very Happy
FC Barcelona - CD Alcoyano 2:2 (2:0)
Góly: 2. a 10 Ezquerro - 69. Perona (11m) 90.Arnau


no zaciatok barcelone ozaj nevysiel a v sucasnosti podava dost nevyrovnane vykony...v lige uz stracame 7 bodov na real a dobehnut ich nebude lahke...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 2:39 pm

No pred sezonou to vyzeralo velmi dobre, stvorlistok Messi, Ronaldinho, Eto´o a Henry vyzeral velmi dobre...do teraz sa vsak velmi nezohrali a odohrali spolu len par zapasov, Thierry sa musi este adaptovat na iny styl futbalu a ine ulohy ako mal v arsenale...som si vsak isty ze sa rozbehne.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 3:12 pm

ja si práve myslím, že henry sa adaptoval dobre, vzhľadom na to, že hral dlhé roky v anglickej najvyššej lige a teraz šiel do španielska...backham sa adaptoval podľa mňa horšie alebo mac manaman napr. to bolo dačo hrozné...a messi a ronaldinho - to bohužiaľ nejde dokopy...na škodu je to, ale je to tak...dve veľmi silné osobnosti v strede poľa....no, neviem ako sa tonakoniec skončí...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 3:18 pm

jarci napísal:
ja si práve myslím, že henry sa adaptoval dobre, vzhľadom na to, že hral dlhé roky v anglickej najvyššej lige a teraz šiel do španielska...backham sa adaptoval podľa mňa horšie alebo mac manaman napr. to bolo dačo hrozné...a messi a ronaldinho - to bohužiaľ nejde dokopy...na škodu je to, ale je to tak...dve veľmi silné osobnosti v strede poľa....no, neviem ako sa tonakoniec skončí...

no Thierry par golikov dal, to je unho normalna vec Very Happy , ale inak nic moc, urcite je daleko od svojej optimalnej formy...

A podla mna Messi s Ronaldinhom v klude mozu hrat spolu, oni su na opacnych stranach a mozu si ich aj vymienat, je to velmi variabilne, takze z tohto pohladu to bolo super, coho sa ja bojim ze toto rozostavenie asi nepojde..

henry eto´o

ronaldinho messi

ta prva linia je super, aj druha na papieri vyzera dobre, obidvaja su skvely zakoncovatelia, ale Henry je troska iny utocnik ako eto, eto je typicky sestnastkovy utocnik, ktory proste premiena sance ktore mu vyprodukuje stred pola, henry je iny, on dokaze dat gol aj same je tvorivejsi, v arsenale mal obrovsku volnost, dali mu loptu a on skoroval, tu to je tazke lebo date loptu ronaldinhovi a chce skorovat, date ju messimu a chce skorovat, henry tiez...zatial im to fakt nevychadza.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 3:37 pm

Proti Barce nemam nic, je to vcelku dobry klub, kedysi som im aj fandil hlavne ked tam chytal Rustu...Eto je velmi dobry utocnik, toho uznavam. Kto mi ale absolutne vadi je Messi, tak tohto mladenca fakt nenavidim fuj! Ked chce nech ide na herectvo ale nech preboha nehra futbal No A podla mojho nazoru Henry sa velmi neadaptoval, nie je to sice take hrozne ako Shevchenko v Chelsea, ale nic moc. Myslim, ze Barca nie je klub pre neho. Potrebuje klub, kde sa bude hrat viac na neho a nie klub kde hra skoro kazdy na seba. tot moj nazor
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 3:48 pm

No messi je filmar ale podla mna su aj vacsi...ovela...aj otomto sa da diskutovat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 4:23 pm

že je filmár, to je pravda...ale chalani, ruku na srdce, kto by nechcel mať aspoň z 20-tich % takú techniku ako tento maník..ide aj o to, že ten chalanisko miluje futbal a ukazuje to aj na ihrisku...za zápas padne osemkrát, z toh sedem bolo filmovanie...20 krát stratí loptu, lebo sóluje, ale dá dva góly - jeden po prejdení skoro celého ihriska a druhý po krásnej strele...chápete, také veci hrejú srdce fanúšika futbalu...
Návrat hore Goto down
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 7:37 pm

Canary napísal:
Proti Barce nemam nic, je to vcelku dobry klub, kedysi som im aj fandil hlavne ked tam chytal Rustu...Eto je velmi dobry utocnik, toho uznavam. Kto mi ale absolutne vadi je Messi, tak tohto mladenca fakt nenavidim fuj! Ked chce nech ide na herectvo ale nech preboha nehra futbal No A podla mojho nazoru Henry sa velmi neadaptoval, nie je to sice take hrozne ako Shevchenko v Chelsea, ale nic moc. Myslim, ze Barca nie je klub pre neho. Potrebuje klub, kde sa bude hrat viac na neho a nie klub kde hra skoro kazdy na seba. tot moj nazor

Nemas rad messiho lebo filmuje a drogba je tvoj najoblubenejsi hrac....tak to nechapem
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 7:52 pm

skus pouzit hlavu Wink
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 8:12 pm

uznavam ze messi filmuje... ale to robi strasne vela hracov a medzi nimi napriklad aj drogba nechapem teda preco ti tak strasne prekaza messi???
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyŠt január 03, 2008 8:54 pm

No vies canary v tomto ma tony pravdu...nie nahodou ma Drogba prezyvku "divier" ...v tomto je jeden z najhorsich hracov v EPL
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyPi január 04, 2008 12:57 pm

nič to však nemení na ich futbalovom umení...aj figo bol hnusný filmárik a filmuška, ale futbal urobil určite krajším...ja toto prežijem - ruku na srdce, kto z vás ešte nefilmoval, keď ste hrali futbal, ja určite áno Twisted Evil ja skôr nemám rád filmovanie typu rivaldo na MS (žeby 1998?), keď sa tváril, že dostal lakťom do tváre a ten daný hráč sa ho ani nedotkol a dostal červenú kartu....vtedy to bolo aj na obrazovnke na štadióne a ľudia ho vtedy vypískali...proste také veci, že ti hráč prejde po nohe a ty sa chytáš za hlavu a pod......a taktiež je filmovanie lepšie ako nešportové správanie, oplácačky a likvidačné zákroky...to naozaj nemusííím vo futbale...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyPi január 04, 2008 2:17 pm

jarci napísal:
nič to však nemení na ich futbalovom umení...aj figo bol hnusný filmárik a filmuška, ale futbal urobil určite krajším...ja toto prežijem - ruku na srdce, kto z vás ešte nefilmoval, keď ste hrali futbal, ja určite áno Twisted Evil ja skôr nemám rád filmovanie typu rivaldo na MS (žeby 1998?), keď sa tváril, že dostal lakťom do tváre a ten daný hráč sa ho ani nedotkol a dostal červenú kartu....vtedy to bolo aj na obrazovnke na štadióne a ľudia ho vtedy vypískali...proste také veci, že ti hráč prejde po nohe a ty sa chytáš za hlavu a pod......a taktiež je filmovanie lepšie ako nešportové správanie, oplácačky a likvidačné zákroky...to naozaj nemusííím vo futbale...

no ja som teda este nikdy nefilmoval, a okrem toho diving je podla mna jedna z najhorsich veci vo futbale...hru to uplne kazi...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyPi január 04, 2008 2:51 pm

tak pekne, že si nefilmoval...ja hej a sa za to ani nehanbím...niekedy treba zakričať... Smile a vysvetlíte mi ten pojem divier?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyPi január 04, 2008 2:57 pm

jarci napísal:
tak pekne, že si nefilmoval...ja hej a sa za to ani nehanbím...niekedy treba zakričať... Smile a vysvetlíte mi ten pojem divier?

ja by som sa zato asi hanbil....

ak myslis tu drogbovu prezyvku tak to je jednoduche....dive je po anglicky filmovat, diving - filmovanie, no a kedze sa vola didier vymysleli mu prezyvku divier, kto vie preco? Shocked
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyPi január 04, 2008 3:23 pm

nie je filmovanie ako filmovanie....ak filmuješ tak, že ťa sotí trošku hráč a ty nárokom padneš - to mi navadí....to rozhodcovia dokonca vedia filtrovať...ale to je vec názoru, ako mnoho iných vecí...ale podľa mňa sú oveľa horšie veci, ktoré kazia tento šport, ako také bežné filmovanie.hovorím bežné, nie o ktorom som písal vyššie.... rabbit
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyPi január 04, 2008 5:42 pm

Podla mna sa v profesionalnom futbale neda nefilmovat.Kebyze mi mate povedat meno jedneho profesionalneho futbalistu ktory nikdy nefilmoval tak sa asi nedockam. Filmovanie uz patri k futbalu.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyPi január 04, 2008 6:16 pm

Sigi napísal:
Podla mna sa v profesionalnom futbale neda nefilmovat.Kebyze mi mate povedat meno jedneho profesionalneho futbalistu ktory nikdy nefilmoval tak sa asi nedockam. Filmovanie uz patri k futbalu.

no v urcitom slova zmysle mas pravdu...ked ta napriklad niekto fauluje, ale rozhodca nepiska, je jednoducho lahsie spadnut, to mi az tak nevadi aj ked ani to by sa nemalo robit, ale ked ide hrac do suboja bez umyslu hrat ale len vykoledovat faul v nebezpecnej vzdialenosti alebo v sestnastke, to je strasne!! no a uplny koniec sveta su veci ked sa bez akehokolvek kontaktu chlapik hodi s revom na zem...tiez sa mi nepaci ked hraci prifarbuju svoje zranenia...pomaly mu polozi ruku na tvar a uz je na zemi a zvyja sa akoby mal zlomenu celust a mal kazdu chvilu vyplut vsetky zuby...

ale sme off topic, pisme o Barcelone
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyNe január 06, 2008 3:55 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
tak pekne, že si nefilmoval...ja hej a sa za to ani nehanbím...niekedy treba zakričať... Smile a vysvetlíte mi ten pojem divier?

ja by som sa zato asi hanbil....

ak myslis tu drogbovu prezyvku tak to je jednoduche....dive je po anglicky filmovat, diving - filmovanie, no a kedze sa vola didier vymysleli mu prezyvku divier, kto vie preco? Shocked

tu si ta cuban dovolim poopravit. "Dive" v anglictine znamena - potapat sa, norit sa, v istych pripadoch klesat a padat. Toto slovo sa vo futbale ujalo cisto ako slang. aj ked samozrejme dobre viem, co si tym myslel a v podstate je to spravne Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyNe január 06, 2008 4:13 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
tak pekne, že si nefilmoval...ja hej a sa za to ani nehanbím...niekedy treba zakričať... Smile a vysvetlíte mi ten pojem divier?

ja by som sa zato asi hanbil....

ak myslis tu drogbovu prezyvku tak to je jednoduche....dive je po anglicky filmovat, diving - filmovanie, no a kedze sa vola didier vymysleli mu prezyvku divier, kto vie preco? Shocked

tu si ta cuban dovolim poopravit. "Dive" v anglictine znamena - potapat sa, norit sa, v istych pripadoch klesat a padat. Toto slovo sa vo futbale ujalo cisto ako slang. aj ked samozrejme dobre viem, co si tym myslel a v podstate je to spravne Very Happy

samozrejme dive je potapat sa...a vo futbalovom slangu filmovat...ako si povedal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA EmptyNe január 06, 2008 9:12 pm

Tu pridavam na pobavenie par "divingov". https://www.youtube.com/watch?v=YgmrQaEuLmc
Mne sa najviac pacil Henry a Gilardino Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC BARCELONA Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 1 z 16Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: