world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyNe január 06, 2008 9:30 pm

Sigi napísal:
Tu pridavam na pobavenie par "divingov". https://www.youtube.com/watch?v=YgmrQaEuLmc
Mne sa najviac pacil Henry a Gilardino Smile

jj i ked mi to ide tazko cez hrdlo aj thierry sem tam spadne, v poslednom case teda minulu sezonu, teraz ho tak na ociach nemam, to sem tam robieval, pricom pred tym vobec! ale vidite v sucasnom futbale uz filmuje kazdy, ani by ste nepovedali kolko pada taky Gerrard a najhorsie je ze to su vsetko pady v sestnastke...

najlepsie momenty - 0:30 ten robenov pad a v momente ked sa odlepil od zeme " I believe I can fly" a Davis z Portsmouthu....ten pad po pade :-)
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 11:54 am

nič to nemení na tom, že ten messi je aj so svojim filmovaním skvelý hráč a chcel by som si s nim zahrať futbal...

som ti až teraz pozrel to video...ech ten drogba je riadny ten oný "divier" Smile ale ten dvoj pád nemal chybu... Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 3:29 pm

hmmm Davies je srandista...inak je to zaujmave video len tam chybal vecny padac C. Ronaldo, Ronaldinho, Deco a im velmi podobni...a treba vediet ako padnut ziaden rozhodca vam neskoci na 2 m pad treba padnut len mierne a velmi zakricat Very Happy
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 4:10 pm

ja som sa najma bavil na tom pade v Tottenham- Portsmouth ked ho tam tym padom napodobnil to bolo fakt super lol! este aj ten suboj Drogba vs Lehman bol paradny Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 4:24 pm

ale ked uz sme v tej teme FC Barcelona, neviem si si spominate na jedno Messiho filmovanie, odvtedy ho neznasam. Bolo to proti Chelsea sa mi zda ze vo stvrt ci osemfinale LM, uz neviem s kym bol vtedy v suboji ale zvalil sa na zem ako po brutalnom faule, potom sa mierne zdvihol, pozrel na rozhodcu ci odpiskal a znova si pokojne lahol s vyrazom strasnej bolesti. Ak si dobre pamatam, tak zato hrac Chelsea potom este aj dostal cervenu, akoze bolo to krasne herecke predstavenie.
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 4:29 pm

Canary napísal:
ale ked uz sme v tej teme FC Barcelona, neviem si si spominate na jedno Messiho filmovanie, odvtedy ho neznasam. Bolo to proti Chelsea sa mi zda ze vo stvrt ci osemfinale LM, uz neviem s kym bol vtedy v suboji ale zvalil sa na zem ako po brutalnom faule, potom sa mierne zdvihol, pozrel na rozhodcu ci odpiskal a znova si pokojne lahol s vyrazom strasnej bolesti. Ak si dobre pamatam, tak zato hrac Chelsea potom este aj dostal cervenu, akoze bolo to krasne herecke predstavenie.

ano bolo to krasne herecke predstavenie...del horno vsak tiez filmoval a faul to bol urcite, len si nepamatam ci dostal hned cervenu alebo to bolo po druhej zltej.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 4:31 pm

Canary napísal:
ale ked uz sme v tej teme FC Barcelona, neviem si si spominate na jedno Messiho filmovanie, odvtedy ho neznasam. Bolo to proti Chelsea sa mi zda ze vo stvrt ci osemfinale LM, uz neviem s kym bol vtedy v suboji ale zvalil sa na zem ako po brutalnom faule, potom sa mierne zdvihol, pozrel na rozhodcu ci odpiskal a znova si pokojne lahol s vyrazom strasnej bolesti. Ak si dobre pamatam, tak zato hrac Chelsea potom este aj dostal cervenu, akoze bolo to krasne herecke predstavenie.

Neviem ci nemyslis suboj z Del Hornom...Smile
Návrat hore Goto down
Mautinko




Počet príspevkov : 8
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPo január 07, 2008 6:30 pm

Ja osobne barcu moc nemusim, proste sa mi nepacia a prichod Henryho to len umocnil.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyUt január 08, 2008 11:55 pm

topic o barcelone a riesi sa tu simulovanie....nic ine sa k tomuto muzstvu ani povedat neda Very Happy Very Happy okrem Yaya Toureho su tam vsetko simulanti
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 12:41 pm

dávaj si pozor, tak trošku urážaš najlepších hráčov sveta...takých akí hrajú tam je v súčasnom futbale ozaj minimum....
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 3:41 pm

jarci napísal:
dávaj si pozor, tak trošku urážaš najlepších hráčov sveta...takých akí hrajú tam je v súčasnom futbale ozaj minimum....


??? najlepsich hracov sveta???? maximalne tak simulantov....ani v spanielsku niesu najlepsi je tam REAL Very Happy a Sevilla
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 3:44 pm

hehe....na ronaldinha asi ťažko niekto bude mať dlho-dlho....to je ako lemieux v hokeji...messi je génius, etto, henry....ale ak sa ti najviac páčia hráči, ktorý hrajú tvrdo, nepadajú zakaždým, hrajú hlava nehlava - tak v pohode....anglická liga takých má veľa.....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 9:16 pm

Tarzan napísal:
jarci napísal:
dávaj si pozor, tak trošku urážaš najlepších hráčov sveta...takých akí hrajú tam je v súčasnom futbale ozaj minimum....


??? najlepsich hracov sveta???? maximalne tak simulantov....ani v spanielsku niesu najlepsi je tam REAL Very Happy a Sevilla

zaujimavy nazor...si to fakt zovseobecnil...to by si nemal...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 12:11 am

jarci napísal:
hehe....na ronaldinha asi ťažko niekto bude mať dlho-dlho....to je ako lemieux v hokeji...messi je génius, etto, henry....ale ak sa ti najviac páčia hráči, ktorý hrajú tvrdo, nepadajú zakaždým, hrajú hlava nehlava - tak v pohode....anglická liga takých má veľa.....


kto je ronaldinho???? noo dlho-dlho nebude mat nikto na zidana a ne na toho ronaldinha....messi to je argentinsky simulant a genius bol mozart a hendrix Very Happy a mozno este totti...mne sa paci moj spoluhrac v tamworthe ten ide do suboja s tym ze bud zrani alebo zrania jeho Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 10:34 am

tak potom máme iný pohľad na futbal a nezhodneme sa....áno, zidane - súhlasím, ale to isté platí o ronaldinhovi - patrí do top 10 naj hráčov sveta, akí kedy boli na svete...jednoznačne...to čo dokazoval posledných 5 rokov je úžasné. nechápem ako sa môžeš pýtať kto je ronaldinho? sa mi zdá, že sa vyznáš futbalu a preto to nechápem - ten chlapec dal futbalu ohromne veľa, skrášlil ho a ukázal, že futbalom sa dá skutočne baviť, aj napriek tomu, že je obrovský biznis....ech, škoda reči - ako vravím, asi iný pohľad na tento šport...

ok. messi - simulant, ale urobí na ihrisku z každého obráncu malé decko...takú techniku mať...

a takých hráčov ako je tvoj spoluhráč neznášam (nemám rád ako hráčov, aby si chápal)...o čom je futbal?o tam, aby boli hráči zranený? Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyŠt január 10, 2008 2:35 pm

Tarzan napísal:
jarci napísal:
hehe....na ronaldinha asi ťažko niekto bude mať dlho-dlho....to je ako lemieux v hokeji...messi je génius, etto, henry....ale ak sa ti najviac páčia hráči, ktorý hrajú tvrdo, nepadajú zakaždým, hrajú hlava nehlava - tak v pohode....anglická liga takých má veľa.....


kto je ronaldinho???? noo dlho-dlho nebude mat nikto na zidana a ne na toho ronaldinha....messi to je argentinsky simulant a genius bol mozart a hendrix Very Happy a mozno este totti...mne sa paci moj spoluhrac v tamworthe ten ide do suboja s tym ze bud zrani alebo zrania jeho Very Happy Very Happy Very Happy

Takych hracov je neznasam...ktory idu do suboja s tym ze chcu zranit protihraca...za taketo umyselne zakroky by sa mali davat tvrdsie tresty.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 12:07 am

nooo proste neuhne z nicoho a posobi to dost desivo ked sa na teba ruti 100 kg zivej vahy neni to nic moc pocit Very Happy...ja by som poslal zahrat si barcelonu nizsie anglicke sutaze naucilo by ich to simulovat Very Happy ked ne superi tak divaci Very Happy ...chalan hra rugby...a k tomu ronaldinhovi skakat okolo lopty neni az take umenie pozri si zidana ten bol top celu karieru a ne jak ten ronaldinho max 3-4 roky teraz zije len zo svojho mena...Totti Riquelme Sneider Juninho v poslednom case aj Ribery a ne ten xxx
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 10:49 am

Tarzan napísal:
nooo proste neuhne z nicoho a posobi to dost desivo ked sa na teba ruti 100 kg zivej vahy neni to nic moc pocit Very Happy...ja by som poslal zahrat si barcelonu nizsie anglicke sutaze naucilo by ich to simulovat Very Happy ked ne superi tak divaci Very Happy ...chalan hra rugby...a k tomu ronaldinhovi skakat okolo lopty neni az take umenie pozri si zidana ten bol top celu karieru a ne jak ten ronaldinho max 3-4 roky teraz zije len zo svojho mena...Totti Riquelme Sneider Juninho v poslednom case aj Ribery a ne ten xxx

nikto nie je stroj...kazdy moze mat niekedy vypadok formy...aj totti bol kolkokrat zatracovany aj riquelme - ved preco odisiel z villarealu...asi tak
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 10:55 am

tarzan, ja proste s tebou nesúhlasím.....on neskáče len okolo lopty...on vie s loptou všetko a sú za ním aj skutky...všera som si pozral pár videí a jedno malo názov zidane vs. ronaldinho a sa to skončilo nápisom, že jeden končí, druhý začína a je to pravda....nedajú sa porovnať a u mňa sú oboja numero uno a stojím si za svojim - taký hráč ako ranaldinho (alebo zidane, kaká...) sa len tak nevidí a patrí k top 10 najlepších záložníkov sveta, aký kedy boli....

a cuban - presne si to trafil, každý má sezóny, kedy mu to nejde, aj zidane mal "svoje" dni Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 2:29 pm

riquelme odisiel lebo sa hadal s trenerom...a videa absolutne neriesim...a ronaldinho sa absolutne na zidana nechyta ten je rad ze vobec hrava v barcelone...o rok dojde novy ronaldinho z brazilie mozno kerlon breno kto vie a ronaldinho bude rad ze ho zoberu do brazilskej ligy tak ako jeho idol Ronalda...je to uz iba medialna figurka ako Bekhem
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 2:34 pm

Tarzan napísal:
riquelme odisiel lebo sa hadal s trenerom...a videa absolutne neriesim...a ronaldinho sa absolutne na zidana nechyta ten je rad ze vobec hrava v barcelone...o rok dojde novy ronaldinho z brazilie mozno kerlon breno kto vie a ronaldinho bude rad ze ho zoberu do brazilskej ligy tak ako jeho idol Ronalda...je to uz iba medialna figurka ako Bekhem

ronaldinho je jeden z najtalentovanejsich hracov historie, rok dva dozadu bol bez debaty najlepsim na svete...teraz nepreziva super obdobie ale on sa vrati urcite...kerlon ma este cas a musi sa naucit aj nieco ine ako seal dribble..no a Breno sa novym ronaldinhom nestane...to som si isty...lebo je to stoper.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Tarzan je blazon!!!   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 6:11 pm

Takym sposobom ako hrala Barca pred 2rokmi znicila cele spanielsko aj celu europu a to nielen vysledkami ale aj peknoiu hrou tak tu nedristaj zeby sa nepresadila v anglickej 5.lige ? Very Happy Very Happy Very Happy tak tebe preskocilo?a o akych simulantoch to vlastne rozpravas ?tak dajme trochu ironie,mas namysli C.Ronalda,Drogbu,??Barcelona je jedine muzstvo na svete (mozno este Arsenal ale to len v sucasnoti)ktore hra pravidelne vo svojej historii utocny futbal a posledne 3 roky pod Rijkaardom zalozeny specialne na maximalnom utocnom ponati hry,Barca je najlepsia na svete v drzani lopty (kazdy zapas nad 65%)ako spravne poznamenal Jarci,ktory ma velmi spravne nazory v Barce hralo alebo hra vela spickovyhc hracov,ktory patria k najlepsim na svete a to len potvrdzuje dominanciu Barcy za posledne roky a spickovu akademiu La masia som uz spominal za 4 roky talenty typu Messi,Bojan,Giovanni,Iniesta,Fabregas...A naozaj neviem o com tu rozpravate tarzan a Cantary Messi je simulnat tak to but nemate sport1 alebo vam ciste preskocilo.Messi je jeden z mala hracov v europe ktory zoberu loptu prejde s nou pol ihriska a ako Jarci spravne poznamenal z kazdeho obrancu spravi saska a mnoho golov dal aj takych co ho aj s faulovali ale on to ustal,pokracoval dalej a dal gol taze fakt neviem o com tu tocite.P.S. Preco je podla vas Messi momentalne zraneny a kazdu sezonu je zraneny na 2-3 mesiace?pretoze po kazdom zapase ma nohy plne modrin je neuveritelen rychly na lopte a ziadny obranca ho nedkaze zastavit len faulovat.Tak klud.
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 6:24 pm

Po prve som Canary nie Cantary Wink Po druhe, nechci mi nahovorit, ze Messi je uplny anjelik. Samozrejme, jeho jedina praca nie je valat sa cely zapas na travniku, vobec nevyvraciam jeho futbalove schopnosti ale ze nesimuluje? To je hlupost. Kludne by som ho porovnal s C.Ronaldom co sa tyka simulovania. Obidvaja su velmi kvalitni futbalisti a predsa vyuzivaju aj tieto veci. Ale tiez je simulovanie ako simulovanie. Ano, aj Drogba simuluje, aj ten aj tamten. Simuluje skoro kazdy, ale vacsinou to futbalista robi tak, ze ked ho napr. kopnu tak aj ked ten suboj moze ustat, tak spadne to beriem, tak simuluje napr. aj Didier. Ale niektori proste uz len citia dych supera za sebou tak sa zvalia s bolestivou grimasou na zem. Jeden z takychto je aj Messi. Urcite ani on nepadne pri kazdom suboji, mozno aj utrzi vela kopancov, ale proste su momenty ked to robi. Co uz Smile
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2008 11:40 pm

co je sport1???? ak si si nevsimol tak bydlisko mam BIRMINGHAM to je v ANGLICKU a ten sport 1 tam asi nechytame...staci mi videt LM a vidim ze ked Barcelona vyhrava tak sa tam v kuse valaju najma ku koncu noo pred 2 rokmi mozno nicila europu ale teraz co?? zistili ako treba hrat na nich a odvtedy nic moc...a potom mi daj vedet ked sa zacne hrat na drzanie lopty Very Happy noo aj s Realom ukazali tych 65 % Very Happy aj fantasticku kombinaciu aj vsetko to ostatne co si vymenoval...odpisem zajtra teraz idem na beer a na koncert Twisted Evil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 EmptySo január 12, 2008 2:27 am

suhlasim s vacsinou co povedal stoffo...asi az na to ze arsenal nehral ani z daleka odjakziva takyto utocny styl futbalu...pred prichodom wengera bol arsenal co sa tyka herneho prejavu typicky ostrovny klub. s tym sportom 1 to asi myslel tak ze ci sledujes primera division on "regular basis". Messi podla mojho nazoru filmuje o dost menej ako c. ronaldo alebo drogba...a vobec nie je pravda ze drogba pada len po nejakom kopanci ktory sice moze ustat ale spadne. Prave naopak...na to aku ma telesnu konstrukciu a v tomto vyzname je to "prerastne hovado" kopa svalov ide hlavne pri hlavickovych subojoch velmi casto teatralne dole...

zatial asi tolko.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





FC BARCELONA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 2 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: