world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kvalifikacia MS2010

Goto down 
+3
Anik51
Lacoste
cuban
7 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptySo september 06, 2008 9:43 pm

Tak ako bolo vyziadane tema o kvalifikacii na MS 2010, vdaka za napad
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptySo september 06, 2008 11:18 pm

Diky cuban ze si to sem pridal..Smile Pokusim sa sem pridat vsetky vysledky ale musim pockat kym sa vsetko dohra..Smile
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:08 am

WC 2010 qual. - Europe (Group 1)

Albania 0 - 0 Sweden
Hungary 0 - 0 Denmark
Malta 0 - 4 Portugal

WC 2010 qual. - Europe (Group 2)

Moldova 1 - 2 Latvia
Israel 2 - 2 Switzerland
Luxembourg 0 - 3 Greece

WC 2010 qual. - Europe (Group 3)

Poland 1 - 1 Slovenia
Slovakia 2 - 1 Northern Ireland

WC 2010 qual. - Europe (Group 4)

Wales 1 - 0 Azerbaijan
Liechtenstein 0 - 6 Germany

WC 2010 qual. - Europe (Group 5)

Armenia 0 - 2 Turkey
Belgium 3 - 2 Estonia
Spain 1 - 0 Bosnia-Herzegovina

WC 2010 qual. - Europe (Group 6)

Ukraine 1 - 0 Belarus
Andorra 0 - 2 England
Croatia 3 - 0 Kazakhstan

WC 2010 qual. - Europe (Group 7)

Romania 0 - 3 Lithuania
Serbia 2 - 0 Faroe Islands
Austria 3 - 1 France

WC 2010 qual. - Europe (Group Cool

Georgia 1 - 2 Ireland
Montenegro 2 - 2 Bulgaria
Cyprus 1 - 2 Italy

WC 2010 qual. - Europe (Group 9)

Macedonia 1 - 0 Scotland
Norway 2 - 2 Iceland

Tu som vam dal vsetky vysledky kvalifikacnych zapasov na MS 2010..Len Europa..Konecne slovaci podali dobry vykonaň a myslim si ze zasluzene vyhrali..to ma velmi tesi..Zaujimave vysledky padli v skupine 7 kde Rumunsko podlahlo vysoko 0:3 Litve a Francuzsko vo Viedni s Rakuskom..Cakal som lepsi vysledok aj u Bulharov a Talianov aj vecsi vysledok v Andore ktora hostila Anglicko..jedine co ma tesi ze sa nikto nezranil a obidva goly dal Cole..Smile A skoro som zabudol na vysledok z Lichtenstajska ktore prehralo 0:6 s Nemeckom..Smile Dobru noc
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 10:48 am

Tak čakala som že vyhráme aspoň 4-0 Very Happy . Ale neva, body sú a to je hlavné.
Martinko dal gól proti Severoírcom.. Mohol by konečne nejaké dávať aj v Liv.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 11:36 am

Výborný výkon a čo sa týka atmosféry ako merčiak povedal niečo že treba prebudiť slovákov tak toto môže hovoriť mamke treba prebudiť blavákov-slováci sú aj na východe a ako majú chodiť na futbal keď tam nikdy nedajú-to isté stredné slovensko v žiline je dobrý štadión-trnava to isté ja nenadávam na blavákov ja keby som tam žil tak tiež nebudem chodiť na každý zápas ja len nadávam na sfz.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 12:56 pm

zapas nasich si dnes pozriem zo zaznamu, takze vykon este hodnotit nemozem. Netreba z tohoto vysledku robit nejake velke zavery, pretoze ak chce Weiss a spol. postupit na MS 2010, vitazstvo nad "mohutnym" Severnym Irskom musi byt povazovane za povinne! To iste bude platit aj ked budeme hrat v Belfaste a v Ljubljane. Zlomove zapasy nas cakaju s Cechmi a Poliakmi. Tam sa bude lamat chlieb a ak chceme NAOZAJ pomyslat na postup, ani jeden z tychto zapasov nesmieme prehrat!

Z pohladu stavkara bol pre mna sokom vysledok v Bukuresti a tak trochu aj v Oslo. O Francuzoch som vedel, ze su v repre uz vazne smiesny, ale zasa v nefutbalovom Reichu dostat 3 banany je silna kava...

Na Olympijskom stadione v Barcelone urobili Anglicky fans svojim hracom domace prostredie a nekecam, farbu dresu Davida Jamesa som za celych 92 minut videl maximalne 3x! Autobus zaparkovany v 16ke "domacich" sa rozbijal tazko.Dobre vykony podali J.Cole, Johnson, Lescott, Rooney ale mne osobne sa najviac pacil Walcott.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:18 pm

avs.roy napísal:
zapas nasich si dnes pozriem zo zaznamu, takze vykon este hodnotit nemozem. Netreba z tohoto vysledku robit nejake velke zavery, pretoze ak chce Weiss a spol. postupit na MS 2010, vitazstvo nad "mohutnym" Severnym Irskom musi byt povazovane za povinne! To iste bude platit aj ked budeme hrat v Belfaste a v Ljubljane. Zlomove zapasy nas cakaju s Cechmi a Poliakmi. Tam sa bude lamat chlieb a ak chceme NAOZAJ pomyslat na postup, ani jeden z tychto zapasov nesmieme prehrat!

Z pohladu stavkara bol pre mna sokom vysledok v Bukuresti a tak trochu aj v Oslo. O Francuzoch som vedel, ze su v repre uz vazne smiesny, ale zasa v nefutbalovom Reichu dostat 3 banany je silna kava...

Na Olympijskom stadione v Barcelone urobili Anglicky fans svojim hracom domace prostredie a nekecam, farbu dresu Davida Jamesa som za celych 92 minut videl maximalne 3x! Autobus zaparkovany v 16ke "domacich" sa rozbijal tazko.Dobre vykony podali J.Cole, Johnson, Lescott, Rooney ale mne osobne sa najviac pacil Walcott.

jj treba dalej makat, ani tento vykon nebol z najlepsich, aspon ako tak to vyzeralo az po prestavke ked sme dali gol a na konci sme sa zase uspokojili, len tak pre info v ljubljane nehrame, v stredu sa hra v maribore

ty francuzi uz fakt nieco musia robit s tym raymondom"nepaci sa mi tvoj horoskop" domenechom...

anglicko som nemal ako pozerat, ale z komentov ludi co to pozerali tak to bol hlavne v prvom polcase slaby vykon a stare dobre nakopavane lopty od terryho, zaloha vraj uplne slaba barry a lumpard nic az na toho wallcota ktoreho tiez chvalili ako ty
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:32 pm

avs.roy napísal:
zapas nasich si dnes pozriem zo zaznamu, takze vykon este hodnotit nemozem. Netreba z tohoto vysledku robit nejake velke zavery, pretoze ak chce Weiss a spol. postupit na MS 2010, vitazstvo nad "mohutnym" Severnym Irskom musi byt povazovane za povinne! To iste bude platit aj ked budeme hrat v Belfaste a v Ljubljane. Zlomove zapasy nas cakaju s Cechmi a Poliakmi. Tam sa bude lamat chlieb a ak chceme NAOZAJ pomyslat na postup, ani jeden z tychto zapasov nesmieme prehrat!

Z pohladu stavkara bol pre mna sokom vysledok v Bukuresti a tak trochu aj v Oslo. O Francuzoch som vedel, ze su v repre uz vazne smiesny, ale zasa v nefutbalovom Reichu dostat 3 banany je silna kava...

Na Olympijskom stadione v Barcelone urobili Anglicky fans svojim hracom domace prostredie a nekecam, farbu dresu Davida Jamesa som za celych 92 minut videl maximalne 3x! Autobus zaparkovany v 16ke "domacich" sa rozbijal tazko.Dobre vykony podali J.Cole, Johnson, Lescott, Rooney ale mne osobne sa najviac pacil Walcott.
avs.roy v andorre by sme my slováci vyhrali väčším rozdielom,angličania sú trápni a aj ked postúpia na ms tak tam nič nedokážu.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:33 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
zapas nasich si dnes pozriem zo zaznamu, takze vykon este hodnotit nemozem. Netreba z tohoto vysledku robit nejake velke zavery, pretoze ak chce Weiss a spol. postupit na MS 2010, vitazstvo nad "mohutnym" Severnym Irskom musi byt povazovane za povinne! To iste bude platit aj ked budeme hrat v Belfaste a v Ljubljane. Zlomove zapasy nas cakaju s Cechmi a Poliakmi. Tam sa bude lamat chlieb a ak chceme NAOZAJ pomyslat na postup, ani jeden z tychto zapasov nesmieme prehrat!

Z pohladu stavkara bol pre mna sokom vysledok v Bukuresti a tak trochu aj v Oslo. O Francuzoch som vedel, ze su v repre uz vazne smiesny, ale zasa v nefutbalovom Reichu dostat 3 banany je silna kava...

Na Olympijskom stadione v Barcelone urobili Anglicky fans svojim hracom domace prostredie a nekecam, farbu dresu Davida Jamesa som za celych 92 minut videl maximalne 3x! Autobus zaparkovany v 16ke "domacich" sa rozbijal tazko.Dobre vykony podali J.Cole, Johnson, Lescott, Rooney ale mne osobne sa najviac pacil Walcott.

jj treba dalej makat, ani tento vykon nebol z najlepsich, aspon ako tak to vyzeralo az po prestavke ked sme dali gol a na konci sme sa zase uspokojili, len tak pre info v ljubljane nehrame, v stredu sa hra v maribore

ty francuzi uz fakt nieco musia robit s tym raymondom"nepaci sa mi tvoj horoskop" domenechom...

anglicko som nemal ako pozerat, ale z komentov ludi co to pozerali tak to bol hlavne v prvom polcase slaby vykon a stare dobre nakopavane lopty od terryho, zaloha vraj uplne slaba barry a lumpard nic az na toho wallcota ktoreho tiez chvalili ako ty

V 1.polcase viazol prechod do "permanentneho" utoku hlavne po lavej strane, kde hral zalohu Downing. Do 2. polcasu nastupil J. Cole a s velkym prehladom si rozumel s Rooneym a s Fat Frankom. Prvy gol mu pripravil Lescott a druhy Rooney. Nehrali zle, ale Andorra huzevnate branila, bolo to tam nechutne nahustene... Walcott hral v spolupraci s Glenom Johnsonom vazne velmi dobre.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:39 pm

ako som povedal aj som len cital komenty anglickych fanusikov a ty lumparda aj s barrym znosili pod ciernu zem rovnako downinga a defoa...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:40 pm

Jasne Stoffo, vsak ako inak? Eskimaci by tam vyhrali 7:0, Slovaci 15:0, Spanieli 30:0 a Barcelona 1000:0.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:52 pm

avs.roy napísal:
Jasne Stoffo, vsak ako inak? Eskimaci by tam vyhrali 7:0, Slovaci 15:0, Spanieli 30:0 a Barcelona 1000:0.

ha, ale je pravda ze nepodali najlepsi vykon anglani
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 1:55 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
zapas nasich si dnes pozriem zo zaznamu, takze vykon este hodnotit nemozem. Netreba z tohoto vysledku robit nejake velke zavery, pretoze ak chce Weiss a spol. postupit na MS 2010, vitazstvo nad "mohutnym" Severnym Irskom musi byt povazovane za povinne! To iste bude platit aj ked budeme hrat v Belfaste a v Ljubljane. Zlomove zapasy nas cakaju s Cechmi a Poliakmi. Tam sa bude lamat chlieb a ak chceme NAOZAJ pomyslat na postup, ani jeden z tychto zapasov nesmieme prehrat!

Z pohladu stavkara bol pre mna sokom vysledok v Bukuresti a tak trochu aj v Oslo. O Francuzoch som vedel, ze su v repre uz vazne smiesny, ale zasa v nefutbalovom Reichu dostat 3 banany je silna kava...

Na Olympijskom stadione v Barcelone urobili Anglicky fans svojim hracom domace prostredie a nekecam, farbu dresu Davida Jamesa som za celych 92 minut videl maximalne 3x! Autobus zaparkovany v 16ke "domacich" sa rozbijal tazko.Dobre vykony podali J.Cole, Johnson, Lescott, Rooney ale mne osobne sa najviac pacil Walcott.
avs.roy v andorre by sme my slováci vyhrali väčším rozdielom,angličania sú trápni a aj ked postúpia na ms tak tam nič nedokážu.

videl si vobec ten zapas? ja som len cez internet nieco zachytil, proste prehustena polovica supera a anglicania si este aj dokazali vytvorit niekolko sanci aj ked celkovy vykon samozrejme nebol uzasny.. obcas by sa tam ten scholes zisiel v repre, niekto kto dokaze ako on rozdavat prihravky
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 2:21 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
zapas nasich si dnes pozriem zo zaznamu, takze vykon este hodnotit nemozem. Netreba z tohoto vysledku robit nejake velke zavery, pretoze ak chce Weiss a spol. postupit na MS 2010, vitazstvo nad "mohutnym" Severnym Irskom musi byt povazovane za povinne! To iste bude platit aj ked budeme hrat v Belfaste a v Ljubljane. Zlomove zapasy nas cakaju s Cechmi a Poliakmi. Tam sa bude lamat chlieb a ak chceme NAOZAJ pomyslat na postup, ani jeden z tychto zapasov nesmieme prehrat!

Z pohladu stavkara bol pre mna sokom vysledok v Bukuresti a tak trochu aj v Oslo. O Francuzoch som vedel, ze su v repre uz vazne smiesny, ale zasa v nefutbalovom Reichu dostat 3 banany je silna kava...

Na Olympijskom stadione v Barcelone urobili Anglicky fans svojim hracom domace prostredie a nekecam, farbu dresu Davida Jamesa som za celych 92 minut videl maximalne 3x! Autobus zaparkovany v 16ke "domacich" sa rozbijal tazko.Dobre vykony podali J.Cole, Johnson, Lescott, Rooney ale mne osobne sa najviac pacil Walcott.
avs.roy v andorre by sme my slováci vyhrali väčším rozdielom,angličania sú trápni a aj ked postúpia na ms tak tam nič nedokážu.

videl si vobec ten zapas? ja som len cez internet nieco zachytil, proste prehustena polovica supera a anglicania si este aj dokazali vytvorit niekolko sanci aj ked celkovy vykon samozrejme nebol uzasny.. obcas by sa tam ten scholes zisiel v repre, niekto kto dokaze ako on rozdavat prihravky

no ja som ho videl full... konecne niekto, kto vie ocenit kvality Scholesa...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 3:39 pm

velky hrac...ale podla mna uz je past...a spravil dobre ze odisiel z repre futbalu...videl som highlighty z toho francuzska a bolo naozaj zle vidiet henryho v takom stave...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 5:44 pm

cuban napísal:
velky hrac...ale podla mna uz je past...a spravil dobre ze odisiel z repre futbalu...videl som highlighty z toho francuzska a bolo naozaj zle vidiet henryho v takom stave...

Keby bol "past" ako vravis, sotva by sa zmestil do Alexovej zakl. zostavy...

ach...toto mi uz lezie na nervy, ako keby cele Francuzsko bolo len okolo Henryho... ft
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 7:33 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
velky hrac...ale podla mna uz je past...a spravil dobre ze odisiel z repre futbalu...videl som highlighty z toho francuzska a bolo naozaj zle vidiet henryho v takom stave...

Keby bol "past" ako vravis, sotva by sa zmestil do Alexovej zakl. zostavy...

ach...toto mi uz lezie na nervy, ako keby cele Francuzsko bolo len okolo Henryho... ft

no a aku ma konkurenciu? stale zranenych garricka s hargreavesom?

no a absolutne netusim co ma ta druha veta s touto diskusiou? len som povedal ze sa na to uplne zle pozera ako sa tam taky hrac trapi to je vsetko...cize troska vystrel do tmy ale nevadi
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 10:50 pm

Stoffo napísal:
Výborný výkon a čo sa týka atmosféry ako merčiak povedal niečo že treba prebudiť slovákov tak toto môže hovoriť mamke treba prebudiť blavákov-slováci sú aj na východe a ako majú chodiť na futbal keď tam nikdy nedajú-to isté stredné slovensko v žiline je dobrý štadión-trnava to isté ja nenadávam na blavákov ja keby som tam žil tak tiež nebudem chodiť na každý zápas ja len nadávam na sfz.

Stoffo s touto temou mas ocividne stale nieco!! Ked ti tvoji fanusikovia "chcu" tak velmi chodit na fotbal nech pridu!! Trnavaci to maju pol hodinu ani to ne..Zilincania tri hodinky vychodnari 4 hodinky!! Keby tak chceli vidiet ten fotbal tak pridu!!! Nejsme v nemecku aby sa tu bludilo aj 10 hodin..OMG
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyNe september 07, 2008 11:11 pm

good point
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyPo september 08, 2008 2:49 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Výborný výkon a čo sa týka atmosféry ako merčiak povedal niečo že treba prebudiť slovákov tak toto môže hovoriť mamke treba prebudiť blavákov-slováci sú aj na východe a ako majú chodiť na futbal keď tam nikdy nedajú-to isté stredné slovensko v žiline je dobrý štadión-trnava to isté ja nenadávam na blavákov ja keby som tam žil tak tiež nebudem chodiť na každý zápas ja len nadávam na sfz.

Stoffo s touto temou mas ocividne stale nieco!! Ked ti tvoji fanusikovia "chcu" tak velmi chodit na fotbal nech pridu!! Trnavaci to maju pol hodinu ani to ne..Zilincania tri hodinky vychodnari 4 hodinky!! Keby tak chceli vidiet ten fotbal tak pridu!!! Nejsme v nemecku aby sa tu bludilo aj 10 hodin..OMG
dneska bude ísť človek z východu 4 hodiny do blavy jedine tak na ferrari aj to po diaľnici 210 že?mimimum 6 hodín ale chlapci po čítajme to inak a cuban ešte pridá good point-takže východniar,ktorý má ledva z práce uživiť rodinu ešte dá 5 litrov na benzín do blavy (keď ne viac) a ďalšie 2 litre na vstupenku keď ide s rodinou a keby isšiel sám tak aj liter je dosť ( myslím na lepšie zápasy) musí dakde jesť niekde v motoreste takisto piť a po ďalšie strata času 2 dní lebo ked je zápas napr.o 20:45-skončí sa o 22:30 a mne by sa teda nechcelo v noci šoférovať-a načo by som tam chodil?na pi..u taký štadión aký je v blave je v každom druhom ligovom meste nemyslím kapacitou ale vybavením a je logické že na severné írsko je 5000 ľudí ( z toho takmer 2000 írí) tak 3000 blavákov z pol milióna prišlo na futbal ooooo ste dobrí-sfz je banda skurvená nič viac!a keď ešte raz dajú takéhoto súpera do blavy nech palia do pi...e ja súhlasím že keď hrajú česi,nemci a tak nech sa hrá v blave o.k. na nemcov prídu ľudia z celého slovenska a pre kapacitu nech sa tam hrá ale súperi ako slovinsko,severné írsko....by mali byť v iných mestách.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyPo september 08, 2008 2:51 pm

cuban napísal:
good point
toto je good point?to je trápny point!čo je dobré na tom čo povedal??hm??áno celé slovensko musí cestovať a hrá sa v meste,kde pol milióna ľudí sedí doma na riťi alebo sa prechádza po auparkoch?tak načo to tam dávajú?
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyPo september 08, 2008 2:54 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
velky hrac...ale podla mna uz je past...a spravil dobre ze odisiel z repre futbalu...videl som highlighty z toho francuzska a bolo naozaj zle vidiet henryho v takom stave...

Keby bol "past" ako vravis, sotva by sa zmestil do Alexovej zakl. zostavy...

ach...toto mi uz lezie na nervy, ako keby cele Francuzsko bolo len okolo Henryho... ft
scholes by sa dostal do základu tak či tak keď máte zálohu horšiu ako atletico madrid.

a henry je osobnosť tak je postavené na ňom a ku cubanovi každý starne a nikto sa neudrží na vrchole roky raz kríza príde na titiho prišla teraz žiaľ Sad
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyPo september 08, 2008 2:56 pm

avs.roy napísal:
Jasne Stoffo, vsak ako inak? Eskimaci by tam vyhrali 7:0, Slovaci 15:0, Spanieli 30:0 a Barcelona 1000:0.
andorra-slovensko 0:4 tak si zisti históriu -tvoji angličania dokážu prehrať obidva zápasy s chorvátskom ledva vyhrajú s andorrou a keď si to nevieš priznať tvoja chyba a nejeb tu do španielov-sú majstri európy a hrali krásny futbal narozdiel od tvojho anglicka,ktoré tlieskalo doma v obývačke môjmu španielsku
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyPo september 08, 2008 3:20 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Jasne Stoffo, vsak ako inak? Eskimaci by tam vyhrali 7:0, Slovaci 15:0, Spanieli 30:0 a Barcelona 1000:0.
andorra-slovensko 0:4 tak si zisti históriu -tvoji angličania dokážu prehrať obidva zápasy s chorvátskom ledva vyhrajú s andorrou a keď si to nevieš priznať tvoja chyba a nejeb tu do španielov-sú majstri európy a hrali krásny futbal narozdiel od tvojho anglicka,ktoré tlieskalo doma v obývačke môjmu španielsku

takyto komentar by zo seba dostal mozno niekto kto v zivote videl akurat 10 prenosov ligy majstrov a finale MS
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 EmptyPo september 08, 2008 3:24 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
velky hrac...ale podla mna uz je past...a spravil dobre ze odisiel z repre futbalu...videl som highlighty z toho francuzska a bolo naozaj zle vidiet henryho v takom stave...

Keby bol "past" ako vravis, sotva by sa zmestil do Alexovej zakl. zostavy...

ach...toto mi uz lezie na nervy, ako keby cele Francuzsko bolo len okolo Henryho... ft
scholes by sa dostal do základu tak či tak keď máte zálohu horšiu ako atletico madrid
hlavne, ze sme tu najlepsiu videli v semi-finale CL, vsak?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kvalifikacia MS2010 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kvalifikacia MS2010
Návrat hore 
Strana 1 z 9Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: MS 2010 JAR-
Prejdi na: