world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kvalifikacia MS2010

Goto down 
+3
Anik51
Lacoste
cuban
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyPo október 13, 2008 6:47 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
jasne ospravedlnujem sa...bol som v tom ze ideme tam...tak to snad remizu uhrame s trochou stastia...
tu sa fakt rozpráva ako keby sme išli hrať s nemeckom či španielskom alebo neviem akým top tímom -chlapci to je poľsko!pýtam sa akých majú oni hráčov,v akých kluboch,v akých pozíciách??ja si myslím že určite neprehráme-ako tipér by som dal 1x a pri troche šťastia môžeme v pohode vyhrať

Nasim hracom samozrejme drzim palce, ale team, ktory porazil Cechov, by som rozhodne nepodcenoval.Poliaci samozrejme nie su ziadne "stars", ale napriklad svojimi brankarmi by nas mohli zasypat! A ich coach je ovela skusenejsi ako ten nas "kvazi-coach"...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyPo október 13, 2008 7:15 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
jasne ospravedlnujem sa...bol som v tom ze ideme tam...tak to snad remizu uhrame s trochou stastia...
tu sa fakt rozpráva ako keby sme išli hrať s nemeckom či španielskom alebo neviem akým top tímom -chlapci to je poľsko!pýtam sa akých majú oni hráčov,v akých kluboch,v akých pozíciách??ja si myslím že určite neprehráme-ako tipér by som dal 1x a pri troche šťastia môžeme v pohode vyhrať

Nasim hracom samozrejme drzim palce, ale team, ktory porazil Cechov, by som rozhodne nepodcenoval.Poliaci samozrejme nie su ziadne "stars", ale napriklad svojimi brankarmi by nas mohli zasypat! A ich coach je ovela skusenejsi ako ten nas "kvazi-coach"...
tak to je jasné!ale zasa weiss mal veľké úspechy.a čo sa tohto týka toho sa bojím boruc je skvelý gólman a my zasa nevieme využívať šance a čo sa týka tej soboty česi hrajú už dlho špatne ako som sa rozprával s čechmi-kamošmi z jedného fóra oni v česku to hovoria tak-bruckner dokázal aj z hovna urobiť mrakodrap a rada to nedokáže ale česi nikdy nehrali nejaký úžasný futbal aj keď hráčov na to samozrejme majú-v poľsku hrali hrozne hlavne v obrane verím tomu že ak by naši hráči nemali z čechov syndróm tak ich porazíme aj my.to už nie je to silné-blížia sa k našej úrovni
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyPo október 13, 2008 10:42 pm

stoffo: cesi ze nehrali utocny futbal nikdy? asi sledujes futbal par mesiacov potom...

a polsky hraci mozno nie su az take hviezdy ako ti nasi Rolling Eyes ale maju skvelych hracov, smolarek, krzynowek, guerrero, a aj iny, hlavne hraju ako tim a velmi kompaktne, tim co hral proti cechom bol o triedu lepsi ako nasa reprezentacia
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyPo október 13, 2008 11:59 pm

cuban napísal:
stoffo: cesi ze nehrali utocny futbal nikdy? asi sledujes futbal par mesiacov potom...

a polsky hraci mozno nie su az take hviezdy ako ti nasi Rolling Eyes ale maju skvelych hracov, smolarek, krzynowek, guerrero, a aj iny, hlavne hraju ako tim a velmi kompaktne, tim co hral proti cechom bol o triedu lepsi ako nasa reprezentacia

Vies, stoffo si mysli ze my mame lepsi tim nez Argentina..Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyUt október 14, 2008 5:58 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
stoffo: cesi ze nehrali utocny futbal nikdy? asi sledujes futbal par mesiacov potom...

a polsky hraci mozno nie su az take hviezdy ako ti nasi Rolling Eyes ale maju skvelych hracov, smolarek, krzynowek, guerrero, a aj iny, hlavne hraju ako tim a velmi kompaktne, tim co hral proti cechom bol o triedu lepsi ako nasa reprezentacia

Vies, stoffo si mysli ze my mame lepsi tim nez Argentina..Smile
totálny trapas-skôr vy si myslíte že poľsko má tím argentíny-pozri videl som higlighty zápasu poľsko-slovinsko poliaci hrali so slovincami doma tak ako my u nich vonku !len mali šťastie že dali gól z penalty inak ich slovinci dusili my sme hrali tak vonku dokonca lepšie pretože v slovinsku sme vôbec nehrali zle-mali sme šance,neuznaný gól....proste my sme hrali v slovinsku lepšie ako poľsko doma so slovinskom-jeden zápas s čechmi sa im vydaril a už sa máme pokakať-lacoste máme porovnateľný tím s poľskom-hráme doma,ak zabojujeme,budeme mať šťastie a hlavne budeme premieňať šance na 100% neprehráme práve naopak.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyUt október 14, 2008 11:33 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
stoffo: cesi ze nehrali utocny futbal nikdy? asi sledujes futbal par mesiacov potom...

a polsky hraci mozno nie su az take hviezdy ako ti nasi Rolling Eyes ale maju skvelych hracov, smolarek, krzynowek, guerrero, a aj iny, hlavne hraju ako tim a velmi kompaktne, tim co hral proti cechom bol o triedu lepsi ako nasa reprezentacia

Vies, stoffo si mysli ze my mame lepsi tim nez Argentina..Smile
totálny trapas-skôr vy si myslíte že poľsko má tím argentíny-pozri videl som higlighty zápasu poľsko-slovinsko poliaci hrali so slovincami doma tak ako my u nich vonku !len mali šťastie že dali gól z penalty inak ich slovinci dusili my sme hrali tak vonku dokonca lepšie pretože v slovinsku sme vôbec nehrali zle-mali sme šance,neuznaný gól....proste my sme hrali v slovinsku lepšie ako poľsko doma so slovinskom-jeden zápas s čechmi sa im vydaril a už sa máme pokakať-lacoste máme porovnateľný tím s poľskom-hráme doma,ak zabojujeme,budeme mať šťastie a hlavne budeme premieňať šance na 100% neprehráme práve naopak.

Fanusikovia budu ich 12 hrac a my nemame Skrtela. Ne zeby sme sa bez neho nezaobisli ale lepsieho stopera fakt nemame.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptySt október 15, 2008 12:01 pm

Škrteľ je v našej reprezentácii nezastupiteľný...som ešte zvedavý, koho teraz dá, keď kratochvíl dostal hneď v prvom zápase v repre po pauze červenú kartu...ale tiež som toho názoru, že na poľsko máme, ale tak zase doteraz nás poliaci riadne dávali tak uvidíme ako to nakoniec dopadne...ja každopádne držím našim palce, aj keď to je so slovenským furtbalom také aké je...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptySt október 15, 2008 6:25 pm

jarci napísal:
Škrteľ je v našej reprezentácii nezastupiteľný...som ešte zvedavý, koho teraz dá, keď kratochvíl dostal hneď v prvom zápase v repre po pauze červenú kartu...ale tiež som toho názoru, že na poľsko máme, ale tak zase doteraz nás poliaci riadne dávali tak uvidíme ako to nakoniec dopadne...ja každopádne držím našim palce, aj keď to je so slovenským furtbalom také aké je...
budú hrať ďurica a petráš
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptySt október 15, 2008 6:26 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
Škrteľ je v našej reprezentácii nezastupiteľný...som ešte zvedavý, koho teraz dá, keď kratochvíl dostal hneď v prvom zápase v repre po pauze červenú kartu...ale tiež som toho názoru, že na poľsko máme, ale tak zase doteraz nás poliaci riadne dávali tak uvidíme ako to nakoniec dopadne...ja každopádne držím našim palce, aj keď to je so slovenským furtbalom také aké je...
budú hrať ďurica a petráš

Hmmm to je skvele zastupenie za Skrtela!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptySt október 15, 2008 6:31 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
Škrteľ je v našej reprezentácii nezastupiteľný...som ešte zvedavý, koho teraz dá, keď kratochvíl dostal hneď v prvom zápase v repre po pauze červenú kartu...ale tiež som toho názoru, že na poľsko máme, ale tak zase doteraz nás poliaci riadne dávali tak uvidíme ako to nakoniec dopadne...ja každopádne držím našim palce, aj keď to je so slovenským furtbalom také aké je...
budú hrať ďurica a petráš

Hmmm to je skvele zastupenie za Skrtela!!
nekecaj-petráš hral stopéra tak či tak a ďurica sa len posunie z ľavého beka na stopéra a naľavo bude Čech alebo Zabavník-je to možno ešte lepšie
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptySt október 15, 2008 7:07 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
Škrteľ je v našej reprezentácii nezastupiteľný...som ešte zvedavý, koho teraz dá, keď kratochvíl dostal hneď v prvom zápase v repre po pauze červenú kartu...ale tiež som toho názoru, že na poľsko máme, ale tak zase doteraz nás poliaci riadne dávali tak uvidíme ako to nakoniec dopadne...ja každopádne držím našim palce, aj keď to je so slovenským furtbalom také aké je...
budú hrať ďurica a petráš

Hmmm to je skvele zastupenie za Skrtela!!
nekecaj-petráš hral stopéra tak či tak a ďurica sa len posunie z ľavého beka na stopéra a naľavo bude Čech alebo Zabavník-je to možno ešte lepšie

Prosim ta, Skrtel prevysuje vsetkych dokopy! Jeho tam nenahradi nikto. A uz vobec nie Zabavnik alebo Cech.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptySt október 15, 2008 7:28 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
Škrteľ je v našej reprezentácii nezastupiteľný...som ešte zvedavý, koho teraz dá, keď kratochvíl dostal hneď v prvom zápase v repre po pauze červenú kartu...ale tiež som toho názoru, že na poľsko máme, ale tak zase doteraz nás poliaci riadne dávali tak uvidíme ako to nakoniec dopadne...ja každopádne držím našim palce, aj keď to je so slovenským furtbalom také aké je...
budú hrať ďurica a petráš

Hmmm to je skvele zastupenie za Skrtela!!
nekecaj-petráš hral stopéra tak či tak a ďurica sa len posunie z ľavého beka na stopéra a naľavo bude Čech alebo Zabavník-je to možno ešte lepšie

Prosim ta, Skrtel prevysuje vsetkych dokopy! Jeho tam nenahradi nikto. A uz vobec nie Zabavnik alebo Cech.
jasné že si ma nepochopil-ide o to,že Petráš by hral stopéra tak či tak,ďurica pôjde do stredu kde hra výborne v rusku a naľavi bude čech /zabavník čo sú určite lepší hráči ako keby mal hrať naľavo ďurica o tom to je
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptySt október 15, 2008 8:51 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
Škrteľ je v našej reprezentácii nezastupiteľný...som ešte zvedavý, koho teraz dá, keď kratochvíl dostal hneď v prvom zápase v repre po pauze červenú kartu...ale tiež som toho názoru, že na poľsko máme, ale tak zase doteraz nás poliaci riadne dávali tak uvidíme ako to nakoniec dopadne...ja každopádne držím našim palce, aj keď to je so slovenským furtbalom také aké je...
budú hrať ďurica a petráš

Hmmm to je skvele zastupenie za Skrtela!!
nekecaj-petráš hral stopéra tak či tak a ďurica sa len posunie z ľavého beka na stopéra a naľavo bude Čech alebo Zabavník-je to možno ešte lepšie

Prosim ta, Skrtel prevysuje vsetkych dokopy! Jeho tam nenahradi nikto. A uz vobec nie Zabavnik alebo Cech.
jasné že si ma nepochopil-ide o to,že Petráš by hral stopéra tak či tak,ďurica pôjde do stredu kde hra výborne v rusku a naľavi bude čech /zabavník čo sú určite lepší hráči ako keby mal hrať naľavo ďurica o tom to je

JAaaj tak sory, Vazne som ta zle pochopil. No tak ci tak nam bude Skrtel citelne chybat.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 12:05 am

Slovensko - Polsko 2:1

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...viac nemam co dodat chlapci idem spat!!!!!! SLOVENSKOOOO
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 9:46 am

parádička....som to pozeral a konečne som videl z našej strany pozerateľný futbal...poliaci hrozili tiež, ale ten gól čo dali...ech, som sa chytal za hlavu...čistá dezorganizácia našej obrany...dva naše pozliepané góly ale sme doma s kámošmi skákali jak šialený cheers zimujeme na prvom mieste a ak sa podarí zápas s čechmi, tak to bude na celkom dobrej ceste...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 11:56 am

jarci napísal:
parádička....som to pozeral a konečne som videl z našej strany pozerateľný futbal...poliaci hrozili tiež, ale ten gól čo dali...ech, som sa chytal za hlavu...čistá dezorganizácia našej obrany...dva naše pozliepané góly ale sme doma s kámošmi skákali jak šialený cheers zimujeme na prvom mieste a ak sa podarí zápas s čechmi, tak to bude na celkom dobrej ceste...

Fuuha, tak ten je az 1. aprila 2009..Very Happy To si este pockas.

Inak najlepsi hraci : Pekarik, Jedrisek a Sestak.
Babrak zapasu : Vittek!!!!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 2:05 pm

pre mňa bol najlepším hráčom zápasu Hamšík....nestratil loptu, pekne rozhadzoval a behal...ale jendrisek sa mi tiež pozdával...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 3:52 pm

ako som hovoril a predpokladal (aj keď lacoste a cuban tu hovorili o remíze či o čom)táto skupina je parádna-česi hrajú totálne hovno vyhrali 1:0 so slovinskom ale na veľké šance to vraj bolo 4:2 pre slovincov takže česi opäť raz sklamali podľa mňa majú veľkú krízu a nepostúpia-rozhodne sa medzi nami a poľskom takto to proste vidím-to že sme mali šťastie??v žiadnom prípade-áno goli boli dosť náhodné ale ide o to,že poliaci tiež mali šťastie keď z jedinej strely v 2.polčase dali gól-2.polčas hrali totiž totálne hovno a dobre že sme ukázali skvelý tímový výkon-chválim petráša,šestáka,hamšíka,čecha,zabavníka a všetkých striedajúcich hráčov-kozák 2 asistencie ak by mal lepšiu kondičku je to špičkový hráč-obžera nafilmoval a zdržal čo sa dalo ale to sme potrebovali a jakubko ako udržiaval loptu v závere pri rohu no proste klasik Very Happy slovenskooooo,slovenskoooo,heeeja heeeja heeeja slovensko.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 5:07 pm

poliaci podali o 3triedy slabsy vykon ako v sobotu a tak nam otvorili cestu k vitazstvu...az tak skvele sme nehrali, boli tam dobre kombinacie v strede a na kridlach ale na nic ine ako zufale centre do 16 sme sa nezmohli...policaci mali v prvom polcase dve super sance velke stastie ze to zahodili, nadruhej strane vittek do prazdnej brany...super, v druhom polcase to bolo uplne rovnake len s tym ze sme dostali gol...a potom sme zlepili dva sulance, to je ale futbal a stastiu treba ist oproti...potom sme sa zase uplne nezmyselne stiahli a dalsia supersanca poliakov ked pomaly z 5 poliak prestrelil...nakoniec sme to uz ponatahovali...

naj hraci: hamsik a jendrisek

stoffo: fakt mi niekedy az rozum stoji nad tymi vecami co si schopny vyprodukovat...cesi vyhraju dolezity zapas so slovinskom 1-0 a ty povies ze opat sklamali...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 5:21 pm

cuban napísal:
poliaci podali o 3triedy slabsy vykon ako v sobotu a tak nam otvorili cestu k vitazstvu...az tak skvele sme nehrali, boli tam dobre kombinacie v strede a na kridlach ale na nic ine ako zufale centre do 16 sme sa nezmohli...policaci mali v prvom polcase dve super sance velke stastie ze to zahodili, nadruhej strane vittek do prazdnej brany...super, v druhom polcase to bolo uplne rovnake len s tym ze sme dostali gol...a potom sme zlepili dva sulance, to je ale futbal a stastiu treba ist oproti...potom sme sa zase uplne nezmyselne stiahli a dalsia supersanca poliakov ked pomaly z 5 poliak prestrelil...nakoniec sme to uz ponatahovali...

naj hraci: hamsik a jendrisek

stoffo: fakt mi niekedy az rozum stoji nad tymi vecami co si schopny vyprodukovat...cesi vyhraju dolezity zapas so slovinskom 1-0 a ty povies ze opat sklamali...
ja som ten zápas nevidel teda videl som šoty a na šance to bolo 4:2 pre slovinsko o je až neuveriteľné na to že hrali česi doma.a ja asi hovorím o hre hlavne že ty tu hovoríš ako sme hrali že nič moc a že české víťazstvo preceňuješ keď sme my hrali nič-moc tak česi hrali totálne hovno koniec-koncov tak to tvrdia všetci,s ktorými som sa rozprával-majú totálnu krízu a v pohode ich môžeme poraziť,keď sme porazili poliakov,ktorí boli plní sebavedomia a v eufórii tak česi,ktorí su v kríze by nemali narobiť väčšie problémy.

no vidíš a mne sa rozum zastavuje nad tebou-ty už nepozeraj toľko zápasy arsenalu,barcelony a neviem koho pozri sa na káder slovenska a ber to reálne!hrali sme výborne-kvalifikácia je o taktike,a hlavne o pevnej defenzíve preto padá toľko málo gólov-bojovali sme,bolo tam srdiečko,hráči konečne makali a dreli ako sa patrrí a to sa mi páči
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 5:29 pm

ja si tiež myslím, že naši naozaj zahrali pekne...ako som písal...po dlhom čase sa na nich dalo pozerať...aj s tým súhlasím, že česi majú krízu a neprodukujú nejaký extra furtbal - teda aspoň na ich pomery....a súhlasím s cuban vo výbere najlepších hráčov zápasu...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 5:48 pm

Ja vam ale chlapci nechapem preco hviezda zapasu Hamsik Very Happy Ved ten nehra v repre VOBEC NIC! V Neapole moze byt hviezda ale repre mu vobec nesedi. Jendrisek makal po krajoch ako blazon a zakladal vela sanci a spolu s vyborne hrajucim Pekarikom, ktory v repre je len druhy ci treti krat a maka jak blazon, najlepsi hraci vcera na ihrisku!!! Vittek vcera sklamal na plnej ciare. Sad

A skoda ze my uz doma niesme "doma".. vcera na zapase 17 tisic ludi z toho 10 tisic poliakov, urobili si dva kotle, prekrikovacky v ich podani perfekne!! takto sa ma fandit!! nechapem co tym Weiss myslel ze fanusikovia SVK boli uzasny a ze ich bolo pocut skoro cely zapas..Very Happy Tak to neviem na akom zapase bol.

LAURINEC A CELA SFZ BANDA ODSTUPTE!!!!!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 5:53 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
poliaci podali o 3triedy slabsy vykon ako v sobotu a tak nam otvorili cestu k vitazstvu...az tak skvele sme nehrali, boli tam dobre kombinacie v strede a na kridlach ale na nic ine ako zufale centre do 16 sme sa nezmohli...policaci mali v prvom polcase dve super sance velke stastie ze to zahodili, nadruhej strane vittek do prazdnej brany...super, v druhom polcase to bolo uplne rovnake len s tym ze sme dostali gol...a potom sme zlepili dva sulance, to je ale futbal a stastiu treba ist oproti...potom sme sa zase uplne nezmyselne stiahli a dalsia supersanca poliakov ked pomaly z 5 poliak prestrelil...nakoniec sme to uz ponatahovali...

naj hraci: hamsik a jendrisek

stoffo: fakt mi niekedy az rozum stoji nad tymi vecami co si schopny vyprodukovat...cesi vyhraju dolezity zapas so slovinskom 1-0 a ty povies ze opat sklamali...
ja som ten zápas nevidel teda videl som šoty a na šance to bolo 4:2 pre slovinsko o je až neuveriteľné na to že hrali česi doma.a ja asi hovorím o hre hlavne že ty tu hovoríš ako sme hrali že nič moc a že české víťazstvo preceňuješ keď sme my hrali nič-moc tak česi hrali totálne hovno koniec-koncov tak to tvrdia všetci,s ktorými som sa rozprával-majú totálnu krízu a v pohode ich môžeme poraziť,keď sme porazili poliakov,ktorí boli plní sebavedomia a v eufórii tak česi,ktorí su v kríze by nemali narobiť väčšie problémy.

no vidíš a mne sa rozum zastavuje nad tebou-ty už nepozeraj toľko zápasy arsenalu,barcelony a neviem koho pozri sa na káder slovenska a ber to reálne!hrali sme výborne-kvalifikácia je o taktike,a hlavne o pevnej defenzíve preto padá toľko málo gólov-bojovali sme,bolo tam srdiečko,hráči konečne makali a dreli ako sa patrrí a to sa mi páči

nikdy som nepovedal ze sme nehrali nic moc...len ze sme nehrali tak skvelo ako tu ty pises...boli tam dobre kombinacie ale absolutne ziadny end product...ano vyhrali sme ja som rad a je to super vysledok, ale este nie sme ani v polovici kvalifikacie a hovorit o zapasoch s ceskom je este predcasene...

zase si ani nevidel zapas ale v novinach si cital ze su v krize a vsetci to hovoria tak aj ty to vravis...preco by mali byt v krize? lebo maju dlhodobo zranene opory? lebo tesne nepostupili zo skupiny na ME, lebo pokazili dva zapasy? to je riadna kriza...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 5:54 pm

hamsik vcera dirigoval celu hru zo stredu pola...bol jasne motm...ked dal dobru prihravku do kridla tak sme sa ale na nic nezmohli len na center na sameho viteka...ale jendrisek hral tiez dobre aj ked obcas pokazil lahku loptu ale druhy najlepsi hrac...hamsik jednoznacne najlepsi
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 EmptyŠt október 16, 2008 6:07 pm

cuban napísal:
hamsik vcera dirigoval celu hru zo stredu pola...bol jasne motm...ked dal dobru prihravku do kridla tak sme sa ale na nic nezmohli len na center na sameho viteka...ale jendrisek hral tiez dobre aj ked obcas pokazil lahku loptu ale druhy najlepsi hrac...hamsik jednoznacne najlepsi
ale chýba mi tu šesták nielen pre dva góly ale aj pre jeho rýchlosť-veď neho nikto nezastaví teda z poliakov myslím
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalifikacia MS2010   Kvalifikacia MS2010 - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kvalifikacia MS2010
Návrat hore 
Strana 4 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: MS 2010 JAR-
Prejdi na: