world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Finale CHL Moskva 21.5 2008

Goto down 
+5
Stoffo
avs.roy
cuban
jarci
Lacoste
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 4:27 pm

Tarzan napísal:
lepsie muzstvo??? nechapem fanusikov KFC henta zberba hra 4 roky ten isty antifutbal a na par zapasov vacsinou iba brania a to ze vo finale neboli verny svojmu systemu z nich este moralnych vitazov nerobi...
ja hovorim titul je v spravnych rukach...
ano tarzan je titul v spravnych rukach pretoze manchester ukazoval vo vyradovacke typicky anglicky futbal-obrana nadovsetko,agresivita,obrana ...Zapas v Lyone-Lyon bol lepsi chcel hrat futbal manu zachranil gol teveza z 88.minuty zapas v rime 2 strely 2 goly-k zapasu na nou campe sa ani nevyjadrujem taky beton by mozno na nou camoe nepredviedla ani petrzalka keby tam hrala,to iste finale nie beton ale chelsea bola jednoducho lepsia 3 tycky,jednoznacna prevaha v 2.polcase bola proste lepsia.To ste dopadli avs.roy ked uz chelsea hra ofenzivnejsie a atraktivnejsie??to ste teda dopadli.Ako blahozelam ale to bolo take vitazstvo ako AC v roku 2003 vo finale s juve cez penalty po betonazi a stave 0:0

p.s.Ferguson mi opet potvrdil aky je hnusny trener ako pred zaciatkom 2.polcasu nadaval na Michela a hadal sa s nim tym vytvara na rozhodcu tlak a to sa vo fair-play spolocnosti nepatri.

Pozdrav pre pana merciaka ktory pri teseni hracov united s trofejou povedal ze United je viac ako klub-merciak prestuduj si aspon trochu futbalovu historiu pretoze Manchestru si dal nase heslo-Viac ako klub-Mes que un club to je NASE heslo a United sa nam v tomto nemozu rovnat tak najprv si overim fakty a potom potim blbosti.To ako keby som povedal nie Marcel Merciak ale Marcel Polak.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 5:37 pm

tak co sa tyka merciaka a spol., ja radsej ligu majstrov ani na nasich programoch nepozeram lebo ked pocujem to ich typicke Arsenal Londyn tak ma ide slak trafit, alebo to ako donekecna opakuju niektore frazy, ako ich poznam tak na dalsiu ligu majstrov budu manU povazovat za bohov, tych co ich vyradia za kuzelnikov a novi sampioni budu zase novi bohovia a donekonecna budu o nich hovorit, nehovoriac o preklepoch a kvazi odbornych teoriach ku ktorym by dosiel aj maly chlapec, je mi z nich zle... zapas som nevidel cely a vobec som to prial viac chelsea, ja ich totiz ani nepovazujem za klub (aspon nie v sucasnosti) takze keby vyhrali tak mi je to ukradnute
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 6:02 pm

Bergie6 napísal:
tak co sa tyka merciaka a spol., ja radsej ligu majstrov ani na nasich programoch nepozeram lebo ked pocujem to ich typicke Arsenal Londyn tak ma ide slak trafit, alebo to ako donekecna opakuju niektore frazy, ako ich poznam tak na dalsiu ligu majstrov budu manU povazovat za bohov, tych co ich vyradia za kuzelnikov a novi sampioni budu zase novi bohovia a donekonecna budu o nich hovorit, nehovoriac o preklepoch a kvazi odbornych teoriach ku ktorym by dosiel aj maly chlapec, je mi z nich zle... zapas som nevidel cely a vobec som to prial viac chelsea, ja ich totiz ani nepovazujem za klub (aspon nie v sucasnosti) takze keby vyhrali tak mi je to ukradnute

co maju s arsenalom?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 6:18 pm

No Merciakovi by som prial len jedno aby prisiel do Barcelony a povedal na manchester alebo na hociktory klub toto neviem ci by sa dozil zajtrajsieho dna Very Happy pretoze heslo,ktore nejak vzniklo to nevzniklo aha manchester je tretikrat majstrom lm tak ho oslavujme to heslo resp.slogan nejak vznikol a vznikol v 50 a 60 rokoch a manchester nema ani zdaleka na to aby pouzival nase heslo-tak ma to naj...alo zeby som mu osobne najradsej poslal mail ale nemam ani jeho adresu ani nic ale je to urazka tych pravych to ako keby priklad povie ze najstarsim klubom na svete je manchester (on je toho schopny)a pritom je najstrasim klubom na svete Nottingham.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 9:46 pm

komicke hesla a smiesne gesta...aj tak najlepsie heslo je: so sovieckym zvazom na vecne casy a nikdy inak!!

Rolling Eyes Nottingham??? ktory??? scratch snad nie forrest...najstarsim klubom su nejaky amateri (amateri doslova maju status amaterskeho muzstva)
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 11:01 pm

Dlhych 9 rokov som cakal, no a nakoniec to prislo! Raz to uz muselo prist...

Podla mna sme boli svedkami pomerne dobreho zapasu, v ktorom nechybalo vobec nic - goly, passion, emocie, mnozstvo subojov, pekne kombinacie, prihravky podarene aj tie nepodarene, fauly, karty, vylucenie, extra-time, penalty, radost a smutok... Jedinou velkou nevyhodou bolo pocasie a strasna kvalita premocenej travy...

Zapas bol o dvoch uplne odlisnych polcasoch. Po otukavacom zaciatku ziskali jasnu prevahu hraci United. Nebyt neschopnosti Teveza a Carricka no a predovsetkym skvelych reflexov Cecha, bolo by po 35 minutach 3:0 a dovolim si tvrdit - game over. Uz ked boli hraci myslienkami v kabinach, prisla Essienova nikam neveduca strela z 30 metrov. Aby sa vsak dostala k Lampardovi, musela sa najprv odrazit od Vidica, vzapati od chrbtu Ferdinanda, aby si ju nakoniec nikym nekryty Fat Frank zobral a dal na 1:1. Aby to vsak nebolo az tak zlozite, este sa pred nim Edwin posmykol a tak Lampard nemal co riesit. Haluz ale stava sa...

Tento gol evidentne povzbudil Blues a ti sa v 2.polcase pekne zostra zahryzli do supera. Mali viac possesion, ich strely vsak vacsinou boli zblokovane alebo sli az za atleticku drahu stadiona v Luznikach. United boli evidentne pod tlakom a casto v zadnych radach zmatkovali. Jedina vazna sanca na skorovanie prisla z kopacky Drogbu, ktory sa sice posmykol, ale predsa len dokazal trafit vonkajsiu stranu lavej tyce VDS. Za zmienku stoji este vitalny Carrickov blok pred dobiehajucim Drogbom.

V predlzeni sa toho moc neudialo. Kazdy team mal po jednej golovej sanci. Najprv to bol Lampard, ktory trafil brvno, pri ktorom chybalo len par cm a lopta by skoncila v sieti. Na druhej strane to bol vynikajuci prienik Evru,ktory to ako na tacke pripravil Giggsovi. Ten to svojou preferovanou lavackou trafil velmi dobre a nebyt Terryho "ucesu", lopta by bola takisto v sieti.

Penalty = lottery... Verte alebo nie, bol som si takmer isty, ze Ronaldo opat neda a nemylil som sa. Terrymu sa trochu klzlo (asi ako kazdemu po 5x v tomto zapase) a islo sa na sudden death. Neviem cim to bolo, ale pri pohlade na Anelku som mal tusaka, ze ten usaty pohar je opat nas! A je!

Co dodat na zaver? Snad len: Thank you TERRY much!

Pre Lacoste: To si tych zapasov moc asi nevidel, ked si tu splietal nieco o stasti. Osobne by som ti doporucoval pozriet si finale FA Cupu z roku 2005 a svoj nazor urcite pozmenis! A uz ked sa tu bavime o nejakom tom stasti, nejako veeeelmi rychlo si zabudol, ze tvoj oblubeny klub si v Moskve zahral hlavne vdaka jednemu rysavemu Norovi!

Pre Stoffa: nabuduce zapni bednu od zaciatku zapasu, nie od jeho 2.polcasu! a mimochodom, najstarsi futbalovy klub na svete nie je Nottingham ale Sheffield Wednesday!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 11:43 pm

avs.roy napísal:
Dlhych 9 rokov som cakal, no a nakoniec to prislo! Raz to uz muselo prist...

Podla mna sme boli svedkami pomerne dobreho zapasu, v ktorom nechybalo vobec nic - goly, passion, emocie, mnozstvo subojov, pekne kombinacie, prihravky podarene aj tie nepodarene, fauly, karty, vylucenie, extra-time, penalty, radost a smutok... Jedinou velkou nevyhodou bolo pocasie a strasna kvalita premocenej travy...

Zapas bol o dvoch uplne odlisnych polcasoch. Po otukavacom zaciatku ziskali jasnu prevahu hraci United. Nebyt neschopnosti Teveza a Carricka no a predovsetkym skvelych reflexov Cecha, bolo by po 35 minutach 3:0 a dovolim si tvrdit - game over. Uz ked boli hraci myslienkami v kabinach, prisla Essienova nikam neveduca strela z 30 metrov. Aby sa vsak dostala k Lampardovi, musela sa najprv odrazit od Vidica, vzapati od chrbtu Ferdinanda, aby si ju nakoniec nikym nekryty Fat Frank zobral a dal na 1:1. Aby to vsak nebolo az tak zlozite, este sa pred nim Edwin posmykol a tak Lampard nemal co riesit. Haluz ale stava sa...

Tento gol evidentne povzbudil Blues a ti sa v 2.polcase pekne zostra zahryzli do supera. Mali viac possesion, ich strely vsak vacsinou boli zblokovane alebo sli az za atleticku drahu stadiona v Luznikach. United boli evidentne pod tlakom a casto v zadnych radach zmatkovali. Jedina vazna sanca na skorovanie prisla z kopacky Drogbu, ktory sa sice posmykol, ale predsa len dokazal trafit vonkajsiu stranu lavej tyce VDS. Za zmienku stoji este vitalny Carrickov blok pred dobiehajucim Drogbom.

V predlzeni sa toho moc neudialo. Kazdy team mal po jednej golovej sanci. Najprv to bol Lampard, ktory trafil brvno, pri ktorom chybalo len par cm a lopta by skoncila v sieti. Na druhej strane to bol vynikajuci prienik Evru,ktory to ako na tacke pripravil Giggsovi. Ten to svojou preferovanou lavackou trafil velmi dobre a nebyt Terryho "ucesu", lopta by bola takisto v sieti.

Penalty = lottery... Verte alebo nie, bol som si takmer isty, ze Ronaldo opat neda a nemylil som sa. Terrymu sa trochu klzlo (asi ako kazdemu po 5x v tomto zapase) a islo sa na sudden death. Neviem cim to bolo, ale pri pohlade na Anelku som mal tusaka, ze ten usaty pohar je opat nas! A je!

Co dodat na zaver? Snad len: Thank you TERRY much!

Pre Lacoste: To si tych zapasov moc asi nevidel, ked si tu splietal nieco o stasti. Osobne by som ti doporucoval pozriet si finale FA Cupu z roku 2005 a svoj nazor urcite pozmenis! A uz ked sa tu bavime o nejakom tom stasti, nejako veeeelmi rychlo si zabudol, ze tvoj oblubeny klub si v Moskve zahral hlavne vdaka jednemu rysavemu Norovi!

Pre Stoffa: nabuduce zapni bednu od zaciatku zapasu, nie od jeho 2.polcasu! a mimochodom, najstarsi futbalovy klub na svete nie je Nottingham ale Sheffield Wednesday!

no zase taka jasna prevaha v prvom polcase to z vasej strany nebola...bol tam gol a ta sanca ked to na dvakrat cech vyriesil ale inak nic moc mozno zopar akcii ale vaznejsie ohrozenie brany tam uz nebolo...a chelsea mala drvivejsi tlak v druhom polcase...

penalty boli uz samozrejme loteria...

stale tu vitahujes to finale fa cupu 2005 a hovoris o stasti...to ma potom manu rovnake stastie v poslednom case velmi casto...ked sme vas na trafforde jednoznacne prehrali a dali ste dva goly po penalte a priamom kope...dalej barca...treba povedat ze aj teraz ste mali stastie...a rovnako ste ho mali pri tom 9 rokov starom vitazstve nad bayernom...ten zapas som videl asi 3x a bayern vas uplne nicil len v poslednych 10-15 minutach snad trafili dva ci trikrat konstrukciu brany a mohli dat aj 5 golov...no a potom v nadstavenom case dva totalne sulance...proste futbalova krasa
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyPi máj 23, 2008 12:06 am

avs.roy napísal:
Dlhych 9 rokov som cakal, no a nakoniec to prislo! Raz to uz muselo prist...

Podla mna sme boli svedkami pomerne dobreho zapasu, v ktorom nechybalo vobec nic - goly, passion, emocie, mnozstvo subojov, pekne kombinacie, prihravky podarene aj tie nepodarene, fauly, karty, vylucenie, extra-time, penalty, radost a smutok... Jedinou velkou nevyhodou bolo pocasie a strasna kvalita premocenej travy...

Zapas bol o dvoch uplne odlisnych polcasoch. Po otukavacom zaciatku ziskali jasnu prevahu hraci United. Nebyt neschopnosti Teveza a Carricka no a predovsetkym skvelych reflexov Cecha, bolo by po 35 minutach 3:0 a dovolim si tvrdit - game over. Uz ked boli hraci myslienkami v kabinach, prisla Essienova nikam neveduca strela z 30 metrov. Aby sa vsak dostala k Lampardovi, musela sa najprv odrazit od Vidica, vzapati od chrbtu Ferdinanda, aby si ju nakoniec nikym nekryty Fat Frank zobral a dal na 1:1. Aby to vsak nebolo az tak zlozite, este sa pred nim Edwin posmykol a tak Lampard nemal co riesit. Haluz ale stava sa...

Tento gol evidentne povzbudil Blues a ti sa v 2.polcase pekne zostra zahryzli do supera. Mali viac possesion, ich strely vsak vacsinou boli zblokovane alebo sli az za atleticku drahu stadiona v Luznikach. United boli evidentne pod tlakom a casto v zadnych radach zmatkovali. Jedina vazna sanca na skorovanie prisla z kopacky Drogbu, ktory sa sice posmykol, ale predsa len dokazal trafit vonkajsiu stranu lavej tyce VDS. Za zmienku stoji este vitalny Carrickov blok pred dobiehajucim Drogbom.

V predlzeni sa toho moc neudialo. Kazdy team mal po jednej golovej sanci. Najprv to bol Lampard, ktory trafil brvno, pri ktorom chybalo len par cm a lopta by skoncila v sieti. Na druhej strane to bol vynikajuci prienik Evru,ktory to ako na tacke pripravil Giggsovi. Ten to svojou preferovanou lavackou trafil velmi dobre a nebyt Terryho "ucesu", lopta by bola takisto v sieti.

Penalty = lottery... Verte alebo nie, bol som si takmer isty, ze Ronaldo opat neda a nemylil som sa. Terrymu sa trochu klzlo (asi ako kazdemu po 5x v tomto zapase) a islo sa na sudden death. Neviem cim to bolo, ale pri pohlade na Anelku som mal tusaka, ze ten usaty pohar je opat nas! A je!

Co dodat na zaver? Snad len: Thank you TERRY much!

Pre Lacoste: To si tych zapasov moc asi nevidel, ked si tu splietal nieco o stasti. Osobne by som ti doporucoval pozriet si finale FA Cupu z roku 2005 a svoj nazor urcite pozmenis! A uz ked sa tu bavime o nejakom tom stasti, nejako veeeelmi rychlo si zabudol, ze tvoj oblubeny klub si v Moskve zahral hlavne vdaka jednemu rysavemu Norovi!

Pre Stoffa: nabuduce zapni bednu od zaciatku zapasu, nie od jeho 2.polcasu! a mimochodom, najstarsi futbalovy klub na svete nie je Nottingham ale Sheffield Wednesday!

Nejak neviem akeho rysaveho Nora myslis..

Ale to ze MU malo vcera stastie je nic ine len pravda..a suhlasim s Cubanom..Chelsea mala vecsi tlak v druhom polocase ako vy v tom prvom a aj v celom predlzeni...Vyhral slabsi tim..Ale aj to sa stava..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyPi máj 23, 2008 12:20 am

Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!

Lacoste, ten rysavy Nor ma meno John Arne Riise a iba jemu vdacite za hotelovy pobyt v Moskve,pretoze na SB by k predlzeniu semifinale ani nedoslo! na to stastie si uz zabudol? ha? Nejako kuevsky rychlo! Podakuj sa Drogbovi, on bol totizto ten, kto mal kopat piatu penaltu (podla slov Ten Cateho), lenze idiot si myslel ze je ucastnikom nejakej poulicnej strkanice a tak siel do sprch predcasne. Zodpovednost na seba zobral Terry a zbytok pozname...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyPi máj 23, 2008 7:55 am

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
tak co sa tyka merciaka a spol., ja radsej ligu majstrov ani na nasich programoch nepozeram lebo ked pocujem to ich typicke Arsenal Londyn tak ma ide slak trafit, alebo to ako donekecna opakuju niektore frazy, ako ich poznam tak na dalsiu ligu majstrov budu manU povazovat za bohov, tych co ich vyradia za kuzelnikov a novi sampioni budu zase novi bohovia a donekonecna budu o nich hovorit, nehovoriac o preklepoch a kvazi odbornych teoriach ku ktorym by dosiel aj maly chlapec, je mi z nich zle... zapas som nevidel cely a vobec som to prial viac chelsea, ja ich totiz ani nepovazujem za klub (aspon nie v sucasnosti) takze keby vyhrali tak mi je to ukradnute

co maju s arsenalom?

ak hovoris o tych komentatoroch, tak vsade uvadzaju nazov klubu "arsenal londyn" pricom to nie je ani oficialny nazov a dokonca sa ani nepouziva.. no predstav si, ze by niekto povedal West Ham Londyn
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyPi máj 23, 2008 8:49 am

west ham tam mas presne dane miesto ze klub je z west hamu a arsenal ani kfc to nema preto sa na slovensku pouziva vyraz arsenal londyn a celsi londyn....lebo ked na ukrajine povies arsenal moze si druha strana predstavit arsenal kyjev Very Happy
aj petrzalka sa musela pisat artmedia bratislava...
to vas seru taketo zbytocne malickosti??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyPi máj 23, 2008 1:18 pm

avs.roy napísal:
Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!


presne tak...tak co si tu potom rozpraval stale o tom finale FA cupu 2005...tam ste tiez netrafili siet a prehrali na penalty...raz ste trafili tycku, raz ljungberg z brankovej ciare a ostatne lehman pochytal...a ty tu hovoris o stasti arsenalu ale ked vas chelsea jednoznacne prehrala a bayern 9 rokov do zadu tiez a aj tak ste zdvihli na konieco trofej tak to uz stastie nie je...to bola genialna taktika ktoru zvolil cerveny nos vsakze? same old double standards...

ja som o predlzeni nehovoril nic...iba o prevaze chelsea v druhom polcase...neviem kto tu ma problemy s pamatou
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyPi máj 23, 2008 2:49 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!


presne tak...tak co si tu potom rozpraval stale o tom finale FA cupu 2005...tam ste tiez netrafili siet a prehrali na penalty...raz ste trafili tycku, raz ljungberg z brankovej ciare a ostatne lehman pochytal...a ty tu hovoris o stasti arsenalu ale ked vas chelsea jednoznacne prehrala a bayern 9 rokov do zadu tiez a aj tak ste zdvihli na konieco trofej tak to uz stastie nie je...to bola genialna taktika ktoru zvolil cerveny nos vsakze? same old double standards...

ja som o predlzeni nehovoril nic...iba o prevaze chelsea v druhom polcase...neviem kto tu ma problemy s pamatou
cuban nechaj ho ved manchester je najlepsi klub s najkrajsim futbalom a hrou na svete tak co tu riesis??
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyPi máj 23, 2008 4:03 pm

avs.roy napísal:
Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!

Lacoste, ten rysavy Nor ma meno John Arne Riise a iba jemu vdacite za hotelovy pobyt v Moskve,pretoze na SB by k predlzeniu semifinale ani nedoslo! na to stastie si uz zabudol? ha? Nejako kuevsky rychlo! Podakuj sa Drogbovi, on bol totizto ten, kto mal kopat piatu penaltu (podla slov Ten Cateho), lenze idiot si myslel ze je ucastnikom nejakej poulicnej strkanice a tak siel do sprch predcasne. Zodpovednost na seba zobral Terry a zbytok pozname...

Keby Riise ten gol nedal tak by sa zapas vyvijal uplne inak! Ina hra, taktika proste vsetko..Takze tu nemel ze sme vo finale boli vdaka nemu..Ano, Terry iba zaskakoval no na jednej strane je pravda ze keby cervenu nedostal tiez by zapas vyzeral inak mozno ze by sme dali aj gol, a mozno ze na penalte by zlyhal tak ako Terry..Ale tu facku si mohol odpustit..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptySo máj 24, 2008 8:44 am

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!


presne tak...tak co si tu potom rozpraval stale o tom finale FA cupu 2005...tam ste tiez netrafili siet a prehrali na penalty...raz ste trafili tycku, raz ljungberg z brankovej ciare a ostatne lehman pochytal...a ty tu hovoris o stasti arsenalu ale ked vas chelsea jednoznacne prehrala a bayern 9 rokov do zadu tiez a aj tak ste zdvihli na konieco trofej tak to uz stastie nie je...to bola genialna taktika ktoru zvolil cerveny nos vsakze? same old double standards...

ja som o predlzeni nehovoril nic...iba o prevaze chelsea v druhom polcase...neviem kto tu ma problemy s pamatou

Ten match spred troch rokov mal uplne iny priebeh Cuban ako ten, ktory sa hral v stredu. Ako mozes napisat, ze nas Chelsea jednoznacne prehrala?! Shocked Takych polosanci sme mali aj my viacej! A co sa tyka goloviek, bolo to vyrovnane kua! Na nejake possesion sa ti mozem je.at, ked ich tlak prisiel maximalne po Vidica s Riom... Cital som rating vsetkych zucastnenych hracov. V stupnici od 1 po 10 boli najslabsimi hracmi United Tevez a Rooney, ktory dostali 6. U Chelsea mal Drogba a Carvalho 4, Essien a Malouda 5, J.Cole, A.Cole a Ballack 6. Zbytok vsetkych hracov mali od 7 po 8 a hracom zapasu bol Lampard, ktory dostal 9. Nemyslim si, ze vyhral slabsi team takisto ako si nemyslim, ze prehral slabsi team. Bol to vyrovnany match, kazdy mal navrch svojich 45 minut. A penalty? To je vzdy len loteria, cize o stasti... A taky 15 milionovy Anelka sa ani len netvaril, zeby ho ten miss nejako stval... Otocil sa a v pohodicke kracal spat do stredu ihriska... Jemu je Chelsea uplne u zadku!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptySo máj 24, 2008 11:55 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!


presne tak...tak co si tu potom rozpraval stale o tom finale FA cupu 2005...tam ste tiez netrafili siet a prehrali na penalty...raz ste trafili tycku, raz ljungberg z brankovej ciare a ostatne lehman pochytal...a ty tu hovoris o stasti arsenalu ale ked vas chelsea jednoznacne prehrala a bayern 9 rokov do zadu tiez a aj tak ste zdvihli na konieco trofej tak to uz stastie nie je...to bola genialna taktika ktoru zvolil cerveny nos vsakze? same old double standards...

ja som o predlzeni nehovoril nic...iba o prevaze chelsea v druhom polcase...neviem kto tu ma problemy s pamatou

Ten match spred troch rokov mal uplne iny priebeh Cuban ako ten, ktory sa hral v stredu. Ako mozes napisat, ze nas Chelsea jednoznacne prehrala?! Shocked Takych polosanci sme mali aj my viacej! A co sa tyka goloviek, bolo to vyrovnane kua! Na nejake possesion sa ti mozem je.at, ked ich tlak prisiel maximalne po Vidica s Riom... Cital som rating vsetkych zucastnenych hracov. V stupnici od 1 po 10 boli najslabsimi hracmi United Tevez a Rooney, ktory dostali 6. U Chelsea mal Drogba a Carvalho 4, Essien a Malouda 5, J.Cole, A.Cole a Ballack 6. Zbytok vsetkych hracov mali od 7 po 8 a hracom zapasu bol Lampard, ktory dostal 9. Nemyslim si, ze vyhral slabsi team takisto ako si nemyslim, ze prehral slabsi team. Bol to vyrovnany match, kazdy mal navrch svojich 45 minut. A penalty? To je vzdy len loteria, cize o stasti... A taky 15 milionovy Anelka sa ani len netvaril, zeby ho ten miss nejako stval... Otocil sa a v pohodicke kracal spat do stredu ihriska... Jemu je Chelsea uplne u zadku!

Anelka sa sam vyjadril ze nechcel ist na penaltu..On uz ani necakal ze ku koncu zapasu vobec vstupi na ihrisko..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptySo máj 24, 2008 1:38 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!


presne tak...tak co si tu potom rozpraval stale o tom finale FA cupu 2005...tam ste tiez netrafili siet a prehrali na penalty...raz ste trafili tycku, raz ljungberg z brankovej ciare a ostatne lehman pochytal...a ty tu hovoris o stasti arsenalu ale ked vas chelsea jednoznacne prehrala a bayern 9 rokov do zadu tiez a aj tak ste zdvihli na konieco trofej tak to uz stastie nie je...to bola genialna taktika ktoru zvolil cerveny nos vsakze? same old double standards...

ja som o predlzeni nehovoril nic...iba o prevaze chelsea v druhom polcase...neviem kto tu ma problemy s pamatou
cuban nechaj ho ved manchester je najlepsi klub s najkrajsim futbalom a hrou na svete tak co tu riesis??


Stoffo s tym vasim futbalom "z inej galaxie" ste skoncili "zanedbatelnych" DESAT bodov za Villarealom, o Reale Madrid ani nehovorim! Bud rad, ze hrate predkolo LM... A ak si to s tym, ze Ferguson je zly trener, myslel vazne, tak potom vsetci ostatny treneri musia byt este horsi, pretoze o tolkych trofejach, co dosiahol Alex, sa zbytku moze len snivat!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptySo máj 24, 2008 8:55 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban, ked chces vyhravat, musis trafit siet a nie konstrukciu, ktora ju drzi! A vyhrava ten, kto tu siet trafi viackrat... Okrem tych dvoch tutoviek v rozpati piatich sekund si zabudol na Tevezov stvrtsekundy oneskoreny sklz pred Cechom. Ak chces, poslem ti mailom 17 minutovy zaznam z MUTV a uvidis, akeze to vlastne mala Chelsea sance (tycku a brvno tu neratam), pretoze ti zrejme nesluzi pamat. V predlzeni to bolo na sance 1:1 mily Cuban, tak tu nemet!


presne tak...tak co si tu potom rozpraval stale o tom finale FA cupu 2005...tam ste tiez netrafili siet a prehrali na penalty...raz ste trafili tycku, raz ljungberg z brankovej ciare a ostatne lehman pochytal...a ty tu hovoris o stasti arsenalu ale ked vas chelsea jednoznacne prehrala a bayern 9 rokov do zadu tiez a aj tak ste zdvihli na konieco trofej tak to uz stastie nie je...to bola genialna taktika ktoru zvolil cerveny nos vsakze? same old double standards...

ja som o predlzeni nehovoril nic...iba o prevaze chelsea v druhom polcase...neviem kto tu ma problemy s pamatou
cuban nechaj ho ved manchester je najlepsi klub s najkrajsim futbalom a hrou na svete tak co tu riesis??


Stoffo s tym vasim futbalom "z inej galaxie" ste skoncili "zanedbatelnych" DESAT bodov za Villarealom, o Reale Madrid ani nehovorim! Bud rad, ze hrate predkolo LM... A ak si to s tym, ze Ferguson je zly trener, myslel vazne, tak potom vsetci ostatny treneri musia byt este horsi, pretoze o tolkych trofejach, co dosiahol Alex, sa zbytku moze len snivat!
taze podme pekne po poriadku-ja poviem ze manchester s ich futbalom ....najlepsi na svete myslel som to ironicky a ty okamzite vytahujes barcu lenze TU sa bavime o finale LM tak neviem co tu barcelonu vytahujes a bavime sa O manchestri united tak opet neviem co s tym ma spolocne barcelona.To po kazdom mojom prispevku budes brat do huby barcelonu??tak to potom straca tato diskusia zmysel.A ked uz tak Barca aspon nebetonuje tak ako vy na nou campe my sa k takejto Trapnosti NIKDY neznizime.K fergusonovi jasne ze ten beton na nou campe bola fergusonova taktika ale umenie je vyhravat trofeje s krasnym futbalom a nie vyhravat trofeje s betonom!!!Co sa staras do Barcy hrame predkolo a tak ti to strasne vadi??no a k tvojej poslednej vete keby mali vsetci treneri take vedenie ako mal alex bolo by spustu lepsich a uspesnejsich.Mozem vymenovat konkretne mena ak chces ale momentalne sa mi nechce.A po dalsie ja som nehovoril ze Ferguson je spatny trener ale tlacit rozhodcov a nadavat na nich pricom im niekedy pomahaju je z jeho strany total trapne.Trener je dobry to je jasne myslel som to inak!
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyNe máj 25, 2008 11:26 pm

Takze chlapci ja troska nekorsie ale o to uprimnejsie Smile

Videl som 2.polcas finale a kedze som fanda Arsenalu a Chelsea nemusim najprv som fandil ManU. ALE!!! To co som videl v 2.polcase bolo TO ze ManU mi propadal akysi nevyrazny a viacej tuzby som registroval jasne u Chelsea, taktiez tie sance...

Vtedy sa to stalo.... zacal som drzat prsty Chelsea a tio brvno, normalne som sa napinal ako keby tam hral Arsenal....
Prislo predlzenie a koment men zapotil ze Londyncania doposial vzdy rozstrel prehrali tak si myslim: teraz sa to úprerusi....
zaciatok bla bla a zrazzu : Ronaldo ked som ho videl aky je sebavedomy tusil som ze on "tahun" to posere , manzelka moja tipovala ManU ako vitaza a ked chcela Embarassed Embarassed Embarassed nieco fajne musela to vydrzat do konca a tak som sa tesil ked to pokakal no a ked isiel kopat John tak jej hovorim : teraz ide kopat kapitan a je jeho psia povinnost premenit a zdvihnut pohar uz somsa aj tesil lebo som mu veril....
nedavno sme tu tipovali a ja som tipoval ze titul doma doprajem United a v Europe Chelski ... stacilo aby Johnova strela isla troska viac dolava...a sa mi to splni.
Inak je mi to fuk ale kedze kazdy favorizoval na double ManU a aj sa tak stalo pride mi mto troska blbe lebo az tak jednoznacni neboli ale zo srdca im blahozelam lebo dokazali to co nedokaze len tak hocikto a sice ze v dolezitych zapasoch nedali superovi moznost pokorit ich a su krali od Edvina az po Teveza.
V kazdom pripade moj nazor mi nikto nezobere : V MOSKVE PODLA TOTALNEJ FUTBALOVEJ LOGIKY A SKROMNOSTI SA MALA TESIT CHELSEA .KED TERRRY PREKOPOL MAL SOM POCIT AKO BY TO PREKOPOL KOLO TOURE....KEDZE SOM FANDA AFC Twisted Evil Exclamation
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptySt jún 04, 2008 4:32 pm

toto je uzasne:

V AC Milán věří, že si příští rok zahrají Ligu mistrů. Rossoneri skončili v domácí soutěži až pátí a neprobojovali se ani do předkola, přesto mají nyní slušné šance na start v milionářské soutěži. UEFA totiž vyloučila z Ligy mistrů FC Porto, bulharský svaz zase neudělil licenci CSKA Sofia. Pokud alespoň jeden z těchto týmů v Lize mistrů skutečně nebude moci startovat, UEFA je zřejmě nahradí týmem s nejvyšším koeficientem, a tím je AC Milán.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptySt jún 04, 2008 5:07 pm

Stoffo napísal:
toto je uzasne:

V AC Milán věří, že si příští rok zahrají Ligu mistrů. Rossoneri skončili v domácí soutěži až pátí a neprobojovali se ani do předkola, přesto mají nyní slušné šance na start v milionářské soutěži. UEFA totiž vyloučila z Ligy mistrů FC Porto, bulharský svaz zase neudělil licenci CSKA Sofia. Pokud alespoň jeden z těchto týmů v Lize mistrů skutečně nebude moci startovat, UEFA je zřejmě nahradí týmem s nejvyšším koeficientem, a tím je AC Milán.

koniec sveta
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptySt jún 04, 2008 6:00 pm

Stoffo napísal:
toto je uzasne:

V AC Milán věří, že si příští rok zahrají Ligu mistrů. Rossoneri skončili v domácí soutěži až pátí a neprobojovali se ani do předkola, přesto mají nyní slušné šance na start v milionářské soutěži. UEFA totiž vyloučila z Ligy mistrů FC Porto, bulharský svaz zase neudělil licenci CSKA Sofia. Pokud alespoň jeden z těchto týmů v Lize mistrů skutečně nebude moci startovat, UEFA je zřejmě nahradí týmem s nejvyšším koeficientem, a tím je AC Milán.

Noa?? Tak tam pojde AC..I ked taky tim skonci vo svojej 5. a neprebojuje sa do UEFA tak to je fakt sila ale koho tam maju dat?? Zilinu?
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyNe jún 08, 2008 8:48 am

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
toto je uzasne:

V AC Milán věří, že si příští rok zahrají Ligu mistrů. Rossoneri skončili v domácí soutěži až pátí a neprobojovali se ani do předkola, přesto mají nyní slušné šance na start v milionářské soutěži. UEFA totiž vyloučila z Ligy mistrů FC Porto, bulharský svaz zase neudělil licenci CSKA Sofia. Pokud alespoň jeden z těchto týmů v Lize mistrů skutečně nebude moci startovat, UEFA je zřejmě nahradí týmem s nejvyšším koeficientem, a tím je AC Milán.

Noa?? Tak tam pojde AC..I ked taky tim skonci vo svojej 5. a neprebojuje sa do UEFA tak to je fakt sila ale koho tam maju dat?? Zilinu?
NO Zilinu urcite nie co ta ma spolocne s FC Porto? Ale podla mna by to mali nahradit muzstvom z tej istej krajiny t.j. ak to malo byt Porto a Sporting tak tam hodit namiesto Porta tretiu Benficu no a tym padom by do UEFA isiel niekto spod ciary tabulky pre UEFU,neviem ako to tam dopadlo asi od 3-5 miesta idu takze mal by ist tym zo 6.miesta do UEFA.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyNe jún 08, 2008 9:24 am

marek77 napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
toto je uzasne:

V AC Milán věří, že si příští rok zahrají Ligu mistrů. Rossoneri skončili v domácí soutěži až pátí a neprobojovali se ani do předkola, přesto mají nyní slušné šance na start v milionářské soutěži. UEFA totiž vyloučila z Ligy mistrů FC Porto, bulharský svaz zase neudělil licenci CSKA Sofia. Pokud alespoň jeden z těchto týmů v Lize mistrů skutečně nebude moci startovat, UEFA je zřejmě nahradí týmem s nejvyšším koeficientem, a tím je AC Milán.

Noa?? Tak tam pojde AC..I ked taky tim skonci vo svojej 5. a neprebojuje sa do UEFA tak to je fakt sila ale koho tam maju dat?? Zilinu?
NO Zilinu urcite nie co ta ma spolocne s FC Porto? Ale podla mna by to mali nahradit muzstvom z tej istej krajiny t.j. ak to malo byt Porto a Sporting tak tam hodit namiesto Porta tretiu Benficu no a tym padom by do UEFA isiel niekto spod ciary tabulky pre UEFU,neviem ako to tam dopadlo asi od 3-5 miesta idu takze mal by ist tym zo 6.miesta do UEFA.

jj ved ked diskvalikofali porto tak tam ma ist dalsi portugalsky tim...to je logicke
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 EmptyNe jún 08, 2008 11:23 am

cuban napísal:
marek77 napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
toto je uzasne:

V AC Milán věří, že si příští rok zahrají Ligu mistrů. Rossoneri skončili v domácí soutěži až pátí a neprobojovali se ani do předkola, přesto mají nyní slušné šance na start v milionářské soutěži. UEFA totiž vyloučila z Ligy mistrů FC Porto, bulharský svaz zase neudělil licenci CSKA Sofia. Pokud alespoň jeden z těchto týmů v Lize mistrů skutečně nebude moci startovat, UEFA je zřejmě nahradí týmem s nejvyšším koeficientem, a tím je AC Milán.

Noa?? Tak tam pojde AC..I ked taky tim skonci vo svojej 5. a neprebojuje sa do UEFA tak to je fakt sila ale koho tam maju dat?? Zilinu?
NO Zilinu urcite nie co ta ma spolocne s FC Porto? Ale podla mna by to mali nahradit muzstvom z tej istej krajiny t.j. ak to malo byt Porto a Sporting tak tam hodit namiesto Porta tretiu Benficu no a tym padom by do UEFA isiel niekto spod ciary tabulky pre UEFU,neviem ako to tam dopadlo asi od 3-5 miesta idu takze mal by ist tym zo 6.miesta do UEFA.

jj ved ked diskvalikofali porto tak tam ma ist dalsi portugalsky tim...to je logicke

Napriklad..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Finale CHL Moskva 21.5 2008   Finale CHL Moskva 21.5 2008 - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Finale CHL Moskva 21.5 2008
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Finale ME 2008 Vieden

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: