world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava

Goto down 
+8
tarzan jr.
cuban
halinka
marek77
Anik51
Tarzan
Stoffo
Lacoste
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyŠt december 18, 2008 11:01 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
serte uz na to chlapci ale fakt...
to bol môj posledný príspevok cuban na túto tému ale všimni si kto začína a zároveň ťa prosím o to aby si pre dobro tohto fóra na podobné lacostove prejavy,urážky a provokácie reagoval banom-dík

Napodobne cuban. Ak das ban stoffkovy si moj clovek
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptySo december 20, 2008 3:31 pm

postačí ak si tu istého človeka prestaneme všímať...predpokladám, že konkrétna osoba bude reagovať hneď na mňa intelektom jej hodnej, ale berem cuban....nebudem už reagovať na neho a tie jeho drísty...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptySo december 20, 2008 4:33 pm

jarci napísal:
postačí ak si tu istého človeka prestaneme všímať...predpokladám, že konkrétna osoba bude reagovať hneď na mňa intelektom jej hodnej, ale berem cuban....nebudem už reagovať na neho a tie jeho drísty...

Presne tak!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyNe december 21, 2008 2:35 pm

jarci napísal:
postačí ak si tu istého človeka prestaneme všímať...predpokladám, že konkrétna osoba bude reagovať hneď na mňa intelektom jej hodnej, ale berem cuban....nebudem už reagovať na neho a tie jeho drísty...
dúfam že si tým nemyslel mňa? Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyNe december 21, 2008 6:59 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
postačí ak si tu istého človeka prestaneme všímať...predpokladám, že konkrétna osoba bude reagovať hneď na mňa intelektom jej hodnej, ale berem cuban....nebudem už reagovať na neho a tie jeho drísty...
dúfam že si tým nemyslel mňa? Very Happy

A koho mna?? Very Happy Very Happy


Naposledy upravil Lacoste dňa Ne december 21, 2008 11:40 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
zajo

zajo


Počet príspevkov : 104
Age : 34
Location : Ňú Kástl
Registration date : 30.11.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyNe december 21, 2008 9:13 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
jarci napísal:
postačí ak si tu istého človeka prestaneme všímať...predpokladám, že konkrétna osoba bude reagovať hneď na mňa intelektom jej hodnej, ale berem cuban....nebudem už reagovať na neho a tie jeho drísty...
dúfam že si tým nemyslel mňa? Very Happy

A koho mna??

inteligent pochopi Razz
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyPo december 22, 2008 2:49 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
postačí ak si tu istého človeka prestaneme všímať...predpokladám, že konkrétna osoba bude reagovať hneď na mňa intelektom jej hodnej, ale berem cuban....nebudem už reagovať na neho a tie jeho drísty...
dúfam že si tým nemyslel mňa? Very Happy

jasné, že som nemyslel teba, ani zaja, ani cubana, ani avs.roya....myslím, že to bolo jasné, koho myslím...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyŠt apríl 09, 2009 12:45 am

SK Slovan Bratislava 1:2 FC Sedlak Trnava

Prehra zamrzi, ale preboli.. Rozhodne stal zapas za to!! Fantasticka kulisa aka tu uz dlho nebola a vypete derby az do konca.. Ocakaval som menej trnavskych "ultras" ale doslo ch asi 1 tisic alebo 1500..;-) Boli vinikajucim sparing partnerom ale je nemozne prekricat 10 tisic slovanistov. Ako to vyzeralo na stadione?? Dosiel som s kamaratmi asi dve hodiny pre zapasom.. Kupili sme si tricka vyrobene na derby, kofolu a isli sme si sandut alebo resp. stat.. V to case bolo na tribune asi 150 ludi a cakali. V tom prisiel jeden clovek a zakrical " Heeej sedlaci dosli, podme ich privitat!!" Bolo to fakt vzrusujuce videt ako sa vsetci hned postavili a utekali ich s radostou "privitat".. typicke pokriky ako "Jeeeebat Trnavu" a "sk slovan belasa (skur..vena) bratislava" nechybali.. Skor ma mrzi to ze jeden sedlak mi hodil kamen do hlavy pri vzajomej "hecovacke"..Very Happy Nastastie nedal ziadnu tvrdu ranu cize sa nic nestalo.. Potom to uz bolo o inom.. Ked trnavaci isli do svojho sektora tak vsetci slovanisti isli do kotla..uz 45 minut pred zapasom boli vsetci ludia na svojich miestach a do zaciatku zapasu sa spievalo na jednej aj druhej strane Smile zapas bol bezproblemovi a aj ked pyro bolo zakazeane a boli aj 2-fazove prehliadky aj tak tam bolo pyrotechniky az az ..Na konci zapasu trnavaci vylomili plot a utekali na ihrisko. Nastastie slovanisti inteligentny ludia vybehli asi 5-ti a aj to ich hned vratili naspet cize nic sa nestalo.. Este 15 minut na seba oba tabory kricali a islo sa domov.. Najviac sa mi lubilo ze trnavaci zostali v strede ihriska lebo sa bali ist do satni.. viete ze satne su rovno pod nasim kotlom Very Happy Cize stalo to proste za to.. prehra nevadi.. :-P Simulanti stale ziju..hlavne v TT

Bitku sme prehrali ale vojnu vyhrame!! PRESSBURG RULES
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyŠt apríl 09, 2009 10:23 am

Lacoste napísal:
SK Slovan Bratislava 1:2 FC Sedlak Trnava

Prehra zamrzi, ale preboli.. Rozhodne stal zapas za to!! Fantasticka kulisa aka tu uz dlho nebola a vypete derby az do konca.. Ocakaval som menej trnavskych "ultras" ale doslo ch asi 1 tisic alebo 1500..;-) Boli vinikajucim sparing partnerom ale je nemozne prekricat 10 tisic slovanistov. Ako to vyzeralo na stadione?? Dosiel som s kamaratmi asi dve hodiny pre zapasom.. Kupili sme si tricka vyrobene na derby, kofolu a isli sme si sandut alebo resp. stat.. V to case bolo na tribune asi 150 ludi a cakali. V tom prisiel jeden clovek a zakrical " Heeej sedlaci dosli, podme ich privitat!!" Bolo to fakt vzrusujuce videt ako sa vsetci hned postavili a utekali ich s radostou "privitat".. typicke pokriky ako "Jeeeebat Trnavu" a "sk slovan belasa (skur..vena) bratislava" nechybali.. Skor ma mrzi to ze jeden sedlak mi hodil kamen do hlavy pri vzajomej "hecovacke"..Very Happy Nastastie nedal ziadnu tvrdu ranu cize sa nic nestalo.. Potom to uz bolo o inom.. Ked trnavaci isli do svojho sektora tak vsetci slovanisti isli do kotla..uz 45 minut pred zapasom boli vsetci ludia na svojich miestach a do zaciatku zapasu sa spievalo na jednej aj druhej strane Smile zapas bol bezproblemovi a aj ked pyro bolo zakazeane a boli aj 2-fazove prehliadky aj tak tam bolo pyrotechniky az az ..Na konci zapasu trnavaci vylomili plot a utekali na ihrisko. Nastastie slovanisti inteligentny ludia vybehli asi 5-ti a aj to ich hned vratili naspet cize nic sa nestalo.. Este 15 minut na seba oba tabory kricali a islo sa domov.. Najviac sa mi lubilo ze trnavaci zostali v strede ihriska lebo sa bali ist do satni.. viete ze satne su rovno pod nasim kotlom Very Happy Cize stalo to proste za to.. prehra nevadi.. :-P Simulanti stale ziju..hlavne v TT

Bitku sme prehrali ale vojnu vyhrame!! PRESSBURG RULES
škoda že som to nemohol vidieť kedže hokej dostal prednosť ale čo som sem-tam prepol tak futbal bol super opäť sa mi potvrdilo, že pre skvelou kulisou by sa hral aj v našej lige super futbal žiaľ platí to len pre zápas spartak-slovan- naopak fans spartaka super kreatívni nadpis ŠK SLOVAN PETRŽALKA nemal chybu Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol! jednoducho vyhral ten kto mal je až neuveriteľné že slovan má v každom derby penaltu ale tentokrát nedali-sedláci!!!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyŠt apríl 09, 2009 10:31 am

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
SK Slovan Bratislava 1:2 FC Sedlak Trnava

Prehra zamrzi, ale preboli.. Rozhodne stal zapas za to!! Fantasticka kulisa aka tu uz dlho nebola a vypete derby az do konca.. Ocakaval som menej trnavskych "ultras" ale doslo ch asi 1 tisic alebo 1500..;-) Boli vinikajucim sparing partnerom ale je nemozne prekricat 10 tisic slovanistov. Ako to vyzeralo na stadione?? Dosiel som s kamaratmi asi dve hodiny pre zapasom.. Kupili sme si tricka vyrobene na derby, kofolu a isli sme si sandut alebo resp. stat.. V to case bolo na tribune asi 150 ludi a cakali. V tom prisiel jeden clovek a zakrical " Heeej sedlaci dosli, podme ich privitat!!" Bolo to fakt vzrusujuce videt ako sa vsetci hned postavili a utekali ich s radostou "privitat".. typicke pokriky ako "Jeeeebat Trnavu" a "sk slovan belasa (skur..vena) bratislava" nechybali.. Skor ma mrzi to ze jeden sedlak mi hodil kamen do hlavy pri vzajomej "hecovacke"..Very Happy Nastastie nedal ziadnu tvrdu ranu cize sa nic nestalo.. Potom to uz bolo o inom.. Ked trnavaci isli do svojho sektora tak vsetci slovanisti isli do kotla..uz 45 minut pred zapasom boli vsetci ludia na svojich miestach a do zaciatku zapasu sa spievalo na jednej aj druhej strane Smile zapas bol bezproblemovi a aj ked pyro bolo zakazeane a boli aj 2-fazove prehliadky aj tak tam bolo pyrotechniky az az ..Na konci zapasu trnavaci vylomili plot a utekali na ihrisko. Nastastie slovanisti inteligentny ludia vybehli asi 5-ti a aj to ich hned vratili naspet cize nic sa nestalo.. Este 15 minut na seba oba tabory kricali a islo sa domov.. Najviac sa mi lubilo ze trnavaci zostali v strede ihriska lebo sa bali ist do satni.. viete ze satne su rovno pod nasim kotlom Very Happy Cize stalo to proste za to.. prehra nevadi.. :-P Simulanti stale ziju..hlavne v TT

Bitku sme prehrali ale vojnu vyhrame!! PRESSBURG RULES
škoda že som to nemohol vidieť kedže hokej dostal prednosť ale čo som sem-tam prepol tak futbal bol super opäť sa mi potvrdilo, že pre skvelou kulisou by sa hral aj v našej lige super futbal žiaľ platí to len pre zápas spartak-slovan- naopak fans spartaka super kreatívni nadpis ŠK SLOVAN PETRŽALKA nemal chybu Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol! jednoducho vyhral ten kto mal je až neuveriteľné že slovan má v každom derby penaltu ale tentokrát nedali-sedláci!!!

Je az neuveritelne, ze sedlaci z Trnavy sa este stazuju ze bol prilis dlhy nadstaveny cas na konci zapasu a nejake neodpiskane zakroky..Ked v prvom polcase isiel Masaryk sam na branu tak ten sedlos niekde zo Zimbabwe Geye ho stiahol dole ale samozrejme pan rozhodca vsade vedia aj komentatory ze to mala byt jasna zlta ak nie cervena pretoze bol poslednym hracom..Noo je vidiet aka je nasa liga kvalitna Smile A neger este ked ide do satni tak ukaze z nicoho nic slovanistickemu kotlu prostrednik. Skomplikoval si zivot chlapec.. Nuz, jeho problem.. A co sa tyka nadstaveneho casu tak sa malo nadstavovat aj 20 minut za tie simulovaky od sedlakov z trnavy.. Krasne zdrzovanie hry.. A rozhodca nadstavi iba 8 minut. Tak mi potom nehovorte ze pan Kmotrik kupil titul.

Nie, najlepsia vlajka bola ktora vysela na svetelnej tabuli : 36/7 rokov bez titulu!! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyŠt apríl 09, 2009 9:59 pm

No co stoffko nejak si stichol Very Happy Dosli slova??

A mimochodom ani som sa ta neopytal.. jaka bola oslava titulu v KE?? lol! lol!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyPi apríl 10, 2009 1:38 am

čo sa týka predĺženia,tak sa predlžovali 5 minút a rozhodca nechal hrať 7, tak neviem-neviem...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptyPi apríl 10, 2009 11:45 am

jarci napísal:
čo sa týka predĺženia,tak sa predlžovali 5 minút a rozhodca nechal hrať 7, tak neviem-neviem...

To uz som vysvetloval. Sedlaci plakali za kazde skrabnutie a potrebovali rychlu pomoc.. Aby sa vyrovnal cas ktory oni zdrziavali malo sa nadstavit 10 minut
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptySo apríl 11, 2009 9:21 am

Lacoste napísal:
jarci napísal:
čo sa týka predĺženia,tak sa predlžovali 5 minút a rozhodca nechal hrať 7, tak neviem-neviem...

To uz som vysvetloval. Sedlaci plakali za kazde skrabnutie a potrebovali rychlu pomoc.. Aby sa vyrovnal cas ktory oni zdrziavali malo sa nadstavit 10 minut
si videl ako sa hrajú zápasy chelsea-barca v minulosti?? čo robila chelsea?brutálne faulovala hráčov blaugranas a filmovala celý polčas tak tu nikoho nenazývaj sedlákmi inak sám sedlák na ostatných kričí sedláci pretože nepozná výhovorku na tupú prehru Very Happy Very Happy

a oslava titulu BUDE úžasná-ideme dneska do baru s kamošmi možno pojdeme aj do košíc na námestie ešte uvidím ako to všetko postíham hlavné je že to prekliatie sme zlomili! Hala Košice! Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptySo apríl 11, 2009 11:32 am

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
jarci napísal:
čo sa týka predĺženia,tak sa predlžovali 5 minút a rozhodca nechal hrať 7, tak neviem-neviem...

To uz som vysvetloval. Sedlaci plakali za kazde skrabnutie a potrebovali rychlu pomoc.. Aby sa vyrovnal cas ktory oni zdrziavali malo sa nadstavit 10 minut
si videl ako sa hrajú zápasy chelsea-barca v minulosti?? čo robila chelsea?brutálne faulovala hráčov blaugranas a filmovala celý polčas tak tu nikoho nenazývaj sedlákmi inak sám sedlák na ostatných kričí sedláci pretože nepozná výhovorku na tupú prehru Very Happy Very Happy

a oslava titulu BUDE úžasná-ideme dneska do baru s kamošmi možno pojdeme aj do košíc na námestie ešte uvidím ako to všetko postíham hlavné je že to prekliatie sme zlomili! Hala Košice! Very Happy Very Happy

To nejsu vyhovorky ved ja sa nevyhovaram Very Happy Mne je to uplne jedno..Aj tak Slovan bude majster :-P vyhovorky su to ked niekto nevyhraju titul 37 rokov a potom hovory ze im staci vytazstvo v derby.. JASNE!! Very Happy

No ale tesil si sa ze to bude uz v stredu Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptySo apríl 11, 2009 11:37 am

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
jarci napísal:
čo sa týka predĺženia,tak sa predlžovali 5 minút a rozhodca nechal hrať 7, tak neviem-neviem...

To uz som vysvetloval. Sedlaci plakali za kazde skrabnutie a potrebovali rychlu pomoc.. Aby sa vyrovnal cas ktory oni zdrziavali malo sa nadstavit 10 minut
si videl ako sa hrajú zápasy chelsea-barca v minulosti?? čo robila chelsea?brutálne faulovala hráčov blaugranas a filmovala celý polčas tak tu nikoho nenazývaj sedlákmi inak sám sedlák na ostatných kričí sedláci pretože nepozná výhovorku na tupú prehru Very Happy Very Happy

a oslava titulu BUDE úžasná-ideme dneska do baru s kamošmi možno pojdeme aj do košíc na námestie ešte uvidím ako to všetko postíham hlavné je že to prekliatie sme zlomili! Hala Košice! Very Happy Very Happy

To nejsu vyhovorky ved ja sa nevyhovaram Very Happy Mne je to uplne jedno..Aj tak Slovan bude majster :-P vyhovorky su to ked niekto nevyhraju titul 37 rokov a potom hovory ze im staci vytazstvo v derby.. JASNE!! Very Happy

No ale tesil si sa ze to bude uz v stredu Very Happy

o.k. trnava je ako liverpool no..... Very Happy Very Happy ale aj preto je mi tak sympatická že nikto ju netlačí dopredu ako tlačil rezež košice či vždy ako tlačia slovan preto mi je najviac sympatická

jasné, ale už vtdy boli Košice lepšie mohli vyhrať-v steelke by to bolo lepšie ale čo už aspoň som mohol v stredu pozerať futbal Very Happy inak potlesk aj sklaickým fanúšikom, ktorý po odovzdaní trofeje do rúk Košičanom tlieskali ako keby svojím a tak to má byť oceniť aj súpera Razz pekne záhoráci! 1! to v blave by padali na košičanov pivá a párky
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 EmptySo apríl 11, 2009 12:12 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
jarci napísal:
čo sa týka predĺženia,tak sa predlžovali 5 minút a rozhodca nechal hrať 7, tak neviem-neviem...

To uz som vysvetloval. Sedlaci plakali za kazde skrabnutie a potrebovali rychlu pomoc.. Aby sa vyrovnal cas ktory oni zdrziavali malo sa nadstavit 10 minut
si videl ako sa hrajú zápasy chelsea-barca v minulosti?? čo robila chelsea?brutálne faulovala hráčov blaugranas a filmovala celý polčas tak tu nikoho nenazývaj sedlákmi inak sám sedlák na ostatných kričí sedláci pretože nepozná výhovorku na tupú prehru Very Happy Very Happy

a oslava titulu BUDE úžasná-ideme dneska do baru s kamošmi možno pojdeme aj do košíc na námestie ešte uvidím ako to všetko postíham hlavné je že to prekliatie sme zlomili! Hala Košice! Very Happy Very Happy

To nejsu vyhovorky ved ja sa nevyhovaram Very Happy Mne je to uplne jedno..Aj tak Slovan bude majster :-P vyhovorky su to ked niekto nevyhraju titul 37 rokov a potom hovory ze im staci vytazstvo v derby.. JASNE!! Very Happy

No ale tesil si sa ze to bude uz v stredu Very Happy

o.k. trnava je ako liverpool no..... Very Happy Very Happy ale aj preto je mi tak sympatická že nikto ju netlačí dopredu ako tlačil rezež košice či vždy ako tlačia slovan preto mi je najviac sympatická

jasné, ale už vtdy boli Košice lepšie mohli vyhrať-v steelke by to bolo lepšie ale čo už aspoň som mohol v stredu pozerať futbal Very Happy inak potlesk aj sklaickým fanúšikom, ktorý po odovzdaní trofeje do rúk Košičanom tlieskali ako keby svojím a tak to má byť oceniť aj súpera Razz pekne záhoráci! 1! to v blave by padali na košičanov pivá a párky

Neboj sa urcite nie..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava   Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Derby: Belasa slachta Slovan-Vidiek Trnava
Návrat hore 
Strana 9 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» FC Spartak Trnava

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Slovensko-
Prejdi na: