world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Sympatak

Goto down 
+4
Tarzan
avs.roy
cuban
Lacoste
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Sympatak   Sympatak EmptyPi február 01, 2008 1:26 am

Nejak tu poslednom case "skapal pes"..Smile Treba to tu ozivit..Mam tu zaujimavu temu: Ktory fotbalista je pre vas najvecsi "sympatak" a, naopak, kto je vam najmenej sympaticky..??Smile

Mne je naviac sympaticky Andrej Shevcenko..Smile
Naopak najmenej Fabregas, C. Ronaldo...Smile

PS: Nemusite len z ostrovov ale aj z hocijakych inych lig..Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyPi február 01, 2008 1:14 pm

Najsympatickejsi: Thierry Henry, Kolo Toure, Zizou, Iniesta
Najnesympatickejsi: C. Ronaldo, Divier Drogba, Fat Frank, David Beckham...and list goes on and on :-)
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyPi február 01, 2008 10:30 pm

najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyPi február 01, 2008 11:18 pm

avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

Nechapem preco Lampard a Mikel ved obidvaja su sympatickejsi ako simulant Ronaldo..Smile A nechapem preco tak neznasas Inzaghiho..Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySo február 02, 2008 1:02 am

lampard napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

Nechapem preco Lampard a Mikel ved obidvaja su sympatickejsi ako simulant Ronaldo..Smile A nechapem preco tak neznasas Inzaghiho..Very Happy

Lampard je absolutne precenovany hrac a je mi nesympaticky nie modrym dresom, ale tym, aky je! Mikel Obi? Co je preboha na nom sympaticke??? Inzaghi? ten mi je sympaticky ako moja svokra a "svokra a udene - najlepsie studene!"
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySo február 02, 2008 1:43 am

avs.roy napísal:
lampard napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

Nechapem preco Lampard a Mikel ved obidvaja su sympatickejsi ako simulant Ronaldo..Smile A nechapem preco tak neznasas Inzaghiho..Very Happy

Lampard je absolutne precenovany hrac a je mi nesympaticky nie modrym dresom, ale tym, aky je! Mikel Obi? Co je preboha na nom sympaticke??? Inzaghi? ten mi je sympaticky ako moja svokra a "svokra a udene - najlepsie studene!"

Lol..Very Happy Nechapem preco je podla teba precenovany hrac..Ale OK..Smile Tak Mikel on je taky stred..Very Happy A ten jeho uces.. lol! Ja z neho nemozem..Horsi ma uz iba Sagna a Benjami..Very Happy Inak to prirovnanie celkom dober..Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySo február 02, 2008 1:57 am

avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

fredie je proste spica toho mam aj ja moc rad...je tu genialny clovek...suhlasim aj s Fat Frankom...ale nechapem preco nemas rad senderosa...a wenger? to by som tiez chcel vediet preco...klubova prislusnost? lebo napriklad fergie nie je moj naj manager(ani zdaleka) ale respektujem ho ako skveleho odbornika...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySo február 02, 2008 2:26 am

avs.roy diky ti za toho barryho (smajl s pusou Wink )
takze sympatak asi ten barry
nesympatak...ronaldinho kaka a im podobny trapny brazilcania Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySo február 02, 2008 2:43 am

cuban napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

fredie je proste spica toho mam aj ja moc rad...je tu genialny clovek...suhlasim aj s Fat Frankom...ale nechapem preco nemas rad senderosa...a wenger? to by som tiez chcel vediet preco...klubova prislusnost? lebo napriklad fergie nie je moj naj manager(ani zdaleka) ale respektujem ho ako skveleho odbornika...

Zeby preto ze su z Arsenalu?? Ja zase nchapem co mas proti Lampardovi ty..Nechapem co proti Mikelovi a Mourinhovi ma asv.roy..Smile Ty urcite nechapes co ja mam proti Fabregasovi..Smile Vies, takto sa to moze natahovat donekonecna..Smile

Skuste teraz napisat najnesympatickejsieho hraca SVOJHO klubu...Smile Pre mna je to Cashley Cole.. Evil or Very Mad


Naposledy upravil dňa So február 02, 2008 2:45 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySo február 02, 2008 2:44 am

mikel je vazne precenovany nehra az tak dobre...chapem ze je mlady ale aj tak nic moc...to lepsie zahra osbourne (mlady chalan z AV)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySo február 02, 2008 3:02 am

lampard napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

fredie je proste spica toho mam aj ja moc rad...je tu genialny clovek...suhlasim aj s Fat Frankom...ale nechapem preco nemas rad senderosa...a wenger? to by som tiez chcel vediet preco...klubova prislusnost? lebo napriklad fergie nie je moj naj manager(ani zdaleka) ale respektujem ho ako skveleho odbornika...

Zeby preto ze su z Arsenalu?? Ja zase nchapem co mas proti Lampardovi ty..Nechapem co proti Mikelovi a Mourinhovi ma asv.roy..Smile Ty urcite nechapes co ja mam proti Fabregasovi..Smile Vies, takto sa to moze natahovat donekonecna..Smile

Skuste teraz napisat najnesympatickejsieho hraca SVOJHO klubu...Smile Pre mna je to Cashley Cole.. Evil or Very Mad

lenze ja ti napisem preco..lampard je naozaj precenovany...dava goly pomaly len z penalt, dorazok alebo zrazenych striel...dobry hrac ale ani zdaleka taky dobry ako ho vsetci opisuju...preto ho nemam rad, mikel je dirty c**t, urcite najslabsi clanok chelsea v zalohe...je slabucky a kompenzuje si svoje komplexy cervenymi kartami...asi ma za to specialny priplatok alebo neviem...cashleyho neznasam z duse tiez urcite viete preco

no a najnesympatickejsi v arsenale....Emanuel Eboue - clown, trocha aj mad jens ale je to svetovy brankar...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyNe február 03, 2008 6:48 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

fredie je proste spica toho mam aj ja moc rad...je tu genialny clovek...suhlasim aj s Fat Frankom...ale nechapem preco nemas rad senderosa...a wenger? to by som tiez chcel vediet preco...klubova prislusnost? lebo napriklad fergie nie je moj naj manager(ani zdaleka) ale respektujem ho ako skveleho odbornika...

bavili sme sa tu o sympatiach resp. nesympatiach. Sorry Cuban, co tak moze byt sympaticke na chlapovi (Senderos), ktory vypada ako "Jano z budy"?? Ved keby som ho stretol na ulici, bol by som nuteny sa ho spytat, ako sa dari tazbe dreva na slovensko-polskej hranici, alebo nech mi porozprava o minulorocnych vysledkoch zatvy v okrese Galanta... As it for Wenger - ten chlap sa nevie obliect! On je stary mladenec, alebo ho uz davno opustila zena,ked mu nema kto poradit, co na seba?? Ked si da na seba to sako s kravatou a na to 1,5m dlhu tenku sustakovu bundu modrocervenej farby, tak mi pripada, ako funebrak, ktoreho vyhnali do roboty v nepriaznivom pocasi... Co mam k tymto dvom viac dodat?? That's it mate...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyNe február 03, 2008 6:53 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

fredie je proste spica toho mam aj ja moc rad...je tu genialny clovek...suhlasim aj s Fat Frankom...ale nechapem preco nemas rad senderosa...a wenger? to by som tiez chcel vediet preco...klubova prislusnost? lebo napriklad fergie nie je moj naj manager(ani zdaleka) ale respektujem ho ako skveleho odbornika...

bavili sme sa tu o sympatiach resp. nesympatiach. Sorry Cuban, co tak moze byt sympaticke na chlapovi (Senderos), ktory vypada ako "Jano z budy"?? Ved keby som ho stretol na ulici, bol by som nuteny sa ho spytat, ako sa dari tazbe dreva na slovensko-polskej hranici, alebo nech mi porozprava o minulorocnych vysledkoch zatvy v okrese Galanta... As it for Wenger - ten chlap sa nevie obliect! On je stary mladenec, alebo ho uz davno opustila zena,ked mu nema kto poradit, co na seba?? Ked si da na seba to sako s kravatou a na to 1,5m dlhu tenku sustakovu bundu modrocervenej farby, tak mi pripada, ako funebrak, ktoreho vyhnali do roboty v nepriaznivom pocasi... Co mam k tymto dvom viac dodat?? That's it mate...

no senderos...co ja viem ja sympatie hodnotim inak ako len vzhladom...ved kvoli tevezovia roonyemu by som asi svojim detom zakazal pozerat epl, k ronaldovi by som sa nepriblizil ani na sto metrov aby mi nedaval dake navrhy...a fergie s tou jeho slavnou 20 rocnou zuvackou tiez nie je vyhra...a k wengerovi...ak si vsimnes tak dost vela manazerov to nosi takto...a pokial viem tak wenger ma velmi spokojne a plne manzelstvo
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyNe február 03, 2008 7:19 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

fredie je proste spica toho mam aj ja moc rad...je tu genialny clovek...suhlasim aj s Fat Frankom...ale nechapem preco nemas rad senderosa...a wenger? to by som tiez chcel vediet preco...klubova prislusnost? lebo napriklad fergie nie je moj naj manager(ani zdaleka) ale respektujem ho ako skveleho odbornika...

bavili sme sa tu o sympatiach resp. nesympatiach. Sorry Cuban, co tak moze byt sympaticke na chlapovi (Senderos), ktory vypada ako "Jano z budy"?? Ved keby som ho stretol na ulici, bol by som nuteny sa ho spytat, ako sa dari tazbe dreva na slovensko-polskej hranici, alebo nech mi porozprava o minulorocnych vysledkoch zatvy v okrese Galanta... As it for Wenger - ten chlap sa nevie obliect! On je stary mladenec, alebo ho uz davno opustila zena,ked mu nema kto poradit, co na seba?? Ked si da na seba to sako s kravatou a na to 1,5m dlhu tenku sustakovu bundu modrocervenej farby, tak mi pripada, ako funebrak, ktoreho vyhnali do roboty v nepriaznivom pocasi... Co mam k tymto dvom viac dodat?? That's it mate...

no senderos...co ja viem ja sympatie hodnotim inak ako len vzhladom...ved kvoli tevezovia roonyemu by som asi svojim detom zakazal pozerat epl, k ronaldovi by som sa nepriblizil ani na sto metrov aby mi nedaval dake navrhy...a fergie s tou jeho slavnou 20 rocnou zuvackou tiez nie je vyhra...a k wengerovi...ak si vsimnes tak dost vela manazerov to nosi takto...a pokial viem tak wenger ma velmi spokojne a plne manzelstvo

no neviem ako ty, ale ja som mal na mysli vyslovene tento druh sympatie (nesympatie). ok... tak mi teda povedz, co je ti sympaticke na Senderosovi,ked vynechame jeho vzhlad. Jeho stabilne kvalitne vykony? stop kiddin' yourself... Je to najhorsi obranca aky kedy hral za Arsenal! HAWK! Viem,ze Wenger ma manzelstvo v uplnom klidku, ale obliekat sa teda nevie! Sorry, ked si dam sustakovu bundu, dam si k nim aj primerane nohavice a nieco pod to, dajme tomu ako to robi Martin O'Neill, Kevin Keegan, Steve Coppel, Steve Bruce alebo Martin Jol. Ked si dam sako s kravatou a je mi zima, dam si na to tmavy plast, tak ako to nosi Fergie, Mourinho, Keane, Big Sam a mnoho dalsich... To mi pripada tak, ako keby si dala zena vecerny kostym a na to prsiplast + gumene cizmy do dazda...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyNe február 03, 2008 9:20 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
najsympatickejsi: Ryan Giggs, Gareth Barry, Freddie Ljungberg, Paolo Maldini, Steven Gerrard

najnesympatickejsi: Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi,Inzaghi.... dalej Senderos, Pirlo, Lampard, Mikel Obi, Crouch a samozrejme Wenger a Mourinho!

fredie je proste spica toho mam aj ja moc rad...je tu genialny clovek...suhlasim aj s Fat Frankom...ale nechapem preco nemas rad senderosa...a wenger? to by som tiez chcel vediet preco...klubova prislusnost? lebo napriklad fergie nie je moj naj manager(ani zdaleka) ale respektujem ho ako skveleho odbornika...

bavili sme sa tu o sympatiach resp. nesympatiach. Sorry Cuban, co tak moze byt sympaticke na chlapovi (Senderos), ktory vypada ako "Jano z budy"?? Ved keby som ho stretol na ulici, bol by som nuteny sa ho spytat, ako sa dari tazbe dreva na slovensko-polskej hranici, alebo nech mi porozprava o minulorocnych vysledkoch zatvy v okrese Galanta... As it for Wenger - ten chlap sa nevie obliect! On je stary mladenec, alebo ho uz davno opustila zena,ked mu nema kto poradit, co na seba?? Ked si da na seba to sako s kravatou a na to 1,5m dlhu tenku sustakovu bundu modrocervenej farby, tak mi pripada, ako funebrak, ktoreho vyhnali do roboty v nepriaznivom pocasi... Co mam k tymto dvom viac dodat?? That's it mate...

no senderos...co ja viem ja sympatie hodnotim inak ako len vzhladom...ved kvoli tevezovia roonyemu by som asi svojim detom zakazal pozerat epl, k ronaldovi by som sa nepriblizil ani na sto metrov aby mi nedaval dake navrhy...a fergie s tou jeho slavnou 20 rocnou zuvackou tiez nie je vyhra...a k wengerovi...ak si vsimnes tak dost vela manazerov to nosi takto...a pokial viem tak wenger ma velmi spokojne a plne manzelstvo

no neviem ako ty, ale ja som mal na mysli vyslovene tento druh sympatie (nesympatie). ok... tak mi teda povedz, co je ti sympaticke na Senderosovi,ked vynechame jeho vzhlad. Jeho stabilne kvalitne vykony? stop kiddin' yourself... Je to najhorsi obranca aky kedy hral za Arsenal! HAWK! Viem,ze Wenger ma manzelstvo v uplnom klidku, ale obliekat sa teda nevie! Sorry, ked si dam sustakovu bundu, dam si k nim aj primerane nohavice a nieco pod to, dajme tomu ako to robi Martin O'Neill, Kevin Keegan, Steve Coppel, Steve Bruce alebo Martin Jol. Ked si dam sako s kravatou a je mi zima, dam si na to tmavy plast, tak ako to nosi Fergie, Mourinho, Keane, Big Sam a mnoho dalsich... To mi pripada tak, ako keby si dala zena vecerny kostym a na to prsiplast + gumene cizmy do dazda...

v prvom rade Big Phil je este velmi mlady na CB a nepovedal by som ze to je najhorsi obranca v historii arsenalu...v champions league run 05/06 bol pri kolovi uplne uzasny rovnako aj na WC 06 kde boli spolu s Djourom stoperska dvojica z arsenalu s vekovim priemerom 21 rokov a prezentovali sa velmi dobrymi vykonmi...aj teraz ked je kolo prec je Phil velmi sebavedomi a pri wiliamovi uplne stiha..je trochu prone to mistakes ale to je podla mna v tom ze nehrava velmi casto ale akonahle dostane run zapasov po sebe ako je tomu teraz je uplne v pohode...keby si s nim videl aj nejake rozhovory zistil by si ze je to velmi inteligentny a naozaj sympaticky chlapik...no ak wengerovi...ako som povedal tak sa obliekaju aj iny napr. dnes tak bol Southgate a su to pripady aj mnohych inych...co je na tom? nevedel som ze si takto modne zatazeny a to je fakt vec ktora mi je ukradnuta
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptyUt február 05, 2008 11:55 pm

inak ten senderos vazne posobi dojmom ze mu wenger pred zapasom musi vysvetlit ze ktory su jeho a na ktoru stranu ma odkopavat....teraz si stuknem do cubana Wink ....inak cela obrana arsenalu posobi dost ohyzdne nacele s ucesom bakkary sagnu Laughing potom idol zenskych srdc jens lehman Very Happy ...a fantasticka peroxidova hlava almuniu...kvazi ciro gallasa...ale vrchol je vazne ten xicht senderosa ten posobi ako blbo poskladane puzzle Very Happy

oproti tomu obrana Aston Villy to su sami sympataci na ktorich spocinie nejedno zenske oko Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 12:43 pm

Tarzan napísal:
inak ten senderos vazne posobi dojmom ze mu wenger pred zapasom musi vysvetlit ze ktory su jeho a na ktoru stranu ma odkopavat....teraz si stuknem do cubana Wink ....inak cela obrana arsenalu posobi dost ohyzdne nacele s ucesom bakkary sagnu Laughing potom idol zenskych srdc jens lehman Very Happy ...a fantasticka peroxidova hlava almuniu...kvazi ciro gallasa...ale vrchol je vazne ten xicht senderosa ten posobi ako blbo poskladane puzzle Very Happy

oproti tomu obrana Aston Villy to su sami sympataci na ktorich spocinie nejedno zenske oko Wink

naozaj...senderos je fakt inteligentny chlapik...ceknite toto video https://www.youtube.com/watch?v=6sYPmQvl9J0 je to taky maly qiuz..niektore veci zdate su legendarne...kolo "habib" toure :-) ceknite ako odopvedal na tu otazku proti komu dal prvy gol v EPL...no a big phil je najlepsi...vsimnite si ako bol znechuteny sam sebou ked nevidel psc na highbury...proste pecka

j no tarzan....holt...ked ide chlapcom z holt end o vyzor svojich hracov...tak trocha konecne chapem preco fandis aston ville...na iny dovod som zaital este neprisiel...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 3:48 pm

hmmm a o co by malo ist v teme sympatak???
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 4:52 pm

Co sa tyka tejto temy tak u mna jednoznacne najsympatickejsi: Thierry Henry,Ronaldinho,Iniesta,Bojan Krkič,Victor Valdes ( z Barcy) a z inych timov su mi najviac sympaticki : Fabregas,Ibrahimovič,Balllack,Pirlo. Najnesympatickejsi su mi z Barcy : Giovanni (velky talent ale fakt ho nemusim,keby nehral za Barcu tak nwm)a nemusim tiez Edmilsona a Gudjohsnena.Z inych timov neznasam : C.Ronaldo,Guti,Ferdinand,Lehmann,Gattuso,Kuyt,Mikel.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 5:10 pm

Tarzan napísal:
hmmm a o co by malo ist v teme sympatak???

aj avs.roy to zobral tak ako ty...lenze sympatie by mali podla mna odrazat aj vzhlad...ale urcite aj dajme tomu spravanie hraca...ako na teba posobi a kopec inych veci...ved napr. avs.roy by potom musel nenavidiet viac ako polovicu kadru man u a ronaldo by musel byt najsympatickejsi futbalista na svete...ale nie je
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 6:44 pm

Stoffo napísal:
Co sa tyka tejto temy tak u mna jednoznacne najsympatickejsi: Thierry Henry,Ronaldinho,Iniesta,Bojan Krkič,Victor Valdes ( z Barcy) a z inych timov su mi najviac sympaticki : Fabregas,Ibrahimovič,Balllack,Pirlo. Najnesympatickejsi su mi z Barcy : Giovanni (velky talent ale fakt ho nemusim,keby nehral za Barcu tak nwm)a nemusim tiez Edmilsona a Gudjohsnena.Z inych timov neznasam : C.Ronaldo,Guti,Ferdinand,Lehmann,Gattuso,Kuyt,Mikel.

Preboha ako ti moze byt sympaticky Fabergas??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 7:14 pm

Vies po 1.paci sa mi jeho hra.Je malo tak kvalitnych technicky skvele vybavenych strednych zaloznikov na svete. po 2.Je to odchovanec Barcy,a povodom katalanec a verim ze raz bude v Barce hviezdit po 3.nepatri ani k tym hracom,ktori by nejak brutalne faulovali alebo boli drzi,vyzera pomerne skromny,disciplinovany, a to sa mi vo futbale paci.asi preto!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 7:29 pm

Stoffo napísal:
Vies po 1.paci sa mi jeho hra.Je malo tak kvalitnych technicky skvele vybavenych strednych zaloznikov na svete. po 2.Je to odchovanec Barcy,a povodom katalanec a verim ze raz bude v Barce hviezdit po 3.nepatri ani k tym hracom,ktori by nejak brutalne faulovali alebo boli drzi,vyzera pomerne skromny,disciplinovany, a to sa mi vo futbale paci.asi preto!

Tak toto vsetko co si napisal nesuvisi s temou a tak ani ostatnych hracov ktorych si napisal asi neboli vybrany k teme
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 8:36 pm

Preco si to myslis?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak EmptySt február 06, 2008 9:48 pm

Lebo hra aku hraje, aky je technicky vybaveny, odchovanec barcy a katalanec tak to neni o tom ci je ti sympaticky a pokial viem tak uz dlho sa to tu riesi co sa mysli pod nazvom "sympatak"..Takze si to precitaj hore
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sympatak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Sympatak Empty

Návrat hore Goto down
 
Sympatak
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Iné-
Prejdi na: