world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Komicke videa

Goto down 
+5
jarci
T-BARCA
cuban
Lacoste
Canary
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptyUt február 03, 2009 7:57 pm

Lacoste napísal:
Pri niektorych som si neni isty Stoffo ci su zrovna zabavne. Smile) Ale mam nejake otazky. Cos a tyka toho Etoa a Pepa to bola vazne bitka alebo sa len hrali alebo ako to mam chapat?? Niekde sa Etoo smial inokedy zase nee..

A ta facka bola umyselna ale nie taka silna ako z toho niektory robia dodnes vedu.. Radsej mu mal dat poriadnu..

Bergie : Tie videa su dobre a uplne padam zo stolicky pri tom syrovi alexkovi lol! lol!
mne sa zdá, že to bolo v rámci srandy ale nakonci ako keby sa bili ktovie??oni majú vždy medzi sebou rozpory aj nedávno pep etoa vyhodil z tréningu ale vraj si to potom vysvetlili ale toto by malo byť v rámci srandy

škoda, že nikde som nenašiel pepove gesto s numanciou- by si doteraz padal zo stoličky ukazoval neviem ako ti to mám preložiť slovami skúsim to: " Jebať,šukať to hej a hrať ne??ale ukazoval normálne 3 krát za sebou ako keby napodobňoval poriadny sex a dodnes neviem čo tým chcel nazančiť sám komentátor vtedy nevedel čo má kecať až sa z toho smial

jj mal mu dať a potom by dostal ešte raz takú Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptyNe marec 01, 2009 4:10 pm

aj keď sa Barce nedarí podľa predstáv nálada na tréningoch je úžasná a zábavná toto video o tom hovorí svoje

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20090223/53646497679.html?IDMC=53650396599#
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 3:20 pm

no necudujem sa preco su to uz len 4 body ked robia na treningoch toto Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 4:59 pm

cuban napísal:
no necudujem sa preco su to uz len 4 body ked robia na treningoch toto Very Happy

lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 5:20 pm

cuban napísal:
no necudujem sa preco su to uz len 4 body ked robia na treningoch toto Very Happy
všetko sa nedá natrénovať hráči akí hrajú v barce vedia dobre kde robia chyby a čo majú napraviť podľa mňa ná byť tréning zmesou nejakých makačiek resp. kondičných cvičení aby mali dobrú kondičku a zmes takýchto zábavných cvičení aby hráči vytvorili jednu dobrú partiu, jeden silný tím a to tímu z minulej sezóny chýbalo

inak škoda že takýchto videí z tréningov nie je viac nielen z barcy ale aj ostatných tímov zaujímalo by ma ako trénujú, čo presne robia.....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 9:17 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
no necudujem sa preco su to uz len 4 body ked robia na treningoch toto Very Happy
všetko sa nedá natrénovať hráči akí hrajú v barce vedia dobre kde robia chyby a čo majú napraviť podľa mňa ná byť tréning zmesou nejakých makačiek resp. kondičných cvičení aby mali dobrú kondičku a zmes takýchto zábavných cvičení aby hráči vytvorili jednu dobrú partiu, jeden silný tím a to tímu z minulej sezóny chýbalo

inak škoda že takýchto videí z tréningov nie je viac nielen z barcy ale aj ostatných tímov zaujímalo by ma ako trénujú, čo presne robia.....

tak ja viem co robia na treningoch arsenalu ale taketo sracky teda nie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptyUt marec 03, 2009 2:54 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
no necudujem sa preco su to uz len 4 body ked robia na treningoch toto Very Happy
všetko sa nedá natrénovať hráči akí hrajú v barce vedia dobre kde robia chyby a čo majú napraviť podľa mňa ná byť tréning zmesou nejakých makačiek resp. kondičných cvičení aby mali dobrú kondičku a zmes takýchto zábavných cvičení aby hráči vytvorili jednu dobrú partiu, jeden silný tím a to tímu z minulej sezóny chýbalo

inak škoda že takýchto videí z tréningov nie je viac nielen z barcy ale aj ostatných tímov zaujímalo by ma ako trénujú, čo presne robia.....

tak ja viem co robia na treningoch arsenalu ale taketo sracky teda nie
na výsledkoch arsenalu je presne vidno, že majú úžasný tréningový proces keď nedokázali dať 4 ligové zápasy gól to potom úžasne trénujú to je fakt

a inak čo robia??tam sú z každého tréningu videá?

Very Happy Very Happy na nete vyjde minútový úsek z tréningu a ty tu ideš robiť závery?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptySt marec 04, 2009 9:02 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
no necudujem sa preco su to uz len 4 body ked robia na treningoch toto Very Happy
všetko sa nedá natrénovať hráči akí hrajú v barce vedia dobre kde robia chyby a čo majú napraviť podľa mňa ná byť tréning zmesou nejakých makačiek resp. kondičných cvičení aby mali dobrú kondičku a zmes takýchto zábavných cvičení aby hráči vytvorili jednu dobrú partiu, jeden silný tím a to tímu z minulej sezóny chýbalo

inak škoda že takýchto videí z tréningov nie je viac nielen z barcy ale aj ostatných tímov zaujímalo by ma ako trénujú, čo presne robia.....

tak ja viem co robia na treningoch arsenalu ale taketo sracky teda nie
na výsledkoch arsenalu je presne vidno, že majú úžasný tréningový proces keď nedokázali dať 4 ligové zápasy gól to potom úžasne trénujú to je fakt

a inak čo robia??tam sú z každého tréningu videá?


Very Happy Very Happy na nete vyjde minútový úsek z tréningu a ty tu ideš robiť závery?

ved to bola len narazka...

http://www.gunners.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=3081%3Apod-poklickou-arsenova-koucinku&Itemid=100094
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptySt marec 04, 2009 10:10 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
no necudujem sa preco su to uz len 4 body ked robia na treningoch toto Very Happy
všetko sa nedá natrénovať hráči akí hrajú v barce vedia dobre kde robia chyby a čo majú napraviť podľa mňa ná byť tréning zmesou nejakých makačiek resp. kondičných cvičení aby mali dobrú kondičku a zmes takýchto zábavných cvičení aby hráči vytvorili jednu dobrú partiu, jeden silný tím a to tímu z minulej sezóny chýbalo

inak škoda že takýchto videí z tréningov nie je viac nielen z barcy ale aj ostatných tímov zaujímalo by ma ako trénujú, čo presne robia.....

tak ja viem co robia na treningoch arsenalu ale taketo sracky teda nie
na výsledkoch arsenalu je presne vidno, že majú úžasný tréningový proces keď nedokázali dať 4 ligové zápasy gól to potom úžasne trénujú to je fakt

a inak čo robia??tam sú z každého tréningu videá?


Very Happy Very Happy na nete vyjde minútový úsek z tréningu a ty tu ideš robiť závery?

ved to bola len narazka...

http://www.gunners.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=3081%3Apod-poklickou-arsenova-koucinku&Itemid=100094

dík také veci ma zaujímajú veľa sa píše o dristoch čo robia hráči..... ale málo sa píše o tréningoch a tréneroch rád si to prečítam


škoda že také niečo nie je k dispozícii v barce tam je to príliš tajné Sad Sad a vyjde len vtedy ak sa stane niečo na tréningu mimoriadne-škoda
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 EmptySt marec 04, 2009 11:24 pm

no zajímavé - najmä s tým vývojom hráča čo wenger hovoril tak má absolútnu pravdu pretože mnoho hráčov je bohužiaľ takých, ktorí si deň pred zápasom vyjdú bohviekde nehovoriac o tom ako neprofesionálne sa chovajú deň po zápase a vedia že majú voľný týždeň a s tým tréner nespraví nič samozrejme pokuty....... ale hráči s ich platmi majú pokuty viete kde a tréneri dobre vedia čo robia hráči vo voľnom čase ale sú jednoducho mimo nehovorím že každý ale mnoho hráčov to robí - od slovenska až po západné pobrežie usa

a inak čo sa týka toho tréningu tak skračky?? veď skoro to isté sa robí aj v Barce ono štýl mužstiev je podobný tak aj ten proces je podobný ale to s tými stopkami je blud (podľa mňa) veď každý tréning je iný a ako môže na minúty presne počítať cvičenia?? ale má také metódy no.....

vyžaduje rychlé krátké přihrávky a vířivý pohyb všech hráčů. Když se dostanou blízko ke vstřelení gólu, jsou podporováni aby riskovali a šli za skórováním s jistotou a odhodláním. Pokud se nenacházejí v úplně vhodné situaci, je doporučeno vyčkat na vhodnější příležitost. ( presne ako v Barce, nejdem tým nič naznačovať chráňboh Very Happy ale je to také isté aspoň tak sa mi to vidí z telky)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Komicke videa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komicke videa   Komicke videa - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Komicke videa
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Futbalové videá-
Prejdi na: