world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Perfect Skill

Goto down 
+7
Stoffo
Tarzan
Lacoste
avs.roy
Canary
Sigi
cuban
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
spurs_fan

spurs_fan


Počet príspevkov : 10
Registration date : 09.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: supeer   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo február 09, 2008 3:07 pm

drogba na treningu....toto sa od neho naucim...a ide sa machrovat Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo február 09, 2008 9:19 pm

cuban napísal:
Bergie6 napísal:
osobne si myslim, ze v sucasnosti najkrajsie goly striela Van Persie, volej proti charltonu (na ktorom nie je ani tak uzasne to umiestnenie ako pozicia z ktorej strielal), goly z priamych kopov, .. a ine

najviac ma vsak dostal bergieho gol, vsetkych odporucam si pozriet toto a toto video

jj ten dennisov povazujem spolu so zidanovim golom vo finale LM za najkrajsie goly historie...

no a to video s RVP bolo tiez dobre...ked som to videl..hned som si spomenul aky je to vynimocny futbalista...skoda ze je tak moc injury prone...dovolim si tvrdit ze ak by bol k dispozicii celu sezonu arsenal by nemal naskok 2 body ale 10

Cuban,Cuban... co mam povedat k tej tvojej poslednej vete??? si ma akurat dobre rozosmial. napisal si to tak, ako keby ten tvoj oblubeny tim postracal uz 20 bodov a len vdaka tomu,ze nehra RvP mate pred ManU naskok iba dvoch bodov! nemyslel si to vazne,ze nie???
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo február 09, 2008 10:16 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Bergie6 napísal:
osobne si myslim, ze v sucasnosti najkrajsie goly striela Van Persie, volej proti charltonu (na ktorom nie je ani tak uzasne to umiestnenie ako pozicia z ktorej strielal), goly z priamych kopov, .. a ine

najviac ma vsak dostal bergieho gol, vsetkych odporucam si pozriet toto a toto video

jj ten dennisov povazujem spolu so zidanovim golom vo finale LM za najkrajsie goly historie...

no a to video s RVP bolo tiez dobre...ked som to videl..hned som si spomenul aky je to vynimocny futbalista...skoda ze je tak moc injury prone...dovolim si tvrdit ze ak by bol k dispozicii celu sezonu arsenal by nemal naskok 2 body ale 10

Cuban,Cuban... co mam povedat k tej tvojej poslednej vete??? si ma akurat dobre rozosmial. napisal si to tak, ako keby ten tvoj oblubeny tim postracal uz 20 bodov a len vdaka tomu,ze nehra RvP mate pred ManU naskok iba dvoch bodov! nemyslel si to vazne,ze nie???

klidek...len som tym chcel povedat a s tym musis suhlasit ze RVP je typ hraca ktory dokaze zmenit zapas sam a dat gol z nicoho...rovnako skvele zahrava aj priame kopy..cize s nim by bol arsenal este silnejsi...to je vsetko...10-2=8 ...proste som to tak napisal...treba brat veci trocha s nadhladom...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo február 09, 2008 11:12 pm

ked je tu uz rec o RVP, tak jeho robi vynimocnym schopnost skorovat z tade z kade ini nedokazu, jednoducho skvely moment prekvapenia, uzasny pohyb, orientacia a zabijacky instinkt v prehustenom priestore... obrancovia ho tazko dokazu precitat, vie byt aj kreativny, skratka hrac ktory ma potencial na to aby bol najlepsim utocnikom vobec v sucanosti
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyPo február 25, 2008 5:07 pm

van persie je dobry hrac ale je to neskutocny sebec nieco ako robben
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyPo február 25, 2008 5:19 pm

Tarzan napísal:
van persie je dobry hrac ale je to neskutocny sebec nieco ako robben

to co si napisal je podla mna blbost, robben je najvacsi sebec akeho tento svet videl.. rvp je sebec vtedy ked ma a to zvycajne ked citi ze ma ozaj dobru strelecku poziciu, minulu sezonu nas ubijalo to ako si hraci podavali loptu v 16tke supera a ked sa rozhodol niekto vystrelit tak rozmyslal pokym sa mu tam nenakopila cela obrana a nahral, robin vdaka svojej schopnosti vnimat hru okamzite spracoval a strielal a v tom bola jeho dolezitost pre tim.. v tejto sezone ked nik nehlada celu vacnost henryho tak zase naopak hra timovejsie, sice vela jeho golov stale ide na jeho triko ale teraz hra pomerne timovo a neraz vie byt aj tvorivy...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 8:15 pm

Chlapci tak toto ste este nevideli...

https://www.youtube.com/watch?v=_ipfgJJtK6E
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 12:41 pm

Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 9:10 pm

https://www.youtube.com/watch?v=htwUEPofRjw

sice kratke ale stoji za to...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 9:51 pm

Tarzan napísal:
https://www.youtube.com/watch?v=T3lwXDElJCE

lol!

no to asi preto, ze RvP ma pravu nohu len na opieranie! Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 11:32 pm

tarzan nwm ci si si nezmylil topic, to vid patri inde ale teda dobre...

https://www.youtube.com/watch?v=MsvbSPZ7g-A
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 3:46 am

Bergie6 napísal:
https://www.youtube.com/watch?v=htwUEPofRjw

sice kratke ale stoji za to...

noo najlepsi okamih z toho videa bol ked adams dostal kopacku do hlavy...inak to bolo nudne
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 11:24 am

Tarzan napísal:
Bergie6 napísal:
https://www.youtube.com/watch?v=htwUEPofRjw

sice kratke ale stoji za to...

noo najlepsi okamih z toho videa bol ked adams dostal kopacku do hlavy...inak to bolo nudne

to je cisto tvoj nazor... a navyse ja nemozem za to ze nik sa neunuva spravit riadnu kompilaciu nejakeho obrancu (a zvlast takeho akym bol prave Mr Arsenal), ved zakrokov je este viac ako golov, je si z coho vyberat..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 1:06 pm

kompilaciu ani ne..ale o nestovi a malidim su dokumenty
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyŠt marec 13, 2008 5:00 pm

nedavno spominal som, ze rvp vie byt aj tvorivy... mozete si to overit aj tu
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyUt apríl 15, 2008 8:03 pm

nedavno som videl cosi nadherne a mozete si to pozriet aj vy... one touch master
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyUt apríl 15, 2008 8:49 pm

Dennis bol pan strelec ale Titi je proste Number One!!!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyUt apríl 15, 2008 9:33 pm

s tym ja nemozem suhlasit, dennis bol jeho ucitelom a jeho dokonalost podla mna nenapodobnil a tazko sa k nej v najblizsej buducnosti niekto priblizi, bergkamp to je proste charizma, osobnost, skromnost, velkost a majstrovstvo... jeho cit pre hru tazko niekto napodobni, jednoznacne najvacsi utocnik vsetkych cias, jeho proste nemozete neznasat, jeho osobnost to nikomu nedovoli
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySt apríl 16, 2008 10:23 am

Bergie6 napísal:
s tym ja nemozem suhlasit, dennis bol jeho ucitelom a jeho dokonalost podla mna nenapodobnil a tazko sa k nej v najblizsej buducnosti niekto priblizi, bergkamp to je proste charizma, osobnost, skromnost, velkost a majstrovstvo... jeho cit pre hru tazko niekto napodobni, jednoznacne najvacsi utocnik vsetkych cias, jeho proste nemozete neznasat, jeho osobnost to nikomu nedovoli

tak tak henry bol vpredu na obrazovkach, na plagatoch v reklamach samozrejme si to zasluzil ale dennis je dennis , v kazdom pripade henry/bergkamp partnership je proste dokonale dajte este medzi nich mozno kanua alebo adeho a mate deadly striking force
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySt apríl 16, 2008 11:24 am

pekné videjko....radosť pozerať...ale vety typu najväčí útočník všetkých čias... Laughing takých bolo veľa a je to subjektívne, ale bol dobrý..ja som ho tiež mal rád...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySt apríl 16, 2008 2:10 pm

jarci napísal:
pekné videjko....radosť pozerať...ale vety typu najväčí útočník všetkých čias... Laughing takých bolo veľa a je to subjektívne, ale bol dobrý..ja som ho tiež mal rád...

vela takych nebolo, pre fanusikov arsenalu uz vobec
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyŠt apríl 17, 2008 12:41 pm

to je tvoj pohľad....ja nemám problém uznať aj iných kvalitných hráčov, nech sú pre mňa za mňa hoci aj z borussie dortmund...a fakt výborných hráčov bolo dosť...mal som v rukách knihu 100 futbalových legiend a každý z tých ľudí čo tam bol, bol skvelý....a to mi tam ešte pár hráčov chýbalo....
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyPi apríl 18, 2008 5:56 pm

larsson bol lepsi Razz
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptySo apríl 19, 2008 11:22 pm

keď to ty povieš.... Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 EmptyUt apríl 29, 2008 2:13 pm

Neuveritelny gol,ktory priblizil Villarealu 2.miesto v tabulke La ligy.

https://www.youtube.com/watch?v=c5pqC0MIw-c
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Perfect Skill - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Perfect Skill
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Futbalové videá-
Prejdi na: