world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Carling cup

Goto down 
+6
avs.roy
Sigi
Canary
Tarzan
Lacoste
cuban
10 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Carling cup   Carling cup EmptyPo január 07, 2008 4:40 pm

Zajtra sa hra 1. semifinale Carling cupu

1st Leg

Utorok 8. januára 2008

Chelsea vs Everton 20:45

Streda 9. januára 2008

Arsenal vs Tottenham 20:45

2nd Leg

Utorok 22. januára 2008

Tottenham vs Arsenal 21:00

Streda 23. januára 2008

Everton vs Chelsea 21:00

nazory?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyPo január 07, 2008 11:04 pm

Sa tesim na derby..Smile Arsenal-Tottenham..Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyPo január 07, 2008 11:05 pm

lampard napísal:
Sa tesim na derby..Smile Arsenal-Tottenham..Smile

tak tak, uz sa tesim ako "kohutov" rozbije tym s vekovym priemerom 19 rokov...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyUt január 08, 2008 5:08 pm

sliepky by sa mohli uz konecne zmobilizovat a ked arsenal bude hrat tak ako proti burnley tak mu moc sanci nedavam...a este ked nastupi ten lavy obranca traore tak ma berbatov alebo robbie keane volnu cestu Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyUt január 08, 2008 5:42 pm

Tarzan napísal:
sliepky by sa mohli uz konecne zmobilizovat a ked arsenal bude hrat tak ako proti burnley tak mu moc sanci nedavam...a este ked nastupi ten lavy obranca traore tak ma berbatov alebo robbie keane volnu cestu Very Happy

je pravda ze tottenham sa v poslednom case uz zmobilizoval je to trocha lepsie...stale vsak dostavaju strasne vela golov, takze si myslim ze ak keby nam zlepili dake 2 dostanu 4 :-), no ak armandovi...toje na svoj vek skvely hrac, je neuveritelne rychly a technicky zdatny...v minulej sezone ma dost prekvapil...takze by som ho neodpisoval kvoli jednemu zapasu, naopak taky big phil zahral proti burnley perfektne a vyzera to tak ze je pripraveny ukazat sa ked je kolo prec. tento mlady tym arsenalu nemoze nic stratit...hraju spolu uz 2-3 roky a su velmi dobry...podla mna tento rok vyhraju CC, dufam ze everton odprace chelski, lebo to by bol velky psychicky tlak na mladych gunners po minulorocnom finale...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyUt január 08, 2008 11:53 pm

na svoj vek je dobry jedine Maldini Very Happy inak pisal si ze si videl z toho zapasu iba zostrih...tak si potom nemohol videt jeho zmatky a predovsetkym je obranca takze ma branit a az potom ist hore on ide najprv hore a az potom brani Toure nemoze vsetko odbehat za neho
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 09, 2008 10:52 am

Takze, Chelsea si doma poradila s Evertonom 2:1, kto by si chcel pozriet match report tu je: http://www.chelseafc.com/page/MatchReport/0,,10268,00.html
zdroj: www.chelseafc.com
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 09, 2008 4:17 pm

1. polcas bol jasne v rezii Chelsea ale potom som isiel do pubu hrat sipky Very Happy....inak neviem co zas hral Pizzaro a Obi Mikel
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 09, 2008 7:32 pm

Canary napísal:
Takze, Chelsea si doma poradila s Evertonom 2:1, kto by si chcel pozriet match report tu je: http://www.chelseafc.com/page/MatchReport/0,,10268,00.html
zdroj: www.chelseafc.com

Ten vlastny gol bol riadny lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyŠt január 10, 2008 5:31 pm

Arsenal - Tottenham 1:1 (0:1)
79. Walcott - 37. Jenas

Z kratkych highlightov co som videl arsenal mohol aj prehrat...pozrem ez vikend cely match a vyjadrim sa lepsie.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyŠt január 10, 2008 5:58 pm

Pozeral som len druhy polcas, preto budem posudzovat len ten. Bol to velmi pekny futbal. Hralo sa skutocne s obrovskym nasadenim, hra prebiehala z jednej strany na druhu, tempo bolo velmi vysoke. Obidva timy mali sance a pekne akcie, i ked na time arsenalu bolo obcas vidno predsalen este slabe skusenosti (necudo, kolko tam bol vekovy priemer? 19?), co vsak vynahradil velmi pohladnymi akciami. Tottenham hral taktiez velmi pekne, myslim ze mal trochu navrch ale nie velmi. Myslim, ze remiza (aspon podla druheho polcasu) bola zasluzena pre obidvoch. Sledovat taketo zapasy je lahoda pre oko divaka. Este by sa patrilo dodat, ze gol arsenalu patril do kategorie stastnych, bola to dost nahoda, pretoze braniaci hrac pri odoberani lopty hracovi Arsenalu do neho nakopol loptu a bol z toho gol. Plus este tu loptu nakopol do ruky, takze gol vlastne nemal platit ale platil. To je asi vsetko Wink
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyŠt január 10, 2008 10:18 pm

tak ja som videl cely zapas, a ci chcem alebo nie, Spurs boli lepsim tymom a mali vyhrat. Prva vazna sanca bola v podani Arsenalu, ked Bendtner hlavickoval do protipohybu Cerneho, ale ten to skvelym zakrokom vyrazil. Hralo sa vacsinou medzi 16kami, ale herne mali naviac Spurs. Zaloha Arsenalu ako keby nevedela, co hrat. Biedny bol aj Senderos aTraore. Do satni sli so zaslezenym vedenim Spurs. V druhom polcase bola hra viac vyrovnana a ako spomenul Canary, bolo sa na co pozerat,Persieho cez prestavku vystriedal Eduardo,ale ten bol prakticky neviditelny. Na 2:0 mohol zvysil Ledley King,ale v skrumazi pred Fabianskym mu obranca na poslednu chvilu loptu vypichol. Berbatov hral vynikajuco, hlavne rozdaval krasne prihravky, nehral hrotoveho utocnika, na hrote skor behal Keane. Walcott vyrovnal po velmi stastnom gole, Cerny si dobre vykryl drahu letu lopty, ale na poslednu chvilu sa Walcottovi odrazila od ruky a zmenila smer. Cerny v tej blizkosti uz nemohol reagovat. Najvacsiu sancu zapasu premrhal Defoe, ked v 88.minute sam pred Fabianskym prestrelil branu. Tazko povedat, ci bola remiza zasluzena, Ramos si urcite mysli nieco ine...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyŠt január 10, 2008 11:58 pm

hmmm Tottenham bol jasne futbalovejsi a ten gol?? stastie nic ine sa na to povedat neda...Walcot by ho inak asi nedal...Berbatov hral fakt velmi dobre...ale co stvaral O´Hara tak to bola hruza des...bude im chybat Zokora
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyPi január 11, 2008 12:16 am

neviem ci si cital dnesnu tlac, ale v Spurs im toho bude "chybat" viac Very Happy Robinson, Chimbonda, Y.P.Lee, Defoe, Stalteri, Tainio, Ghaly ... Ramos ide robit cistky Very Happy S menami suhlasim, ale u Chimbondu som zostal prekvapeny! V mojich ociach je to kvalitny pravy bek.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyPi január 11, 2008 1:05 am

Chimbonda??? no tak to je jeden z mala obrancov co za nieco stal spolu s Kingom...najprv sa mal zbavit Kaboula ved to je atrapa obrancu...a Robinsona sa tak lahko nezbavi teraz ho nikto nebude chciet a navyse kto ho zaplati??

ostatni tak to sa dalo cakat...len Defoe mohol este zostat
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyPi január 11, 2008 1:19 am

tak,tak.. aj Chimbonda. V tomto som Ramosa absolutne nepochopil. Kaboul to je blato,to nic... Ramos chce brankara bud z Getafe (nejaky 22 rocny argentincan, ale nema pracovne povolenie), alebo Hildebrandta z Valencie. Robinson bude asi dost drahy, ale zevraj sa ho urcite chce zbavit. Podla mna ho v sobotu na Chelsea nepostavi. Defoe je dost dobry na to, aby furt vysedaval na lavicke. A keby vcera na Emirates dal tu tutovku, mozno by Ramos zmenil nazor. Ale Defoe chce ostat a je aj dost oblubeny u fanusikov Spurs.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyPi január 11, 2008 1:23 am

Hildebranta z Valencie asi nevyplatia a toho brankara z Getafe by som si kukol...radsej nech sa pozre do svojho klubu Cerny nechytal az tak zle ze by potreboval surne brankara, sezonu by v pohode dochytal a potom by sa mohol dat dokopy aj Robinson takze neviem co riesi..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptyUt január 22, 2008 5:15 pm

Takze dnes tu mame opat North London Derby, druhy leg semifinale Carling cupu a opat dalsiu sancu pre sp*rs ukoncit ich dlhu snuru bez vitazstva proti skutocnym panom Londyna Very Happy . Je to uz sice 21 zapasov ale dnes su znamenia pre kohutov pomerne priaznive. Po prichode Ramosa sa viditelne zdvihli, v prvom zapase na Ashburton Groove boli lepsim tymom no a dnes v domacom prostredi na Lane nastupi Acko kohutov proti viac menej typickemu CC tymu Arsenalu.

Carling cup 80px-Tottenham_Hotspur_Badge vs Carling cup 602xi0

Tu je kader Arsenalu ktory sa dnes postavi sp*rs:
2 Abou DIABY
3 Bacary SAGNA
4 Cesc FABREGAS
9 EDUARDO
10 William GALLAS
13 Alexander HLEB
15 DENILSON
16 Mathieu FLAMINI
19 GILBERTO
21 Lukasz FABIANSKI (GK)
25 Emmanuel ADEBAYOR
26 Nicklas BENDTNER
30 Armand TRAORE
31 Justin HOYTE
32 Theo WALCOTT
40 Vito MANNONE (GK)
oproti zvyklostiam je tam aj zopar hracov acka, kvoli viacerym zraneniam hlavne na CB

Kohuti by mali nastupit v najsilnejsom moznom zlozeni vzhladom na zranenia. Chybaju Gareth Bale, Benoit Assou-Ekotto a Anthony Gardner, pravdepodobne nebude hrat ani Darren Bent, ktory ma tiez problemy s kolenom. Robbie Keane, Pascal Chimbonda a Ledley King ktory cez vikend odpocivali by mali hrat, rovnako sa vracia po treste aj Steed Malbranque no a Younes Kaboul by sa mal tiez vratit po zraneni.

Moj tip: 2:2 alebo 1:3

C´MON ARSENAL!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 23, 2008 12:03 am

na tiket som praskol tutovu jednotku plus postup sliepok...ked ma sklamu tak asi vypalim londyn Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 23, 2008 12:06 am

Tarzan napísal:
na tiket som praskol tutovu jednotku plus postup sliepok...ked ma sklamu tak asi vypalim londyn Very Happy

po polcase 2-0 pre sp*s....ach
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 23, 2008 12:52 am

tutova 1 a bez debat postup...berbatov sa trafi a lennon z brejku... Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 23, 2008 1:16 am

Njn..Smile Ti kohuti ma fakt dneska potesili..Smile Hrali vyborne a konecne po tych 9 rokoch Arsenal porazili..Super vykon podal asi Chimbonda a ked nastupil tak Boateng..Smile Kohuti idu s nami do Wembley Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 23, 2008 2:30 am

a Cubana nikde... preco asi? Keby dali Spurs dnes 8 bananov, nikto by nemohol namietat. dokonca ani sam Cuban, ak ten zapas videl... lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 23, 2008 12:34 pm

avs.roy napísal:
a Cubana nikde... preco asi? Keby dali Spurs dnes 8 bananov, nikto by nemohol namietat. dokonca ani sam Cuban, ak ten zapas videl... lol!

tu som neboj..sa. ja uz neriesim o 0:30 cez tyzden forum...necakal som nic ine len gratulacie od vas...takze dakujem

ale let´s face it...strasna hanba, po 21 zapasoch a este takymto sposobom...proti sp*rs by bolo aj 2-0 potupna porazka a nie 5-1!!! koniec sveta...teraz uz fakt ocakavam kazdym dnom apokalypsu. Velmi slaby vykon celeho muzstva...diaby si snad mysli ze je maradona...jedine co vie je prejst cez 3 ludi a stratit loptu pri 4...mal by nosit dake sluchadla v ktorych mu bude stale chodit pass! pass! pass!....sklamal ma aj fabregas...v premier league jeho momentalna forma az tak nebila do oci ked mal okolo seba first teamers ale tu mal byt veduca osobnost a mal schovat cele white hart lane...wallcot...uplne nic...absolutne...velmi slabe, bol to aj dost nestastny zapas, akoby bolo vsetko proti nam...prva strela gol...druha strela vlastny gol...z protiutoku dal bendtner brvno...potom treti gol hned po prestavke....bendtner a ade sa skoro pobili...aj gallas mal nieco s nikom...strasne

je to obrovska hanba...a mali by sme sa z toho poucit...stale hrame 3 sutaze a sme na tom celkom dobre...toto sa vsak jednoducho nemalo stat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup EmptySt január 23, 2008 3:30 pm

arsenal vizeral nooo ako by som to povedal ze je pred erupciou...ked sa dari je "akoze" vsetko OK a ked dojde takyto zapas tak...kazdy sa prejavi...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Carling cup Empty
OdoslaťPredmet: Re: Carling cup   Carling cup Empty

Návrat hore Goto down
 
Carling cup
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: