world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Noví členovia

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Noví členovia Empty
OdoslaťPredmet: Noví členovia   Noví členovia EmptySo január 05, 2008 1:05 pm

Po mojom veľkom optimizme ked sa za dva dni prihlasilo 11 ludi, prisla realita. Vacsina bohuzial pravidelne neprispieva, a nedari sa zohnat ani novych ludi. Snazim sa zhanat ako sa da, a tymto vas chcem poprosit o pomoc. Mali by to byt ludia ktory sa dokazu normalne porozpravat aby sme sa vyhli diskusiam ako na azete a podobne. Kedze vsak naozaj treba novych clenov, naroky sa mozu znizovat :-) a neskor sa spravi selekcia :-), dalej by som chcel aby to tu bolo vyvazene co sa tyka fanklubov tymov, v ramci moznosti samozrejme, potom sa budu vsetci na fore navazat do fanusika chelsea a pod...dakujem


Naposledy upravil dňa Ne január 06, 2008 1:23 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
skokan roka

skokan roka


Počet príspevkov : 3
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 19.01.2008

Noví členovia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Noví členovia   Noví členovia EmptySo január 19, 2008 2:42 am

cuban napísal:
chcel by som aby to tu bolo vyvazene co sa tyka fanklubov tymov, v ramci moznosti samozrejme, potom sa budu vsetci na fore navazat do fanusika chelsea a pod...dakujem

zauijmavy napad....... ale neuskutocnitelny....... aby to bolo vyrovnane by tu musela polovica zo vsetkych fadnit chelsea a ta druha ManU...to su proste kluby o ktore sa kazdy ,,otre,, Laughing fuck em all, fuck em all, chelsea, manU,liverpool
Návrat hore Goto down
 
Noví členovia
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Úvod :: Oznamy-
Prejdi na: