world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FA cup

Goto down 
+7
Bergie6
marek77
Lacoste
Tarzan
Canary
avs.roy
cuban
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 6:37 pm

lampard napísal:
Dalsi los F.A Cupu je za nami a ja si dovolujem sem napisat vsetky zapasy:

Bristol Rovers v Southampton

Cardiff City v Wolves

Sheffield United v Middlesbrough

Liverpool v Barnsley

Manchester United v Arsenal

Preston v Portsmouth

Coventry City v West Brom

Chelsea v Huddersfield Town

Tahakom samozrejme suboj na Old Trofforde.. Klasika je ze my mame prakticky najlahsieho supera a klasika ze MU zase najtazsieho..Smile To stastie je ale krasna vec...Smile

jj otvorim arsenal.com ale len citam hlavnu spravicku...pekne! toto v sobotu a v stredu AC...co viac si mozem priat...prave kvoli tomu zapasu predpokladam okliestene zostavy minimalne na strane arsenalu urcite lebo wenger uz povedal ze v pripade tazkeho a nahusteneho programu pouzije system z CC. No a tazsi a nahustenejsi program si snad ani neviem predstavit.

Ideal by bolo setrit dvoch, troch hracov a potom dat plnu zostavu na AC...prinajhorsom treba uhrat remizu a ziskat druhy zapas na Emirates...aj ked to bude zasa narocnejsie na program...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 10:33 pm

cuban napísal:
lampard napísal:
Dalsi los F.A Cupu je za nami a ja si dovolujem sem napisat vsetky zapasy:

Bristol Rovers v Southampton

Cardiff City v Wolves

Sheffield United v Middlesbrough

Liverpool v Barnsley

Manchester United v Arsenal

Preston v Portsmouth

Coventry City v West Brom

Chelsea v Huddersfield Town

Tahakom samozrejme suboj na Old Trofforde.. Klasika je ze my mame prakticky najlahsieho supera a klasika ze MU zase najtazsieho..Smile To stastie je ale krasna vec...Smile

jj otvorim arsenal.com ale len citam hlavnu spravicku...pekne! toto v sobotu a v stredu AC...co viac si mozem priat...prave kvoli tomu zapasu predpokladam okliestene zostavy minimalne na strane arsenalu urcite lebo wenger uz povedal ze v pripade tazkeho a nahusteneho programu pouzije system z CC. No a tazsi a nahustenejsi program si snad ani neviem predstavit.

Ideal by bolo setrit dvoch, troch hracov a potom dat plnu zostavu na AC...prinajhorsom treba uhrat remizu a ziskat druhy zapas na Emirates...aj ked to bude zasa narocnejsie na program...

Mam to chapat tak ze Wenger sa chce vzdat F.A Cupu aby mohol ist dalej v Lige Majstrov?? Smile Svojim sposobom je to tak ako si to napisal ne?? Smile Sranda bude ked vypadnu z obidvoch sutazi..Smile Co si myslim ze na 55% sa aj stane.. Uvidime
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 10:48 pm

Ceski hokejisti alias Chelsea London, to je duo, ktore stelesnuje vyraz "sportove stastie"... Nech mi pamat siaha akokolvek daleko, nevzpominam si, ze by Blues mali v tejto faze FA Cupu aspon raz supera, ktory by stal za zmienku. Pri vsetkej ucte k Huddersfieldu, Chelsea je v 6.kole. Z Premier League ostalo v "last 16" iba 6 muzstiev, co sa nikdy v historii FA Cupu nestalo. Ak sa mozem na chvilu vratit k 5.kolu, velmi sa mi pacila story a dobrodruzstvo "part-timers" z Havant & Waterlooville. Ak vynechame ich hrdinsky vykon pred vypredanym Anfield, v piatok si tito kurenari,taxikari,stolari a co ja viem este co, zatrenovali na Old Trafford, v sobotu si zahrali na Anfield a v nedelu obdrzalo cele muzstvo volne vstupenky na zapas Manchester United - Tottenham Hotspur. Brankar spominanych hrdinov dostal od dennika The Sun odmenu £1000 za kazdych 15 minut s cistym kontom. Skoda, ze Lukas vyrovnaval v 27.minute, mohol dostat 2 litre, takto ma iba tisicovku, za ktoru ma vsak uz kupeny zajazd do Madridu + zadarmo vstupenku na finale Ligy Majstrov v Moskve. Myslim, ze minuly weekend bol urcite najkrajsim v ich zivote a nikdy na to nezabudnu. No a teraz trochu vaznejsie... Viem,ze Cuban urcite nebude suhlasit, ale moj smely nazor je ten, ze ak AFC nepostupi cez AC Milan, Gunners su tuto sezonu bez trofeje! Uz teraz maju pomerne dost zranenych hracov a vcera sa k nim pridal este aj Kolo Toure. "Smola" Very Happy United maju toho roku v FA Cupe samych "lahkych" superov - Astonka, Spurs no a teraz (aby toho nebolo malo) Arsenal. Dufam, ze ma moji chlapci nesklamu a poslu Gunners tam, kde patria... Uprimne Cuban, Arsenal tuto sezonu titul PL nevyhra, moj nazor, ktory sa DUFAM ukaze ako pravdivy!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 11:00 pm

avs.roy napísal:
Ceski hokejisti alias Chelsea London, to je duo, ktore stelesnuje vyraz "sportove stastie"... Nech mi pamat siaha akokolvek daleko, nevzpominam si, ze by Blues mali v tejto faze FA Cupu aspon raz supera, ktory by stal za zmienku. Pri vsetkej ucte k Huddersfieldu, Chelsea je v 6.kole. Z Premier League ostalo v "last 16" iba 6 muzstiev, co sa nikdy v historii FA Cupu nestalo. Ak sa mozem na chvilu vratit k 5.kolu, velmi sa mi pacila story a dobrodruzstvo "part-timers" z Havant & Waterlooville. Ak vynechame ich hrdinsky vykon pred vypredanym Anfield, v piatok si tito kurenari,taxikari,stolari a co ja viem este co, zatrenovali na Old Trafford, v sobotu si zahrali na Anfield a v nedelu obdrzalo cele muzstvo volne vstupenky na zapas Manchester United - Tottenham Hotspur. Brankar spominanych hrdinov dostal od dennika The Sun odmenu £1000 za kazdych 15 minut s cistym kontom. Skoda, ze Lukas vyrovnaval v 27.minute, mohol dostat 2 litre, takto ma iba tisicovku, za ktoru ma vsak uz kupeny zajazd do Madridu + zadarmo vstupenku na finale Ligy Majstrov v Moskve. Myslim, ze minuly weekend bol urcite najkrajsim v ich zivote a nikdy na to nezabudnu. No a teraz trochu vaznejsie... Viem,ze Cuban urcite nebude suhlasit, ale moj smely nazor je ten, ze ak AFC nepostupi cez AC Milan, Gunners su tuto sezonu bez trofeje! Uz teraz maju pomerne dost zranenych hracov a vcera sa k nim pridal este aj Kolo Toure. "Smola" Very Happy United maju toho roku v FA Cupe samych "lahkych" superov - Astonka, Spurs no a teraz (aby toho nebolo malo) Arsenal. Dufam, ze ma moji chlapci nesklamu a poslu Gunners tam, kde patria... Uprimne Cuban, Arsenal tuto sezonu titul PL nevyhra, moj nazor, ktory sa DUFAM ukaze ako pravdivy!

Nevyhra ich ani Manu..Very Happy Verim svojej Chelsea ale dal by som titul PL teraz MU za to aby sme vyhrali LM..Smile Ved nabuduci rok nebudeme mat (dufam) ziadnu krizu a nepostracame zbytocne body..Smile
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 11:07 pm

Lampard, hadam nie si taky naivny, aby si si myslel, ze existuje nejaky tym, ktory nema za celu sezonu aspon malu krizu. Taky tym neexistuje, to ta teda ubezpecujem. Liga Majstrov pre Chelsea?? Aby sme sa tu vsetci nedivili, ak sa ta trofej objavi v uplne inej krajine, ako je Anglicko! Az tak prekvapeny by som nebol... Nemam rad talianske tymy, ale u mna je jeden z najvacsich aspirantov na Champions League Trophy muzstvo Interu Milan, nekecam! Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 11:12 pm

avs.roy napísal:
Lampard, hadam nie si taky naivny, aby si si myslel, ze existuje nejaky tym, ktory nema za celu sezonu aspon malu krizu. Taky tym neexistuje, to ta teda ubezpecujem. Liga Majstrov pre Chelsea?? Aby sme sa tu vsetci nedivili, ak sa ta trofej objavi v uplne inej krajine, ako je Anglicko! Az tak prekvapeny by som nebol... Nemam rad talianske tymy, ale u mna je jeden z najvacsich aspirantov na Champions League Trophy muzstvo Interu Milan, nekecam! Very Happy

To som zasa nepovedal..Smile Viem ze vsade su male krizi ale urcite nie take velke ako u nas...Smile A z tych vecsich kriz mam na mysli tymi z Big 4..Smile Teraz ma mozno Liverpool ale prakticky to je teraz jedno, nam by tie body postracane na zaciatku sezony velmi pomohli..Smile Moj aspirant na titul v CHL je bohuzial Real Madrid...Ale snad sa nam to podari, ved kolko sa o tu trofej uz snazime..Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 11:30 pm

lampard: nepovedal som ze wenger chce vypustit fa cup. je logicke ze pred AC sa budu trocha setrit koniec koncov, man u hra tiez hned s lyonom a urcite je pre oba tymi dolezitejsia CL ako fa cup...

avs.roy: podla mna vypadnutie z jednej sutaze alebo dokonca z obidvoch bude znamenat posilnenie sanci tymu (ci uz man u alebo arsenalu) na zist EPL...nemam rad taketo reci ako tu vedies takze radsej pockajme ako to dobadne a nehovorme kto zostane bez trofeje...

arsenal ma teraz naozaj par zranenych ludi...ale stale celkom dobre slapeme...a to aj napriek tomu ze jeden z nasich dvoch main strikers je celu sezonu zraneny...rosicky je tiez stale mimo...a boli casti sezony ked sme mali k dispozicii jedneho jedineho originalneho stopera...oproti tomu staci ked si rooney zlomi zase nohu alebo ronaldo dostane distanc na 3 zapasy a uz ste 9 bodov za nami...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 11:48 pm

cuban napísal:
lampard: nepovedal som ze wenger chce vypustit fa cup. je logicke ze pred AC sa budu trocha setrit koniec koncov, man u hra tiez hned s lyonom a urcite je pre oba tymi dolezitejsia CL ako fa cup...

avs.roy: podla mna vypadnutie z jednej sutaze alebo dokonca z obidvoch bude znamenat posilnenie sanci tymu (ci uz man u alebo arsenalu) na zist EPL...nemam rad taketo reci ako tu vedies takze radsej pockajme ako to dobadne a nehovorme kto zostane bez trofeje...

arsenal ma teraz naozaj par zranenych ludi...ale stale celkom dobre slapeme...a to aj napriek tomu ze jeden z nasich dvoch main strikers je celu sezonu zraneny...rosicky je tiez stale mimo...a boli casti sezony ked sme mali k dispozicii jedneho jedineho originalneho stopera...oproti tomu staci ked si rooney zlomi zase nohu alebo ronaldo dostane distanc na 3 zapasy a uz ste 9 bodov za nami...

Cuban neber vsetko zasa tak vazne! No este taku "nehrali", aby som si ja nerypol do fanusika AFC! Very Happy Alex a jeho chlapci sa vyslovili, ze si idu zopakovat "The Treble" z roku 1999. Tak sa necham prekvapit. Neodvolavaj sa tu na hypoteticke zranenia hracov ManU, aj keby k tomu doslo, stale je tam velmi vela hracov, ktory dostanu loptu do siete supera. Nezabudaj, ze FA Cup je velmi vyznamna trofej pre kazde jedno muzstvo a aj managera, uz len z dovodov jeho cara a historie!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 11:51 pm

avs.roy: Aston Villa nie je lahky super...my sa sustredime na ligu a pohar sme obetovali po vzore velkeho Wengera lol! ten by si mal ujasnit priority lebo bude mat aj tuto sezonu bez trofeji tongue
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyPo január 28, 2008 11:53 pm

Tarzan napísal:
avs.roy: Aston Villa nie je lahky super...my sa sustredime na ligu a pohar sme obetovali po vzore velkeho Wengera lol! ten by si mal ujasnit priority lebo bude mat aj tuto sezonu bez trofeji tongue

Tarzan, vsak dobre vies, ako som to myslel, kedze som dal slovo lahkych do uvodzoviek!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyUt január 29, 2008 9:29 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
lampard: nepovedal som ze wenger chce vypustit fa cup. je logicke ze pred AC sa budu trocha setrit koniec koncov, man u hra tiez hned s lyonom a urcite je pre oba tymi dolezitejsia CL ako fa cup...

avs.roy: podla mna vypadnutie z jednej sutaze alebo dokonca z obidvoch bude znamenat posilnenie sanci tymu (ci uz man u alebo arsenalu) na zist EPL...nemam rad taketo reci ako tu vedies takze radsej pockajme ako to dobadne a nehovorme kto zostane bez trofeje...

arsenal ma teraz naozaj par zranenych ludi...ale stale celkom dobre slapeme...a to aj napriek tomu ze jeden z nasich dvoch main strikers je celu sezonu zraneny...rosicky je tiez stale mimo...a boli casti sezony ked sme mali k dispozicii jedneho jedineho originalneho stopera...oproti tomu staci ked si rooney zlomi zase nohu alebo ronaldo dostane distanc na 3 zapasy a uz ste 9 bodov za nami...

Cuban neber vsetko zasa tak vazne! No este taku "nehrali", aby som si ja nerypol do fanusika AFC! Very Happy Alex a jeho chlapci sa vyslovili, ze si idu zopakovat "The Treble" z roku 1999. Tak sa necham prekvapit. Neodvolavaj sa tu na hypoteticke zranenia hracov ManU, aj keby k tomu doslo, stale je tam velmi vela hracov, ktory dostanu loptu do siete supera. Nezabudaj, ze FA Cup je velmi vyznamna trofej pre kazde jedno muzstvo a aj managera, uz len z dovodov jeho cara a historie!

ja som len rypol rovnako ako ty...ide ale o to ze bez rooneyho a ronalda ste fakt jalovy, nepopieram ze FA cup je dolezita trofer ale CL je urcite priorita aj pre man u aj pre arsenal...minimalne v porovnani s FA cupom
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptySo február 16, 2008 10:31 pm

13:30 Bristol Rovers 1-0 Southampton FC (0-0)
16:00 Cardiff City 2-0 Wolverhampton W. (2-0)
16:00 Coventry City 0-5 West Bromwich (0-1)
16:00 Chelsea FC 3-1 Huddersfield Town (1-1)
16:00 Liverpool FC 1-2 Barnsley (1-0)
18:15 Manchester United 4-0 Arsenal FC (3-0)

tak tu je sumar ostatnych zapasov...ked sa tak pozeram na jeden z tychto zapasov tak sa mi zda ze arsenal neutrpel najvacsiu porazku dneska...aspon nieco
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptySo február 16, 2008 11:18 pm

to bolo co prepana 4:0 riadny nater to som necakal. aj ked som si nebol isty postupom ale toto , v akej zostave vlastne AFC hral ak to niekto vie. Lebo mam pocit (nie vyhovorku) ze sa asi setria na AC. Viem ze diabli su súper iného kalibru ale ak hraju dva top tímy premierleague tak je to moc, mohli sme vypadnut aj inym sposobom. No nic snad to dozenieme v PL a v LM.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptySo február 16, 2008 11:37 pm

Goonery budte radi ze ste neskoncili ako Liverpool..Ten dopadol horsie..
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptySo február 16, 2008 11:38 pm

nasa obrana bola tragickejsia ako ta najvacsia drama aku by bol shakespeare schopny napisat (vsetci do jedneho katastrofa), zaloha nemohucejsia ako hluchonemy invalid a utok zufalejsi ako 60rocny panic, avsak tento krat som to dopozeral cele narozdiel od zapasu so spu*s, ten zapas ma na to mozno psychicky pripravil a prehrat o 4 goly so spu*s je omnoho vacsia hanba ale toto bolo fiasko tiez, je mozem len pogratulovat vitazom, chalani ma fakt sklamali, jediny komu mozem podakovat je jens a to pri tak katastralnej obrane dostat iba 4 goly je uchvatne lebo bez neho by to bol najvacsi vyprask v historii celeho FA Cupu, nehovorim ze som cakal postup ale nie takuto potupu
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptySo február 16, 2008 11:47 pm

lampard napísal:
Goonery budte radi ze ste neskoncili ako Liverpool..Ten dopadol horsie..
Comu ty hovoris horsie ? Dostat taku naklaadacku od United je myslim ovela horsie ako ked Liverpool ktory aj tak tuto sezonu neohuruje prehra s nejakym "slabym" muzstvom.Od neho uz tuto sezonu nic neprekvapi ale ak hraju dva top tímy ligy a dopadne to takto ze líder dostane štvorku tak je zle. V aky vysledok potom mozme ocakavat v dvojzápaeňse s AC ked oni sa uz tiez zobudili v lige. Alebo sme sa az tak na nich šetrili? No asi nie
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:17 am

lampard napísal:
Goonery budte radi ze ste neskoncili ako Liverpool..Ten dopadol horsie..

vobec si nemyslim ze dopadol horsie
prehrali 2:1 bol to sice super nizsej kvality ale
my sme zase dostali poriadny naklad,
ale necudujem sa toomu ...
nechcem sa nejako vyhovarat, nehrali sme nic
jednym slovom povedane - nemohucnost
a bolo vidiet rozdiel v kvalitach,
hrali vacsinou hraci ktory moc toho tuto sezonu neodohrali,
ale aj v podani gallasa som videl dost chyb, gilberto nestihal
eboue no komment ...
dnes to nebol nas den,
ale tak 12 hracov na marodke sa niekde musi odzrkadlit
a mozete si hovorit co chcete v tomto pripade by som to fakt nebral ako vyhovorku,
proste ked niesu hraci a nieje z koho vyberat takkk ...
a niekto nastupit musel ...
ale aj v tomto by som videl nejaky plus ,
mozno sa chalani schopia na LM a ukazu nam ze to vedia
a takisto mame viac casu na PL tak dufam ze to bude nejaka vyhoda
aspon co sa tyka zraneni z FA capu Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:32 am

dnes bol panom ihriska Nani dokonale nahradil ronalda...ten chalan hral neskutocne...4:0 neni co riesit...
inak v druhom polcase ma pobavili 3 veci...karta pre rooneyho bola to od neho zbytocnost ale aspon bola sranda...karta adebayora ten chlapec musel nieco snupat pred zapasom ked si myslel ze mu na ten pad niekto skoci...a tretia vec bolo to hlavickove solo naniho tak to uz bol klinec do rakvy tragickej hry arsenalu...len tak dalej chlapci Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:37 am

No lenze 4 goly ste dostali od Man Utd a este k tomu vonku...Ale Liverpool prehral doma 2:1 s druholigovym timom pri celkom silnej zostave takze by som povedal ze tak narovnako no..Budte radi ze ste nedostali viac..A ja len dufam ze toho hajzla Ebueho zastavia aspon na tri mesiace za taketo fauly...Najprv zlomi kosti v nohe Terrymu a teraz takyto nechutny slapak..Este stastie ze to Rozhodca dobre videl a dal tomu "prasatu" cervenu...Ja by som to takto povedal:

Nani 4:0 Arsenal

Ten chlapec dneska odohral asi najlepsi zapas za MU zatial..Co sa tyka nakupovtak tento jediny United zavidim..Anderson, Hargreaves- od nich sa cakalo viac..A hlavne druhy menovany sklamal..
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:40 am

anderson je v pohode...este je mlady takze je splaseny ale u neho sa to zlepsi...a prisiel z portugalska a tam sa hra inak...anderson bude este lepsi...hargrejvs je kopa sracek velmi precenovany hrac...ale toto je mimo temy...

inak van der saar nemal co chytat...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:40 am

Tarzan napísal:
dnes bol panom ihriska Nani dokonale nahradil ronalda...ten chalan hral neskutocne...4:0 neni co riesit...
inak v druhom polcase ma pobavili 3 veci...karta pre rooneyho bola to od neho zbytocnost ale aspon bola sranda...karta adebayora ten chlapec musel nieco snupat pred zapasom ked si myslel ze mu na ten pad niekto skoci...a tretia vec bolo to hlavickove solo naniho tak to uz bol klinec do rakvy tragickej hry arsenalu...len tak dalej chlapci Very Happy

Potvrdil si len moj nazor o Nanim..Very Happy Inak to solo bolo hlavickove bolo neskutocne..Tesil som sa ako maly chlapec ked som videl ze vlastne jeden hrac sa takto vysmieval fintickami detskam z Arsenalu..Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:41 am

Tarzan napísal:
anderson je v pohode...este je mlady takze je splaseny ale u neho sa to zlepsi...a prisiel z portugalska a tam sa hra inak...anderson bude este lepsi...hargrejvs je kopa sracek velmi precenovany hrac...ale toto je mimo temy...

inak van der saar nemal co chytat...

A vobec..Mali gooneri nejaku strelu na branu??Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:48 am

fuuu to je tiez pravda ani nevystrelili na branu...ty vole...a doteraz sa pretriasala ta ich neskutocna ofenziva a nevystrelili na branu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:50 am

lampard napísal:
Tarzan napísal:
anderson je v pohode...este je mlady takze je splaseny ale u neho sa to zlepsi...a prisiel z portugalska a tam sa hra inak...anderson bude este lepsi...hargrejvs je kopa sracek velmi precenovany hrac...ale toto je mimo temy...

inak van der saar nemal co chytat...

A vobec..Mali gooneri nejaku strelu na branu??Very Happy

mali....jednu...jednoducho sa ukazalo ze nas mlady tym este nema na 4 trofeje...prvy tym je v pohode...a tato rezerva...su to mlady chlapci okolo 18 rokov...maju obrovsky talent a stihaju s vacsinou premier league, ale na vykony ako prediedlo dnes manu alebo predtym tottenham su este mali...kader mame realne na dve trofeje...z tychto styroch odpadli CC a FA cup..cize tie "najmenej zelanejsie" manu bolo dnes fakt ovela ovela lepsie...po hroznych nedavnych vykonoch dnes odohrali fakt zapas ked im vyslo vsetko na co siahli...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 12:51 am

lampard napísal:
Tarzan napísal:
anderson je v pohode...este je mlady takze je splaseny ale u neho sa to zlepsi...a prisiel z portugalska a tam sa hra inak...anderson bude este lepsi...hargrejvs je kopa sracek velmi precenovany hrac...ale toto je mimo temy...

inak van der saar nemal co chytat...

A vobec..Mali gooneri nejaku strelu na branu??Very Happy

no chelsea urcite nemala velke problemi dnes co ?
sak koho ste chytili ???????????
2 ci 3ligista ???
tusim su az v tretej ...
ale ste im nalozili co ?
si hrdy ze ste vyhrali nad Huddersfield Town z 3 ligy ?
aspon pondelok v skole mozes machorvat...

mozno 2 hracov na marodke ak teda vobec a tu ide
nieco riesit ako vyprasili v FA cupe supera ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FA cup - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
FA cup
Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: