world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Takze kto bol vlastne najlepsi?

Goto down 
+6
T-BARCA
Tarzan
Sigi
avs.roy
jarci
cuban
10 posters
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyŠt január 03, 2008 2:33 pm

Tato tema sa trocha blbo rozobera v jednotlivych topicoch hracov...takze to hodme sem, vase nazory...?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyŠt január 03, 2008 3:17 pm

pre mňa bol najlepším obráncom všetkých čias beckenbauer, strednopoliarom maradonna, platini, cruyff a mathauss a útočníkom muller a klinsmann.... Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyŠt január 03, 2008 3:27 pm

Brankár - Jašin, Plánička, Zoff
Obranca - cisár franz
Záložník - Platini, Cruyff, Zidane
Útočníci - Pelé, Maradona, Puškáš, Di Stefano, Henry

najlepší - podľa mňa Pelé
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyŠt január 03, 2008 4:28 pm

henry nemôže byť všetkých čias- ešte je aktívnym hráčom... Very Happy maradonna bol skôr záložník, ale jasné, tí hráči si menia posty počas svojej kariéry, takže to je jedno...a čo sa brankárov týka, na ktorých som zabudol, zoff, jašin a keď skončí s kariérou, tak jednoznačne buffon a kahn
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPi január 04, 2008 10:27 pm

samozrejme velmi diskutabilna tema, vsak kazdy z nas ma pravo na svoj nazor. tu je ten moj:

Brankari: Jasin, Pfaff, Schmeichel

Obrancovia: Beckenbauer, Breitner, Baresi, Maldini, Koeman

Zaloznici: Maradona, Best, Platini, Cruyff, Garrincha

Utocnici: Pele, Puskas, Lineker, Shearer, Van Basten


urcite by som tu mohol vymenovat dalsich skvelych hracov historie tejto krasnej hry,ale hore uvedeni su pre mna "top-class" Very Happy

a ak by som si mal vybrat iba jedneho zo spomenutych, tak by to bol asi George Best! Taky hrac sa uz nikdy nenarodi! Viem,ze "nikdy nehovor nikdy", ale v tomto pripade som si jednoznacne isty! Nech odpociva v pokoji!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptySo január 05, 2008 1:55 pm

Podla mna Best nebol najlepsi, je to moj subjektivny nazor rovnako ako tvoj ze je, mne osobne trocha vadi pristup aky k futbalu mal, nieco ako mozno Petras u nas. Cital som jeho vyrok :" Vela penazi som minul na chlast, zeny a auta, ostatok som len tak rozflakal."

nechapte ma zle, bol to vynimocny hrac, urcite najlepsi anglican, ale svetovy asi nie.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptySo január 05, 2008 2:04 pm

cuban napísal:
Podla mna Best nebol najlepsi, je to moj subjektivny nazor rovnako ako tvoj ze je, mne osobne trocha vadi pristup aky k futbalu mal, nieco ako mozno Petras u nas. Cital som jeho vyrok :" Vela penazi som minul na chlast, zeny a auta, ostatok som len tak rozflakal."

nechapte ma zle, bol to vynimocny hrac, urcite najlepsi anglican, ale svetovy asi nie.

No... George Best bol Severny Ir, co je pre svetovy futbal velka skoda. Nikdy ho totizto nebolo mozne vidiet na velkych turnajoch. Bol to alkoholik a zivot si teda uzival do sytosti. Takisto je to jediny hrac, ktory predal svoju Zlatu Loptu pre najlepsieho hraca Europy,udelenu France Football. Ale ked sam Pele niekolkokrat verejne vyhlasil, ze Best bol lepsim hracom, ako on sam, musi tato Peleho veta nieco znamenat! A ja s Pelem suhlasim! Very Happy
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyNe január 06, 2008 9:24 pm

Moje poradie hracov:
1.miesto:Pele/George Best
2.miesto:Puskas
3.miesto:Maradona
4.miesto:Van Basten
5.miesto:Beckenbauer

Cuban to ze George Best rozflakal peniaze prepil ich alebo na zenske minul neznamena ze nemohol byt najlepsi na svete.Nevedel som sa rozhodnut koho tam dat ci Peleho alebo Besta tak su obaja na prvom.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPo január 07, 2008 12:03 pm

ja len že pridávam k svojmu zoznamu van bastena..ako som na neho mohol zabudúť...ech, taký hráč....
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPi január 11, 2008 12:59 am

brana: Maros Kelemen
obrana: Juro Pcola, Ondro Zlacky, Stevo Halas, Majky Kopecky
zaloha: Miso Syncak, Vlasto Paulik, Andrej Rotter, Mato Mancik
utok: ja - Lukas Mancik, Denis Tomco

a lekar muzstva Jan Szkokan hl. trener Patrik Paulik

Obavana zostava na hocikolkatich turnajoch ci uz pre superov alebo pre pivo s parkami Very Happy Very Happy
ale hlavne pre to pivo

noo najlepsi brankar bol asi Schmeichel (inak predtym brankari ani nevedeli poriadne chytat...kto sa hodil tak to bol uz maxibrankar...kuknite si to)
obranca asi Maldini
zaloha Zidane Cruyf
utok Panenka Pele Van Basten BATISTUTA Zola DUBOVSKY
Návrat hore Goto down
T-BARCA




Počet príspevkov : 14
Age : 36
Location : Piešťany
Registration date : 23.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPi február 01, 2008 9:44 pm

cuban napísal:
Tato tema sa trocha blbo rozobera v jednotlivych topicoch hracov...takze to hodme sem, vase nazory...?

tak ja by som dal peleho lebo je to brazilec king BRAZIL GO!
ale nemozem hovorit lebo som ich nezazil
ale medzi najlepsich patri urcite aj ROMARIO to je moj hrac toho si velmi dobre pamatam
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptySo február 09, 2008 12:06 am

pre mna bude Bergie vzdy tym najlepsim, aj preto lebo ostatnych velikanov som v podstate nezazil ale musim uznat, ze najlepsi bol asi Best, pripadne Cruyff, kazda legenda je vsak nedotknutelna a nemozno ich porovnavat
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptySo február 09, 2008 9:15 pm

Bergie6 napísal:
pre mna bude Bergie vzdy tym najlepsim, aj preto lebo ostatnych velikanov som v podstate nezazil ale musim uznat, ze najlepsi bol asi Best, pripadne Cruyff, kazda legenda je vsak nedotknutelna a nemozno ich porovnavat

Zaujimavo si to napisal ale vystihol si podstatu,co je najdolezitejsie. Presne ako vravis, kazda legenda s velkym L, je nedotknutelna a koniec tohoto nasho pokusu o porovnavanie! HAWK! Kazdy z nich bol vynimocny vo svojej generacii hracov a je v podstate smiesne vytvarat tu nejaky rebricek, kedze vacsina z nich proti sebe ani nehravala...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPo február 11, 2008 10:18 am

veľmi pekne ste to napísali...
súhlasím s vami a vzdávam holt všetkým legendám s veľkým L cheers
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPo február 11, 2008 6:06 pm

nieje sanca aby sme sa tu zhodli na nejakom mene ,
kazdy mame svoj vkus a svoj uhol pohladu na to
a nieje mozne sa tu zhodnut na mene kto je naj
- na com sa tak max. mozme zhodnut je nejaka skupina footballistov
ale pochybujem ze ked povieme ze nech si povieme naj utocnika tak sa tu zhodneme Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPo február 11, 2008 11:44 pm

tento rok sa luci legenda s cislom 3...pan obranca jeden z mala futbalovych gentlemanov elegan obrannej rady AC Milano...ikona klubu obrovsky srdciar a asi najlepsi obranca talianska za poslednych minimalne 15 rokov...

aplaus pre PAOLA MALDINIHO cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyUt február 12, 2008 2:06 pm

pridávam sa k aplausu.....je to jeden z najlepších stopérov, akí kedy chodili po tomto svete...

vivat PAOLO cheers
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPi marec 14, 2008 9:41 pm

Tarzan napísal:
tento rok sa luci legenda s cislom 3...pan obranca jeden z mala futbalovych gentlemanov elegan obrannej rady AC Milano...ikona klubu obrovsky srdciar a asi najlepsi obranca talianska za poslednych minimalne 15 rokov...

aplaus pre PAOLA MALDINIHO cheers cheers cheers
opravim ta najlepsi talianksy obranca v historii!
Návrat hore Goto down
Kluivert

Kluivert


Počet príspevkov : 10
Age : 33
Registration date : 02.04.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyŠt apríl 17, 2008 5:23 pm

najlepší bol 1.Cruyff 2.Romario 3.Maradona 4.van Basten
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? EmptyPi apríl 18, 2008 9:20 am

a ďalších 100 hráčov... Cool
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takze kto bol vlastne najlepsi?   Takze kto bol vlastne najlepsi? Empty

Návrat hore Goto down
 
Takze kto bol vlastne najlepsi?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Najlepší hráči všetkých čias-
Prejdi na: