world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 diego armando maradonna

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

diego armando maradonna Empty
OdoslaťPredmet: diego armando maradonna   diego armando maradonna EmptyŠt január 03, 2008 2:05 pm

napriek škandálom futbalový génius...mám síce 24 rokov,ale veľa jeho zápasov som nevidel, ale z toho, čo som mal možnosť vidieť, usudzujem, že to bol skutočne veľký hráč...heh...môj otec tvrdí, že bol lepší ako pelé... Wink
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

diego armando maradonna Empty
OdoslaťPredmet: Re: diego armando maradonna   diego armando maradonna EmptyPo január 07, 2008 3:54 am

jarci napísal:
napriek škandálom futbalový génius...mám síce 24 rokov,ale veľa jeho zápasov som nevidel, ale z toho, čo som mal možnosť vidieť, usudzujem, že to bol skutočne veľký hráč...heh...môj otec tvrdí, že bol lepší ako pelé... Wink


Poviem to jednoducho..Smile Pre Brazilcanov je najlepsim fotbalistom (alebo resp. byvalim) Pele...Pre Argentincanov Maradona..Smile takze toto sa moc rozoberat neda...Ja som osobne za Maradonu..
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

diego armando maradonna Empty
OdoslaťPredmet: Re: diego armando maradonna   diego armando maradonna EmptyPo január 07, 2008 12:01 pm

práve preto to treba zhodnotiť z neutrálnej strany... Wink ja som tiež skôr za maradonu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





diego armando maradonna Empty
OdoslaťPredmet: Re: diego armando maradonna   diego armando maradonna Empty

Návrat hore Goto down
 
diego armando maradonna
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Najlepší hráči všetkých čias-
Prejdi na: