world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Rozlosovanie základných skupín

Goto down 
+11
Anik51
Bergie6
halinka
AMOR414
Tarzan
Mautinko
Sigi
jarci
samo
Canary
cuban
15 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptySt január 02, 2008 7:56 pm

Skupina A: Portugalsko, Švajčiarsko, Česko, Turecko

Skupina B: Rakúsko, Chorvátsko, Nemecko, Poľsko

Skupina C: Holandsko, Taliansko, Rumunsko, Franzúzsko

Skupina D: Grécko, Švédsko, Španielsko, Rusko

Podľa mňa to bude konečne turnaj Španielov, ďaleko pôjdu aj česi a chorváti.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptySt január 02, 2008 10:31 pm

Ja zatial len tolko, ze skupina C je pekny zabijak ^^
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
samo




Počet príspevkov : 19
Registration date : 03.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyŠt január 03, 2008 1:33 am

Canary napísal:
Ja zatial len tolko, ze skupina C je pekny zabijak ^^

no c vypada fekt skaredo ale taliani budu ti ktori sa budu smiat Very Happy
ale zase ani A skupina neni najjasnejsia
no ako sa tak celkovo na to divam...tak v kazdej skupine vypadne jeden TOP tim Laughing Wink
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyŠt január 03, 2008 10:16 am

no tak A a C sú riadny masaker....osobne sa teším na švajčiarov a fandím im. majú mladý tím a sú doma..taká vystrelená motyka a semifinále mi nie je proti srsti...ale na tieto ME si myslím, že konečne sa ukážu Chorváti po rokoch...o talianoch nebudem hovoriť, lebo som naozaj v tomto smere veľmi zaujatý....dúfam, že nemci potvdia, že sú najlepším mužstvom európy Wink a ináč sa len teším na dobrý futbal, akurát, že budem vidieť podstatne menej zápasov, lebo som dlho, dlho v práci a nemám čas Sad a s tými španielmi - aj by som chcel aby dačo uhrali, pre mňa sú oni takí smoliary veľkých turnajov....
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyNe január 06, 2008 10:10 pm

jarci napísal:
no tak A a C sú riadny masaker....osobne sa teším na švajčiarov a fandím im. majú mladý tím a sú doma..taká vystrelená motyka a semifinále mi nie je proti srsti...ale na tieto ME si myslím, že konečne sa ukážu Chorváti po rokoch...o talianoch nebudem hovoriť, lebo som naozaj v tomto smere veľmi zaujatý....dúfam, že nemci potvdia, že sú najlepším mužstvom európy Wink a ináč sa len teším na dobrý futbal, akurát, že budem vidieť podstatne menej zápasov, lebo som dlho, dlho v práci a nemám čas Sad a s tými španielmi - aj by som chcel aby dačo uhrali, pre mňa sú oni takí smoliary veľkých turnajov....

To ze nemci su najlepsim timom Europy ti tu asi nepreide.Ja dufam ze vyhraju Taliani a potvrdia ze su oni najlepsi Very Happy Very Happy .Ale tak budem fandit aj smoliarom Spanielom.A myslim si ze tento rok sa daleko dostanu aj Holandania.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo január 07, 2008 11:57 am

ja viem, ale ja mám nemcov proste rád...no, ale čo sa týka úspechov, neviem-neviem kto má najviac titulov z ME...čo sa týka MS, tak taliani majú o jeden viac ako nemci, aj keď si ho v 2006-tom nezaslúžili, ale čo už....tí holanďania môžu hrať najkrajší futbal na ME a aj tak nakoniec skončia na penaltách...to sú proste smoliari, tak ako španieli, čo je škoda...šak holanďania naposledy vyhrali v roku 1988 ako moja pamäť neklame...
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo január 07, 2008 3:58 pm

Ja fandim Francuzom, aj ked Zizou tam uz bohuzial nie je, potom Talianom a nakoniec Portugalcom. Zaujimavi by mohli byt aj ti Svajciari, snad sa tam ukazu aj nejaki ich mladi hraci a vsimnu si ich velke kluby... kto vie
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo január 07, 2008 4:54 pm

hej, to švajčiarsko - tým naozaj fandím....s nemeckom vo finále na penalty nech prehrajú Wink šak uvidíme ako to bude....ale sa na to teším...škoda,že toho uvidím fest málo, nie ako kedysi, každý priamy prenos...
Návrat hore Goto down
Mautinko




Počet príspevkov : 8
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo január 07, 2008 6:20 pm

Ja budem drzat palce Cechom, pretoze su nam blizky a hraju velmi dobry futbal, maju na to aby vyhrali. Bude to zaujimavy sampionat, sam som zvedavy ci opät vyhra nejaky outsider alebo niekto z tych silnych timov
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo január 07, 2008 6:26 pm

ech, no ja mám v tomto iný názor...podľa mňa česi na to nemajú a je tam minimálne 5 mužstiev lepších ako oni... Neutral
Návrat hore Goto down
Mautinko




Počet príspevkov : 8
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo január 07, 2008 6:39 pm

Je jasne ze su tam aj lepsie tymy ako Cesi ale oni maju kvalitny kader mozu potrapit aj tych najsilnejsich
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo január 07, 2008 6:40 pm

tak to napíš takto a hneď je mi to jasnejšie Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptySt január 09, 2008 12:00 am

ja fandim Turecku a Švédsku...čierny kon je Chorvatsko
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptySo január 19, 2008 1:23 pm

[quote="cuban"]Skupina A: Portugalsko, Švajčiarsko, Česko, Turecko

Skupina B: Rakúsko, Chorvátsko, Nemecko, Poľsko

Skupina C: Holandsko, Taliansko, Rumunsko, Franzúzsko

Skupina D: Grécko, Švédsko, Španielsko, Rusko

Verim,ze konecne zabojuju aj Spanielsko ktore malo posledne roky dost velku smolu na sampionatoch a tiez portugalsko...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptySo január 19, 2008 6:45 pm

hej,tiež by som bol rád,keby španiely konečne niečo uhrali a mali trošku šťastia...
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptySt január 30, 2008 6:46 pm

tak ... troska neaktualne prispievam, ale nevadi .. skor sa nedalo Smile
tak ja budem urcite držať palčoky Spanielom.. ja mam asi nejaku deformaciu z pospanielceneho Liverpoolu .. ale tak ked uz sa tam nedostali ani Angláni ani Slováci, Španieli mi pridu ako najlepsia moznost.. a este samozrejme Holandsko.. ake by bolo krasne finale ESP- NED Embarassed
ale..hlavne sa vsetci tesime na pekny futbal, ze ? lol!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptySo február 09, 2008 12:34 pm

ti anglani mi budu moc chybat, v podstate medzinarodny futbal velmi frekventovane nesledujem a ked uz tak najcastejsie anglicku repre, takze sledovat budem asi holandanov lebo su mi uz davnejsie sympaticky... a dufam ze nevyhraju taliani, ich futbal je pre mna totalne nezazivny, prial by som to aj chorvatom, tiez hraju dobry futbal
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPo február 11, 2008 10:12 am

nj, ako som písal, chorváti sú pre mňa taký čierny kôň šampionátu....uvidíme, ako sa to nakoniec skončí...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPi február 29, 2008 12:03 am

Áčko a Céčko vypadajú dooosť zaujímavo Very Happy . Škoda, že naši chlapci vypadli. Budú dosť chýbať.
Podľa mňa postúpia z A Portugalci a Česi, z B Chorváti ( Mad ) a Nemci, Céčko netypujem, ale Rumuni to určite nebudú a z D Španieli a ....
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPi február 29, 2008 1:59 am

Anik51 napísal:
Áčko a Céčko vypadajú dooosť zaujímavo Very Happy . Škoda, že naši chlapci vypadli. Budú dosť chýbať.
Podľa mňa postúpia z A Portugalci a Česi, z B Chorváti ( Mad ) a Nemci, Céčko netypujem, ale Rumuni to určite nebudú a z D Španieli a ....

mno "C" vyzera fakt dobre ...
tam musi ist FRA dalej a bodaj by v prospech TAL isli dalej
aj za to ich desne finale ...

a my ?
csss, prosim ta, neblazni...
co by sme tam robili ...
akurat tak by sme robili dobre vysledky v skore inym teamom
to je asi tak vsetko ja som len rad ze sa tam nevieme dostat ,
proste nemame na to a je to dobre ako nejako na silu a nahodne sa tam dostat
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPi február 29, 2008 2:05 am

thierryhenry14 napísal:
Anik51 napísal:
Áčko a Céčko vypadajú dooosť zaujímavo Very Happy . Škoda, že naši chlapci vypadli. Budú dosť chýbať.
Podľa mňa postúpia z A Portugalci a Česi, z B Chorváti ( Mad ) a Nemci, Céčko netypujem, ale Rumuni to určite nebudú a z D Španieli a ....

mno "C" vyzera fakt dobre ...
tam musi ist FRA dalej a bodaj by v prospech TAL isli dalej
aj za to ich desne finale ...

a my ?
csss, prosim ta, neblazni...
co by sme tam robili ...
akurat tak by sme robili dobre vysledky v skore inym teamom
to je asi tak vsetko ja som len rad ze sa tam nevieme dostat ,
proste nemame na to a je to dobre ako nejako na silu a nahodne sa tam dostat

No Anik myslela "my" ako Anglicko...Totizto zije uz od narodenia v Liverpoole..
Mam az priam neuveritelny pocit ze vsetci v skupine C podcenia Rumunsko a pojde dalej..Bolo by to prekvapenie ale rad by som to ty spinavim Rumunom doprial..Very Happy Aspon sa budu mat v tej beznadejnej krajine z coho tesit..Smile

Inak udivuje ma ze si si naozaj myslel ze Anik myslela tym "my" ako nas Slovakov..Very Happy Ved to by nenapadlo ani najvecsich idiotov v Zimbabwe.. lol! Mozno ani fans Arsenalu.. lol!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPi február 29, 2008 2:29 am

lampard napísal:
thierryhenry14 napísal:
Anik51 napísal:
Áčko a Céčko vypadajú dooosť zaujímavo Very Happy . Škoda, že naši chlapci vypadli. Budú dosť chýbať.
Podľa mňa postúpia z A Portugalci a Česi, z B Chorváti ( Mad ) a Nemci, Céčko netypujem, ale Rumuni to určite nebudú a z D Španieli a ....

mno "C" vyzera fakt dobre ...
tam musi ist FRA dalej a bodaj by v prospech TAL isli dalej
aj za to ich desne finale ...

a my ?
csss, prosim ta, neblazni...
co by sme tam robili ...
akurat tak by sme robili dobre vysledky v skore inym teamom
to je asi tak vsetko ja som len rad ze sa tam nevieme dostat ,
proste nemame na to a je to dobre ako nejako na silu a nahodne sa tam dostat

No Anik myslela "my" ako Anglicko...Totizto zije uz od narodenia v Liverpoole..
Mam az priam neuveritelny pocit ze vsetci v skupine C podcenia Rumunsko a pojde dalej..Bolo by to prekvapenie ale rad by som to ty spinavim Rumunom doprial..Very Happy Aspon sa budu mat v tej beznadejnej krajine z coho tesit..Smile

Inak udivuje ma ze si si naozaj myslel ze Anik myslela tym "my" ako nas Slovakov..Very Happy Ved to by nenapadlo ani najvecsich idiotov v Zimbabwe.. lol! Mozno ani fans Arsenalu.. lol!

no myslim ze to by muselo but dobre podcenenie aby postupili rumuni
podla mna nieje sanca ale sak uvidime ..
ale myslim ze z TAL a FRA a NED nemaju sancu v takej skupine

no ved preto som na to reagoval tak ako som reagoval,
a ja netusim ci bolo myslene pod pojmom "my" ENG
kedze to bolo napisane slovensky som to tak aj bral,
ze my ako SR a nie ako my ENG .... ale OK
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPi február 29, 2008 10:33 am

rumuni srbi jedna zberba ktorej hra zavisi od toho ci sa dobre vyspali a ci sa do polcasu nepobiju...ked ne tak maju sancu na uspech...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPi apríl 04, 2008 2:03 pm

ale keď im to ide, tak sú hrozne nepríjemný... Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín EmptyPi apríl 04, 2008 3:32 pm

jarci napísal:
ale keď im to ide, tak sú hrozne nepríjemný... Smile
nahodou rumuni maju silne muzstvo silnu ligu,dve velke hviezdy Serie-A su rumuni Mutu a Chivu ja by som ich nepodcenoval ak nepostupia tak mimalne jednemu favoritovi zoberu body inak vzdy na kazdom sampionate su velke prekvapenia mozno nim budu Rumuni.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rozlosovanie základných skupín Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín Empty

Návrat hore Goto down
 
Rozlosovanie základných skupín
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rozlosovanie ANC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: ME Švajčiarsko/Rakúsko 2008-
Prejdi na: