world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC Tatran Prešov

Goto down 
+2
AMOR414
jarci
6 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptySt január 02, 2008 3:52 pm

ako prešovčan, som konečne rád, že po dlhých rokoch hanby sa moje mesto opäť dostane do najvyššej slovenskej futbalovej súťaže...to by museli riadne pokašľať, aby sa tak nestalo...konečne budeme zase tam, kam patríme...v elite, aj keď o slovenskom futbale sa dá len ťažko hovoriť o elite....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptySt január 16, 2008 9:39 am

Prešov 18 45
Podbrezová 18 32
Inter BA 18 27
Lučenec 18 25
Košice B 18 25
Rim. Sobota 18 25
Michalovce 17 23
Šaľa 18 23
Prievidza 18 23
Humenné 18 19
Trebišov 18 18
St. Ľubovňa 17 12

taká nešikovná tabuľka našej prvej ligy...prvé číslo počet zápasov, druhé počet bodov....snáď z toho nejako výjdete... Smile

fotka mužstva je na:

http://www.1fctatran.sk/image.php?file=sezona_07_08/teamy/tatran_a.jpg&autosize=yes
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPi január 25, 2008 5:16 am

Boze,kde su tie stare dobre sarisske derby Bardejov-Tatran Presov ??? :-)
Návrat hore Goto down
spurs_fan

spurs_fan


Počet príspevkov : 10
Registration date : 09.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyNe február 10, 2008 12:47 pm

aj mne sa Tatran paci.....bude v lige Presov-Kosice...sa tesiim.. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPo február 11, 2008 10:10 am

jááj, to zase bude vrieť medzi fanúšikmi, to hej...dakedy to bolo riadne napäté v zápasoch prešov - košice, alebo prešov - bardejov...bodaj by bolo v najbližšom čase čo najviac mužstiev z východu v extralige...fakt dúfam, že to ten prešov už nepokašle...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPo február 11, 2008 3:38 pm

jarci napísal:
jááj, to zase bude vrieť medzi fanúšikmi, to hej...dakedy to bolo riadne napäté v zápasoch prešov - košice, alebo prešov - bardejov...bodaj by bolo v najbližšom čase čo najviac mužstiev z východu v extralige...fakt dúfam, že to ten prešov už nepokašle...

V extralige lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPo február 11, 2008 9:46 pm

ak si narážal na to, že tá naša najvyššia súťaž nie je estra, tak to je fakt....ale tak keď fandím prešovu, tak je lepšie keď bude tam, ako niekde nižšie...

a ak ti šlo o zlý názov, tak sa opravujem - v corgoň lige.... lol!
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPo február 11, 2008 10:12 pm

jarci napísal:
ak si narážal na to, že tá naša najvyššia súťaž nie je estra, tak to je fakt....ale tak keď fandím prešovu, tak je lepšie keď bude tam, ako niekde nižšie...

a ak ti šlo o zlý názov, tak sa opravujem - v corgoň lige.... lol!

inac,ak si fanusikom hokeja,napis mi na ICQ alebo mi posli mail alebo RP na AZET....
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPi marec 07, 2008 10:51 pm

jarci napísal:
ako prešovčan, som konečne rád, že po dlhých rokoch hanby sa moje mesto opäť dostane do najvyššej slovenskej futbalovej súťaže...to by museli riadne pokašľať, aby sa tak nestalo...konečne budeme zase tam, kam patríme...v elite, aj keď o slovenskom futbale sa dá len ťažko hovoriť o elite....

Jaj po dlhej dobe ti zareagujem na prispevok.
Ak by toto pokaslali tak sa z toho nevyspovedaju do konca zivota Evil or Very Mad
tatran mam aj ja rad ved som presovcan bol som vela krat na futbal ale to bolo este davejsie ked hrali o poschodie vyssie. Teraz mam byt asi 500m nedaleko stadiona akurat v nom este nebyvam a neviem ani kedy budem je to zlozite ale to je ine ,tak ked uz tam budem tak urcite na tu corgon ligu zajdem.
Mozme zajst spolu a pri desinke prebereme taktiku Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPi apríl 04, 2008 1:04 pm

ach jaj...som tu veľmi dlho nebol, tak ti píšem aj ja po veľmi dlhej dobe Smile tak jasné, že môžeme ísť na futbal, aj keď ja som teraz doma málokedy, lebo pracujem v tej ..... blave...ale bývam tak isto asi 500 metrov od štadióna, takže som furt chodil na nás kukať...v sobotu to hádam v humennom vyhráme...čo ty na to?
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPo apríl 07, 2008 12:37 pm

tera cez víkend ďalšia remíza...v humennom Exclamation síce sme ešte v jarnej časti neprehrali, ale tak by sa patrilo už začať každý zápas aj vyhrávať...ale náskok je stále 14 bodov, tak pevne verím, že sa to nestratí, ale naopak ešte zväčší...
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPo apríl 07, 2008 9:38 pm

No remizky sa zbieraju ale to je nepodstatne lebo tam uz nema kto dobehnut ved ani im nema kto dat gol z 24 zapasov len 9 golov to neni o com a v podstate remizky zbieraju vacsinou vonku a doma vyhravaju.
Som zvedavy ako dopadnu v "corgonke" dufam ze budu aspon do 6.miesta ved tu uz nemaju supera.
A na jakej ulici byvas ? Ja mam byt na Wolkerovej
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyUt apríl 08, 2008 9:54 am

hej? tak to máš pekne blízko k štadiónu...ja na duklianskej, v podstate na hlavnej križovtke oproti hotelu šariš, takže o takých päť minút ďalej Laughing ale vravím, že teraz pracujem v BA, tak som doma iba sem - tam, ale keď som tak idem na zápas...najbližišie budem doma asi na ten víkend od 8. mája, ale fakt neviem, či vtedy akurát hráme doma.

no čo sa prešova týka, tak máš pravdu. to skóre je až trápne..už by nám mali dať automatický postup...mne bude prvý rok v "extra"lige stačiť, keď sa tam udržíme a potom by to už malo postupne ísť, ako sa vraví, samo...teraz hráme s lučencom doma, že? ech, na to by som šiel kuknúť...podáš potom report Laughing
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyUt apríl 08, 2008 8:43 pm

Ja vlastnim byt na Wolkerovej ako som pisal ale este v nom nebyvam, byvaju tam moji stari rodicia este ale raz tam budem byvat.
veru ked preziju prvu sezonu malo by byt dobre ale boli aj take muzstva ktore prvu sezonu boli ciernymi konami a potom ciernymi petrami Smile ja sa skor obavam tych dalsich sezon lebo v presove bolo "dobrym" zvykom rozpredat dobrych hracov a tym padom padla moznost hrat hore. Snad sa to uz zmeni a spravia nejaky uspech lebo tu na slovensku uz moze ziskat titul hocikto.
Ved kde boli kedysi Artmedia,Zilina,Ruzomberok? A dnes je to "slovenska elita"
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptySt apríl 09, 2008 3:37 pm

no-no, presne tak...ja dúfam, že teraz keď postúpime nechajú mužstvo tak a nebudú ho ničiť...zachytil som info, že sponzor je a teda by nemal byť problém s prachmi..ale človek nikdy nevie...ja by som bol najradšej, keby sa vrátili tie časy,kedy u nás hral zaragoza a pod. Smile
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptySt apríl 16, 2008 9:58 pm

Veru to bolo este PVP to si pamatam bolo to velke halo v presove ze pride velke spanielske muzstvo kazdy dufal v dobry vysledok ale ja ako zacinajuci tiper som kamosovi hovoril ze aj ked mam tatran rad ale tipujem 0:3 (predsa len uz super ineho kalibru) aj ked vtedy hrali dobre tatranci no a skoncilo to 0:4 zial.
A rok predtym ked sa hralo finale PVP medzi Arsenalom a Parmou 1:0 sa ma oco pytal ze kto vyhra lebo on tipuje tiez.Ja som vtedy nemal sajnu ale tipol som Arsenal a aj odvtedy je Arsenal moje najoblubenejsie muzstvo ktoremu fandim.
no bodaj by aj do Presova v buducnosti zavitalo nejake velke muzstvo trebars Bayern Mnichov v pohari UEFA Smile alebo radsej v LM ?
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyŠt apríl 17, 2008 12:36 pm

tak najprv stačí UEFA a potom LM...ja sa na tú zaragozu pamätám, lebo brácho vtedy šiel na ten zápas, ja som bol vtedy malý a futbal ma ešte tak nebral, ale on sa vytešoval ako malý chlapec...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyŠt apríl 17, 2008 3:39 pm

jarci napísal:
tak najprv stačí UEFA a potom LM...ja sa na tú zaragozu pamätám, lebo brácho vtedy šiel na ten zápas, ja som bol vtedy malý a futbal ma ešte tak nebral, ale on sa vytešoval ako malý chlapec...
v presove bola zaragoza hej kedy??jak to skoncilo??ja si volako nespominam.
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyŠt apríl 17, 2008 11:56 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
tak najprv stačí UEFA a potom LM...ja sa na tú zaragozu pamätám, lebo brácho vtedy šiel na ten zápas, ja som bol vtedy malý a futbal ma ešte tak nebral, ale on sa vytešoval ako malý chlapec...
v presove bola zaragoza hej kedy??jak to skoncilo??ja si volako nespominam.
Ty si potom este riadne ucho Very Happy to by si mal pamatat kazdy fanda futbalu samozrejme ak ma aspon 25 a viac Very Happy
U nas sa tomu hovorí ze ty si este tahal dreveneho kacera po dvore ked v Presove sa hralo štvrťfinale Pohara Vítazov Poharov a skoncilo to bohuzial 0:4
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPi apríl 18, 2008 9:15 am

no, presne tak...ja mám 24 a pamätám si to....ale ktorý rok to bol si nespomeniem...1996? marek bude vedieť...ale bolo to vtedy v prešove riadné halóó s tým...vonku sme myslím zremízovali potom 1:1 a pred tým vraj bol krásny zápas s celticom glasgow, že marek?ak sa mýlim, tak ma isto opravíš... Wink
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyPo apríl 21, 2008 10:26 am

Veľké prekvapenie sa zrodilo v zápase 26. kola 1. futbalovej ligy na ihrisku Starej Ľubovne, kde v stretnutí posledného tímu tabuľky s prvým si domáci futbalisti pripísali na svoje konto prekvapujúce víťazstvo 3:2 (1:0) a pripravili suverénnemu lídrovi tabuľky iba druhú prehru v súťaži.



MFK Goral Stará Ľubovňa - Tatran Prešov 3:2 (1:0)
Góly: 22. Adam, 47. Pavlišin (11 m), 61. Pagor - 74. Prekop, 82. Kobylík (11 m), ŽK: Štieber, Gábor - Kobylík, Josl, Takáč, ČK: 90. Kobr, rozhodoval Doboš, 1 540 divákov.

Zdroj:http://www.1fctatran.sk/index.php?page=58&type=news&id=6&method=main&art=1095
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptyUt máj 06, 2008 8:46 pm

jarci napísal:
no, presne tak...ja mám 24 a pamätám si to....ale ktorý rok to bol si nespomeniem...1996? marek bude vedieť...ale bolo to vtedy v prešove riadné halóó s tým...vonku sme myslím zremízovali potom 1:1 a pred tým vraj bol krásny zápas s celticom glasgow, že marek?ak sa mýlim, tak ma isto opravíš... Wink
Bolo to v sezone 94-95 ten duel so zaragozou jarci a kolo predtym to bolo Dundee United nie celtic s Celticom sa pekne pohrala Artmedia nie tak davno 5:0 ak pamatas verim ze ano.
Inak Tatran hral v europskych sutaziach vacsinou v 60 a 70 tych rokoch a tiez 80-81. A potom uz len tá euforicka sezona 94-95.
V presove hrali aj niektoré znamejsie kluby ako Y.B.Bern, FC Kaiserslautern,Stuttgart, FC Como, NK Zahreb a ine...
No a este lahodka jarci v 60tych rokoch tu hral v prvom kole UEFA aj Bayern doma to bola remizka 1:1 a potom v Mnichove 3:2 pre Bayern.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptySt máj 07, 2008 8:50 am

Shocked ty kokos...tak to som vôbec nevedel...viem, že sme v tých spomínaných rokoch mali fakt dobrých hráčov...oco na to stále spomína, keď sa niekde spomenú, že boli super hráči, ale také veci veľmi nepamätám....šak vidíš - ani zaragosu som presne nevedel rok určiť a som tresol celtic a to bol dundee Embarassed ale na pertžku si pamätám...hlavne na porto doma a výkon rozhodcu No
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptySt máj 07, 2008 12:33 pm

Tak ti poviem ze ani ja si uz vsetko presne nepamatam ale priblizne nieco hej.
S tym celticom som vedel ze to nebol on no nevedel som si spomenut ktore ostrovne muzstvo to bolo,ale hodil som si stranku tatrana a tam to mas vsetko cierne na zelenom Smile
No veru vtedy bol presov inde ako teraz ja pamatam len to ze kazdy tu ospevoval Pavlovica to bol naj futbalista v presove ved je po nom pomenovane aj Pavlovicovo námestie "pavlovicak"
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov EmptySt máj 07, 2008 4:36 pm

Pavlovic je v prešove legenda...jeho meno sa len tak u náš neuráža...to aj oco na neho ódy spieval furt Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC Tatran Prešov Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Tatran Prešov   FC Tatran Prešov Empty

Návrat hore Goto down
 
FC Tatran Prešov
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Slovensko-
Prejdi na: